Opinie o Auchan Polska

Karolina

Może da się napisać coś pozytywnego na temat pracy w Auchan Polska? Ostatnie opinie na forum nie są dobre. Jednak jeśli chodzi o warunki pracy oraz zatrudnienia to może w tej kwestii można zmienić coś na plus. Zachęcam do wypowiadania swoich opinii oraz dzielenia się bieżącymi informacjami na temat rekrutacji na poszczególne stanowiska oraz ich przebiegu. Czy firma proponuje benefity swoim pracownikom? Jeśli tak to warto o tym wspomnieć na forum. Są to świadczenia dodatkowe, których rolą jest większa motywacja pracowników.

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Auchan Polska. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

heniek
@Administrator 16.04.2018 09:35

nic się nie zmieniło/ nadal DNO

zniesmaczony

Jeśli ktoś nie wie co pisze to będzie lepiej jak przestanie pisać. Cóż to za porównanie

Piotrek Pi

Auchan Raczej Auscheitz niegodziwe warunki pracy zle traktowanie pracownikow przez mng praca praca nic wiecej.male.premie mobbing mng nic.nie robia maja uklady z dyrektorem.zawsze pacownik bedzie najgorszy managerowie to lizodupy bez mydla wchodza w (usunięte przez administratora) dyrektora.Najgorsza praca w jakiej robilem zaklamani ludzie jak psy falszywe (usunięte przez administratora)

wolf

Od listopada pracuję na kasie w Auchan. Nie jest to praca marzeń, ale z całą stanowczością można powiedzieć, że jest najczystsza. Nie jest specjalnie ciężka i czas szybko mija, przesuwa się produkty po ladzie, skanuje i tyle, nic skomplikowanego. Zarobki nie są wysokie, jest ewentualnie możliwy awans na liniową/liniowego, ale to strzał we własną stopę. Biedni ludzie, muszą się nabiegać, rozmieniają pieniądze, pomagają, zbierają koszyki, lepiej siedzieć sobie w kasie. Warto może popracować kilka miesięcy tak dla porównania, dobre rozwiązanie dla uczniów, studentów, emerytów. Po pewnym czasie widzę, że trzeba szukać poważniejszej pracy, tak by zarobić chociaż ze 3000 brutto.

Tolek

Jeśli ktoś myślał, że pójdzie do pracy w takim dużym obiekcie i będzie się obijał to jest rozczarowany. Dla mnie to było oczywiste od poczatku i teraz pracuję, nie narzekam i całkiem nieźle zarabiam. Takie nastawienie bardzo pomaga, zresztą pracowici zawsze sobie poradzą.

Mng
@inny 10.02.2018 21:23

Tak z 2100moze brutto

Kama

Zgadzam się z większością złych opini o pracy w Auchan.Praca w ksiegowości koszmar współczuję ludziom którzy tam zostali ,bo mądrzy odeszli.Nie warto się poświęcać ,szkoda zdrowia i nerwów .Lepiej poszukać nowej pracy i jak najszybciej o niej zapomnieć.Ja tak zrobiłam.Polecam życie nie kończy się na pracy w Auchan- teraz już to wiem.

Kama

Eryk

W sytuacji gdy na rynku zaczyna brakować ludzi do pracy sądzę, że firmy będą zmuszone podnosić zarobki. W przeciwnym razie nie będzie komu pracować.

Sponge
@Eryk 18.12.2017 15:26

Wolą zatrudniać za wyższe stawki pracowników z ukrainy niż podnieść wynagrodzenia dla etatowych pracowników.

ja

Kto opowie, co to za praca, w jakich godzinach i za ile Pracownik Administracji - kontrola i analiza cen konkurencji. Czy jest to umowa o pracę czy raczej zlecenie? Z góry dziekuję

Obeznany
@ja 26.07.2017 18:43

Jedna zmiana (6-14), umowa o prace. Chodzisz ze skanerem i skanujesz ceny konkurencji + papierkowa robota w biurze.

Anna

Nie doceniają pracowników. W księgowości szeregowy pracownik ma zarobki 2000 zł na rękę po 10 latach pracy. Odradzam ten dział. Managerowie księgowości, którzy mieli wiedzę pouciekali. Odradzam i czekam na opinie innych pracowników księgowości, śmiało.

ździsiek chomąto

Największym minusem roboty w auchanie Piaseczno są niskie płace, najmniejsze ze wszystkich marketów, i to się nie zmieni, bo jak Polacy przestaną się zatrudniać to się weźmie Ukraińców. Ta firma schodzi na psy co raz bardziej, no ale przecież nikt nikogo nie zmusza... Atmosfera pracy na plus.

Bolesław

Firma lubiąca oszczędności, zwłaszcza kosztem pracownika. Ludzie to mięso armatnie ... nikt ich nie szanuje. W "białych rękawiczkach" - pod pretekstem restrukturyzacji pozbywa się ludzi - w Auchan, niewielu ludzi pozostało po przejętym realu. Pracowałem w firmie ponad 2 lata i nigdy nie poczułem się "trybikiem" w wielkiej machinie AUCHAN.

żenada

żenada! w siedzibie cała góra do wymiany począwszy od dyrektorów kończąc na aktualnej głównej księgowej. Cieszę się, że odszedłem i nigdy do auchan nie wrócę. słyszałem o przygotowywanym pozwie przeciwko kilku dyrektorom podajcie kontakt do osoby, która to prowadzi też się pod nim podpiszę.

Pracowałem w Auchan 4 lata żadnych szkoleń nie mialem. Premie po 35 zl. Brutto podpisywałem. Rozwój zawodowy na papierze tylko. Podwyżki są po 50-100 zl na rok brutto. Chcecie normalnie zarabiać ? Szukajcie gdzie indziej pracy. W 2016 roku pensja na poziomie 2100 brutto teraz może z 2300.

#####

Kolejny moloch gdzie setki ludzi się przewinęło i przewinie.

#####

Kolejny moloch gdzie setki ludzi się przewinęło i przewinie.

Karolina

Aktualnie Auchan prowadzi procesy rekrutacyjne w kilku swoich oddziałach. Oferują umowę o pracę, system benefitowy oraz kompleksowe szkolenia na danym stanowisku. Jak wyglądają te szkolenia? Czy są wystarczające, aby wdrożyć się w pracę? Jak wygląda możliwość dalszego rozwoju w firmie?

Magda

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy praca specjalisty ds. współpracy z dostawcami (j. angielski) wPiasecznie jest jeszcze aktualna? Co poza językiem mogą wymagać?

Madzia

Jak są wakacje to generalnie ludzie mało opinii piszą i ja też czekam jak jest w centrali , może sie dowiemy?

Bartek

Nikt nic nie mówi o pracy w centrali. Czyli dobrze się tam pracuje?

Jaa
@Bartek 24.07.2017 10:23

A myslisz ze atmosfera to niby z konkurencji przyszla? Tak samo sie pracuje. Pranie lepetyny od rana.

Toledo

Właśnie aplikuję do Auchan i czekam na telefon ale chciałbym tu pracować.

Zibiman

Witajcie, czy moze ktos napisac cos wiecej o pracy w centrali, w Piasecznie? Zastanawiam sie czy warto tam aplikowac ? Z gory dziekuje za informacje

Tolek

Mam wrażenie, że Auchan to jeden z lepszych marketów gdzie można normalnie pracować. Bardzo podoba mi się praca w handlu i chyba chciałbym tu [pracować. Może mi ktoś podpowie na jakim dziale warto próbować, jakieś ciekawostki z codziennej pracy. Z góry dzięki

Tolek

Może mi ktoś podpowiedzieć co robi "kupiec dekoracji domu"?

Expracownik

Auchan ma zalety patrząc na nasz rynek pracy. Jest to firma napewno stabilna, pensja.na czas, jakies tam bony ( choc dla mnie to bzdura żeby były z funduszu socjalnego, powinny być dodatkiem do pakietu premiowego o.ktorym za chwilę), pakiet lux medu, tania silownia choć pracownikom szczególnie na PGC jest ona zbędna jeśli pracują notmalnie, jasno rozliczany czas pracy, system tempora, dofinansowanie urlopu, jest tego sporo i nie sposób tego odmówić, mozna poznać naprawde ciekawych, mądrych ludzi. Wszystko zależy od sklepu do którego traficie i rzecz jasna Dtrektora lub po prostu dyrektora ( duża liteta ma znaczenie ). Po zaletach jest jeszcze coś : można mieć niezły ubaw jak seniorzy i dyrektor biega przed wizytacja- szczególnie Francuzów i dostaje straczki i wysypki na twarzy z nerwow, jest moc:) ale bo naszej dobrej zabawie nadchodzi niemiła sprawa, Twoj przełożony nagle wymaga standardow, nagle nadrobienia spraw zaległych z braku rąk do pracy, nagle istnieje bhp, nagle masz byc.managerem a nie fizycznym. Tak tak moi drodzy, w Auchan manager myje półki, towaruje, plauje grafiki, nadzoruje, zamiawia, robi akcje handlowe, zamawia dekoracje, polnuje spraw handlowych, robi podsumowania, prezentacje, szkolenia, rozmowy, briefey, spotkania z dyrektorem codziennie.1'5 h na których ciagle mówi.się o tym samym, i.musisz zmieścić się w ciagu 8h bo nadgodziny.nie są mile widziane. Przykładowo jesli jest "dym" w sezonie.i 6 h spędzam.na sklepie na hali przy palecie to czasu na.biurowe sprawy brakuje, dodatkowo dochodzą dyżury sklepowe u.mnie około 6 do8 w.miesiacu na ktorych ciężko jest zrobić coś od początku do.konca, biegania multum, rozmowy, telefony po prostu te dni to.dni dla.Sklepu. Po kolejne ciężko wypłacać pracownikom 40 zł brutto premi drukowania, podpisów wiecej niż to wszystko warte, dla.mnie jako.managera do.żałosne bo wiem ze.moja ekipa pracowała raz lepoej raz gorzej, ale lakka praca to nie była i byli zaangażowani. Najgorsze jednak jest brak.konsekwencji i decyzji Twoich przełożonych, w poniedzialek rób tak.bo taki standart, a we.środę jak sytuacja kryzysowa to standardy.na.bok bo trzeba to czy tamto. Ciągłe zmiany decyzji powoduja brak.zaufania Twoich ludzi do osoby mamagera, wychodzisz na.glupka że sam.nie wiesz czego chcesz. Większość wyższych stopniem chwali się ze zaczynali od.zwykłego pracownika...tak tak, i szybko.zapomnieli.ze wymiana TG , przerzucenie palet towaru nie.zadzieje sie w ciagu minuty, że burzy to pewien plan pracy jaki.manager.sobie zaplanowal, ma byc.najlepiej tu i teraz. Pensja mangera? Za ilosc spraw,.pracy, oraz odppwiedzialnosc ( mandaty np PIP placi.mamager ) to niska, u.konkurencji powoduje uśmiechy na.rozmowach kwalifikacyjnych " proszę Pana my takich stawek nie mamy". Jesli zachorujesz, wezmiesz ze dwa trzy zwolnienia z.reguły przygotuj się na.cisnienie , malo.kogo.obchodzi co.dlaczego.. nie.ma.cie wiec senior.ma.wiecej pracy wiec jestes na cenzurowanym. Są sklepu gdzie jest senior, ktory ma pod sobą dwóch managerow, powieciee po co? Odpowiedzcie sobie sami. Zatrudnienie pracownikow za 1850 brutto w dużym miescie graniczy z cudem, biorą skierowania i prZestają sie odzywać, a jak ktos sie zdecyduje to z.reguły bierzesz co jest jako manager ale jest ciężko. Auchan nauczylo mnie tego, ze można byc Mangerem ktory tylko.wykonuje polecenia, nie masz swobody, nie.mozesz realizowac pomysłów, za to tego się od.Ciebie potem ocZekuje w prezentacjach. . . Kazde Auchan jest inne, bo to ludzie tworzą sklep. Z reguly jednak wuglada podobnie. Ja rozstalem sie z tą firmą, bo woleli pakować miliony w polki, dekoracje, plastiki w realach niż w zadowolonych ludzi ( nadmienie że rok po zakonczeniu przejecia reala wiele z rozwiązań w ktore poszło kupę pieniędzy jest z k zmieniane i juz nie aktualne ), dla moich pracowników dodatek 250 brutto miesięcznie to.duza kwota, ale jest to nieosiągalne. PrZejęcie reala okazalo.sie.kosztochlonne, a rynek.już sie.zmienil, zysku.nie.ma wiec jest jak.jest. Wielu moich Szefow.z.Poaseczna powinno.przyjeżdżać do.sklepow bez.zapowiedzi, zobaczyli by prawdziwe zycie sklepu, oni.nie sa.swiadomi co.sie wyprawia na.dole bo zawsze widza.porzadek, uscmiechy, uprzejmosci, a sklep w poniedzialek wyglada.conajmniej.ciekawie :) Auchan to.dobra firma.na.poczatek, ale.jesli.chcesz zarobić i sie rozwijac szukaj..:)

V
@Expracownik 10.06.2017 09:50

Odynie miłosierny, napisałeś to w tak okropny sposób, że nawet nie da się tego przeczytać. Kropek nawalone co chwilę jakbyś miał zwiechy. Jeśli taka osoba była managerem, to nic dziwnego, że działałeś na zasadzie przynieś/zanieś/pozamiataj. Pomijając już składnię i toporność tekstu, z pierwszej ręki wiem, że praca w Auchan to istna harówa z Grażynami i Januszami, którzy okupują kadrę. Plotkarze, malkontenci i dorobkiewicze. Ochrona to jest szczególna grupa, na którą wypadałoby zwrócić uwagę, bo te "niepełnosprawne" istoty, które zaświadczenia wykombinowały by wymigać się chyba od wojska w dawnych czasach, polują na premię łapiąc błędy kasjerek. Można tutaj bardzo szybko dostrzec jaka jest polityka firmy - nie pilnują tego, że "klient" coś wynosi, tylko przyciskają kasjerki, żeby robiły to za nich. Generalnie praca na kasie to mordęga bo praktycznie cały czas pracy robi się tą jedną czynność, naszpikowaną procedurami wręcz absurdalnymi. Wymuszona uprzejmość, użeranie się z Januszami polaczkami, którzy pozjadali rozumy świata albo wyżywają się na personelu za swoje nieudane życie. Wykładanie towaru odbywa się w większości wypadków na jednym określonym dziale. Ogólnie cała idea pracy w Auchan opiera się na pozostawaniu na jednym dziale od początku do końca kariery. Współpracownicy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ponad swoją głowę, jak wspomniałem wcześniej - Grażynki, które smarują każdemu zadek za plecami i Janusze dorobkiewicze, którzy liczą na premie. Praca na zasadzie : wyłap 500 błędów - nikt tego nie doceni, potknij się raz i tracisz premię.

Expracownik

Tolek

Czy może ktoś napisać czy jest prawdą budowa kolejnego sklepu? Kiedyś pracowałem w Auchan i miło wspominam a teraz czasami dowiaduję się o nowiny. W sumie to jedno z lepszych miejsc do pracy w handlu. Wiadome jest, że jak ktoś nie lubi takiej roboty to mu będzie źle.

Jola

Caly etat w Auchan to oszustwo.A w ogloszeniach pisza ze caly etat na kasy.Bylam na rozmowie i stracilam niepotrzebnie czas i pieniadze.Osoba rekrutujaca opowiadala takie bajki o pracy na kasie.Jak przyszlo do kwesti placowej i etatu to juz bylo jasne,ze nie warto grzac czterech liter w tej firmie.Wynagrodzenie to smiech na 1/2 proponuja ledwie 1150brutto i praca w weekendy oraz popoludniu.Zadny socjal i dodatki.Cos pani wspomniala o premii i akcjonariacie ale na to trzeba sobie zasluzyc.Zero podejscia i profesjonalizmu myslala,ze zlapala jelenia z ulicy.To forum dopiero znalazlam po rozmowie.Najwiecej negatywnych opinii jest w Krakowie o tej firmie.Bardzo dokladnie jest opisana praca i zarobki w tej firmie.Prace znalazlam w Lidlu na caly etat i tu od razu powiedziano jak wyglada praca.Na start dostalam wiecej niz w Auchan i jestem zadowolona.

Tolek

Ta firma wypracowała sobie dobrą opinię wśród klientów i pracowników.

Zostaw opinię o Auchan Polska - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska