Auchan Polska
216

Opinie o Auchan Polska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska

Niki

Jak dobrze się pracuje to nikomu nie chce się pisać.

Zainteresowana

Bardzo zastanawiająca sytuacja, zupełny brak wpisów na forum. Jaki jest powód?

marek

Dziś w Auchan cyganka zażądała pieniędzy od mojej żony robiącej zakupy, a gdy została zignorowana powiedziała do żony "ty k...". Niestety nie było mnie na miejscu, bo zrobiłbym porządek z tym cygańskim ścierwem agresywnie żebrzącym wewnątrz sklepu. Teraz wiem dlaczego Adolf miał awersję do cyganów.

Zuzanna

@Rozczarowana, pracujesz jeszcze w Auchan Polska Katowice? Co powinno zmienić się w firmie, abyś lepiej ją oceniała? Widziałam, że w Katowicach poszukiwany jest między innymi manager handlowy. Firma oferuje także praktyki i staże dla uczniów, studentów i absolwentów - czy ktoś korzystał z takiej formy zatrudnienia i może coś napisać na ten temat?

Administrator

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Auchan Polska Katowice. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Rozczarowana

Praca dla desperatów.Pensję niskie ,wymagania duże.Brak szacunku dla kompetentnych pracowników z wieloletnim stażem.To tylko tak w skrócie,bo moje nerwy siadają,kiedy mam pisać o tym (usunięte przez administratora)...

Wkurzony!!

Do mojego miejsca pracy właśnie przyszedł chłopak z Auchan. Mówi, że wszystko tam się pogorszyło, za dużo na głowie, praktycznie brak możliwości awansu, wszyscy najniższa krajowa lub niewiele więcej, ciągłe rotacje. Wstydu nie macie!!! Kolejna fatalna francuska firma w PL! Gratuluję, oby tak dalej! szlag by was wszystkich trafił!

Fionka

Podobno na śląsku teraz jest b. dobra sytuacja http://slask-praca.pl na rynku pracy, ale na razie nie mogę znaleźć niczego w biurze i też się zastanawiam nad pracą dla tego sklepu. A jak oceniacie pracę na kasie? Ciężko jest?

Zuzanna

@Teodor chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Dla osób szukających informacji na temat pracy w Auchan bardzo cenne będą merytoryczne opinie, które pokażą zarówno plusy jaki i minusy pracy w firmie. Trochę już o tym wspomniałeś w swojej wypowiedzi. Czy mógłbyś ją rozwinąć?

Zuzanna

Pracujesz w Auchan Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Auchan
@Teodor 04.04.2017 07:32

Nikt nie może ci narzucić urlopu, walcz o swoje! grafik urlopowy jest planowany w grudniu zeszlego roku. Moga tylko nie zgodzic z danym terminem ale musza to uzasadnić i musi to być potwierdzone pisemnie za twoja zgoda i mozliwoscia wyboru innego okresu. Narzucic urlop mozna tylko zalegly z zeszlego roku jak go nie wykorzystasz w 1 kwartale i jak skladasz wypowiedzenie

Maxtor

Interesuje mnie praca w Ochronie Auchan Katowice. W związku z czym chciałbym zapytać o zarobki na stanowisku początkującego pracownika ochrony (dodam, iż nie mam doświadczenia na tym stanowisku). Ciekawi mnie również atmosfera w pracy oraz system 8 czy 12 godzinny. Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tym temacie.

Maxtor

Szukam pracy w Ochronie i pomyślałem, że może Auchan Katowice. Czy ktoś wie ile zarobi tam początkujący pracownik ochrony ( dodam, że nie mam doświadczenia w tym temacie), czy jest tam 12 czy 8 godzinny system pracy, i jacy są szefowie oraz ogólna atmosfera. Z góry dziękuję za info.

nbhnjm

@doktor woo szkoda że taka słaba opinia, dobrze że szczera. Czyli to wsyztsko co piszesz wpływa na atmosfere w miejscu pracy a tu jak wnioskuje jest ona naprawde słaba...A ludzi na każdym stanowisku trzeba szanowac

doktor woo

Szczerze mówiąc pracuję jeszcze w tej firmie już 8 rok ale z roku na rok jest coraz gorzej. Wymagania coraz większe im więcej robisz tylko szkoda że nie przekłada się to na zarobek. A co gorsze nie usłyszysz nawet słowa pochwały. Tylko no zròb jeszcze to czy tamto. Nigdy w życiu nie polecę tej pracy o ile tak można powiedzieć w tej firmie nikomu. Za wszystko jest winien pracownik za brak obrotu czy za duże straty. Ostatnio słyszałem że to nasza wina bo zbyt wolno się ruszamy. Niestety taka jest prawda pracownik w tej firmie jest traktowany jak śmieć. Powinni zmienić nazwę z Auchan na Aushwitz. Bo tak nasvtu traktują. Nie będę się bardziej rozpisywał bonszkoda słów na tą firmę

Maxtor
@doktor woo 08.06.2016 14:18

Interesuje mnie praca w Ochronie w Auchan. Jesteś w stanie napisać coś napisać na ten temat?

gość

Praca na kasie. Wszystkie kasjerki pomocne. Stawka 9 zł brutto. Raczej nie ma na co narzekać. Chyba jedynie na roztrzepaną babkę z agencji.

Steel

Firma dno.Mimo tych wszystkich pakietów socjalnych itp.Szkolenia to pic na wode fotomontaż.Atmosfera na pewno nie jest przyjemna jak to piszą na stronie.Pracują tu członkowie rodzin co za tym idzie nadają jeden na drugiego,ogólnie ludzie dwulicowi.Niekompetentni managerowie za nic mających zwykłego pracownika.Najniższa krajowa.O przedłużeniu umowy decydują pracownicy działu w jakimś tajnym głosowaniu,następnie rozmowa z dyrektorką oczywiście jeśli ją zorganizują.Ogólnie masakra i nie polecam tego pracodawcy.

sergiusz

pracowałem tam było wszystko ok dopuki dyrektorem nie został polak pozwalniał najlepszych pracowników i menagerów ochrona zrobiła z pracowników złodzieji (usunięte przez administratora) hochrona miała płacone premie za pracownika powinni przeprocic masę ludzi moze teraz cos się zmieniło ale najlepsza w sklepie była pierwsza ekipa teraz jak wchodzę na zakupy to sklep wyglada cora gorzej

pracownik

taka sobie jedna - 2011-09-22 11:08:07 4 lata temu pracowałam w tej firmie. Nie wiem jak to się stało,że tak długo wytrzymałam ale pracowałam tam 3 lata, byłam pracownikiwm hali tzw. filarem i robiła dokładnie to samo co manager i normalni pracownucy działu a dostawałam kasę taką samą jak zwykły pracownik. Czyli jednym słowem [usunięte przez moderatora] Jak ja pracowałam kadra zarządzająca na początku bardzo fajna, po woli na przestrzeni tych 3 lat wszyscy "normalni" po woli odchodzili i było coraz gorzej. Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy ale słyszałam, że dużo "starszej" ekipy opuściło to miejsce a praca w tym miejscu to tak naprawdę wygląda tak, że przychodząc do pracy nie wiesz czy nie jesteś tam ostatni dzień. Ogólnie nie polecam:)Tak samo jest w całej sieci. Nie polecam.

Ada

Dział serów. Porazka, miedzy regałami znalazłam stary ser juz zielony, gdy zwrócila Pani uwagę była opryskliwa, wysłała swoja menagerke)z tego co pamietam Pani ok 30 lat ciemne włosy i końskie zęby) jeszcze gorsza nie wiem jakim cudem tacy ludzie tam pracuja jeszcze nie spotkałam sie z taka bezczelnością wśrod \"ludzi Auchan\" domyslam się że prace ma \"po znajomości\" bo jak innaczej, tak nie miła i opryskliwa chyba nie szanuje swojej pracy.

taka sobie jedna

4 lata temu pracowałam w tej firmie. Nie wiem jak to się stało,że tak długo wytrzymałam ale pracowałam tam 3 lata, byłam pracownikiwm hali tzw. filarem i robiła dokładnie to samo co manager i normalni pracownucy działu a dostawałam kasę taką samą jak zwykły pracownik. Czyli jednym słowem [usunięte przez moderatora]. Jak ja pracowałam kadra zarządzająca na początku bardzo fajna, po woli na przestrzeni tych 3 lat wszyscy "normalni" po woli odchodzili i było coraz gorzej. Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy ale słyszałam, że dużo "starszej" ekipy opuściło to miejsce a praca w tym miejscu to tak naprawdę wygląda tak, że przychodząc do pracy nie wiesz czy nie jesteś tam ostatni dzień. Ogólnie nie polecam:)

anonim

Słowa kojarzące się z Auchan Polska Katowice (np:.solidna, profesjonalna, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bierną . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili . Polska Katowice: Najbardziej nie podobało mi się w Auchan Polska Katowice:

Zostaw opinię o Auchan Polska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska