Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Stsiak

Jednak wolne do 11 kwietnia włącznie.

Jak to
@Stsiak

A wiecie na jakiej zasadzie my mamy to wolne? Tzn to jest urlop platny/ bezpłatny. . moze ktos cos wie. Zdrowia!

nn
@Stsiak

Nie martwcię się na zapas.Co ma być, będzie.Martwię się o pracę, o rodzinę, o przyszłość.Coś wymyślą.Nie likwiduję się tylu punktów .Więcej optymizmu w tych ciężkich czasach.Pozdrawiam wszystkich.

Urlop
@nn

A jak to jest jak np wystawiony jest urlop jakies pojedyncze dni w marcu a(wystawione przed zamknieciem punktow) a pozniej sie okazalo ze zamykaja na postoj. To te dni urlopu sa anulowane czy zostają? Moze któraś zna się na tym?

*-*
@Urlop

Dostaliśmy informacje, że wypisane i zaakceptowane urlopy w czasie, gdy było zamknięte pozostają w mocy. Jeśli ktoś wypisał sobie wniosek to te dni liczą się jako udzielony urlop.

Stsiak

Wiadomo czy przedłużą ten przestój? Ktoś dostał jakaś informacje?

Nie wiem

Trzeba zapytac manager/ asystenta

Pracownica sts
@Nie wiem

Mamy czekać na wiadomości w przyszłym tygodniu od asystentki menadżerki

@Pracownica sts

Dzwoniłam do menadżerki . Mamy czekać będą nas informować SMS co dalej a później co do szczegółów bezpośrednio z asystentka lub menadżerką.

Powinni pomyśleć o pracownikach i dać szybę jak to jest gdzie indziej. Kiedy ktoś wreszcie ruszy głową??? Co żal im kasy???? A może to jakiś super wydatek??? Sprawdza się powiedzenie, że im więcej ktoś ma kasy tym bardziej skąpy. Oszczędza na wszystkim kosztem cudzego zdrowia i bezpieczeństwa.

Pleksa

Szyby i plyny do dezynfekcji (stojaca plelsa z plynen przy wejściu) dpa klientów. .. To powinno byc od dawna

Siara
@Pleksa

W Fortunie tak jest wszędzie w przeciwieństwie do naszego skąpca , co zyski ma milionowe, a które my wyracowujemy

nea
@Siara

Kumpela co pracuje w Fortunie mówi ,że słyszała o tym że ich pracownice mają dostać po 1000 zł tzw. 13 stki , za dobre wyniki . A kiedy u nas to będzie ? Liczyliśmy , że stanowiłoby to z 8 % dochodu firmy. Co sądzicie o tym ?

@nea

Oj przydałoby się żeby i w sts dali taką sama trzynastkę , ale wątpię , Żeby nasz skąpiec Jaroszek , czy jak mu tam ,dał. Moja babcia mówił , że im bardziej bogatszy , tym bardziej chytry .

Sarah
@ASZG

Dobry pomysł o tej trzynastce,ale skądinąd wiem , że nasz prezes to chytrus . Podobno jak się jest bogatym , chce się mieć więcej . . Jakaś prawda w tym jest.. Podobno w Fortunie mają dawać , tamte to mają życie , szyby odgradzające , nie za dużo klientów , i jak to mówią luz , blues , niewielka ilość kontroli, menedzerki miłe , pomocne.

@Sarah

Wypłata to najniższa krajowa w większości przypadków A wy marzycie o 13... oni nawet prezentów na dzień kobiet dobrze wysłać nie mogą I na czas a co dopiero liczyć na dodatki. Chodząc na rozmowy ale ciężko znaleźć coś ciekawego w odpowiednich godzinach i pieniądzach. Praca w sts może i ciężka ... Ja klientów mam spoko. Nie narzekam.

Nie jest ciężka. Miało byc

Xyz

W obecnej sytuacji może się PIP zainteresuje bezpieczeństwem i higieną pracy w punktach STS. Może ktoś poważnie potraktuje pomysł z szybą?

Najdak

Powinni pomyśleć i dać 13 stkę , tym co mają dobre punkty i im przynoszą zysk , międzyinnymi dlatego że zarabiamy najnizszą krajową. Nie powinno dotyczyć tych co majĄ małe obroty , i bimbajĄ sobie , smarfony lusterko w głowie . Słyszałam , że w Fortuna ma mniejsze obroty a zamierzają im wypłacić nagrody . Świadczy to o tym , że ich szef dba o swoich pracownikó i także u nich są lepsze i gorsze punkty .

Wirtual

Predzej spodziewaj sie najgorszego.Nielicz na firme bo to sknerusy jedne , myslą tylko o sobie , jakie zyski bedą na koniec roku.. Kapitalisty w pełnym wydaniu , dorabiają się kosztem nas , płacąc tyle , żeby nie zdechnąć..Szkoda im na wszystko , wstydu nie mają , poczuciu szacunku do drugiego człowieka.. Online ich uratuje i db o tym wiedzą a my co szczaw i mirabelki jeść ?

NARCYZ
@nea

Nea nie rznij głupa , kup sobie 4 pak i walnij jednorazowo ze swoim starym , bo też nie odmawia a potem idż w kimę. . . Siejesz zamęt , dostaną 2 gile ,pomarz sobie , napisz sobie na kartce na co wydasz . Siema i w ogóle.

Nea
@NARCYZ

Jak cię dorwe to skopie ci tyłek. Skąd wiesz , że mój stary nie odmawia i lubimy piwo .Sam byś chciał dostać darmo ale mogą dać tylko najlepszym co maja obroty , kumasz dzwońcu .

Ze strony sts: w trosce o zdrowie naszych klientów lokale sts zostały zamknięte do 27.03". Klientów... nic dodać nic ująć...

Ha, ha

Przecież to było do przewidzenia, że gdyby nie to zarządzenie, to by nie zamkneli. Ani w trosce o nas, ani o klientów.

zdumiona
@Ha, ha

Skąd Wy bierzecie te wszystkie nowinki które są tak głupie, że nie da się tego czytać! Która decyzja i ustawa nakazała zamknięcia naszych lokali? W Milenium normalnie pracują BEZ TEJ WASZEJ UKOCHANEJ SZYBY a a a a i jeszcze jedno dla tych , którzy tak krytykują górę " nie - nie musieli nam dawać płatnego przestoju" więc zamiast pisać bzdury zastanówcie się przez chwilkę. Same narzekania - to jest jakiśśśś absurd. A ciekawe czy ciebie byłoby stać na opłacenie wszystkiego gdybyś miał urlop bezpłatny ? Oni teraz penie nie mają kasy nawet z online bo chyba widzicie że nie grają i euro tez odwołane .Żebyśmy się nie zdziwili co zastaniemy po powrocie bo może nie będziemy mieli gdzie wrócić ! Nikt pewnie nie zwolni ich ze wszystkich opłat takich jakie są tak samo jak my mamy w domach i jeszcze więcej. Chociaz raz moglibyśmy być z nimi solidarni bo jedziemy na jednym wózku !

Stsiara
@zdumiona

W pełni popieram Twój wpis. Ta epidemia to czas prób dla każdego z nas. Próba człowieczeństwa. Zamiast spędzać ten czas z bliskimi, troszczyć się o nasze zdrowie to wolicie wylewac tu z siebie jad. Ludzie co z Wami? Zamiast wypisywać te wszystkie (usunięte przez administratora) lepiej zadzwońcie i spytajcie jak się czuje Wasz współpracownik, przełożony czy kolega/koleżanka z ppz. Spójrzcie ilu pracodawców albo wysłała pracowników na urlop lub zapłacą 80% a czasem i 60%. Czy Wy sobie zdajecie sprawę jakie straty finansowe ponosi nasza firma? Uważam że naprawdę zarząd postąpił super płacąc nam pełne wynagrodzenie. Ja jestem Im bardzo wdzięczna. Naprawdę. Mogę w ten trudny czas pobyć z dziećmi, zadbać o swoich bliskich. Wiecie, mam nadzieję że wrócimy do pracy w takim samym składzie jak zamykalismy punkty. Módlmy się aby ta straszna choroba nas nie pokonała. Życzę Wam zdrowia bo tak naprawdę wszystko inne to na chwilę obecną jest nieistotne.

Jawa
@zdumiona

Poczytaj sobie na wirtualnej co napisał Skiba o płaczących celebrytach .Zarabiali od jasnej cholery a teraz płaczą bo nie bedą mieli dochodu i kłopoty z opłatami. Na końcu pisze , że nawet wiewiórka jest mądrzejsza , bo na zimę chowa sobie orzeszka . Z tego co piszesz to pracodawca od np. 0,6 roku nic nie zarabiał , tylko wychodził na zero . Skoro tak , to powinien zamknąć interes , a nie zamknął , bo widać mu się opłaca . A jak opłaca , wystarczy znależć w internecie jego przychód i dochód za ubiegłe lata . Nawet gdyby pracodawca miał 2 razy większy dochód to szary pracownik dalej by zarabiał najnizszą krajową i na wszystkim by oszczędzał . Nie wciskaj ludziom kitu , sts jest największą firmą bukmacherską w Polsce i ma największe obroty i przychody.Jeśli chodz io Millenium to kwestia czasu jak najdzie ich kontrola , pracodawca będzie bulił i szczękał zębami . Ta kara i tak go złamie i nie zamknie interesu . Nie strasz ludzi , że mogą nie mieć gdzie wracać. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

@Jawa

Mco Ty wiesz nantenntematb, że tak się wymądrzasz ? Skoro Ci tak źle to załóż sobie swój interes i przestań rozliczać innych z tego co robi ze swoją kasą bo tobie nikt do portfela nie zagłada . A skoro nawet jak to napisałaś „ wiewiórka jest mądrzejsza „ to tobie tez się krzywda nie stanie jak nie dostaniesz kadry przez np. Pół roku bo powinnaś mieć oszczędności ! Takim jak Ty powinni nic nie dać bo nie zasługujesz na złamanego grosza! Wstyd ze ktoś taki jest częścią nas wszystkich. Łatwo wam tu rozliczać innych i ich krytykować a ten czas miał nam pozwolić na spędzenie czasu z bliskimi za 100% wynagrodzenia i pozostawienie nam urlopów ale życie pokazuje że nie niektórzy nie są warci żadnych zachodów .

@Zdumiona

Rozumiem , że ta troska o bliskich przejawia się wylewaniem wzajemnych pretensji. Przecież wszyscy zdają sobie sprawe, że sytuacja jest poważna. Tu chodzi dosłownie o przeżyci,zarówno nas, jak i firmy. Doceniamy to, że dostaniemy 100 % wynagrodzenia. Co nie zmienia faktu, że nie wszyscy muszą zgadzać się z tym co się dzieje z firmie. Wybacz, ale chwalenie się tym, że Centarala posiada środki do dezynfekcji, kiedy pracownicy mający bezpośredni kontakt z klientami i pieniedzmi ich nie maja, jest badzo nie na miejscu.Podobnie jak napisanie na stronie, że punkty są zamknietę w trosce o zdrowie klientów. Wybacz, ale to powoduje właśnie takie reakcję.

Jawa
@Zdumiona

Wiem , że prawda boli , a nas pracowników macie za idiotów i murzynow.Gdybym nie miała pojęcia o prowadzeniu biznesu , to bym nie zabierała głosu .Napisałabym więcej , ale cóż to da , sytuacja nasza się nie poprawi . Prowadziłam dz. gosp. i wiem jak postępować w czasie kryzysu i 0,5 roku wytrzymam bez niczyjej pomocy . Kapitalisty nie interesuje byt pracownika , tylko powiększanie swoich zasobow i ciągle mu będzie mało . Owszem na pokaz rzuci trochę kasy np. na wsparcie w walce z wirusem, kupi maseczki , rekawiczki itp. ale zrobi to tylko dlatego , że inni /jego pokroju / też dali. . Prawda jest taka , że pracownik jest niczym , liczy się klient , który wpłaca kasę i daje wam zarobić .. . // ..... w trosce o naszych klientów// . Zamknęliście , bo ponad 98 % meczy nie odbedzie się i klient nie bedzie mógl co obstawić . Wirtualne gry nie znajdują poklasku wsród graczy i nie przynoszą zakładanych przychodów . Możesz mnie krytykować , oczerniac ale będzie to świadczyć , jaki prezentujesz poziom , , który pomimo tego że pracujesz w centrali jest stosunkowo mierny i ograniczony.

Ziuta
@Pleksa

Dawać 13 stki ludzie chcą żyć godnie , co mamy przymierać głodem Centrala dostaje premie za nic a my tyramy jak bure osły .

Kamil

Czy ktoś może wie jak się dostać do takiej pracy? Samo wysyłanie CV i LM przez neta nic nie daje...telefonu też nigdy nikt nie podaje przy ofercie :(

Kania
@Kamil

To jest loteria. Nawet jeżeli będziesz wydawać się idealnym pracownikiem to w większości przypadków i tak Cię nie zatrudnią, bo rozmowy przeprowadzane są w ramach relaksu i przerwy dla managerów. Obecnie na rynku jest tyle możliwości pracy, że zastanów się, czy najniższa krajowa będzie Cię satysfakcjonować.

Patryk
@Kania

Relaksu i przerwy ? Co Ty możesz o tym wiedzieć? Przerwę to my mamy nieustanną jak nie ma klientów i siedzimy na telefonach czy tabletach. Przezbtakie jak Ty później mówia o nas takie bzudry.

Stsiara
@Patryk

Zgadzam się z Tobą. Chyba nie bardzo znają na czym polega praca Menagera. Kuratela nad tyloma punktami to musi być bardzo ciężka praca, mega odpowiedzialność. Przecież taka Manager musi ciągle być pod tel, stale być dla pracowników. Zastanówcie się ludzie co piszecie!!!

@Stsiara

Wodę lejesz chlopie , menedzerka bąki zbija jak rzadko kto, w przeciwieństwie do nas , które musze sie użerać z klientami , do tego wąchać zajzajer z ust. Siedzisz chłopie w centrali i czekasz na premię od prezesa ,za pier..enie w stołek , a nas narażaliście tyle dni wy dostaliście żele , nici i inne pierdoły . Wstyd , hańba , ludzi macie za nic , za przysłowiowe śmieci, ......... kumasz ty zakichany yenteligencie ?

zdumiona
@ASZG

Nie mogę uwierzyć w to co czytam ?! Jak ktoś mógł na rozmowie kwalifikacyjnej postawić na taka(usunięte przez administratora) Zrób przysługę światu i odejdź z tego miejsca . Niech inne firmy męczą się z kimś takim kto nie potrafi się zachować i prezentuje sobą jedynie tyle co przysłowiowe „0 „

Najdak
@zdumiona

Alo alo , ale koleżanka ma rację , w centrali bimbacie i do tego prezes daje wam premie . Czarną robotę wykonują osoby na punktach , niektóre to mają przeje..ne , zajzajer z gąb , przekleństwa , a zwróc takiemu uwagę itp. , do tego bezpośredni kontakt z klientem , który może przynieść nie wiadomo jakie skutki., szczególnie w ostatnim tygodniu...........także rozważ , jak będzież następnym razem sie wypowiadała i pomyśl i innych.

Narcyz
@Kamil

chłopie daj sobie siana, poszukaj innej pracy , bo tu umrzesz z głodu .Płacą najniższą krajową , a jesteś na każde wezwanie , a spróbuj nie przyjść jak chce twoja przełozona to wylecisz na zbity pysk.

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Wynagrodzenie

Wiecie może jak będzie wyglądać wypłacanie wynagrodzenia? Czy cokolwiek dostaniemy? Czy firma zgłosiła przestój i dostaniemy 60 %?

Tylko szkoda, że na 13, a nie jak mówi rozporzadzenie na 14.I co otworzymy punkty i nadal nie bedziemy mieli srodków do dezynfekcji ani rękawiczek. Ciekawe jak rozliczą nam te dni, bedziemy musieli wziazc urlop? Wie ktoś coś?

Zdumiona

No a tak uwielbiana przez niektórych Fortuna pracuje bez żadnej informacji :) która to pisała ze tam jest lepiej i się przenosi ? Drzwi otwarte chętnie cię pożegnamy z naszego bo kwasów nam nie potrzeba ale nic się nie martw maja szyby dasz radę ! Jesteśmy z tobą

@Gość

Matko czy w tym kraju można kogoś zadowolić ? Jak by nie zrobili zawsze jest coś nie tak ! Nie zamykają nas źle zamykają nas źle przestój nam robią źle i tak w kółko ! Zastanówcie się nad sobą . Zamykają dla naszego dobra . Reszta pracuje . przecież nie musieli tego robić . Mogliśmy dostać płyn i rękawiczki i do pracy . Dajcie ludzie sobie trochę dystansu i spokoju bo sami się wykończycie wzajemnym nakręceniem i utyskiwaniem nad złym losem . Czasami myśle czytając te wpisy ze to wam daje powietrza do życia takie wieczne marudzenie i szukanie co jest nie tak oczywiście nie tak jak ja bym tego chciała czy chciał . Nawet nie rozumiecie ze to nie jest codzienna sytuacja i nikt nie ma rozwiązań którymi sypie na poczekaniu . Przecież niektóre decyzje musza zostać przeanalizowane pod różnymi aspektami bo pochopne działanie może doprowadzić do tego ze nie będziemy mieli gdzie wrócić . Zobaczcie na działania rządu one też nie są podjęte 3 tyg temu , nie tydzień temu tylko z dnia na dzień nowe wchodzą a debatują nad nimi od 3 mc .

Zdumiona

A kto nam napisał ze mamy go brać w czasie tej przerwy ?! ale nie ..już trzeba wystosować nowe roszczenia i pretensje oraz oczekiwania ! Skąd wy się urywacie . Przeraża mnie to ze każdy kto tu pyszczy jest taki mądry bo anonimowy . Masz coś sensownego do powiedzenia i jesteś pokrzywdzony przedstaw się abyśmy ci uwierzyli . Nie podkręcaj tu atmosfery tylko dlatego ze masz taka wredna naturę i liczysz na tych co są podatni na sugestie innych

Stssss
@Zdumiona

A czy ja gdzieś tu napisałam że jestem pokrzywdzona? Wszyscy czekają na decyzję zarządu, ale chyba każdy jest świadomy, że zamknięcie punktów na te dwa tygodnie nie będzie skutkowało zmniejszeniem nam liczby godzin urlopowych. Decyzją zarządu jest mądra, a na pewno nie była łatwa. Cieszę się, że nie będziemy narażone przynajmniej w pracy na zarażenie. Nie wiem dlaczego mnie atakujesz skoro niż złego nie napisałam.

Ktos
@Zdumiona

No i ta przez niektorych uwielbiana przez innych znienawidzona Fortuna bedzie zamknięta od 15 do 29, czyli jakieś dwa dni dłużej niż STS

Juta muta
@Zdumiona

Fortuna też zamknęła do 28 marca i jest tam duzo lepiej bo są odgrodzeni od klientów.. Zamkneli podobnie jak sts , gdyż odwołanych jest mnóstwo meczy blisko 80 % . Szefostwo umie liczyć , nie da za darmo nam kasy jak jest mało rozgrywanych meczy. Sknyrusy do potęgi n-tej , tylko zysk a robol traktowany jak zwykle.W ogóle sts to porażka , w Fortunie mają duzo lepiej.

trumka
@Zdumiona

A pójdę do fortuny wkrutce , jak któraś guwniara podpadnie i wyleci. Luz blus , ciepełko podobnie jak w sts i nie kontrolują często tak jak u nas .Nara.

zołza

Zamknęli a chętnie by nie zamykały , bo kasiora im ucieka bwspowrotnie . Teraz to można pobyczyć się w domu , dzieciaków przypilnować i wogóle fajowo jest .Bedzie czas żeby poszukać innej roboty gdzie uszanują czlowieka i zarobić można więcej .

Kratka
@Xyz

Jak nie zgłosicie tego do PIP , to kontrola sama do was nie przyjdzie.. Jak otworzą znowu punkty przedzwoń do nich i zgoś sprawę ., przy czym zastrzeż anonimowość . Jak nie bedzie odzewu, dzwoń ponownie lub udaj się osobiscie , jesli masz blisko . Jak nie teraz , to kiedy , ja tak postapię , gdyż należy dbać o własne ŻYCIE I ZDROWIE . Pracodawca nie będzie dbał o nasze interesy tj zdrowie , gdyż na nasze miejsce pracy czekają setki ludzi.Powodzenia i konsekwencji w działaniu.

Hipokryzja

Wejdźcie sobie proszę na Twittera Pana M. Juroszka, naszego prezesa. Centrala obfituje w nici dentystyczne, plastry, żele antybakteryjne a my co mamy? Oczywiście bierze czynny udział w akcji #zostanwdomu.

Oj tam
@Hipokryzja

My tez kiedys podobo dostaniemy, żele i rekawiczki. A tym czasem, nawet nasze terminale zagrazaja nam, brak pin padow powoduje, ze dotykamy tej samej klawiatury co klienci. A srodków do dezynfekcji brak.Ale kto by sie tym przejmował. Skoro nie chca zamykac punktow. To powinny nam zapewnic choć minimum bezpieczeństwa i to teraz już.

@Oj tam

Widziałam to.. Zostanwsts Zenujace to jest. Mozna grac online przecuez. Dezynfejcja w punktach powidawna byc od dawna

@Hipokryzja

A my pracujemy dla Was!! Za najniższą krajową! Dostajemy środki zabezpieczające e-mailem . BRAWO!

Zirytowana
@Stado Trusi

Kasyna tez zamknięte. Prezesie zlituj sie się nad nami, traktuj nas jak ludzi a nie jak zbędny balast

@Zirytowana

Działamy pod tą samą ustawą. Jest to hazard więc sts też będzie zamknięty. No chyba że managerowie co innego wam powiedzieli

Epidemia
@Lakaka

@lakaka na 100% zamknięte?

@Epidemia

Przeczytaj rozporządzenia premiera z dnia dzisiejszego. Wszystkie puby, restauracje, kawiarnie kasyna i INNE MIEJSCA ROZRYWKI. Jutro przyjdzie na punty informacja w ten sprawie napewno. A nawet jeśli jakimś cudem w co nie wierzę, będzie otwarte to naprawdę nie potraficie się postawić i powiedzieć że jie przyjdziecie?

Epidemia
@Lakaka

@Lakaka Znając naszą firmę to wszystko jest możliwe i wszystkiego można się po nich spodziewać. Ciągle powtarzają że pracownik jest dla nich ważniejszy niż klient, a nie wpadli na pomysł żeby od środy chociażby skrócić godziny otwarcia.

Murica
@Stado Trusi

Teraz raczej nie dostaniecie , bo będziecie siedziec w domu. A po tygodniach zobaczy się .

Siara
@Stado Trusi

Za to dostaną po 300 stówki nagrody , bo db. wykonują polecenia szefa , a my możemy sie oblizać.

Jodanta
@Oj tam

kiedyś dostaniecie , jak któraś z nas pojdzie na łono Abrahama . Ale chwalić się w mediach potrafią ... nie ma co .

Ojejka
@Lakaka

Ja próbowałam postawić sięmenedzerce w czwartek , a ta cholera powiedziała , że jak nie przyjde , to wyrzuci mnie na zbity pysk .. I gadaj tu z taką prostaczka , nawiedzona jakaś czy co. ,

Minki nerki kombinerki

Tak w centrali mają wszystko, menagerka porozsyla śmieszne inf że możemy kaszlacych klientów Wypraszac, po czym jak do, takiej, sytuacji dochodzi to jednak kazuje samemu się zaopatrzyć w rękawiczki ochronne i jednak klienta obsłużyć. Żenada roku i wstyd. Sanepid i pip powinny nałożyć odpowiednie kary za brak zaopatrzenia w odpowiednie środki! A co z punktami na których nie ma ku..wa nawet wody?!?!?!

Danas
@Minki nerki kombinerki

Czy ktoś z państwa wie jak bedzie z płatnościami za czas zamknięcia punktów.

Czy jesteśmy jutro otwarci ? Jest jakaś szansa że nie pójdziemy do pracy ?

Lakaka

Tak. Jutro otwarte. Rozporządzenie wchodzi z soboty na niedzielę o północy, więc w niedzielę będzie już zamknięte. Ale lepiej zadzwonić do asystenta weekendowego jutro i się upewnić

Zdrowie bezcenne

Właśnie wie ktos cos? Jaka szansa na zamkniecie?

Zamknięte?

Stan epidemiczny. Co z sts?

Kacper

Póki studiuje nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną. Mam fajna ekipę, jestem na weekendy jak również w tygodniu po zajęciach przychodzę. Sam dopasowuje godziny do zajęć. Dobry kontakt z managerka. Poza tym interesuje się i znam na sporcie więc kontakt z klientami mam bardzo dobry l. Moja opinia mega pozytywną. Pozdrawiam;)

@Kacper

Ty sobie dostosowujesz godziny a pracownik etatowy przez to ma gorzej.

Kaśka

Niby jak mamy gorzej ? Nie musimy chodzić na zastępstwa tak jak kiedyś bo są studenci i jeszcze narzekacie . Pewnym ludziom nie dogodzi się nigdy . Jak ktoś ma naturę do marudzenia to zawsze znajdzie powodów żeby ponarzekać . Idz do Biedronki popracuj trochę fizycznie i przejrzysz na oczy marudo.

@Kaśka

A dlaczego po mnie jedziesz choc nic o mnie nie wiesz?. Wyraziłem swoja opinie. Skoro studenci wybieraja sobie dni to logiczne jest ze dla Ciebie nie ma wyboru. Przed ułozeniem grafiku nikt nie podaje dni które potrzebuje wolne np choc dwa dni. Czasem ciezko jest się zamienic bo trzeba poszukać osoby na zastepstwo. I nie oceniaj kogoś nie znając go.

Kaśka

Przecież zawsze możesz dogadać się z koleżanką z punktu ? A skoro to nie działa to znaczy , że jest z wami coś nie tak . U mnie tak to działa jak któraś potrzebuje to dzwonimy do siebie i jest po sprawie . Wiesz ja nikogo nie oceniam wyraziłam tylko swoje zdanie na to co piszesz i jak oceniasz czyjąś pracę też nie znając tej osoby i ich obowiązków. więc najpierw spójrz na siebie . Myślę że masz tak samo jak ja robiony grafik na 3 mc więc jaki problem zaplanować sobie lekarza i jakieś sprawy z wyprzedzeniem i poprosić asystentkę aby Ci te dni dała wolne o ile jest taka możliwość ? Żadem problem o ile jest się zorganizowanym .A poza tym możesz sie zgadzać na zastepstwa jak dzwoni asystentka wtedy będziesz miała inny dzień wolny a i jeszcze premie dostaniesz za pomoc ale każdy patrzy tylko na siebie to nic dziwnego że ma żal o wszystko co nie jest po jego myśli bo przecież " obowiązkiem asystentek i menadżerek jest tańczyć tak jak my im gramy a wszystko inne jest krytykowane przez nas " prawda ?

@Kaśka

A w ktorym miejscu ocenilam czyjas prace? Naucz się czytac ze zrozumieniem. I kto powiedzial ze sie nie dogadujemy na punkie? Myslisz ze poza sts nikt nie ma wlasnego zycia i planow. Tobie wolno wyrazić swoja opinie a innym juz nie. Akurat z pania asyttentka nie mam problemu i potrafi isc ona na reke. Oceniasz nie znając mnie kompletnie, moze pracowalam w biedronce, moze wiem co to ciezka praca? Za to ty wolisz wyzywac ludzi od marudy i nic innego nie robia.

Kaśka

To nie Twoje słowa " Ty sobie dostosowujesz godziny a pracownik etatowy przez to ma gorzej." ??? Czyli gdzie masz gorzej ? Bo po tym co teraz napisałaś to masz inne życie poza sts i chcesz mieć wolne zamiast przychodzić za koleżankę? No to logiczne ,że w te dni wskakuje student a jak ma szkołę to przecież też nie przyjdzie bo ma inne życie poza sts tak samo jak Ty . asystentka tak musi ułożyć grafik aby tam gdzie student ma szkołę dać pracownika a tam gdzie student ma wolne dać mu pracę. Masz na to lepsze rozwiązanie skoro Ty się nie zgadzasz bo masz swoje życie , student ma swoje życie ( szkołę) a ja z pobliskiego punktu również ma prawo do swoich planów i mam swoje życie lub zastępuje swoją koleżankę z punktu bo dobrze zyjemy ze sobą ? To my z pobliskich punktów mamy cierpieć bo Ty masz podejście (mam inne zycie poza sts) ?! To przez takie jak Ty my cierpimy bo jesteśmy inaczej wychowani , w szacunku do pracy i współpracowników . szkoda że tego nie rozumiesz ! Fajnie się komentuje jak ma się wywalone na innych i myśli się tylko o swoim czubku nosa . Nie dośc , że mamy studentów i nie trzeba pracować pod rząd po 7 , 8 dni tak jak kiedyś i w 2 tygodniowy urlop koleżanki praktycznie mamy tylko po 1 lub 2 dodatkowe i jeszcze źle ??? Taka prawda a pewnie zaraz będzie atak bo na prawdę ii brak porządnych przykładów i argumentów najlepszy jest atak .

@Kaśka

Gdzie tu ocena czyjejs pracy? To jest stwierdzenie. Student może wybierac godziny a etatowy praciwnik juz nie?. Wiesz na czy polega pracy na etat a na zlecenie? Na etacie masz norme do wyrobienia a w przypadku sts jest to okres trzymiesieczny. I tylko godziny masz di wyrobieni a urlop nalezy mi sie z kodeksu pracy i wypracowanych lat . i nie zamierzam przepraszac za cos co sie pracownikowi nalezy. Radze ci przeczytac kodeks pracy jesli chodzi o normy godzinowe. Wyzywasz , obrazasz a zwalasz na mnie. Prztocz mi choc jedno zdanie w ktorym kogos

Stado Trusi

Nick, masz absolutną rację. Zresztą na weekendy zazwyczaj studentów nie ma więc i tak etatowi (usunięte przez administratora)

@Stado Trusi

Dlaczego skasowaliście treść komentarza??? Nie wyrażam się wulgarnie. Proszę administratora O odpowiedź!

Zaletka
@Kacper

Nie zawracaj głowy ludziom brachu glupstwami . Teraz jest problem z koronawirusem i konieczności pracy w warunkach zagrożenia życia . Centrala ma za nic nasze życie a my jesteśmy codziennie narazone.. Chyba jesteśmy do cholery ludżmi i nasze życie jest najważniejsze a nie zyski dla firmy !

niuńka

Hej , a co sądzicie o zagrożeniu koronowirusem ? Uważam , że jesteśmy narażeni na zarażenie tym wirusem i kierownictwo powinno przedsięwziąć jakieś kroki.Najlepiej byłoby jakby płacili a my byśmy siedzieli w domu. Firmę stać na to , bo zyski ma ogromne / / można się z nimi zapoznać w internecie./ . A potem firma niech zwróci się do rządu o zadośćuczynienie z tytułu poniesionych strat . Myślę iż słusznie byłoby nie narażać nas na te świństwa , gdyż do punktu przychodzą rózni ludzie , zdrowi a także chorzy.. Czekam na odzewy koleżanek i ich zdanie na poruszony temat.

Ziuta
@niuńka

Dobrze że poruszyłaś ten temat. Co oni sobie myślą , że my będziemy narażac swoje zdrowie , zycie za damski .wuj . .Niech myslą jak wybrnąc w tej sytuacji dla nas nie do pozazdroszczenia. Ryzyko zarażenia - w każdej chwili . Moim zdaniem niech plać a a my siedzimy doma .

@Ziuta

Trafilaś w sedno , niech płacą pensje a my posiedzimy w domach . Klawy pomysł a te ogłoszenie że niby możemy odmówić obsłużenia klienta z uwagi na podejrzenie choroby; kaszel itp , to niech sobie w tyłek włożą ! Kpiny z nas sobie robią , za idiotki mają. Dla firmy nasze zdrowie się nieliczy a liczy się dla nich obrót i zysk. .Należy wg mnie zastanowić się nad tym i zrobić jakiś ruch np. odejśc , tam gdzie płacą za bycie np podejrzanym o wirusie.. Myśleć i działać , ja chyba odejde do konkurencji , tam przynajmniej są odgrodzeni od klienta.

Gosc
@ASZG

Najwazniejsze, ze Centrala ma srodki do dezynfekcji, a pan prezes bierze udział w akcji #zostanwdomu. Nam zanowili srodki do dezynfekcjii, tylko ciekawe kiedy zostana dostarczone ( brak na rynku) i ile ich zamowili na punkt. A to odmowienie obslugii, to ciekawe jak sobie wyobrażaja.Zreszta ktoś już może być zakażony, ale nie mieć objawów. Punktów nie zamkną, chyba, że zostana do tego zmuszeni. To nie oni narażeni sa na bezpośrednie ryzyko kontaktów z klientami. Zaczyna sie wekeend, jak zawsze w punktach bedzie dużo ludzi.Czym rożni sie seans w kinie czasem, dla garstki osób, od siedzenia po trzy godziny obok siebie przy stoliku. Czy przebywanie sporej liczby osób na małej powierzchni. To narażanie zarowno nas, jak i klientów. Stanowiska sa tak zaorojektowane, że klienci góruja nad nami. Gdzie więc ta bezpieczna odległość. Szyby przydałyby się więc nie tylko teraz. Ale to zapewne niezgodne z polityka firmy

Ccccc
@Gosc

Nie będzie ludzi bo nie ma co grać. Przestańcie panikowac co mają powiedzieć kasjerki, sprzedawcy, piekarze itp. Panika nas zabija. Też się boję ale co ma być to będzie....

@niuńka

Powinni zamknac punkty. Mecze odwoluja, akcja zostan w domu.. Nie jestesmy sklepem spozywczym. W sts mozna grac online. A srodki dodezynfejcji powinny byc dawno temu

@Ccccc

Zapominasz o wirtualnych, te sa cały czas. Sa punkty, uwierz mi,gdzie nawet jak w ofercie nie ma co obstawiać, graja w wirtualne i potrafia siedzieć po kilka godzin bez przerwy. Owszem sprzedawcy i piekarze pracuja.Ale jednak pieczywo, czy artykuły spożywcze, to jednak w przeciwieństwie do obstawienia meczu, ,,towary pierwszej potrzeby".A potrzac np na banki, czy urzedy to jakoś tam skracaja godziny otwarcia, wpuszczaja pojedynczo, czy prosza o załatwienie spraw, przez internet.Zreszta już sa sklepy gdzie pania na kasach siedza w rekawiczkach jednorazowych. A nam pewnie te rękawiczki jak i obiecane płyny przyślą w bliżej nieokreślonej przyszłości

szuba
@ASZG

Dziś próbowałam odmówić przyjęcia kuponu , to klient wyzwał mnie , groził , chciał tel do przełożonej . Wogóle zamęt się zrobił a inni obecni klienci upomnieli się za owym kichającym . Nie mówię , iż uwagi typu ; .. .jestem tu jak d...a od sra..ia i inne były na porządku . Zadzwoniłam po Policje , to sobie wyszli a ja musiałam tłumaczyć co i jak .jestem zdenerwowana jak jasna cholera , trzęsą mi sie ręce

żebyk
@Maseczka

Powinni kazać siedzieć w domu i płacić , a rządać odszkodowania od państwa. Jestem ... za !

@żebyk

Sts nie bedzie stratny bo jest gra online. Nie rozumiem dlaczego wgl punkty sa czynne i jestesmy narazone!

Skandaliczne zachowanie pracodawcy!

ZiutaWiilka
@szuba

Trzęsą ci łapska bo widać pochlałaś wczoraj . Mój stary jak tak pochleje ze 3 dni to też mu się trzęsą ,że łyszki nie może utrzymać.

Jewa3
@Stado Trusi

Dla niego się liczy obrót i przychód, czyli kasa , kasa ! Moja rodzinka już zapowiedziała , że gdyby mnie spotkało nieszczęscie to pójdzie do sądu. Napewno długo to potrwa , ale myslę ,że sprawę wygrają

Norka
@ZiutaWiilka

Masz rację moja zmienniczka lubi dać w palnik , ja także nie wylewam za kołnież.

Zorro w kiecce
@Maseczka

Powinni kazać siedzieć w domu a ludziom płacić bo w przypadku zarażenia można / a powinno / pójść do sądu o odszkodowanie.. .Nie dawać się dziewuchy. Teoretycznie sprawa nie do wygrania wg pracodawcy ale praktycznie Sady uznają racje pracownikó.. Co ... nie mam racji .... na logikę

Kiki

Cześć,jak oceniacie pracę w takim punkcie? Jest możliwość awansu? Czy można liczyć na podwyżki po pewnym czasie?czy weekendy sa dodatkowo płatne? Podczas zmiany pracujecie sami czy może z kolegą/kolezanką, a może różnie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Praca
@Kiki

Wszystko zależy od miasta. W malym mieście z mniejszą iloscia kuponow pracuje się pojedynczo. Weekendy nie sa dodatkowo płatne, święta typy Boze Cialo tez nie sa płatne. Dostaje sie ewentualnie puknty do pr0gramu promowania. Awans? Hm nie wiem. Jedynie tytul mlodszy specjalista. Lub starszy specj. Premie od managera sa czasami.

Linda
@Kiki

Ja osobiście kiepsko oceniam pracę w STS . Nie dość że przychodzą różne typki , normalni i tzw. element , po których można sie spodziewać wszystkiego . Do tego przychodzą też pijusy co grają za 2zł a siedzą w lokalu z godzinę , do tego leci od nich z ust jak od trupa.. Po ich wyjściu spryskuję odświerzaczem . Skutek taki , że leci mi z kieszeni. Uważam , że menedzerka powinna dawać parę zl na odświeżacze , żeby następny klient co przyjdzie nie wychodził z powrotem.Co myślicie o tym , a jak jest u was ?

Pracownica sts
@Linda

Dziewczyny co wy macie z tym oddawaniem za odswiezacze? Przecież w zamówieniu miesięcznym mamy możliwość zamówienia tak samo jak mydła ręczników papierowych i innych produktów

Hela
@Linda

Kup w lutego. Co za problem sobie zamowic

Hela
@Hela

Lyreco miało być.

Krzys

Hej mam pytanie gdzie i od kiedy otwieraja pkt sts premium w warszawie?

Pracownica Sts

Hej hej hej czy ktos już dostał PIT za 2019?

Nickk
@Pracownica Sts

Nie

kasia

hej, pamiętasz może jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna i o co pytali? z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Natalia
@kasia

Ja również chętnie dowiedziałabym się czegoś o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej w Star-Typ Sport. Może ktoś nam niedługo powie coś na ten temat. Widziałam, iż chcą teraz zatrudnić Młodszego Specjalistę ds. Prawnych, Konsultant Customer Service z językiem niemieckim i Specjalistę ds. kontrolingu. Na które z tych stanowisk chciałabyś aplikować?

Pensja

No moje drogie, podwyżka najniższej krajowej sprawiła, iż pomimo prawie dwóch lat pracy w firmie moja pensja teraz to najniższa krajowa. Co Wy na to?

Najniższa
@Pensja

Mam to samo. Nowy pracownik ktory przychodzi tez. Az chce się pracować. Czas na Zmiany

@Najniższa

Według mnie to mega nie w porządku co zrobili. Zatrudniając się w tej firmie warunki finansowe miały być takie że pierwsze trzy miesiące najniższa krajowa, a potem 100 zł więcej. Zupełnie nie rozumiem sytuacji w której się znalazłam, bo każdy teraz zarabia te 2600 zł brutto, a my dodatkowo pracujemy w święta, niedzielę .... I mamy najniższą krajową

Podwyżki
@Pensja

Czyli pojawiło się info o nowym wynagrodzeniu?

Aneks
@Podwyżki

Powoli zaczynają docierać aneksy

@Aneks

Ale tylko z wyrównaniem do najniższej krajowej czy ktoś dostał więcej ?

@Pensja

Czego to można nie rozumieć ? gdyby najniższa krajowa podskoczyła tak jak zawsze o kilkadziesiat złotych max 100 zł to teraz zarabiałabyś 1800 zła tak masz z automatu podwyżkę o 200 stówki na 1920 . To że jest to najniższa i tak się nazywa mi nie przeszkadza bo to nie hańba. Nie kradne tych pieniedzy i fajnie że musieli mi o tyle podnieść bo miałam 1730 . Wole " przysłowiową najniższą krajową" i siedzieć w ciepłym gdzie nikt mi nad głowa nie stoi i nie martwię sie o zmiane wymiaru zatrudnienia na 3/4 żeby utrzymac etat . Poczytaj co jest w innych firmach . ZXaczynaja zwalniać lub zmianiac wymiary etatu zeby ludzie zachowali prace.

@Marzena

Nie wiem co Ty usłyszałam na rozmowie kwalifikacyjnej, ale ja usłyszałam że najniższa krajowa przez pierwsze trzy miesiące a potem 100 zł więcej. Więc gdzie te chociaż 100 zł?

punkt

czy aktualnie w punktach na start mozna liczyc na wiecej niz minimalna krajowa??

@punkt

Nie, na start zawsze była najniższa krajowa przez pierwsze trzy miesiące, potem podnosili, ale też niewiele. Ale czy po podniesieniu najniższej krajowej będą cokolwiek podnosić to nie wiem

Ala

Nie

Niktważny

Nie mozna

Śmiech na sali
@Niktważny

W związku z podwyżka minimalnego wynagrodzenia, pensje nie wzrosły.

@Śmiech na sali

No jak nie wzrosły ? Ja mmiałam 1730 a teraz mam 1920 z automatu . do tego premię co 2 miesiac bo mi zależy i czasami od menadżerki i asystentki . nie narzekam tylko robie swoje .

@Marzena

No ok Ty dostałaś wiecej więcej a co z tymi co tymi co pracują tu po 5,10 lat ? Dlaczego oni maja nie dostać nic bo najniższa wzrosła o 200 ? Dlaczego nowi mają zarabiać tyle co pracownicy doświadczeni i lojalni ?

badaniaokresowe

Co ile lat robi się u nas badania okresowe ? Wiecie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport