Tutek

Stromiec

Opinie o Tutek

Arek

Firma Godna Zaufania, to że czasem ktoś podniesie głos, mając przy tym rację - jeśli Pracownik coś ewidentnie spieprzy, nie oznacza negatywnego podejścia szefostwa. Płacą to wymagają. Pozostałe osoby uzewnętrzniają tylko swoje frustracje, po zwolnieniu.

Patrycja

@Chytra baba z radomia - co masz na myśli wspominając o potencjale firmy? Dlaczego Twoim zdaniem teraz osoby zarządzające firmą nie wykorzystują go? Twoje doświadczenie może być pomocne dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy od Tutek.

Chytra baba z radomia

WTF??? Co to za bełkot??? To chyba Panowie S i P piszą na zmianę lub ktoś przez nich zaangażowany. Firma bez fajerwerków aczkolwiek z bardzo dużym potencjałem.

Garssonka

Wiadomo, że nie ma idealnego pracodawcy, ale tutek jest naprawdę okej.

Porzeczka112

Pracowałam w Tutku 1,5 roku. Fajna firma. Idealnej nie ma wiadomo zawsze jakiś tam powód do narzekania się znajdzie ale życzyłabym sobie takich pracodawców w przyszłości.

Garssonka

Już się wypowiadałam w tym wątku, ale powtórzę – jako osoba która tam spędziła 2,5 roku oceniam pracodawcę naprawdę dobrze.

MichałC

Potwierdzam pozytywne opinie o tym pracodawcy. Już tam nie pracuję, ale czas który tam spędziłem wspominam naprawdę bardzo ciepło. Mam też stały kontakt z osobami, które tam pracują.

Tomoś

Zdecydowanie to jeden z fajniejszych pracodawców w naszym regionie. Ma na to wpływ nie tylko stosunek do pracowników, ale również branża.

Arianna

Dzieki. Tak włąśnie myślę nad tą pracą i w sumie to będę się starać ją dostać, bo to fajne miejsce do tego, aby się rozwinąć.

Arianna

Byłam kilka dni temu na rozmowie, chyba jest okej. Stanowisko w obsłudze klienta. Nie wiem, jaki będzie efekt rozmowy, ale z tego, co zaobserwowałam to bardzo fajna firma jest.

TomekCew
@Arianna 24.05.2017 13:56

Arianna – to życzymy powodzenia. Warto się starać, bo pracodawca fajny i stabilny co najważniejsze.

Aroon

Rzeczywiście, jak się ktoś pytał gdzie pracuję i mówiłem, że w firmie, która produkuje wózki dziecięce to znajomi zawsze mówili, że to fajne miejsce musi być. I było.

Ofaa

Też się przyłączam do pozytywnych opinii. Tak jak pisałam wcześniej nie miałam podczas pracy żadnych przykrości. Byłam bardzo zadowolona. Fajnie jest pracować w firmie, która produkuje wózki dla dzieciaczków.

Aroon

Faktycznie co do pracodawcy moim zdaniem nie ma co mieć większych zastrzeżeń. Wiadomo zawsze coś tam się nie podoba, ale nie ma pracodawcy idealnego. Jak ktoś chce się przyuczyć, szuka pierwszej pracy czy chce robić w tej branży właśnie to moim zdaniem dobrze trafił.

ReniaRenia
@Aroon 01.05.2017 20:58

Aroon – w 100% popieram Twoją opinie.

@ReniaRenia 02.05.2017 16:09
Aroon – w 100% popieram Twoją opinie.

Dzięki. Tak jak pisałem z mojej strony wrażenia są jak najbardziej pozytywne.

ReniaRenia

Pracodawca solidny. Pracowałam 1,5 roku i nigdy nie spotkała mnie tam żadna przykrość. Fajna atmosfera, choć często nawał pracy był.

Ofaa

Jak pracowałam, bardzo dawno to było to miałam naprawdę wszystko fajnie załatwione. Płacowo, kadrowo zawsze było na czas i na tip top. Teraz nie wiem jak jest.

Wimkka

Mi tam się podobało jak tam pracowałam. Miło wspominam ten czas. Odeszłam, bo założyłam z mężem firmę. Ale byłego pracodawcę naprawdę miło wspomnam.

Oszka

Dobry pracodawca. Normalna praca, choć czasem trudna. Jak ja pracowałam to nie narzekałam.

Mirabelka22

Świetna firma na pierwszą pracę. Polecam. Można nabrać doświadczenia i zobaczyć, jak wygląda realna praca, a nie praktyki.

Jaroisław

Chyba jest to jeden z lepszych i bardziej normalnych pracodawców w tej okolicy. Pozdrawiam wszystkich którzy tam pracowali albo pracują.

Demos

Popieram pracę tam. Fajna firma na start, choć pracy jest bardzo dużo i trzeba pracować dokładnie.

Fir

Profesjonale podejście, zwłaszcza w takich działach, które mają kontakt z klientem.

Glimm

Firma dobra, traktowanie pracownika okej, pensja na czas.

W Tutku spędziłam prawie 2,5 roku i oceniam ten czas naprawdę pozytywnie i miło

Kminek

Czytam sobie tu właśnie sporo opinii o Tutku i widzę, że zdecydowanie Panowie bardzo dobrze się wypowiadają o pracy na tak zwanej montażowni. W cale mnie to nie dziwi, bo to fajne, męskie zajęcie jest.

Pawełek113

Pracowałem przed 1,5 na montażu i ten czas oceniam jako inwestycję w swoje umiejętności. Dla faceta to fajna robota. Traktowanie pracowników i pensja okej, choć wiadomo każdy by chciał mieć większą kasę, ale nie ma co narzekać.

Wojtase

A to Gabrysia akurat masz w 100%.

Garbysia

Myślę, że to nie kwestia zaskoczenia tylko odpowiedniego podejścia pracodawcy do własnej firmy i pracowników.

Wojtase

Generalnie jak przeglądam oferty pracy u potencjalnych pracodawców to widzę, że ludzie jadą po nich ostro, a tu pozytywnie. Miłe zaskoczenie.

Gabrysia

Wojtase - Akurat dlatego piszemy, że Tutek to fajne miejsce do pracy :)

Wojtase

Czyli tak czytam opinie głównie od dwóch miesięcy i widzę, że są pozytywne :) To dobrze, bo to ważna informacja dla potencjalnych pracowników.

Stromianin

Jak sprawa z umową? Czy jest umowa o pracę z pełnym odprowadzaniem składek czy może na najniższą krajową? Jakiej stawki można się spodziewać na początek? bo rozumiem że zdobyte doświadczenie we wcześniejszych firmach raczej nie podnosi stawki?

M
@Stromianin 28.02.2017 20:51

Niestety co do kasy nie ma co liczyć na zadowalające wynagrodzenie. Obiecują że na początek tylko tyle a po dwóch trzech miesiącach na pewno będzie większa pensja, niestety to tylko obietnice. Obowiązków coraz więcej, a kasa ta sama. Wmawianie pracownikom że wszystko co źle to ich wina. Pozdrawiam ;)

Rovael

Moim zdaniem firma daje (na różnych stanowiskach) całkiem niezgorsze warunki. Można spokojnie poprawocwać, bo jest stabilność zatrudnienia. Co do zarobków nie uważam je za niskie. Można zarobić i idzie odłożyć.

Właddd

Firma spoko. Można spokojnie popracować i zarobić. Za moich czasów naprawdę fajnie, choć na montażu trzeba być bardzo dokładnym.

Memmi

Pracowałem tam rok na montażu i była to moja pierwsza praca i wspominam ją jak najbardziej pozytywnie.

Gabrysia

Fajne miejsce na pierwszą pracę. Można zarobić i nabrać jakiegoś praktycznego doświadczenia.

Gawron15

Jak dla mnie firma, w której naprawdę można spokojnie popracować.

Waxosss

Dla Panów to zdecydowanie montaż z racji umiejętności, dla Pań obsługa klienta :)

MeybeBeibe
@Waxosss 30.01.2017 21:55

A co, Panie nie mogłyby pracować na montażowni? :)

Czeker

Właśnie montaż to chyba z najfajniejszych części tej firmy. Praca dla osób, które dobrze się czują w manualnych czynnościach, jednocześnie widać efekt końcowy w postaci wózka.

Waxosss

Podzielam opinię poprzedników, że praca na montażu jest okej.

Majaxx

Firma na pewno warta uwagi. Jak ktoś chce nabrać doświadczenia w pracy i pracować to dobrze trafił.

Ofala

Znajomi pracują i sobie chwalą, że spoko firma pod względem godzin pracy i socjalu, więc pozytywna opinia.

Selennne

Ja pracowałam w obsłudze klienta jakiś czas i jestem jak najbardziej zadowolona z pracy tam. Ogólnie atmosfera i traktowanie pracowników okej, czasem mega dużo pracy było, ale to chyba w każdej firmie tak jest.

Noakimi

Słuszna uwaga z tym 500+. Na pewno jeszcze długo będzie to miało przełożenie na zakupy, np. takich wózków Tutek, więc o pracę raczej nie ma co się obawiać.

Steccu

Firma jest okej według mnie. Ze stabilnością pracy bym nie polemizował bo jest jej dużo, tym bardziej teraz jak 500+ jest więc ludzie mają więcej pieniążków, co się na zakupy od razu przekłada

Rovael

To prawda. To jeden z większych producentów wózków, i dobrych przy tym, więc praca jest stabilna.

Noakimi

Z tą stabliziacją finansową to na pewno. Na pewno dobrze jest zarabiać i być spokojnym, że tak praca jest i będzie, bo Tutek to jednak spora firma jest.

Rovael

Jak kto chce robić przy wózkach to tutek sporo miejsce jes.t Można normalnie popracować i ustabilizować swoją sytuację finansową.

Noakimi

Powrótrzę swoją opinię, że jeżeli ktoś chce pracować to będzie pracował i dobrze się będzie w tej pracy czuł.

Boyya

Firma godna polecenia jako pracodawca. Zwłaszcza fajna praca na montażu.

Steccu

Podpisuję się pod stwierdzeniem, że większość osób w ogóle nie wie co pisze o swoim pracodawcy. Znam to z autopsji.

Zostaw opinię o Tutek - Stromiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tutek