Opinie o Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej? Czy trudno jest zdobyć awans?

Michał Nowy wpis

Ciężko dostać się do pracy do tej fundacji?

mikra Nowy wpis

ja się osobiście wybieram do nich na praktyki, szkoda tylko że nie płacą

anka Nowy wpis

nie wiem co wynika z takiej edukacji chyba wolę uczyć w tradycyjnej szkole po tym doświadczeniu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

matka

bardzo nieprofesjonalne zarządzanie firmą, wszyscy robią to samo bez względu na temat projektu: sztuka czy matematyka- metody nieskuteczne i przestarzałe, ci którzy się na czymś znali już chyba tam nie pracują lub odchodzą - reszta towarzystwa wałkuje kasę unijną fajne na staż -bo wszyscy robią wszystko to można się dużo nauczyć ;) heh ale na tym koniec kariery i profesjonalizowania się

radek

Nie jest to firma w której można przyzwoicie zarobić, no chyba, że się jest krewnym lub znajomym [usunięte przez moderatora]. Wtedy niewiele robiąc, ma się dwie średnie krajowe. Fundacja dba o pracowników, ale też często ich zmienia (duża fluktuacja). Na szkoleniach pracownicy unikają jakichkolwiek kontaktów ze [usunięte przez moderatora] w obawie przed późniejszymi konsekwencjami. Fundacja podlega dwóm osobom:[usunięte przez moderatora] Nie wiem dokładnie jak jest [usunięte przez moderatora], ale z moich obserwacji wygląda to zupełnie inaczej niż[usunięte przez moderatora] Sympatyczni, kontaktowi ludzie, burze mózgów itp. U[usunięte przez moderatora] od razu zauważa się: 1.Brak profesjonalnego planowania i zarządzania. 2.Brak wykwalifikowanej i kompetentnej kadry. 3.Brak przepływu informacji 4. Układy, układziki i wygryzanie przez koterie. Gdy skończyłem swoją pracę i zamiast się obijać, chciałem pomóc innym, okazywało się, że ja pracowałem, a ten ktoś spędzał niemal cały dzień na pogaduszkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej