Opinie o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

max

Do SZARAK naszym się nie chce? ludzie chodzą do kierownika i pytają kiedy będzie praca dla polaków wiec nie pierd ol

Szarak

Zatrudniają Ukraińców bo naszym sie pracować nie chce. Wiem co mówię bo tam pracuje od bardzo dawna i kiedy potrzebowaliśmy ludzi do pracy to chętnych nie bylo dlatego od sierpnia do grudnia druga zmiana pracowała po 10 godzin. Naszym Polaka nie dogodzisz a to za dużo godzin a ti stawka nie taka zawsze źle . Dlatego zatrudniają Ukrainę tyle w temacie

dawny pracownik

Jeżeli chodzi o firmę znajdującą się na ulicy Senatorskiej w łodzi (bo tam pracowałem) to tragedia. Największym problemem jak niektórzy wymienili jest Pan Dyrektor, który nie ma bladego pojęcia o druku jak i samych maszynach . Nawet gdy nie ma racji to ją ma. Dodatkowo na "start" praca na umowę zlecenie za śmieszne pieniądze, jeżeli uda ci się wybłagać umowę o prace to już jesteś wielkim szczęściarzem (przynajmniej tak było przed 2017 rokiem nie wiem jak jest teraz bo pożegnałem firmę). Ogólnie cały czas wielki chaos i opieprz że nie wykonałeś roboty jaka została ci powierzona ( zdarza się bardzo często ,że samemu biegasz po całej hali robiąc za 3 osoby bo takie są wymagania). W tej chwili pracują już nawet Ukraincy bo nikt się nie godzi na warunki jakie firma dyktuje. Praca na 3 zmiany (każda zmiana w porywach składa się z 3-4 osób a zdarza się ,że nawet 2 osoby są na jednej zmianie).

Aga

Byłam spytać o pracę w Azymucie na razie mówią że może pod koniec Kwietnia znając życie bedzie to czerwiec bo trzymają tamtych

Magazynier

całkiem miło, pytania ogólne, mogłem opowiedzieć o doświadczeniu

co robiłem w poprzednich pracach, dlaczego szukam nowej pracy (szukałem czegoś nowego)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
adam

do @magda polakom * nie każdy to rozumie dla szefostwa z @ to lepiej że mają tanią siłę roboczą niż swoich lepiej jest nimi rządzić taka armia wiesz

adam

W azymucie wolą wyręczać się ukrainą niż dać pracę własnym rodakom bo tamci robią 12godzin i za mniejszą stawkę to pewnie dlatego dziwi mnie to kiedyś Azymut to była firma teraz jest to (usunięte przez administratora) dla Ukrainców

magda

ponieważ zabierają pracę polaką ciulu ;) i nie napędzają gospodarki to mam pomyśl trochę ;) do @szarak

Magda

Azymut stawia teraz na tanią siłę robocza sprowadził sobie Ukrainę i ma w (usunięte przez administratora) Polaków wstyd!!. Co do brygadzistow Paulinka fałszywa osoba Marcin nawet okej choć za bardzo drze ryj a reszta to lelum polelum..

@Magda

A co Ty masz do tych Ukraińców oni chociaż pracują a nie tak jak nasi myślą jakby tu tylko posciemniac i zarobić. Jak dla mnie nasi Ukraińcy sa naprawdę spokoNic nie można im zarzucić takie jest moje zdanie.

Szarak

Praca Jak każda inna ludzia zle bo robić trzeba. Niektórzy to by chcieli przyjść i poleżeć. Co do brygadzistow to totalna porażka łącznie z brygadzista rotacji na zmianie i kuby. Nie robi nic oprócz szwedania się po magazynie za swoją panienka tzn. Drugim brygadzista. Co do Pauliny wredna i fałszywa lepiej na nią uwarzac zgodzę się z poprzednim komentarzem lubi lizać. .....

ewelinlaaaaa

Praca tam jest srednia. Atmosfera jeszcze gorsza. Jesli chodzi o brygadzistow to marcin spoko :) paulina wielka gwiazda azymutu kazdy musi jej liza (usunięte przez administratora) potrafi tylko obgadywac (usunięte przez administratora) innym ze swoimi psiapsiólkami. Lata za wszystkimi chlopakami.

Przemek

Sprzęt w tym magazynie to porażka , Brygadzista Marcin chodzi i czepia się o normę która jest nie do wyrobienia kiedy ma się mało zleceń to samo kierownik Andzej chory na łeb który uważa się za króla tego magazynu ... Praca ok ale nie na długo gdyż nie dbają o pracowników wywalają pod koniec grudnia i biora Ukrainę

Robiłem tam dobre pół roku i co mogę wam powiedzieć : Plusy : Fajna atmosfera ( na zmianie u kierownika Kuby) Pomocni ludzie Zatrudnienie przez Magazyn Duża swoboda w porównaniu np: z Corningiem gdzie jest rygor Przerwa 30min a nie 20 . Minusy: Słaby sprzęt do pracy Kierownik Andrzej do wywalenia za przedmiotowe traktowanie ludzi ogólnie bardzo nie sympatyczna osoba Brygadziści mało wyrozumiali w niektórych kwestiach Brygadzista Marcin uważa czasami się za władcę magazynu . Normy które przy małych zleceniach są nie do wyrobienia Umowa zlecenie a nie np: jak w Arvato o pracę Nie szanują ludzi zwalniają pod koniec Grudnia i wolą zatrudniać UKRAINĘ

Kropla

A co do przyjęć to są cały czas

Kropla

Zapraszamy jeśli jesteście chętni pracować od lipca dwa tygodnie pod rząd na popoludnie i biegać za norma hehehe

Uczeń

Witam. Mam pytanie. Dostałem możliwośc pracy w azymucie na umowę zlecenie przez cały lipiec. Podobno idzie wyrobić na dzień 100 złotych. Warto iść na komplementację ?

pracuś

Powiem Wam tak,na kompletacji trzeba się nalatać i te ich pieprzone normy,które Ci podwyższą bo wpadnie sobie brygadzista z nudów i pobiega między regalami....Ogólnie to trzeba uważać bo pełno tam konfidentów.Większość brygadzistów to lizo....y kierowników.Jak się postawisz któremuś to Cie mają na cenzurowanym.Atmosfera jeżeli chodzi o ludzi to mega pozytyw,ludzie wyczesani są bardzo i to jest plus!!Kierownik K..spoko,kierownik A.. ma lekko nie równo pod czachą jak po tobie jedzie i mu się postawisz to od razu leci z płaczem do góry żeby Cie zwolnić bo masz coś do powiedzenia i nie dasz mu się zgnoić.Ogólnie to robi się mały (usunięte przez administratora) Masz tam dwa prawa:ROBIĆ I MILCZEĆ.

Nyna

Praca wyniszczająca ludzi po 2 miesiącach nic nie zostaje z człowieka, na TO1 i T02 kurz że można się podrapać do samej krwi, wszystko swędzi i wszędzie pełno papierów o którą można się zabić. Nie polecam.

przyjemniaczek

Ludzie myjcie się albo zmieniajcie ciuchy bo trzeba odwracać trasę jak się koło Was przechodzi.

Zarobiony123

Ja powiem tak pracuje tam długo bardzo długo... Ludzi tam się w ogóle nie szanuje!!! pensje tragedia.. sama praca nie jest zła ale monotonna ale kto co lubi. Kierownictwo hmmm Kuba bardzo w porządku oby więcej takich! Andrzej też jest spoko ale czasami przesadza nawet bardzo.. brygadziści Emil i Marcin świetni, na drugiej zmianie Brygadziści nic kompletnie nie robią nic!!! chodzą i udają głupich jedynie Paulina coś robi i to dużo ...

bezrobotna :D

Dzięki za podpowiedź, ale trochę za wcześnie wstają do tych ziemniaków, a ja lubię się wyspać. W lutym kończę studia, poczekam na coś związanego z moim wykształceniem.

Zostaw merytoryczną opinię o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ