Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Auchan Krasne. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

ROBERT

Zarobki są bardzo słabe 1500 zł na renkę to tragedia i wyzysk

ROBERT

Pieczone kurczaki są przeterminowane i z piórami z golonką jest dosłownie to samo nie działają czytniki do sprawdzania cen co zresztą jest celowym działaniem z strony sklepu tragedia

Niechce

Pracowałam tylko rok na kasie . kasjerzy i kasjerki oraz ich menadzerowie sa w porzadku . Slabo z etatami i placą . Odniose sie do wypowiedzi Mad. Owszem seniorzy nie są zbyt mili i sieją "postrach " . Pracowało mi sie dobrze i gdyby etat i place zwiekszyli pewnie bylabym do dzis .

Mad.

Jakas porazka ...zarobi baardzo niskie . seniorzy ( pomijajac joanne.s. ) maja sie za nie wiadomo kogo !!! Panosza sie i nic nie robia ...nawet czesc nie zawsze odpowiedza . Dyrektor tez nic nie robi aby poprafic sytuacje finansowa pracownikow . socjal jest ..ale z roku na rok coraz gorszy . na kasach dziewczyny nawet etatow nie maja po 10 lat - przykre ! Ludzie odchodza !

były pracownik
@Mad. 01.12.2017 23:03

aaa i joanna s. nie jest seniorem :)

witam

Witam spameròw z działu personalnego. Firma ma problemy z zatrudnianiem pracownikòw bo mało płacą a kadra jest kiepska. Stawka podstawowa to 1900zł brutto, czyli jakieś 1300zł na rękę. Za takie wynagrodzenie pracuje 90% pracownikòw na hali nawet z dużym stażem. Na podwyżkę mają szanse tylko zatrudnieni po znajomości albo donosiciele i podlizywacze. Praca dla ludzi bez ambicji...jest socjal i umowa o pracę na czas nieokreślony po paru latach.

ja
@witam 27.04.2016 11:54

pierdoły tu wypisujesz, bo stałą umowę możesz już mieć po 3 m-cach jak chce ci się oczywiście pracować a nie stać i (usunięte przez administratora) każdemu obrabiać

?

o tak! Opinia asiuli jest bezcenna. Chciałam tam pracować ale skoro sprzedają tam puste pączki to już nie chcę

asiula

ostatnio kupiłam w auchan w krasnem pączki ktore mialy byc z marmoladą . okazalo sie ze w zadnym nie bylo nadzienia!!puste pączki!!masakra jak mozna tak oszukiwac klienta

Zostaw opinię o Auchan Polska - Krasne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska