Auchan Polska Sp. z o.o.
2 134 254 5 1
Piotr Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) Jestes spoza kliki nie licz na dobra atmosferë. Zbieranina ze wsi ktora nie wie co to szacunek kultura takt I dobre wychowanie. Szkolenie tylko na pozor reszty naucz sie Sam a Jak nie to wynocha.Nikt nie bedzie plakal. Praca tylko dla studentow na chwile. Szkoda cennego czasu

Heniek Nowy wpis

Co tu dużo gadać auchan to wyzyskiwacze

Tak6Nie
Nikt nie ważny Nowy wpis

Dla Auchan to co kiedyś była tam a teraz jest o wiele gorzej:małe zarobki,mobbing dla pracownika powoli stosują,wracasz ze szpitala nie chcą ciebie w firmie-musisz być zdrowy,nie ma szacunku dla pracownikow starych. Pozdrawiam

Tak7Nie
Gość

Dobra firma dla studentów chcących dorobić. Męcząca praca zmianowa zwłaszcza w nocy i 12h. Nieadekwatne wynagrodzenie w stosunku do pracy(dział ochrony oraz inne). Duża presja na wyniki odbijająca się na zdrowiu pracowników. Szkoda że nie ma pakietu benefitów jak dbanie o zdrowie psychiczne pracowników.

Tak7Nie2
Łucja
@Gość

Bardzo Ci dziękuję za tę opinię. Nie masz jednak najlepszego zdania na temat pracodawcy, jakim jest Auchan Polska, co oczywiście szanuję. Wspomniałeś o tym, że Auchan jest odpowiednim miejscem pracy dla tych, którzy chcą sobie właśnie dorobić, na przykład dla studentów. I teraz rodzi się pytanie: czy zatrudniając się tam można liczyć na elastyczny grafik, który byłby właśnie dopasowany do innych zajęć pracowników? Jak przedstawia się ta kwestia?

Tak3Nie3

Gość
@Łucja

Właściwie to (usunięte przez administratora) idzie mi na rękę dając mi wolne wtedy gdy mam zajęcia na uczelni ale niestety minusem jest to że niezależnie od tego na jaką zmianę pracuję to i tak czekam na pociąg ponad godzinę czasu. Pod tym kątem nie jest to dobre bo tracę czas niepotrzebnie.

@Łucja

Dodam że ja pracuję w ochronie w Auchan i najgorsze jest praca na 3 zmiany co negatywnie odbija się na życiu prywatnym. Szkoda zdrowia moim zdaniem. Wprawdzie wypłata na czas to niestety kosztem własnego zdrowia.

Żałosne Nowy wpis

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Jakub

Duża część z Was bardzo negatywnie ocenia pracę w Auchan, a najbardziej krytykujecie liczbę obowiązków i nieadekwatne do nich wynagrodzenie. Czy naprawdę jest tak ciężko? Czekam na info.

Tak1Nie2
Jest źle
@Jakub

Jest źle i nie zanosi się że będzie lepiej. I to jest najgorsze w tym wszystkim bo brak pracowników to jedno ale brak motywacji u "starych" pracowników źle wpływa na atmosferę w pracy. Niestety odbija nam się czkawką przejęcie Reali. Dyrekcjo Auchan Polska pokażcie pracownikom których jeszcze macie że zależy wam na nich. Naprawdę nie potrzebni są kolejni dyrektorzy od spraw nieważnych. Oni nie wyłożą towaru w półki. Tak więc albo zainwestujecie w pracowników hali albo zapraszamy do wykładania towaru bo już coraz mniej chętnych do tej pracy.

Tak6Nie
Kasjerka2018

Nie polecam Auchan Katowice (Kasy) Praca ciężka, napięty grafik Lizusy robią tylko na rano i weekendy mają wolne. Niska z najniższych stawek ( max 1300 zł, ale to naprawdę wygrana na loterii). Przerwa 15 min. Jedynie kasjerki są uwalone na kasie Brak możliwości posiadania przy sobie tel. Brak wyjścia do wc, ledwo co można się napić. Ochrona nie reaguje. Bardziej patrzą na ręce kasjerką, niż złodzieją... Zwalniają nawet z tego powodu, że matka/ kobieta miała w pełni, należący się jej urlop po poronny. Wstyd i hańba!!!!!! Kobieta-kobiecie Szczerze, nie polecam!!!!!!!

Tak22Nie2
@Kasjerka2018

Pisze to, wieczna rewirantka, która mataczy ukrywając ciążę. Kłamstwa rozgoryczonego lenia. Uważaj co piszesz, bo co raz w internet wrzucone nigdy nie zginie, a nie wiesz z kim się jeszcze w życiu spotkasz.

Tak2Nie18
Edyta
@MeGusta

@MeGusta ciąża to sprawa osobista i to kobieta decyduje kiedy i komu o niej powie. Twoja odpowiedź mało retoryczna i nijak ma się do oceny Kasjerki2018. Napisz jakie plusy Ty widzisz w firmie?

Tak21Nie
@Edyta

Opinia @Kasjerka2018 jest zakłamana. Jako pracownik Auchan 3 Stawy zapewniam, że nie dochodzi do tak kuriozalnych sytuacji wyżej opisanych. Kasjerzy mają zapewniony dostęp do wody pitnej, mają możliwość dodatkowego "zejścia" z kasy w celu skorzystania z toalety. Nikt tam w pampersach nie siedzi. Jeśli chodzi o tel to jest wewnętrzny regulamin pracy, który tą kwestię normuje - nie wiem czy podobałoby się Pani jakby kasjerka w trakcie obsługi rozmawiała przez prywatny telefon. @Kasjerka2018 podpisując umowę o pracę znała te warunki i zgodziła się na nie.

Tak4Nie11
@MeGusta

Mógłbyś odnieść się do tego, co zostało napisane na temat wynagrodzeń, które oferuje firma Auchan Polska zatrudnionym pracownikom na stanowisku kasjerek? Rzeczywiście tak wyglądają oferowane stawki, czy może z Twoich doświadczeń wygląda to zupełnie inaczej? Opisz proszę, co wiesz na ten temat.

@Ryszard

Kwoty podane przez @Kasjerka2018 to orientacyjne zarobki osób przebywających na L4. Wiarygodne informacje otrzymasz na rozmowie kwalifikacyjnej.

Tak1Nie4

@MeGusta

A czy jesteś w stanie napisać coś o rozmowie kwalifikacyjnej? Chciałbym dowiedzieć się, jak ona wygląda i na jakiego rodzaju pytania należy się przygotować ze strony firmy Auchan Polska? W trakcie rozmowy jest sprawdzana nasza wiedza i umiejętności, które będą przydatne dla pracodawcy? Będę bardzo wdzięczny za rzetelną odpowiedź.

Danka
@Ryszard

Najlepiej dopytywać o szczegóły bezpośrednio przedstawicieli firmy. Skontaktuj się sam z nimi.

@Danka

Rozumiem - myślałem jednak, że uzyskam informacje na ten temat w tym wątku, który dotyczy dyskusji na właśnie takie tematy. Jesteś osobą, która pracuje w firmie Auchan Polska? Słyszałaś coś na temat ewentualnych podwyżek wynagrodzenia? W najbliższym czasie można czegoś takiego się spodziewać? Doszły mnie słuchy, że planowane są takie ruchy, jednak nie wiem ile w tym prawdy.

@Kasjerka2018

Ludzie, proszę, uczcie się pisać poprawnie "Bardziej patrzą na ręce kasjerką, niż złodzieją..." piszemy kasjerkom, złodziejom. A co do opinii o sklepie, słabo to wygląda, współczuję, mam nadzieję, że się poprawią, a szefostwo (MeGusta) nie będą się tak nosić jak sami mają za uszami, co widać po agresywnych wpisach.

Aleksandra
@Markus Aurelius

Oczywiście - poprawność gramatyczna jest tu bardzo istotna, dlatego dziękuję, że starasz się pilnować tej kwestii. Jednak najlepiej byłoby, jakby Twoje wypowiedzi w większym stopniu poruszały tematy ściśle związane z aktualnymi warunkami pracy w Auchan Polska. Może posiadasz chociażby wiedzę, dotyczącą obecnych warunków płacowych? Czy w ostatnim czasie zwiększyły się tam pensje pracowników?

TakNie1

Żałosne
@MeGusta

Ma dostęp do wody pitnej... Krowa też ma...

@MeGusta

@MeGusta W inrernecie nic nie zginie.. pamiętaj o tym..

Via123456

Obsługa!!! jakaś masakra.czekałam 30 minut na panią.po czym że wcześniejszym uzgodnieniu z inną osobą.mialo być szybki zakup.zamiast tego była jedną wielką massakar.ogolnie.nie polecam tego sklepu.

Tak7Nie2
Aleksandra
@Via123456

Opinie klientów również tu sobie cenimy, a zatem dobrze, że opowiedziałaś nam o sytuacji, jak Cię spotkała. Czy zgłosiłaś to Kierownikowi sklepu? Pracowników Auchan Polska chciałabym z kolei zachęcić do większej aktywności na forum. Może zechcecie nam powiedzieć, czy w ostatnim czasie Wasze zarobki nieco się poprawiły?Zapraszam do dyskusji.

Tak1Nie7
@Via123456

Pracowałam 3 tyg. Na szwajcarskiej auchman na warzywach i owocach masakra. Jest pracownica co robi 3 miesiąc okresu próbnego na każdego krzyczy, i daje rozkazy ona czuje się jak kierownik A nim nie jest menadzera tego działu daje jej na to przyzwolenie i mówi że ona jest najlepszym pracownikiem. Ja zbierałam obniżki i co kolejek zrobiłam to Dla menadzerki wszystko było źle zrobione. Nawet wmawiają mi ona że ja psuje atmosferę, że zyskuje. Nie polecam pracy bo w ciągu pół godz musisz 6 skrzynek pokroić arbuza i mielony bo inaczej masz ochrzan

Tak4Nie1
@×y

Wychodzi na to, że niezbyt długo pracowałaś w firmie Auchan Polska. Wracając do tego, co napisałaś na temat rozkazów jednego z pracowników, to zastanawia mnie, czy próbowałaś może rozmawiać z szefem firmy, dlaczego kierownik daje takie przyzwolenia? Proszę, abyś rozwinęła tę kwestię.

@Roman

Rozmawiałam z menadzera działu to mi mówiła że to wszystko wyolbrzymiam zignorowała to wszystko A do głównego menadzera sklepu powiedziano mi że pracownik nie ma szans tylko menadżerowie danych działów mają szansę by z nim rozmawiac

@Roman

A zwolniła się z auchman bo mi wstyd było że pracownica na mnie krzyczy i że się śmieje że jak jestem chora i nie mogę dźwigać to że nie powinnam pracować i że mam się zwolnić. Przy klientach darka się na cały sklep aż mi wstyd było tam pracować. I teraz mi wstyd iść tam na zakupy. Więcej wstydu się najadłem i dużo stresu niż warta jest placa

Tak5Nie1
ja
@Roman

co za ... tłuk to pisze, jaaaaaasne rozmawiała z SZEFEM ,który od ręki WSZYSTKO NAPRAWIŁ ZEJDŹ NA ZIEMIE CHŁOWIECZKU wcale się nie dziwie, że długo nie pracowała, gnębiony pracownik od początku (usunięte przez administratora) z takiej roboty

Tak3Nie1
@Roman

Roman obudź się... Czy rozmawiałaś czy poruszyła... Na zebraniu... Proszę abyś rozwinęła ta kwestie.. Typowe szkolenie Auchan.. Spychologia Auchan.. Szkolenia kadry kierowniczej!!

Pioter
 Rekomendacja

Pełniłem obowiązki Managera w jednym ze sklepów Auchan (nie było to Piaseczno) i zdecydowałem się napisać kilka słów - bo jak ja szukałem pracy to nie mogłem znaleźć nic sensownego na temat tej firmy :) Praca Managera polega w głównej mierze na trzymaniu swojego działu w ryzach. Trzeba pilnować cen, promocji, obecności asortymentu, przygotowywać się na "gazetki", robić tzw. deklaracje (zamawianie produktów na konkretne akcje promocyjne + uzupełnienie stocku (zapasu), rozliczanie pracowników z czasu pracy oraz również pakowanie towaru w półki. Trzeba naprawdę ciężko pracować, szczególnie w gorących okresach, tj. święta bożego narodzenia, święta wielkanocne i urodziny Auchan, które są w maju (dużo gazetek, jedna po drugiej). Trzeba pamiętać, że wygląda pracy w bardzo dużej mierze zależy od dyrektora w sklepie - część z nich jest niewymagająca i przymyka oko na pewne niedoskonałości, natomiast występują również tacy, którzy zwracają uwagę na brud na półkach, pokrzywione listwy, kolejność ułożonych produktów itd - a to wszystko trzeba zrobić "na wczoraj" rzucając wszystkie swoje obowiązki i poprawiając wygląd sklepu. Dlatego właśnie często czasu nie wystarcza na wszystko - osoba początkująca na pewno nie będzie w stanie zmieścić się w 8 godzinnym trybie pracy i konieczne będzie wypracowanie nadgodzin. Te nie są płatne, wyłącznie do odbioru w późniejszym terminie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najcięższa praca występuje na dziale PGC, Napoje, Sport i sezon a także Kultura (częste akcje promocyjne, wystawianie specjalnych stref + w przypadku działów spożywczych pilnowanie terminów ważności i świeżości produktów). Jednym z przyjemniejszych do pracy działów jest EM i Menaż (mało akcji promocyjnych, dosyć stały asortyment). Podsumowując: Praca w Auchan to naprawdę ciekawe doświadczenie, ale trzeba przygotować się na ciężką pracę, również fizyczną. Raz zbudowany sukces jest niemożliwy do utrzymania ze względu na dużą dynamikę i zmieniające się warunki - co chwilę pojawia się coś nowego a tęgie głowy z Centrali wymyślają usprawnienia, które tylko komplikują pracę i wprowadzają chaos wśród pracowników. W zależności od sklepu - obligatoryjna praca również w nocy. System naliczania czasu pracy sekundowy, 15 minut przerwy płatnej w ciągu 8 godzin pracy. Bony na święta, dofinansowanie do wakacji, premie kwartalne uzależnione od wyników sklepu. Występuje premia półroczna, którą naprawdę czuć w portfelu. Pozostałe premie są symboliczne. Wspominam ten czas dobrze, trzeba mieć dobry zespół na dziale, ludzi, którzy się nie opierdzielają - bo wtedy jest już połowa sukcesu. Moim zdaniem wypłata nieadekwatna do ilości obowiązków i stresu. Praca na dziale dla zwykłych pracowników dość wymagająca, ale za to prosta i powtarzalna. Trzeba wziąć paletę, wpakować towar na półkę i w sumie na tym obowiązki pracownika się kończą. Socjal na plus, prywatna opieka medyczna za darmo, ubezpieczenie za 1 grosz, dofinansowana w połowie karta sportowa. Obiady w zależności od sklepu - zazwyczaj dofinansowane (obiad dwudaniowy za 4-5 złotych).

Tak14Nie4
@Pioter

Dobra opinia, podziękował. Jak dla mnie to koszt tego całego socjalu równie dobrze można by przerzucić na składnik pensji pracownika, dzięki czemu byłaby ona wyższa i opłacałoby się tam pracować także bez tych benefitów. A tak to tu benefit tam benefit tu dopłata tam dofinansowanie i wychodzi, że zarobisz 2 tys. za pracę ponad siły, ale masz się cieszyć z tych dodatkowych "prezentów", których wcale nie potrzebujesz, a które na siłę upycha się jako składnik oferty. Poza tym jedno ale "Trzeba wziąć paletę, wpakować towar na półkę i w sumie na tym obowiązki pracownika się kończą." - typowa opinia managera, który sam nie musi tego robić, bo zamiast machać łopata ma myśleć i kontrolować. Jakby te obowiązki paletowe były takie proste i przyjemne, to mnóstwo chętnych garnęłoby się do pracy. Tymczasem już nawet o Ukraińców trudno, bo wolą za zachodnią granice wyjechać. Praca fizyczna pracowników szeregowych w marketach stanowi podstawę istnienia tych wszystkich handlowych gigantów, tymczasem płaca na samym dole jest zawsze najniższa. Bez średniego szczebla managerów może obyć się niejedna firma, zaś bez pracowników szeregowych żadna nie ma racji bytu.

Tak10Nie1
Klient
@Pioter

Hyba piszesz o wola parku auchan ze tam pracowales na war,ywach

venne
@Pioter

Jak dostać się na managera do Auchan? Na ich stronie nie ma żadnych ofert managerskich prócz stażu dla studentów, nie wierzę, że nie mają miejsc pracy dla kierowników. W sklepie oferta pracy na skrzynkę tylko dla pracowników hali lub kasjerów. Staż mnie nie interesuje, mam doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

@venne

W moim Auchan, gdy powstaje wakat menedżerski, to próbują promować najbardziej ogarniętego pracownika z tego działu, albo z działu pokrewnego. Prędzej pani z ekipy sprzątającej dostanie uprawnienia niż ktoś przyjdzie z zewnątrz zarządzać ludźmi. Trochę trudno się bawić w okresy próbne i szkolenie w czasie bezkrólewia. To może tłumaczyć brak ofert.

@Kamil

W moim Auchan brzmi śmiesznie ???? to nie jest moja własność ???? pracownicy ogarnijcie się.. szybciej dostanie wakat osoba z zewnątrz niż szary zasztraszony i potulny pracownik od 10 lat.. Jak mój kolega..

Lidia

Dziwna polityka tej firmy bo człowiek się naharuje jak wół,a jak idzie pracownik na L4 to zabierają premię...... Dla mnie to jest głupie. Po to pracownik dostaje pensję by móc się utrzymać i mieć pieniądze na swoje potrzeby a nie żeby zabierali z pensji.

Tak9Nie2
Natalia
@Lidia

Lidia, rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Auchan Polska. To bardzo dobrze, że poruszyłaś na forum temat tego, co nie pasuje Tobie w tej firmie. Piszesz, że pracownikom idącym na L4 zabierana jest premia, a czy tego typu komunikat widniał na podpisywanej przez Ciebie umowie? Może warto poruszyć ten temat na jakimś zebraniu firmy?

@Natalia

Warunki uzyskania premii i sytuacje, w których ją się traci, są dokładnie opisane w obowiązkowym szkoleniu, które się odbywa podczas okresu próbnego, albo bezzwłocznie po jego pojawieniu się (dział personalny w regularnych odstępach czasu wzywa pracowników). Jest pewien limit dni nieobecności usprawiedliwionej, po którego przekroczeniu premia nie ma racji bytu. W końcu premia jest za wyrobienie celi premiowych i efektywne wspieranie współpracowników w pracy. Choroba nie jest niczyja winą, ale pracownicy byli wtedy skazani na nadmiar pracy i nadgodziny, a skuteczność operacyjna spadła. Czy premia jest w tym przypadku uzasadniona?

TakNie1
@Kamil

O czym ty piszesz jaka premia może dla ciebie 75 czy 150 to wielkie pieniądze.. kwoty brutto zatrudnię cię.. Od jutra????

@Premia

Auchan to żydowski sklep wykorzystuje pracowników i płacą ochłapy

Tak9Nie

U mnie jesteś zatrudniona prześlij CV @natalia

@Natalia

@ Natalia rozumiem że jesteś "wyższym" pracownikiem Auchan wykrecasz się umowa i szukasz rozwiązania na zebraniu firmy...

Expracownik

Auchan ma zalety patrząc na nasz rynek pracy. Jest to firma napewno stabilna, pensja.na czas, jakies tam bony ( choc dla mnie to bzdura żeby były z funduszu socjalnego, powinny być dodatkiem do pakietu premiowego o.ktorym za chwilę), pakiet lux medu, tania silownia choć pracownikom szczególnie na PGC jest ona zbędna jeśli pracują notmalnie, jasno rozliczany czas pracy, system tempora, dofinansowanie urlopu, jest tego sporo i nie sposób tego odmówić, mozna poznać naprawde ciekawych, mądrych ludzi. Wszystko zależy od sklepu do którego traficie i rzecz jasna Dtrektora lub po prostu dyrektora ( duża liteta ma znaczenie ). P(usunięte przez administratora) Tak tak moi drodzy, w Auchan manager myje półki, towaruje, plauje grafiki, nadzoruje, zamiawia, robi akcje handlowe, zamawia dekoracje, polnuje spraw handlowych, robi podsumowania, prezentacje, szkolenia, rozmowy, briefey, spotkania z dyrektorem codziennie.1'5 h na których ciagle mówi.się o tym samym, i.musisz zmieścić się w ciagu 8h bo nadgodziny.nie są mile widziane. Przykładowo jesli jest "dym" w sezonie.i 6 h spędzam.na sklepie na hali przy palecie to czasu na.biurowe sprawy brakuje, dodatkowo dochodzą dyżury sklepowe u.mnie około 6 do8 w.miesiacu na ktorych ciężko jest zrobić coś od początku do.konca, biegania multum, rozmowy, telefony po prostu te dni to.dni dla.Sklepu. Po kolejne ciężko wypłacać pracownikom (usunięte przez administratora) zł brutto premi drukowania, podpisów wiecej niż to wszystko warte, dla.mnie jako.managera do.żałosne bo wiem ze.moja ekipa pracowała raz lepoej raz gorzej, ale lakka praca to nie była i byli zaangażowani. Najgorsze jednak jest brak.konsekwencji i decyzji Twoich przełożonych, w poniedzialek rób tak.bo taki standart, a we.środę jak sytuacja kryzysowa to standardy.na.bok bo trzeba to czy tamto. Ciągłe zmiany decyzji powoduja brak.zaufania Twoich ludzi do osoby mamagera, wychodzisz na.glupka że sam.nie wiesz czego chcesz. Większość wyższych stopniem chwali się ze zaczynali od.zwykłego pracownika...tak tak, i szybko.zapomnieli.ze wymiana TG , przerzucenie palet towaru nie.zadzieje sie w ciagu minuty, że burzy to pewien plan pracy jaki.manager.sobie zaplanowal, ma byc.najlepiej tu i teraz. Pensja mangera? Za ilosc spraw,.pracy, oraz odppwiedzialnosc (usunięte przez administratora) to niska, u.konkurencji powoduje uśmiechy na.rozmowach kwalifikacyjnych " proszę Pana my takich stawek nie mamy". Jesli zachorujesz, wezmiesz ze dwa trzy zwolnienia z.reguły przygotuj się na.cisnienie , malo.kogo.obchodzi co.dlaczego.. nie.ma.cie wiec senior.ma.wiecej pracy wiec jestes na cenzurowanym. Są sklepu gdzie jest senior, ktory ma pod sobą dwóch managerow, powieciee po co? Odpowiedzcie sobie sami. (usunięte przez administratora) Auchan nauczylo mnie tego, ze można byc Mangerem ktory tylko.wykonuje polecenia, nie masz swobody, nie.mozesz realizowac pomysłów, za to tego się od.Ciebie potem ocZekuje w prezentacjach. . . Kazde Auchan jest inne, bo to ludzie tworzą sklep. Z reguly jednak wuglada podobnie. Ja rozstalem sie z tą firmą, bo woleli pakować miliony w polki, dekoracje, plastiki w realach niż w zadowolonych ludzi ( nadmienie że rok po zakonczeniu przejecia reala wiele z rozwiązań w ktore poszło kupę pieniędzy jest z k zmieniane i juz nie aktualne ), dla moich pracowników dodatek (usunięte przez administratora)brutto miesięcznie to.duza kwota, ale jest to nieosiągalne. PrZejęcie reala okazalo.sie.kosztochlonne, a rynek.już sie.zmienil, zysku.nie.ma wiec jest jak.jest. Wielu moich Szefow.z.Poaseczna powinno.przyjeżdżać do.sklepow bez.zapowiedzi, zobaczyli by prawdziwe zycie sklepu, oni.nie sa.swiadomi co.sie wyprawia na.dole bo zawsze widza.porzadek, uscmiechy, uprzejmosci, a sklep w poniedzialek wyglada.conajmniej.ciekawie :) Auchan to.dobra firma.na.poczatek, ale.jesli.chcesz zarobić i sie rozwijac szukaj..:)

Tak30Nie
MenaHa

Nic dodać nic ująć...brawo

Toptop
@Expracownik

to ile w końcu zarabia manager?

@Expracownik

Pytanie do administratora dlaczego tyle zostało usunięte przez administratora - wypada dopisać powód usunięcia. W przeciwnym razie zachodzi podejrzenie o sterowanie przez portal wypowiedzią na korzyść osób trzecich, w tym przyp. pracodawcy. A po co komu forum, gdzie to pracodawca steruje opiniami pracowników, równie dobrze moglibyście zamknąć się i zniknąć z rynku portali opiniotwórczych. Im dłużej te praktyki będziecie stosować, tym bardziej będzie obniżało się zaufanie do Goworka, aż w końcu skończycie z zerową aktywnością. Proszę podawać dlaczego coś zostało usunięte, działajcie profesjonalnie do kroćset!

Tak9Nie1
AGRESTOWA
@Markus Aurelius

Akurat szukam pracy i chciałam poczytać opinie o Auchan. Nie mniej w mojej poprzedniej pracy (gdzie też za dobrych komentarzy firma nie ma) pracodawca kontaktował się z gowork w sprawie usuwania treści i wiem, że na wniosek pracodawcy gowork usuwa niektóre zdania, wersy, całe opinie. Niestety... Więc masz rację. Wiarygodność spada.

@AGRESTOWA

Opinie lub ich część ,są usuwane tylko wtedy ,gdy są niezgodne z regulaminem forum. Możesz napisać jakie stanowisko Cię interesuje?

Aneta
 Problem

Dokładnie tak. Poza tym za L4 jest płacone 80% normalnego wynagrodzenia, więc zupełnie nie rozumiem dlaczego jest zabierana cała premia czy jesteś jeden dzień, czy ponad tydzień na L4. Premia jest zabierana również za nie wyrobienie normy, czyli praca na akord (tak jest na kasach) i oczywiście za różnice kasowe powyżej 100 groszy (1 zł) na cały miesiąc. wszystko jest do wytrzymania, żeby tylko niektóre liniowe się nie przypieprzały. Jestem z natury osobą zrównoważoną, spokojną, szczerą, uczciwą, empatyczną i lubianą przez klientów - co nie przeszkadza jednej liniowej zawsze sadzać mnie na kasach gdzie jest najwięcej klientów i złe warunki klimatyczne (gorąco, bez wentylacji w lecie, a zimno, blisko chłodni i drzwi wejściowych w zimowe mrozy). Poza tym wymyśla jakieś niestworzone historie na mój temat i kabluje do menadżerki, a ta jej wierzy. Czuję się gnębiona przez nią i zupełnie nie wiem co mam robić. Obawiam się, że to początki mobbingu, a za to odpowiada kierownik działu, w moim przypadku menadżerka. Chciałabym wiedzieć komu podlega menadżer kas. Proszę o pomoc.

Marek
Nazwa działu: Marketing
@Aneta

@Marek

Premia zależy od frekwencji w pracy? Myślałem, że od dobrych wyników sprzedażowych. Napisz proszę jakie jeszcze benefity obowiązują w firmie.

Obserwator
@Aneta

Musisz zglosic to do seniora kas a jak nie pomoze to wyzej isc

TakNie

Czy Auchan Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Agaaataa
@Pytanie

Dofinansowanie - płacisz ok 30 zł

Fred

(usunięte przez administratora) Premia jak napiweek w barze mlecznym. Zabierają ja już od jednego dnia L4. Nie stać ich? A to znaczy, ze nie stać ich na jakość produktów także. Muszą producentowi dać ochłapy, aby z 300% marży wycisnąć jakąś kasę. A pracownik?? Dla Auchan pracownik to śmieć.

Janusz
Nazwa działu: Reklamacje

Odnośnie produktów w Auchan unikajcie produktiw Selecline. Dramat. Wszystko co kupiłem oddałem. A ostania sprawa to naprawa gwarancyjna. Nic nie zrobili. Otrzymalem produkt po naprawie taki sam. Zwrócić go już nie można. Czas benzyna i nerwy. Ogólnie jakość w Auchan spada na twarz. Wszystko po cięciach kosztów.

Bella

Pracuję od roku- pracownik hali. Okres próbny umowa o pracę - 3 miesiące, najniższa krajowa Oraz premia. Po okresie próbnym umowa na stałe podwyżka na stawkę 2550 oraz premię 250 zł brutto. Obiady pracownicze zupa 1.5 zł ciastko 1 zł 2 danie 4 zł, śniadanie 3 zł. Wczasy pod grusza, pakiet medyczny - 1 grosz. Dofinansowanie karty multisport. Najgorszym aspektem ten pracy jest praca z klientem który potrafi naprawdę wyprowadzić z równowagi albo skomentować coś nie na miejscu np wygląd. Dużo obowiązków na raz, nie warto pokazywać że może się więcej, bo będziesz wykonywać dużo obowiązków managera po czym np przy robieniu zamówień dostaniesz zwykły op*ier*dol jak przyjedzie czegoś za mało lub za dużo. Podobnie z ustawianiem grafiku. Managerowie spędzając pół zmiany w palarni lub na stołówce przyczepiaja się do pracowników gdy ten zostanie dłużej na przerwie (15 min płatnej przerwy). Atmosfera średnia, szału nie ma. Częste obgadywanie oraz donoszenie.

Tak8Nie2
Janek
@Bella

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Obecnie Auchan Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Hali. Na Gratka.pl dodano ogłoszenie 18 września.

TakNie

Czy dyżury międzyświąteczne w Auchan Polska Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

@Pytanie

Zależy od ludzi na dziale i jaki kierownik. Na moim dziale po prostu robimy na zmianę. Moje pierwsze święta miałem wolne całkowicie.

Karolina

Nie polecam, pracowałam 4 lata robiąc to co menadżerka a świeżaki mają wszystko w (usunięte przez administratora) i dostają podobną stawkę do mojej. Klimat w pracy to porażka, ochrona przywala się jak za długo porozmawiasz z kolegą z pracy zamiast pilnować działów.

Tak9Nie
Klaudia
@Karolina

Ale to nie rozumiem, kto ci każe robić wszystko to co managerka jeśli nią nie jesteś? Sama jesteś sobie winna bo na to pozwalasz. Raz pokazałaś, że zrobisz i teraz ciągle będą cię wykorzystywać. Ja pracuje w Auchan od roku i traktuję pracę jak pracę a nie swoje drugie życie jak niektórzy. Nie powiem idealnie nie jest ale przychodzę do pracy robię swoje 8 godzin i idę do domu. Robię tylko to co mam w umowie i za co mi płacą czyli obsługa klienta i dbanie o swój dział np.sprzatanie bo to dział ryby i tyle. Nikt mi nie narzuci że mam odwalać za kogoś robotę.

Wiki
@Klaudia

Dokładnie jak ktoś daje sobą pomiatać to potem ma.

Iwona
@Wiki

Wnioskuję, że możesz pracować w Auchan, co świetnie by się składało. Zastanawiałam się ostatnio, jaki rodzaj umowy proponują tam nowo przyjętym osobom. Czy jest to umowa o pracę czy na początek jednak umowa zlecenie?

@Iwona

Z doświadczenia i obserwacji wiem że okres próbny i umowa o pracę od razu.

Kinuś

Jestem z E-commerce. Odkąd Auchan się połączyło z E-commercem wszystko jest gorzej. Rządzą betony niereformowalne, które uważają że hipery nadal są najważniejsze. Ostatnio odszedł od nas dyro od logistyki. Gość był najlepszym menadżerem jakiego znaliśmy i na dodatek był profesjonalny. A odszedł bo po zmianie podobno dostał takie warunki od Auchan że byłby głupi jakby się zgodził. Panie Panie J. pozdrawiamy i czekamy może nas Pan stąd zabierze do pracy gdzie ludzi się szanuje tak jak Pan to robił.

2 kierowców
@Kinuś

Już nigdy nie będzie takiej atmosfery jak kiedyś. Podobno stary dyro szuka ludzi. Macie jakiś namiar? Lepiej u niego za mniej niż w tym (usunięte przez administratora) nawet jakby dali więcej. Chociaż kaska by się przydała też.

Tak3Nie1

@Kinuś

A ja uwazam, ze dopiero za obecnevo Pana J. Pensje poszly do gory. Poprzedni J. Nie mial sily przebicia i dlatego placil minimum krajowe. Wiec zmiana jest na plus.

@Kinuś

Za poprzedniego Pana J. Zarabialo sie minimum krajowe. Nie mial sily przebicia. Za nowego Pana J. Z kasa jest duzo lepiej. Dodatkowo wcale nie odczuwam roznicy atmosfery, jest taka sama. Wiec jak dla mnie teraz jest znacznie lepiej

LOLEK stary kierowca
@Kierowca

I tu się mylisz. Stary J był szefem nowego pana J. To on załatwiał większą kasę dla nas. Poza tym rynek wymógł podniesienie stawek. Nowy pan J mówi, że i tak dużo zarabiamy, bo w markecie zarabia się dużo mniej. Jedno co teraz mamy to to że nie płacą nam jak robimy więcej punktów. I jestem pewny, że jak nie ma starego J to nikt za nami nie stanie.

Wkurzony kierowca
@Kierowca

Ty nie jesteś kierowcą. Gdybyś był kierowcą w zespole nie pisałbyś takich bredni. Bzdury piszesz, wszyscy wiedzą, że jest źle. magazyn kończy późno, my mamy spóźnienia nie z naszej winy, nie ma premii za punkty powyżej planu bo taką możliwość zabrali. I to jest ta twoja lepsza kasa? Po co zabierać od kogoś punkty żeby pomóc jak nie ma za to kasy, 20 punktów dziennie i brak czasu . Weź się chłopie ogarnij. Pisać możesz, że jest wszystko super ale nie jest. Jest dużo gorzej. I w wynikach, w atmosferze, we wszystkim.

@LOLEK stary kierowca

Ja wiem, ze mam ponad 1000 wiecej. Stary J to byl cieple kluchy jako szef, chociaz na transporcie sie znal. I nic nie zmieni mojej opinii.

Bardzo stary kierowca
@Kierowca

Jestem bardzo długo w Auchan i byłem przed J, zanim przyszedł i jestem teraz. Było na początku średnio, później było dobrze jak był stary J, a teraz jest do (usunięte przez administratora) Zarabiasz większą kasę bo taki jest rynek a nie dlatego że ktoś coś załatwił. W selgrosie płacą dużo i gdyby Auchan nie podniosło kasy wszyscy by odeszli. Kilku naszych tam już jest. A stary J zawalczył o premie jak miał blokadę na podnoszenie kasy. Mogłeś robić więcej zamówień i miałeś dodatkową kapustę a teraz? I jakoś nie poczułem ciepłych kluchòw. Nie każdy się drze jak sam wiesz kto. Dobry menadżer się nie drze. Stary miał szacun u ludzi i on szanował ludzi. A teraz liczy się tylko ile rozwieziesz zamówień im więcej tym lepiej ale kasy za więcej nie ma. I skończmy już gadać o starym bo jego już nie ma.

Aleksander
@Bardzo stary kierowca

@Kierowca, @LOLEK stary kierowca, proszę Was byście nie podawali w swoich wpisach inicjałów oraz innych informacji wskazujących na konkretną osobę związaną z firmą. Jest to zabronione przez regulamin ze względu na ochronę tożsamości. Komentarze, które to postanowienie łamią, mogą być skasowane. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do zasad obowiązujących w serwisie: https://www.gowork.pl/regulamin

Mercedes
@Aleksander

Jest 40 kierowców, nie ma LOLKA, to ksywka, starych kierowców jest że 20.

sen
@Kinuś

Dlaczego połaczyli się z E-commerce?

Karolina

Może da się napisać coś pozytywnego na temat pracy w Auchan Polska? Ostatnie opinie na forum nie są dobre. Jednak jeśli chodzi o warunki pracy oraz zatrudnienia to może w tej kwestii można zmienić coś na plus. Zachęcam do wypowiadania swoich opinii oraz dzielenia się bieżącymi informacjami na temat rekrutacji na poszczególne stanowiska oraz ich przebiegu. Czy firma proponuje benefity swoim pracownikom? Jeśli tak to warto o tym wspomnieć na forum. Są to świadczenia dodatkowe, których rolą jest większa motywacja pracowników.

h.
@Karolina

O tej firmie jedyną pozytywną rzeczą jaką można napisać jest to, że wypłata na konto wpływa regularnie bez kłopotów i nic więcej:) Wszystko inne jest złe. Pracuje tam za dużo chamów i prostaków od najwyższych do najniższych stanowisk, a to ma wpływ na atmosferę. Nikt nie chce być obgadywany za plecami, czy też poniżany.

Tak13Nie

Dzik
@h.

Typowa (usunięte przez administratora)

@Karolina

Benefity są tylko brakuje mi jednego:dbanie o zdrowie psychiczne pracowników. Bez tego pracownik nie będzie efektywny.

Grzegorz
@Lidia

W jaki sposób w Twojej ocenie pracodawca powinien dbać o zdrowie psychiczne swoich pracowników? Masz tu na myśli organizację wyjść integracyjny bądź wprowadzenie innego rodzaju rozrywki, aby rozładować napięcie związane z wykonywanymi obowiązkami? Wypowiedz się, proszę bardziej szczegółowo w tym zakresie.

Były pracownik Auchan.
Nazwa działu: IT
@Grzegorz

Wystarczyłoby przestać wywierać presję ze względu na czas. Żeby to uzyskać, można zatrudnić dodatkową osobę, a nie żyłować 2-3 pracowników do granic możliwości nie tylko fizycznej ale i psychicznej - tym bardziej, że te osoby też mają życie prywatne, swoje rodziny i plany. A nadgodziny będziecie kazali wybrać przed końcem okresu rozliczeniowego. Szkoda gadać polityka firmy kuleje, jak w większości korporacji. P.S.: Owca, jeżeli to Ty, to pozdrawiam serdecznie.

Przechodzien
@Karolina

Na nic nie ma pieniedzy to biedna firma i to sie wpaja pracownikom i karmi sie ich i twietdzac ze na nic nie ma kasy bo sklepy nie zarabiaja pieniedzy na siebie i tak jest od latwiec jak masz motywacje

Odwiedzajacy

Cos chyba w tym musi byc skoro wszyscy pisza i negatywnie sie wypowiadaja to ze starzy pracownicy uciekaja najwyrazniej musi miec przyczyne skoro nie ma podwyzek dla pracownikow to w imie czego ma sie zapieprzac nowo zatrudniony nic nie robi jezdza po starych pracownikach i nimi tyraja stary pracownik musi wszystko robic i od niego wymaga sie bog wie czego ludzie psychicznue nie wytrzymuja tego wszystkiego i po prostu odchodza zwalniaja sie bo musi byc cos co cie do pracy motywuje jednak w auchan tego nie ma nie ma szacunku a skoro przelozeni nie sznuja to klient robi to samo tez nie da szacunku pracownikowi wrecz przeciwnie

Gosc

Auchan to nie jest zaklad pracy ale oboz gdzie pracownika ma sie za smiecia i poniza sie go jak tylko sie potrafi mowie tu o kierownictwie poczawszy od samej dyrekcji zero jakiegokolwiek szacunku a przeciez to pracownicy (usunięte przez administratora) na nich i ich premie a oni sobie posiadowki urzadzaha na stolowkach i tylko potrafia straszyc zwolnieniami i naganami

Marzena
@Gosc

Twoja opinia jest bardzo niepokojąca. Czy opisane przez Ciebie przypadki poniżania pracowników zostały zgłoszone odpowiednim instytucjom? Czy frima Auchan Polska Sp. z o.o. nie reaguje na takie zachowania? Jak wyglądają stosunki miedzy pracownikami?

Tragedia

To co się dzieje w Auchan to tragedia. Ludzie odchodzą co chwila, chętnych do pracy brak czemu się w sumie nie dziwię bo praca nie jest łatwa a pieniądze są nie adekwatne. Auchan quo vadis? Przejęcie reali dobiło tą firmę i powoduje jej powolną agonię. Centralo obudź się i zacznij dbać o swoich pracowników którzy jeszcze zostali. A jest ich coraz mniej!!!

Tak5Nie1
Dawid
Nazwa działu: Ochrona

Pojawiło się ogłoszenie na Menadera Ochrony, Poznań Szwajcarska. Wypowie się ktoś.

Tak2Nie

Pracuje w tej firmie już kilka lat, trzymam ja tylko po to by dorobić na życie ponieważ jeszcze studiuje. Przeczytałem tu wiele opinii i jedynym plusem jest wypłata na czas. Nie żebym się wywyzszal ale ludzie na stanowiskach kierowniczych to co niektórzy chamy którzy są bez wykształcenia wyższego. Ponieważ jestem osobą dość kumata i nie ma dla mnie problemu pracować na różnych stanowiskach często to robię, ale niestety nie ma co liczyć na stałe przerzucenie na dane miejsce bo są jakieś chore układy i ukladziki. Często pracownicy rządzą menagerami a chyba powinno być odwrotnie. Ogólnie ściany maja uszy i gora uwielbia jak się jej donosi.. Ogólnie żenada. Z grafikiem nie ma problemu idą na rękę bo zależy im żeby utrzymać pracownika bo nikt tam nie chce robić. Jak chce się byc zdrowym i nie wpaść w depresję to stanowczo odradzam. Już chyba lepsza praca w maku

zarobki

Ile teraz dają na start pracownikom hali? Ile zarabiają osoby ze stażem kilkuletnim?

Doris
@zarobki

2500 brutto a starsi stażem niewiele więcej

Damian
@Doris

Szkoda że staż pracy nie wpływa znacząco na poprawę zarobków. Czy coś w tej kwestii może ulec zmianie, firma planuje jakieś większe podwyżki? Może powiesz też coś o atmosferze panującej w zespole? Liczę na szczerą odpowiedź.

Doris
@Damian

Atmosfera jest nieciekawa ponieważ połowa załogi się wykruszyła (emerytury, zwolnienia) a nowe osoby nie starają się za bardzo bo wiedzą że ze względu na braki kadrowe nie zostaną zwolnieni więc po co się starać. Firma nie planuje raczej podwyżek a premie są śmiesznie niskie. Zato wymagania rosną z dnia na dzień. Ja powiedziałam pas i w tej chwili jestem na wypowiedzeniu. Poszukam spokojniejszej pracy.

wiesiek
Nazwa działu: Handlowy

Czy (usunięte przez administratora), co ja kierowniczką w task force zrobili kilka lat temu to nadal pracuje, (usunięte przez administratora) Ogólnie - firma , chyba najgorsza na rynku, kibel

Dzasta

Myślałam że auchan to francuski sklep z francuskimi oryginalnymi jeśli patrzeć na cenę produktami. Kupiłam ser francuski po cenie francuskiej A jakość nie wiem jeśli Polska to żal A jeśli etiopia to ok ale czemu ceny unjne

Lidia

Jeśli ktoś chce sobie dorobić to Auchan Polska zapewnia wypłatę na czas, paczki świąteczne i inne benefity.

Markus Aurelius

Pytanie, czy w Auchan zaczyna brakować chętnych na managerów? Widzę ogłoszenia kierowane wprost do studentów, na Płatny Staż Managerski, gdzie człowiek na studiach bez doświadczenia ma kierować doświadczonym zespołem doświadczonych pracowników. Wygląda to niepoważnie. Cytuję: -TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA: Planowaniu i realizacji działań handlowych, Wdrażaniu własnych pomysłów, Analizie wyników sprzedaży i obserwacji działań konkurencji, Zarządzaniu zadaniami i czasem pracy zespołu, Komunikacji z zespołem i reagowaniu na bieżące sytuacje. CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY TO REALIZOWAĆ: Dyspozycyjności min. 40 godzin w tygodniu przez okres 3 miesięcy, Statusu studenta lub świeżo upieczonego absolwenta, Chęci pogłębiania wiedzy w zakresie szeroko pojętego biznesu i handlu, Pasji do ludzi oraz otwartości na relacje, Gotowości do pracy w jednym z dużych miast w Polsce. CO OD NAS DOSTAJESZ: Szansę na stworzenie i realizację własnego projektu, Możliwość poznania i zgłębienia „tajników” zarządzania (m.in. zarządzania zadaniami oraz czasem pracy zespołu), Wynagrodzenie oraz pokaźny zastrzyk wiedzy i nowych umiejętności, Nowe znajomości, wsparcie i szkolenia z zakresu wykonywanego zawodu, Szansę na zatrudnienie po zakończeniu stażu na stanowisku Managera.

@Markus Aurelius

Przytoczyłeś ogłoszenie tylko na staż. Studenci lub absolwenci studiów także muszą nauczyć się zawodu, a właśnie ludzie z wyższym wykształceniem są ukierunkowani do przyszłego kierowania ludźmi. Oczywiście na razie daleka do tego droga. Myślę, że po takim stażu jeszcze minie dużo czasu zanim zostaną osobami kierującymi i decyzyjnymi. Pracujesz w Auchan i możesz napisać jak według Ciebie wyglądają warunki pracy i wynagrodzenia? Jeżeli tak podziel się na forum swoim zdaniem.

1sze i ostatnie.
Nazwa działu: IT
@Markus Aurelius

Brakuje z IT, chciałem zrobić zakupy online, ale oczywiście reklama na 80% strony z ukrytym "zamknij"(o ile można ją zamknąć.. mi się nie udało) jakiegoś sosu RedHot. Zakupy zrobiłem w lidlu.

@1sze i ostatnie.

Rozumiem Twoje rozczarowanie jeśli chodzi o problemy ze zrobieniem zakupów, ale powinieneś to zgłosić do działu obsługi klientów w Auchan. Na tym forum przede wszystkim szukamy opinii dotyczących zatrudnienia. Czy odwiedzają ten wątek pracownicy sklepu, którzy mogliby wypowiedzieć się o wynagrodzeniu i atmosferze w miejscu pracy. Pracując w Auchan można mieć zniżkę na asortyment sklepu? Liczę, że ktoś mi odpowie.

Anna B.
@Roman

Nie, nie ma żadnej karty znizkowej dla pracowników, jedynie raz w roku na święta dostaje się poza bonami tzw zniżkę pracownicza w wysokości 100-200zl która wygląda jak zwykły bon.

Zostaw opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie