Opinie o Auchan Swadzim

Elzbieta

Jestem stałym klientem w Swadzimiu i do kilku lat zauważyłam, że Auchan w niektórych promocjach stosuje taktykę typu przykładowo ( z ostatniego czasu )parówki berlinki bez promocji kosztują około 3 zł a promocja jest + - 4,5 zł przekreślone na 3 zł, podobną nieuczciwą promocję można znaleźć też w dziale zabawki i innych działach. Klient który w dużej mierze kupuje te same produkty to od razu zauważy .

Iwona

Odwiedzając Auchan Swadzim w weekend możecie wziąć udział wraz ze swoimi dziećmi w akcji organizowanej przez centrum handlowe "Widoczni na drodze", gdzie wszyscy zostaną przeszkoleni z bezpieczeństwa na drodze i dostaną w prezencie odblaski http://www.auchanswadzim.com.pl/aktualnosci/wydarzenia/209642

Iwona

@ZaleCzek a czym różni się praca w Swadzimiu? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

ZaleCzek

W Swadzimiu i tak o wiele lepiej niż w Komornikach tam to dopiero jest hardcore podejścia do Ludzi na dole...

Bolek

Tak to wyglada w Auchan. Szkoda zycia na Auchan.

Nędzne zarobki jak na tak duży sklep. Wymagania i obawiązki ogromne a wynagrodzeniea najniższa krajowa nie ma się co dziwić ze brakuje pracowników .Nikt nie chce charować za 1400 zł i to jeszcze sobota niedziela na trzy zmiany bez słowa dziękuje nie polecam. Są lepsze mniejsze markety np lidl biedronka gdzie placa więcej i atmosfera lepsza oraz warunki pracy

edfg

hmm to trochsze dziwne bo one powinny byc uwzgledniane

alenka

Nie nadgodziny się nie zdarzają oczywiście te za które trzeba by było zapłacić, one są a potem w niewiadomy sposób znikają. Wtajemniczeni wiedzą jak to się dzieje. Tylko inspekcja pracy nie potrafi a może i nie chce nic zrobić.

papi

byłam na stanowisku kasjera,zaczynałam na etacie 5/8 potem dostałam 3/4 kiedy zaproponowałam że mogę przejść na cały etat usłyszałam że nie ma na to kasy i mogę przyjść przez firmę zewnętrzną (śmiech),mając zmianę 8h kiedy były święta i braki kadrowe po 2h wypuszczali na przerwę by mieć z głowy a potem kiedy była potrzeba skorzystania z ubikacji były pretensje i tłumaczenie "jak miną kolejki to pójdziesz" w grafiku widzieli o której kończysz mimo to trzeba było się upominać o wyjście do domu żeby zdążyć na tpbusa kiedy już bezpłatny nie jeździł co godzinę,miła atmosfera między pracownikami to się zgadza ale jak wszędzie trzeba uważać na dupowłazów,nadgodzin w wypłacie nawet nie szło się doliczyć jeśli za nie płacili kiedy nie było ich kiedy oddać :)a jak je oddawali to wypuszczali wcześniej do domu mając potem mega kolejki

alenka

I dopóki tym ludziom generującym zysk będą płacić po 1400zł,zmieniać im ciągle grafiki,kombinować by ukryć nadgodziny,to klienci będą się do sklepu zrażać.A oni się będą dalej zastanawiać dlaczego tak jest.

20 lat Auchan

Utrzymują zbędnych seniorów którzy tylko budują ścieme dla centrali i masę menadzerów ...a oszczędzają na pracownikach którzy tak naprawdę generują zysk. Przy tych brakach kadrowych na dole, na 200-stu szaraków przypada 40-stu kierowników którzy do pracy się nie garną dając zły przykład podwładnym.

alenka

Dopóki ktoś w tej firmie na górze nie zrozumie że czasy jeleni odeszły w niepamięć i nikt już za najniższą krajową w tym kraju zasuwał nie bedzie,to ludziska będą spędzać czas na kolejkach do kasy,a pracownik działu będzie miał w nosie swoją pracę.Tylko pakiet socjalny jest w miarę ale to w żaden sposób nie zmieni tego że ludzi wykorzystuje się za wszawe grosze.

papi

Pracowałam w Auchan Swadzim 3 lata na 3/4 etatu na większy etat nie miałam co liczyć bo szefowa twierdziła że nie ma kasy na to. A tym co wchodzili dobrze w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawała 7/8 etatu i awanse. Kierownicy chamscy,urlopy narzucane,godziny dodatkowe wyrabiane za darmo. Obiady za 5zł,dojazd 50zł ty,50zł firma jeśli ktoś dojeżdżał autobusem.

JA

z swadzimiu jak patrzę na te pseudo menadżerki to mi się żygać chce przecież to głąby bez szkoły a wyglądają jak fleje mo znajdziecie dla nich jakieś fitness

hahhaaha

Zgodzę się tylko z tym że wypłata na czas i socjalka jest. Pensja najniższa krajowa + 50 niezależnie od stażu no chyba że ktoś po znajomości zatrudniony. Szanse rozwoju i szkolenia brak, nawet brak szkoły filara. Ciągłe zmiany kadrowe i osoby bez kwalifikacji na wyższych stanowiskach nie znające się na handlu, bez ambicji chcące tylko zachować stołek... Bilanse , barometr wielka ściema i cenzura. Wszystko musi iść przez przełożonych (droga służbowa) którzy blokują rozwój talentów - ludzi którzy mogą coś wnieść do firmy. Mam nadzieje że centrala zrobi z tym porządek wystarczy możliwość bezpośredniego kontaktu pracownika z centralą.

pracujący

Praca nie jest zła zależy też od działu na jakim się pracuje.Te WEEKENDY w pracy poprostu żenada niedziele powinły być WOLNE od pracy a nie ciągle w pracy w soboty niedziele.Niedziela dzień święty świecić i spędzać z rodziną a nie w pracy .

Michu

Proponowana pensja na stanowisku pracownika technicznego jest śmiesznie niska w stosunku do wymagań i poświęceń, praca na dwie zmiany , sobota, niedziela, dyżury pod telefonem całodobowo, pracownik od wszystkiego, porażka. W Amazonie który słynie z małych zarobków technicznym płacą 2700 3000 netto

kamil.o

Najsłabsza rozmowa na jakiej byłem. Szkoda czau.

michał

Na rozmowie powitać Cię może nieogolony i z brudnymi paznokciami jegomość z przerostem formy i niezaspokojonymi aspiracjami. Oferowane płace są śmieszne.

Bodek

Czy ktoś się orientuje ile dostaje "pośrednik pracodawca" za pracownika od Auchan?

andy

Po kilku latach pracy na umowę o pracę ok 1300 na rękę, grafik co chwilę zmieniany tak że nic nie można zaplanować, urlop to firma Ci wyznacza kiedy im pasuje a nie tobie, chamskie traktowanie przez przełożonych, wieczne braki kadrowe co przekłada się na naszą pracę. Normalnie niczym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] we Francuskich koloniach w Afryce 100 lat temu

pracownik tymczasowy

Byłem tam przez kilka dni jako pracownik tymczasowy. Kierownictwo ma poprzewracane w głowach - najłagodniej mówiąc. Osoby, które są niekompetentne i wredne w ogóle nie powinny sprawować takich funkcji! Nie można pójść skorzystać z łazienki bez pretensji. Kierowniczka czepia się o wszystko, co tylko się da, włącznie ze spóźnieniem z wejściem na salę (nie mylić ze spóźnieniem do pracy) o 2 minuty!

Generalnie gdyby nie agencje typu Techno Service i Jobman stawki byłyby wyższe. Bo kiedyś były tam inne agencje i stawki nawet były wyższe 3-4 lata temu nie obecnie. Jednak do momentu kiedy będą jelenie którzy będą godzić się pracować za 6 zeta to będzie tak jak jest teraz

n

Nigdy nie pracujecie tam przez pośrednika - będziecie traktowani jak psy i z godzinę będziecie pracować za darmo i ku chwale ojczyzny.

poznanianka

anonim - 2009-09-22 17:12:23 Dodaj opinie o Auchan Swadzim - Swadzim. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. super pracodawca..dba o pracowników, wypłata na czas,pakiet socjalny znakomity...tylko jak to bywa w markecie , niskie płace i dziwne etaty (np.5/8)

Zostaw opinię o Auchan Swadzim - Swadzim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Swadzim