Opinie o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Jula

Widziałam ofertę pracy na magazyn. Pisali tam że doświadczenie nie jest wymagane. Może ktoś dać znać czy w ramach zatrudnienia można potem zrobić uprawnienia na wózek? Brat szuka pracy ale nie ma doświadczenia na magazynie

pracownik n
@...

(usunięte przez administratora) na pensjach. Podają 3900 brutto, a jest najniższa krajowa.

Joasia Nowy wpis

A mnie interesuje firma i stanowisko asystentki w dziale zakupów (książki). Widzialam, że dają wiele fajnych dodatków np. dodatkowy urlop. To ile jest tych dni wolnych dodatkowych i czy można je wziąc kiedy się chce, czy jest jakiś specjalny okres?

Wafel Nowy wpis

Nierówności płacowe Hodowanie ludzi którym się pomaga a na koniec najwięcej się im płaci Ignorowanie kilku działów i traktowanie jako gorszy sort (usunięte przez administratora) ze strony niektórych ludzi - kłamstwa, ściemnianie, wymyślanie, skarżenie Lepsze traktowanie pupilków Śmieszne afery z byle powodów

Rysiu Nowy wpis

Cześć, chce dowiedzieć się więcej o firmie i o (usunięte przez administratora) jako specjalista ds. rekrutacji i legalizacji pobytu. W internecie trafiłam na taką rekrutację i może wyślę cv, ale chcę dowiedzieć się czegoś o trybie (usunięte przez administratora) Czy jest to tryb całkowicie stacjonarny, czy jest możliwość (usunięte przez administratora) częściowo zdalnie?

Czy coś poza zleceniem dają magazynierowi? I ile dodatkowo płacą za pracę w niedzielę? Jest aktywne ogłoszenie, ale czytam z niego, że robota na dwie zmiany od poniedziałku do piątku i w niedzielę, a do tego zlecenie. Wypytuję, bo interesuje mnie jedynie UoP i to na stałe, jak najwcześniej.

Magazynier

całkiem miło, pytania ogólne, mogłem opowiedzieć o doświadczeniu

co robiłem w poprzednich pracach, dlaczego szukam nowej pracy (szukałem czegoś nowego)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
Jula

...
@Jula

Niech brat omija ten magazyn szerokim łukiem, nic dobrego go nie spotka tutaj.

Leszek
@...

A tych co są zatrudnieni na magazynie, to co takiego spotyka, że pracę odradzasz? I czy to wolne stanowisko to jest po kimś, kto został zwolniony lub sam się zwolnił, czy jest więcej roboty?

K
@Leszek

jest więcej pracy i zatrudniają nowych

Gabriela
@K

Dużo jest utworzonych nowych stanowisk pracy na magazynie? Ogólnie dużo ma się obowiązków, wystarczająco jak na 8h? Skoro jest dużo pracy teraz to wszyscy robią nadgodziny?

pracownik n
@...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Honorata

i wszystko zgodnie z kodeksem pracy? Dużo nadgodzin tygodniowo w ogóle wypada? Czy to raczej jest często zmienne w zalezności od ilości pracy?

Antek

Wszyscy widzą jak wygląda praca Tomasza jest po prostu żenująca pamiętamy jak głośno wyraża opinie że przyjmują ludzi powolnych i nieudolnych i sam został taką osobą i co najgorsze mówił że najlepiej jakby oni sami się zwolnili. Wszyscy czekamy na decyzję honorową.

Staś

Ta dobra pamięć, to jeden z atutów, jakim powinien dysponować pracownik, by liczyć na zatrudnienie? Czy inne są wymogi, zarówno wobec kandydata, jak i później pracownika? I co z wdrożeniem, jest to jakoś zorganizowane, czy bardziej na zasadzie pytania się starszych stażem osób?

Zofia

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko Key Account Manager. Do obowiązków na tym stanowisku miałoby między innymi należeć: pozyskiwanie i obsługa Klientów z rynku e-commerce, realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych. Czy jest możliwość podjęcia pracy w systemie zdalnym? Czy będzie konieczność przychodzenia do biura? Jeśli tak to ile razy w tygodniu?

Azymutowiec
@Zofia

Zofia - poczytaj lepiej o azymucie zanim sie zglosisz???? w ogloszeniu jest napisane ’praca hybrydowa’ ale ile razy zdalnie a ile w biurze to juz szefowie wiedza.

@Azymutowiec

A pracownicy nie wiedzą? Nikt w takim trybie nie pracuje? Coś w ogóle płacą jaki ekwiwalent za prąd i internet jak się pracuje z domu?

Nowy na forum

Hej ktoś ma może coś do powiedzenia o tym w jakiej jest teraz formie Azymut? nie dowiem się tego z komunikatów HR, a nie docierają niżej wiadomości o tym o co w tych wszystkich zmianach chodzi. Zmian dużo i podobno to jeszcze nie koniec? Zastanawiam się czy już uciekać czy spokojnie czekać. To że Katarzyna odeszła sugeruje, że może trzeba uciekać, wiedziała co robi? Kurna, o co w tym chaosie kaman?

Ktoś aplikuje do firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w mieście Głogów? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Dużo zależy od tego na jakie stanowisko???? ale raczej trudno polecić azymut jako pracodawce stabilnego, z jasnymi kryteriami i takie tam. Atmosfera po ostatnich zmianach personalnych jest bardzo zła.Ludzie tego nie mówią ale brakuje wiary w ten zarząd i to że mają jakaś wizję. No może poza wizją żeby pozbyć sie z firmy ludzi co mają inne zdanie. Ja nie polecam azymutu. Sa na rynku firmy ktore maja dobre wyniki, są stabilne, są jasne zasady wynagrodzeń, coroczne podwyżki inflacyjne. Lepiej szukać takich firm

Czemu uważasz że tutaj nie jest stabilnie? To kwestia tego że nie ma umów na stałe czy o co chodzi? Czemu doszło do zmian personalnych skoro tylko pogorszyło to atmosferę? Jak w ogóle tutaj zarobki się kształtują tak mniej więcej?

Pracownik biurowy 1

Czy ktoś rozumie dlaczego zarząd dziękuje za współpracę najważniejszej osobie w firmie? Przecież z jej wiedzy korzystali praktycznie wszyscy. I zawsze służyła pomocą. Tutaj na ogół wypowiadają się pracownicy z magazynu. Ale może czas aby pracownicy biurowi powiedzieli co myślą o aktualnym zarządzie i jego polityce kadrowej. O ich idiotycznych decyzjach. O tym że ludzie pracowali tutaj nie dla nich ale dla takich osób jak KG.

a może nie wszystko wiecie, dlaczego wydarzyły się niektóre zwolnienia? w komunikacie o M. było podziękowanie, jeśli pamiętam. Wszyscy wiemy, jaka jest sytuacja Azymutu od lat, skoro wszyscy długoletni pracownicy są tacy super, to dlaczego od lat nie ma wyników? Jak zmieniał się szef marketingu, to też były jęki, jestem ciekawy, co teraz myślą o zmianie osoby, które wtedy rozpaczały. jak rok temu odchodził szef logistyki, co mówiliście? A jak to oceniacie teraz?

Pracownik biurowy 2
@pracownik

W komunikacie zawsze dziękują. Ale nie potrafią tego słowa wypowiedzieć na spotkaniu z pracownikiem. Komunikat a rzeczywistość to dwa odległe światy. Oj naiwny. Jak zostaniesz zwolniony przekonasz się jak to wygląda w praktyce. Bo widać że nie miałeś kontaktu ze zwalnianymi. A ciągłe zmiany zarządów i szefów może też mają wpływ na słabą kondycję?

@Pracownik biurowy 2

no to rozumiem, że tam byłeś i wiesz, jak zwalniają? nie wiem, co lepsze - ciągłe zmiany czy brak zmiany i przekonywanie, że tymi samymi metodami z z tymi samymi ludźmi uda się zmienić sytuacje.

observatore
@Pracownik biurowy 1

zrozumienia dla takich decyzji należałoby szukać paradoksalnie w historii osdw i korzeniach właścicielskich ;) nie nie, nie mówimy o tym że ten konkretny ruch kadrowy to sprawka właścicieli. nie. Oddając zarządzanie firmą ludziom pokroju AN I akceptując wiele lat ich poczynania mające gdzieś wartość zespołu jako takiego, a już jednostki w ogóle, właściciel akceptuje degrengoladę grupy trzymającej władze przesledzcie pojawiajacych się managerów od czasu JP, JM, DR, wcześniej AU ...co raz go rzej nawiedzeni wizjonerzy z horyzontami do Piaseczna może Grójca Każdy wprowadzający swoją ekipę, nie poznający zasobów, procesów, potrzeb firmy do której wchodzą, zastępujących fachowców- których merytoryka nie wynika z listy firm z CV a z lat tworzenia struktury. która idealna nigdy nie była ale można ją było krok po kroku optymalizować i rozwijać Ale przyjmowano ścieżkę krótkimi skokami naprzód i za każdym skokiem, AN przedłużał swoją kroplówkę Pozwalając, żeby firma stała w miejscu Małość zarządzających i właścicieli , to jest prawdziwy powód tego co się dzieje. i tego kim jest pracownik w osdw ;)

to może poczekajmy, co te zmiany przyniosą i wtedy będziemy oceniać? I chyba nikt pistoletu do głowy nie przystawiał, skoro ta ważna osoba miała tydzień na podjęcie decyzji, czy zostaje, czy odchodzi. No chyba, ze pracownicy biurowi, co tu piszą, byli przy zwalnianiu i stąd wiedzą

Pracownik biurowy 4

Nigdy ludzie z zarządu PWN w zarządzie Azymutu nie wnosili nic dobrego do Azymutu. Ale może masz rację że to jest grubszy plan? Troche na to wygląda bo te dwie decyzje kadrowe to podkopywanie wartości Azymutu, osłabianie firmy. (usunięte przez administratora) A dla związków zawodowych, które na pewno nie mogą wywalczyć tyle kasy ile by chciały dla pracowników mam propozycję: niech regularnie pytają zarząd o niemałą kasę wydaną na projekt procing, jak przebiega jego wdrożenie????

Fajnie, ze KG tak wszystko opowiedziała o swoich negocjacjach

Pracownik biurowy 4

Interesująca próba powstrzymania pracowników przed wyrażaniem opinii. Podać się za konkurencję i postraszyć, że w ten sposób pozyskuje ona tajemnice firmy.

Pracownik 123
@Pracownik biurowy 1

Ciekawe kiedy zarzad sie zaintersuje jak zmiana na stanowisku dyr spr wplynela na motywacje ludzi, chec do angazowania sie. Jak ludzie odbieraja nowego szefa ktory nic nie wnosi do ich pracy. Kiedy sie zorientuja jakiego babola zrobili. Plakac sie chce ze zorientuja sie za pozno. To jest jakis najczarniejszy okres w dziejach azymutu. Konkurencja moze sobie spac spokojnie.

Hanna
@Pracownik 123

Czy w ogóle badają jakoś zaangażowanie pracowników, żeby mieć świadomość tego, o czym piszesz? Chyba, że ktoś to zgłosił wprost, to co mówisz? Ja w pracy kiedyś innej miałam takie ankiety co jakiś czas, co myślę o kadrze, pracy itp. A tu?

Pustka

Prośba w imieniu pracowników do pana kierownika.Prosimy prosimy o zebranie 15 minutowe i wytłumaczyć pracownikiem co przez rok czasu na swoich stanowiskach zrobili którzy godnie noszą czarne bluzy. Proszę mojej obserwacji i wielu innych pracowników stwierdziliśmy że dane im stanowiska są zupełnie niepotrzebne. Zastanawiam się jeszcze czy nie wystosować pisma do zarządu i do wielu innych działów w Warszawie jak nie odpowiedzialni ludzie są na stanowiskach.

Pikta

Szanowni państwo co chodzi o pomysły nie zostaną zrealizowane. Dam kilka przykładów działo się to kilka lat temu moim pomysłem było to żeby składować kosze na zewnątrz ktoś to powiedział że jest to bardzo głupi pomysł po kilku latach sam zrealizował ten pomysł. Również był pomysł do cięcia kartonów żeby wyeliminować bąbelki też stwierdzono że jest to głupi pomysł. Trzy lata temu mówiłem żeby rozładować szybciej kontenery należy kupić taśmociąg również powiedzieli że to jest głupi pomysł z trzech moich pomysłów już jest jeden pomysł zrealizowany chodzi mi o kosze pozostały jeszcze dwie rzeczy myślę że w niedługim czasie też to zrealizują.

Xxy
@Pikta

Jedną z tych opisanych sytuacji sam na własne uszy słyszałem i rzeczywiście twierdził że to delikatnie mówiąc dziwny pomysł w ten sposób zawiera się pomysły ludziom po prostu przeczekuję się jakiś czas i wdraża się

Helena
@Xxy

Dlaczego tak to się odbywa? Jeżeli zrealizowaliby Twój pomysł to dostałbyś jakaś premie albo nagrodę? Napisz proszę jak to wygląda

Znalazłem miejsce na 120 palet. Myślę że dużo jeszcze czasu minie zacząć się domyślam jak to można zrobić. A do tego potrzeba przejście po magazynie pomyśleć dwóch wózkowych czterech pracowników i 16 godzin roboczych równa się 120 palet

Drozd

Nowy zarząd miał cos zmienić, a W ciągle jest.

Maria
@Drozd

I jak na dzień dzisiejszy? Zmienili w końcu ten zarząd? Kierownik został na swoim miejscu?

Mik
@Maria

Związki zawodowe powinny zorganizować referendum czy chcemy zmiany kierownika wszyscy wiemy że nic nowego już nie prowadzi bo się wypalił na tym stanowisku

Dostawy panie Tomku przypominam tylko że już zapomniałeś i jak długo rozmawiałeś z koleżanką z działu a komu zwracasz uwagę jak rozmawiać 3 minuty p zapomniałeś jak latałeś za nią zapomniałaś jak jadłeś razem śniadanka i zapomniałem żeście sobie ćwiergali gdzieś po rogach w magazynie i wiele innych rzeczy zapomniałaś bo chyba masz sklerozę więc nie szukaj dziury w całym u ludzi którzy dobrze pracują

NieZnajomy Królka

... nepotyzm nepotyzmem, a nasz mięki zuszek zatrudnił sobie PM dzięwuszke... Życzymy powodzenia nowej fachowej i kompetentnej Znajomej Królika... Czy to się skończy wcześniej niż upadłość?

ukrytaPrawda
@NieZnajomy Królka

Jesień, czas grzybów, wiec Znajomi Królika jak na jesień przystało pojawiają się jak grzyby po deszczu :) Nowy Znajmy, LogisticBoss będzie prawdziwkiem? Maślakiem, czy ... muchomorem ?

Pik
@NieZnajomy Królka

Szanowni państwo chciałbym zakomunikować że są już plany zwolnienia zasługa jest od dwóch ludzi z dostaw pana Tomasza i pana Rafała będą się chcieli wykazać w 95% że ich zwolnią

Prawda

Tak jest średnie zarobki 2020 zarząd 57 725 zł dyrektorzy 38-700 kierownicy 11220 pracownicy magazynu 3500 utrzymanie zarządu 67000 wchodzi w to paliwo posiłki wyjazdy służbowe szkolenia hotele itp dyrektorzy 15 700 paliwo w telefony itp samochody służbowe taka jest prawda

Karol
@Prawda

Skąd masz takie dane? Jesteś pewien że zarząd ma tak wysokie zarobki? Te 3,5 tysiąca dla magazyniera to mam nadzieje już netto, co?

@Karol

Netto? Gdzie tyle dają na magazynierze? Bardzo chętnie skorzystam.

Czarna
@Zainteresowany

W kilku magazynach na terenie Łodzi - bez uprawnień na wózki - po kilku miesiącach, czasem po roku. Parę miesięcy temu wystarczyło się rozejrzeć. Teraz nie jestem na bieżąco, ale prawdopodobnie firmy wstrzymują pozyskiwanie nowych pracowników ze względu na sytuacje ekonomiczną w PL.

Centralny

No to teraz mamy tańszy zarząd niż w 2020 trzeba powiedzieć

@Centralny

no i w zasadzie o czym to dla firmy może świadczyć? z jednej strony to plus, bo są bardziej skromni albo minus, bo brzmi to tak jakby firma miała mniej finansów? wiadomo jak te finanse będą układały się na kolejny rok?

Pikta

Jak tam azumuciki. Byliście i będziecie oszukiwani przez zarząd i nie tylko. proszę sobie przypomnieć kto rządzi w Warszawie chodzi mi opcję polityczną. Pamiętajcie walczcie o swoje a wystarczy tylko przerwać na 4 godziny pracy. Zróbcie w końcu ten krok bo inaczej to nie osiągnięcie celu

Stefan
@Pikta

A co jest tym celem do osiągnięcia? Po nie najlepszych nastrojach na forum, strzelam, że chodzi o warunki pracy. Orientujesz się, ile aktualnie płacą?

Prawda
@Pikta

Po raz kolejny piszę i po raz kolejny stwierdzam że jednak lubicie chodzi na te zebrania i wysłuchiwać takie bzdur zróbcie chociaż jeden krok i nie idźcie na te zabranie które ma się odbyć w magazynie niech wam głowy nie urwie zamachowujecie się jak dzieci a uważacie siebie za dorosłych

Antypikta
@Prawda

A Tobie o co chodzi? Z konkurencji jesteś, że tak ludzi napuszczasz? Ile u was płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 95 ocen.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ