Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej

Opinie o Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej

mikra

ja się osobiście wybieram do nich na praktyki, szkoda tylko że nie płacą

anka

nie wiem co wynika z takiej edukacji chyba wolę uczyć w tradycyjnej szkole po tym doświadczeniu

matka

bardzo nieprofesjonalne zarządzanie firmą, wszyscy robią to samo bez względu na temat projektu: sztuka czy matematyka- metody nieskuteczne i przestarzałe, ci którzy się na czymś znali już chyba tam nie pracują lub odchodzą - reszta towarzystwa wałkuje kasę unijną fajne na staż -bo wszyscy robią wszystko to można się dużo nauczyć ;) heh ale na tym koniec kariery i profesjonalizowania się

radek

Nie jest to firma w której można przyzwoicie zarobić, no chyba, że się jest krewnym lub znajomym [usunięte przez moderatora]. Wtedy niewiele robiąc, ma się dwie średnie krajowe. Fundacja dba o pracowników, ale też często ich zmienia (duża fluktuacja). Na szkoleniach pracownicy unikają jakichkolwiek kontaktów ze [usunięte przez moderatora] w obawie przed późniejszymi konsekwencjami. Fundacja podlega dwóm osobom:[usunięte przez moderatora] Nie wiem dokładnie jak jest [usunięte przez moderatora], ale z moich obserwacji wygląda to zupełnie inaczej niż[usunięte przez moderatora] Sympatyczni, kontaktowi ludzie, burze mózgów itp. U[usunięte przez moderatora] od razu zauważa się: 1.Brak profesjonalnego planowania i zarządzania. 2.Brak wykwalifikowanej i kompetentnej kadry. 3.Brak przepływu informacji 4. Układy, układziki i wygryzanie przez koterie. Gdy skończyłem swoją pracę i zamiast się obijać, chciałem pomóc innym, okazywało się, że ja pracowałem, a ten ktoś spędzał niemal cały dzień na pogaduszkach.

Zostaw opinię o Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej