Media Markt II

Kraków

Opinie o Media Markt II

Agnieszka

@Na szczęście już tu nie pracuję czy nie ma możliwości dostania podwyżki? Czy długo pracowałeś w Media Markt II? @yet czy chcesz aplikować do Media Markt II? Zarobki będą różne ze względu na stanowiska pracy i mogą być uzależnione od Twojego doświadczenia.

yet

Czy to prawda, że można jak wyżej podają zarobić 3 albo 4 tysiące na rękę?

Agnieszka

@Ferdekpiszesz, że podstawa kiepska. Czy w Media Markt II można liczyć na jakąś podwyżkę? Po jakim czasie pracy? Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie? Pamiętajcie, że takie informacje są ważne dla osób, które szukają tu zatrudnienia.

Ferdek

Nie polecam tego pracodawcę ,Premie ciężko uzyskać przez nie wyobrażalne wymagania ,podstawa kiepska ,zabijanie się o klienta bo kto pierwszy ten lepszy ,robienie z siebie idioty .... Tak więc jak chcesz się nabawić rozstroju nerwów za grosze i każdego dnia iść na siłę do pracy jasne spróbuj ... Wrażenia gwarantowane ....

Agnieszka

@B a czy Ty pracowałeś w Media Markt II? Na jakim stanowisku? Pamiętajmy, że na każdym stanowisku są inne zarobki. @Mohammed myślę, że warto także postarać się o awans. Co za tym idzie wyższe zarobki. Natomiast trzeba pracować przez dłuższy czas, aby awansować.

B

@A, "Narzekać mogą jedynie nieudacznicy i przeciętniacy." - widać, że mamy tutaj do czynienia z komentarzem szefostwa. Piękny pokaz jakie ma się zdanie o pracownikach najniższego szczebla. Bo przecież do obsługi klienta w molochu to idą tylko najwybitniejsze jednostki, śmietanka społeczna, prawda? "Dobry pracownik zarobi tutaj spokojnie 3,5k netto a i kierownik na nim nie siedzi bo robi swoje." - Zapomniałeś dodać, że to 3.5k netto to pracownik zarobi ale za 2 miesiące pracy! Skoro jest tak wspaniale jak piszesz, to dlaczego pracują tam już same nowe osoby? Cały czas kogoś poszukują, bo ludzie błyskawicznie rezygnują.

Mohammed

Podstawa + premia. Pracowałem tu chwile to zauważyłem, że nowi pracownicy dostają lepsze podstawy niż Ci, którzy już tu siedzą kilka lat. Ewentualnie różnica to 100-200zl brutto. Warto się przyjąć chodźby na 3 mies, potem uciekać i to jak najdalej od tego sklepu i tej firmy!!! Pozdrawiam dział gsm :)

Agnieszka

@A. to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A jakie stanowisko piastujesz? Ogólne warunki pracy trochę różnią się od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska. Czy na wynagrodzenie składa się podstawa + premia?

A.

Polecam prace w Mediamarkt przy ulicy Zakopiańskiej. Prawda jest taka ze jak zreszta w każdej dobrej firmie kto chce to i dobrze zarobi, i ma przyjemna prace. Narzekać mogą jedynie nieudacznicy i przeciętniacy. Dobry pracownik zarobi tutaj spokojnie 3,5k netto a i kierownik na nim nie siedzi bo robi swoje. Pozdrawiam A.

Agnieszka

Nowa oferta pracy! Stanowisko Pracownik Biurowy Kontroli Rachunku :) Ofertę znajdziecie na jednym z portali ogłoszeniowych.

KebabMaster

Gościem który rządzi w tym kołchozie jest od kilku lat koleś o ksywie "wąż", węglokop - więc domyślacie się skąd. Ma zakaz picia na imprezach firmowych - bo bije pracowników i wszczyna burdy. Mobbing na porządku dziennym. Wieloryb, ktory rządzi na pewnym dziale tylko straszy pracowników, bo się boi o własne 4 litery. Super ludzie już odeszli, zostali Ci , którzy w siebie nie wierzą i jest mi ich żal!

zaszczuty

odradzam prace w media markt zakopiańska 105 . od momentu przyjścia pewnych osob na wysokim stanowisku atmosfera fatalna . rotacja na poziomie 60 % rocznie chyba nie świadczy ani o dobrych zarobkach ani o dobrych warunkach pracy . Nowe osoby u wladzy spartaczyły fajna firme . ja sam pracowalem na kierowniczym stanowisku ale ciagle zastraszanie i presja wykonczylo mnie na tyle ze postanowilem odejsc . pozdrawiam dawnych kolegów

gb

@ Witek - no to z tego co piszesz to faktycznie nie wygląda to zbyt różowo. A do tego jeszcze kiepska atmosfera...to juz w ogóle zniecheca, a sądziłam że dbaja tam o pracownika powiem szczerze .....

Witek

Praca w Media Kraków I Al. Pokoju wygląda tak :na początek płacą 1500 netto po 3 miesiącach około 1700 + premia której nie da się wyrobić ,gdyż masz za dużo dodatkowych obowiązków takich jak ścieranie kurzy mycie półek wystawianie towaru,robienie zwrotów ,wieczne przebudowy działów przestawianie regałów itd.. dodatkowo musisz sprzedawać usługi Orange, ubezpieczenia, raty,power service .Każdy pracownik ma swój numerek który nakleja na sprzedany towar-żenada klienci patrzą się na Ciebie jak na debila po co naklejasz ten nr , jeśli nie wyrobisz planu a jest naprawdę wysoki to straszą Cię sankcją czyli zwolnieniem.Dodatkowo jesteś kontrolowany przez tajemniczego klienta jeśli wypadniesz słabo to przenoszą Cię na inny dział lub straszą sankcją.Codziennie jesteś na rozmowie u kierowników ,którzy Cie wiecznie opieprzają że masz za niską sprzedaż, a nigdy Cię nie pochwalą za dobry wynik. Atmosfera jest kiepska, kasa jest bardzo kiepska. Nie Polecam Pracy W Media Markt I.

Koperta
@Witek 16.10.2016 18:36

Kiedys tam pracowałem i bylo Ok 2006-2008 ale wiem ze się dużo zmieniło.

Narodowiec

Nie róbcie zakupów w niemieckich sieciach handlowych. Pod pozorem spółek komandytowych wyprowadzają one ogromne zyski z naszego kraju, nie płacąc podatków. Nadchodzi już koniec takich praktyk ustawowo. Kupujcie w Polskich sieciach Media Expert, Euro Agd obojętne gdzie tylko nie u niemca. A dyrektorzy tych pseudo kołchozów jak łysa pała zarządzająca jednym z marketów w Krakowie, może będzie robić ale pod stołem.

Uświadomiony

http://uwazaj.pl/prawo-pracy-porady/mobbing-w-media-markt-tak-siec-motywuje-pracownikow/ Po raz drugi wrzucam link ze sloganami motywacyjnymi, które stosuje dyrekcja w marketach w tej pseudo sieci.Proszę o NIE USUWANIE TEGO LINKU (!!!) ze strony, jeśli potencjalni pracownicy chcą się dowiedzieć z czym się spotkają, rozpoczynając tutaj pracę. W końcu są to PRAWDZIWE (!!!) opinie o tym pseudopracodawcy !!! Praca małopłatna i bezrozwojowa i bez szans na awans !!!

Ostrzegam przed zakupami w tej firmie - oszukuja sprzedajac "dziadostwo" i potem przy reklamacjach!

Kochani,słupki,tabelki,i najważniejsze trzeba wcisnąć gwarancję plus,pamiętajcie jesteście tylko korporacyjnymi numerkami,maszynkami do robienia ogromnej kasy.

zadowolony

Po 7 latach pracy pensja 2200 zł brutto na jednym z działów, jako "doradca fachowy klienta", sami się zastanówcie, czy warto tutaj szukać pracy + funkcja sprzątaczki i wystawiacza towaru + do tego okrajany od lat system jakiegokolwiek premiowania oraz coraz większa ilość ludzi zatrudnianych mających problem z wysławianiem się

pracownik od 7 lat

brednie brednie .nigdy nie bylo jednego magazyniera . minimum 3 + kierownik ale to tylko chwilowo gdy ktoś się zwolnił i szukano nowego . aktualnie jest 4 + kierownik . chłopaki pracuja ciezko jak na kazdym magazynie z rtv agd ale nastroje sa dobre a kasa normalna ok 1800 -2000 na rękę . od stycznia 2014 jest nowy dyrektor i zaczęła sie walka o wyniki . slabi sprzedawcy sie wysypali zostali w wiekszosci ci lepsi . zatrudniono nowych dobrych doradców z firm konkurencyjnych . dobry doradca zarabia 3000 PLN a wyjatki nawet 4000 PLN . premia za zrealizowanie celów sprzedazowych , dobre stosunki z kierownikami (jest jeden nowy wyjatek) ,atmosfera dobra zespół zgrany ,wyniki dobre wzrosty odczuwalne . dyrektor cisnie dzieki czemu sa wyniki i tym samym pieniadze . firma bardzo mocna . polecam prace w media markt zakopianska 105

BylyPracownik
@pracownik od 7 lat 25.03.2015 16:49

Jak można tak kłamać?! Pewnie sam "nowy dyrektor" to napisał bojąc się centrali, próbując kłamliwie ocieplić wizerunek. Prawda jest taka, że NIKT z pracowników hali nie zarabia więcej niż 1800 zł na rękę. O premiach można zapomnieć, dodatkowo ciągle straszą, że jak nie wciśnie się klientom jakiś staroci to będzie nagana i wylot, bo na każdego coś się znajdzie prędzej czy później. Niemalże wszyscy starzy pracownicy zostali zwolnieni, ponieważ zarabiali za dużo (czyli ok 2000 zl na rękę). Nie jest tajemnicą, że zatrudnia się tam ludzi, którzy życzą sobie jak najmniej. Sam pamiętam jak zatrudniono matkę samotnie wychowującą dziecko za 1600 zł brutto (ok 6 lat temu kiedy minimum na to pozwalało), ponieważ chciała najmniej ze wszystkich kandydatów. Brak słów. Później jak przychodzi klient to taki pracownik nic nie wie nt. produktów które sprzedaje. Rotacja pracowników mówi sama za siebie. Nie znam człowieka, który chwaliłby sobie pracę w tym obozie. Wpiszcie sobie na google "media markt mobbing", te grafiki są właśnie z tego "cudownego" marketu.

lata temu w media
@BylyPracownik 04.12.2015 19:57

Chciałem zauważyć, że dużo starych pracowników z tej firmy już dawno się samych zwolniło a nie zostało zwolnionych, bo jakakolwiek ambicja nie pozwalała by im pracować w takim miejscu. W tej firmie po 5-8 latach pracy nie masz co liczyć na więcej niż 2200-2400 zł brutto bo resztę musi dyrektorek, zachomikować w kieszeni, o jakichkolwiek premiach zapominając, bo nie dasz rady wyrobić słupków, które kolesiowi, który nazywa siebie aktualnie dyrektorem na zakopiańskiej (nie wiem gdzie uczył się matematyki?)nie dają nic więcej niż tylko pseudomotywację. Starym Pracownikom, życzę (bo jeszcze trochę takich zostało), znalezienia normalnej pracy z dala od takiego obozu pracy.Ja już od kilku lat nie mam tego problemu.

major

Piotr jak przeczytasz ten post odpisz....

Piotr84

Miałem okazję tam pracować (Solvay Park) jako magazynier, na początku zaoferowano mi 1600zł/brutto na 3 mies, później miała być znaczna podwyżka - dostałem 1800zł/brutto i umowę na rok. Obóz pracy, kiedyś było tam 3-ch magazynierów na zmianie ale od roku jest 1 + kierownik i trzeba zapieprzać z rozładunkiem towaru bite 12h - non stop, bez czasu na posiłek czy chociaż minimalny odpoczynek. O premiach można pomarzyć. Na każdym dziale zresztą jest tak samo i takie samo wynagrodzenie. Otwarcie mówi się, że przyjmują jak najtańszych pracowników, że kwalifikacje nie są ważne, bo dyrektor patrzy tylko na zyski. Pracowałem tam 7 miesięcy - schudłem 12kg, pewnego dnia zasłabłem, po powrocie do domu za namową żony, postanowiłem napisać wypowiedzenie - jedyna słuszna decyzja. Nagle chciano mi dać podwyżkę do bagatela 2000zl/brutto. Co do atmosfery to każdy boi się, że go zwolnią, tak jest już podobno od 4 lat. Na hali nie jest lepiej, chyba każdy dostał już naganę, a to za papierek pod regałem, krzywo ułożone pudełka, brak cenówki itp. itd. Znalazłem pracę po drugiej stronie ul. Zakopiańskiej za 2000zł/NETTO na okresie próbnym, dlatego dobrze radzę trzymać się od pracy w MM z daleka.

Admirał

O :) Czyżby samo szefostwo wystawiło sobie taką laurkę ??? Nieprawda i żenada, bo atmosfera jest nie do zniesienia dla normalnych, ciężko pracujących ludzi. Podejrzliwość i chore, niewiadome ambicje zespół ocenia negatywnie i stąd taka rotacja pracowników. Media Markt to może i niezła firma, ale niestety coś w tym oddziale nie gra. Ciekawe kiedy zauważy to Zarząd Firmy. Pozdrawiam go serdecznie !

Zostaw opinię o Media Markt II - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt II