Opinie o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Managiery jak złoto! Pensje rozumie, że nie są już tajne, że tak szczerze o otwarcie piszecie :p

@ja

A co to za wielka tajemnica ile zarabiają "menagery"? Niech pracownicy wiedzą, że nie tylko oni wykorzystywani są za marne grosze. Bo prawda jest taka, że i szeregowi pracownicy (zarabiają 1400-1600 PLN na rękę) i menagerowie (zarabiają 2150-2500 PLN na rękę) są za tanią siłę roboczą w tym syfie. Poza tym przyszli "nowi" chętni do tej pracy na starcie niech wiedzą na co mogą liczyć odnośnie płacy w tej "rodzinnej" firmie :-)

@ex

Ja się z tym całkowicie zgadzam, jednakże jest to ujawnianie danych chronionych tajemnica ( w sumie to się nie dziwię, że chroniona te informacje, bo śmiech na sali)

@Jaa

OK. Dane chronione są tajemnicą ale tutaj po pierwsze nie ma podanych osób z imienia i nazwiska i wysokość ich płac tylko podany jest pewien przedział płacowy, który i teraz po drugie według mnie jest dyskryminacją płacową (czyli ta sama praca wykonywana przez kilka osób za różne pensje) a ta z kolei jest niezgodna z polskim prawem.

Joanna

Dziękuję,

Joanna

Witam, ile u was zarabia kierownik działu? 2300?

jaaaaaaaaaaaa
@Joanna

Tak, na rąsie :)

@Joanna

Są też tacy kierownicy, którzy zarabiają 2900 brutto (czyli na "rąsię" 2150 PLN).

Ale, ale Aleksandra :-D

Pani MW i pan SENIOR każą menagerom bo mogą. W innej firmie już dawno pożegnaliby się ze stanowiskiem a tu według standardów Auchan gnębią tych naszych biednych menagerów, ale wiecie co? Nie żałuję ich bo doskonale wpisują się w klimat tego sklepu. Przecież oni boją się MW i ona dobrze o tym wie więc z tego korzysta. Poza tym myślicie, że oni są lepsi? Oj nie, nie są. Niektórzy to są nawet głupsi od swoich pracowników, ale jakby co to wiecie oni to Wielcy Menagerowie Auchan Kielce. Nawet nie wiecie jaka to patologia panuje w kadrze zarządzającej, która to jest kadrą zarządzającą tylko z nazwy. Dobry przykład przedstawił tu "napoj" z Karoliną- z twarzą chce wyjść? Przed kim? Właśnie. To sztuczny teatrzyk. Jest dobrze? Och nie to jest źle, że jest dobrze to napiszę, że jest źle to wtedy jest dobrze. No ludzie złoci czy oni sądzą, że mają do czynienia z osobami upośledzonymi umysłowo? To wszystko widać. Wiecie co, czasem sobie tak myślę, że lepiej jak nie ma kierownika w pracy. Wtedy każdy wie co ma robić i jak obsługiwać klienta. Pamiętam jak wszyscy wyjechali kiedyś na jakieś szkolenie. Boże jaki wtedy był spokój i o dziwo sklep się nawet nie zawalił. W sumie niech sobie siedzą na tej swojej górze i nie przeszkadzają normalnie ciężko pracującym ludziom. Oni już dawno są oderwani od rzeczywistości panującej w firmie. Można stwierdzić, że jakby ich wszystkich zwolnić to wiele na funkcjonowaniu firma by nie straciła. Przykład piękny to Piekarnia. Tam kierownika nie ma a jakoś ten dział nie upadł. Najgorzej to ma szeregowy pracownik bo nie dość, że musi użerać się z klientem, biurokracją to jeszcze nasza kadra nam kłody pod nogi rzuca i wymaga żeby progres był. No tak, ale przecież Ci nasi biedni menadżerowie to też tyle pracy mają. Tak mają, ale dużo plotek do opowiedzienia sobie. Koleżanka już mówiła jak to jedna z drugą sobie opowiadała gdzie to nie była na urlopie i jak tam nie było albo na jakie ich dzieci zajęcia to nie chodzą. No, ale jakby co to ciężko pracujemy, tak tak właśnie widać ;-)

E.M.
@Ale, ale Aleksandra :-D

Z twarza to trzeba wychodzic, ale zawsze przed podwladnymi pani Karolino! Niestety chyba nie znam, ale moze to i dobrze. Jak dobrze, ze mnie tu juz nie ma !

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auchan Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
napoj

Pani dyrektor jest jeszcze do zniesienia,cala atmoesfera ktora sie zepsula zostala zrobiona przez MW I SENIORA...karza menagerom teraz robic obchody co godzine i sprawdzac stany na dziale towaru,smiech na sali...walka ze stratami (odpisami) a o 21ej gdzie juz klientow nie ma ma byc dotowarowany caly dzial...zal....karolina z miesa robiac obchod,spisujac i widzac wypelnienie np ryb gdzie jest wszystko,potrafi wpisac,ze nie ma nic i powiedziec pracownikowi-musze wyjsc z twarza..haha...wspolczuje dzialowi-piekarnia...nie maja menagera,ogarnia wszystko Agata i zostal wciagniety w to ten fajny chlopak...wymagania maja od nich jakby zastepowali menagera,przechodzac i slyszac jak sa traktowani to na mejscu calej zalogi powinni zaniesc wypowiedzenia i podziekowac panu Seniorowi za pomoc dla nich za utrzymanie dzialu w rewelacyjnym stanie nie majac zadnej pomocy...no coz o gorze nie mozna powiedziec dobrego zdania...sa wyjatki,jest paru wporzadku menagerow...pozdrawiam

W lidlu, biedronce, kauflandzie, centrum dają więcej. Taka podpowiedź dla was.

jaaaaa

tak, jasne 2000zł na rękę :)

Szejbek
@jaaaaa

Brutto zapomniałeś dodać

Olek

Jakie zarobki w Auchan? Można liczyć na więcej niż najniższa krajowa? Oprócz premii...

Każdy szanujący człowiek mający swoje zdanie odejdzie i faktycznie zacznie odychać...Pierw się jest człowiekiem a później dopiero jest się na stanowisku.Niektórzy o tym zapomnieli!!!

Tom

A co sie stalo na pf na dziale mieso ze tyle procownikow na raz odeszlo ?

Jerry
@Tom

Po prostu wizja nowej szefowej im się nie podobała i odeszli. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Obawiam się jednak, że ten dział zaczyna powoli podupadać. Potrzebna jest szybka reakcja pani Karoliny bo niebawem załoga całkowicie jej się rozpadnie a tworzenie nowej ekipy zajmie trochę. Na razie ma pełne poparcie "góry", ale wydaje się, że "dół" zamierza wypowiedzieć jej "posłuszeństwo". Jak na to zareaguje? Jakie podejmie decyzje? Czy uda jej się opanować sytuację? Nie wiadomo. Jedno już jest pewne. Traci najlepszych pracowników, którzy mieli pojęcie o swojej pracy a nowi nie są emocjonalnie związani z firmą i brak im doświadczenia więc w każdej chwili mogą ją pogrążyć. Swoją drogą to apel do kierowników-szanujcie swoich podwładnych bo na ich miejsce nie znajdziecie już lepszych. Dziś "stary pracownik" z głową na karku jest na wagę złota tym bardziej, że zarobki nie przyciągają do naszej firmy a wręcz zmuszają do zmiany miejsca pracy lub szukania kolejnej. Dziś się śmiejecie ( co niektórzy), ale pamiętajcie, że od nich zależy wasza premia a pośrednio wasz byt w firmie. Dobra ekipa to spokój dla menadżera, zła ekipa to ciągły stres i brak wyników, brak wyników to brak premii. Dobry przykład to pani z Garmażu- ona "dogaduje się" ze swoimi ludźmi i ma wyniki na sektorze PF podczas gdy sklep odnotowuje straty. Da się? Da się :-)

@Jerry

Pf wędliny nigdy nie był rentowny, niew tym sklepie. Co do pracowników. To każdego można zastąpić, kwestoa czasu i środków.

pola

co wy tak sie tych kierowników czepiacie, fajni ludzie, pogadać można nie wiem o co wam chodzi ja znam jednego fajnego...

kierownica

A pracuje jeszcze????:-)))))

Sprawiedliwy

Jesteś żałosny

Tajemniczy...

Góra zainteresowalaby się panem A i cała ochrona która robi sobie zakupy podczas pracy gdzie normalny pracownik nie może bo jaka awantura by była a ich to oczywiście nie obowiązuje jeden wielki burd.. Następna sz.p MW. Wielka pani która nie zna się na niczym jak coś spieprzy to zgania na pracowników żeby się wybielic wydziera się na pracowników o byle co ludzie co to ma być ludzie się przez nią zwalniają bo nie mogą wytrzymać czy to jest normalne zróbcie z tym wszystkim porządek bo w końcu to wszyscy odejdą bo będą mieli psychicznie dosyć tej patologi co się tam dzieje... Opieprzac i siedzieć przed komputerem każdy jeden potrafi i brać pieniądze a żeby pomóc pracownikowi wytłumaczyć jak czegoś nie rozumie to lepiej się na niego wydrzeć i podpieprzyc do gory.Ludzie boją się przyjść i porozmawiać z panią MW bo wiedzą że zaraz będzie darcie i to jest kierownik haha śmiech Następny Pan sztywniak co mu honor nie pozwoli się schylic po papierek który leży na podłodze tylko pani kierownik chodzi i zbiera po prostu masakra jeden wielki śmiech co się dzieje...

Gosc
@Tajemniczy...

Miej taką samą dolegliwość, to ciekawe czy będziesz potrafił ot tak się schylić.

Załamka
@Tajemniczy...

Patologią to są te twoje teorie urojone w głowie!!! Nie znasz się, nie wiesz... to milcz albo zapytaj MĄDRZEJSZYCH przy tablicy!!!

@Załamka

o ile są mądrzjeści.... co, urazona jestem smieją się ze mnie, a ja jestem taka straszna

Sprawiedliwy
@Tajemniczy...

Kto to jest pan A ??? A ochrony się czepiasz bo pewnie masz coś na sumieniu ! Zajmij się swoją pracą i nie wpierda..... się w prace innych

A
@Sprawiedliwy

Ooooooo kultuuuuuraaaaa porazajaca!

Gosc

Znowu ktoś odchodzi...

@Gosc

Kto tym razem, dyrektor?

Robert

Jeszcze jedno. Mogę się domyśleć kto to napisał "To się zwolnijcie! Ludzie po co się męczyć! ? ". Łatwo się pisze a jeszcze żyje, gdzie szacunek i atmosfera co by nie było trochę już pracujemy ze sobą. Jesteśmy jak druga część rodziny i co mamy się pozabijać czy boki wyciąć w zdjęciu. Od razu mi przyszło do głowy "po co się męczyć strzelmy sobie w łeb" ale to nie jest rozwiązanie. Jak podajemy sobie rękę to dodajmy jeszcze do tego nasz uśmiech i niech od nas czuć będzie ciepło a nie złość i zimno ... nienawiść jest niebezpieczna i do niczego nie prowadzi.

@Robert

Teeee filozof zmień dealera. Powtarzam, zwolnij się albo szukaj nowej pracy.

@Robert

I nie domyślasz się, nie ludz się nawet :p Prawisz takie filozoficz,e dyrdymaly, że chyba jesteś w odpowiedniej firmie, bo brzmi to podobnie jak te hasła, ktoeymi jesteście karmieni. Nie pasuje praca, szukasz nowej. Ręce to ja mogę podawać biednemu, a nie będę się męczyć, że niby w imię czego?! Weź, przestań.

kos
@Jaa

Chyba Robert sporo tej ideologii się nałykał. Mamy nadzieją ,że to nie początki syndromu sztokholmskiego i 14 lutego nie pobiegnie z kwiatami do dyrekcji :-) Już nawet media pokazują co się dzieje w tej firmie (500+,wynagrodzenia ) a wypowiedzi pracowników w TV wydają się takie znajome. Swego czasu sporo się mówiło o złych warunkach pracy Bied.. Jak by pracownicy „trzymaliby się za rączki i uśmiechali do siebie” to pewnie by dzisiaj na plecach towar nosili. Można pozwolić się okładać po plecach i zostać niewolnikiem, zwolnić się lub próbować walczyć z ciemiężcom. Najgorszym jednak wyjściem jest nie posiadanie własnego zdania i oceny sytuacji. A właśnie tego ta firma oczekuje od swoich ludzi. Te ciągłe spotkania i natłok informacji nie mają na celu aby polubić i zrozumieć handel, bo przecież i tak nikt nikogo nie chce wysłuchać, aby poznać opinie i pomysły. To jest tylko po to, aby ogłupić pracownika, by łatwiej nim sterować. I najwidoczniej w wielu przypadkach im się to udaje.

Robert

Opinia 2 Witajcie ludziska. To co piszecie wszyscy to mnie zasmuca bardzo. Czy każdy z Was wie ile mu zostało lat, miesięcy czy dni a może i godzin ... NIE. To czemu tak zachowujecie się za życia mało każdy ma problemów i trosk to jeszcze w pracy dobijamy się i tu oczerniamy. Nikt za życia nie jest aniołem bo na to trzeba zasłużyć i co robimy w tym kierunku ... NIC. ŻYCIE JEST KRÓTKIE pamiętajmy o tym i nikt nie wie co będzie jutro. Jesteśmy tylko ludźmi to nie znaczy że jesteśmy hienami za życia. Czy nie miło jak uśmiechamy się i pomagamy sobie. Wiem, że było by jeszcze milej jak by nas doceniali a nie poniżali a jeszcze jak by płacili a nie oszukiwali [np. 500+]. Pamiętajmy, że w życiu są tłuste chwile ale chude potrafią nas zaskoczyć. I kto poda nam wtedy rękę? Zastanówcie się przez chwilę.

jula

Pozywajcie się pozywajcie a szefostwo auchan się pośmieje.Oni mają w (usunięte przez administratora) czy szary pracownik ma za co rachunki opłacić,a przy pracy w auchan ma się kiepskie możliwości i siły by gdzieś dorabiać. Powiedzcie czy w Kielcach wiadomo coś o wynikach barometru??, Bo u nas milczą jak zaklęci a ludzie mają dość harówy za wszawe grosze.

J
@jula

To się zwolnijcie! Ludzie po co się męczyć! ?

Pozwijmy się wszyscy nawzajem, a co!

Nickowa

Czemu już nikt nic nie pisze, że ktoś śmierdzi, że ktoś jest niedorajdą itp? Przecież to piszecie z anonima? Hehe

@Nickowa

W internecie nikt do końca nigdy nie będzie anonimowy, a może dokładniej nie dla wszystkich. Fakt, te epitety to przesada. Można kogoś nie lubiec, ale żeby takie rzrczy z imienia wypisywać to zwykły brak kultury. Tym bardziej, że zapewne prosto w oczy takich rzeczy tej osobie ( nie chce używać imienia, bo uważam to za niestosowne) nie powie, a przecież może. Można sobie ponarzekac, pośmiać się ale ublizanie to już przesada. Zawsze można kiedyś przypadkiem zamoenic się z tą osobą miejscami. Nie wspomnę, że z racji samego wieku też nie wypada, a i nie kojarzę takowej przypadłości.

Widzę skasowanych kilka komentarzy. Oczywiście zostały zachowane wcześniej poprzez print scren. Liczę tylko na sukcesywną pomoc ze strony administratorów tego portalu. Najgorsze wiecie co jest? Że te osoby są blisko ciebie, przechodzą obok ciebie.... a ty się mam nadzieję, niedługo dowiesz kto to był. Pozdrawiam.

@Gość

No niektórzy się zagalopowali w swojej ocenie.

;-)
@Gość

No i oczywiście dowiemy się kim Ty jesteś, poznamy Twoją tożsamość ;-) Czekamy z niecierpliwością na rozwój sprawy ;-) Powodzenia ;-)

@;-)

A czemu jesteś tak bardzo ciekawy mnie? Czyzbys te obelgi, to Ty pisał?

;-)

Pewnie, że tak ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska