Opinie o MIT MEDIA GROUP w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MIT MEDIA GROUP. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MIT MEDIA GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIT MEDIA GROUP w Warszawa

Jedna najważniejsza rzecz o tej firmie- praca na czarno! W mit media group byłam 3 miesiące, niby próbne, ale nie dostałam w tym okresie żadnej umowy. Ostatniego dnia mojej pracy właściciel podsunął mi umowę o dzieło- według której pracowałam 3 tygodnie. Pieniądze oczywiście do ręki. MIT Media Group to firma, która może być interesująca tylko dla urzędu pracy, bo na pewno nie dla pracownika.

@Księgowa

Nigdy nie byłam zatrudniona z Urzędu Pracy. Pracowałam w czasach kiedy Pani D była dyrektorem sprzedaży. Pieniądze na koniec w gotówce. Mam nadzieję, że przez te lata coś zmieniło się w firmie i zatrudniacie pracowników w oparciu o umowy, a nie na 'gębę'.

Księgowa
@Marta

Pani (usunięte przez administratora), opisana przez Panią sytuacja nie miała miejsca. W rzeczywistości osoba o imieniu Marta pracowała w MIT MEDIA Group zdecydowanie dłużej niż 3 miesiące i była zatrudniona w ramach programu Urzędu Pracy na podstawie umowy o pracę. Życzymy Pani lub Panu, który umieścił ten wpis wszystkiego najlepszego w poszukiwaniu wymarzonej pracy i pracodawcy.

Prawdziwa M.
@Marta

Pani (usunięte przez administratora), Pracowałam w Mit Media przez rok i nikt poza mną tam się nie pojawił. Więc chyba celowo oczernia Pani firmę, nie mając najmniejszych ku temu podstaw, jako osoba tam nigdy niezatrudniona. A opowieści o pracy na czarno, czy o niejasnościach co do umowy są zupełnie wyssane z palca. Po okresie próbnym właściciel od razu zaproponował mi umowę o pracę. Praca w firmie jest z kolei ciekawa i pozwala naprawdę obeznać się w rynku. Kto pracował w Mit Media wie, ile można stąd wynieść wiedzy, ponieważ właściciel jest w branży od 20 lat.

Marta Nowy wpis
@Księgowa

Mam takie szczęście, że z urzędu pracy korzystać nie musiałam. Ku przestrodze wszystkim młodym, niedoświadczonym ludziom na rynku pracy (takim jakim ja byłam), pracodawca MA OBOWIĄZEK dać wam umowę.

Marta Nowy wpis
@Księgowa

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w MIT MEDIA GROUP?

Relikt przeszłości Nowy wpis

Raczej nie polecam zatrudniania się tutaj. Firma swoje złote lata ma już dawno za sobą (a szkoda, bo patrzę z sentymentem). Nie wiem, jak udaje im się jeszcze utrzymywać na rynku.

Samuel Nowy wpis

Jakie nastroje są teraz w firmie? Trudno pracuje się stosując wiele zabezpieczeń jak to podczas epidemii?

Irek

Trudno wyrobić sobie opinię skoro tak skrajne opinie się tu pojawiają!!

@Irek

Opinie jak wszędzie, z taką różnicą że w dużej firmie inaczej i małej inaczej się pracuje. Jako niegdyś dziennikarz na współpracy z wydawnictwem mogę powiedzieć że w przeciwieństwie do większych zawsze dobre relacje z szefem, ale to mała firma oczywiście w pozytywnym ujęciu jeśli ktoś ma dość korporacji... :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie MIT MEDIA GROUP? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Wiktor

Niepokojąca informacja, miałem zamiar aplikować ale teraz zastanowię się.

mit media group
@Wiktor

Panie Wiktorze, nie wiemy na jakie stanowisko chciał pan aplikować, ale chyba nie do naszej firmy bo nie prowadzi od kilku miesięcy rekrutacji … :) Pozdrawiamy !

Firma nieduża, ale atmosfera w pracy bardzo dobra. Nie jest to zdecydowanie miejsce dla osób, którym nie chce się pracować. Stad jest okres próbny, w którym można się wykazać ale jak się siedzi i pije kawę i narzeka na to, że klienci sami nie dzwonią, to raczej nie można liczyć na długa współpracę. Ja pracuje dwa lata i jestem zadowolony, ale poważnie podchodzę do pracy.

Tomasz

Jakie wymagania trzeba bezwzględnie spełniać żeby mieć szansę na rekrutację?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ibi
@Bartek

Firma prowadzi aktualnie rekrytację na prezentera tv. Zapraszamy zainteresowanych do składania CV

Hanna

Czy tak dobrze się wam pracuje, że przestaliście pisać?

Krzysiek

Pracowałem w tej firmie jakieś 3 lata i nauczyłem się bardzo dużo, a pracodawca nigdy nie miał w nosie ludzi i co więcej zawsze można było liczyć na pomoc i wsparcie jeśli była potrzeba. Człowiek jest bardzo OK. Firma nie była duża, ale pracowaliśmy z największymi technologicznymi firmami w Polsce. Jeśli pracujesz to Cię docenią i tak było i jest wszędzie. Ja byłem tam w dziale reklamy - 3 osoby zaledwie, ale było fajnie. A wówczas zarobki były bardzo OK. Dzisiaj jestem w bardzo dużej firmie, ale dzięki doświadczeniu w MIT MEDIA. Życzę dobrze właścicielowi i trzymam kciuki. Polecam.

N

Firmę można nazwać jako dno, P. Tomasz z pozoru bardzo sympatyczny człowiek w rzeczywistości ma pracowników w nosie, każdy kolejny pracownik jest dla niego człowiekiem x którego zapewne zwolni za miesiąc czy dwa z dnia na dzień jak to robił wcześniej z kilkoma dziewczynami. Bo trochę ich było. Załoga w pracy? Taak wszyscy przemili, rano robią zlot czarownic obgadując wszystkich raz po raz aż do suchej nitki. Z całego serca odradzam

Moni
@N

Nie zwalnia się ludzi BEZ POWODU. Jeśli ktoś dobrze pracuje w tej firmie może liczyć na podwyżkę, jeśli UDAJE, że pracuje a szukał jedynie miejsca na przezimowanie to się przeliczy. Czasy siedzący lal malujących pazurki już się skończyły. W KAŻDEJ firmie trzeba pracować aby dostać za tę pracę wynagrodzenie. Większość firm w Polsce to firmy prywatne a w takich firmach jak się obijasz to Cię nikt w niej nie trzyma. Proste.

Zostaw merytoryczną opinię o MIT MEDIA GROUP - Warszawa

MIT MEDIA GROUP