Auchan Polska Sp. z o.o.
counter
2 172 744 5 1
Zainabalkhalifa 104

Jest coraz gożej,zamiast się rozwijać zainwestować w coś z sensem to najważniejsze są przebudowy. Klienci mają tego serdecznie dość. Problemem są zwroty od klientów,biorą jak leci bez sprawdzania.Robi się śmietnik i straty. Klienci to (usunięte przez administratora) poużywają i oddają,bywa że zaproszą jakąś baterię z radia dedykowaną tylko do danego modelu. Monitoring nastawiony na pracownika a nie na złodziei.Kradną i rozpakowują sprzęty. W pewnym sklepie doszło wręcz do parodi ,ochrona zamiast łapać złodziei zainteresowała się PRACOWNIKIEM ,,bo dziwnie się zachowywał i coś niby schował do rękawa. Wzięli to na rewizję rozebrali go do majtek i sprawdzali wykrywaczem.Coś piszczało,ale nic nie znaleźli.Może miał implanty w jądrach. Naprawdę uwłaczające godności człowieka. Jak można pracować,jeżeli jest brak zaufania i traktują człowieka jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Sprawą powinna zainteresować się prokuratura i policja.

Tak7Nie86
LGBT

Grójec to dżender i LGBT. Menażerka jest LGBT i zwalnia żeby przyjmować LGBT będzie sklep tylko dla nich a ludzie z wartościami jak nie jesteś LGBT to źle. Czy my chcemy na naszej ziemi tego g...

Tak32Nie50
Już były

Na zakup akcji nie dajcie się nabierać.Czekam na wypłatę i nawet nie wiem czy dostanę kasę.Jak odchodziłem były dokumenty i zapewnienia.Teraz wypłaty zawieszone przez wirus...Dobrze,że mają na co zwalić. A w pracy???Totalny brak szacunku z góry.Robisz na dwóch działach za dziękuję(jeśli w ogóle to usłyszysz) i te ciągłe bzdury jak to macie się dobrze bo pakiet socjalny a w tym paczki,bony,wczasy pod gruszą...... A tempora przyjmuje nawet maratony po 8/9 dni z rzędu. Zmądrzałem i odszedłem. Trzymajcie się :)

Tak23Nie13
Ksena
 Rekomendacja

Pracuje 8lat w auchan zarobki faktycznie nie za dobre myślę że nie doceniają pracowników że starzem. Muszę jednak odnieś się co do traktowania pracownika to ok zakład polecam bo atmosfera super zrozumienie nie mamy problemów jeśli potrzebujesz sprawę załatwić nie ma tego co piszecie ale wszystko zależy od ludzi a zwłaszcza od dyrektora placówki jeśli on szanuje ludzi to ludzie też go szanują jesteśmy na stopie ródzinnej ale zajdą się tacy co im się nie podoba coś już tak jest chciałabym żeby wszędzie tak było w każdym auchan. Bolączka nasza to pensje. Pozdrawiam

Tak17Nie47
On

Cała kasjerska prawda w kilku słowach o Auchan Korona Wrocław: 1. Kasjerzy są w pracy poniżani, nawet jak kasjer źle się czuje to musi siedzieć do końca (o ile wcześniej nie padnie ze zmęczenia lub coś się nie stanie). 2. Liniowi mają wszystko w 4 literach i często potrafią przetrzymać kasjera nie pozwalając na zamknięcie kasy (działa zasada ma się "władzę"). Pomoc z ich strony jest żadna! Kasjer który prosi o pomoc liniowego jest często zbywany i pozostawiony sam sobie. Nie dziwi tu bardzo duża rotacja bo kto przyjdzie i pozna co się tu dzieje to woli iść gdzie indziej. 3. Rozmianka - częste problemy już na samym starcie z powodu bardzo słabo wyposażonej kasetki. Liniowi zamiast rozmieniać pieniądze to sobie chodzą w żółwim tempie lub spacerują w parach (co im niby nie wolno a to robią). 4. Przerwy - 15 minut z czego po odjęciu cennych minut na dojście do szatni i dobicie się do mini bufetu i zejściu na dół to na posiłek z tych 15 minut to pozostaje tylko 5 minut. O ciepłym posiłku nie wspomnę bo i tak nie ma szans aby się w czasie zmieścić. Na przykładowe zrobienie zapiekanki czeka się z 5 minut a gdzie jest jeszcze czas na jej zjedzenie? 5. Grafik - często przez kilka tygodni aż 6 dni pracy pod rząd bez dnia wolnego (ratują niedziele bo zakaz handlu). O zmianie lub zamianie dnia w grafiku można zapomnieć (działa zasada "nie bo nie" nawet z ważnych powodów) jest opcja tylko wzięcia wymuszonego dnia na żądanie bo sami nie chcą nic zmienić. 6. Często kasjer jest dawany i to przez długi czas na stronę gdzie są lodówki i wieczne kolejki (alkohol). Działa zasada są "równi i równiejsi" - jeden ma cały czas być po stronie gdzie jest ciepło i są o wiele mniejsze kolejki lub ich wcale nie ma a drugi ma pracować cały czas, musi być w zimnie i nie mieć ani chwili odpoczynku! 7. Kasjerzy są zmuszani do czyszczenia koszy na stojąco i śmierdzącym środkiem przez co są narażeni na wdychanie oparów (nawet 3 dni z rzędu po parę godzin najpierw dźwigania koszy następnie wdychanie oparów - w pomieszczeniu gdzie nie ma jak ani możliwości wietrzenia ani dostępu do świeżego powietrza) i utratę zdrowia a do tego obok pomieszczenia gdzie są składowane straty czyli produkty zepsute i gnijące to można sobie wyobrazić jak się otworzy drzwi to jaki odór się wydobywa. Zasada Kasjer wyręcza firmę sprzątającą na porządku dziennym. 8. Zabezpieczenia - osłona plexi przy kasie przez którą nic nie widać i która w żaden sposób kasjera nie chroni i utrudnia mu pracę. Kiedyś pomocne lustra teraz nie spełniają swojej funkcji. Plexi są zdecydowanie za krótkie i w najważniejszym punkcie czyli przy terminalu bo tam klient najdłużej i najczęściej stoi plexi tam nie sięga. Częste łamanie zasady wymaganego dystansu 2 metrów kasjer-klient ponieważ nie ma przerwy pomiędzy jedną a drugą kasą (co druga kasa powinna być wolna a tak nie jest) to klient kasując się ma zarówno przed sobą jak i za sobą kasjera i dzieli go dystans tylko kilku centymetrów. 9. Kasa samoobsługowa nie jest lepsza. Pracownicy rzadko kiedy tam sprzątają a niby powinni często i po każdym kliencie a to tylko fikcja jest. Zostały otwarte dodatkowo 6 kas samoobsługowych które nie ważą produktów (miejsce na wyłożenie towaru mija się z celem skoro w każdej chwili można produkt zabrać lub dodać a kasa nie ma jak informować o tym bo nie ma tam żadnych czujników) jak to robią inne kasy. Jak są kolejki to absolutnie nie ma możliwości aby nad tym zapanować ani tym bardziej skontrolować każdego klienta (ciche pozwolenie na kradzieże wśród klientów ale odpowiedzialność spada jak zwykle na pracownika). Na takich kasach jest TYLKO 1 pracownik, który często nie ma szans sam jednocześnie upilnować 6 kas zwłaszcza gdy są kolejki. Wystarczy że jeden klient zawoła o pomoc z jednej strony to drugi klient z prawej strony ma ciche pozwolenie na szybkie oddalenie się bo wystarczy zrobić tylko jeden krok aby być już poza bramką. Zasada rekrutacji klientów na kasie samoobsługowej to kolejna fikcja. Przykładowo są kolejki na zwykłych kasach a na kasie samoobsługowej nie ma prawie nikogo to żaden pracownik z kasy samoobsługowej nawet się nie pofatyguje aby pójść po klienta i ściągnąć go (czasami w sposób nachalny bo tak to dyrekcja wymusza) na kasy samoobsługowe. Obrót by się chciało mieć ale do werbowania klientów to już nie ma nikogo. 10. Ochrona która na nic nie reaguje i chodzi jak śnięta ryba. Klient zamiast wchodzić do sklepu wejściami oznaczonymi lub przez kasę samoobsługową to sobie wchodzi lub wychodzi przez kasy jak chce i kiedy chce, nie patrzy i przeciska się między klientami i często pod nosem ochrony a ona nic z tym nie robi ani nie reaguje. ODRADZAM I PRZESTRZEGAM! "NOWI" KASJERZY OMIJAJCIE AUCHAN KORONA SZEROKIM ŁUKIEM! Już jedna osoba kilka lat temu przez nich i przez takie samolubne i nastawione jedynie na zysk postępowanie zmarła! Kto ceni zdrowie i nie chce być maksymalnie wykorzystywany to wszystko inne będzie lepsze niż praca w Auchan!

Tak6Nie9
DPL
@On

Po 1 pracowalem w innym Auchan i przenioslem sie do Korony, poniewaz tu sie przeprowadzilem. Poprzedni Auchan byl moja glowną etatową pracą a "Koronowy" juz dodatkową. Pomimo przeniesienia i juz stazu pracy, mialem szkolenie kasjerskie, hmm tylko po co? Skoro przenioslem sie jako kasjer. Poprzedni Auchan, ktory niestety zamknięto był cudnym miejscem pracy i prześwietnymi ludzmi i kadrą. Tymczasem Auchan Korona to brak szacunku dla pracownika, w ktorym czujesz się jak (usunięte przez administratora) nie będące nikim. Ochrona przy wyjsciu/wejsciu do pracy przeswietla cie jak złodzieja, oklejając nawet zdrobione śniadanie w domu. Odchodzac nawet od Menagera nie uslyszalem powodu odejscia. Przy przeniesieniu zapewniano mnie, ze grafik da sie ustalic pod główną prace, niestety okazało sie ze to bajka. Odszedlem. Naszczescie. Ze wszystkim sie zgadzam. W tamtym Auchan ludzie pracowali po 23 lata za reala. Przychodzili nowi dopiero gdy ktos ochodzil na emeryturę. Tutaj rotacja non stop, czynnych 6 kas na 50, tych dziwnie sciętych numeracją... Liniowi gbury, w poprzednim " cuda ". Szkoda mi tych, ktorzy musza jeszcze tam pracowac. Współczuję niezmiernię.

Tak2Nie3
@On

To co napisane to prawda ale nie zgodze się z tym że zmarła osoba dzięki nim jest to nie słuszne posądzenie.I nad tym On niech się zastanowi zanim coś napisze.I dlatego należy przeprosic za to co się napisało.: Już jedna osoba kilka lat temu przez nich i przez takie samolubne i nastawione jedynie na zysk postępowanie zmarła! Kto ceni zdrowie i nie chce być maksymalnie wykorzystywany to wszystko inne będzie lepsze niż praca w Auchan!" jestes w błedzie .Pomyśl nad tym.

On
@Konkretna

Po pierwsze WIEM co piszę bo z tą osobą miałem okazję pracować i to przez dłuższy czas! Po drugie wiem że osoba zgłaszała codziennie i to przez tydzień czasu fakt że źle się czuje że boli ją głowa i od tego wszystko się zaczęło a oni olali sprawę i nic z tym nie zrobili! Powiem więcej pomimo tego że odczuwała ból kazali jej przychodzić do pracy! Ostatniego dnia pracy też źle się czuła a oni zamiast puścić dziewczynę wcześniej do domu bo widzieli jaka jest sytuacja to kazali jej dalej pracować na kasie. Następnego dnia już do pracy nie przyszła bo zabrało ją pogotowie, przez kolejny tydzień była podłączona do aparatury podtrzymującej życie a to i tak nic nie dało bo na ratunek było już za późno. I co to nie jest przyczynienie się do śmierci swojego pracownika? Oczywiście że jest bo gdyby ją puścili wcześniej do domu lub wysłali na badania to by się tak nie skończyło! Pracownik się dla nich nie liczy najważniejszy jest utarg danego dnia czy się zrobiło normę czy też nie a na szarym końcu dopiero jest pracownik! "Konkretna" jak nie znasz sprawy i nigdy w Auchan z tego co słychać to nie pracowałaś to nie pouczaj innych którzy są bardziej zorientowani w sprawie niż ty. Ja znam sprawę i niestety fakty są takie że gdyby nie oni to istniała szansa na to aby dziewczynę dałoby się uratować a tak niestety nie ma jej już z nami. Pomyśl nad tym

Tak2Nie3
@On

Doskonale znam sytuacje o ktorej piszesz, same bzdury.,I wiem co pisze lecz Ty chyba nie za bardzo.

wiola
@Konkretna

Jak ktoś jest chory to idzie albo dzwoni do lekarza a nie w pracy zgłasza. Taka prawda, lekarze tu nie pracują a ojejujących jest całe mnóstwo bo wszystkich coś boli. Jak się do szkoly nie chodzilo i nie ma podstawowej wiedzy gdzie sie chodzi z chorobami to potem taki przykry efekt. Ale najlepiej na auchan zwalić bo może odszkodowanko bedzie , czekać aż P...ski się uruchomi bo to jego raj kręcić zadymy w tej firmie.Czy to jest zakład pracy chronionej czy ośrodek dla ułomnych? Śmierć czeka każdego , nie ma pewnie jeszcze wyniku sekcji a już (usunięte przez administratora) każdy wie jaka przyczyna i że przez Auchan. Trzeba się było uczyć i iść do innej pracy. Śmierć czeka każdego , smutne to ale prawdziwe.

jola Nowy wpis
@On

od kiedy zakłąd pracy wysyła na badania. Jak się jest chorym to sie do lekarza dzwoni i nie przychodzi do pracy. Co ona niewolnicą była a może ją przywiązali do szafki pracowniczej.

Konkretna Nowy wpis
@wiola

Chyba nie dla mnie ta odpowiedz z ktora powinnas skierowac do On a nie do mnie.Trzeba czytac z uwaga.

Zgrywus Nowy wpis
@On

Trafna opinia i potwierdzam w 100%! Panie które poniżej tak cudownie się wypowiadają na temat firmy narzekać nie mogą bo bardzo lubią przymilać się do kierownictwa i donosić (często nieprawdę) przez co są nagradzane. Pracowałem tam jakiś czas i stwierdzam że to najgorsze miejsce pracy w którym mogłem się znaleźć.. zero jakiejkolwiek pomocy ze strony kierownictwa czy ochrony. Pracownicy traktowani często jak śmieci !! Nie wspomnę już o plotkach jakie potrafią tam krążyć.. ale tak to jest jak ludzie nie maja swojego życia i zajmują się czyimś. Rozumiem że ludzie maja różne sytuacje życiowe i nawet taka praca jest dla nich ostatnia deska ratunku ale żeby gówniarze stali nad starszymi i pluli im w twarz to już żenada totalna. Zachowanie co niektórych jest karygodne na co nawet klienci potrafią zwrócić uwagę! A to ze ludzie tam wariują to prawda. Połowa pracowników już bywała na Koszarowej w psychiatryku. Często się zdarza że wyrzucają dobrych pracowników a zostawiają świrów. Kierownictwo też nie podaje powodów zwolnienia. Cieszę się że już tam nie pracuje bo szkoda mojego zdrowia.

Tak1Nie1
Zainabalkhalifa 104

Tak7Nie86
Zxx
@Zainabalkhalifa 104

Racja ,non stop przebudowy ,(usunięte przez administratora)na wszystkich działach ,zarobek marny ,premii brak , dodatek za pracę w pandemii był raz dlatego tylko ze inne sklepy dawały , nowa personalna U nas stosuje mobbing ,traktuje ludzi jak(usunięte przez administratora), trzeba iść na inny dział bez dyskusji ,grafik niby dwie grupy ale jedno chodzą według grup A inni jak im pasuje ,jedna wielka fikcja ,każdy z każdym i tak się spotyka ,zgłosić to do sanepidu czy może centrali

@Zxx

Kolejne przebudowy w drodze. Likwidacja dużego AGD bo się nie opłaca. Cele za to bez zmian. Brak premii norma. Robią akcję 10% na skarbonkę dla emeryta o której nikt nie wie.

Tak2Nie8
Waldemar
@Zainabalkhalifa 104

To co pisałem wiem od pracowników którzy między sobą rozmawiali gdy robiłem zakupy w Auchan Kobylnica , Marka znam z Jantara.

TakNie5
diabełek????????
@Zainabalkhalifa 104

Ściema do kwadratu, jedyne co się zgadza z prawdą to fakt, że klienci nie przestrzegają odstępu 2 m i ta pleksa na kasach to średnio dobry pomysł. Co do pracowników ochrona ma rację niestety!

Unforestero
@diabełek????????

Ochrona ma zawsze rację,bo nic nie widzą a raczej nie chcą widzieć(usunięte przez administratora) Monitoring nastawiony na pilnowanie ale obsługi- pracowników sklepu. Zamiast pilnować oglądają pornole.

Tak2Nie5
jurek Nowy wpis

dzwon na płokułatułę

Tak1Nie1
LGBT

Tak32Nie50
Nikus
@LGBT

Pracownicy w tym sklepie to osoby, których poziom pozostawia wiele do życzenia po prostu nudzą się bo nie mają co robić w zeszłym roku latem kiedy nie byliśmy na zakupach cała ekipa stała przed sklepem i paliła fajki przy bankomacie po południu a na piekarni nawet bułek nie było....a kolejki to do nabiału przez cały sklep były teraz chyba palą gdzieś indziej bo już nie stoją pod sklepem

Tak30Nie1
Agnieszka K
@LGBT

Kierowniczka jest osobą tolerancyjną i brawo za to teraz są posty o LGBT bo jeden pracownik ma komisje do spraw relacji za prześladowanie osoby o innej orientacji, a Solidarność broni osoby która prześladowała nastawiając i robiąc zamęt podział i wśród pozostałej ekipy nastawiając ludzi przeciwko poszkodowanemu......taka prawda teraz będą się sypały oszczerstwa w internecie miłej rozrywki przy czytaniu... bo to pewnie jeszcze nie koniec

Tak8Nie23
Stefan
@LGBT

Taki mamy klimat że LGBT jest w modzie. Raz się Grójec z moda wyrobił a nie trzy sezony wstecz.

Tak22Nie
Jolanta
@Agnieszka K

Jak jest tolerancyjna to dlaczego nie toleruje tych którzy nie chca pracować z niebezpiecznymi innościami ? Popieranie zagłady gatunku ludzkiego to jest tolerancja czy głupota ? Zwykli normalni ludzie komuś szkodza a pracuja na prsyszlość tego kraju. I musza się bać o tym mówić.

TakNie49
Dina
@Jolanta

Niebezpiecznymi innościami?! (usunięte przez administratora) Czego się niby boicie? To nie myjnia na kopalni i przysłowiowe upuszczenie mydła! (usunięte przez administratora)

Tak13Nie28
Lajla
@LGBT

Tak wychodzi jak się małorolnych wypuści do pracy poza gospodarstwo. W d... byli g... widzieli.

Tak31Nie2
Zatroskana
@LGBT

To co robi drużyna pani A...K..to jest dramat.Będzie kolejna komisja bo pani Solidarność pomyliła się od czego tu jest i trzeba się za nią zabrać a jest tu nas dużo kturzy przychodza do pracy i wiedzą na czym to polega.Chora kobieto wróć do leczenia bo psychiatra się o ciebie dopytuje.Chodzic i agitowac przeciw managerowi bo sie nie chce pracowac oznacza ze moze lepiej zmienic prace.Pani Solidarnosc pomóż pani kolezankom a nie chowaj się w wiadomym miejscu podjadajac buleczki a jak jesz to skoncz żeby nie zostawiac sladow i okruchowi nie rob wstydu na cały świat leniu.Każdy tak myśli,nikt ci nie powie.wez sie kobieto za prace bo masz taka samą pesje a nie robisz zupelnie nic oprócz siania zamętu i udawania chorób.Skończyły się darmowe ciasta i jest bół dooopy . Daj nam spokojnie przychodzic do pracy.

Tak3Nie
Zatroskana
@LGBT

...i ci nie odpuścimy chciałaś wojny będzie wojna wszystkie brudy wyjdą na wierzch jakie robiłaś i dalej robisz tyle jestes warta co solidarnosc bata ci brakuje bo nikt by cię kijem nie tknął

Tak3Nie
Pracownik Auchan ze Śląska

Do Auchan jako pracodawcy nie mam zastrzeżeń, natomiast klienci tej sieci to najgorsze bydło z jakim miałem doczynienia. Zero trzymania dystansu, maseczki opuszczone na brodzie, ucinanie sobie pogawędek ze sprzedawcami w czasie pandemii, notoryczne otwieranie i niszczenie opakowań, zwroty używanego, noszącego ślady użytkowania sprzętu (ostatnio pan sobie pojechał do krakowa i spowrotem po czym zwrócił nawigację). Szkoda sztrzępić ryja na ten plebs, trzeba ich traktować z buta tak jak oni nas bo niestety nie ma innej opcji. Nawet nie próbujcie być uprzejmi czy coś bo jeszcze bardziej was zgnoją. Radzę wam jechać z klientami jak z kupą (usunięte przez administratora) tak jak robią to w biedronkach i innych żabkach bo inaczej wejdą wam na głowę i będą to wykorzystawać.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piastów

Zrobić porządek z fałszowaniem czasu pracy i układami że się inaczej odbija a inaczej pracuje

X
Klient

Dlaczego w sklepach Auchan pracownicy w dalszym ciągu pracują z nieprzepisowo zakryta twarzą narażając tym samym klientów na utratę zdrowia i życia? Czy pracodawca i dział BHP w tej sieci nie jest świadomy faktów ze przyłbica z plexi osłania tylko osoby kontaktowe z ja noszącym przed czołowym,bezpośrednim ( do 0,9 m) wydalaniem większych kropli? Mniejsze krople rozpyla natomiast przez cały czas w wydychanym powietrzu które wydostaje się w przypadku przyłbic bokami,góra i dołem tej osłony. Zalecanie pracownikowi który pracuje bezpośrednio z klientem przez 8 h lub zabezpieczanie go w taki środek ochrony osobistej i zezwalanie aby nosił przyłbice bez maseczki zasłaniającej szczelnie osta i nos w czasach pandemii jest przestępstwem !!! Czy uważacie ze pracownik któremu przed rozpoczęciem pracy zmierzono temperaturę pseudo termometrem jest zdrowy i może chodzić jak chce i w czym chce byleby pracował? To jakieś kpiny z klientów,przepisów BHP i obostrzeń dotyczących pandemii ! Czy Auchan nie ma pieniędzy na wyposażenie pracowników obsługi klienta, kasjerów,POK i ochrony w choćby najtańsze jednorazowe maseczki ? Jeśli tak to zalecam zamknięcie tej swoistej wylęgarni Covid 19 ! Ciekawe ilu pracowników tej sieci było i jest teraz na kwarantannie bo nie wierze ze przy tak lekkim podejściu do BHP wirus omija załogę tej firmy szerokim łukiem. Refleksji i zdrowia zycze. Dlaczego w dalszym ciągu w sklepach tej sieci w dalszym ciągu co drugi pracownik chodzi i wystającym nochalem?

Tak1Nie7
@X

Pracownicy narażają,człowieku pracuj 8h w maseczce! Pandemia a dziś sobota tłumy jeden na drugim. Niepodoba się to nie przychodz proste. Zawsze jest wybór.

Tak4Nie
Xcc
@X

Po prostu nie rób tam zakupów. Maseczki jednorazowe dają 2 na 8 godz. Po ok. 20 min. maseczka jest wilgotna. Trzeba by ja wymienić, a do przerwy jeszcze daleko...

Unforestero
@Xcc

Komu dają to dają,reszta musi nosić przyłbice.

Tak3Nie1
aga 1966
@X

A dlaczego co drugi klient robi zakupy chodząc po sklepie z maseczka pod nosem i na probe zwrócenia mu uwagi przez pracownika odpowiada bujaj sie to co pracownicy narażają klientów na utratę zdrowia ale klient pracownika juz nie przecież takich klientów przewija sie przez ten sklep szczególnie w soboty cala chmara i potrafia choic po sklepie i 3h i wszystko jest ok.

Tak4Nie8
Danii
@X

Jakos niewidze nosow na wierzcuu pracownikow. Zato u klientow pelno

@X

A dlaczego klienci maja odkryte nosy,albo chodza bez maseczek.

mixx
Kandydat

Witam pracował ktoś jako magazynier lub osoba obsługująca zamówienia internetowe i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Zuzia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Klient

Na jakim modelu kas pracuje się w Auchan Ursynów ?

Abdul

W grudniu kto nie pójdzie na L4,UŻ,kwarantannę dostanie bonus + pińćset złoty:) ale brutto:( czyli ok.350zł.

Dot
@Abdul

Kto pójdzie na kwarantannę też dostanie. Doinformuj się bardziej.

Tak2Nie
Zastanawiam się
Kandydat

Czy na stanowisko kasjer w hipermarkecie Auchan trzeba mieć książeczkę? W ogłoszeniu nic nie pisze.

Xcc
@Zastanawiam się

Tak, na badania kieruje i płaci za nie pracodawca

Tak5Nie
Pomoc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Auchan Korona Wrocław to banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)!! Dlaczego tak mówię? Bo Auchan Korona we Wrocławiu okrada ludzi z pensji która każdemu za przepracowany miesiąc się należy! Pracowałem przez ostatni miesiąc zgodnie z grafikiem po 7 lub 8 godzin, w warunkach czasami poniżających, lub w warunkach zagrażających zdrowiu bo wdychać śmierdzące opary przez kilka godzin to nie jest coś przy czym ktokolwiek by chciał pracować (praca była czasami w zimnym niewietrzonym zapleczu tuż przy odpadach z używaniem środków śmierdzących przez kilka godzin) a oni za październik mi nie zapłacili. Pytam dlaczego Auchan Korona okrada ludzi bo niewypłacenie uczciwie zarobionej przez miesiąc pensji to jest kradzież! Jeśli cokolwiek jest zgłaszane że człowiek źle się czuje lub ma problemy z oddychaniem nikt na to nawet nie reaguje. Wielokrotnie byłem świadkiem jak osoba wręcz płakała na kasie to zamiast pomocy od strony pracodawcy to prędzej można było się doczekać pomocy ale ze strony obcych osób czyli od klientów. I to ma być pracodawca który ma zdrowie ludzi za nic! Czy jak kasjer będzie miał objawy przykładowo koronawirusa to auchan też nic z tym nie zrobi bo jak pracownicy chorują to są mimo wszystko przymuszani do pracy i ich to nie obchodzi? Dlatego mam wielki żal do szefostwa że dla nich liczy się bardziej zysk kosztem zdrowia człowieka a powinno być że zdrowie ludzkie jest najważniejsze a tu tak niestety nie jest

Tak2Nie9
Korona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

W jakim roku weszły Polskie akcje? Ktoś się orientuje?

Klient

„Monitoring jest nastawiony na pracowników”? A ja myslalem ze jest na odwrót! W takim razie ciekawy jestem dlaczego w Katowicach na Tysiącleciu personel sklepu nosi co chce i jak chce ale jak sam musi zabezpieczać się w skuteczne środki ochrony to wszystko jasne. Kierownictwo przymyka oczy-monitoring jest ślepy w tym aspekcie i niby wszystko gra. Byleby kasa szła... A zarażonym klientom ciężko będzie udowodnić ze tam właśnie coś złapali! Chyba ze maja nagrania lub fotki z trzymania wysokich standardów przez dany sklep podczas robienia zakupów. Ciekawe co na takie wieści odpowie Sanepid UOKiK jeśli któryś z klientów Auchan Polska nie machnie ręka na takie standardy? Według mnie ktoś z kierownictwa sklepów powinien się w końcu obudzić. Co do Pracowników to bardzo im współczuje ale nieadekwatne wynagrodzenie nie mozebyc powodem nieprzestrzegania podstawowych przepisów BHP,tym bardziej w takich czasach. Tu chodzi o ludzkie życie! O zdrowie klienta,który przychodzi do was zrobić zakupy a nie grać z losem i nieodpowiedzialna obsługa w rosyjska ruletkę albo w grę pozorów: My udajemy ze stosujemy środki ochrony osobistej a ty udajesz ze nic niewidzisz,bo to sklep samoobsługowy, nas tutaj nie ma. Litości ludzie. Dzięki za wasze poświęcenie i prace ale jak chcecie zarażać ludzi swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem to siedźcie w głębokim magazynie albo w WC. Jest zreszta wiele sposobów na okazanie swoją postawa niezadowolenia z obowiązku noszenia masek, np. lewackie manify. Dlaczego manifestujące ja właśnie w pracy i to w dodatku z klientem? Jeśli tak wyglada odpowiedzialność za skutki swojej pracy przeciętnego pracownika Auchan to sorry, nie dziwie się ze pracodawca skupia czujność monitoringu na działalności sklepowego personelu! Co do noszenia przylbic które chronią jedynie przed bezpośrednim kichnięciem a nie rozsiewam nie będę się nawet wypowiadał. Nie wiem dlaczego pracodawcy wyposażają pracowników w coś takiego? Rozumiem jak ktoś ma problemy z oddychaniem albo uczulenie na jakiś gatunekmaterialu ale noszenie samej przyłbicy, bez maski przez wiele godzin w zamkniętym pomieszczeniu to drwiny z obostrzeń albo symulacja procedur antycovidowych! Ludzie opamiętajcie się,nie jesteście sami! Przestrzegające zasad używania zabezpieczeń zanim pozostanie wam płacz bo na zgrzytanie zębów będzie już za późno. Dużo zdrowia zycze.

Covid 20
@Klient

Nieodpwiedzialni klienci zarażają nas pracowników!Człowieku pomyśl 8h w maseczce się podduszać,pracując po 30min.jest cała mokra. Ile razy widziałem kogoś bez maski bo ma to gdzieś i dzwoni taki typ na policję że go obsłużyć nie chcą. Celowe stwarzanie problemów.

Tak4Nie7
Bezbradny klient
Kandydat

Czy w Auchan Polska pracownicy są zabezpieczani przez pracodawcę w środki ochrony osobistej przed Covid-19? Czy organizują sobie je we własnym zakresie i noszą cokolwiek, kiedykolwiek i jak chcą a pracodawca umywa ręce?

Tak8Nie
P
@Bezbradny klient

Pracodawca co do zabezpieczeń umywa ręce. Plexi są za krótkie przez które nic nie widać i tam gdzie klient stoi najczęściej i najdłużej to ich nie ma czyli ochrona pracowników jest zerowa. Łamanie zasady żeby co druga kasa była obsadzona co powoduje że za plecami kasjera przewija się tłum ludzi (odstęp zamiast 2 metry to jest kilka centymetrów)

Tak3Nie7
@Bezbradny klient

Dali pracownikom przylbice ,w których nie da się pracować ,więc trzeba kupować sobie maseczki , niby sa.dwie grupy pracowników Ale i tak wszyscy się spotykamy ,nikt nie trzyma się sztywno tych grup ,jeśli pracownik jest potrzebny to dyrekcja daje go do grupy w której być nie powinien a jeśli pracownik potrzebuje wolne i chce zmienić grupe to oczywiście mówią mu że nie można się mieszać i musi wziąć urlop ,te grupy to fikcja

Tak3Nie7
Ksena

Tak17Nie47
pracownik huty
@Ksena

Zarobli to bolączka. Ja ciąglę słysze , że kasjerki w Auchanie czy Lidlu mają zarobki rzędu 3400 zł brutto i do tego 400 zł premii uznaniowej za 100 % frekwencje w pracy w danym miesiącu . Czy to jest prawda ? Jeżeli tak , to ja powiedziałbym ze płacowo jest bardzo dobrze . Spawacz na hucie zarabia podobne pieniadze , a nawet neico nizsze. Pozdrawiam

Tak38Nie6
@pracownik huty

Jest to nieprawda nie ma tak wysokich zarobkow w Auchan a premia to jest zależna od stażu pracy jest ok 250 zl

Tak4Nie5
Dot
@pracownik huty

Nie ma w Auchan premii za 100% obecności a szkoda.

Tak1Nie7
Namaste
@Dot

W marcu wysyarczył 1dzień L4 lub 1 UŻET i już obcinali z kasy którą musieli dać w związku z Covid 20. 350zł brutto to było istny majątek.

Santa21
@Ksena

..."stażem"... Na dziale wędlin, dokładnie na pasztetach, kaszankach itp, obsługuje bardzo niemiła ekspedientka. Starsza, ok. 60 lat. Przez nią ostatnio omijam ten dział.

Tak2Nie6
Jacek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
 Problem

Maiłem okazję popracować w tej pseudokorporacji o wielkich aspiracjach trochę czasu. I niestety nie wiele dobrego można o niej napisać , tylko złe rzeczy cisną się na usta . Dużo korpo które wyzyskuje ludzi , udaje że o nich dba a prawda jest zupełnie inna . Jeden wielki bałagan łamanie praw pracowniczych o BHP juz nie wspomnę , menagerowie i seniorzy w 90 % ludzie bez kompetencji , którzy sami nie wiedzą czego chcą , hipokryzja współpracowników z działu na poziomie expert +++ . Ja powiedziałem dość , jak chcesz pracować u francuskich wyzyskiwaczy proszę bardzo , Ja za bardzo cenię siebie i swoje zdrowie .

Tak23Nie13
Jola
@Już były

Akcje Ci muszą wypłacić laski nie robią wiem że mieli to robić w lipcu także poczekaj

piekarz75
@Jola

Z Auchan zwolniłem się pod koniec lutego.Do tej pory nie dostałem kasy za akcje.Jak odzyskać moje pieniądze ?

Tak1Nie4
@piekarz75

Spokojnie dostaniesz,przez koronę nie byli w stanie wycenić wartości akcji.Na dniach słyszałem że ma coś ruszyć w temacie.

Tak4Nie5
Jest źle
@Allahacbar

A to ciekawe że nie mogli tego zrobić np.poprzez wideokonferencję? Co stało na przeszkodzie?

Tempora

8-9dni tempora przyjmuje a to ciekawe

Tak2Nie4
@Tempora

Tempora......Co niby ciekawe????W ZL-u pracujesz???Nawet po 11 dniówek miałem.

@Allahacbar

Ale co wyceniać???Jak odchodziłem pokazano mi pisemko z wartościami jakie mają wpłynąć na moje konto.

@Jola

No i lipiec już za nami.......a kasy jak nie było tak ni ma.......:(

Mmmm

Dokładnie tak jest jakie 2 działy na 4

AAAAA
@Już były

W KRAKOWIE NA KASIE PANI ZIONIE AGRESJĄ ŻYCZY KLIENTOM ŚMIERCI KTÓRZY NIE MAJĄ MASEK,NIE SPYTA NAWET CZY KTOŚ NIE MA PRZECIWSKAZAŃ?ŻENADA JAKAŚ...

Tak5Nie7
Anika
@Już były

Witam i co wypłacili w końcu za akcje

Tak7Nie7
@Anika

Również czekam na odpowiedź :)

Kovidianin
@Merry

Niemam pojęcia . Od wczoraj tj. 07.09-21.09 szukają nowych ofiar,znaczy akcja kup akcje.Jak najwincyj to ci się opłaci;)

TakNie6
Misia
@Już były

Hehe .i mnie to samo bylo zgonienie na covid????????????.do tego (usunięte przez administratora) na Maxa miało być przy zakupie 1 dostajesz 15 A wyszło tak że dostajesz 1 tylko na tyle ile kupiłam...oszusto pełna para. A szacunku nigdy nie mieli A najgorsi to są ci ci dłużej pracują bo myślą ze to ich własność

@Kovidianin

Słyszałam, że do 3 miesięcy czeka się na akcję. Znajomi mieli nawet po równych 2 miesiącach. Sprzedaż ruszyła chyba gdzieś w sierpniu, gdyż ok 3 sierpnia wysłano mój wniosek. Ile czekaliście na swoje akcje (nie licząc tego przestaje przez niby covid ????) ?

@Merry

1.09.2020 sprzedałam akcje powiedziano mi że przelew dostane do 15.09 20 jestem ciekawa ale po wpisach widzę że będzie dobrze jak dostanę do końca roku

Akcja ratuj Auchan
@Anik

Tak to jest jak kupić to już 7-21.09 a jak sprzedać prosić się i czekać w nieskończoność.

Tak4Nie3
@Anik

Ooo to bardzo szybko. Ja słyszałam od znajomych, że jedno mieli po miesiącu, jedni równo w 2, że mają czas max do 3 miesięcy. Ja czekam gdzieś od ok. 3 sierpnia i jeszcze nie mam. Mam nadzieję, że lada chwila dostane..

@Merry

No zobaczymy czy pani w personalnym ma rację

@Akcja ratuj Auchan

Oczywiście jak dostanę to dam znać. U mnie minął już miesiąc i tydzień :)

szi
@piekarz75

napisz maila do adziału , kotry zajmuje sie akcjami, anjpierw zadzwon do centrali, niech ci dadzą nr do baby, która sie tym zajmuje

@szi

Ja dzisiaj dostałam przelew z Holandii. Sprzedawałam 3 sierpnia. Czy orientuje się ktoś czy akcje, które były w złotówkach przychodzą osobnym przelewem?

Tak2Nie1
Agunia
@Merry

Ja nadal czekam na przelew za akcje A nie pracuje od marc..

TakNie9
@Agunia

Ooo no to nieźle. Ja dostałam za jedne, natomiast za drugie nadal nie dostałam.. Całkowity czas mija za ok. tydzień. Może warto skontaktować się z personalnym?

TakNie5
Magda P
@Już były

To wszystko prawda. Maratony po 8/9 czy nawet 10 dni były normą. Gdyby nie zbawienny dla wszystkich niedzielny zakaz handlu byłoby tak dalej. A od menadżera usłyszałam tylko że skoro on pracuje nawet i 12 dni z rzędu to wszystko jest dobrze i my kasjerzy tym bardziej tak możemy (z tą różnicą że menadżerowie siedzą w swojej ciepłej kanciapie piją kawkę i mają pogaduchy kiedy chcą i przerwy kiedy chcą a my kasjerzy harujemy kosztem swojego zdrowia bo wyżebranie dnia wolnego jak już jest grafik graniczy z cudem!

Tak2Nie5
Piotr

Auchan Bielany Wrocławskie to jeden wielki " B U R D E L" - inaczej o tym sklepie i o pracy tam nie można napisać . Ludzie to automaty do wykładania towaru , budowania (usunięte przez administratora)stref czy przebudów działu bez ładu i składu Wieczny brak ludzi do pracy , niby jest wsparcie z zewnątrz ludźmi którzy nie maja zielonego pojęcia o pracy w markecie . O czystości sklepu i magazynu oraz sanitariatów pracowniczych lepiej nie pisać ( poniżej krytyki ) . Jak cenisz siebie i swoje zdrowie to omijaj szerokim łukiem pracę w AUCHAN BIELANY WROCŁAWSKIE .

Tak5Nie8
Uwolniony
@Piotr

Niestety ale w Auchan na Koronie jest jeszcze gorzej. Wyzysk, (usunięte przez administratora) zamiast partnerstwa, kasy samoobsługowe - śmiech na kółkach i dobra okazja dla złodziei, zero pomocy od liniowych czyli radź sobie sam, częste pustki w kasetce - skrajnie niski początkowy flot co wystarcza na jednego klienta który często przyjdzie z 1 rzeczą na parę zł a da 100zł co powoduje problem z wydaniem reszty dla kolejnego klienta, praca często 6 dni pod rząd i gdyby nie zakaz handlu byłoby więcej dni pracy pod rząd, pracownik źle się czuje ma przymus siedzenia do końca, bez szans na próbę zmiany grafiku, i na koniec szok: kasjerzy muszą wyręczać firmę sprzątającą w myciu koszy w warunkach śmierdzących nie wywietrzonych i zimnych. Wszystkim tym którzy sobie cenią zdrowie i nie chcą być poniżany przez liniowych jak i menadżerów jedna dobra rada i apel: omijać pracę jako kasjer w Auchan Korona szerokim łukiem a zaoszczędzi się na cennym zdrowiu! Niska pensja nie jest warta tego żeby tracić swoje zdrowie (kręgosłup, spuchnięte nogi itp.)

Anik

Ile czeka sie za kasą z akcji ????? Bo jak kupić miałam to chodzili jak cień za tyłkiem ale wypłacić to juz nie ????????????????

TakNie14
@Anik

Słyszałam, że podobno do 3 miesięcy.. Mi mija też czas za ok tydzień, dostałam tylko za jedne.

TakNie10
Xxx

Ponad 2 miesiące!

TakNie6
etatowy

Witam pracuje w Auchan dosc długo mam wyrobioną opinię jest to obóz pracy ostatnio żeby poprawić swoje samopoczucie dyrekcja wprowadziła coś takiego jak barometr zaufania ankieta niby anonimowa ale to tylko pozory krótko powiem jest to obłuda i fałsz.

Tak4Nie6
@etatowy

To że ta ankieta jest anonimowa to ściema! Napisałem im prawdę to co myślę o tym wszystkim. Do czego to zmierza?! Konkurencja się rozwija ( wybór,sklep internetowy), a tu tylko ,,wizje" -przebudowy. Marki ,,pro" Qilive,Selecline i Manta :(

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Auchan Polska Sp. z o.o.