AWG Sp. z o.o.

Adres: Grzybowska 80/82 lok. 460, 00-844 Wrocław

NIP: 5272810891 KRS: 0000681445

2 12 6 5 1

Opinie o AWG Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Witek

Ale ten wątek dotyczy Wrocławia więc zupełnie nie na temat!

NaPewnoNieUkrainiec

Praca dramat... Piszę o pracy w Osłej. Wejscie/wyjscie z pracy przebiega w masowej fali potu i smrodu. Zatrudniajac sie przez AWG nie mozesz przejsc bezposrednio przez firme przez pol roku nawet gdy jakis dzial firmy cie docenil i chcialby na stale przez firme... wyplata ? dramat... 3 listy do podpisywania, chipy do odbijania a i tak ostatecznie czekasz 3 tygodnie na wyrównanie bo ci ucinaja godziny i nie potrafia paniusie z biura tego rozliczyc... nie polecam nikomu pracy przez tą agencję.

nick

AWG = Asistnet Work Group to jest tylko pośrednik.

Franciszek
@nick

Dziękujemy za tę informację. Widać wyraźnie, że trochę wiesz na temat firmy AWG, co bardzo cieszy, gdyż w Internecie niewiele można o niej znaleźć. Powiedz Nam w związku z tym, jak wygląda w tym przedsiębiorstwie cały proces rekrutacyjny. Jest się czego obawiać, czy należy podejść do tego spokojnie?

Gość

Wie ktoś z jakim centrum logistycznym na Bielanach Wrocławskich współpracuje AWG ? Pisać jak ktoś wie

Bożena

W tej chwili AWG prowadzi wiele rekrutacji na różnego rodzaju stanowiska. Jak myślicie, czego jest to objaw? Jaka sytuacja występuje w tym miejscu pracy? Czy firma rozrasta się? Zachęcam pracowników AWG o przedstawienie własnego punktu widzenia dotyczącego pracy u tego pracodawcy.

TakNie

Zostaw opinię o AWG Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować: