Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Zadowolona

Masakra ile niepotrzebnych negatywów A praca naprawdę przyzwoita.Pracuję tam już jakiś czas i jeżeli naprawdę ma się chęci można śmiało tam się zatrzymać na dłużej..Starsi stażem pracownicy są ok,wiadomo jak wszędzie zawsze czasem jest pod górkę ale myślę że nie ma tak idealnej pracy gdzie by tak nie było..Co do menagera trafił mi się człowiek anioł zawsze pomocny i w trudnych sytuacjach potrafiący wyciągnąć rękę. Myślę że Ci co tak strasznie narzekają poprostu powinni siedzieć na tylkach w domu bo takim nigdzie nie dogodzić.Pozdrawiam .

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Auchan Krasne. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Elwar
@Administrator 03.04.2018 10:07

Ze da niskie zarobki . bardzo niskie. Ludzie sa mili w oczy a za plecami tragedia. Najgorsze plotkary w dzl. Sa juz porobione "paczki" ciezko sie z nimi zaprzyjaznic.

żenada
@Administrator 03.04.2018 10:07

Pracuje w Auchan od kilku lat. Ktoś napisał, że są niskie zarobi. Owszem nie są górnolotne, ale takich na Podkarpaciu w handlu nie ma nigdzie i są ogólnie zbliżone do siebie. Piszą też tutaj o bilansach corocznych, że podwyżki małe. Może i są dla niektórych małe, bo od 50 do czasem 150 , ale są regularne dla tych co chcą pracować i widać ich zaangażowanie w pracę a nie tylko postawę taką, że są tam za karę. Padł tez zarzut , że są tzw"paczki" i trudno się wbić. też kiedyś byłam nowa i przychodzą nowi ludzie i jedno powiem... jeśli ktoś jest miły i pracowity to bardzo szybko dostaje kredyt zaufania od pozostałej załogi. Inaczej jest jak ktoś przychodzi i mówi, że za takie pieniądze nie będzie się wysilał... to po co zgodziłeś się na warunki pracy i po co podpisałeś umowę, by teraz inni za Ciebie musieli pracować ?!... tylko od nas samych zależy jak zostaniemy przyjęci. Pracowałam w wielu firmach i uważam , że teraz atutem jest to, że mam umowę od pierwszego dnia. Wypłacane mam uczciwie co do grosza do każdego 10-tego. Korzystam z biletów do kina i z karty multisportu. Mam fajną managerkę, z którą zawsze idzie się dogadać co do grafika, bo przecież różnie w życiu bywa. Seniorka też jest bardzo miła, zawsze ma czas porozmawiać. Czy polecę tam pracę... owszem tak... nie mówię, że zawsze jest kolorowo, ale przecież życie takie nie jest :) .

Sebastian
@żenada 09.11.2018 11:44

Pracownicy łączą się w grupy, ponieważ dzięki temu czują się pewniej i bezpieczniej w nowym miejscu pracy. Jest to naturalny odruch każdego człowieka. Z twojego wpisu wynika, że jesteś zadowolona z warunków pracy w Auchan Polska. Czy możesz napisać, ile w tym momencie wynosi proponowane wynagrodzenie na start w tej firmie?

Zawiedziony klient

To jakaś masakra. 30 październik to czas na zakup chryzantem i zniczy. Klient wchodzi na sklep i co widzi-marne resztki kwiatów i ozdoby choinkowe!!!!!!!! Czy szefowie tej firmy to normalni ludzie i posiadają kalendarz? Halooooo- święta są za dwa miesiące!!!! Widać że tu liczy się tylko kasa. Niszczycie te Nasze piękne Święta. Lubiłam robić tu zakupy ale to już przesada. Dla mnie to już osiągnęliście dno. Proponuję wystawić już pisanki bo przecież Wielkanoc jest tylko za pół roku. DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO

żenada
@Zawiedziony klient 31.10.2018 00:14

Jeden zawiedziony i 20 ucieszonych, bo mogli sobie już ozdoby kupić. Polakowi nigdy nie dogodzi a widać z wypowiedzi, że "klient" nie ma zupełnie pojęcia o sezonowości hipermarketów i jego kalendarzowi. Znicze stały od miesiąca i można było na spokojnie zrobić zakupu a nie w ostatni dzień. Tak sobie myślę drogi "kliencie" , że jak chciałeś robić zakupy zniczy na ostatnia chwilę, to trzeba było wybrać się na bazar .

Katarzyna.cz

Jestem kilentkom od wielu lat . Nigdy nie sadzilam ze zarobki sa tam az tak zle . po tych wszystkich komenatrzach zapytalam jednej z kasjerek i to prawda. Przykra prawda :( Ostatnio byłam świadkiem jak jedna pani (kierowniczka)dosc dosadnie zwrocila uwage pracownicy kas. Przy klientach przy innych pracownikach . mina dziewczyny mowila sama za siebie ale przeciez odpyskowac nie mogla..Chamstwo !

Matka Teresa

Praca na obecne realia bardzo słabo płatna. Kasjer na 3/4 etatu ma 1800 brutto. Po bilansie rocznym można dostać cudowną podwyżkę 50-100 brutto. Premia max. 150 brutto, obcinana za byle co. System kasowy pamiętający lata 90. Atmosfera wśród pracowników nie najgorsza lecz menagerowie cisną za brak efektywności, klienta na godzinę itd. kilka lat temu kasjerów było 130, teraz ledwo 50. Sklep jeśli się nie ocknie i nie przestanie zydzic to pójdzie na dno.

Sebastian

@Elwar, Niezależnie od przyczyn złej atmosfery, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdy z nas chciałby pracować w miejscu przyjaznym pracownikowi. Czy próbowałeś w jakiś sposób nawiązać kontakt ze starszymi pracownikami firmy Auchan Polska? Pracownicy łączą się w grupy, ponieważ dzięki temu czują się pewniej i bezpieczniej w miejscu pracy. Jest to naturalny odruch każdego człowieka.

ROBERT

Zarobki są bardzo słabe 1500 zł na renkę to tragedia i wyzysk

Niechce

Pracowałam tylko rok na kasie . kasjerzy i kasjerki oraz ich menadzerowie sa w porzadku . Slabo z etatami i placą . Odniose sie do wypowiedzi Mad. Owszem seniorzy nie są zbyt mili i sieją "postrach " . Pracowało mi sie dobrze i gdyby etat i place zwiekszyli pewnie bylabym do dzis .

Mad.

Jakas porazka ...zarobi baardzo niskie . seniorzy ( pomijajac joanne.s. ) maja sie za nie wiadomo kogo !!! Panosza sie i nic nie robia ...nawet czesc nie zawsze odpowiedza . Dyrektor tez nic nie robi aby poprafic sytuacje finansowa pracownikow . socjal jest ..ale z roku na rok coraz gorszy . na kasach dziewczyny nawet etatow nie maja po 10 lat - przykre ! Ludzie odchodza !

były pracownik
@Mad. 01.12.2017 23:03

Widzę że kompletnie nie masz pojęcia o pracy tych ludzi. Seniorzy są bardzo sympatyczni i kompetentni jak i managerowie. Jeśli ktoś ma checi do pracy i jest uczciwy to spokojnie się tam odnajdzie. Jedyny minus to płaca, ale to już Warszawa rozdziela.

były pracownik
@Mad. 01.12.2017 23:03

aaa i joanna s. nie jest seniorem :)

ja

pierdoły tu wypisujesz, bo stałą umowę możesz już mieć po 3 m-cach jak chce ci się oczywiście pracować a nie stać i (usunięte przez administratora) każdemu obrabiać

Zostaw opinię o Auchan Polska - Krasne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska