Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Zuzanna

Pracujesz w Auchan Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Teodor
@Zuzanna 03.04.2017 12:27

Pracuję w Auchan. Praca jest ok i jej organizacja...Nie podoba mi się jednak siłą narzucanie urlopu, mojego wszak . To jakieś barbarzyństwo!

Auchan
@Teodor 04.04.2017 07:32

Nikt nie może ci narzucić urlopu, walcz o swoje! grafik urlopowy jest planowany w grudniu zeszlego roku. Moga tylko nie zgodzic z danym terminem ale musza to uzasadnić i musi to być potwierdzone pisemnie za twoja zgoda i mozliwoscia wyboru innego okresu. Narzucic urlop mozna tylko zalegly z zeszlego roku jak go nie wykorzystasz w 1 kwartale i jak skladasz wypowiedzenie

Bolo
@Auchan 05.04.2017 10:00

Z planowaniem urlopu nie do końca jest ta, że to koncert życzeń i pracodawca nie ma nic do powiedzenia. Kodeks Pracy mowi: Art. 163. § 1. Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. Myślę, że ten Art. mówi sam za siebie.

Witold
@Bolo 17.10.2018 23:46

Masz racje, ale z reguły grafik urlopowy jest ustalany z dużym wyprzedzeniem z reguły na początku roku, tak żeby każdy pracownik mógł go wziąć w dogodnym dla siebie czasie. Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami? Przyjazne otoczenie w pracy jest ważne dla osób szukających zatrudnienia. Pracodawca szuka do sklepu w Katowicach kasjera sprzedawcy. Czy ktoś z Was aplikował i może napisać coś więcej na temat rekrutacji?

Jaro

Auchan Katowice Załęże, koszyki i wózki w sklepie notorycznie są brudne, wręcz oblepione i klejące się od brudu. Na zwrócenie na to uwagi w punkcie obsługi klienta usłyszałem chamską odpowiedź, cyt. "Koszyki są regularnie myte a to już nie nasza wina, że tak szybko się brudzą. Jakoś sanepid nam sklepu nie zamknął więc przybrudzone nieco koszyki po całym dniu to chyba nie problem. Jak panu coś nie pasuje i boi się że sobie rączki pobrudzi to niech sobie rękawiczki nosi" Kilka razy byłem świadkiem, jak zwrócony w punkcie reklamacyjnym ewidentnie niedziałający towar był odnoszony przez pracowników sklepu na regały. Inna dziwna sytuacja to odmowa wymiany przepalonej na nową przepalonej żarówki ledowej na nową po mimo iż nie minął jeszcze 24-miesięczny w którym można skorzystać z rękojmi bądź gwarancji a identyczne żarówki były dostępne na sklepie. Babka z punktu reklamacyjnego uparcie twierdziła, że skoro minęło 14 miesięcy od zakupu musi nim mi zwrócą pieniądze trafić w ramach gwarancji producenta do serwisu fabrycznego. Tyle tylko, że do towaru nie było załączonej jakiejkolwiek karty gwarancyjnej od producenta. Gdy poprosiłem o podanie podstawy prawnej na jakiej opiera ona odmowę wymiany towaru na sprawny wolny od wad usłyszałem: "niczego nie muszę przedstawiać , takie ma zasady producent, że po roku musi towar trafić najpierw do ich serwisu". Tyle, że nie kupowałem od producenta a w markecie Auchan czyli z nimi zawarłem umowę kupna sprzedaży. Po tym jak pracownica odmówiła mi podania przyczyny odmowy wymiany towaru lub zwrotu gotówki zażądałem aby poprosiła swojego zwierzchnika. Jedyne co usłyszałem to, że mam się nie kłócić bo i tak nic nie załatwię, oczywiście nikogo z kierownictwa nie zawołała, dodatkowo usłyszałem "przeszkadza mi pan w pracy, jak nie da mi spokoju to zawołam ochronę aby pana w wyprowadzili". Po tym poszedłem zgłosić zaistniały incydent w punkcie obsługi klienta gdzie również nic nie wskórałem i nie podano mi podstawy prawnej na jakiej odmówiono mi skorzystania z rękojmi. Ponownie zażądałem zawołania kogoś kompetentnego z kierownictwa sklepu, moja prośba została zwyczajnie zignorowana.

Pech
@Jaro 02.09.2018 00:19

Po pierwsze żadne przepisy nie mówią ze z tytułu rękojmi trzeba ad razu zwrócić pieniądze lub wymieniać na nowy towar (każdy by się tak reklamował towar),najpierw musi tracić na reklamacje a po drugie nie mógł pan widzieć ze towar wraca na półki od razu ponieważ pracownik na koniec dnia sie z towaru rozlicza!

Basia
@Jaro 02.09.2018 00:19

Ale bzdury Pan pisze!

Jaro

Aga

Sklep Ok trudno czasem o ceny dobre pod produktem Dział mięso fajnie pomoże szkoda że nie ma na mielonym produktu za 2.5 tani trochę do spaghetti za 5 zeta opłaciło się ogólnie polecam

Henryk

Niektórzy to chyba tylko najlepiej potrafią narzekać!! Idealnie nie jest nigdzie bo niestety wydajność jest kiepska

obrazany klient

Ochrona wewnetrzna nic tylko wymyśla pierdoły i bez udowodnienia za kazdym razem sporządza notetke na kazdego, same konfidenty a szef ochrony wulgarny beszczelny i zero tolerancji kto go przyjał? kolega w piasecznie czyli dwa stare nieroby kopalniane których wyrzucili za nieróbstwo,zero szacunku byle tylko premie zarobic i zadbac o własna (usunięte przez administratora) ,w zadnym innym sklepie nie spotkałem sie z takimi donosicielami i kombinatorami, a koszyki czyli wózki sklepowe lepiej nie wspominac na złomie lepsze idzie kupic ,wstyd by sklep miał taki sprzęt ale czego sie spodziewac jak personel nie lepszy w toaletach (usunięte przez administratora) ,smród i niedziałajacy sprzet sanitarny,powinno sie zaorac lub rozebrac ten szajs.......... !!!

Zuzanna

@nba, jesteś pracownikiem firmy? Uważasz, że pracownicy są zestresowani? Jak myślisz co może być tego powodem? Proszę, żeby wypowiedzieli się też inni pracownicy Auchan, którzy odwiedzają to forum. Jaką macie opinię o pracodawcy? Czy jesteście zadowoleni z warunków pracy? Polecilibyście tą firmę innym osobom poszukującym zatrudnienia?

nba

Okropnie brudne koszyki :-( Jak takie usyfione koszyki moga byc w sklepie sprzedajacym zywnosc! Pracownicy zestresowani jak kroliki. Na plus duzy wybor towarow.

Zuzanna

@Mercha, rozumiem że masz niezbyt dobre wspomnienia, ale czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić? Nadużywanie swojego stanowiska do wywierania presji na podwładnych jest niedopuszczalne. Nie napisałeś nic o warunkach pracy jakie zaproponował Ci pracodawca? Czy prócz wynagrodzenia mogłeś liczyć na inne dodatki typu premie czy solidny pakiet socjalny? Twoja szczegółowa opinia będzie bardzo ważna.

Mercha

Masakra, pracowałem tam dwa miesiące jako merchandiser, atmosfera bardzo zła, szczególnie czepialska jest Pani kierowniczka w okularach i czarnych włosach( niestety nawet nie wiem jak sie nazywa bo po co sie przedstawić jak się jest kierownikiem, wszystko wolno), może ktoś rozpozna jak tam będzie robił, uważajcie na nią bo potrafi o kazda głupotę dzwonić do przełożonego.

Zuzanna

@anonymous, Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna. Czemu masz takie zdanie? Co wpłynęło na Twoją opinię? Mógłbyś dodać kilka szczegółów dotyczących zatrudnienia, bonusów pozapłacowych takich jak pakiet socjalny, czy premie? Każda obiektywna i poparta argumentami opinia będzie bardzo przydatna.

Lukas

Iloną. P. Powinna zainteresować się dyrekcja Auchan

Lukas

Ilona że słodkich potrafi zniszczyć każdego mercha

anonymous

Jest źle

Zuzanna

Interesuje mnie czy są obecnie rekrutowani pracownicy do Auchan, i jeśli tak, to na jakie stanowiska? Czy praca jest zmianowa, czy płacą za nadgodziny, premie za niedziele i święta? Może doda ktoś opinię do wątku, kto tam już pracuje i zna firmę od środka. Będę wdzięczna za każdą informację!

Egon74

Witam! Pragnę uprzedzić wszystkich klientów przed zakupami w tym sklepie. Artykuł,który chciałem kupić różnił się od tego w reklamie, a mianowicie zestaw akcesoriów do czyszczenia basenów za 39,99. W sklepie był to zestaw niekompletny (brakowało rączki),która widniała na wcześniej wspomnianej reklamie,a gdy zapytałem się pana z obsługi to powiedział że tylko takie dostaliśmy.Byłem zniesmaczony ale chciałem dokupić rączkę osobno-wtedy pan mi powiedział że takich rączek nie mają-pytanie więc dlaczego sprzedajecie niekompletne zestawy a w reklamach macie komplet???

Niki

Jak dobrze się pracuje to nikomu nie chce się pisać.

Zainteresowana

Bardzo zastanawiająca sytuacja, zupełny brak wpisów na forum. Jaki jest powód?

marek

Dziś w Auchan cyganka zażądała pieniędzy od mojej żony robiącej zakupy, a gdy została zignorowana powiedziała do żony "ty k...". Niestety nie było mnie na miejscu, bo zrobiłbym porządek z tym cygańskim ścierwem agresywnie żebrzącym wewnątrz sklepu. Teraz wiem dlaczego Adolf miał awersję do cyganów.

Zuzanna

@Rozczarowana, pracujesz jeszcze w Auchan Polska Katowice? Co powinno zmienić się w firmie, abyś lepiej ją oceniała? Widziałam, że w Katowicach poszukiwany jest między innymi manager handlowy. Firma oferuje także praktyki i staże dla uczniów, studentów i absolwentów - czy ktoś korzystał z takiej formy zatrudnienia i może coś napisać na ten temat?

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Auchan Polska Katowice. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Rozczarowana

Praca dla desperatów.Pensję niskie ,wymagania duże.Brak szacunku dla kompetentnych pracowników z wieloletnim stażem.To tylko tak w skrócie,bo moje nerwy siadają,kiedy mam pisać o tym (usunięte przez administratora)...

Wkurzony!!

Do mojego miejsca pracy właśnie przyszedł chłopak z Auchan. Mówi, że wszystko tam się pogorszyło, za dużo na głowie, praktycznie brak możliwości awansu, wszyscy najniższa krajowa lub niewiele więcej, ciągłe rotacje. Wstydu nie macie!!! Kolejna fatalna francuska firma w PL! Gratuluję, oby tak dalej! szlag by was wszystkich trafił!

Fionka

Podobno na śląsku teraz jest b. dobra sytuacja http://slask-praca.pl na rynku pracy, ale na razie nie mogę znaleźć niczego w biurze i też się zastanawiam nad pracą dla tego sklepu. A jak oceniacie pracę na kasie? Ciężko jest?

Zuzanna

@Teodor chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Dla osób szukających informacji na temat pracy w Auchan bardzo cenne będą merytoryczne opinie, które pokażą zarówno plusy jaki i minusy pracy w firmie. Trochę już o tym wspomniałeś w swojej wypowiedzi. Czy mógłbyś ją rozwinąć?

Maxtor

Interesuje mnie praca w Ochronie Auchan Katowice. W związku z czym chciałbym zapytać o zarobki na stanowisku początkującego pracownika ochrony (dodam, iż nie mam doświadczenia na tym stanowisku). Ciekawi mnie również atmosfera w pracy oraz system 8 czy 12 godzinny. Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tym temacie.

Maxtor

Szukam pracy w Ochronie i pomyślałem, że może Auchan Katowice. Czy ktoś wie ile zarobi tam początkujący pracownik ochrony ( dodam, że nie mam doświadczenia w tym temacie), czy jest tam 12 czy 8 godzinny system pracy, i jacy są szefowie oraz ogólna atmosfera. Z góry dziękuję za info.

nbhnjm

@doktor woo szkoda że taka słaba opinia, dobrze że szczera. Czyli to wsyztsko co piszesz wpływa na atmosfere w miejscu pracy a tu jak wnioskuje jest ona naprawde słaba...A ludzi na każdym stanowisku trzeba szanowac

doktor woo

Szczerze mówiąc pracuję jeszcze w tej firmie już 8 rok ale z roku na rok jest coraz gorzej. Wymagania coraz większe im więcej robisz tylko szkoda że nie przekłada się to na zarobek. A co gorsze nie usłyszysz nawet słowa pochwały. Tylko no zròb jeszcze to czy tamto. Nigdy w życiu nie polecę tej pracy o ile tak można powiedzieć w tej firmie nikomu. Za wszystko jest winien pracownik za brak obrotu czy za duże straty. Ostatnio słyszałem że to nasza wina bo zbyt wolno się ruszamy. Niestety taka jest prawda pracownik w tej firmie jest traktowany jak śmieć. Powinni zmienić nazwę z Auchan na Aushwitz. Bo tak nasvtu traktują. Nie będę się bardziej rozpisywał bonszkoda słów na tą firmę

@doktor woo 08.06.2016 14:18

Interesuje mnie praca w Ochronie w Auchan. Jesteś w stanie napisać coś napisać na ten temat?

gość

Praca na kasie. Wszystkie kasjerki pomocne. Stawka 9 zł brutto. Raczej nie ma na co narzekać. Chyba jedynie na roztrzepaną babkę z agencji.

Zostaw opinię o Auchan Polska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska