Opinie o Auchan Krasne

witam

Witam spameròw z działu personalnego. Firma ma problemy z zatrudnianiem pracownikòw bo mało płacą a kadra jest kiepska. Stawka podstawowa to 1900zł brutto, czyli jakieś 1300zł na rękę. Za takie wynagrodzenie pracuje 90% pracownikòw na hali nawet z dużym stażem. Na podwyżkę mają szanse tylko zatrudnieni po znajomości albo donosiciele i podlizywacze. Praca dla ludzi bez ambicji...jest socjal i umowa o pracę na czas nieokreślony po paru latach.

?

o tak! Opinia asiuli jest bezcenna. Chciałam tam pracować ale skoro sprzedają tam puste pączki to już nie chcę

asiula

ostatnio kupiłam w auchan w krasnem pączki ktore mialy byc z marmoladą . okazalo sie ze w zadnym nie bylo nadzienia!!puste pączki!!masakra jak mozna tak oszukiwac klienta

Zostaw opinię o Auchan Krasne - Krasne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Krasne