Opinie o Auchan Krasne

ROBERT

Zarobki są bardzo słabe 1500 zł na renkę to tragedia i wyzysk

ROBERT

Pieczone kurczaki są przeterminowane i z piórami z golonką jest dosłownie to samo nie działają czytniki do sprawdzania cen co zresztą jest celowym działaniem z strony sklepu tragedia

Niechce

Pracowałam tylko rok na kasie . kasjerzy i kasjerki oraz ich menadzerowie sa w porzadku . Slabo z etatami i placą . Odniose sie do wypowiedzi Mad. Owszem seniorzy nie są zbyt mili i sieją "postrach " . Pracowało mi sie dobrze i gdyby etat i place zwiekszyli pewnie bylabym do dzis .

Mad.

Jakas porazka ...zarobi baardzo niskie . seniorzy ( pomijajac joanne.s. ) maja sie za nie wiadomo kogo !!! Panosza sie i nic nie robia ...nawet czesc nie zawsze odpowiedza . Dyrektor tez nic nie robi aby poprafic sytuacje finansowa pracownikow . socjal jest ..ale z roku na rok coraz gorszy . na kasach dziewczyny nawet etatow nie maja po 10 lat - przykre ! Ludzie odchodza !

były pracownik
@Mad. 01.12.2017 23:03

Widzę że kompletnie nie masz pojęcia o pracy tych ludzi. Seniorzy są bardzo sympatyczni i kompetentni jak i managerowie. Jeśli ktoś ma checi do pracy i jest uczciwy to spokojnie się tam odnajdzie. Jedyny minus to płaca, ale to już Warszawa rozdziela.

były pracownik
@Mad. 01.12.2017 23:03

aaa i joanna s. nie jest seniorem :)

witam

Witam spameròw z działu personalnego. Firma ma problemy z zatrudnianiem pracownikòw bo mało płacą a kadra jest kiepska. Stawka podstawowa to 1900zł brutto, czyli jakieś 1300zł na rękę. Za takie wynagrodzenie pracuje 90% pracownikòw na hali nawet z dużym stażem. Na podwyżkę mają szanse tylko zatrudnieni po znajomości albo donosiciele i podlizywacze. Praca dla ludzi bez ambicji...jest socjal i umowa o pracę na czas nieokreślony po paru latach.

ja
@witam 27.04.2016 11:54

pierdoły tu wypisujesz, bo stałą umowę możesz już mieć po 3 m-cach jak chce ci się oczywiście pracować a nie stać i (usunięte przez administratora) każdemu obrabiać

?

o tak! Opinia asiuli jest bezcenna. Chciałam tam pracować ale skoro sprzedają tam puste pączki to już nie chcę

asiula

ostatnio kupiłam w auchan w krasnem pączki ktore mialy byc z marmoladą . okazalo sie ze w zadnym nie bylo nadzienia!!puste pączki!!masakra jak mozna tak oszukiwac klienta

Zostaw opinię o Auchan Krasne - Krasne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Krasne