Opinie o Auchan

Frustracja

Auchan Bronowice Kraków. Nie polecam. Po trzech latach zarobki na dziale handlowym to 2300-2400 brutto, gdzie nowy pracownik na start dostaje tyle samo (generalnie nie ma możliwości poruszenia tematu zarobków. Tym bardziej jakiegokolwiek docenienia za to, że ma się doświadczenie i dostaje się po (usunięte przez administratora) za to że nowy coś (usunięte przez administratora) bo wszyscy umywają ręce i tłumacza się tym że nie stać firmy na to żeby pracownicy lepiej zarabiali oraz w tej firmie nie ma jak to określają 'stażowego') Śmieszne bony świąteczne, które są potrącane z wypłaty i wychodzi tak samo jakbyś żadnych bonów nie dostał. Nie szanowanie pracownika. Miliony głupich pomysłów typu zmiana stref promocyjnych na tydzień (bo poprzednia nie moze przecież stać ten jeden tydzień dłużej, trzeba zrobić zamieszanie). Niejednokrotnie ważniejszy jest głupi plakat z napisem 'promocja' niż to żeby klient miał towar na półce. Dyrekcja ma totalnie wyprane mózgi, ludzie się dla nich nie liczą, mają pracownika za nic, najważniejsze są dla nich wyniki i to żeby sklep zarabiał coraz więcej. Nastawieni tylko na zysk, byle nie dać nic od siebie (bo przecież ze skarbonki się tylko wyciąga, nie trzeba najpierw włożyć).

średnio na jeża, ale źle

Pracuję na kasach, mam zwykłe wyniki, 20-22 art na minutę [taki jest cel na miesiąc w Auchanie], ani to bardzo wolno, ani szybko, taki średniak. Ale codziennie klienci się na mnie skarżą, jak to wolno i opieszale kasuję. Ja już nie wiem co mam zrobić, co robię źle, normalnie pracuję. Nie wiem czy naród taki sfrustrowany czy co, w tej pracy można zwariować. Trzymajcie się ludzie! : )

sonic

Współpracownicy są z sympatyczni, ale wiadomo, że każdy patrzy tylko na siebie. Grafiki to kpina, niemal każdy dzień w tygodniu inna zmiana. Przykładowo: dzień wolny, 1 dzień rano, 3 dni popołudnie... I tak w kółko. Trzeba ciągle zerkać w grafik, bo można się pogubić. Pracowałem już na 3 i 2 zmiany i nigdy nie byłem tak zmęczony, jak po 3 miesiącach tej loterii. Wcale nie jest łatwo coś zaplanować i wyprosić, bo zawsze jest problem, a tempora jest wymówką. Nie ma realnej możliwości awansu, obiecują ludziom gruszki na wierzbie, a trzeba czekać latami żeby osiągnąć cokolwiek. Filarzy są wykorzystywani, bo mają obowiązki jak menager i nic więcej. Ja na nic nie liczyłem, byłem tam 3 miesiące, ale zdążyłem się nasłuchać. Organizacja sklepu to żenada bieganie co miesiąc i zmienianie strefy na strefę, ściany na ścianę, a sprzedaż i tak niemalże zerowa. Brak skanerów, paleciaków, półek, wszystko się psuje i zacina. Na początku w ogóle nie wiedziałem co ze sobą robić, bo nikt nie był wstanie dać mi wytycznych na dany dzień, co ma być zrobione, rozpakowane, wyłożone w dział. Ochrona zachowuje się jak by pracownik miał wynieść pół sklepu, tymczasem codziennie znajdowane puste opakowania po kradzieżach. Tymczasem premia to fikcja, istnieje jedynie na działach przemysłowych bo tam nic się nie psuje jak żywność. Na rybach na przykład premia zdarza się raz na ruski rok, bo ryby muszą być świeże, więc codziennie skanuje się straty. Na to pracownik nie ma zupełnie wpływu, że np. akurat łosoś nie miał brania. No , ale co ich to obchodzi.

sylwia
@sonic 20.11.2017 19:59

Auchan to raj dla ściemniaczy leserów i lizusów uczciwy pracownik w tej firmie nie ma co szukać miejsca bo docenia się leserów i ściemniaczy

Kasia

Pracownicy strasznie nie mili.

daria
@Kasia 27.11.2017 18:23
Pracownicy strasznie nie mili.

Trudno w tej firmie, w tych układach i za te pieniądze mieć chęć bycia miłym.

Madziorez

A co powiecie na temat Auchan Bronowice? Chciałabym się tam starać o jakiekolwiek stanowisko choć docelowo z uwagi na swoje wykształcenie chciałabym na stanowisko menagera ale wiem że czasem trzeba spokojnie wspiąć się po szczeblach kariery. Chciałabym się dowiedzieć jak tam się pracuje, jacy są ludzie? Słyszałam że super jest na chyba słonych bo tam jest jakaś dobra menagerka . I na bazarku ponoć jest przyjemnie . Podpowiedzcie jak najwięcej . Pozdrawiam

byłyoszołom
@byłyoszołom 07.11.2017 12:23
Bardzo trudno, jedna dziewczyna, po 7 latach pracy została filarem. Od starszej menadżer dowiedziałam się, że nie chce na menad...

Mój błąd, mam na myśli filar. Ale nie licz na zostanie młodszym.W praktyce menadżerów prawie nie ma, bo po co skoro mają filarów. Filarem się jest pół życia tam, bo obowiązki masz takie jak byś był menadżerem, tylko kasy nie masz, a oni się cieszą, że ludzie się dają robić...

Ktos
@byłyoszołom 20.11.2017 04:21

Faktycznie filar mial cos 50 zł brutto wiecej masz racje. Ale z reszta sie nie zgadzam o menadzerem mozna bardzo latwo zostac wystarczy poczekac na podzial dzialow w starych realach :D wtedy zazwyczaj nie ma kogo awansowac wiec menadzerami zostaja ludzie bedz wizji czy wiedzy. Wiadomo na bez rybiu rak ryba :)

anonymous

Lepsze warunki były w hipermarkecie real po przejściu na firmę auchan dużo ludzi się zwolniło gorsze zarobki atmosfera itp,nikt tam teraz nie chcę pracować nawet w skrzynkach pocztowych ostatnio były ulotki z auchana że poszukują pracowników.Praca w wszystkich hipermarketach to tragedia zapierdziel straszny słabe zarobki a przed świętami to już dramat na maxa,pracowałem w auchanie bonarka 3 miesiące grafik przed świętami był ustawiony tak że pracowałem 8 dni non stop a w wigilę jeszcze dodatkowo praca 10 godzin.

ja
@anonymous 14.11.2017 14:55

a czy to prawda ze można sobie wybrac dni pracy ? interesuje mnie praca bez weekendów a tak to mogłaby być na zmiany n tydzien na tydzien

Pani Magdalena
@ja 16.11.2017 18:10

Nie. Współpracownicy z działu znienawidziliby cię z tego powodu, że masz wolne weekendy. Wiem co mówię, bo na jednym z marketów w Krakowie była taka sytuacja

sweterek

Auchan to chora firma z jednej strony wizje barometry otoczka wspaniałej inwestującej w rozwój pracownika firmy a wewnątrz mobbing na porządku dziennym przedstawiciele firmy nie walczą z mobbingiem tylko chronią mobberów zamiatając wszelkie problemy pod dywan pracownik mobbowany w końcu albo sam się zwalnia albo popełnia samobójstwo. Przypomina to po troszku czasy prl gdzie za donos i przytakiwanie miało się fory u władzy tu jest podobnie papugi są nagradzani dostają podwyżki za oczernianie i donoszenie za bzdury na pracowników są awansowani(z reguły to sami idioci z manią wielkości mało kompetentni dobrzy jedynie w przytakiwaniu i podlizywaniu się), skuteczność operacyjną traktuje się jak nieomylnych bogów czci się ich jak świętych każde zła opinia jest nie mile widziana dla wszystkich którzy tam się wybierają odradzam jeśli sami umiecie podejmować decyzje i jesteście inteligenci to odradzam bo się tam zniszczycie psychika wam padnie;co roczna nagonka na akcje natrętne zmuszanie do nich zastraszanie jak nie kupisz to nie dostaniesz podwyżki i wylądujesz na czarnej liście pracowników do zwolnienia, notoryczne przekręty z różnicami, to nawet nie jest zwykły market tylko przedszkole które dąży do samozagłady przez brak kompetentnych ludzi na stanowiskach menadżerskich

iulas

Auchan to chora firma z jednej strony wizje barometry otoczka wspaniałej inwestującej w rozwój pracownika firmy a wewnątrz mobbing na porządku dziennym przedstawiciele firmy nie walczą z mobbingiem tylko chronią mobberów zamiatając wszelkie problemy pod dywan pracownik mobbowany w końcu albo sam się zwalnia albo popełnia samobójstwo. Przypomina to po troszku czasy prl gdzie za donos i przytakiwanie miało się fory u władzy tu jest podobnie papugi są nagradzani dostają podwyżki za oczernianie i donoszenie za bzdury na pracowników są awansowani(z reguły to sami idioci mało kompetentni dobrzy jedynie w przytakiwaniu i podlizywaniu się), skuteczność operacyjną traktuje się jak nieomylnych bogów czci się ich jak święty każde zła opinia o nich skutkuje notką służbową i dywanikiem u przełożonego(sami idioci z manią wielkości) dla wszystkich którzy tam się wybierają odradzam jeśli sami umiecie podejmować decyzje i jesteście inteligenci to odradzam bo się tam zniszczycie psychika wam padnie;co roczna nagonka na akcje natrętne zmuszanie do nich zastraszanie jak nie kupisz to nie dostaniesz podwyżki i wylądujesz na czarnej liście pracowników do zwolnienia, notoryczne przekręty z różnicami, to nawet nie jest zwykły market tylko przedszkole które dąży do samozagłady przez brak kompetentnych ludzi na stanowiskach menadżerskich

Mateusz

Kupiłem sobie drona i nie działał oddałem go do reklamacji i dostałem go i znowu nie dzała a prośiłem o zwrot pieniędzy ale oni mi go nie dali i teraz nieh mi dadzą hajs bo inaczej skopie im tłuste poku****ne dupy a mam 11 lat

Klient Geant

Ostatnio mozna zauwazyc w Auchan dziwne odzywki kierownictwa do kasjerek i pracownikow dzialow. Mielismy przyjemnosc uslyszec wiazanke slow do kasjerki na Bora-Komorowskiego,ze zawolno kasuje i nie uzywa zwrotow grzecznosciowych.Sposob przekazania uwag byla tragiczna i ponizajaca.Inna sytuacja to zachowanie pani,ktora gada non-stop przez telefon i praca ja wogole nie interesuje.W miedzyczasie robi sobie zakupy.I widac to na gminnie.Raz z zona uslyszelismy o czym gada przez telefon.Zalatwia sprawy rodzinne w trakcie pracy.Na lini kas kolejki, a ta pani ma czas na pogawedki o bzdurach.Nie wiem czym sie ta pani zajmuje ale u mnie by juz dawno nie pracowala.Dosc czesto mozna zauwazyc,ze jedna osoba zajmuje sie wszystkim?.Gdzie jest w tym wszystkim pani Dyrektor?.Braki ogromne w asortymencie,kolejki itp.

Navigator
@Klient Geant 26.08.2017 15:47

adam
@Navigator 26.08.2017 22:17
Takie uwagi proszę pisać na stronie auchan.pl pod obrazkiem głos klienta bo tylko tam mogą one coś zmienić ......

tak zmienią do kosza wyrzucą maja gdzieś głos klienta

Grzesiek

Witam ja zarabiam 2900 brutto. po 7 latach pracy ,a nowy monitor zarabia 6900 brutto Adam jak się nie myle widziałem jego fiszke wypadła mu z kieszeni tak to można sobie żyć nic nie robiąc

Dobromir

Ostatnio poczułem się okradziony przez Auchan. Źle naliczyli ilość towaru na paragonie zamiast 1/2 szt. 12 szt. Robiąc bardzo duże zakupy, nie sprawdziłem od razu paragonu. Oczywiście kasy nie oddali, bo minęło powyżej 30 dni. Tak naprawdę uważam, że nie dbają o klienta i mają go w głębokim poważaniu. Nie zamierzam tam więcej nic kupować, a moją opinią dzielę się w szerokim gronie znajomych.

on
@Dobromir 07.10.2017 14:18

A cco przez 30 dni nie zorientowałeś się że źle został Ci naliczony towar? haha i Czemu się dziwisz że jesteś nie wiarygodny? Takich oszustów jest mnóstwo i nikt pieniędzy na widzi mi się klienta nie oddaje bo tak mu się widzi albo chcę sklep naciągnąć na koszta. Na bieżąco trzeba sobie sprawdzać i pilnować ile płaci się za zakupy w sklepie. Trochu rozumu klienci kochani marketów !!!

ewa
@Dobromir 07.10.2017 14:18

Panie Dobromirze a znajdzie Pan jakikolwiek sklep który oddaje klientowi na słowo pieniądze ponad miesiąc po zakupie??Niech Pan nie będzie śmieszny. Gdyby Pan pojawił się wcześniej bez problemu zostało by odtworzone nagranie z kasy z danej godziny i po problemie. A po miesiącu Pan każdemu na słowo wierzy?? To niech Pan da komuś swoją kartę z pinem i uwierzy na słowo że nic nie zabierze.

Grazka

Dzięki za takie rzetelne info, właśnie miałam się do nich zatrudniać! !! Dzięki tym wpisom uniknę rozczarowania!;-)

Eliza

Odradzam pracy w Auchan.Pracowalam na kasie z etatem 5/8 .Niestety brak poszanowania kasjer w w tej firmie jest pomiataczem i zerem.Wrzaski,ponizania,glupie odzywki ze strony liniowych i kierownictwa to codziennosc.Ostatnio az blagaja by sie nie zwalniac.Ale co oferuja za 5lat pracy podwyzka rzedu 120zl.Kasjer etatu calego nie dostanie moze max 7/8.Niestety ten przywilej dla wybranych.Na dzialy chcialam sie przeniesc odmowiono bo na kasy ludzi brakuje.Premie zabieraja za wszystko i za nic.Wartosc premii wedlug stopni zaawansowania za 5 lat mojej pracy bylam na stopniu podstawowym i wyzej bez szans.Kasjer w tej firmie nie ma nic do powiedzenia.Liniowe,filarzy i menedzerowie maja wiecej swobod siedza w biurach i robia co chca.Maja czas na wszystko.A na koniec kasjer jest pod stala obserwacja czy przypadkiem sie nie obija na kasie.A potem wytyka mu sie bledy,ze za wolno kasuje,nie usmiecha sie,zle pakuje,zle nabija kolejke( zabawa w liczenie owiec na pastwisku).Dyrektorzy sa najgorsi tylko potrafia rozkazywac bo sami nic nie potrafia zrobic.Dlatego radze sie zastanowic bo nie warto tracic czasu ani zdrowia na ta firme.Auchan to najgorszy pracodawca pod wzglem placy,braku szacunku,brak rozwoju,twarde zasady z minionej epoki.Powyzsze opinie oddaja sens i daja wiele do myslenia.Auchan Bonarka Krakow

PR

Na pewno plusem tej pracy są wysokie zarobki. Potężne pieniądze zaczynają się już od bycia filarem. Z resztą widać to po samochodach jakimi oni jeżdżą.

Bio

Auchan Bonarka to porażka

Kamil

Witam, dostałem ofertę od Carrefoura i od Auchana. Teraz nie wiem co wybrać, i gdzie lepiej płacą

Łódź
@Kamil 30.08.2017 12:06

Wszędzie się tak samo pracuje, w takich samych godzinach pracy. Może wybrać taki sklep, który jest trochę na uboczu. Mniej roboty na mięsnym, troche lżej - mniej dostawiania towaru. Zobaczcie - w sklepachw ogole brak Ukraińców - za 13zł na godzine to co musi znaczyć Wolą za tą samą stawkę pracować na produkcji. Pozdrawiam Unikaj działu napojów. Może być chemiczny. Jeżeli jesteś facetem nie idż na dział spożywczy. Za małe opakowania. W ogól idź do mniejszego sklepu. W Łodzi skład stablny - dyrektor tylko zmieniony - za mało obrotu. No i wszech obecna mafii - dla zadłużonych u komornika. Patrzą tylko jak ludzi zatrudnić na umowe o dzieło i na umowę zlecenie. Wszędzie taka sam zapierdol za najniższa.

Kamil

Co lepiej wybrać carrefour na czyżynach czy Auchan na bora ? I dlaczego. Bo mam 2 oferty i nie wiem co wybrać

Były

Ludzie co wy . Gdzie wy się w ogóle pchacie . Nie zastanowiło Was to ,że ogłoszenia o rekrutacji do tej Firmy są non-stop i to w zasadzie na każdy dział . Wiec coś jest nie tak, że nikt nie chce tam pracować Albo nie zostaje na dłużej . Znam tą Firmę,aż za dobrze. I rzeczywiscie opinie opisane wczesniej dobrze oddają "klimat pracy" w tej Firmie. Wiem bo pracowałem tam od poczatku w zasadzie do niedawna . Gdzie na przestrzeni tylu lat poznalem i wszystkich Dyrektorów, seniorów, managerów, filarów kończac na wiekszosci pracowników. Zostawiłem tam kawał zdrowia,nerwów i życia . Cały czas łudząc się, że się choć trochu poprawi,zmieni. Niestety, nie doczekałem sie i sam sie zwolniłem . Mając dośc obłudy, wyzysku, znieczulicy braku reakcji na złe rzeczy i PSEUDO SZEFÓW którzy mało co mogą . "Ksiązke mozna napisać ...." Serio. Rzeczywiście bardzo dobra praca to tam była w pierwszych latach działania w Krakowie. I ludzie kompetentni i wszystko miało "ręce i nogi". Potem niestety równia pochyła . ---ROK W ROK--- cięcia na ilości pracowników,a reszta tych solidnie pracujacych po trosze sama odeszła Nie godząc się pracowac za te same pieniądze za kilku którym podziekowali. Aż zostało tylko tylu ile teraz widac. Wiec niewiele. A pracy do przerobienia jeszcze więcej niż było na początku . Gdy naprawdę były te ręce do pracy . Nie ma się co dziwić, że nikt nie chce tam "pracować" Bo i podwyżki raz w roku są marne , premie miesięczne wręcz żałosne (nawet wstyd przytoczyć rząd wielkości ) Są wręcz demotywujące ! Choć można powiedzieć dobre i to ,ale to b.marna pociecha . I mimo, że na plus można zaliczyć bony, paczki świąteczne - niestety nie rekompensują tej HARÓWY przez cały rok. Bo tak z całą pewnością mozna nazwać "prace" którą teraz się wykonuje juz czesto samemu. Wcześniej wykonywały ją przynajmniej 2,3 osoby . Na podobne pieniądze :) . Osobiście na tą chwilę odradzam wręcz przestrzegam. A kto nie wierzy droga wolna. Życze powodzenia w murach tej firmy :)

nick

A ktoś wie ile mniej więcej zarabia manager?

Klient Auchan

Klienci sa rozni, ale ile razy jestem w Auchan w Krakowie tyle razy spotykam na zakupach oszolomy, w dn 19.08.2017 r robiac zakupy w dziale wod mineralnych slysze jak wysoki, brunet ciagle mowi do siebie "to dla mnie, to dla mnie, to dla mnie..." Nic sie nie odezwalem, jak wyszedl z tego dzialu to mowil ciagle do siebie "oszolom, oszolom, oszolom...." Niech idzie do psychiatry, a nie na zakupy, tam mu pomoga.

Witam, proszę o opinię o Auchan-Bronowice. Odbyłam rozmowę rekrutacyjną i mam się zastanowić nad decyzją. Czy można inwestować swój czas na tą pracę?

@001 10.08.2017 19:39

Ty chyba czytać nie potrafisz. To chyba dobre miejsce dla ciebie będzie , widać , że mało kumaty jesteś. Masz 556 opini na temat pracy w sieci Auchan. Są informacje na temat wszystkich sklepów w Krakowie, a ten dalej się pyta o opinie. Firma to ma szczęście do pracowników - tłuków.

Krakow Bonarka

Student w tej firmie nie ma czego szukac.Wizja i organizacja pracy wybije ci to z glowy.Tak zaplanuja twoj czas pracy,ze nie znajdziesz czasu na nauke,spotkanie ze znajomymi.Pracowalem rok na Bonarce i nikomu nie polecam.Rozsypka pracownikow osiagnela juz stan krytyczny.Na kasach zaczyna sie zatrudniac ludzi z firm zewnetrznych.Na dzialach braki ogromne i dziury w polkach bo towaru nie ma kto towarowac.Wpajaja ci wizje i belkot marketingowy jak firma sie rozrasta i ze wszyscy na tym korzystamy.A realia sa inne pracownik jest maszynka do robienia pieniedzy.Zmiany grafikowe non-stop,a jeszcze jak cos wypadnie,albo sie ktos zwolni to juz nie wesolo.Praca nawet 7dni pod rzad.Godziny pracy rozne zamiast 4h robisz po 5,45,6,7,8,8.30.Nie ma czegos takiego ze od 8-16.Zwolnilem sie bo pracownik jest pomiatany,wysmiewany,ponizany.Na caly etat i podwyzki na kasach czy na dziale nie ma co liczyc.Slyszy sie,ze Auchan to najgorszy pracodawca w miescie i kazdy odradza pracy w tej firmie.Zarobki najnizsze niby premia ale nigdy calej jej nie ma.Powyzsze wpisy sa prawdziwe.

Paweł
@Krakow Bonarka 01.08.2017 22:07

Witam. Pracowałem kilka miesięcy w Auchen w Łodzi. Jestem bardzo zadowolony z grona osób z którymi współpracowałem. Tylko dlaczego zatrudnili mnie na umowe zlecenie, a nie chcą mnie zatrudnić na umowę o pracę widząc moje CV z wyższym wykształeniem. Pozdrawiam.

Auchan Bonarka

Najgorszy pracodawca w mieście !

WIKI

Dziękuje za taką pracę . 1500 zł za ciężką prace 7 dni w tygodniu na 3 zmiany. ŻART - ŻENADA !!!!!!

Jarek

Wiele na rekrutacji obiecuja realny rozwoj i inne profity.Rzeczywistosc inna brak szacunku dla drugiego czlowieka;-niejasne sciezki kariery,brak komunikacji,brak decyzyjnosci,podejmowanie decyzji za kogos bez jego zdania,chaos i brak rozwiazan,obserwacja i donoszenie,samowolka grupki godnego zaufania,tworzenie list i opracowan z pracy pracownika by wytykac mu bledy,premie od wynikow i widzi mi sie kierownictwa.Mozna tak pisac ale czy to cos zmieni?.Firma ma braki we wszystkim.A zarobki najnizsze.Za 1500(dzialy) czy 1000(kasy) nikt nie przyjdzie.

Madzia

Wiem, od osoby, która pracuje w kadrach w Auchan. A pracownicy hali robią za 1500 zł. Ale ktoś musi zarabiać 1500, żeby ktoś mógł zarabiać 5 razy tyle. Tak działa nasza polska demokracja. Jedni mają 3 mieszkania, 4 fajne samochody z salonu. A inni marzą o kawalerce 20 m3 na kredyt i o używanym 10 letnim samochodzie sprowadzonym z Francji np. renault Clio. Jednych stać na wszystkie zachcianki a drudzy liczą każdą złotówkę. Zazwyczaj Ci co ciężko pracują fizycznie dostają grosze i są pomietłami. Dlatego trzeba wyjezdzać z tego kraju i nie robić na tych drugich. PRACOWNICY HALI zwalniajcie się z tej firmy. Nie pracujcie za 1500 zł.

Madzia

Mam pytanie za co senior menager zasobów ludzkich w Auchan ma wynagrodzenie w kwocie 7 tys. zł. brutto??? wie ktoś?? Za podbicie umowy o prace zwolnienia i zatrudnienia nowego pracownika! Ja bym coś takiego mogła robić za 2500 zł brutto.

...
@Madzia 07.07.2017 22:17

Ty chyba nie wiesz dziewczyno o czym mówisz... skąd ta wyobraźnia..

zofia

Juz nawet szukaja na ulicy w urzedach i na paragonach tez.Tylko o jednym nie pisza ze zatrudniaja w niepelnym wymiarze i praca w roznych godzinach.Zgodzilam sie ale zaznaczylam ze musze pracowac od 8 rano w sobote i niedziele moge od 12.Niestety grafik tak ulozyl menadzer ze tylko popludniowki.Zwolnilam sie po 14dniach.Najlepszy tekst ze jaja sobie robie i w ten sposob utrudniam prace innym.Nowych traktuje sie jak zlo konieczne.Najlepsza to seniorka kas z tekstem co mi nie pasuje,proby przytrzymania jak najdluzej.Na szczescie trafilam na prace w korporacji a ze znam jezyk angielski i francuski biegle przyjeli mnie.Nie mam wyksztalcenia wyzszego i to nie bylo przeszkoda.Placa 4 krotnie wyzsza.Lepszy socjal,obiady,pakiety sportowe.Firma A nie ma szacunku i poszanowania drugiej osoby.Nie polecam pracy jako kasjerka w tej firmie

Były pracownik BONARKA Auchan

Tak, to prawda. Auchan nie szanuje pracowników, ciągle zatrudniają i zwalniają. Raz w miesiącu organizują tzw. Wejście nowych pracowników zwykle około 20 nowych osób zatrudniają co miesiąc na każdym sklepie. Oczywiście 20 osób dostaje zwolnienie co miesiąc. Ciągła rekrutacja, ogłoszenia na sklepie na tablicach, że poszukują pracowników, ostatnio nawet na paragonach w Bonarce drukują, że szukają ludzi do pracy. Obiecują stabilne zatrudnienie. Jakie to jest stabilne zatrudnienie jak non stop zwalniają i zatrudniają to ja nie wiem. Poza tym atmosfera w pracy jest nie do wytrzymania TYRANIA!!! Ciągłe krzyki i awantury, szpicle donoszące na siebie nawzajem, siedzenie w palarni i obmawianie siebie na wzajem. Podsumowując NIE warto nawet tam iść. Szkoda waszego czasu, nawet się nie opłaci iść na badania do medycyny pracy , popracujesz tydzień i cię zwolnią. Tak BYŁO JEST I BĘDZIE - taka firma, takie zasady, ludzie dla nich są NIKIM!

nick

Ile zarobię jako manager? Chcę złożyć CV na managera. Jak długo trzeba czekać na odpowiedzieć? Po jakim czasie mniej więcej zatrudniają?

Jedyna firma

W tej firmie ciągle zatrudniają i zwalniają, rotacja jak na dworcu PKP. Co miesiąc nowe osoby na dziale. Szkoda tam nawet iść, no chyba, że chcecie pracować miesiąc , a może i nie cały, pomimo, że umowa jest na okres próbny na 3 miesiące. Zwalniają po miesiącu bez podania przyczyny, nie wiesz za co cię zwolnili. Nie opłaca się nawet chodzić po medycynach pracy za badaniami, wyrejestrowywać się z urzędu pracy. Pracowałem na BONARCE w Auchan w Krakowie. CIągle przyjmują masowo i zwalniają. Chore to jest.

mE
@Jedyna firma 22.06.2017 11:34

Sami się ludzie zwalniają, bo niektórzy są za przeproszeniem tak tępi że nie umieją ceny wydrukować...Przykład pracowników którzy 8h chodzili w kołko...

Zawiść

Dział słone w BONARCE, menager pewna Pani. Zapytaj się jej za co wyrzuca, to może ci powie. Pracowitość tu nie ma NIC do rzeczy.

krakowski były pracownik

Co do jakości oferowanych produktów i szacunku dla klientów w auchan: Może obecni lub byli pracownicy tego hipermarketu opowiedzą troszkę o tzw polityce daty auchan? Jakie są jej założenia i jak to wygląda w praktyce? szczególnie na spożywce. Pamiętam, jak kiedyś podczas jakiegoś niby- szkolenia jakaś pracownica bodaj obsługi klienta opowiedziała, jak to przed paru dniami jakiś oburzony klient do niej przyszedł, wściekły do czerwoności, bo oto natrafił w auchan bronowice na hiperpromocję - masło extra za połowę normalnej ceny! Naiwniak kupił z 5 kostek a po powrocie do domu zobaczył, że ich data przydatności jest... do dziś! Jak to jest możliwe, skoro przecież jest coś takiego jak data auchan i teoretycznie na spożywce produkty mają znikać z półek - w zależności od kategorii - na tydzień do m-ca przed upływem daty ważności? Może ktoś opowie naiwnym klientom o cyklicznych akcjach na hali pod tytułem " stricker (tak to się mówi?) się zbliża. Dawaj wszystkie produkty "w dacie" do koszyków i na magazyn, a potem, jak kontroler sobie pójdzie - spowrotem na półki bo przecież muszą się sprzedać.

Auchan pracownik

Przy takim podejsciu pracodawcy do pracowników... brakiem szacunku, brakiem możliwości rozwoju, ciągłymi zakazami i nakazami, rozpadającym sprzętem i oszczędzaniem na każdym kroku... Awansowaniem i zatrudnianiem na stanowiska zarzadzajace ludzi bez pojecia o handlu, nie majacych swojego zdania zgadzajacych sie na wszystko kosztem pracownikow zeby nie podpasc. Firma ma coraz gorsze wyniki a klientów na sklepie jest o coraz mniej.

Kordian

Ja przez ta firme stracilem zycie i przyjaciol.Zaczynalem prace w Bonarce jako pomiatacz na kasie bez prawa do czegokolwiek.Decyzje podejmowal menedzer i filarzy.Grafik ustalany z dnia na dzien rozne godziny i pory.Nikogo nie interesuje,ze masz rodzine,swoje pasje i zachcianki liczy sie obrot i wizja.Pisanie prosb o wolne konczylo sie odmowa i gadka bo brak ludzi.A co mnie to obchodzi, ale to ich nie interesowalo.Mialem zaplanowany urlop,ktory cofneli stracilem pieniadze nie zwrocili.Bo ktos zle zaplanowal grafik i nie bylo slowa przepraszam.Potem otwierali Bonarke obiecywali zlote gory i realne awanse.Zlozylem kandydature na menedzera no niestety stwierdzili,ze nie mam szans.Trudno warto sprobowac papier wszystko przyjmie.I szok przyjeli nowa osobe po znajomosciach bo rodzina,znajomi i z ambicjami.Dla mnie juz bylo jasne,ze miejsca dla mnie w tej firmie nie ma.Stracilem 5 lat wiele mozna bylo zdobyc i osiagnac ale nie w Auchan.Dziwie sie,ze osoby z bylych Real dali sie omamic wizji Auchan.Przykladem takiego stanu jest Auchan na Bora-Komorowskiego.Pracownicy robia za kilka osob od pomiatacza podlog do managera.Juz slychac w srodowiskach ze Auchan traktuje ludzi jak zera bez poszanowania.Pozdrawiam kolegow i kolezanki z Auchan.Na Bora fajna ekipa ale tez sie sypie bo menedzerowie i kierownictwo maja klapki na oczach.Prowadze wlasna firme zatrudniam 100osob i szanuje pracownikow oraz daje mozliwosci do rozwoju.Auchan zniszczyl mi zycie i cofnelem sie do lat 90.Warto sie zastanowic czy warto tracic czas i zycie na Auchan.Dziekuje,ze takie forum jest.Mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy na temat firm i pracodawcow.Powodzenia walczcie o swoje pasje i rozwoj

Bebe

Wiecie co? ja to już mam dość pracy w handlu, pracowałam w kauflandzie, biedronce, carrefour, stokrotce, w 2ch mniejszych sklepach prywatnych i wszędzie jest to samo, wszędzie. Wyzysk, wycisną Cię do ostatnich soków, elastyczny grafik pracy, no w sumie elastyczny od 8 godzin w górę, dostosowanie do potrzeb pracownika na poziomie 0, żeby dostać wolne w dzień w którym to wolne chcesz musisz mówić o tym ze 2 miesiące wcześniej, ale codziennie przypominać a ten dzień i tak dostaniesz z łaski albo poranną zmianę. Ludzie- chamy, 2 kasy czynne?? na taki market???! zawoła pani koleżankę albo ze 2, wołałam ale nikt nie przyszedł- utyki ze strony ludzi i tak są małym piwem, już chyba wolę słuchać ludzi niż, współpracowników, którzy gadają 1 na 2giego, albo na zmianę donoszą na siebie myśląc że dostaną za to premią, którą i tak dostanie największy z największych przydupasów. Pracownicy sami na wzajem się niszczą, przychodzi nowa osoba to zamiast podejść do niej z należytą sympatią podchodzą ze zniechęceniem, a przecież to jest osoba która sprawi, że już nie będziesz zap... przez 12 tylko normalnie, 8, pójdziesz na urlop, odpoczniesz, to nieee kur.. po co być miłym, uczyć, być wyrozumiałym, nie najlepiej to iść i powiedzieć że taka osoba się nie nadaje, zniechęcić i jeb... po 12 godzin bo ucieknie, albo kopać pod nią dołki, tylko że karma wraca- bo to ty nie pójdziesz na urlop, nie odpoczniesz w niedzielę. Ludzie, bądźmy dla nowych mili, atmosfera jest w pracy 80%sukcesu To że szef jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em nie znaczy że my też musimy. Reasumując nie chcę już handlu, wolałabym coś innego, czas się przekwalifikować. Wkurzają mnie ludzie będąc na kasie, doprowadzają do białej gorączki paniusie przychodzące na mięsny, drażnią współpracownicy donoszący na siebie przełożonym, brak wolnych weekendów, wolne dni w tygodniu albo dzień, albo zmiany 8godzin wzwyż na ponad tydzień z 1 wolnym dniem i dalej ciągi, nie wiem co będę robić ale handlem rzygam. Pozdro

Bonarka Hala z Krakowa

Oni cię zniszczą psychicznie, donoszenie, szmacenie, mobbing to codzienność w tej firmie. Menager to król któremu masz się kłaniać inaczej cię wyrzuci. A w obowiązkach masz donoszenie na współpracowników tak jak w komunizmie SB i milicja Zomo.

Były Pracownik

@iza Droga Pani, jeżeli ma Pani 50+ lat to powinna mieć już bogate CV ;) i nie powinno być dla Pani problemem znalezienie dobrze płatnej pracy. Co innego jeżeli nic ambitnego Pani z tym życiem nie zrobiła, cóż pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Ania
@iza 10.06.2017 21:11
Nawet nie bardzo chce się to komentować bo za przeproszeniem gówniarzeria bez pojęcia o życiu.Tak się składa że w czasach kiedy...

Mam pytanie. Ile zarabia kasjer w auchan. Czy praca jest na cały etat? Czy w przypadku zwolnienia dostanę zasilek dla bezrobotnych? Bo jeśli kasjer pracuje np na 7/ 8 etatu i ma najniższa to chyba potem nawet zasilek dla bezrobotnych się nie należy. Do zasiłku musi być conajmniej 12 miesięcy minimalnego wynagrodzenia w 18 mc poprzedzających okres rejestracji. Bardzo proszę o odpowiedź

izka
@Były Pracownik 31.05.2017 16:21

Panie były pracowniku Pewnie nigdy pan nie zrobił obiadu dla całej rodziny, nie skalał się wychowywaniem dzieci , praniem , sprzątaniem itp. więc nie pan nie pi.....przy , że kobieta do 50- tki nic nie robiła. Praca w domu 16 godzin na dobę, bezpłatna i niedoceniona to jest coś co pan nie ogarnia

bury

Przestrzegam wszystkich, którzy chcą kupić jakieś art.techniczne. Jak przez niewiedzę lub niedoinformowanie coś kupicie i zaraz za kasami będziecie chcieli to zwrócić lub wymienić na coś innego to się srodze zawiedziecie. W biurze obsługi klienta dowiecie się że nie ma zwrotów. Nie napiszę o tzw.loterii z okazji iluś tam lat firmy bo to było coś nieuczciwego. Chodziło o tzw zwrot 10%. Od Pani dowiedziałem się że powinienem mieć w domu komputer. To jest jakieś kuriozum. jeszcze raz przestrzegam przed tą firmą.

masakra
@bury 22.05.2017 14:59

no to nieźle... kupujesz, a pięć minut później chcesz oddać bo pięć minut wcześniej nie wiedziałeś przez niewiedze... Pierwsze słyszę, ze tam nie można czegoś zwrócić. No, może lodów bo zanim dojdziesz do miejsca gdzie można oddać to się roztopią.

Były Pracownik

Wszyscy tak bardzo płaczecie jaki to Auchan jest zły... A ja mam do was pytanie, skoro jest wam tak źle to czemu się nie zwolnicie ? Pracowałem w Auchan Bonarka prawie 3 lata (była to moja pierwsza praca) zyskałem doświadczenie i wyfrunąłem ;) Faktycznie czasami było ciężko ale takie jest życie... Marudzicie że zarabiacie 1500 zł ... to się kur** zwolnij i znajdź coś lepszego to nie jest trudne w dzisiejszych czasach... Ogarnijcie się a nie cały czas narzekajcie ... Typowe polaczki ponarzekać i nic nie robić...

iza
@Były Pracownik 12.05.2017 09:17

Panie były pracownik nie wiem ile ma Pan lat ale ja dobiega 50tki. Niech mi Pan podać na tacy pracę i zwalniamy się dziś. Lecz to że nie urodziłam się w latach 90 nie powoduje zaniku rozumu w główce. Pogadamy cwaniaku za 20lat.

iwko

Taka pensja za dyspozycyjność 24 h/dobę jest żartem. Dla pracownika hali niecałe 1500 plus jakaś żałosna premia, której pewnie nikt nie zobaczy. Zmiany na 5 raną, nocki - żadnego życia. To już właściciel mikrofirmy zaproponował mi lepsze warunki. Do tego umowa na okres próbny - 2 miesiące i dwadzieścia parę dni, żeby nie płacić dwutygodniowego okresu wypowiedzenia. Z tym, że tracą pracowanika za 3 dni się nie liczą - tę pracę zapewne wykonają osoby na zmianie. Kiedyś te same rzeczy wykonywało 10 osób, teraz zapewnie 5. Jakbym przymierała głodem to bym poszła i widac, że na takich osobach żeruje firma. Takich, co muszą wziąć cokolwiek i jeszcze po butach całować, że w środku nocy trzeba zapier...ć do roboty za najniższą krajową albo 50 zł więcej, bo pewnie takie są warunki dla zwykłych pracowników. Wstyd.

KPT
@iwko 07.05.2017 12:50

To idź do Biedronki lub Kauflandu.

APEL DO KLIENTÓW.....

.....
@.... 02.05.2017 18:58
Co Ty bierzesz ? I co to w ogóle za Apel? Niby co takiego w Auchan jest złe co zagraża twojej rodzinie?? hahaha Koniec Świata....

Odpowiadam na pytanie kto tu pisze opinie. PRACOWNICY Auchan Polska . Ci co są tam 24 h na zmiany dzienne i nocne.

Klient Auchan
@APEL DO KLIENTÓW..... 02.05.2017 10:14
Ludzie nie kupujcie w Auchan. Nie chcę mówić dlaczego ale zdrowie wasze i waszych rodzin jest najważniejsze....

Prawdziwa opinia, po kupnie rurek z kremem mozna sie rozchorowac, tych grubych, bo sa i cienkie. A co do klientow to robiac zakupy w Auchan w Krakowie, napotykam klientow gadajacych do siebie np "to dla mnie, to dla mnie, to dla mnie...." 19.08.2017 r, tak gadal w dziale wod mineralnych ok 10 rano, a potem ciagle mowil "oszolom, oszolom, oszolom..." Niech idzie do psychiatry, a nie na zakupy tam mu pomoga. Wysoki, mlody brunet.

Danuta

Klientow w Auchan w Bonarce w Krakowie odstraszaja klienci "nacpani, pijacy. menele' tych nacpanych i pijakow czesto sa to mlode nacpane dziewczyny powinni wypraszac ze sklepow bo stanowia zagrozenie dla tych trzezwych i nie nacpanych.Podchodza do klientow w roznym celu. Ostrzegam przed menelami w Auchan w Bonarce w Krakow. Personel w tym sklepie powinien wyprowadzac cpunow i pijakow.

By Poland Pracownik Hali KR

Praca na 3 zmiany, 7 dni w tygodniu za 1450 zł. netto na rękę. Po 5 nocach pod rząd masz dosyć wszystkiego, nie masz siły się ruszać. Pracy masę bo nikt nie chce przyjść nowy do pracy za takie pieniądze. Praca w sobotę i niedzielę bez żadnych dodatków to jest Auchan. Tu się można zamęczyć za te grosze, które potem nawet na lekarza, rehabilitanta nie wystarczy. Firma nie godna zainteresowania. No chyba, że chcesz być niewolnikiem.

caracale

Witam. Nie pracuję w Auchan Kraków lecz widzę że tutaj macie też te same problemy co my. U nas nadal nie podali wyników zeszłorocznego barometru ( który był beznadziejny) . Dyrekcja z menadżerami w czasie pracy zrobiła sobie imprezkę w jakimś dworku żeby omówić wizje i barometr z popijawą na końcu (jakby mieli co świętować???) Wyniki tragiczne, pracownicy niezadowoleni. Na sklepie oczywiście zostali sami pracownicy... którzy muszą harować za myszkę ryżu. Centrala powinna przyjrzeć się kontrolerom,dyrektorom i ich zarządzaniem funduszami. Nie inwestują w stare sklepy, pracownicy muszą pracować na złomie elektrycznym bo ciągle się wózki elektryczne psują.

Jeszcze pracownik BONARKI.

Pracownicy Biedronki 2 maja 2017 r. organizują ogólnopolski strajk z powodu niskich płac, chcą zarabiać min. 2 tys. netto ( na rękę ) plus premia comiesięczna, internet aż huczy. Zaznaczam, że w tym i poprzednim roku dostali 3 razy podwyżki i mają dla początkującego pracownika 2400 brutto + premia za obecność za tzw. brak L4 350 zł. I mało im. Pracownicy Auchan nie robią nic żeby poprawić swoją sytuację zarabiają 1450 zł netto na rękę i się cieszą, że mają pracę. Ja piernicze co za tempory tu pracują z wypranymi mózgami. Ja odchodzę to mi już nie zależy ale wy, którzy tam zostaniecie róbcie coś żeby żyć lepiej i zarabiać więcej. No chyba, że wam wystarcza na wegetację tyle ile macie. A dyrekcja świętuje zyski z obrotów przed świątecznych pije gines i zajada ośmiorniczkami. Pozdrawiam was z hali Bonarka z Krk.

PR hala Bonarka

Będą Tobą pomiatać, szargać Twoje imię, wyzywać cię od głupków i tempaków. Menager będzie pokazywał ci na każdym kroku, że jesteś nikim. Takich jak Ty jest na pęczki śmieci . Poza Tym każdy z tych debili w białych koszulkach będzie Ci rozkazywał bo w Auchan masz 30 kierowników nie jednego. Takim sposobem na tych dazmozjadów którzy chodzą jak Państwo po sklepie czytaj zarządcy będziesz Ty musiał wyrobić zysk. Nie polecem, jednym słowem. Pracowałem na BONARCE w Krakowie.

ede

Ktoś ma doświadczenie w programie menedżerskim w sklepie Auchan??

Pracownik AUCHAN

reżim Auchan i propaganda . 100 % normy za najniższą cenę . Sklep co jakiś czas robi degustacje dla pracowników robią ci zdjęcia i musisz się cieszyć jak Chińczyk. Zatrudniają osoby niepełno sprawne a potem sami się z nich śmieją. Nie polecam

Nowy Pracownik hali z Krakowa

Witam, drodzy koledzy i koleżanki z Auchan. Zwracam się do was z prośbą, mianowicie szukam pomysłu co mogę zrobić z moją pensją 1459 zł netto na rękę, którą dostane niebawem za pracę w Auchan. Co fajnego można za to mieć? Miałem postanowienie, że będę odkładał i uzbieram sobie na samochód francuski marki RENAULT, ale mój pracodawca Francuz nie przewidział, że jego pracownicy będą mieli takie zachcianki i będą marzyć o RENAULT SCENIC lub Megane za 80 tys. zł. Jaki morał z tego FRANCUZ się ceni a ja POLAK jestem parobkiem czarnym murzynem u niego. Francuzie pożegnamy się. Drodzy klienci AUCHAN nie kupujcie w sieci Auchan, ponieważ wasi rodacy Polacy są wykorzystywani za 1459 zł netto. za cały miesiąc harówki.

Zostaw opinię o Auchan - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan