Opinie o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

jak dostać pracę w auchan? Nowy wpis

jak dostać prace w auchan na radomskiej? ostatni raz widziałem oferte pracy w auchan na ich stronie z 10 miesięcy temu. Nikogo nie zatrudniono przez tyle czasu? Czy to trzeba osobiście iść do biura obsługi lub kierownika działu i się pytać czy jest praca? Można zostawć cv na kartce? Pytanie do pracowników: przyjęli kogoś tam ostatnio?

kandydat Nowy wpis
@jak dostać pracę w auchan?

chciałbym pracować np w dziale kas lub na jakimś dziale sprzedaży

xxx Nowy wpis
@kandydat

po prostu zaaplikuj przez stronę kariery, przez ogłoszenie i jeśli będą zainteresowani to się do Ciebie odezwą

@pracodawca

Witam , mam pytanie czy pracownikowi na emeryturze przysługują- wczasy pod gruszą jak innych firmach?

Maciej Nowy wpis
@@pracodawca

Jeśli jest czynnym pracownikiem pobierającym emeryturę to tak a jak byłym pracownikiem Auchana na emeryturze to raczej nie bo to jest dodatek do urlopu wypoczynkowego a emeryt na taki nie może iść z wiadomych względów.

Czy firma Auchan Polska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Xyz

Tak; wszystkiego dowiesz się w kadrach

Maciej

Firma udziela pożyczek pracowniczych ale są też bezzwrotne zapomogi. Można się o nie starać raz na pół roku. W praktyce zapomogę można otrzymać raz na rok. Dodatkowo firma na święta daje bony towarowe no i nie zapominajmy o akcjonariacie pracowniczym który też w jakiś sposób gratyfikuje pracownika. Tak więc w tych sprawach firma Auchan to dość dobra firma.

Jakie godziny pracy obowiązują w Auchan Polska?

xxx

zazwyczaj 6-14, 14-22, są też zmiany nocne. Czasem się zdarza dział, który zaczyna o 5, albo 5:30. A np na kasach kasjerki pracują różnie, bo tam przepływ pracy jest inny niż na dziale

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auchan Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Dale

Witam, chciałem zapytać o ogłoszenie o pracę na stanowisku agent ochrony. W różnych województwach widziałem, że w ogłoszeniu jest informacja o umowie o pracę bez okresu próbnego. Ale czy to właśnie Auchan zatrudnia bezpośrednio czy firma zewnętrzna, która akurat ma dany market pod swoją kuratelą?

Nela
@Dale

Jeśli ogłoszenie jest pod logo Auchan, to zatrudnia Auchan.

Witam. Uważajcie na ten sklep. Dziś wrzuciłam paragon na dno torebki a pani kasjerka do mnie ze nie wyjdę bo trzeba zeskanować paragon. Inni wychodzili jeden po drugim bo drzwi przez jakiś czas są otwarte. Żenada. Zaczęłam grzebać się z zakupami i zapomniałam bazylii w doniczce poszłam do kiosku za chwile wracam z paragonem a ktoś ukradł tą bazylię. Ciężka czasy inflacja. A obsługa nie pilnuje czy ktoś czegoś nie zostawił. Ja rozumiem ze to moje gapowe - poranna euforia ale może odrobina dobrej woli sprzedawcy. Mam paragon są kamery i obsługa podobno patrzy. Idzie do tego sklepu ale miejcie oczy w (usunięte przez administratora) i w głowie patrzcie wszystkim po rękach bo chwila nieuwagi i was (usunięte przez administratora).

Monika83

Witam. Czy są przyjęcia do sklepu Auchan? Najlepiej na kasę

Czy zdarzają się nadgodziny w Auchan Polska?

Mario

Są ale nie płatne. Do odbioru

JeszczePracownik

Dzień dobry. Proszę o rzetelną informację do kogo się zgłosić w sprawie mobbingu na dziale Słone tak, żeby ktoś potraktował tą sprawę na poważnie???!!!! Ta pseudo kierowniczka krzyczy na swoich pracowników przy KLIENTACH, straszy naganami za małe niedociągnięcia, wydaje 5polecen rzeczy do zrobienia na JUZ, a człowiek się przecież nie rozdwoi?! Jeśli nadal będzie taka CHORA sytuacja to będziemy zmuszeni nagrywać ja na dyktafon.

Dawid
@JeszczePracownik

długo już tak wygląda sytuacja w pracy? jak to wpływa na atmosferę między pracownikami?

JeszczePracownik
@Dawid

4miesiac GEHENNY...

@JeszczePracownik

do kierowniczki kadr ona pomoże w takiej delikatnej sprawie

Wanda

jest 100% pewności, było już tak? jak szybko oni tutaj tak właściwie reagują na tego typu problemy. Są jeszcze jakieś, z którymi można się tu dość często spotkać?

Obiektywny
@JeszczePracownik

Pracuję w Auchan Kielce stosunkowo krótko, ale na tyle wystarczająco, że z całą stanowczością jestem w stanie stwierdzić, że albo Twój wpis jest mocno koloryzowany, albo nie do końca rozumiesz i interpretujesz zjawisko mobbingu. W moim odczuciu, które wynika nie tylko z obserwacji, ale przede wszystkim dotychczasowych doświadczeń zawodowych dbanie o relacje na poziomie pracodawca-pracownik i odwrotnie funkcjonuje conajmniej na odpowiednim poziomie. Jeśli uważasz, że jest odwrotnie, aTwój bezpośredni przełożony w sposób nieumiejętny i niezgodny z przyjętymi standardami komunikuje się z pracownikami to poprostu zgłoś problem dyrekcji marketu, a na początku poprostu wyraź swoje zdanie swojej kierownik.

Ogarnij się
@JeszczePracownik

Jasna sprawa. Po co się dwoić, troić i wogóle się starać. Przecież najwygodniej byłoby przyjść pogadać z ludźmi, zjeść dofinansowany obiadek, pomarudzić, ponarzekać na pracę i płace. To niestety nie reprezentacja Polski w piłce nożnej i premia nie wpadnie za friko. Niedobra ta kierowniczka, wymagania ma i pracować każe...koniecznie musisz to zasygnalizować.

ktoś
@Ogarnij się

A kto tam jest kierowniczką teraz ? Jak wiśnia to fakt że może się drzeć?

były
@JeszczePracownik

nagrywaj, zapisuj jak często się to dzieje, zbieraj dowody. pamiętaj, że mobbing to nie pojedyncza sytuacja, tylko musi się to powtarzać co jakiś czas. zgadaj się z kimś, komu też nie odpowiada jej traktowanie, aby w razie sprawy sądowej potwierdził twoje zeznania. jestem byłym pracownikiem i wiem jaka jest atmosfera na tej hali, dlatego nie dziwię się, że szeregowemu nerwy puściły.

były
@Obiektywny

tak, tak. stosunkowo krótko pracuje i już całym sercem za firmą stoję! xD pracujesz w PR firmy.

jz
@JeszczePracownik

(usunięte przez administratora)niestety trudno udowodnić zwłaszcza że ta Pani dopuszcza się go często na serwisantach którzy przychodzą sobie dorobić kilka groszy i dla świętego spokoju odpuszczają temat a szkoda bo byłoby o czym opowiadać, na przykład o naruszaniu nietykalności cielesnej.. Chyba każdy kto pracuje w Auchan już o tej historii słyszał, nie wspominając o innych wybrykach Pani Kierownik... Szczerze sama się dziwię dyrekcji sklepu że trzyma na stanowisku taką osobę, myślę że kwestią czasu jest jak jakiś klient nagra i udostępni w sieci filmik z jej popisami.

@jz

Mówimy o owocu podobnym do czereśni?

Hanna
@JeszczePracownik

Aż tak, co się działo? Byłoby super, gdybyś napisał coś więcej. Chciałabym wiedzieć, o czym konkretnie mowa. A poza atmosferą warto, np. dla zarobków?

Auchanek
@Kasia

Nie mówimy.(usunięte przez administratora) od wielu lat nie pracuje już w Auchanie w Kielcach. Nie wiem czy ona w ogóle pracuje jeszcze w firmie. Ostatnio co pamiętam to przeniosła się do Lublina, ale czy do Auchana Lublin to nie pamiętam.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Auchan Polska?

A

Po 3 umowie jak to bywa w prawie każdej firmie.

Justyna
@A

A długie te umowy na czas określony? Na rok czy mniej?

Konkret
@Justyna

Wszystko w zależności od pracownika, jak dobry to dają po roku nieokreślony. Teraz nawet jest możliwość bez okresu próbnego, od razu określony na pół roku.

@Konkret

Ale to chyba jakieś specjalnie warunki trzeba spełnić?

Wioletta

Wysokiej klasy obsługa klienta oraz produkty wysokiej jakości. Pracodawca wypłacalny, ogromny szacunek do pracownika. Polecam

Jaaaa
@Wioletta

A brała Pani dzisiaj leki??

@Wioletta

Nie zgadzam się z tą opinią bo pracowałem w tej firmie i wiem że oni wcale nie szanują pracownika. Wiśnia wszystkimi miotała. Ciężka praca w tej firmie jest.

wondorosyji
@Wioletta

Potwierdzam poprzedników - NIE SZANUJĄ pracownika wcale.

@wondorosyji

No ale skoro nie szanują to czemu ktoś tu jeszcze pracuje? :( Może jednak nie jest tak źle?

Jaaaa
@Wanda

Zostały osoby, które olewają kierownictwo i robią o chcą, ściemniają po katach. Mądrzy pracownicy już dawno odeszli bo szanowali pracę i siebie ????????

auchansponsorujerosję
@Wanda

to oczywiste - ludzie mają kredyty, rodziny, różne sytuacje finansowe, a może i nawet boją się, że wszędzie jest jak w tym k**chozie i wskoczą z deszczu pod rynnę.

Przyszły pracownik

Mam pytanie odnośnie zatrudnienia. Ostatnio straciłem pracę i chciałem się przyjąć do pracy w Auchanie. Nie wiecie może czy i na jakie stanowiska są przyjęcia? Interesuje mnie bardziej wykładanie towaru niż siedzenie na kasie. Z góry dzięki za odpowiedź.

@Przyszły pracownik

Wrzuć cv do skrzynki przy POKU, to do Ciebie zadzwonią, jak będą przyjęcia.

Żal mi Ciebie

Biorąc sprawę retrospektywnie nasuwa się konkluzja, że najprawdopodobniej byłaś(eś) najgorszym pracownikiem jakiego pracodawca miał wątpliwą przyjemność zatrudniać. Nie doprecyzowanie w kwestii wspomnianego omijania szerokim łukiem budzi we mnie podejrzenia graniczące z pewnością, że to forma antyreklamy własnej osoby...bo swoim nickiem i umieszczoną treścią wpisu zachęcasz do ignorowania i omijania właśnie siebie. Zanim rozpoczniesz kolejną pracę zachęcam i namawiam do pracy nad sobą, bo wygląda na to, że czeka Cię sporo roboty.

miłosz
@Żal mi Ciebie

Widzę ekipa PR od wybielania działa, bo wcześniejsze komentarze są raczej jednogłośne. No i ocena sama mówi za siebie HI HI HI

Lekson
@miłosz

Najbardziej żałuję że dałem się tak wykorzystwać jako serwisant. Nie zliczę darmowych godzin gdzie musiałem zostać. Godzina wyjścia minęła a ty jak głupek zostawałeś ,nikt nie docenił

No tak
@Lekson

Ja tak samo miałem, w ogóle w Auchanie to ciężki klimat jest a kierownicy cisną żeby tylko premia była. A przepraszam tam nie ma kierowników tylko managery ???? już nie będę krytykował bo fala krytyki nie raz się tu przelała więc życzę wam zmiany na lepszą pracę bo to jednak jest firma z ludźmi odklejonymi od rzeczywistości a kasa strasznie mała jak na warunki kieleckie. Szkoda bo fajni ludzie odchodzą a zostają tacy strasznie roszczeniowi.

Czy Auchan Polska zatrudnia studentów?

Tak zatrudnia

Czy jest możliwość pracy w Auchan Polska na część etatu?

bolo2021

Tak, ale tylko na kasach.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Auchan Polska?

Jak się pracuje teraz przy Pandemii? Skrócili etaty?

Jaa

Paleciak skaner i fo boju. Ogarniesz.

@Jaa

Wieczna walka o paleciak z serwisantami -.-

Olo

Brak uzupełniania towaru po interwencji z centralą! To (usunięte przez administratora)nie market!

Kacper

Jakie ma auchan zarobki dla studentów ?

Zdegustowany

Proszę mi wyjaśnić jak można zmieniać cenę w czasie otwarcia marketu. Ceny zniczy niby w promocji a przy kasie promocji brak. To kpina z klienta. Albo robicie promocję albo NIE.

nick
@Zdegustowany

Dzień dobry, ceny nigdy nie były priorytetem na otwarcie sklepu. Pozdrawiam :)

Wiem
@Zdegustowany

Prawdopodobnie cena na polce mnie zostala zmieniona, a nie odwrotnie. Cena na kasie jest cena ustalona w sprzedazy, ceny na polce zmienia sie gdy ona sie zmienia, ale czasem ktos moze przeoczyc

Magda

Ile jest działów w auchan?

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska