Opinie o Auchan Polska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Auchan Polska, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Łódź

Mama
Klient

Auchan Piłsudskiego nie jest przyjazny dla rodziców z małymi dziećmi. Kiedy córka rozpłakała się, mijając dział z zabawkami to pani z rybnego zaczęła na mnie wrzeszczeć przy klientach, jaką jestem matką skoro nie potrafię dziecka uspokoić. Jak tak można?! To i tak stresująca sytuacja a każdy wie,że jak dziecko się uprze, że chce TO, to nie tak łatwo dziecko uspokoić. Skandal. Wyszłam i nie wrócę.

RODO

Łódź ul. Brzezińska - pracownicy szeregowi nieuprzejmi, kłamiący, twierdzą, ze są osobami decyzyjnymi w każdej sprawie i kłamią, iż niema na zmianie żadnego kierownika. Po interwencji kierowniczki działu kas przychodzi jednak ten kierownik - menager, którego rzekomo miało nie być...blondyna w okularach nie przestawia się zasłaniając się RODO...( czyżby RODO zabraniało nam się przedstawiać.... dobre..…:-)) i odwraca swoją plakietkę wiszącą na szyi.... dlaczego?? bo nie ma racji... i nie chce przyjąć zwrotu towaru. Szeregowy pracownik p. Tomasz, twierdzi, ze jest z działu serwis... również odwraca plakietkę z imieniem... masakra.... w obawie przed ...hm… brakiem racji.... Pracownicy nieuprzejmi, niegrzeczni, kupujący odchodzi z niczym ...do rzecznika praw konsumenta... … ale cóż … jadę do innego Auchan... a tam miła pani, przyjmuje towar... dziwi się, ze zostałam tak potraktowana przez pracowników Auchan Z ul. Brzezińskiej...bowiem zgodnie z regulaminem mam prawo oddać towar w ciągu 30 dni :)))))))))) Porażka!!! Auchan ul. Brzezińska Łódź proszę przeszkolić swoich pracowników w zakresie RODO i przeprowadzić szkolenie z zasad dobrego wychowania….

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy w Auchan Polska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Obecny pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o Auchan na karskiego 5. Pracuje tam od roku. I powiem tak, ile ludzi tyle opinii. Ja trafiłam na fajnych kierowników dbających o ludzi i ich komfort pracy, grafików oraz samopoczucia. Jednak podkreślam kierownicy również są różni, jednak nie ma co wystawiać ogólnej opinii co do atmosfery prący. Zarobki nie są zle, jest pełen socjal, umowa o prace najpierw na okres próbny, następnie rok a później czas nieokreślony. Nie ma co ukrywać, są braki w personelu stad pracy jest więcej, ale ja osobiście czuje się doceniona i widzę to w premiach oraz szacunku kierownika. Ja osobiście polecam

Czy pracownicy Auchan Polska mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Pytanie

tak maja mozliwość, na zebraniach, gdy kierownicy informują o pogorszeniu warunków pracy i zwiększeniu obowiązków, a jak sie nie podoba to tam są drzwi, nockach, kiedy trzeba wykładać towar, przesuwać ciężkie rozpadające się regały itp, itd

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Zanim zaczęła się pandemia, co roku była organizowana impreza firmowa w restauracji dla wszystkich pracowników.

Mama

Ja
@Mama

Wyobraź sobie że takich gówniaków trzeba słuchać po 8h, 5 dni w tygodniu. ona tez jest człowiekiem i ma prawo z wrócić uwagę, a jak ty nie potrafisz ogarnąć dziecka i wyjść z nim ze sklepu na zewnątrz by tam nad nim zapanować to tylko świadczy o tym, że jesteś niczym więcej jak 'madką'. Bez polecenia.

Lolo Nowy wpis
@Ja

@Ja Zgadzam się w 100% czasem nie można w spokoju zakupów zrobić przez te (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auchan Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zorro
Klient

Często robię zakupy w Auchanie na ulicy Piłsudskiego w Łodzi .Regularnie jestem w kasie (usunięte przez administratora).Wyszukuję produktów z krótkim terminem ale tańszych o połowę .Jestem emerytem ze śmiesznie niską emeryturką .Laleczki w kasie często ignorują pomarańczową naklejkę z towaru przecenionego i pod skaner podstawiają kod gdzie jest cena sprzed obniżki . Mam słabe oczy i często nie jestem w stanie w markecie to sprawdzić . W domu jest już za późno . Płacę więc podwójnie . To często się powtarza więc nie jest to przypadek .Czy kasjerki mają polecenie tak okradać starych ludzi ?? Ostatnio (usunięte przez administratora)mnie w dniu 14.09 21 r. o godzinie12.36 , numer paragonu 45107 .Za karkówkę zapłaciłem podwójnie .Numer transakcji 0093 , kasa 013 kasjerka 4 . Takich (usunięte przez administratora)mam w kontaktach z marketem sporo .Zawsze po zdenerwowaniu sprawę odpuszczałem bo jestem schorowany i ponowna wizyta w Auchanie jest zbyt męcząca dla mnie .Czy mam kupować gdzie indziej czy może przestanę być (usunięte przez administratora)??

Zorro
Klient

Często robię zakupy w Auchanie na ulicy Piłsudskiego w Łodzi .Regularnie jestem w kasie (usunięte przez administratora).Wyszukuję produktów z krótkim terminem ale tańszych o połowę .Jestem emerytem ze śmiesznie niską emeryturką .Laleczki w kasie często ignorują pomarańczową naklejkę z towaru przecenionego i pod skaner podstawiają kod gdzie jest cena sprzed obniżki . Mam słabe oczy i często nie jestem w stanie w markecie to sprawdzić . W domu jest już za późno . Płacę więc podwójnie . To często się powtarza więc nie jest to przypadek .Czy kasjerki mają polecenie tak (usunięte przez administratora)starych ludzi ?? Ostatnio (usunięte przez administratora) mnie w dniu 14.09 21 r. o godzinie12.36 , numer paragonu 45107 .Za karkówkę zapłaciłem podwójnie .Numer transakcji 0093 , kasa 013 kasjerka 4 . Takich (usunięte przez administratora)mam w kontaktach z marketem sporo .Zawsze po zdenerwowaniu sprawę odpuszczałem bo jestem schorowany i ponowna wizyta w Auchanie jest zbyt męcząca dla mnie .Czy mam kupować gdzie indziej czy może przestanę być (usunięte przez administratora)??

Auchaniarz

Gorąco odradzam pracę w Auchan, zarobki lekko powyżej minimalnej, premia to kilkadziesiąt zł brutto, bo obroty nie wyrobione, brak ludzi, co wiąże się z obciążaniem pracowników dodatkowymi zadaniami, wieczne pretensje przełożonych, ze coś nie zostało zrobione, a jak można wykonywać równocześnie pracę za 4-5 osób, których nie ma, bo Auchan oszczędza. Managerowie z przypadku, często nie mający wiedzy o dziale, który objęli, przebudowy ważniejsze niż wykładanie towaru na półki. Stare, zardzewiałe regały, które każą po raz milion setny składać i rozkładać, bez uprzedniego przeszkolenia pracowników. Nowy pomysł - pracownik wsparcia klienta - bieganie po całym sklepie i robienie wszystkiego - znakomity pomysł na chaos i bałagan. Wartościowi pracownicy i managerowie odchodzą. Nie wróżę długiej kariery tak zarządzanej sieci.

Anonim
Klient

W Auchanie znajduje sie ,,Moja cukiernia", miejsce gdzie można usiąść i zjeść coś słodkiego lub na słono. Kupiłam tutaj loda, sorbet z mango, lody były stare, rozwarstwiające się, ciągnęła się z nich dziwna substancja, która smakowała jak jakaś galareta, do tego lód miał zawierać 55g a dostałam około 15g, z czego Pani nie umiejętnie nałożyła loda i podczas podawania go mi połowa spadła. Jestem sfrustrowana, nie polecam, nie wrócę tu na loda. Mimo że lód tani, za 3zł to nie polecam bo jest wiele lepszych miejsc.

RODO

On
@RODO

Podobnie jak w Auchan na Piłsudskiego. Pracownicy z działów niekompetentni, kłamią prosto w oczy. Brak szacunku dla klienta.

Satyrany
@RODO

A nie pomyślałeś człowieku że ryba psuje się od głowy ... Ci ludzie pracują za pół darmo jak woły i wciąż słyszą narzekania ze strony kierownictwa druga sprawą jest że klienci marketów w 50% zachowują się jak bydło ale chcieli by żeby pracownicy kłaniali im się w pas ... Trochę empatii człowieku i zanim zaczniesz krytykować wejdź w czyjeś buty . Pozdro.

Klient

Pozdrowienia dla bardzo milej obslugi klienta za pomoc bardzo miłą i usmiechnieta zawsze do klienta.ja osobiscie wybieram sam auchan manufaktura z tego wzgledu ze wszyscy a zwlaszcza obsluga klienta sa przyjaznie z usmiechem nastawieni do klienta...pozdrawiam jeszcze raz obsluge klienta.dziekuje

@Klient

To super, że tam jest taka obsługa. Niestety tego samego nie można powiedzieć o obsłudze w Auchan na Piłsudskiego.

Czy w Auchan Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Michał

Czy jest się tylko na jednym dziale, czy pracownik rotuje?

@Michał

Jeden dział

Jaka umowa obowiązuje w Auchan Polska podczas okresu próbnego?

@Pytanie

umowa o pracę od pierwszego dnia

Czy Auchan Polska zapewnia kartę multisportu?

Nie zapewnia

Odpicowany
@Dompteur7

Zapewnia, i to jeszcze w super cenie !

Witold
@Odpicowany

Mógłbyś dodać jakie jeszcze benefity prócz karty Multisportu zapewnia Auchan. Są dofinansowania do posiłków, talony na święta lub zniżka na asortyment sklepu? Takie dodatki motywują pracowników, więc fajnie byłoby gdybyś dodał takie informacje.

Odpicowany
@Witold

Są wczasy pod gruszą , dofinansowanie do posiłków również bony świąteczne 500zł , wielkanocne 200 , zniżka pracownicza jest również mała bo mała ale jest :)

@Pytanie

Tak, każdy Pracownik może zamówić sobie kartę

@Witold

Są bony na święta, dofinansowanie do posiłku, pakiet lekarzy, karta rabatowa

Czy Auchan Polska zatrudnia studentów?

johny

Chodzi Wam o ten staz managerski?

@johny

johny, nie chodzi mi o zwykłego pracownika nie o kadrę i staż menadżerską/ski

@Dompteur7

Tj opowiadam o zatrudnieniu zwykłego pracownika działu - a nie o kadrze menadżerskiej

Kolo

Bardzo mile osoby pracuja na txt polecam ten dzial zawsze wesole i usmiechniete

Kuba

Takie uwagi mogą być przydatne pracodawcy ale tu jest forum pracownicze!!

Blbla

Nie polecam, bynajmniej na kasach. Kierowniczka wredna, wyrachowana. Filar rowniez, jedna jest tylko normalna. Ruszcie Panie dupki, bo niedlugo personel sie Wam jeszcze pomniejszy. Drogie Panie, szanujcie to co macie... Nie pozrawiam

Tola

Jest ok

Maria

Do łódzkiego oddziału Auchan Polska poszukiwany jest manager handlowy. Osoba rozpoczynająca pracę w tym charakterze może liczyć na umowę o pracę, dodatkowe benefity, np. w postaci opieki medycznej czy karty multisport. Zdecydował się ktoś z Was na aplikowanie? Jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auchan Polska