Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Zainabalkhalifa 104

Jest coraz gożej,zamiast się rozwijać zainwestować w coś z sensem to najważniejsze są przebudowy. Klienci mają tego serdecznie dość. Problemem są zwroty od klientów,biorą jak leci bez sprawdzania.Robi się śmietnik i straty. Klienci to (usunięte przez administratora) poużywają i oddają,bywa że zaproszą jakąś baterię z radia dedykowaną tylko do danego modelu. Monitoring nastawiony na pracownika a nie na złodziei.Kradną i rozpakowują sprzęty. W pewnym sklepie doszło wręcz do parodi ,ochrona zamiast łapać złodziei zainteresowała się PRACOWNIKIEM ,,bo dziwnie się zachowywał i coś niby schował do rękawa. Wzięli to na rewizję rozebrali go do majtek i sprawdzali wykrywaczem.Coś piszczało,ale nic nie znaleźli.Może miał implanty w jądrach. Naprawdę uwłaczające godności człowieka. Jak można pracować,jeżeli jest brak zaufania i traktują człowieka jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Sprawą powinna zainteresować się prokuratura i policja.

Już były

Na zakup akcji nie dajcie się nabierać.Czekam na wypłatę i nawet nie wiem czy dostanę kasę.Jak odchodziłem były dokumenty i zapewnienia.Teraz wypłaty zawieszone przez wirus...Dobrze,że mają na co zwalić. A w pracy???Totalny brak szacunku z góry.Robisz na dwóch działach za dziękuję(jeśli w ogóle to usłyszysz) i te ciągłe bzdury jak to macie się dobrze bo pakiet socjalny a w tym paczki,bony,wczasy pod gruszą...... A tempora przyjmuje nawet maratony po 8/9 dni z rzędu. Zmądrzałem i odszedłem. Trzymajcie się :)

Zenada
Kandydat

Auchan w Radomiu to jeden wielki cyrk. Na kierowniczych stanowiskach osoby które normalnie do kopania rowów się nie nadaja, a co powiedzieć do pracy z ludźmi... Auchan Żółkiewskiego Radom

Ksena
 Rekomendacja

Pracuje 8lat w auchan zarobki faktycznie nie za dobre myślę że nie doceniają pracowników że starzem. Muszę jednak odnieś się co do traktowania pracownika to ok zakład polecam bo atmosfera super zrozumienie nie mamy problemów jeśli potrzebujesz sprawę załatwić nie ma tego co piszecie ale wszystko zależy od ludzi a zwłaszcza od dyrektora placówki jeśli on szanuje ludzi to ludzie też go szanują jesteśmy na stopie ródzinnej ale zajdą się tacy co im się nie podoba coś już tak jest chciałabym żeby wszędzie tak było w każdym auchan. Bolączka nasza to pensje. Pozdrawiam

rekrutacja manager handlowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 godzinę.
Kandydat

Rozmowę oceniłabym jako bardziej żart z strony auchana niż poważne podejście do kandydata. Szczególnie kandydatki, dziwne sugestie na temat L4. Łącznie odbyłam w auchanie 3 etapy rozmów kwalifikacyjnych i na każdej z nich słyszałam różne wersje pracy i wynagrodzenia. Rekruterka z pierwszego etapu podała mi określoną kwotę jaką będę zarabiać a kolejna rozmowa z dyrektorem ukazała, że stawka będzie jednak mniejsza. SŁABE AUCHAN Z WASZEJ STRONY! Pominę fakt, że nikt nie powiedział mi o 3 etapach. Przez telefon dowiedziałam się, że czeka mnie tylko 1 rozmowa. JEDNA. a na miejscu okazało się, że trzeb porozmawiać  jeszcze z działem personalnym i dyrektorem. Dyrektora jeszcze rozumiem, ale dział personalny? Nie wystarczy wam rozmowa z rekruterem? Który mógł zadać te same pytania które zadał dział personalny?Dosłownie pytania się powielały więc czułam się po prostu nie wysłuchana. Podczas rekrutacji dzwonił rekruterce cały czas telefon. Bardzo mnie to rozpraszało i chciałam już wtedy podziękować za rozmowę. Kolejnym momentem kiedy chciałam wyjść z rozmowy było zapytanie o mój znak zodiaku. Może nie dostałam pracy bo byłam zbyt mało kompatybilna z innymi pracownikami i mój układ planet przekreślił już mnie na samym początku. Rozmowy były umawiane na konkretną godzinę a zdarzyło mi się czekać po 15 minut aż ktoś łaskawie po mnie przyjdzie. Najzabawniejsze jest to, że na maila dostałam informację, że mam się zgłosić do działu obsługi klienta a kiedy tam poszłam dostałam ochrzan i pouczenie, że ta pani się czymś takim nie zajmuje, że ona o niczym nie wie i mam sama udać się do biura które znajdowało się gdzieś poza budynkiem- pomogła mi tam dojść pani sprzątająca którą zapytałam o drogę aby się nie zgubić i nie spóźnić. Pytania z kosmosu które mam wrażenie, że namawiały mnie do wyznawania kultu za pier do lu. Najlepiej jakbym miała podejście do pracownika aby ten za pier da lał jak najszybciej, bez przerwy, bez urlopów i bez chodzenia na L4. Najlepiej jakbym miała podejście aby za wszystko pracownika zwalniać i pani rekruterce bardzo się nie podobało to, że zaproponowałam na początku rozmowę z pracownikiem zamiast go wyrzucić od razu. Koniec końców dowiedziałam się, że fajnie iż mam doświadczenie, ale jestem za młoda (a co za tym idzie pewnie bali się, że pójdę na L4 ciążowe bo kiedy wspominali o umówię na czas nieokreślony zapytano mnie o mój wiek, datę urodzenia i trochę próbowali podejść czy mam w planach zakładać już rodzinę, ale się nie dałam- rekruter ani dyrektor czy dział personalny PRZYPOMNĘ nie ma prawa zadawać takich pytań). Rozmowy trwały bardzo długo, ale mam wrażenie, że większość rozmów to były pierdoły. Szkoda, że pominięto takie informacje jak jeżdżenie po sklepach w całym mieście, dyżury dyrektorskie gdzie jest się cały dzień pod telefonem, czy delegacje na sklepy w całej polsce trwające 2 tygodnie- podobno nowi pracownicy odbywają je bardzo często. Przeszkadzało im również to, że jestem studentem zaocznym. Bo nie będę mogła pracować każdego weekendy a sam dyrektor powiedział, że weekendy są najważniejsze i prawie każdy jest pracujący. Omijajcie lepiej te firmę z daleka. Moje CV zostało nawet wyśmiane bo wpisałam sobie wolontariat który kiedyś robiłam z chęcią, uznano, że tracę czas na głupoty a powinnam pracować i padało dużo pytań czy nadal robię coś w wolnym czasie bo możliwe, że wpadną nadgodziny i muszę być czasem w gotowości poświęcić swój czas wolny. Nie muszę już chyba więcej dodawać, sami wyciągnijcie wnioski czy warto iść do firmy która nie ma żadnych zasad i wartości wprost się do tego przyznając. Nie piszę tej opinii jako zdesperowana osoba która nie dostała pracy. Gdyby rekruter oddzwonił do mnie z pozytywną informacją to sama odmówiłabym zatrudnienia w takim miejscu które wiało (usunięte przez administratora). Obecnie żałuję, że brnęłam dalej w te rozmowy, ale cały czas liczyłam, że uda mi się porozmawiać z kimś kompetentnym i dowiedzieć się czegokolwiek przydatnego dla mnie. Jak widać nie udało się. Na zadawanie pytań też nie ma co liczyć, dyrektor każde pytanie obejdzie w taki sposób aby opowiadać o sobie i podkreślać, że on to w sumie nie wie bo na co dzień go tutaj na miejscu nie ma. A, dodam jeszcze, że pomylono moje imię kiedy CV leżało na wprost kobiety która ze mną rozmawiała i to kilkukrotnie. Ale patrząc na ich reakcje to go raczej i tak nie czytali. Zapytano się mnie dlaczego sobie coś wpisałam w CV i to prawda a nawet nie miałam tego wpisanego. Śmiech na sali i współczucie dla wszystkich pracujących.

ikonka

Sprawdź 103 opinie klientów firmy Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno.

Sprawdź
Biały mudżyn

Auchan Opole Karolinka. Praca w tym (usunięte przez administratora) to katorga. Dyrektor to zwykły (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) bez szacunku do pracowników. Ci co mają duo to tego nie robią. Robią za to zwykli pracownicy a nie mają za to płacone. Ochrona to banda erotomanów i Alkoholików którzy pilnują pracowników zamiast łapać złodziei. No i najlepsze. Bilanse i podwyżki to jakaś kpina. Jak nie jesteś pupilkiem kierownika i dyrektora to zapomnij że coś dostaniesz

Erotoman z działu mięso :) Nowy wpis
@Biały mudżyn

Ciekawa opinia . Na mięsie jesteśmy przystojniejsi . Fakt jest taki ze ciężko w pracy jest ale są pozytywny i trzeba ich bronić . No Dyrektor jest wśród ekipy wspiera ich i pokazuje co to jest handel a nie tylko się czepia i nie wie co dzieje się w ternie . dużo zmian jest wprowadzanych które pojda w dorbrą stronę . Najlepiej narzekać i ganić . Ja jestem zadowolony mamy wparcie i autonomie o managerów a dyrektor tez zawsze pomoże . Jestem Zadowolony

...

Czy w tym roku są tylko paczki dla dzieci? Dla pracowników nie będzie??

Ukry
@...

Za chwilę będą tylko dla ukraińców!!!

Stara stazem Nowy wpis
@...

Paczki dla dzieci? U nas nigdy nie było paczek ????.

Iwona Nowy wpis
@Stara stazem

A pracujesz na Puławskiej może? Ile u Was ma sprzedawca-kasjer na starcie? Piszą w różnych miejscach PL, że 3 250–4 000 zł brutto, ale ile konkretnie komuś ze znajomością kasy fiskalnej?

Ania
Kandydat

Hejka mam pytanie jeżeli zwolniłam się jakiś czas temu z auchanu czy miała bym możliwość powrotu czy nie bardzo proszę o odpowiedź.

Abc
@Ania

To zależy czy zapamiętali cię jako dobrego pracownika czy nie...

logo firmy Specjalista ds. Jakości
Piaseczno
Wamtechnik Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant ds. Sprzedaży
Piaseczno
Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.
(422 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Edenred
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Zasila jeszcze karty?

Kobylnica

Dyrekcja Auchan kobylnica tak namiętnie wysyłała zgłoszenia o prawdzie, że wszystko o managerach, ich zachowaniach zostało czasowo zablokowane do weryfikacji. Prawda boli? Dalej szanowny dyrektor będzie ukrywał prawdę? Podobno prawda sama się obroni, a jak zgłaszacie cala prawdę by czasowo wyłączyli komentarze to najwidoczniej macie coś na sumieniu. Prawda jest taka, że oliwa sprawiedliwa, zawsze wypłynie. Czy to o nowym tyranię, czy o szanownej manager A. Czy o siwym. Już były sytuację, że Nowi uciekali szybko bo dowiedzieli się prawdy od starszych pracowników. Póki nic nie zmienicie, Prawda wyjdzie podczas zatrudnień i odejść, bo każda kropla drąży skalę. Managerowie i pracownicy empatyczni sami odchodzą. Dyrektor oraz biuro jak widać samo musi powoli ładować w półki, gdyż ręce do pracy omijają to miejsce, albo przyjdą i uciekają. Dojdzie do tego, że wszyscy odejdą i kadra zrobi sobie akcje znicz z nowym rokiem jako światełko za tych co odejdą. Prawdę kadry zawsze w oczy kole, i malują trawę na zielono. Ktoś mówił prawdę to był złym osobnikiem.

Dorcia
@Kobylnica

Ale komuś cegłowka musiała spaść na głowę pisze bez składu i ładu nie umie się określić o co mu dokładnie chodzi

Yolo
@Kobylnica

Na dole masz usunięte komentarze o Kobylnicy. Zostały zgłaszane przez kadry, by zostały usuniete.

b.
@Kobylnica

A ciebie dalej dolna część ciała piecze, bo odpuścić nie możesz, nie masz się komu wyżalić, brakuje poparcia bo znaczna część pracowników twierdzi, że trzeba mieć nierówno pod kopułą, żeby takie rzeczy wypisywać w internecie i tutaj poparcia szukasz. Jeśli dalej pracujesz w Kobylnicy, to się po prostu zwolnij, bo widać, że to jest dla ciebie ogromną karą, a na siłę też tam nikt nie trzyma. (usunięte przez administratora) Wyjdź i nie wracaj.

Kiks
@b.

Wszystkie negatywne wpisy pochodza z jednego adresu IP. Nie jest trudne do zwerywikowania kto to tworzy i dlaczego tak bardzo cierpi. Może czS najwyższy podać do wiadomości kto ma tyle jadu w sobie aby pisać te głupoty. W Auchan już coraz mniej ludzi to czyta bo widać ze to jakaś osoba z dużą iloscią kompleksów tworzy. Wstyd bedzie jak wyda sie kim jest. Oj bedzie wielki wstyd.

@Kiks

Tak piszecie, że nikt nie siedzi... Jakoś wiele osób siedzi jak widać. Skoro nasz pracodawca nie ma nic do ukrycia to dlaczego są usunięte komentarze o Adze itp. O nowym managerze. Ja i tak zamierzam odejść bo każdy jest tylko zastraszany jak powie prawdę. Auchan kobylnica jest jak rządy (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)

@Kiks

Podajmy również do wiadomości, jak nas traktujecie nadal. Bo poparcie jest - uwierz, wiele osób to czyta. Tak nas traktujecie a prawda tutaj zawsze boli. Komentarze o Adze, o nowym managerze, o traktowaniu siwego, oraz innych nadużywających władzy zostały usuniete

@Kiks

Na dole widać już jak zatajona jest prawda i że nikt ,,nie wchodzi tutaj, - komentarze zgłoszone przez biuro nie naruszają nic i konwersacja pracowników powoli zostaje odblokowywana (nie naruszyła standardow) - chodzi o sytuację z naszą Aga, o tym że ludzie wporzadku odchodzą a zostają z nami ...

Nick
@Kiks

Hmm. Raczej nie jest możliwe by ktoś pisał z jednego IP jak napisałeś/as. Każda osoba ma zmienne IP, jedynie firmy mają stałe IP do kamer i systemów co jest dokładnie opisane w internecie. Każde logowanie do sieci jest z innym IP. To skoro jest niby z jednego IP musiałby pisać to ktoś z biura, albo ochrony, gdyż tel systemy mają niezmienne IP. Każda indywidualna sieć domowa ma zmienne.

Gdynia
@Kobylnica

Jak tam spokój macie czy dalej tyrania.... pozbyliscie się wrzodów ... A kto w tym roku za Mikołaja będzie robił.... ha ha

Karta

Czy ktoś z nowych pracowników miał sytuację że nie przyszła jego karta na doładowanie? Kadry na urlopie, nie mam kogo zapytać.

Kasjusz
@Karta

Ile pracujesz?

Nowy= 0zł
@Karta

Od kiedy to nowi pracownicy coś dostają? Pamiętam jak poszedłem do personalnego i usłyszałem: ,,jesteś nowy za rok dopiero dostaniesz bony".

@Kasjusz

Od 19 września.

@Nowy= 0zł

A tego to ja nie wiem od kiedy. Personalna dała mi wniosek, nie mówiła że nowi nie dostaną.

Arruba
@Nowy= 0zł

Teraz chcą w ten sposób zachęcić ludzi do pracy.

@Arruba

Umowy i tak nowym nie przedłużą,chyba że będą takie braki w pracownikach.

@Squad Game by Auchan

Nie przedłużają bo większość i tak rezygnuje.U mnie jest już za dużo osób i chcą się pozbyć firmy zewnętrznej.Niestety nie mogą bo mamy osoby które lubią siedzieć na L4 miesiącami.Koszt firmy zewnętrznej to ok.20tys.zł. I od 2023 będzie jeszcze wyższa.Bony stażowe rozdają pod warunkiem że przepracowałeś 3 lata i nie byłeś na L4 52dni.Niestety jest to śmieszna kwota.O podwyżkach cisza

Ktoś
@Renegat

Co to są te bony stażowe? Pracuje już 4 lata przez ten czas byłam tylko raz na L4 przez 2 tygodnie. A pierwsze słyszę.

Ava
@Ktoś

Czy bony stażowe będą wydawane na każdym Auchan ? Nie słyszałam o nich wcześniej, I kiedy je dostaniemy ?

Belia
@Ava

My od dziś mamy wydawane

Bartosz

Czy na dzieci dają coś na święta w zakładzie ? Jak w tym roku?

Koronka
@Bartosz

Tak

Karolcia
@Koronka

Ile ?

Malwa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak sądzicie będzie przed mikołajkami wypłata ? Buziaki

Magdalena R.

Niestety, po prawie roku pracy w tym miejscu, żałuje.. Auchan Piaseczno - siedziba główna. Nie licz na rozwój, podnoszenie swoich kompetencji, zdobywanie nowej wiedzy - nie licz na to, bo tego tam nie ma. Nie licz na awans, podwyżkę. Bilans jest w maju, każdego roku, jeśli dostaniesz podwyżkę do podstawy to dopiero sierpień jeśli przepracujesz rok kalendarzowy! Kwota 100-400bruto max Nie masz dzieci? Nie masz dużej ilości dodatków, jesteś na marginesie. Segregacja. Ta może więcej, bo ma dziecko, więc może wyjść wcześniej BO DZIECKO! a idzie na zakupy na sklep lub jedzie nad jezioro. Nie sympatyczna atmosfera. Loża szyderców chodzi na obiady, by później przyjść do biura i mówić kto jak wyglądał, nasza "koleżanka" tak się dziś ubrała, a tą widziałaś. To ma być szacunek o którym piszecie w regulaminie? Ciągłe gadanie na drugą osobę. korporacyjne podejście. Tzw kopanie dołków bo tylko tak mogę do czegoś dojść - myślenie przez 90% pracowników. Wypłata 9 lub 10 każdego miesiąca. Im później tym lepiej. Nie polecam.

Magdalena R.
@Magdalena R.

Za darmo masz tylko wodę niegazowaną. Kawa płatna na stołówce lub w automatach. Herbata - musisz sobie kupić.

Jula
@Magdalena R.

I najlepiej być z Ukrainy. Wtedy wszelkie dodatki i awanse. Możesz być niponiemaju nie ważne

Kiko
@Magdalena R.

Czy pracowałaś w biurze Auchan w Piasecznie? Na jakim stanowisku?

Kiko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Hej, czy ktoś pracuje w centrali Auchan jako kupiec lub koordynator regionalny? Będę wdzięczny za opinie, bo nie wiem czy warto aplikować na ogłoszenia z Auchan.

Paweł
Kandydat

Jakie stawki dla managera handlowego? Czy to jest zastępca dyrektora marketu? Czy manager odpowiadający za dany dział?

@Paweł

Dobry żart. W markecie w którym pracowałem menager miał całą przemysłówkę pod sobą - oszczędności. Dyrektor ma zastępcę. Po co menager jak on nic nie może ani towaru zamówić,nacenić towaru-wszystko odgórnie. Nawet grafiku nie układa dla swoich pracowników.

Paweł

A jakie zarobki?

@Squad Game by Auchan

Prawda menedżer to nic innego jak pracownik tylko z większą listą zadań i żądań do zrobienia.Fakt zamówienia robi kto inny,grafiki kto inny np.kasjerom robi filar i menedżer tym się nie zajmuje.Wynagrodzenie śmieszne na start w ramach stażu który wynosi ok.6 miesięcy wynosi 3900brutto bez premii od wyników sprzedaży a ona wynosi od 1000 do 2000zl.za kwartał.A nawet i 0zł.Praca o różnych porach dnia musisz przyjść nawet w dniu wolnym.Nawet w nocy albo rano dostaniesz telefon że masz przyjść do pracy.Bo akcja, wizytacja itp.Ostatnio Auchan inwestuje w kasy,meble, oświetlenie LED,wagi,bramki antykradzieżowe itp.Na podwyżki i wsparcie na Święta nie mają środków tłumaczą się problemami finansowymi.Najmniej płacą i najmniej dają dodatków.Wiele osób w grudniu planuje iść na L4.Już widać że Auchan ma problem puste półki i brak towaru wiele dostawców i producentów ma problemy.A Auchan chce kupować po niższych cenach,a sprzedawać po droższych cenach.Menedzer nie może opuścić ceny czy marży.Cel większy obrót niż rok wcześniej.Ofert pracy w tej firmie nie brakuje szukają nawet dyrektorów hipermarketów, seniorów, menedżerów, specjalistów itp.

Krzyś

Hej wiadome kiedy dostajemy karty ma święta i w jakiej kwocie ?

Awatar
@Krzyś

Też jestem ciekawa jeśli ktoś wie niech da cynk

@Krzyś

Też jestem bardzo ciekawa. Bo taka cisza na ten temat. W zeszłym roku już 22 listopada były na karcie

Awatar
Klient
@Awatar

Mam jeszcze pytanie czy już gdzieś na sklepie jest tak że nie ma serwisu i wszytko przejął pok , jak to wygląda i czy się sprawdza .

@Awatar

Od stycznia mają być zmiany likwidacja tego stanowiska.Są dwie opcje przechodzisz na dział lub się nie zgadzasz i bierzesz 3mies.odprawę(likwidacja stanowiska).To samo jest z kasjerkami przechodzą na pracownika hali albo pracownika wsparcia klienta.I tu mają problem bo chętny na kasy nie mają.

Pola
@Krzyś

Też bym chciała wiedzieć kiedy puszcza bony świąteczne na kartę myedenred

@Krzyś

Wpłynęły bony. To jakiś żart jest. Już w zeszłym roku dali więcej.

Tomi
@Anonim

Ile ?

@Tomi

Nie wiem czy wszyscy dostaną tle samo. Więc nie chce zdradzać. Ale kwota śmieszna nawet nie ma 500 zł. Mogli dać tyce co w zeszłym roku. Tragedia

@Anonim

Owszem nie ma nawet tych 500 zł, ale będą też bony papierowe wydane w okresie świątecznym więc ta kwota będzie z pewnością większa plus będzie bon na sylwestra, też zależy od tego jaki masz dochód w gospodarstwie domowym, jeśli mieszkasz sam nie masz żony dzieci albo mieszkasz z rodziną jesteś kawalerem ta kwota jest mniejsza, więc pewnie jak masz rodzinę to dostałeś nieco więcej drogi anonimie.

Sylwia

Ludzie uważajcie nie zatrudniajcie się do auchan Bytom małe zarobki, nie przedłużają umowy,

Roman
@Sylwia

Prawda jest taka że auchan najgorzej płaci tylko desperaci się zatrudniają

Rafał
@Sylwia

Masz racje, zle traktuja tam ludzi

Pola

Bony świąteczne już są doładowane na kartach podarunkowych ????

Ulga

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, nie macie pojęcia jaka ulgę odczułem . Najlepszy tekst, jak złożysz nie dostaniesz benefitów świątecznych, moje stwierdzenie uff nie będę musiał robić w tym śmietniku zakupów . Poznań ????

Adrianie

Pracowałem w dwóch obiektach na terenie Opola. Najpierw w dziale bezpieczeństwa (Karolinka) i doznałem szoku wiedzy i logiki kierownika tego działu. Zlecał śledzenie pracowników i notował jak któryś pracownik się "zagadał" z drugim. Zamiast obserwować obiekt pod względem bezpieczeństwa ludzi i mienia to obserwował jak nie pracowników hali to kasjerki. Później przeniosłem się na drugi obiekt w Opolu (tzw. Real) na dział Sport/sezon i kierownik mega ogarnięty, Paweł. Ludzie tam mają, przynajmniej mieli wyprane łby, donoszenie to była codzienności a menadżerowie to wyżej ... niż widzieli. Stawki to najniższe krajowe a każą upokarzać się przy bilansach za śmieszne pieniądze. Nie polecam firmy Auchan, brak motywacji finansowej a wymogi duże...

Tadeusz

Biedronka wypłaca już drugą nagrodę w ciągu roku teraz 1500zł warunek prosty nie przekroczenie absencji powyżej 90dni i być zatrudnionym przed 7stycznia 2022.Auchan nic nie dał u mnie wyskoczyli z premią kwartalną na 1,2% śmieszni osoba na 1/2 czy 3/4 dostanie marne grosze bo liczą od etatu.Płaca minimalna wzrosła,a Auchan ma problem pewno wpadną na pomysł premii motywacyjnej 200zł do bilansu.Planują ponowne zawody akcja 700zł w bonach za brak absencji od 16.10.2022 do 16.01.2022(ale to nie przejdzie bo wiele osób oszukali).Były przypadki,że osoba oddała krew,miała urlop okolicznościowy oraz urlop za udzielenia się w akcjach charytatywnych traciła część bonów.Już teraz nie ma kto pracować i na zebraniu z dyrekcją usłyszeliśmy że osoby które pójdą na L4 poniosą konsekwencje.Na koniec mała ciekawostka dyrektorzy otrzymali premie za obroty,a pracownik nic.Auchan dodatkowo wyłącza ogrzewanie o 20 a rano dopiero uruchamia o 10.Nie gwarantuje kawy ani herbaty gorącej

Słodka Lusi
@Tadeusz

Kiedyś jeden z menagerów powiedział :,, za zrobienie sobie herbaty czy kawy na serwisie powinno się zwalniać". (usunięte przez administratora)

Konkretna
@Tadeusz

Po co robić te durne bilanse jak podwyżki dają jak chcą.czyli kogo lubię.zawracanie głowy..Żenada 145zl więcej.Psu na budę.A wymyślają aplikacje nie wiem dla mogą teta sreta.siedzisz przy kompie i tracisz czas.6 lat pracy to wystarczy.Chcesz wolne bo idziesz do specjalisty to usłyszysz nie ma obcji.No ja pikole co mam czekać (usunięte przez administratora) rok żeby się dostać czy jak stracę wzrok.Kretynizm z debilizmem

Marek
@Konkretna

Dokładnie, jak liżesz (usunięte przez administratora) szefowi/szefowej to masz podwyżkę jak nie to jej nie masz. Przepraszam, ale (usunięte przez administratora) tobie Panno .... lizać nie będę, masz od tego inne koleżanki, które liżą jak się da a jak Cie nie ma w pracy lub nawet jesteś to między sobą wysyłają wiadomości jak to bardzo mają Ciebie dosyć! Twojego marudzenia, nie wiedzy, jak odpisać na maile. Ja Tobie nie słodzę i słodzić nie będę. Zrozum jedno, w pracy nie ma przyjaciół, są wrogowie, a skoro nie wierzysz to się sama przekonasz jak to Twoje koleżanki kpią z Ciebie, z twych kompetencji , narzekają na komunikację, na Twoje zadania, na wypłaty, ale boja się odezwać. Dwulicowość jest najgorsza ale jak widać inni ją kochają.

Alan
@Konkretna

Bo dla tej firmy pracownik jest (usunięte przez administratora) i musi być dostępny na każde zawołanie.Podwyżki tylko dla dyrektorów, menedżerów i HR widziałem ile dostali od 500zł do 1000zł.Rozwój w tej firmie żaden pracuję 20lat i jestem pomiataczem. Pracownik działu i Kasjerki są najbardziej pomiatane (najbardziej narażeni na stres,atak słowny,poniżanie,poniewieranie).Auchan na to pozwala i jeszcze to praktykuje uczy w szkoleniach dla menedżerów.Teraz szukają kasjerów i pracowników działów ale chętnych nie ma.Ostatnio problemy z wypłatami do dzisiaj nie mam wypłaty.Maja swój bank SG Auchan Piaseczno jakaś francuska instytucja . Przelewy wysyłają z Francji i księgowania trwają dłużej.Pożegnaliśmy rzecznika prasowego Auchan odeszła na emeryturę.Prawda jest inna ucieczka przed tonącym tytanikiem

Marcinek

I co dostał już ktoś wypłatę na konto jak faktycznie jest ma być dzisiaj czy nie ta wyplata

...
@Marcinek

Przelew jutro

@...

Muszą mieć duże długi,ostatnio coraz później jest wypłata.To już ostatnia moja wypłata będzie w tej firmie. Tytanic 2 płynie co sił wprost na górę lodową.

@Squad Game by Auchan

Bo przelewy są przez ich bank Society Auchan France tak ostatnio było.Sprawdzcie przelew to zobaczycie że nie jest to bank tylko instytucja finansowa zarejestrowana w Francji.Nie mają środków w Polsce tylko we Francji.Przelewy będą jutro.

Kinia
@Renegat

Miesiąc temu przelewy były expresowe bo mieli błąd z systemem na Ujjjjjj piszą ze dzisiaj i gadają człowiek jedzie na zakupy a tu zonk

Nowy
@Renegat

Cos wiecie na temat pracy na magazynie.Czy jest ok?

Ava
@Kinia

Dziś już pewnie nie będzie, w kadrach pytałam i miały wpłynąć dzisiaj , człowiek cały dzień czeka i nic

Belzebub 666
@Ava

Kłamią zawsze kity pociskają. Ostatnio była wypłata między 17 a 18 oni mają czas.

Ona
@Ava

Jest 10, wypłaty nadal brak.

Zdegustowana

Do tej pory zawsze byłam za tym żeby pomagać, to co stało się na Ukrainie jest straszne. Ale panie Mika spójrz co się dzieje, pracownik z PL ma zero szans na rozwój. Paszport UA jest przepustką do wszystkiego i zawsze będzie na pierwszym miejscu. Taka polityka Auchan dlatego trzeba yo zgłosić organizacjom poza Auch bo nie chcemy mieć lepiej ale równości

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 241, z czego 20 to opinie pozytywne, 140 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Auchan Polska Sp. z o.o., to 122, z czego 4 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a, 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Auchan Polska Sp. z o.o.