AWG Sp. z o.o.

Wrocław

AWG Sp. z o.o.

Opinie o AWG Sp. z o.o.

nick

AWG = Asistnet Work Group to jest tylko pośrednik.

Franciszek
@nick 16.09.2018 10:21

Dziękujemy za tę informację. Widać wyraźnie, że trochę wiesz na temat firmy AWG, co bardzo cieszy, gdyż w Internecie niewiele można o niej znaleźć. Powiedz Nam w związku z tym, jak wygląda w tym przedsiębiorstwie cały proces rekrutacyjny. Jest się czego obawiać, czy należy podejść do tego spokojnie?

Gość

Wie ktoś z jakim centrum logistycznym na Bielanach Wrocławskich współpracuje AWG ? Pisać jak ktoś wie

Bożena

W tej chwili AWG prowadzi wiele rekrutacji na różnego rodzaju stanowiska. Jak myślicie, czego jest to objaw? Jaka sytuacja występuje w tym miejscu pracy? Czy firma rozrasta się? Zachęcam pracowników AWG o przedstawienie własnego punktu widzenia dotyczącego pracy u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o AWG Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWG Sp. z o.o.