Opinie o Auchan Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Bydgoszcz

Ona

Auchan Kruszwicka Nie polecam pracy w tym miejscu zatrudniają na trzy miesiące nieraz na miesiąc a jak coś im nie pasuje to zwalniają albo nie przedłużają umowy.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Auchan Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Justyna

Witam . Kwestia rozwoju w tej firmie chyba nie istnieje cos takiego, no chyba ze po znajomosci i tez nie zawsze. Podam przyklad z dzialu na ktorym pracowalam. Po pierwsze Pani tzw filar-osoba ktora nie nadaje sie do niczego poza robieniem szumu wokol wlasnej osoby zeby wiadomo bylo ze wogole jest, a smutna rzeczywistosc jest taka ze to zwykly len ktory nawet nie potrafi zrobic grafiku dla 4 osob. Klejny przyklad z dzialu ryby na ktorym pracowalam pani B. Ktora przez 20 lat wyklada i sprzedaje ryby doszla w tym do perfekcji , ona przynajmniej tak mysli i sie tym szczyci . Tylko nie wiem czym bo wykladanie ryby przez 20 lat to chyba sredni powod do dumy tzn ,ze jest sie chyba bardzo slabym zeby nie zrobic nawet kroku w przod, ale nie wazne , nie o tym mowa. Mowa jest o awansie , no wlasnie pani B przez ladnych parenascie lat stara sie jak moze donosi na wspolpracownikow , kopie dołki pod kim sie da i jeszcze falszywie usmiecha sie do tych ludzi, jednak po mimo tylu staran awansu brak . Hmmm moze jedyne co ugrala donosicielstwem to jedynie to ,ze w grafiku pani filar lub kierownik dzialu wpisuja jej zmiany takie jak sobie zyczy. , troche to slabe zamienic resztki watpliwej godnosci na wpis w grafiku. Wiec jak widac mizerne szanse awansu. A co do pani B. To moze jest tak ze kierownictwo nie dalo jej awansu bo dobrze jest miec na dole kreta ktory na wszystkich doniesie. Wiec awans to w tej firmie srednia przyjemnos bo tzw "gora" to nie sa jacys wybitni ludzie z kregoslupem . Wiekszosc pracownikow hali jest po stokroc inteligentniejszymi i myslacymi osobami niz kadra kierownicza Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracownikow Justyna.

@Justyna

Możesz mi napisać na priv na co mam uważać martakrusz123@wp.pl

Praca w auchan zmnienia sie z dnia na dzien na gorsza a to z powodu pani menager z dzialu wedliny. Poniewaz pani Katarzyna K Tak wczula sie w role ze duzo moze , ze po malu ze zwyklego szukania problemow tam gdzie ich niema zmienia sie to w (usunięte przez administratora) Pani Kasia tak poczula swoja wyzszośc , ze zabrania nawet kolezankom ktore pracuja na roznych dzialach ìsc wspolnie na przerwe. Dobrze , ze nie moze zabronic miec obok siebie szafki w szatni , albo zabronic spotykania sie prywatnie po pracy , bo pewnie juz by to zrobila. Krzyczec tez nie musi bo wszyscy póki co mamy jeszcze dobry sluch i slyszymy i rozumiemy co mowi. Pomimo , ze jest menagerem na konkretnym dziale , to uprzykrza zycie wszystkim pracownikom sklepu. Z dyrekcja nie ma nawet co rozmawiac bo jak wszystko i zawsze zamiota to.pod dywan i nic sie nie zmieni. Jednak jesli sytuacja bedzie sie utrzymywac napiszemy oficjalne posmo do zarzadu w Piasecznie. Jest w sklepie tylu menagerow a tylko jedna pani wprowadza tak ciezka atmosfere i to nie na swoim dziale ale wsrod wszystkich pracownikow sklepu.

Justyna

Hmmm sporo się dzieje widze. Nie wiem kto ma problem z wyjciem na przerwę. Jednak pamiętajcie , że przełożony nie może Wam zabronić wspólnego wyjścia na należna Wam przerwęrsli jesteście z różnychdziałów i nie koliduje to w jakikolwiek sposób z wykonywana pracą. Przełożony nie ma prawa ingerować w to, kto z kim przebywa na przerwie itp. To jest Wasz czas wolny w ciągu pracy i jeśli nie są przekraczane zasady wryraznie określone w wewnętrznym regulaminie firmy, to przełożony nie może ingerować w nalezny Wam czas odpoczynku w ciągu pracy. Jednak jeśli w jakiś sposób jest to narzucane przez przełożonego. To prawdopodobnie w ten sposób właśnie przekracza swoje obowiązki zawsze możecie to zgłosić, są od tego odpowiednie instytucje a to co próbuje narzucić Wam przełożony ma odpowiednią nazwę. Pamiętajcie również, że mamy czas upałów i uzasadnione jest przedłużenie przerwy lub dodatkowy czas wolny i co najważniejsze nieograniczony odstęp do wody pitnej, która musi zapewnić Wam pracodawca. Pozdrawiam serdecznie. Justyna.

Pracownicy

W odpowiedzi na powyższy wpis naszej koleżanki z działu ryb absolutnie nie zgadzamy się z jej opinią. Pani Katarzyna K. jest naszym menagerem od lat i dany wpis jest dla Niej bardzo krzywdzący i daleki od prawdy. Jeżeli danej osobie nie odpowiadają zasady panujące w firmie....... czas na zmianę pracy. Pracownicy z działu Wędliny, Sery, Nabiał.

@Pracownicy

Drodzy "pracownicy" którzy nie potraficie się podpisać pod swoimi słowami, no cóż z pewnością czymś jest to spowodowane...Więc drodzy "pracownicy" jeśli odpisujecie na moją wiadomość a dokladnie na moją odpowiedź do wiadomości odnośnie jednego z menagerow. To po pierwsze nie pracuje już od dawna , no ale może w tym zachwycie nad panią manager mogliście tego nie zauważyć, a po drugie ja w swojej odpowiedzi poruszałam ogólne zasady pracy i obowiązki obu stron, pracowników i kadry kierowniczej. Pozdrawiam serdecznie "pracownikow" Justyna

Ala
@Justyna

Skoro jesteś tak świetnie zorientowana we wszystkim to może zmień branże ? Idź na kierownika ? Aa i swoją drogą chyba nudne życie ..tyle czasu ... a nadal w kółko to samo ..

Klin

Biegają z aparatem i robią pracownikom zdjęcia pomylili zawód

Bożena
@Pracownicy

Dzień dobry wszystkim Tu chodzi o Fordon czy Kruszwicką?

@Maki

Jak wszędzie, pracować trzeba a wypłata nie wielka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auchan Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Jeleni szukajcie w lesie

Dajcie sobie spokój, by starać się o zatrudnienie przy ul. Rejewskiego. Pani Ewa.H, która przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne jest nieprofesjonalna, niesłowna, proponuję gorsze stanowisko, niż te na które aplikowałem. Na wstępie już sama zniechęca do podjęcia pracy tłumacząc się tym, że ciężka praca fizyczna itd. Mimo tego zadeklarowałem chęć podjęcia pracy. Nawet godząc się za 2800 zł brutto łącznie z premiami. Jak to Pani stwierdziła, że to nie jest tak jak większość ludzi myśl, że premia jest osobno liczona do zasadniczego wynagrodzenia. Praca odbywa się nawet w nocy, za nadgodziny dni wolne w tygodniu. Dodatkowo na wstępie rozmowy Pani już mnie uprzedziła, że nie toleruje osób, które korzystają z urlopu na żądanie twierdząc, że to odnosi się do braku szacunku do jej osoby, gdy napotyka je w sklepie czy na plaży. Serio?! Gorzkie żale jakby miałoby mnie to interesować. Ogólnie ta pani jest zakręcona jak słoik po ogórkach, gdyż tak wcześniej wspomniałem jest nie słowna twierdząc typu "oddzwonię zaraz po godzinie 14, jak tylko przyjdę do pracy... Rozumiem zdarzenia losowe, poślizg czasowy ale żeby sobie przypomnieć prawie po 2 godz spóźnienia to słabe. A gdy dzwoniła to bardzo szybko mówiła, jakby w locie do toalety się śpieszyła. Nawet nie zorientowała się czy do odpowiedniej osoby dzwoni, gdyż w trakcie rozmowy mówi " pan był na rozmowie w poniedziałek", musiałem ją poprawić słowami typu "chyba się Pani osoby pomyliły, gdyż odbyłem rozmowę w piątek" Na koniec nie łudź się, że stanowisko na które aplikujesz zostanie Ci zaoferowane. Co innego było podczas rozmowy telefonicznej. Pani rekrutująca uprzedza, że trzeba liczyć się z tym, że mimo objętego przez Nas danego stanowiska nagle możemy się znaleźć na dziale ryb.

Jeleni szukajcie w lesie

Twoja karma

Auchan fordon. Odradzam pracy w tej firmie! To już (usunięte przez administratora), który zrobił dyrektor wraz z seniorką! Seniorka zawsze najmądrzejsza,wprowadza mobbing,człowieka ma za parobka!! Nie daje dojść do głosu bo pozjadała wszystkie rozumy! Pewne sprawy jak sprawdzanie i dopytywanie ludzi dlaczego chorują podchodzą pod paragraf i inspekcję pracy! Jeśli nie będziecie szanować pracowników to potracicie tych dobrych i zostaną Wam same mimozy,które nie wytrwają do pierwszej wypłaty i dojdzie do tego,że ten cyrk będzie trzeba zamknąć i może wtedy w końcu otworzycie oczy! Praca za najniższą krajową,a wymagania jakby płacili 5tyś!

Ala

Już się zwalniamy detekcja to przykro muwic małia wywalcie tą babę ostatnie ostrzeżenie bo się zwalniamy

Dorka
@Ala

Przeczytaj co napisałaś i napisz na nowo bo to jakiś bełkot.

Hah
@Dorka

Pani alAla chyba w szoku jest

Jarczyk kalińskAuchan Bonarka

Ile wynosiła łapówka od jarczyka dla siudy w zamian za nie pisanie bzdur na fb?

Czy pracodawca Auchan Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

X

Tak. Do złożenia doniesienia i niezatrudniania

Opinia dotyczy Auchan Włocławek. Konkretnie zasad dla pracowników w czasie pandemi . Niby są dwie zmiany, pracownic są podzieleni. Jednak nie dotyczą to kadry zarządzającej, ochrony. Pracownicy też są przenoszeni z jednej grupy do drugiej,jak komu pasuje.... A serwisanci muszą się stosować do wytycznych jak by byli gorszymi ludźmi. Praca na serwisie to w większości praca dorywcza, dlatego ktoś podejmuje się serwisu żeby móc sobie dorobić wtedy, kiedy jemu to odpowiada a nie kiedy mu to narzucają... Zrozumiał bym, gdyby wszystkich obowiązywały te same zasady, jednak są lepsi i gorsi... Ochrona wymaga dostosowania się do nich, chociaż sami nie przestrzegają zasad i nie potrafią niczym uzasadnić swoich roszczeń... W ogóle mam wrażenie, że ochrona bardzo przekracza swoje kompetencje. Jest nie miła i opryskiwa,z nielicznymi wyjątkami. Nie wiem jak długo jeszcze tak wyrzymam, chciał bym żeby ktoś zrobił tam porządek.

Ktoś

Obsługa wraz z ochroną to jakaś pomyłka. Po sali można chodzić bez maseczki lub mając ją na brodzie, a gdy podchodzisz do kasy samoobsługowej to przychodzi pajac z ochrony i lalunia kasjerka i blokuję kasę! Co za (usunięte przez administratora) Nigdy więcej nie zrobię tam zakupów. Sytuacja dotyczy Włocławka.

Jak w Auchan Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Doda

Kto przyja tom panią to masakra za chwilę będziemy się zwalniać ona ma sprawy za (usunięte przez administratora) w nie jednym zakładzie zwolnijce ja albo my się zwolnimy

@Doda

A możesz napisać kogo masz na myśli odnośnie swojego wpusu

Olga

Tam panią w Bydgoszczy parę osób myśli o zwolnieniu Na Rejewskiego

Justyna

Witam. Szybkie pytanko mam odnosnie karpia . Czy w Bygoszczy na kruszwickiej kupie karpia od lokalnego dostawcy ??? Tzn od p. Białas? Martwego oczywiscie, usmiercanego przez dostawce. Bo roznie to bywalo......czego bylam swiadkiem i z niedowierzania ze mozna katowac karpie az to udokumentowalam . I jeszcze jedno pytanie dlaczego pracownica dzialu mowi ze karp jest dostarczany ze stawow ze Slesina ? Zadzwonilam zapytalam i niestety nie macie ze Slesina karpi. Wiec prosze informujcie rzetelnie i uczciwie skad pochodzi karp jak klient zadaje pytanie. To ze pracownik cale zycie stoi na stoisku z rybani nie upowaznia go do wrpowadzania klientow w błąd Pozdrawiam Justyna .

Jak jest z pakietem medycznym w Auchan Polska? Można dołączyć rodzinę?

odpowiedź

tak

Anka

Bylam w sobote na zakupach . Na wejsciu na hale sprzedazy skorzystałam z płynu do dezynfekcji , robiąc zakupy poprawiłam sobie maseczkę dotykając rękoma twarzy. Na dzień dzisiejszy jestem po prywatnej wizycie u alergologa gdyz opuchla mi twarz i mam na cerze pokrzywke uczuleniową. Pan alergolog zapisal mi tabletki i masci ktore mają pomoc stwierdzajac iz był to bezposredni kontakt z substancją nie chemiczną a toksyczną. Dlatego uwazajcie wszyscy i nie korzystajcie z plynow w takich czy innych marketach. Mnie na razie leczenie kosztuje 200 Zł i to może nie być koniec.

Klient

Auchan Bydgoszcz ul.Kruszwicka Byłem w ostatnim czasie na zakupach na kruszwickiej ,zdziwiło i zaskoczyło mnie to że na stoisku z rybami sprzedawane są truskawki Ekspedientka która chwilę wczesniej sprzedala ryby,za chwilę podeszla do stoiska i sprzedala truskawki.GDZIE JEST SANEPID!!!! Osoby odpowiedzialne za taką sytuację powinny być pociągnięte do odpowiedzialności!!! kiedyś byłem stałym klientem ale po tym ciągłym bezsensownym przestawianiem asortymentu co chwilę w inne miejsce,odechciewa się chodzić na zakupy do tego sklepu, bo traci się czas na szukanie produktu który został po raz kolejny przeniesiony w inne miejsce. Szkoda że dyrekcja Auchan z Piaseczna nie ma kontroli nad tym co dzieje się w ich sklepach

@Klient

Pracowałem na dziale ryby na kruszfickiej w Bydgoszczy i szczerze trochę mnie zaskoczyły te truskawki dołączone do działu ryb. Jakieś półtora roku temu jak pracowałam tam to była wielka pogadanka przełożonych pewnego dnia ze nie wolno nam kroić arbuza na dziale ryby ,bo często klienci nie mogli natrafić na pracowników działu warzywa i owoce i przychodzili z prośbą żeby np przrkroic im arbuza i robilismy to czasem grzecznościowe , jednak zrobił się z tego problem i przełożeni dali nam reprymende, że nie wolno bo to wbrew zasadom sanepidowskim itp. A teraz owoce na dziale ryby ???? Albo zmieniły się zasady sanepidowskie nagle, albo kolejny dziwny pomysł dyrekcji. Podejrzewam że skoro teraz są truskawki na dziale ryby to za chwile pewnie pojawia się czereśnie, wiśnie, pewnie arbuz też i pewnie teraz dział ryby będzie mógł kroić arbuza na swoim dziale. Dziwny to sklep aż się dzis tam wybiorę zobaczyć to połączenie ryb z truskawkami. Tam dziwne rzeczy się już działy, trochę A nawet sporo wiem i nie tylko wiem bo większość tego udokumentowalam na zdjęciach i nagraniach bo nadziwić się nie mogłam co za numery się działy. Kiedyś moga się może komuś przydać te informacje zanim się przedawnią. Pozdrawiam cierpliwych klientów którzy pomimo ciągłych przekładanek czasem znajdują to po co przyszli. Teraz na pewno znajdą truskawki na rybach , nawet logiczne bo gdzie indziej mogłyby być truskawki . Justyna

Donosi donosi. W zeszłym roku pani B razem z koleżanka,tak odnosiła na dziewczynę ze swojego działu ryby że dziewczynę zwolnili bo gdzieś tam poszła w czasie chorobowego. Nie pracuje na tym dziale to się nie wtrącam ale gdybym tam pracował to bym nie siedzial tak cicho jak reszta. Pozwolili sobie wejść na głowę to tak mają. Szkoda że dziewczyna się nie odwołała od tego zwolnienia bo pewnie by z nimi wygrała.

Justyna

Nie odwolywalam się bo nie czułam takiej potrzeby. Ale miło że ktoś pamięta że tam pracowałam. A że koleżanka działu na mnie dnosiła wiedziałam przez cały czas. Jednak jej dnoszenie jak i ona sama były dla mnie tak bez znaczenia że nawet nie zwracałem na to uwagi. Pozdrawiam Jystyna.

Roza

Szukam pracy jako kasjer w w/w sklepie na 1/2 etatu.Jestem emerytką.Czy mam szansę..Posiadam doświadczenie w handlu.

Ambroży Kleks

Najgorsza firma nastawiona na wyzysk pracownika. Wykorzystywanie, poganianie, wyliczanie czasu, brak szacunku, minimalne płace a wymagania wygórowane nie adekwatne do wynagrodzenia. Zmuszanie do delegacji, nadgodzin i pracy w godzinach nocnych. Atmosfera straszna, gęsta a kierownictwo cieszy się z wszechobecnej nienawiści! Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Opinia dotyczy Auchan Bydgoszcz Kruszwicka.

Maciej
@Ambroży Kleks

Napisałeś sporo niepochlebnych słów pod adresem firmy. Pisząc o nadgodzinach lub pracy w nocy nie dodałeś, czy jest ona ekstra wynagradzana lub pracodawca proponuje odbiór wolnego w dogodnym terminie? Czekam na Twój obiektywny i merytoryczny komentarz.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Auchan Polska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pracujemy do 13 albo 14 . Wygląda tak jak w każdym innym sklepie

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska