Opinie o Health Finance w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Health Finance. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Health Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Health Finance w Warszawa

Lilek Nowy wpis

O co chodzi z ta zmianą nazwy firmy? Możecie wyjaśnić jak to jest? Wiem tyle, że można mieć wiele firm, być w nich tylko udziałowcem a pracować w jednej.?

Paulina Nowy wpis

@zniesmaczonybiks według Ciebie Health Finance nie wypłaca wynagrodzenia. Czy spotkała Cię taka sytuacja, gdzie nie dostałeś wynagrodzenia za swoją pracę? Czy zgłaszałeś gdzieś ten problem?

zniesmaczonybiks Nowy wpis

omijać szerokim łukiem, ludzie bez wiedzy i studiów, nie wypłacają kasy

Goodwil Consulting Nowy wpis

Goodwil Consulting - Pani moderator zapraszam do wykonania swojej pracy, proszę przypiąć opinie do zmienionej nazwy firmy

Paulina

@Pozdrawiam_hejter, dlaczego tak uważasz? Możesz powiedzieć coś więcej?

Leszek

Chciałem pracować w tej firmie ale nie widzę wcale nowych ofert pracy. Słyszałem, że spoko firma i praca fajna. Zarobki może nie najwyższe ale przyzwoite. Czytając wpisy nie wiem co mysleć? Może ktoś ma więcej informacji i mógłby podzielić sie z pozostałymi.

Lilek

Każda firma może mieć okresowe problemy ale to nie znaczy, że należy ja opluć i oczernić. Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy może przecież odejść. Czasami lepiej jak odejda ludzie nie związani z firmą.

znajomy

eu4ya, otwarcie cafe, w-wa, 3:01, yt, znajome

riki

powiedzcie mi jak jest z goodwill consulting naprawdę? to ciekawe, bo wygląda ok, ale tyle tu hejtu.

malmo\

a ja to ciekawa jest jaki system pracy mają u was konsultanci telefoniczni - chodzi mi o to czy pracujecie w weekendy i święta, an jak już to ewentualnie ile jest konkretnie tych weekendów pracujących w miesioncu

Cichy

Właśnie dobre pytanie Lord każda poważna firma ma co kończył jej pracownik a tu cisza pełna. Bo tytuł specjalista to każdy może mieć nawet taki czesiek spod budki z piwem "Czesław specjalista w piciu bronka". Moja siostra zastanawiała się aby zacząć pracę w tej firmie ale po tym co piszecie zmieniła zdanie.

Lord

Wszytko pięknie i wogole strona fotki pracowników opis ich stanowisk i jacy są WOW ale zero słowa o tym jakie szkoły skończyli ciekawe. Najbardziej interesuje mnie jaką szkołę skończyła osoba na stanowisku CONCIERGE. Szkołę na Majdanskiej, Poznańskiej, Krasnołeckiej? A może studia hotelarskiej. Czy ma tytuł technika czy magistra? Ludzie nieoszukujmy się CONCIERGE to jest ale w hotelu.... Hahaha

niewiem

widzę tu większość niezadowolonych ludzi, to już sam nie wiem czy kontaktować się z taą firmą.

ralf

@bikuuu a z googla korzystac potrafisz? Przeciez to sa 2 rozne firmy. Gratuluje sprytu! Polecam sprawdzic sobie co oznaczaja rozne nr KRS

Ala

Hmmm, ciekawe że teraz nagle w 10 minut w różnych miejscach pojawia się kilka komentarzy, w tym odpowiedź na pytanie sprzed 3 miesięcy, chyba żeby niby naturalnie wyglądało...

Oszukana

tam zawsze jest wakat, bo nikt tam nie pracuje dłużej niż miesiąc

lol

wiesz, tak jak poniżej użytkowniczka napisała wakat jest zawsze, a ich "renioma" jest tak bardzo znana że od klientów można ciekawych rzeczy usłyszeć na temat firmy ;) życzę Ci powodzenia ale odradzam tam pracować. A i nie, to żadne trollki tylko prawda. Sam tam pracował więc wiem więcej niż Tobie się wydaje.

marta

Tyle negatywnych opinii... konkurencja ;)

Okradziona

Amanda... Te negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Nie przekonują Cię? Trudno. Każdy uczy się na własnych błędach.

Dziwny

Jak mogą dzwonić do Was ze spa skoro, wyjazd był firmowy dane przy rezerwacji tez są firmowe a uczestników wyjazdów firmowych legitymują z dowód a nie z numeru telefonu??!! Co to zabrednia!???

Zostaw merytoryczną opinię o Health Finance - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Health Finance?

Kandydaci do pracy w Health Finance napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Health Finance
1.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 60A
    05-270 Warszawa