Opinie o Tutek w Stromiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tutek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tutek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tutek w Stromiec

Fir

Profesjonale podejście, zwłaszcza w takich działach, które mają kontakt z klientem.

Glimm

Firma dobra, traktowanie pracownika okej, pensja na czas.

Garssonka

W Tutku spędziłam prawie 2,5 roku i oceniam ten czas naprawdę pozytywnie i miło

Kminek

Czytam sobie tu właśnie sporo opinii o Tutku i widzę, że zdecydowanie Panowie bardzo dobrze się wypowiadają o pracy na tak zwanej montażowni. W cale mnie to nie dziwi, bo to fajne, męskie zajęcie jest.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tutek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pawełek113

Pracowałem przed 1,5 na montażu i ten czas oceniam jako inwestycję w swoje umiejętności. Dla faceta to fajna robota. Traktowanie pracowników i pensja okej, choć wiadomo każdy by chciał mieć większą kasę, ale nie ma co narzekać.

Wojtase

A to Gabrysia akurat masz w 100%.

Garbysia

Myślę, że to nie kwestia zaskoczenia tylko odpowiedniego podejścia pracodawcy do własnej firmy i pracowników.

Wojtase

Generalnie jak przeglądam oferty pracy u potencjalnych pracodawców to widzę, że ludzie jadą po nich ostro, a tu pozytywnie. Miłe zaskoczenie.

Gabrysia

Wojtase - Akurat dlatego piszemy, że Tutek to fajne miejsce do pracy :)

Wojtase

Czyli tak czytam opinie głównie od dwóch miesięcy i widzę, że są pozytywne :) To dobrze, bo to ważna informacja dla potencjalnych pracowników.

Stromianin

Jak sprawa z umową? Czy jest umowa o pracę z pełnym odprowadzaniem składek czy może na najniższą krajową? Jakiej stawki można się spodziewać na początek? bo rozumiem że zdobyte doświadczenie we wcześniejszych firmach raczej nie podnosi stawki?

M
@Stromianin

Niestety co do kasy nie ma co liczyć na zadowalające wynagrodzenie. Obiecują że na początek tylko tyle a po dwóch trzech miesiącach na pewno będzie większa pensja, niestety to tylko obietnice. Obowiązków coraz więcej, a kasa ta sama. Wmawianie pracownikom że wszystko co źle to ich wina. Pozdrawiam ;)

Rovael

Moim zdaniem firma daje (na różnych stanowiskach) całkiem niezgorsze warunki. Można spokojnie poprawocwać, bo jest stabilność zatrudnienia. Co do zarobków nie uważam je za niskie. Można zarobić i idzie odłożyć.

Właddd

Firma spoko. Można spokojnie popracować i zarobić. Za moich czasów naprawdę fajnie, choć na montażu trzeba być bardzo dokładnym.

Memmi

Pracowałem tam rok na montażu i była to moja pierwsza praca i wspominam ją jak najbardziej pozytywnie.

Gabrysia

Fajne miejsce na pierwszą pracę. Można zarobić i nabrać jakiegoś praktycznego doświadczenia.

Gawron15

Jak dla mnie firma, w której naprawdę można spokojnie popracować.

Waxosss

Dla Panów to zdecydowanie montaż z racji umiejętności, dla Pań obsługa klienta :)

MeybeBeibe
@Waxosss

A co, Panie nie mogłyby pracować na montażowni? :)

Czeker

Właśnie montaż to chyba z najfajniejszych części tej firmy. Praca dla osób, które dobrze się czują w manualnych czynnościach, jednocześnie widać efekt końcowy w postaci wózka.

Waxosss

Podzielam opinię poprzedników, że praca na montażu jest okej.

Majaxx

Firma na pewno warta uwagi. Jak ktoś chce nabrać doświadczenia w pracy i pracować to dobrze trafił.

Zostaw merytoryczną opinię o Tutek - Stromiec

Tutek
3.5/5 Na podstawie 89 ocen.
  • ul. Białobrzeska 5
    26-804 Stromiec