Opinie o Tutek w Stromiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tutek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tutek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tutek w Stromiec

Arek Nowy wpis

Firma Godna Zaufania, to że czasem ktoś podniesie głos, mając przy tym rację - jeśli Pracownik coś ewidentnie spieprzy, nie oznacza negatywnego podejścia szefostwa. Płacą to wymagają. Pozostałe osoby uzewnętrzniają tylko swoje frustracje, po zwolnieniu.

Patrycja Nowy wpis

@Chytra baba z radomia - co masz na myśli wspominając o potencjale firmy? Dlaczego Twoim zdaniem teraz osoby zarządzające firmą nie wykorzystują go? Twoje doświadczenie może być pomocne dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy od Tutek.

Chytra baba z radomia Nowy wpis

WTF??? Co to za bełkot??? To chyba Panowie S i P piszą na zmianę lub ktoś przez nich zaangażowany. Firma bez fajerwerków aczkolwiek z bardzo dużym potencjałem.

Garssonka Nowy wpis

Wiadomo, że nie ma idealnego pracodawcy, ale tutek jest naprawdę okej.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tutek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Porzeczka112

Pracowałam w Tutku 1,5 roku. Fajna firma. Idealnej nie ma wiadomo zawsze jakiś tam powód do narzekania się znajdzie ale życzyłabym sobie takich pracodawców w przyszłości.

Garssonka

Już się wypowiadałam w tym wątku, ale powtórzę – jako osoba która tam spędziła 2,5 roku oceniam pracodawcę naprawdę dobrze.

MichałC

Potwierdzam pozytywne opinie o tym pracodawcy. Już tam nie pracuję, ale czas który tam spędziłem wspominam naprawdę bardzo ciepło. Mam też stały kontakt z osobami, które tam pracują.

Tomoś

Zdecydowanie to jeden z fajniejszych pracodawców w naszym regionie. Ma na to wpływ nie tylko stosunek do pracowników, ale również branża.

Arianna

Dzieki. Tak włąśnie myślę nad tą pracą i w sumie to będę się starać ją dostać, bo to fajne miejsce do tego, aby się rozwinąć.

Arianna

Byłam kilka dni temu na rozmowie, chyba jest okej. Stanowisko w obsłudze klienta. Nie wiem, jaki będzie efekt rozmowy, ale z tego, co zaobserwowałam to bardzo fajna firma jest.

TomekCew
@Arianna

Arianna – to życzymy powodzenia. Warto się starać, bo pracodawca fajny i stabilny co najważniejsze.

Aroon

Rzeczywiście, jak się ktoś pytał gdzie pracuję i mówiłem, że w firmie, która produkuje wózki dziecięce to znajomi zawsze mówili, że to fajne miejsce musi być. I było.

Ofaa

Też się przyłączam do pozytywnych opinii. Tak jak pisałam wcześniej nie miałam podczas pracy żadnych przykrości. Byłam bardzo zadowolona. Fajnie jest pracować w firmie, która produkuje wózki dla dzieciaczków.

Aroon

Faktycznie co do pracodawcy moim zdaniem nie ma co mieć większych zastrzeżeń. Wiadomo zawsze coś tam się nie podoba, ale nie ma pracodawcy idealnego. Jak ktoś chce się przyuczyć, szuka pierwszej pracy czy chce robić w tej branży właśnie to moim zdaniem dobrze trafił.

ReniaRenia
@Aroon

Aroon – w 100% popieram Twoją opinie.

@ReniaRenia

Dzięki. Tak jak pisałem z mojej strony wrażenia są jak najbardziej pozytywne.

ReniaRenia

Pracodawca solidny. Pracowałam 1,5 roku i nigdy nie spotkała mnie tam żadna przykrość. Fajna atmosfera, choć często nawał pracy był.

Ofaa

Jak pracowałam, bardzo dawno to było to miałam naprawdę wszystko fajnie załatwione. Płacowo, kadrowo zawsze było na czas i na tip top. Teraz nie wiem jak jest.

Wimkka

Mi tam się podobało jak tam pracowałam. Miło wspominam ten czas. Odeszłam, bo założyłam z mężem firmę. Ale byłego pracodawcę naprawdę miło wspomnam.

Oszka

Dobry pracodawca. Normalna praca, choć czasem trudna. Jak ja pracowałam to nie narzekałam.

Mirabelka22

Świetna firma na pierwszą pracę. Polecam. Można nabrać doświadczenia i zobaczyć, jak wygląda realna praca, a nie praktyki.

Jaroisław

Chyba jest to jeden z lepszych i bardziej normalnych pracodawców w tej okolicy. Pozdrawiam wszystkich którzy tam pracowali albo pracują.

Demos

Popieram pracę tam. Fajna firma na start, choć pracy jest bardzo dużo i trzeba pracować dokładnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tutek - Stromiec

Tutek
3.5/5 Na podstawie 89 ocen.
  • ul. Białobrzeska 5
    26-804 Stromiec