RIM Kowalczyk Spółka Jawna

Janki

Opinie o RIM Kowalczyk Spółka Jawna

Colt

Jeśli ktoś ma dosyć pracy w korporacji za 1700 zł na dożywotnią umowę zlecenie to polecam. Cała reszta to kwestia dogadania się. Firma ma specyficzną działalność i w sezonie jest naprawdę dużo pracy ale nie jest to praca za darmo. Nie przypominam sobie też firmy która zamawia pracownikom obiady kiedy jest dużo roboty.

Gregor
@Colt 14.09.2017 08:39

Obiady, Karma dla zwierząt jest smaczniejsza. Dużo Pracy? Chyba HARÓWA. Spróbuj wziąć zwolnienie lekarskie - to długo nie popracujesz. Unikajcie tej firmy jak ognia.

Wiktor
@Colt 14.09.2017 08:39

Tutaj, też pracujesz na umowę zlecenie - tylko to się ładniej nazywa tzw. umowa o pracę. Co innego zarabiasz do ręki a co innego na papierze. A o emeryturze pomyślałeś z takimi nędznymi składkami?

duo

fakt nie jest dobrze w tej firmie stara gwardia uwaza sie za nietykalnych i robia co chca i maja na to przyzwolenie z gory

Monika

W tej firmie pracodawca nie szanuje pracownika. Pracownik ma tylko zadania i obowiązki nie ma żądnych praw. Chcesz dochodzić swoich praw zostaniesz zwolniony. Praca po 10 godzin dziennie + 1 sobota pracująca 5 godzin. Do tego nadgodziny, które są obowiązkowe czyli nie można wyjść po skończonej pracy tylko trzeba siedzieć do końca. Od stycznia do końca czerwca nie ma urlopów. Połowa pracowników w tej firmie się opieprza i donosi na współpracowników i jest na to przyzwolenie z góry. Niestety druga połowa pracowników musi pracować za tych nierobów, którzy udają, że pracują. Ogólnie atmosfera w pracy jest ciężka. Szef firmy to wykształcony i obleśny prostak, ma kasę i wydaję mu się, że wszystko może. Jego poczucie humoru jest na żenującym poziomie. Dyrektorka firmy reprezentuje tylko politykę szefa. Jak jest na urlopie to ta sama praca jest szybciej realizowana. Jeżeli szefostwo weźmie Cię na cel to będą szukać głupich pretekstów aby się do pracownika przyczepić, zachaczając tym samym o mobbing. Nie polecam tam pracy nikomu

Taki tam

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie

Mysz polna

Jest obecnie nowy kierownik na hali fajny chlopak. chce duzo zrobić i zmienić jednak z tego co widzialam (bo juz nie pracuje) nie bardzo mu pozwala "góra", ktorej najbardziej powinno zależeć.

Meh

Odrobinę dziwna sytuacja że w Jankach są tylko dwie wolne posady, ale mam nadzieję, ze się to powiększy, bo zespołowi przyda się zmiana

Młody

Witam,dostałem propozycję pracy w tej firmie,może ktoś napisać,jakie warunki itp..,z góry dziekuję.

Walenty Bielski

Pracowałem w RIM Kowalczyk w 2014 roku. Mają taki bałagan, że nawet w ZUS-ie podali błędny adres zamieszkania. Nie otrzymuje ważnych dokumentów a samemu nie mogę zmienić.

cichy1222

To wszystko to prawda nikomu nie życzę tam pracować,kiedyś może tak ale nie teraz,dużo mogę powiedzieć o tej firmie ale po co szkoda słów.

Zostaw opinię o RIM Kowalczyk Spółka Jawna - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIM Kowalczyk Spółka Jawna