Praca.pl Sp. z o.o.

Opinie o Praca.pl Sp. z o.o.

Tak

Firma zarządzana poprzez terror, mobing, zastraszanie i znęcanie się psychiczne. Kontrola pracowników na każdym kroku. Garażowa firma, która żyje jeszcze w 2006 roku.

Łódź

Czy ktoś z was pracował w tej firmie i może powiedzieć coś więcej? Widziałam ogloszenia że szukają handlowców do Łodzi jednak nie znałam wcześniej tej firmy. Czy to jest projekt pracuj.pl?

Layla

Fajnie było, z chęcią wróciłabym do tamtych czasów...

rzygiigi

nie polecam praca.pl generalnie pracując tam mam bardzo złe zdanie zarówno o osobach zarządzających jak i podejściu do klientów - jęsli klient chciał się spotkać trzeba było jakoś go od tego odwieść, bardzo mizerne budżety na marketing i lojalność inaczej rozumiana niż brzmi definicja tego słowa. Wynagrodzenie na czas - i uczciwe pdejście w tej kwestii tu także można polemizować - równie to bywało.

rozczarowany

To,że pieniądze są wypłacane na czas to raczej norma więc nie ma potrzeby tego chwalić.Ja tego pracodawcy nie polecam.To,że szef kontroluje to normalne ale w tej firmie przybiera to formę mobingu wszędzie kamery,nawet w toalecie,pełen podsłuch,kontrola rozmów telefonicznych i kontrola maili.Bardzo problematyczne ustalanie urlopów.W wakacje z urlopu mogą skorzystać ,,starzy pracownicy\" nowemu zaproponują urlop w listopadzie albo styczniu.Premia jest fikcyjna,plany są tak ustawiane ,żeby jej nie wyrobić.Generalnie nie polecam

Layla

O portalu Praca.pl jako pracodawcy mam bardzo dobre zdanie. Z wynagrodzenia bylam zadowolona. To że ktos nie dostaje pieniedzy za darmo to chyba zupelnie normalne i nie trzeba tego tlumaczyc. Zeby zarobic trzeba pracować, żadna to filozofia, wszedzie tak jest. Ja jako pracownik czułam sie doceniona. Firma inwestuje w pracownika, organizuje cykliczne szkolenia, ktore jak dla mnie bardzo znacznie ulatwialy prace. Nadzor nad praca byl. Ale to chyba normalne, że szef chce wiedziec co jego podwladni robia. Wszedzie gdzie nie pracowalam byly formy sprawdzania jak pracownik pracuje bo niby jak masz byc rozliczany z pracy. Zawsze Firma starala sie mi pomoc w miare swojej mozliwosci, nie sprawiano niepotrzebnych komplikacji. Jedyne co w zamian oczekiwali to lojalnosc. Jezeli ktos wymaga od pracodawcy powinien tez wymagac od siebie. Podsumowujac: bylam zadowolona ze wspolpracy z Praca.pl i uwazam ze jest to pracodawca godny poswiecenia swojego czasu i energii.

Zostaw opinię o Praca.pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praca.pl Sp. z o.o.