Opinie o RIM Kowalczyk Spółka Jawna w Janki

Art. ogrodnicze i motoryzacyjne - hurt, detal

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RIM Kowalczyk Spółka Jawna w Janki

Moi drodzy, o kilka słów o pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów mogłabym was prosić. Szczerze przyznam, że oferta kusi, ale nadal czuję, że byłaby to aplikacja w ciemno, wolałabym dowiedzieć się jak to wygląda z waszej perspektywy. Ponoć zarobki wynoszą 8300-9000 zł brutto na uop. Kwota fajna, a co z podwyżkami czy jakimiś premiami? Obowiązki związane są z samym zaopatrzeniem, a czy przypadkiem potem nie okazje się, że jednak coś jeszcze niestandardowego dla stanowiska do nich należy. Dajcie znać, bo nie raz już niestety miałam taką sytuację.

Klient

Wczoraj robiłam zakupy wszystko jak zawsze, dalej zostałam zaproszona do sklepiku żeby zapłacić, tam siedział pracownik od którego było czuć kaca, a jak zaczął rozmawiać to ja mało nie zemdlałam. Jak można takich dopuszczać do pracy? Pracownicy to przecież twarz firmy.

Minionek Nowy wpis
@Klient

Tam to jest na porzadku dziennym ze pracownicy sa na kacu,wlasciwie to maja na to przyzwolenie bo szef udaje ze nieczego nie widzi.Wazne zeby kasa sie zgadzala

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w RIM Kowalczyk Spółka Jawna?

Odpowiedź Nowy wpis

Nie .

Jak szefostwo w RIM Kowalczyk Spółka Jawna? Spoko traktują ludzi?

Rychu

Tak spoko Przyjdź zobaczysz ????????????????

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie RIM Kowalczyk Spółka Jawna na stanowisko Zaopatrzeniowiec / Specjalista od zakupów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w RIM Kowalczyk Spółka Jawna?

Pracowałem pół roku. Jeżeli chcesz pracować u nich, to masz trzy miesiące próbny etap. Jeżeli dasz radę pracować za dwóch to kierownik magazynu zaakceptuje ciebie na górze. I wtedy będziesz pracować z pracownikami którzy pracują z zamówieniami. Kierownik ma takich kilku którzy pracują, a reszta to udaje że pracuje, tylko 17 godz. i idą po pokojach lub do domu i nikt im nic nie zrobi, a ty zostajesz i musisz pracować zanim nie zrobicie wszystkich zamówień, będziesz chciał do domu to nie, kierownik powie do końca. I zostajesz pracować za siebie i za tego kto do domu pojechał lub do swojego pokoju. I tak samo z wypłatą stoisz w samym końcu, bo z przodu idą ci którzy zawsze chcą do domu.

Wacek jskub

Porażka i dno właściciel to narwaniec i nie mający pojęcia o prowadzeniu firmiy. Matka właściciela to wyniosła babsko dla której 5 m 2 to cały świat, ciągle zabiera ludzi od pracy na magazynie i zleca chore pracę na działce bo nie stać ją na zatrudnienie osoby zajmującej się ogródkiem. Kierownik w porządku ale on sam nie zaprowadzi ładu .Lizydup nie brakuje wszystko widzą natychmiast donoszą i tych najbardziej właściciel szanuje .wypłata na czas.

Moim zadaniem totalne (usunięte przez administratora) człowieczeństwa ... Jedyną konkretną osobą w tym cyrku jest kierownik magazynu . Jak wszędzie znajdzie się z dwóch może trzech ludzi posiadających mózg i ludzkie zachowania reszta to skur.. Po prostu odradzam by ludzie na darmo nie niszczyli nerwów i nie tracili czasu . No chyba że ktoś lubi pracę w gronie fałszywych dupolizów podających rękę z uśmiechem wbijających nóż w plecy , poza drobnymi wyjątkami ! Jedyne co się tam zgadza/jest ok to terminowa wypłata . Tylko nie sądźcie że zgodna z papierem

Normalny

Spoko firma Podejście do pracowników na poziomie przynajmniej ze strony normalnego kierownika magazynu Jako jedyny robi wiele dla firmy i ogarnia wszystko niestety góra nie widzi i nie docenia tego Atmosfera jest psuta przez starych wyjadaczy którzy mają dużo do gadania a najmniej do zrobienia

Ulka

Jeśli ktoś pracuje dobrze to z pewnością nie będzie musiał odejść!!

Patryk

Dobra firma to i dobra praca.Może dowiem się czy potrzebują pracowników?

Buczyło
@Patryk

Ludzie obudźcie się ta firma to porażka to jest wdepnięcie w (usunięte przez administratora) Popracujesz przez 1 rok lub 1,5 roku i was zwolnią. Mają swoją stałą ekipę lizusów i kabli i ta ekipa jest stała nie do ruszenia. Będziecie do ich dyspozycji 24 godziny na dobę, nie będziecie mieli własnego życia. Co to za firma w której szef własnej matki nie zawiezie do lekarza tylko wysyła z nią pracownika bo dla niego mecz w tenisa jest ważniejszy. (Trzeba nie mieć serca). Będziecie w trudnej sytuacji - nie liczcie na wyrozumiałość szefowej (macie harować dla firmy nic więcej się nie liczy). Za nadgodziny płacą tyle co kot napłakał. Ta firma trzyma tylko pijaków i ludzi którzy nie potrafią samodzielnie funkcjonować. Tak ich omamiła, że starzy pracownicy nie znają innego życia i nie wiedzą, że wszędzie dookoła jest normalnie.

Jacek

A jak tam u kierowcow.Chce sie zatrudnic.

pracus

Płacą punktualnie. Urlopy od lipca, ale mówią to zgóry, bo wiosną dużo roboty. Nikt nie stoi nad tobą, pracujesz w własnym tempie. Atmosfera spoko bez zadęcia.

Rasmus
@pracus

Płacą punktualnie - stoisz w kolejce po pieniądze jak idiota tylko po to aby Ci pokazać że oni tu rządzą. Nikt nie stoi ale Cię obserwują dookoła sami donosiciele którzy na Ciebie donoszą. Własne tempo - przymykają na to oko bo jeszcze krótko pracujesz. A Atmosfera sztuczna udawana wręcz żałosna.

Basia

Widziałam ofertę pracy dla handlowca. Może to jest aktualne?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Rytur
@Zainteresowana

Potrzebują ale nastawieni są na pracowników z Ukrainy.

Ulka

Niestety osoby, które raczej nie przepadają za pracą najwięcej pretensji mają. Trzeba dobrze pracować a zadowolenie gwarantowane.

Norbi
@Ulka

Poczekamy zobaczymy te Twoje zadowolenie za jakiś czas. Będziesz inaczej śpiewała.

Wacek
@Ulka

Lizuska Prezesa

Colt

Jeśli ktoś ma dosyć pracy w korporacji za 1700 zł na dożywotnią umowę zlecenie to polecam. Cała reszta to kwestia dogadania się. Firma ma specyficzną działalność i w sezonie jest naprawdę dużo pracy ale nie jest to praca za darmo. Nie przypominam sobie też firmy która zamawia pracownikom obiady kiedy jest dużo roboty.

Gregor
@Colt

Obiady, Karma dla zwierząt jest smaczniejsza. Dużo Pracy? Chyba HARÓWA. Spróbuj wziąć zwolnienie lekarskie - to długo nie popracujesz. Unikajcie tej firmy jak ognia.

Wiktor
@Colt

Tutaj, też pracujesz na umowę zlecenie - tylko to się ładniej nazywa tzw. umowa o pracę. Co innego zarabiasz do ręki a co innego na papierze. A o emeryturze pomyślałeś z takimi nędznymi składkami?

Tiger
@Colt

Szkoda, że jeszcze nie napisałeś o myciu kibli i pieleniu ogródka starszej Pani, która tylko chodzi i wymyśla co zrobić u niej przed domem.

duo

fakt nie jest dobrze w tej firmie stara gwardia uwaza sie za nietykalnych i robia co chca i maja na to przyzwolenie z gory

W tej firmie pracodawca nie szanuje pracownika. Pracownik ma tylko zadania i obowiązki nie ma żądnych praw. Chcesz dochodzić swoich praw zostaniesz zwolniony. Praca po 10 godzin dziennie + 1 sobota pracująca 5 godzin. Do tego nadgodziny, które są obowiązkowe czyli nie można wyjść po skończonej pracy tylko trzeba siedzieć do końca. Od stycznia do końca czerwca nie ma urlopów. Połowa pracowników w tej firmie się opieprza i donosi na współpracowników i jest na to przyzwolenie z góry. Niestety druga połowa pracowników musi pracować za tych nierobów, którzy udają, że pracują. Ogólnie atmosfera w pracy jest ciężka. Szef firmy to wykształcony i obleśny prostak, ma kasę i wydaję mu się, że wszystko może. Jego poczucie humoru jest na żenującym poziomie. Dyrektorka firmy reprezentuje tylko politykę szefa. Jak jest na urlopie to ta sama praca jest szybciej realizowana. Jeżeli szefostwo weźmie Cię na cel to będą szukać głupich pretekstów aby się do pracownika przyczepić, zachaczając tym samym o mobbing. Nie polecam tam pracy nikomu

Taki tam

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie

Mysz polna

Jest obecnie nowy kierownik na hali fajny chlopak. chce duzo zrobić i zmienić jednak z tego co widzialam (bo juz nie pracuje) nie bardzo mu pozwala "góra", ktorej najbardziej powinno zależeć.

Zostaw merytoryczną opinię o RIM Kowalczyk Spółka Jawna - Janki

RIM Kowalczyk Spółka Jawna