Opinie o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Mik

Panie Tomku proszę nie gadać głupot na temat wirusa proszę nie szerzyć wrogi i propagandy na pracowników zagranicznych

Rafał

Jesli chodzi o palarnie to fakt niektorzy to 50% zmiany tam spędzają ale kierownictwo albo tego nie widzi..albo udaje,że nie widzi...Moze by np jakos rozdzielić palących i niepalących np niepalacym podniesc zarobki to tym drugim by zaraz odechciało palić.Ogolnie jest to raptem pare osób każdy wie o kogo chodzi.

Mik

Pani Dorota to nie może nic Wszystko jest załatwione odgórnie. Ostatnie zebranie z załogą powinno trwać nie więcej niż 35 minut. A dlatego że staje się już nudne i mało wartościowe po tym czasie. Widać otwarcie Jaka opcja polityczna rządzi azymutem. Szanowni państwo Pieniądze są w zakładzie w lutym zostały wypłacone premię za sprzedaż .

ogólnopolski system d w

a pani managierka od zatrudniania managierów mówi że wyprzedzamy "poczeby rynku" https://rynek-ksiazki.pl/czasopisma/wyprzedzamy-potrzeby-rynku/ PS. swoją drogą Ciekawe jakie s ą koszty ruchów kadrowych i koszty nowych managierów w skali ostatniego roku w porównaniu z poprzednimi bo coś mi się wydaje że Panowie Ruhfus i Jameson nie byli by hepi i zrobily by call to Andrew ;-)

@ogólnopolski system d w

Już jej nie ma

Magazynier

całkiem miło, pytania ogólne, mogłem opowiedzieć o doświadczeniu

co robiłem w poprzednich pracach, dlaczego szukam nowej pracy (szukałem czegoś nowego)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

po rozstaniu się z Panią Dorotą, Azymut powinien się wziąć za dział IT, chłopcy biorą górę pieniędzy za siedzenie (byłoby niesprawiedliwością napisać, że wszyscy, są wyjątki), a korzyści z nich prawie żadnych

Miś

Panie Tomaszu proszę Ograniczyć palenie papierosów w przeciwnym razie zamkną palarnie przez pana w ten sposób skończy się palenie dla wszystkich

Płaska Ziemia
@Miś

Witam.z tego co widze to nie ma sposobu na tego delikwenta,w tamtym roku pobił pracownika na palarni,agresja o wszystko ,ostatnio znowu byla awantura z jego udzialem na palarni znalazl kolejna ofiare,nie ma co liczyć na zastraszonych pracownikow ale od czego jest kierownik? I osoby funkcyjne? Czy nie powinni dbac o bezpieczenstwo w pracy,a ten czlowiek jest niepoczytalny i dla mnie jest socjopata.

Ala

OSDW Azymut nie wypłaciła pracownikom do 10. 01 . 2020 pensji . Tym samym naruszyła prawa pracownicze. Najwyraźniej sytuacja jest naprawdę zła , jeśli nie wypłacono pracownikom pensji.

nikt
@Ala

bzdura ,bzdura ,bzdura .Pensja była wypłacona przed swietami

Swój
@nikt

Niestety ale pensja która jest wypłacana do 10 każdego miesiąca, po raz pierwszy nie została wypłacona.

@Swój

pensja zawsze była do końca miesiąca, za grudzień była wypłacona przed świętami, może brakło dla zleceniowców? z tego co się orientuję, to pracownicy na umowie zlecenie mieli pensję później, ale (chyba) nie było to aż do 10go; jeśli jest to prawda, to niektórzy nasi koledzy i koleżanki podjęli dobrą decyzję

PrintPack
@Ala

Dostałem wypłatę normalnie 10tego, więc nie piszcie farmazonow, nygusy

Swój
@PrintPack

Bardzo duża część pracowników miała wypłaconą pensje 13.01. niby tylko 3 dni po terminie a jednak złamano regulamin pracy.

Lek

Jak firma może upadać Jeśli na wszystko mam stać Proszę się zastanowić nie jest tak źle z zarobkami Jeśli by było tak naprawdę to większość by odeszła Polaków co chodzi o pracowników ze wschodu to pracują bardzo dobrze Oni nie narzekają Tylko Polacy bez przerwy teraz powinny się wykazać związki zawodowe w szczególności pan Tomasz zakładam z góry że nic nie zrobił w tym kierunku Bo nie potrafi

helman"s
@Lek

Nie wiem na jakim dziale pracujesz , o ile pracujesz w @ ale chyba nie masz z nimi do czynienia na co dzień . Faktycznie pracownicy z Ukrainy są tak dobrymi pracownikami w szczególności że we firmie gdzie podstawą jest rozróżnianie liter w tytułach zaznaczam że tytuły są w języku polskim. Co do pracowników którzy jeszcze zostali to są to ludzie którzy są odpowiedzialni no chyba że przychodzą tu bo w domu za leżenie się nie płaci. Z Tomaszem nie przepadamy za sobą i nie bronie go ale co może on zrobić jeśli w związkach są 4 osoby .który z pracodawców brał by poważnie takie związki /sam nie nalezę bo to dla mnie od samego początku była fikcja/.

Opryskana
@Lek

Hejka.Prezesie czy mozesz zamknąć gębę i przestac narzekać na pracownikow z ukrainy,wszedzie cie slychac te twoje farmazony,ze nygusy,ze siedza itd a Ty bucu gdzie masz swoje stanowisko na wrzutni czy na palarni? Caly czas trzeba za Ciebie tasme udrazniac ile to papieroskow przysluguje prostaku ? Pozdrawiam i Wesolych Swiat załogo.

Rotacja
@Opryskana

To moze prezesa dac na kompletacje , bedzie mial blizej na palarnie.

Lubiana

Najwazniejsze,ze w czwartek znowu będziemy wszyscy rodziną przy wigilijnym stole,bedzie oh i ah jak fajnie,jak sie wszyscy lubimy a w piatek czar prysnie (usunięte przez administratora)

Ona

Uslyszalam z biura ze firma upada z roku na rok jest coraz nizsze obroty jak myslicie czy to prawda?

Oneta
@Ona

Tak to prawda gdyż firma ma mniejsze obroty a nie ma już siły utrzymywać gromady dyrektorów od spraw zbędny oraz (usunięte przez administratora). Ta firmę na powierzchni trzyma tylko garstka Polaków których i tak kierownictwo niedocenia.

Zmartwiona
@Ona

Z którego biura z tego co dostało trzy podwyżki w ciągu dwóch lat i które chodziło na kolanach do związków zawodowych by te wywalczyły im podwyżki bo za mało zarabiają. Tak to bardzo wiarygodne źródło.

@Zmartwiona

To, że firma ma się bardzo kiepsko i odchodzą kluczowi klienci to nie jest tajemnicą i nie trzeba zasięgać wiedzy z biurach. Wystarczy porównać chociażby ilość wchodzących palet w sezonie do roku poprzedniego. Podwyżki były, bo ludzie by odeszli (co i tak robią, bo nie wszystkich da się kupić), a to dzięki starej ekipie jako tako to wszystko się jeszcze trzyma, plus niektórzy zarabiali przez sporo czasu około 2 tys. Premie zadaniowe też o kant (usunięte przez administratora) bo zawsze można ją zabrać.

Jak jest z awansem w Azymut Sp. z o.o.?

Pik

Co chodzi o o awans można go mieć w bardzo krótkim czasie

Ukaże się niedługo komunikat

PRAWDA
@Prawda

JAKI ?

Norbert

Czy firma w ogóle prowadzi rekrutacje? Wiecie coś więcej?

Sympatyczny
@Norbert

Tak

Miss

Kolezanki i koledzy,wiecie co robi BUC w weekendy? Siada na dachu i drze pape.ha ha.

Jaki jest zakres obowiązków ? Ciężko się pracuje?

Rozczarowany
@Monika

Nie polecam, lepiej poszukać innego miejsca

@ Niepoprawny Optymista

Niestety, (usunięte przez administratora), zamieniłeś jedną rodzinną korporację, która nepotyzmem epatowała jawnie na nową, na razie mniej jawną ale nepotycznie uzdolnioną bardzo. Ale o kompetencjach zdecydowania niższych. Dystrybucja Azymutu to finezja procesów, a zatrudniasz za przeproszeniem chłopków od pługa. Żeby to jeszcze od traktora,... Sorry, obserwując postępowania nowych panów managerów, jedynie uśmiech politowania pozostaje... Przyjrzyj się im, zobacz jak oni pracują, co budują - nie co mówią jak pracują, tylko jak pracują. Oceń relacje z klientami, które powinni utrzymywać. Oceń zarządzanie obszarem ludzkim, czy choćby wydawanie kasy. Niestety, przy takim poziomie managerskim, konkurencja może spać spokojnie... ...Gdy słupków w prezentacjach nie da się już prostować, będzie za późno.

@zniesmaczony
@@ Niepoprawny Optymista

Jaki poziom menadżerski reprezentuje gość, który w temacie realizacji zadań przed przełożonym reprezentuje postawę : mówiłem moim ludziom, ale oni tego ni zrobili? W mojej ocenie : poza klasyfikacją. A tacy ludzie zarządzają kluczowym obszarem firmy

ukrytaPrawda
@@ Niepoprawny Optymista

to się potwierdza, Kolejene kluczowe stanowisko obsadzone znajomym królika. I wygląda na to, że tego samego sortu.

Prawda

Proszę się przygotować w niedługim czasie transportu autobusowego z Łodzi do pracy nie będzie. Wyprzedzam fakty o kilka miesięcy przekonacie się

ukrytaPrawda
@Prawda

...za kilka miesięcy, przy tych managerach, transport nie będzie potrzebny

Lubiana

Kolezanki i koledzy zauwazyliscie jaki prostak z wrzutni sie zrobil ciuchutki? No w koncu Kuba go zgasil jak peta,jest zesrany bo wyrok w zawiezzeniu wisi albo na platforme a moze na drugi magazyn i dobrze chociaz jest spokoj.

DD reporter
@Lubiana

Nie wiem ktory masz magazyn na mysli ale napewno nie "D" bo tutaj już byl,pokazal ile moze wypić % w pracy i poza nia,wszystkich by sklocil manipulant nikt go tutaj nie chce.macie wrzoda to juz wasz problem.

Exeption
@Lubiana

Zawsze był wulgar,perwers,slownictwo takie rynsztokowe,emerytura blisko zapewne sie nie zmieni chamisko,jak to on mówi "jestem nie do ruszenia prezes ha ha popatrzcie na niego,kto go tam wybral,jak patrze na styku zmian na ten różowy ryj to prostak pasuje ale to jest poprostu BUC i palant.

Prawda

Kto ma sieczka w głowie jest zagrożeniem nie tylko dla siebie ale także dla wszystkich . Panie Tomaszu.

Pik

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 95 ocen.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ