Auchan Polska
2 43 69 5 1
Ona Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Za nic na świecie bym tam nie wróciła, (usunięte przez administratora)!!! Każdy dzień inna godzina pracy można kociokwiku dostać .

Tak2Nie
Jacek Nowy wpis
 Rekomendacja

Ponownie byłem w Bydgoszczy i ponownie zajrzałem do Auchan na kruszwickiej . Jednak zrezygnowałem z zakupu wędzonego łososia bo pech chciał że znowu była tą starsza szupła pani w męskiej fryzurze minę miała podobna jak ostatnio . Więc teraz postanowiłem zrobić zakupy na stoisku grill . Serdecznie polecam to stoisko wszystkim klientom marketu przesympatyczna obsługa i pyszne jedzenie . Dziękuję i życzę miłego dnia .

Tak5Nie
Jacek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam byłem ostatnio przejazdem w Bydgoszczy wszedłem do Auchan na kruszwickiej chciałem kupić wędzoną rybkę dokładnie łososia na ciepło starsza pani która mnie obsługiwała pewnie pamięta. Mam też nadzieję że pamięta jak była nie miła. Ja wszystko rozumiem że mogła czuć się źle bądź mieć gorszy dzień, nie oczekiwałem od tej starszej pani też jakiegoś uśmiechu tylko zwykłej obsługi a była niemiła i burkliwa. Fajnie by było gdyby ktoś z przełożonych porozmawiał z tą starsza panią w krótkiej męskiej fryzurze o zachowaniu wobec klientów . Jednak koniec końców kupiłem tego łososia i pomimo bardzo nie sympatycznej obsługi łosoś był smaczny .

Pioter

Co prawda pracowałem w toruńskim grajdole, ale napiszę tu, bo nie ma Torunia w gowork. Z perspektywy klienta nie mam zastrzeżeń do Auchana. Masa przestrzeni, ceny znośne i samoobsługowe kasy, czyli koszmar Januszy i Grażyn z Biedronki. Jednak z doświadczeń pracownika już nie jest tak kolorowo. Na początku przyszedłem z agencji pracy na sezonówkę, ale okazało się, że Auchan zapomniał powiedzieć mojej agencji, że już nie zatrudniają na tę pozycję. Już wtedy powinna zapalić czerwona lampka w głowie. Powiedzieli mi jednak, że mają dla mnie alternatywę, bo szukają kogoś na alkohole. Uznałem, że to oferta w porządku i po rozmowie z kierownikiem zostałem przyjęty. Musiałem czekać kolejne 2 tygodnie, bo niby szefowa HR-u na urlopie była, a potem się okazało, że okresy rozliczeniowe im nie pasowały i musieliby mi dać całą premię. Takie małe kłamanko na "dzień dobry"! Co do pracy, to nie mogę źle pisać. Wiedziałem, na co się godzę. Ciśniesz w półki, zmieniasz cenówki i za dużo nie pytasz ( i nie wymagasz). Teraz z perspektywy czasu najbardziej mnie śmieszy auchanowy zwyczaj przydzielania Ci "opiekuna stażu". W praktyce to wygląda tak, że dostajesz gościa, który ma najdłuższy staż, ale zero umiejętności trenerskich. Na każde pytanie do mojego "opiekuna" dostawałem odpowiedzi "Tam!" albo "Nie wiesz?" Tajemniczej komnaty "Tam!" nigdy nie odnalazłem... Gościu zasadniczo się nie nadawał. Zero komunikacji. Klątwa wiedzy i niezrozumiałe dla mnie skróty myślowe. Co ciekawe uaktywniał się dla mnie z pomocą, jak prosiłem kogoś innego, żeby mi wytłumaczył, to czy tamto. Taki trener. Jedyna rzecz, jaka nie szwankowała w rozmowie z nim, to obgadywanie innych pracowników działu i nie tylko. W tym był mistrzem. Szkoda, że moje szkolenie nie przewidywało obrabiania d$%y innym. Wtedy miałbym z czego czerpać. Co do kierownika, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony elastyczny i respektował, twoje uwagi do grafiku. A z drugiej strony wyznawał jakieś dziwne włażenie w odb%^y starych pracowników. Oni stali z telefonami, a ten zlecał wszystkie najcięższe prace mi. Rozumiem, że nowy zawsze musi się wykazać, ale to była przesada. Reszta ludzi na dziale prócz kierownika i "opiekuna". Całkiem spoko. Po kilku tygodniach okazało sie, że nie będzie szkolenia na elektrycznego paleciaka, bo Auchan oszczędza. Zmiany, jakie wprowadził rząd były nie do udźwignięcia dla Auchana. Tak mi powiedział mój kierownik. I poruszałem ten temat dwa razy. Na dziale alkohole i napoje palety ważą minimum 600 kg. A norma dla pracownika jest 450 (waga z paleciakiem). Najcięższe palety, które były w większości, ważyły ok. 800-1000 kg. Co tam, że masz ciągnąć palety cięższe 2.0-2,5 raza cięższe, niż pozwalają Ci przepisy. Auchan oszczędza. Nie muszę opisywać jakim wrednym kłamstwem jest to w firmie, która nie płaci podatku dochodowego w Polsce od początku swojego istnienia, bo przecież inwestuje w pracowników.... Bolały mnie plecy i zamiast zgłaszać wypadek przy pracy, to stwierdziłem, że spie$%^lam z tego (usunięte przez administratora). Mogę odwalać ciężką pracę, ale muszę być dobrze wynagradzany. 2400 brutto, to trochę za mało... Nawet netto, to nie jest cena za Twoje zdrowie. Po drugie wyobraź sobie jak jedziesz z paletą, która waży z paleciakiem jakies 1080 kg i musisz manualnie ja zatrzymać, bo jakiś bezmyślny klient wymusza na tobie pierwszeństwo. Do tego dochodzą bezmózdzy , zapatrzeni w telefon, rodzice z "bombelkami". Kogoś przejedziesz i będziesz płacił odszkodowanie albo siedział za nieumyślne spowodowanie śmierci, bo... Auchan oszczędza. Po decyzji o zwolnieniu dałem znać telefonicznie mojemu kierownikowi. Podziękowałem mu za współpracę i poinformowałem, że jutro złoże wypowiedzenie do kadr. Dostałem smsa, że kadr nie ma i on to załatwi. A jak to zrobi, to zadzwoni. Życie mnie nauczyło, że nie warto wierzyć w takie "obietnice" i następnego dnia pojechał osobiście do Auchana. Opróżniłem szafkę i poszedłem do kadr. Okazało się, że nikogo tam nie ma, ale sa rozpisane dyżury na drzwiach. Przyjechałem następnego dnia. Oczywiście nikogo nie było, mimo rozpisanych godzin. Kierownik też nie oddzwaniał. Zgodnie z przewidywaniami olał sprawę. Następnego dnia poszedłem do biura obsługi klienta, ponieważ moja karta nie pozwalała mi wejść do części, gdzie były biura dyrektorki i kierowników. Poprosiłem o rozmowę z druga osobą w Auchan. Mimo 3 krotnych zapewnień, że zjawi się zaraz, to nie przychodziła przez 40 min. To był trzeci kanał komunikacji, jaki zawiódł. Nie szanują Twojego czasu jako pracownika, to jeszcze nie szanują jak chcesz odejść. Więc zostałem zmuszony, po sięgnięcie za armatę i napisałem mejla do siedziby firmy. Następnego dnia zadzwoniła do mnie sama dyrektorka, że mogę do niej przyjść, kiedy mam czas i ochotę. W sumie próbowałem się zwolnić przez około 5-6 dni. Żenada, że w procesie odchodzenia z pracy musi się angażować sama elita marketu. Ale przy okazji powiedziałem dyrektorce, co myślę, o tej upośledzonej firmie.

@Pioter

Mogłeś iść na L 4 i wyjść na spacer zrobić zdjecie i wrzucić na fejsa i zwolnienie masz gotowe . Ja tak zrobiłam i zwolnienie gotowe . Tak działa to w Auchan w Bydgoszczy na kruszwickiej. A najlepsze jest to jak po kilku dniach osoby tam pracujące pokazały mi zdjęcia osób które były na L4 i na fejsie wstawiły focie jak to świetnie bawili się wyjeździe wakacyjnym . No coz to taki specyficzny markecik . Nie drazylam tematu bo mi akurat o zwolnienie chodziło bo inaczej musiałabym męczyć się 3 miesiace jeszcze na wypowiedzeniu a tak od ręki . Wiec u mnie akurat wszystko było przemyślane .

Tak8Nie1
czarnulka123
@Pioter

Możesz napisać czy pracowałeś na Żółkiewskiego czy na Grudziądzkiej.

Justyna kłamie
@Justyna

Justyno jeżeli dobrze pamiętam to zwolniono ciebie dlatego że pracowałaś w innym sklepie będąc na zwolnieniu lekarskim. Po co tutaj kłamiesz

TakNie11

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ania

Pracuje i stwierdzam że własnego zdania w tej firmie nie można mieć tu masz robić i skakać jak ci każą i za wiele się nie odzywać.Robić tak by był największy zysk dla firmy a ty jako pionek się nie liczysz .Idąc z jakimś problemem do menagera możesz zapomnieć że otrzymasz pomoc owszem zostaniesz wysłuchany ale nic poza tym znieczulica totalna.

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Czy Auchan Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jasiek

Pracować trzeba w każdej firmie. Ja nie narzekam ale za to staram się dobrze robić swoje.

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Justyna

Dziś wybrałam się na zakupy do Auchan na kruszfickiej w Bydgoszczy. Poszłam z zamiarem zakupu ryb jednak nic nie kupiłam nie z powodu, że nie było danego asortymenty wręcz przeciwnie był . Tylko że względów że jestem byłym pracownikiem "góra" jako to nazwał to kierownik działu zakazała pracownikom kontaktów i rozmowy ze mna . No cóż rybki dziś na kolację nie zjem trudno . Jednak ta tzw " góra " to nie wiem ktoczy Dyrektor czy jakiś główny menager to raczej mało poważni ludzie . Czyżby chcieli w ten sposób odegrać się za prawdę która im przedstawiłam ? Dziwni co coZ nie będę się nad tym zastanawiać bo szkoda mi na tą akurat bzdurę mojego czasu . Może teraz wywiesza moje zdjęcie przed wejściem do marketu z napisem "tej pani nie obsługujemy" . Pewnie gdyby nie RODO to spadłoby na taka myśl . Serdecznie pozdrawiam tzw "górę" .

Tak17Nie
Justyna

Pracowałam w Auchan na Kruszwickiej . To była świetna praca naprawdę polecam. Ja bawiłam się świetnie. Nawet przełożeni starają się szanować pracownikow. Pracowałam na dziale Ryby tam dopiero był ubaw. Filar działu bardzo "sprytna" i bardzo szanująca pracownikow. Może trochę nie jest zbył lotna w pewnych kwestiach no ale cóż tak bywa. Kiepsko szlo jej między innymi robienie grafików no ale trzeba to zrozumieć musiala zrobić grafik aż na 5 osob hahaha to ciężka sprawa ale dzielnie pomagała jej koleżanka i tak sobie robiły przez parę miesięcy te grafiki oczywiście traktując wszystkich "równo " hahaha no z wyjątkiem pomagającej koleżanki w grafiku same ranki zero popoludniowek zero zmian srodkowych. Ale koleżanka ma już swoje lata prawie 20 lat przepracowanych i twierdzi że się wypaliła. A co to garnek z gliny że się wypaliła??? Jak się wypaliła niech zmieni dział. Na tym dziale jedyna osoba ktora traktuje pracowników z szacunkiem jest menager ,jest to człowiek dla którego mam wielki szacunek. Jest osobą która potrafi bardzo dobrze zarzadzac i współpracować z ludzmi. Jedyna wada jest to że pozwala sobie żeby pani filar i jej koleżanka wchodziły mu na głowę ale to silny facet i wierzę że wreszcie przejrzy na oczy . Oj fajnie było fajnie wiele się działo alei tym kiedy indziej .

Tak26Nie3
Anita

Może narzekający to osoby które w ogóle nie powinny pracować w handlu bo nie lubią takiej pracy?

Tak2Nie6

Marecki
@Anita

Nie mogę się zgodzić z tą opinia. Pracowałem w Auchan bdg i naprawdę nie polecam. Dużo pracy, mała płaca, wymagania z kosmosu. Teraz również pracuje w handlu ale w innej firmie i warunki są o niebo lepsze.

Klientka Fordon Auchan

Przy kasie samoobsługowe 14.07 około godziny 13 bardzo niemila i chamska Pani. Karta skarbonka była rejestrowana i jeszcze dzień przed działała a Pani ta zamiast załatwić sprawę stwierdziła, że na pewno nie rejestrowalam. Widocznie wie lepiej co robię. Była chamska, smiala się prosto w twarz i jeszcze bezczelnie nie chciała mi oddać karty i musiałam jej wyrwać z tej łapy. Zero podejścia do klienta. Myśli, że jest nie wiadomo kim.

Tak4Nie1
kicia
@Klientka Fordon Auchan

jestem stałą klientką Auchana i nigdy nie spotkałam się z jakąś nie miłą osobą. widocznie pani ma jakiś problem ze sobą.czy ktoś jest miły czy nie to działa w obie strony.nie można poniżać osoby z drugiej strony,ponieważ ona też jest człowiekiem,która ciężko pracuje na utrzymanie swoich rodzin.zachowanie pani jest widoczne nawet po pani wpisie prostackim

Tak16Nie2
klient 66
@Klientka Fordon Auchan

Proszę Pani Kasa Miła Auchan w Bydgoszczy to miejsce pracy miłych , zaangażowanych kasjerek. Miło jest tam być klientem, a Pani swoimi problemami życiowymi niech się podzieli z najbliższymi . Proszę dać spokój ciężko pracującym kasjerką. Miłe Panie zawsze komuś będzie źle.

Tak15Nie1
lala 87
@Klientka Fordon Auchan

Skoro skarbonka nie wchodziła to musiała zostac zablokowana a blokowana jest wtedy gdy 3 razy w ciagu dnia się ją odbije ... w regulaminie jest wyraźnie napisane ze można ją skanować raz dziennie !!!!!

Tak2Nie1

Hurra

Może nie zarejestrowalas tej karty.trzeba mieć IQ powyżej 80

Tak3Nie3

zdzicha

Nie polecam pracy na rejewskiego zwłaszcza na dziale słodkie wypłata słaba za nadgodziny (usunięte przez administratora)tylko oddają wolne pracy tyle, że trzeba cały czas trzeba biegać i jeszcze ludzie obgadują cię za plecami i tworzą plotki na twój temat lepiej poszukać normalnej pracy.

Baska

Auchan zatrudnia ludzi na sezon i daje im wypowiedzenie umowy wcześniej niż się kończy umowa wykorzystują pracowników by robili jak jelenie a jak nie wykonasz tego polecenia to dra ryja i zwalniają ludzi tam to nie ma czasu zjeść porządnie ani zapalić na magazynie (usunięte przez administratora) jak Cholera nie mówiąc już o toaletach porostu brak słów na ten Markiet tam najlepiej to iść do inspekcji pracy

Tak6Nie

stan

Dział warzywny coraz gorszy głównie chodzi o produkty, ziemniaki często są w środku gnijące cebula tez nie wiem od kogo oni kupują .Najciekawsze z tego wszystkiego są cytryny w siatkach co któraś siatka ma zplesnialom cytryne tu raczej trzeba żeby przeszedł się ktoś z sanepidu a nie jak pod spodem jest rubryczka czy mam dowody,raczej pan dyrektor niech się przejdzie i dostanie oświecenia.

Klient

Ja często robię zakupy w tym sklepie, chodzi o Auchan w Fordonie. W sklepie można kupić coś do zjedzenia na gorąco i skonsumować na miejscu. Dlaczego przy stoliku nie ma krzeseł, co to za baran wymyślił. Czy on jada też na stojąco jak bydło na pastwisku? Za kogo on się uważa. Czy w biurze jak je to stoi? On nie powinien tam pracować, bo klientów ma za nic. To trzeba zgłosić do samego Prezesa Firmy Auchan

Tak1Nie
Maciej
@Klient

Rozumiem twoje niezadowolenie z braku krzeseł. Każdy chciałby zjeść w spokoju i komforcie, ale może warto skierować swoje uwagi do kogoś z przełożonych w firmie lub obsługi klienta? Może w tym dniu krzesła były z jakiejś konkretnej przyczyny niedostępne. Czy pytałeś o to?

AuchanBDG

Obecnie pracuje w Auchan i ktoś kto pisze dobre opinie to musi być ktoś nie z pracowników hali. Dlatego nie narzeka. Wymagania jak z kosmosu za marne pieniądze. Zrób to to i to i jeszcze tamto jak tego nie zrobisz to dostajesz opiernicz. Jak masz wszystko zrobić na czas jak jesteś sama na zmianie. Żenada. Za nocki płatne marne grosze, przerwa 30 minut ale najpierw żeby mieć te 30 minut to w tygodniu musisz wyrobić nadgodziny, żeby mieć 30 minut przerwy w nocy. Komu bym się zapytała każdy jest tam bo musi zarabiać chociaż coś bo jedna pensja nie wystarcza ale planują odejścia. Pracownik ochrony wewnętrznej (usunięte przez administratora) robi, (usunięte przez administratora) dzwiga a ma ma więcej pensji. Żenada.

Tak8Nie
auchan
@AuchanBDG

Pseudo ochrona to prześladowcy ale nie klientów tylko pracowników. Pieniądze marne, premie żadne a wymagają pracy jak za dwie osoby. Dlatego tak jak firma dba o nas my dbajmy o nią...

Paulina

@AuchanBDG w każdym dziale firmy praca moze wygladać nieco inaczej, zróżnicowanie wynagrodzeń jest kwestią naturalną. Duży wpływ na atmosferę w pracy ma kierownictwo i współpracownicy. Jak to wygląda w pracy na hali w Auchan Polska? @Justyna Obecnie nie widziałam ofert pracy w biurze w Bydgoszczy. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce "Kariera" na stronie internetowej firmy. Tu podsyłam link: https://www.auchan.pl/pl/oferty Jeżeli chodzi o wymagania jakie firma stawia wobec kandydatów do pracy, niestety nic nie wiem na ten temat. Może pomoże ktoś z pracowników?

Justyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację do pracy w biurze? Jakie mają wymagania na starcie?

Paulina

@Zniesmaczony, dziękuję za Twoją odpowiedź. Dobrze, że za nadgodziny przysługuje odbiór wolnych dni, bo z tego, co widziałam, w różnych firmach różnie to bywa. @grzegorz wozniak, czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Auchan? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu.

Tak1Nie

Jacek

Czy tylko narzekać potraficie? Praca do lekkich może nie należy ale nie jest źle!!!

Tak2Nie2

anonymous

Nie polecam tam jest taka integracja personelu że żony już nie mam

Tak11Nie
grzegorz wozniak

nie polecam tego pracodawcy

Paulina

@MICHAŁ JANKA, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w Auchan, ale stosuj się proszę do zasad naszego regulaminu - na forum obowiązują określone zasady i zabronione jest na przykład używanie obraźliwych słów (https://www.gowork.pl/regulamin). @Zniesmaczony, czy jest możliwa negocjacja warunków? Nadgodziny w ogóle nie są możliwe, czy po prostu nie są płatne?

Zniesmaczony
@Paulina

Nadgodziny płatne sa niemozliwe. Za dodatkowy czas dostajesz wolne. Co do negocjacji warunków raczej wątpię. Tu wiecznie ktos przychodzi i odchodzi.

Zniesmaczony

Praca jak praca ale zarobki porażka. Na start trzy miesiące bez premii na reke 1550zl. Po tych miesiacach moze dostaniesz 1750zl na czysto. Nadgodzin platnych w tym markecie nie ma. Jak chcesz zarobic to nie tu.

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bydgoszcz.

Gutek

Może nie jest zbyt przyjemnie słuchać krytykę ale prawda jest taka jak napisał @Ewik. Praca jak praca, firma spoko i tyle.

Ewik

Pracowałam parę lat wstecz w Auchan ze względuna stan zdrowia zrezygnowałam sama nikt mnie nie wywalił !!!!!!!!!!! w obecnej chwili ponownie wysłałam CV do Auchan i zaproponowano mi ponownie rozmowę kwalifikacyjną z czego jestem bardzo zadowolona !!!!! moi drodzy to o czymś świadczy że wracam do pracy właśnie do Auchan - moje zdanie jest takie jak ktoś chce pracować to bedzie pracował a przysłowie mówi ZŁEJ BALETNICY PRZESZKADZA RĄBEK U SPÓDNICY !!!!!!!!!! No niestety marketymają specyficzny charakter pracy . Nikt nikomu nie karze pracować w markecie można z miotłą polatać !!!!!!!!!!

Tak5Nie

Paulina

Zapoznaliście się z wywiadem z Auchan? Znajdziecie go pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,814991,wywiad-dorota-patejko Co Was szczególnie zaciekawiło?

Kaja

Auchan Polska w Bydgoszczy, nie cieszy sie najlepsza opinia. Praca za minimalna krajowa, umowy na cwierc etatu, wymagania jak z kosmosu, zatrudnianie tylko na swieta, a po swietach do smietnika..... trafiasz do PUP, albo na garnuszek rodzicow! Nie polecam, wrecz odradzam wszystkim aplikujacym i szukajacym pracy!

Zostaw opinię o Auchan Polska - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie