Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

Siuda do Kalińskiego

Witam Na początek chciałbym przeprosić ze zajmuje czas ale widok sypiącego się czegoś co budowałem 10 lat , czegoś co działało , odnosiło pozytywne wyniki , co od 2 lat miało 0% rotacji w pracownikach, jeden z najniższych wskaźników L4mnie bardzo boli. I nie chodzi tu o to że zostałem zwolniony. Choć powody mojego zwolnienia są śmieszne, i do pokonania na pierwszej rozprawie. Oczywiście są też konkrety przed którymi chylę czoła ale uważam że nie to było powodem mojego zwolnienia. Może ktoś mnie nie lubiał za własne zdanie, a może za dużo wiedziałem, widziałem. Powód 1 BRAK UMIEJĘTNOŚCI ZARZĄDZANIA PRACOWNIKAMI To śmieszne bo od 10 lat w każdym bilansie mam wpisane że świetnie zarządzam ekipą i jestem super liderem , takie same wyniki miałem z testów robionych przez firmę zewnętrzną wynajętą przez auchan – a tu nagle nie umię…. Powód 2 SZKOLENIE E LERNINGOWE WYKONANE 4 DNI PO TERMINIE za co otrzymałem naganę. Choć niektórzy managerowie zalegają 8 miesięcy ze szkoleniami naganę dostałem tylko ja. Powód 3 ZNALEZIONE PRZETERMINKI W DZ SOKI W SUMIE 21SZT po inwentaryzacji firma sprzątająca wymiatała z pod regałów nieczystości i tak znalazły się te art. Otrzymałem naganę. Podczas mojego stażu nie raz były znajdowane takie art. Na innych działach i nikt za to pracy nie tracił a i nagan nawet nie wystawiano… Powód 4 NARUSZENIE PRZEPISU PPOŻ Na placu manewrowym za generatorem zostałem przyłapany na papierosie. W miejscu tym palą wszyscy . nawet manager ochrony którego nie raz tam widziałem ( ten sam który pisał na mnie notatkę). Leży tam w kratce 2000 petów. No i .. od kogo wszyscy wiedzieliśmy że tam kamera nie widzi?... od ochrony bo oni wszyscy też tam palą. Mój przełożony pali u siebie w biurze, fakt elektryka ale w Polsce palenie nawet elektryka w miejscach publicznych jest prawem zabronione. RZEKOME NIE ZROBIENIE BILANSU PRACOWNIKOWI bilans był zrobiony a w posiadaniu oryginałów jest SMRRH Agnieszka Brzezińska – faktem jest że w bilansie Daniela wpisałem omyłkowo inną datę ( zamiast 01 napisałem 04) ale to tzw” czeski błąd” przy przepisywaniu do wersji elektronicznej. WPROWADZANIE DO OBROTU ART. PRZETERMINOWANYCH – 2 BUT PIWA Faktyczni klient kupił piwo po terminie. Ale przy takiej ilości art. Takie rzeczy choć nie powinny się zdarzają. PRZEKROCZENIE LIMITU W STOKU W SEGMĘCIE 157 wielokrotnie zgłaszałem CDG że senior Michał Knapik poprawia i zwiększa moje zaangażowania dlatego uważam że jeśli sam sobie zamówił to on powinien za to odpowiadać. Oczywiście można sprawdzić po numerze pol kto domawiał towar . Uważam że to nie powód do zwolnienia managera z 10 letnim stażem. Ale przyjąłem wypowiedzenie i obicałem że nie będę robić problemów. Przekazałem 100% informacji , telefonów itp. Seniorowi. Na koniec obiecano mi że będę mógł sobie dorabiać na tzw serwisach puki nie znajdę czegoś konkretnego. Wszyscy byli mili …. Tak na prawde przez 2 tyg. Czekali równiutko 14 dni bym się nie odwołał do sądu pracy. Po 14 dniach otrzymałem informację że nie wolno mi dorabiać. Tak całkiem przypadkowo po 14 dniach…. Tak jak wcześniej napisałem chciałem rozstać się w zgodzie. Zwolnili… trudno pracy w Krakowie jest dużo , a i po sądach się nie będę włóczyć bo jeśli ktoś nie chce ze mną pracować to nie będę go zmuszać. Ale p. Knapik i p. Koruba zaczęli oczerniać bezpodstawnie moje imie. Dlatego uchyle rąbka tajemnicy na temat jego wspaniałej osoby. 1 używanie słów zakrawających wręcz o mobbing względem managerów 2 wykorzystywanie stanowiska na prywatne potrzeby – wysyłanie na polecenie służbowe pracownika prywatnym samochodem na lotnisko - w godzinach pracy Wysyłanie pracowników i managerów – nawet dyżurnych po hamburgery i słodkości dla swojej … miłości – tak by śniadanie czekało na nią w biurze - żenada 3 wykorzystywanie stanowiska i przyjmowanie korzyści majątkowych w dniu 01,06,2018 otrzymałem polecenie służbowe bym znalazł przedstawiciela z budżetem na wykup . ( często przedstawiciele wykupują straty , czy wykupują art. A później zostawiają je jako gratis) oczywiście wykonałem polecenie . w dniu 07,06,2018 zjawiła się pani przedstawiciel firmy Jurajska i zrobiła wykup. Jak się okazało to nie wykup a zakup mebli ogrodowych które przywłaszczył sobie p. Knapik. Stół i fotel na łączną kwotę 598zł- po wcześniejszej mocnej przecenie przez ówczesnego managera M. Wietachę – oczywiście można to sprawdzić wystarczy z systemu kasowego wydrukować kopię faktury. Pozdrawiam

Maja

Rok temu też była o to afera. Myślisz, że się przejeli ? Nie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Auchan Polska odbywa się w siedzibie firmy?

Gardziulio

Tak w Piasecznie ???? a na serio to odbywa się w tym sklepie co się przyjmujesz :-)

AREK

sklep i obsługa TRAGEDIA . pisałem 3 razy nie odpisali , nie poinformowali o zmianie dostaw nie można zrobić zakupów bo nagle sklep zrobił oszczędności i zmniejszył zasięg dowozu , NIE SZANUJĄ KLIENTA !!!!!

R
@AREK

Arek wczoraj byłem w sklepie gdzie robiłem zakupy wszystko przebiegało normalnie na dziale kosmetyki w Bronowicach do momentu kiedy pojawiła się kobieta odpowiedzialna za personel i na jednej pracownicy kreowała mobbing informując pracownika w sposób poniżenia personelu stosując pretensjonalne zachowanie . Nie spodziewaj się że osoby odpowiedzialne za dostawę twoich zakupów jako priorytet umowy potraktowali to poważnie ,jeśli nie potrafią szanować swoich pracowników to nie oczekuj że wszystko jest realizowane tak jak byś sobie oczekiwał. Porażka że tak Wielki sklep nie szanuje pracowników którzy zawsze jak byłem to perfekcyjne pomagają klientom tylko pozwalają takim osobom ubliżać i negatywnie ich traktować. Żenada

R
@R

Życzę osobom odpowiedzialnym za personel aby nauczyły się szanować ludzi bo jeśli tego nie potrafią robić to trzeba pracować z rzeczami bo one nie mają uczuć

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Auchan Bora Krk

Praca jak to praca, finanse mierne, nie masz znajomości nie masz nic, liniowe maja wyższe ego, na działach nic nie robią tylko wykorzystują nowo przyjętych pracowników i ich poniewieraja. Dział Napoje Słodkie Warzywa Owoce najgorsze działy. Nie polecam, pracowałem tam bardzo długo. Nie zależy im na pracowniku traktuja ludzi jak roboty.

Łukasz

jak to jest panie dyrektor i wy wszyscy osoba zwolniona dyscyplinarnie za łamanie prawa na pracownikach dostaje awans i jest ponownie przyjęta do pracy po za kodeksem pracy po za prawem a pracownik który się sam zwalnia i jego praca jest ok cały okres nie ma prawa przyjąć się ponownie bo taki przepis?,przepisy wszystkich obowiązują a nie tylko pracowników kierowników i dyrektorów (w szczególności tych którzy dają w łapę) w szczególności i do tego te osoby dalej łamią prawo i prawa pracownicze(na swych byłych pracownikach z zemsty i chorej przynależności)czy z ich rodzin też z zemsty o prawdzie o nich- kierownik jest panem i władcą w tej firmie a pracownik (usunięte przez administratora) więc pisanie o was prawdy a wy co???? związki zawodowe tam nie istnieją są tworzone przez kierowników na swoich zasadach, a osoby które coś zorganizują próbuje się pozbyć lub zmusić do zwolnienia jak to było na stacji w Sosnowcu, podobno taka wasza polityka podobno

Bogdan
@Łukasz

Skąd taki przepis że nie można dwa razy pracować w tej samej firmie? Ty raz odszedłeś i drugi nie chcieli cię zatrudnić? Po jakim czasie chciałeś wrócić?

Terminator

Odwiedź dobrego specjalistę bo tych komentarzy twoich nie da się czytać... przecież każdy normalny człowiek wie że to są jakieś naciągane bzdurne teksty i aż nie są ani śmieszne ani prawdziwe ...

Dzień dobry; Praca w Auchan to porażka najgorszy sklep; ludzie oderwani od rzeczywistości; dramat; nowy pracownik to śmieć jest traktowany; a przede wszystkim na dziale świeżym; duża rotacja pracownikow i nikt tam sie nie nadaję; dramat menadzerowie tragednia nie polecam tej firmy; Uwaga przestroga dla nowych pracowników nie wiązce sie z firmą Auchan; Uwaga na pracowników; Turski; Pater i inni to kapusie. Dziękuję Za uwagę

@Kraków

Obowiązuje RODO za wpisanie nazwisk można podaćciebie do sądu .

@Gość

No to swoją drogą już. Nawet jakby bez personaliów by ich podawał to pytanie czy to prawda czy zwykłe pomówienia?

Łucja

jeśli faktycznie łamały jakieś zasady typu np., rodo właśnie to nie spotkałyby ich już jakieś konsekwencje z tego tytułu? co z jakimś zgłoszeniem, nikt tego jeszcze nie robił czy jednak nie było po co?

Terminator
@Łucja

Myślisz że ta osoba odpisze coś na te dziwne historie o których pisze ? Przeciez nie raz pytałaś na różne komentarze o ktorych pisane było i nie odpisywano.. to osoba zaburzona piszącą takie brednie. Ale good luck pytaj dalej .

goguś

obecnie ze znajomymi truje jedzenie i podrzuca do marketów dobre nie spleśniałe nie uszkodzone chce te osoby które mówią i piszą o niej prawdę i ich rodziny pozbawić życia lalunia nazywa się wilkiem i mafią porażka lalunia za dużo filmów widziała jest niedorobiona emocjonalnie i po za łamaniem prawa nic nie umie robić awans za francuzy i na kolanach

AUCHAN BONARKA.Będąc Nowym Pracownikiem na dziale jesteś Szmatą i Nikim dla Starych Pracowników.Pracując za grosze i nadwyrężając kręgosłup.W większości pracują tam Prostaki.AUCHAN BONARKA

Fakt
@Kasia

Większość to straszne prostaki. Dwulicowe i puste marionetki. Tą firmę charakteryzuje głupota, nic więcej. W biurze naturalnie jest to samo. A stary plącze się jak smród po gaciach i udaje, że rządzi.

Elua
@Kasia

Dokładnie, dobrze napisane. Oczywiście zmienia się to, gdy nie dasz sobie wejść na głowę. Ta firma to jakaś (usunięte przez administratora) pracownik jest od wszystkiego ( towarowanie, segregowanie palet, ceny, sprzątanie, mycie półek to jest hit haha, ochrona nie zajmująca się zabezpieczaniem towaru - spada to oczywiście na pracownika. Swoją drogą jak można na takie coś pozwolić? Pracownik nawet nie powinien wiedzieć gdzie i jak są zabezpieczane towary... w każdym innym markecie zawsze zajmuje się tym filar ochrony.) Oczywiście wszystko to trzeba zrobić w 8h. A na końcu i tak usłyszysz od wspaniałych " koleżanek ", że (usunięte przez administratora) zrobiłeś :-) PORAŻKA. Nie życzę tej pracy nawet wrogowi.

Robert
@Kasia

Nowe wytyczne AUCHAN podnieść marże na towary w Polsce i w innych krajach by ratować interes w Rosji.Ceny skoczyły jak szalone.Dodatkowo pracownik ma być dyspozycyjny na każde zawołanie i jest straszony zwolnieniem (gdzie inspekcja pracy).O bilansach i podwyżkach można na razie zapomnieć bo na to nie mają czasu i funduszy.Formalnie tylko dodatek motywacyjny zostanie dodany do podstawy.Motto tej firmy Ważny zysk reszta się nie liczy.

Szacunek
@Kasia

Droga koleżanko niewiem w jakim auchan pracowałaś ale twoja opinia jest krzywdząca dla tych starych pracowników którzy szanują swoją pracę i klienta z moich doświadczeń to nowi pracownicy nie chcą brać odpowiedzialności za swoje stanowisko i uwagi starszego pracownika za wrogość a nie dobra radę.... Proszę przemyśleć swoje stanowisko i nie oceniać wszystkich według własnego doświadczenia. Życzę Ci wszystkiego dobrego w nowej pracy..

Magdalena
@Szacunek

Co to znaczy, że nie chcą brać odpowiedzialności? Ciekawa jestem, czego Ty wymagasz od ludzi, którzy dopiero się uczą pewnie.

LiMa

Sposób na niewywiązywanie się z reklamacji Czajnik zakupiony 10 września 2022 roku po dwóch miesiącach przestał grzać. Dnia 29 listopada 2022 oddaję do reklamacji w CH Bronowice w Krakowie. Gwarancja na czajnik wynosi 24 miesiące! SMS-em przychodzi informacja że gwarancja nie uznana. Powód : Uszkodzenie mechaniczne!!! Z związku z tym że na sms nie można odpowiedzieć piszę na e-mail podany w protokole zgłoszenia reklamacji. Znowu jest odpowiedź sms-em. Dzwonię na reklamacje. Kobieta powiedziała co chciała a kiedy ja coś zaczynam mówić przerywa mi i mało tego ...jak ja mówię to jednocześnie ona mówi. Tak się załatwia klienta. Bezczelnie i chamowato.

gfxfh

jakbyście kiedyś prosili o blokadę waszego numeru na GoWork to se zapomnijcie mimo blokady dalej możecie dodawać

liki

jak się oszołomowi nie podoba pisana o nich prawda to ci proces wytaczają tam jest bliżej do władzy komunistycznej i propagandowej, i swa drogą jakim cudem kontrolerka zarządzania dostała awans na swój stołeczek w bonarce swego czasu

luk

wiecie kim jest dziecko w tej firmie to pracownik niezbyt kumaty niezbyt inteligentny, zwykły szarak, nie podważający decyzji, niemyślący samodzielnie, osoba, która nie widzi (usunięte przez administratora)manipulacji, posłusznie wykonujący każde widzimisię przełożonego bez sprzeciwu, naiwny, tym jest pracownik tam-dzieckiem bezbronnym skazany na łaskę i nie łaskę tam rządzących, osoby które z tej grupy się wyróżniają są nieakceptowane stosuje się mobbing oczernia się, usuwa z grupy nazywa się ich czarnymi owcami, ci pracownicy mają najgorsze prace za ochłapy płacą za błędy innych kasjerów, za klientów, są pozbywani premii pod głupim powodem---osoby które się do tego przyczyniają są mile widziane w kadrze seniorskiej czy manadzerskiej

Zenek

Wytłumaczy mi ktoś co to jest 2900 zł brutto podstawy + 200 zł dodatek motywacyjny? Dostałem ofertę jako pracownik hali w Bronowicach. Będę mógł ich o to zapytać dopiero we czwartek i jeszcze nie podpisałem papierów, bo ta stawka to jakiś śmiech na sali. Skąd "dodatek" skoro najniższa to 3010 brutto?

Zuzanna
@Zenek

Może specjalnie dali ten dodatek żeby dobić do tej najniższej krajowej jakoś?

Zenek
@Zuzanna

Robią co mogą żeby sobie napchać kieszenie a człowiekowi dać w pysk takie pieniądze

@Zenek

A pytałeś ich wprost w tamten czwartek o co im chodzi z tym?

Oooo
@Zenek

Ktoś źle napisał, najniższa krajową masz na umowie jako podstawę osobno 200 zł dodatku czyli żaden szał.

Byłem na rozmowie o pracę w Auchan Kraków Bronowice.Co mi zaproponowano to śmiech na sali.Praca na kasie na pół etatu najlepiej od 18.30 i do 23 w czwartki i piątki.Rannych zmian w cale.Wynagrodzenie 1600brutto okres próbny dodatkowo premią(różnice,skanowanie towarów i kart), dodatkowo obrót.Dopytalem się dokładnie.Proponowano jeszcze pracę na dziale na zasadzie pól dzial pół kasa i tu stawka 3490zł plus premia i szereg wygań.Też praca od 14.30 do 22.30 lub do 23.15.Próbowano wmówić,że lepszej pracy nie ma niż w Auchan.Najgorsze co zobaczyłem, że tu pracownika traktuje się jako niewolnika.Latała jakaś pani po sklepie i krzyczała po pracownikach,że jest bałagan na półkach.Na kasach otwarte były tylko 4 kasy reszta samoobsługi i kolejki w regały.Ostecznie nie przyjąłem żadnej oferty bo to stawki śmieszne i ciekawe dlatego tak płacą.Oferta była lepsza w Lidlu po sąsiedzku w tym rejonie na start 3750brutto plus premia czyli ok 4100brutto.Nie owijano w bawełnę przynajmniej o co zapytałem otrzymałem konkretną odpowiedź.Praca troszkę cięższa ale ostatecznie się zdecydowałem.W Auchan dawali do zrozumienia że nie jest to praca dla mnie.Rekruter miał gotowe odpowiedzi i nic po za tym nie wiedział.

Łucja

Ale chodzi o jakieś komentarze tutaj czy co?

Grabarz

Internet jest przykrywką dla ciebie i tobie podobnych cioć. Zaprzeczanie faktom, na które cały czas są dowody nic ci nie da marginesie obrzygany. Złamane będziesz mieć kości. Szkoda że nie jesteś taki kozak na żywo - tylko życiowa pi z da , jaką jesteś może tak napisać. Sporo osób wie, że padały propozycje sprawdzenia jak to jest z tym kozaczeniem i żaden (usunięte przez administratora) nie podjął rękawicy. piszczek zrobił w gacie i nie wyszedł wtedy ze swojego przytułku, dziedzic też się sfajdał i wymyślił bajkę, która szybko została obalona i poparta nagraniem, po czym takie pipy chodziły wzdłuż ścian, jak na szczury przystało. Jeśli chodzi o zapłatę, to zawsze była i jest taka możliwość o czym każdy pajac był wyraźnie informowany. Część wypowiedzi tj. ty c i p ma kaliński dla urozmaicenia zabawy. Nieznany - taki będziesz mieć opis na nagrobku sypanym.

Chodzi o to, że...
@Łucja

Chodzi o to, że nieznany to pustak bezmózgi, który swoje zatrudnienie zawdzięcza tylko i wyłącznie protekcji i tym, że daje się kopać w dvpę wszystkim. Przegrany desperat sięga po pomówienia, bez których karaluch nie wyobraża sobie dnia. Z pomówień każde ściervo zostanie rozliczone. Nieznany: piszesz o ego, gdy nawet nie wiesz czym ono jest. O id i superego też nic nie wiesz. Nie było zwolnienia nierobie. Kolejne pomówienie. Jeśli dla kogoś druzgocące może być pożegnanie z oszołomem, to tylko dla ciebie i takich jak ty pionków bezproduktywnych. Zatrudnienie (bo nie praca przecież) marzeń. Trzymają cię z litości ofermo takie jak ty chwasty. Ktoś na nich musi robić. Frayer taki jak ty, to idealny kandydat na popychadło.

@Chodzi o to, że...

Ok, takiej krytyki co do kogoś to dawno chyba nie widziałam. To jak to jest, że niby nic nie robi a ma płacone, no chyba że źle zrozumiałam. Jest tu na co narzekać wtedy?

Bartłomiej

jestem obywatelem Uni Europejskiej w czym problem Haga, o (usunięte przez administratora)

@Bartłomiej

Niestety ale część pytania (?) została ukryta. Umiesz to ująć jakoś inaczej?

nickname

Jako nowi pracownicy będzie narażeni na wyśmiewanie, poniżanie, pomiatanie, obgadywanie, uszczypliwe komentarze i to przez ludzi, którzy wykładają towar za niemal minimalna krajową. Oni tylko szukają okazji aby sobie kogoś znaleźć na kozła ofiarnego. Tak leczy się właśnie kompleksy. To dopiero może pojechać po dumie, swoim poczuciu wartości. Kiedy tacy ludzie Tobą pomiatają, co nic nie osiągnęli i nie osiągną w życiu. Wszędzie jest podobnie, jak idziecie na fizola i mało płacą. Kogo wy tam możecie spotkać??????? To lepiej iść już na jakiegoś kelnera, barmana, gdzie jakieś napiwki mogą wpaść. Jeśli ktoś jest normalny to długo tam nie wytrzyma. Szybko ucieknie bo z takimi ludźmi symbiozy nie będzie, oj nie będzie:) A jeśli zechce spróbować zostać na dłużej to będzie się strasznie męczył w takiej pracy i z takimi ludźmi. Senior i manager w takiej firmie to też szkoda gadać. Te polecenia w takim tonie wydają, chodzą, pilnują, tu popraw, tam popraw. Jak to wygląda?????????????? Jakby jakiś szlachcic szedł sobie po swojej posiadłości i służącym mówił: "Tu zetrzyj kurz, tam popraw obraz a na koniec wypastuj moje buty" Za takie pieniądze się tak poniżać. NIGDY W ŻYCIU!!!!!

werka
@nickname

No jak oni będą przychodzić do pracy z myślą że mają do czynienia z ludźmi którzy nic nie osiągnęli i nie osiągną w życiu to serio będzie im ciężko. Z takimi ludźmi to znaczy z jakimi??Jak przychodzisz do pracy i jesteś obrażony że musisz do niej przyjść i na dodatek czasem kogoś słuchać no to trudno. Muszą szukać innej stworzonej dla ich poziomu inteligencji i otaczać się ludźmi którzy są na ich poziomie. Ja nie wiem z kim wy macie do czynienia ja tam sobie nie daję wejść na głowę i nikt mi nie pokazuje tu zetrzyj,tam popraw.

Basia
@werka

Ja przychodziłam do pracy z przyjemnością chociaż że płacili te swoje marne grosze.Nie byłam na nikogo obrażona.Nawet lubiałam tą pracę.Póżniej się okazało że dawałam radę ze wszystkim w krótkim czasie i dzięki temu starzy pracownicy stali się dla mnie kompletnie zazdrosnymi (usunięte przez administratora) dlatego że byłam zdolniejsza od nich i zaczeli mnie niszczyć psychicznie na dziale.Tak to prawda.Tam pracują ludzie co nic nie osiągneli w życiu.Oni sami siebie nie szanują a co dopiero z nowymi pracownikami.

Beata Baldy
@nickname

złorzyłem wniosek do hagi imienny do pani w firmie Auchan

Ciekawska

Hej a co myślicie o auchan m1? Planuje tam zacząć prace ale niewiem czy warto

X
@Ciekawska

Nie warto. Ani w tym ani w żadnym innym.

pim pam
@Ciekawska

(usunięte przez administratora) pracownika maja za pomietlo a w szczegolnosci seniorka dzialu przemyslowego Zawada. Chora na glowe baba z kompleksami wielkiej pani menager a zasuwa z paletami i garnki upycha na polkach

Zuzanna
@pim pam

To należy do jej obowiązków? Czy nie ma komu tego robić?

Pim pam
@Zuzanna

Idź i sama zaobserwuj z kim masz do czynienia. Uważaj na nią,tyle powiem. Dno głębsze niż row Mariański, nie menager.

@Pim pam

Tylko po co samemu się pchać skoro mogę mieć źródło info tutaj? No jeśli Ty nie masz zamiaru doprecyzować to może ktoś inny spróbuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska