Opinie o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Czy w obrębie jednego działu w Azymut Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

bezstronny

nie było nie ma i nie będzie żadnej rekrutacji , tutaj awansuje się inaczej bez rekrutacji

Xxx
@bezstronny

W tej firmie nie awansuje się ani za wiedzę ani za doswiadczenie. Tu się liczy co innego... Starych pracowników nie doceniają. Nieroby tylko awansują zeby bardziej legalnie siedzieć i pierdziec w stolek.

xxx

Na liderów awansują Ci co się tam pchają a na ogół nic nie wiedzą ani nie potrafią.

Jestem za zamknięciem palarni

Mik

Bonifikaty i nagrody były i są wypłacane szczególnie w styczniu lub w lutym za sprzedaż towaru oczywiście Pracownicy którzy na to pracują nie dostają A dlaczego to proszę się spytać kierowników lub dyrektora proszę o konkretne napisanie pisma przynosimy maseczki w magazynie czy nie nosimy a nie jakiś domysły być może a może co chodzi o wychodzenie pracowników na papierosa też palę ale jeśli mam przerwę to nie jem a w szczególności niektórzy pracownicy bardzo często wychodzą i palą w czasie pracy jak zauważyłem niektórzy od 5 do 8 razy na 8 godzin

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Azymut Sp. z o.o.?

Ememems

Tak wypłacają musisz tylko nauczyć się oszukiwać firmę i będziesz zarabiać bardzo ładne pieniądze natomiast jeżeli będziesz uczciwy w stosunku do firmy to długo nie popracujesz.

Magazynier

całkiem miło, pytania ogólne, mogłem opowiedzieć o doświadczeniu

co robiłem w poprzednich pracach, dlaczego szukam nowej pracy (szukałem czegoś nowego)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Tylko

Gdzie jest ten majster od przeprowadzek

Prawda

Jeszcze zostanie zwolnionych 8 osób. dla niektórych będzie to wielkie zaskoczenie.

EMka
@Prawda

Ale czy coś wiadomo z którego działu? Lepiej byłoby wiedzieć od razu

Neutralny
@EMka

Nowy zarząd tej firmy powinien dostać jakiś nagrodę zniszczyć taką firmę to nie lada sukces.

Pik

Dostali wszyscy wypłatę dostali to Przestańcie gadać (usunięte przez administratora) że firma nie ma pieniędzy Przestańcie gadać rzeczy o których nie macie pojęcia tylko Weźcie się za pracę

@Pik

Praca jedno a sprawiedliwość i (usunięte przez administratora) drugie ???? Nie ma kompetentnych ludzi żeby ogarnęli to wszystko niestety nawet przy tak małej liczbie pracowników.

rodrigo

trudno ogarnac magazyn kiedy jest wiecej kierowników niz pracowników.szczególnie kierowników krórzy się na niczym nie znają.potrafią tylko brać kasę i kupować sobie kolejne nowe autka.

Oneta 45

Przecież nie dostaniecie normalnych wypłat skoro firma upada i,, góra'' musi sama się nachapać by się zabezpieczyć a przecież nie będzie się przejmować zwykłymi pracownikami.

Powiem tak: nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwości w @. W sumie nigdzie tej sprawiedliwości nie ma ale w tej ,,firmie" to przesada. Ludzie walcząc o cokolwiek zostają zwolnieni bo są niewygodni...

Plik

To chodzi o pieniądze a nie o zarządzanie firmą. Szanowni państwo to są ludzie honorowi jeśli nie uda się przeprowadzka to to myślę że podadzą się niektórzy do dymisji. Od razu odpowiem na pytanie żadnych dymisji nie będzie to chodzi o pieniądze które zarabiają tutaj A nie dobra przedsiębiorstwo a pieniądze w przedsiębiorcze są i to niemałe tylko wszyscy głupio powtarzają że nie ma pieniędzy i oni na to liczą że tak myślimy

Prawda się obroni sama

Niestety @ to miejsce, które można nazwać"kliką" , bo jak inaczej nazwać fakt, iż Zarząd zatrudnia swoje "kółko różańcowe" , że szanowni panowie dyrektorowie to frendy ze studiów o ile skończenie WSI można nazwać prestiżem, ale to oczywiście dzieło przypadku ...albo uważają, że ludzie są głupi, albo (usunięte przez administratora) z siebie robią. Brak umiejętności menagerskich na poziomie minimalnym, słowa bez pokrycia, a zdanie zmieniane w zależności od tego kto jest ich odbiorcą.

rekrutacja

W okolicy krąży informacja, że azymut upada. Coś wiecie?

Młoda
@rekrutacja

Też o tym słyszałam.

Prawda

Na tą chwile niestety mamy tylu dyrektorów. A zarządzania żadnego :)

Pik

Tą sprawą powinien się zająć pan Tomasz wrzutnia Jest to jedyna osoba kompetentna do takich spraw. Co chodzi o awans masz awans masz znajomego nie masz awansu nie ma znajomego.

Opryskana

Sluchajcie pracownicy mógłby ktoś wyjaśnić temat sprawdzania temperatury przez ochrone,bo z tego co czytałam to jest to jako stan zdrowia tak jak sprawdzanie trzeźwości i ochrona nie ma prawa tego robic bo to jest nasza prywatna sprawa jaką mamy temperature (no chyba ze jest to odgórnie narzucone przez Sanepid ale to chyba by musial byc ktos na kwarantannie)Moze ktos cos na ten temat.

Prawda

Co chodzi o pana Tomasza to nikt na niego nie liczył i nie liczy. Bohaterowie biura już wrócili. Panie Andrzeju w dobrym tonie wypadałoby zrobić zebranie i podziękować za łące. Tylko proszę nie mówić o trudnej sytuacji na rynku bo każdy o tym wie chodzi tylko o podziękowanie załodze. Czekamy cierpliwie Proszę się nie wstydzić

Opryskana

Hejka pracownicy:-) sluchajcie Nasz dzialacz zwiazkowy towarzysz Tomasz, jak takie zawirowania są to madrala uciekł na urlop tak można na niego liczyć,moze w koncu czas go rozliczyć z tego co dla Nas zrobil i dac szanse komuś młodszemu.takto jaki on wygadany wszystkie rozumy posiadał a teraz pierdziel w domu siedzi.

Pik

Panie Tomaszu zdajemy sobie sprawę że ma pan sklerozę powtarza pan się od wielu wielu tygodni to samo. Czy rzeczywiście tak trudno to zauważyć. To są pierwsze objawy miażdżycy i schizofre mi. Myślę że zaprzeczysz ale Bądź mężczyzną i Przyjmij to do wiadomości

Pik

Do pana Andrzeja proszę nie pisać o sytuacji na rynku bo każdy o tym wie tylko konkrety Kiedy będą zwolnienia wypadałoby więcej napisać i podziękować za ciężką i niebezpieczną pracę w czasach kiedy jest pandemia wirusa To jest po pierwsze Po drugie organizuje pan telekonferencję ładnie by wyglądało Jeśli byłby pan zorganizował telekonferencję dla pracowników i osobiście podziękował za pracę

Lipa

Tomek dzisiaj czytałem że mają być zamykane miasta i Boisko ma wyjść na ulicę Przekaż sprawę dalej Tak pisało w internecie i na pewno jest to prawda pomysku jeszcze w internecie to pewno coś więcej znajdziesz i przekażesz sprawę palarni życzę powodzenia

Prawda

Szanowni państwo pan Tomasza tak ogromną wiedzę na temat wirusa Jeśli by go tylko poprosili to na pewno by szczepionkę Tomek wie wszystko tylko jednego nie wie mając lat 50 nie osiągnął mi w życiu Bo nawet nie ma własnego mieszkania bo musi wynajmować nie wspomnę o innych rzeczach po prostu jest nieudacznikiem życiowym

Opryskana

Kochani tak jak przepowiadal Nasz wszechwiedzacy brat,św Tomasz z wrzutni nadchodzi apokalipsa w postaci wirusa.Czy to jestcten zapowiadany reset? Panie Tomku prosimy o wiecej szczegółów na palarni lub szatni bo tylko pan masz internet.

Zostaw merytoryczną opinię o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 95 ocen.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ