Opinie o Auchan Polska

Anna

Nie doceniają pracowników. W księgowości szeregowy pracownik ma zarobki 2000 zł na rękę po 10 latach pracy. Odradzam ten dział. Managerowie księgowości, którzy mieli wiedzę pouciekali. Odradzam i czekam na opinie innych pracowników księgowości, śmiało.

ździsiek chomąto

Największym minusem roboty w auchanie Piaseczno są niskie płace, najmniejsze ze wszystkich marketów, i to się nie zmieni, bo jak Polacy przestaną się zatrudniać to się weźmie Ukraińców. Ta firma schodzi na psy co raz bardziej, no ale przecież nikt nikogo nie zmusza... Atmosfera pracy na plus.

Bolesław

Firma lubiąca oszczędności, zwłaszcza kosztem pracownika. Ludzie to mięso armatnie ... nikt ich nie szanuje. W "białych rękawiczkach" - pod pretekstem restrukturyzacji pozbywa się ludzi - w Auchan, niewielu ludzi pozostało po przejętym realu. Pracowałem w firmie ponad 2 lata i nigdy nie poczułem się "trybikiem" w wielkiej machinie AUCHAN.

Tolek

Jeśli ktoś myślał, że pójdzie do pracy w takim dużym obiekcie i będzie się obijał to jest rozczarowany. Dla mnie to było oczywiste od poczatku i teraz pracuję, nie narzekam i całkiem nieźle zarabiam. Takie nastawienie bardzo pomaga, zresztą pracowici zawsze sobie poradzą.

żenada

żenada! w siedzibie cała góra do wymiany począwszy od dyrektorów kończąc na aktualnej głównej księgowej. Cieszę się, że odszedłem i nigdy do auchan nie wrócę. słyszałem o przygotowywanym pozwie przeciwko kilku dyrektorom podajcie kontakt do osoby, która to prowadzi też się pod nim podpiszę.

Pracowałem w Auchan 4 lata żadnych szkoleń nie mialem. Premie po 35 zl. Brutto podpisywałem. Rozwój zawodowy na papierze tylko. Podwyżki są po 50-100 zl na rok brutto. Chcecie normalnie zarabiać ? Szukajcie gdzie indziej pracy. W 2016 roku pensja na poziomie 2100 brutto teraz może z 2300.

#####

Kolejny moloch gdzie setki ludzi się przewinęło i przewinie.

#####

Kolejny moloch gdzie setki ludzi się przewinęło i przewinie.

Karolina

Aktualnie Auchan prowadzi procesy rekrutacyjne w kilku swoich oddziałach. Oferują umowę o pracę, system benefitowy oraz kompleksowe szkolenia na danym stanowisku. Jak wyglądają te szkolenia? Czy są wystarczające, aby wdrożyć się w pracę? Jak wygląda możliwość dalszego rozwoju w firmie?

Magda

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy praca specjalisty ds. współpracy z dostawcami (j. angielski) wPiasecznie jest jeszcze aktualna? Co poza językiem mogą wymagać?

ja

Kto opowie, co to za praca, w jakich godzinach i za ile Pracownik Administracji - kontrola i analiza cen konkurencji. Czy jest to umowa o pracę czy raczej zlecenie? Z góry dziekuję

Madzia

Jak są wakacje to generalnie ludzie mało opinii piszą i ja też czekam jak jest w centrali , może sie dowiemy?

Bartek

Nikt nic nie mówi o pracy w centrali. Czyli dobrze się tam pracuje?

Jaa
@Bartek 24.07.2017 10:23
Nikt nic nie mówi o pracy w centrali. Czyli dobrze się tam pracuje?

A myslisz ze atmosfera to niby z konkurencji przyszla? Tak samo sie pracuje. Pranie lepetyny od rana.

Toledo

Właśnie aplikuję do Auchan i czekam na telefon ale chciałbym tu pracować.

Zibiman

Witajcie, czy moze ktos napisac cos wiecej o pracy w centrali, w Piasecznie? Zastanawiam sie czy warto tam aplikowac ? Z gory dziekuje za informacje

Tolek

Mam wrażenie, że Auchan to jeden z lepszych marketów gdzie można normalnie pracować. Bardzo podoba mi się praca w handlu i chyba chciałbym tu [pracować. Może mi ktoś podpowie na jakim dziale warto próbować, jakieś ciekawostki z codziennej pracy. Z góry dzięki

Tolek

Może mi ktoś podpowiedzieć co robi "kupiec dekoracji domu"?

Expracownik

Auchan ma zalety patrząc na nasz rynek pracy. Jest to firma napewno stabilna, pensja.na czas, jakies tam bony ( choc dla mnie to bzdura żeby były z funduszu socjalnego, powinny być dodatkiem do pakietu premiowego o.ktorym za chwilę), pakiet lux medu, tania silownia choć pracownikom szczególnie na PGC jest ona zbędna jeśli pracują notmalnie, jasno rozliczany czas pracy, system tempora, dofinansowanie urlopu, jest tego sporo i nie sposób tego odmówić, mozna poznać naprawde ciekawych, mądrych ludzi. Wszystko zależy od sklepu do którego traficie i rzecz jasna Dtrektora lub po prostu dyrektora ( duża liteta ma znaczenie ). Po zaletach jest jeszcze coś : można mieć niezły ubaw jak seniorzy i dyrektor biega przed wizytacja- szczególnie Francuzów i dostaje straczki i wysypki na twarzy z nerwow, jest moc:) ale bo naszej dobrej zabawie nadchodzi niemiła sprawa, Twoj przełożony nagle wymaga standardow, nagle nadrobienia spraw zaległych z braku rąk do pracy, nagle istnieje bhp, nagle masz byc.managerem a nie fizycznym. Tak tak moi drodzy, w Auchan manager myje półki, towaruje, plauje grafiki, nadzoruje, zamiawia, robi akcje handlowe, zamawia dekoracje, polnuje spraw handlowych, robi podsumowania, prezentacje, szkolenia, rozmowy, briefey, spotkania z dyrektorem codziennie.1'5 h na których ciagle mówi.się o tym samym, i.musisz zmieścić się w ciagu 8h bo nadgodziny.nie są mile widziane. Przykładowo jesli jest "dym" w sezonie.i 6 h spędzam.na sklepie na hali przy palecie to czasu na.biurowe sprawy brakuje, dodatkowo dochodzą dyżury sklepowe u.mnie około 6 do8 w.miesiacu na ktorych ciężko jest zrobić coś od początku do.konca, biegania multum, rozmowy, telefony po prostu te dni to.dni dla.Sklepu. Po kolejne ciężko wypłacać pracownikom 40 zł brutto premi drukowania, podpisów wiecej niż to wszystko warte, dla.mnie jako.managera do.żałosne bo wiem ze.moja ekipa pracowała raz lepoej raz gorzej, ale lakka praca to nie była i byli zaangażowani. Najgorsze jednak jest brak.konsekwencji i decyzji Twoich przełożonych, w poniedzialek rób tak.bo taki standart, a we.środę jak sytuacja kryzysowa to standardy.na.bok bo trzeba to czy tamto. Ciągłe zmiany decyzji powoduja brak.zaufania Twoich ludzi do osoby mamagera, wychodzisz na.glupka że sam.nie wiesz czego chcesz. Większość wyższych stopniem chwali się ze zaczynali od.zwykłego pracownika...tak tak, i szybko.zapomnieli.ze wymiana TG , przerzucenie palet towaru nie.zadzieje sie w ciagu minuty, że burzy to pewien plan pracy jaki.manager.sobie zaplanowal, ma byc.najlepiej tu i teraz. Pensja mangera? Za ilosc spraw,.pracy, oraz odppwiedzialnosc ( mandaty np PIP placi.mamager ) to niska, u.konkurencji powoduje uśmiechy na.rozmowach kwalifikacyjnych " proszę Pana my takich stawek nie mamy". Jesli zachorujesz, wezmiesz ze dwa trzy zwolnienia z.reguły przygotuj się na.cisnienie , malo.kogo.obchodzi co.dlaczego.. nie.ma.cie wiec senior.ma.wiecej pracy wiec jestes na cenzurowanym. Są sklepu gdzie jest senior, ktory ma pod sobą dwóch managerow, powieciee po co? Odpowiedzcie sobie sami. Zatrudnienie pracownikow za 1850 brutto w dużym miescie graniczy z cudem, biorą skierowania i prZestają sie odzywać, a jak ktos sie zdecyduje to z.reguły bierzesz co jest jako manager ale jest ciężko. Auchan nauczylo mnie tego, ze można byc Mangerem ktory tylko.wykonuje polecenia, nie masz swobody, nie.mozesz realizowac pomysłów, za to tego się od.Ciebie potem ocZekuje w prezentacjach. . . Kazde Auchan jest inne, bo to ludzie tworzą sklep. Z reguly jednak wuglada podobnie. Ja rozstalem sie z tą firmą, bo woleli pakować miliony w polki, dekoracje, plastiki w realach niż w zadowolonych ludzi ( nadmienie że rok po zakonczeniu przejecia reala wiele z rozwiązań w ktore poszło kupę pieniędzy jest z k zmieniane i juz nie aktualne ), dla moich pracowników dodatek 250 brutto miesięcznie to.duza kwota, ale jest to nieosiągalne. PrZejęcie reala okazalo.sie.kosztochlonne, a rynek.już sie.zmienil, zysku.nie.ma wiec jest jak.jest. Wielu moich Szefow.z.Poaseczna powinno.przyjeżdżać do.sklepow bez.zapowiedzi, zobaczyli by prawdziwe zycie sklepu, oni.nie sa.swiadomi co.sie wyprawia na.dole bo zawsze widza.porzadek, uscmiechy, uprzejmosci, a sklep w poniedzialek wyglada.conajmniej.ciekawie :) Auchan to.dobra firma.na.poczatek, ale.jesli.chcesz zarobić i sie rozwijac szukaj..:)

V
@Expracownik 10.06.2017 09:50

Odynie miłosierny, napisałeś to w tak okropny sposób, że nawet nie da się tego przeczytać. Kropek nawalone co chwilę jakbyś miał zwiechy. Jeśli taka osoba była managerem, to nic dziwnego, że działałeś na zasadzie przynieś/zanieś/pozamiataj. Pomijając już składnię i toporność tekstu, z pierwszej ręki wiem, że praca w Auchan to istna harówa z Grażynami i Januszami, którzy okupują kadrę. Plotkarze, malkontenci i dorobkiewicze. Ochrona to jest szczególna grupa, na którą wypadałoby zwrócić uwagę, bo te "niepełnosprawne" istoty, które zaświadczenia wykombinowały by wymigać się chyba od wojska w dawnych czasach, polują na premię łapiąc błędy kasjerek. Można tutaj bardzo szybko dostrzec jaka jest polityka firmy - nie pilnują tego, że "klient" coś wynosi, tylko przyciskają kasjerki, żeby robiły to za nich. Generalnie praca na kasie to mordęga bo praktycznie cały czas pracy robi się tą jedną czynność, naszpikowaną procedurami wręcz absurdalnymi. Wymuszona uprzejmość, użeranie się z Januszami polaczkami, którzy pozjadali rozumy świata albo wyżywają się na personelu za swoje nieudane życie. Wykładanie towaru odbywa się w większości wypadków na jednym określonym dziale. Ogólnie cała idea pracy w Auchan opiera się na pozostawaniu na jednym dziale od początku do końca kariery. Współpracownicy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ponad swoją głowę, jak wspomniałem wcześniej - Grażynki, które smarują każdemu zadek za plecami i Janusze dorobkiewicze, którzy liczą na premie. Praca na zasadzie : wyłap 500 błędów - nikt tego nie doceni, potknij się raz i tracisz premię.

Expracownik

Tolek

Czy może ktoś napisać czy jest prawdą budowa kolejnego sklepu? Kiedyś pracowałem w Auchan i miło wspominam a teraz czasami dowiaduję się o nowiny. W sumie to jedno z lepszych miejsc do pracy w handlu. Wiadome jest, że jak ktoś nie lubi takiej roboty to mu będzie źle.

Jola

Caly etat w Auchan to oszustwo.A w ogloszeniach pisza ze caly etat na kasy.Bylam na rozmowie i stracilam niepotrzebnie czas i pieniadze.Osoba rekrutujaca opowiadala takie bajki o pracy na kasie.Jak przyszlo do kwesti placowej i etatu to juz bylo jasne,ze nie warto grzac czterech liter w tej firmie.Wynagrodzenie to smiech na 1/2 proponuja ledwie 1150brutto i praca w weekendy oraz popoludniu.Zadny socjal i dodatki.Cos pani wspomniala o premii i akcjonariacie ale na to trzeba sobie zasluzyc.Zero podejscia i profesjonalizmu myslala,ze zlapala jelenia z ulicy.To forum dopiero znalazlam po rozmowie.Najwiecej negatywnych opinii jest w Krakowie o tej firmie.Bardzo dokladnie jest opisana praca i zarobki w tej firmie.Prace znalazlam w Lidlu na caly etat i tu od razu powiedziano jak wyglada praca.Na start dostalam wiecej niz w Auchan i jestem zadowolona.

Tolek

Ta firma wypracowała sobie dobrą opinię wśród klientów i pracowników.

ada

kiepska sprawa francuz przyszedł do pracy i zwalniają za zabieranie śmieci lipa i frajerstwo mąż wzioł 4 kapusty na komunie swojego dziecka ze śmietnika i go zwolnili

Jaa
@ada 20.05.2017 21:04

Dziwisz sie. Niby kto mu pozwolil. To nie wasza firma

Klient

menedżer działu ogrodniczego w piasecznie pilnie potrzebuje szkolenia z zasad obsługi KLIENTA, kultury ogólnej, empatii a przede wszystkim z kindersztuby bo zachowuje się bezczelnie, jest arogancka i skrajnie niekompetentna.

Klient

Teresa

Kiedyś dostałą się do pracy w Auchan z myślą, że na krótko. Teraz jestem zadowolona i nie mam zamiaru zmieniać.

Natalia

Złożyłam swoje cv na stanowisko Manager Handlowy w Piasecznie. Czy jest szansa dowiedzieć sie coś więcej o tym etacie? Jak pracuje sie w sklepie w Piasecznie? Jak prowadzą rekrutację, czy trudno jest ją przejść?

Kasia 33
@Natalia 19.03.2017 15:25

Ponawiam prośbę - czy ktoś może wie coś o tym stanowisku ( zarobki, obowiązki ) Z góry dziękuje

Kasia 33
@Natalia 19.03.2017 15:25

Karolina

Czy coś na temat oferty pracy dla managera handlowego w Auchan Polska dowiem się?

rob

Praca w centrali lub jako tzw. regionalny koordynator: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - nie szanują ludzi, stabilnie jest ale za taka kase to trudno się dziwic ze nie chcą zwalniac Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- bardzo ciężko zmienić stanowisko na rownolegle wiec jak się wpadnie do jednego dzialu to już się nie wyjdzie z niego [no chyba ze z dzialu serow na dzial ryby] Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy) - zgadza sie Perspektywę rozwoju zawodowego- całkowity brak możliwości rozwoju zawodowego Dobrą atmosferę pracy- stres, brak szacunku do czasu pracy podwładnych, ciągłe bezpodstawne napięcie związane z brakiem planowania i niskim poziomem zarzadzania Opiekę medyczną i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych- poziom swiadczen niski Możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego- to prawda -dodatkowy 1 tys rocznie:)

Toledo

Wszystko zależy od ludzi w poszczególnych sklepach. Pracuję w Piasecznie i tu jest wszystko ok. Wiadomo jest dużo pracy ale to oczywiste!. Według mnie super firma.

Ja
@Gość 23.11.2016 16:54
Na jakie zarobki może liczyć dostawca w sklepie internetowym Auchan?

Na niskie, to pewne. Maksymalnie niskie.

Gość

Na jakie zarobki może liczyć dostawca zakupów w sklepie internetowym Auchan?

serek

rakim a jednak mimo całego tego narzekania sam przyznajesz że przepracowaleś w tej firmie aż dziesięć lat, więc chyba jednak skoro aż tyle wytrzymałeś to nie było ci na twoim stanowisku aż tak źle. a swoją drogą to możesz przy okazji na jakim pracowałeś stanowisku

jula
@Tolek 12.01.2017 10:27
Myślę, że firma robiła porządki i osoby bardzo pracowite musiały się pożegnać, stąd nowe stanowiska wolne. Auchan jest ok. jako...

Tolek tej firmy to już nawet nie stać by ludzi przychodzących do pracy pod wpływem zwolnić. Nie wiem o jakich porządkach piszesz bo tam nie ma kogo sprzątać.A miejsc pracy jest od groma bo się ludzi nie szanuje,wyzyskuje i w dodatku bardzo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płaci.

jula
@Tolek 12.01.2017 10:27

myrainbow

A czy kojarzycie ile można zarobić na programie menadżerskim/ stażu? Zastanawiam się właśnie czy warto aplikować... ;)

Julia

Podobno dyro nie wróci po urlopie. To będzie numer.

Pinio

Rządzi banda leśnych dziadków która poza nielicznymi wyjątkami nigdzie indziej nie pracowała. Nie wiedzą jak jest gdzie indziej to jak mogą się wypowiadać na różne tematy? Auchan to nie cały świat. Nie mają porownania do innych firm. 15 - 20 lat pracy w jednej firmie to chore. Wszyscy rządzący mają wyprane mózgi jak PiS. Rządzi a nie ma wiedzy. Ważne że długo pracuje.

bla

Manager handlowy to praca na sklepie, nie w centrali.

fredka

Jeżeli jesteś ambitny to szukaj czegoś innego niż ta pralnia mozgowa zwana stażem. Posiedzisz kilka lat w tej firmie i nikt cię nie zatrudni, tu czarne jest białe. Pewnie dużo zależy od dyr markery, ale bajzel w centrali jest mega. Cięzko się pracuje.

Fifek
@fredka 22.07.2016 15:17

Dokładnie tak. Liczy się kasa a nie ideologiczne pierdoły. Wydaje im sie że jak naopowiadają jak będzie pięknie to ludzie będą pracować dla idei. Przyjść zrobić swoje i nie marnować czasu na słuchanie bajek. Kasa zmotywuje a nie pierdzielenie.

Managerka

Staz managerski przechodzi kazdy nowozatrudniony manager. Ja tez bylam na stazu, a mam 16 lat doswiadczenia zawodowego na stanowisku managera w duzych sieciach handlowych, skonczona ekonomie i ogolnie spore zainteresowanie w temacie. Co do zarobkow, to nie chce sie wypowiadac, bo jednak klauzula tajnosci obowiazuje, ale napisze tak: dymasz na stazu i zarobisz tyle co powinien pracownik zarabiac. Chyba nie sadzisz , ze managerowie w tej sieci dobrze zarabiaja? Ciecie kosztow po calosci. Ja rozstalam sie z ta firma, strasznie mnie rozczarowala, ale nie tylko pod wzgledem finansowym ( chociaz tez), ogolne czepianie sie dla czepiania, mobbing i zastraszanie, jak dla mnie za wiele. Cale zycie pracowalam z ludzmi, nawet w wielkich korpo. W moimsklepie niestety takich nie bylo, a dyrektor kawy by Ci nie zrobil Zdazaja sie spoko managerowie i dyrektorzy, zapewne w kazdej sieci. Mi niestety pozostanie spory niesmak. Jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz, ale na pewno sie tu nie dorobisz sredniej krajowej.

Zebra

Byłem wczoraj na rozmowie na magazyniera. Zaskoczyli mnie pozytywnie. Czekałem na menadżera bo był na magazynie. Podszedł do mnie koleś i zapytał czy chce kawę. Szok! Nie potraktował mnie jak śmiecia tylko jak normalnego człowieka. Później się okazało że to jakis dyrektor i szef menadżera. Obaj byli na rozmowie. Rozmowa konkretna, wytlumaczyli na czym polega robota i jakie są zasady. Od razu bym się zdecydował ale mam kilka rozmów i jak dostanę więcej to do nich nie pójdę. Dla mnie największym problemem żeby się zatrudnić w Auchan jest kasa niestety za mała.

retka
@Mag 11.07.2016 07:57
I tu się mylisz. Dyro jak robi sobie kawę to zawsze pyta czy ktoś chce i robi innym. Kulturka. Ile razy było tak że jak mieliśm...

Człowieku skończ ludzie chcą strajkowsć nie bez powodu. I nie pierdol o tym że nie odrazu zarobisz.Ja pracuję kilkanaście lat w auchan ludzie z 15letnim stażem nie mają nawet 2tys wypłaty. To może jak do setki dociągną to zaczną zarabiać.A nadgodziny gdzie one są to najlepiej wiedzą ci co je rozliczają.Pracownocy też wiedzą niestety. Mam w pompie oddanie nadgodzin na zasadzie wyjdź dziś godzinę wcześniej.Pod warunkiem że wcześniej nie znikną przez regulowanie czasu pracy grzebaniem w systemie.

Komers
@retka 20.07.2016 22:34

Może u was tak jest. Ja pracuję w ecommerce więc nie chrzań jak nie wiesz. Przyjdź do magazynu i zobaczysz ile można zarobić. A nadgodziny są rozliczane dokładnie. Komerce należy do grupy Auchan ale to osobna spółka. Praca na u was hali ma się nijak do pracy w magazynie. Ja piszę o commerce i odpowiadam na posta człowieka z kommerce. 15 lat w ecommerce nie popracuje bo Auchan ecommerce jest od 5 lat. Wkurza mnie to jak się chrzani o zarobkach. Nie pasuje to się zwolnij i znajdź nową prace za lepszą kasę a nie siedzisz 15 lat i narzekasz że mało zarabiasz.

Zebra

Byłem wczoraj na rozmowie na magazyniera. Zaskoczyli mnie pozytywnie. Czekałem na menadżera bo był na magazynie. Podszedł do mnie koleś przeprosil że muszę czekać i zapytał czy chce kawę. Szok! Później się okazało że to jakis dyrektor i szef menadżera. Obaj byli na rozmowie. Rozmowa konkretna, wytlumaczyli na czym polega robota i jakie są zasady wynagradzania. Mam jeszcze jedną rozmowę i jak nie dostanę wiecej to sie zatrudnię. Dla mnie największym problemem żeby się zatrudnić w Auchan jest kasa.

wea

ha ha ha - jest się " bezpośrednio pod dyrektorem"

Kinuś

Praca w sobotę czy w niedziele ale masz inne dni w tygodniu do odbioru. Zawsze jest 5 dniowy tydzień. Jako doświadczony kierowca po jakimś czasie masz ponad 3000 podstawy do tego premia 400 i napiwki od klientów. Praca fajna bo bierzesz zamówienia i nikt nad tobą nie stoi. Mój kolega tam pracuje i tyle ma.

Lollipop

Odpowiedziałem na posta magazyniera z e-commerce. Przeanalizuj całą wymianę zdań i zobacz kto komu wciął się w rozmowę. Na pewno nie ja.

renia

Nie znasz pracy na hali w auchan a wyzwałeś ludzi od leni.Nie ośmieszaj się i nie pisz w temacie o którym pojęcie mssz zerowe. Popracuj trochę na hali pogadamy.

Rakimn
@renia 07.06.2016 11:36

Tak zgadzam się ztobą Renia ja pracowałem w Auchan 10lat wiem jak ta praca wygląda znam wszystko od podszewki byłem od początku na koniec nieuszłyszałem ani dziękuję ani pocałuj się w d..ę i zwolnili po tylu latach szukając pretekstu presja mobbing nieszanowanie pracownika zero zrozumienia i tak cisneli że moze się wkońcu sam zwolnie,nieopolecam odradzam zryty beret tyle pożytku i nic więcej małe pieniądze zapieprz najlepiej zebyś jeden trzy działy obsłużył koleśiostwo kumoterstwo lizo wiadomo co jak im kto niepasuje robią wszystko by się go pozbyć jak niemasz znajomośći dobrych itd to się nieutrzymasz bez końca niepasuje to nara.Pozdro.

Ciekawy Tomek
@Rakimn 22.09.2016 13:17

Możesz napisać coś o akcjonariacie pracowniczym?

Lolipop

Ja mówię o pracy w magazynie e-commerce . Nie znam pracy na hali w Auchan.Mowimy o czymś innym.

renia

Jak widzisz ci ludzie pracujący w auchan przestali się zgadzać na to co się z nimi dzieje. Poza tym kiedyś w tej sieci było inaczej,to co sie dzieje teraz to jest zwykły cyrk.Braki kadrowe potężne ci co zostali muszą na siłę zapychać braki kadrowe.Dziwisz się ludziom którzy nie chc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za dwóch bo firma nie ma wypełnionej ani jednej ankiety chętnego do pracy?? Ciekawe dlaczego setki ludzi odchodzi???Ciekawe dlaczego tych setek nie ma kim zastąpić.Setek ludzi nie ma a robota się nie zmniejsza, i tym co zostali jakoś znacząco kasy nie przybywa. Czasy jeleni się kończą. I naprawdę to twoje straszenie że dopiero zobaczą hehe zobaczą może w innej firmie że ludzi się szanuje i dobrym się płaci. Firmy które płacą i szanują ludzi na brak dobrych pracowników nie narzekają.

Lollipop

Najciekawsze jest to, że chyba mówimy o dwóch różnych firmach. Firma w której pracuję ma 5 lat więc nie można jak powiedziałaś &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; 15 lat. Sprawa druga mądralo - ja na firmę nie jadę więc nie podpisuję się imieniem i nazwiskiem bo by to było źle przyjęte. I trzecia sprawa - jak przychodzę do pracy to zgadzam się na takie a nie inne warunki. Jak mi nie pasuje to się zwalniam albo nie podpisuję umowy a nie sram we własne gniazdo i mówię jak mi źle. I siedzę 15 lat w jednej firmie za 2 tysiące. Jak można tak łatwo znaleźć pracę to dlaczego siedzisz 15 lat i narzekasz? Idź tu gdzie ci lepiej. I sprawa czwarta - wkurza jak ktoś narzeka, w pracy sobie nie radzi i specjalnie przeszkadza innym żeby też nie robili wyniku.

Kazimierz Wielki
@Lollipop 07.06.2016 08:18

Podpisz sie imieniem i nazwiskiem cwaniaczku :)

Zostaw opinię o Auchan Polska - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska