CzasDzieci.pl Karp, Pawełczyk S.C.

Kraków

Opinie o CzasDzieci.pl Karp, Pawełczyk S.C.

Paluch_

Sporo swobody - to plus, ale kasa jest tak żałośnie niska, że ja bym się wstydziła komukolwiek zaproponować taką pensję. W dodatku naliczana jest na podstawie wyników. To jest akurat bardzo ok, ale miesięczne cele do realizacji są kosmiczne. Nieadekwatne wysokie do wysokości tej śmiesznej wypłaty. Na początek i zdobycie doświadczenia jest to dobra praca, dla studentów również. Ale z pracy w Czasie Dzieci nie da się utrzymać.

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie CzasDzieci.pl Karp, Pawełczyk S.C., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw opinię o CzasDzieci.pl Karp, Pawełczyk S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CzasDzieci.pl Karp, Pawełczyk S.C.