Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Sławek

Witam wszystkich serdecznie na tym żenującym forum praca na magazynie Auchan wałbrzych jest Moving owana przez menadżera oraz zastępca jeżeli Szczena się wypowiada że zostałby tam za najniższą krajową i dobrze się współpracowało z(usunięte przez administratora)to ciekawie bo osoba która chwali swoich przełożonych na forum publicznym to przeważnie jest tą osobą czyli przełożonym (usunięte przez administratora) się bardziej ujrzysz napiszesz coś co sama będziesz sam się wychwalać następnie jeżeli Szczena tak bardzo chwalił sobie pracę to zarobki to nie miałem nic do gadania bo na tamte czasy to były idealne zarobki teraz gdzie pracuje na strefie A może strach obleciał że nikt nie przyjdzie na magazyn Zresztą zdania nie zmienię małolata to masz w spodniach a nie na forum takie rzeczy piszesz Wiadomo że jedna na 100 osób zawsze będzie bronić swojego pracodawcy pracuję obecnie w markecie Auchan i widzę co się wyrabia na magazynie wśród innych pracowników w temacie

Szczena

Witam . Pracowałem na magazynie Auchan 5 LAT. Nie powiem jedna z lepszych prac ktore miałem. Na tym magazynie jak sobie wszystko poukladasz to sie nic nie narobić człowiek. Kierownictwo ok nie ma problemu z załatwianiem wolnego Urlop i czy czegoś innego. Skład jest taki sam 3 osobowy co trzyma ten magazyn w rękach tyle ze sa to ludzie od początku i nic i nikt im nie zrobi bo taka polityka. Złego słowa na nich nie mogę powiedzieć. Zarobki najniższa krajowa co roku podwyżki ale przez państwo. W porównaniu ze Strefą to tam jest sanatorium . Donosie Alana dla przykładu to pewnie jakiś małolat który pewnie tylko z tel siedział to sie nie dziwię. Najgorszy zapierdziel to ma PF i napewno tam był. A kierowniczka jest po to zebybpolecenia wydawać taka funkcja . Nikt nikogo nie trzyma za ręce zeby tam pracować. Nigdy nie słyszałem żeby sie dała albo wogole. Surowa jest i w kaszę nie da sobie dmuchać wyrobił a pozycję sobie i dobrze bo potem ona na dywaniku u dyrektora wysluchuje . Dodam tak dla wiadomości ze praca co pracowalem w tym okresie była wykonywana od 3 rano do 11 w południe co było super I plus tej pracy . Sam sobie ogarnial czas I rozładunki i bylo ok . Powiem tak gdyby nie to że musiałem odejść ze względów finansowych to napewno do dzisiaj bym tam siedział i z uśmiechem pracował. Pozdrawiam M.F i resztę pracowników głównych. Nie dajcie się malolatom. Tyle w temacie .

Jan

@Alan, to co piszesz jest naprawdę niepokojące, jeśli takie sytuacje miały miejsce, to czy zgłaszałeś komuś takie zachowania? Czy poza kadrą zarządzającą sama praca Ci odpowiadała? Czy zespół pracowników był zgrany? Napisz proszę, czy można liczyć na elastyczny grafik. A jaka jest wasza opinia o innych działach?

GOŚĆ

https://www.eporady24.pl/udostepnianie_danych_osobowych_osoby_ktora_nie_wyrazila_na_to_zgody_za_pomoca_komunikatorow_konsekwencje_karne,pytania,6,63,4003.html Sławku to odpowiedz dla Ciebie, jeśli działa się Tobie krzywda dlaczego nie poszedłeś do sądu pracy nic za to nie płacisz?? a dla osób które wymieniasz mała podpowiedz jak powinny się zachować.

Haha

Hahaha bardzo śmieszne Widocznie musisz bronić osób które zostały wymienione w poście to nie jednokrotnie Jeżeli chcesz znać prawdę o magazynie Auchan wałbrzych to się Przyjmij bo wypociny i łzy to pewnie należyte do garnuszka Wpisz sobie co innego na forum i nie tylko na jednym forum jest takie coś wyświetlane No ale jeżeli ktoś broni (usunięte przez administratora) swoim przełożonym to zawsze będzie pisał na ich korzyść dla mnie osoby które zarządzają magazynem nie nadaję się na to stanowisko Pozdrawiam Sławek

Gość

A ja się pytam, gdzie jest ADMINISTRATOR, z całym szacunkiem do wylewających tu swoje łzy, ale mamy RODO szanowni Państwo!! Jak dla mnie na miejscu tych osób sprawę zgłosiłbym na policję, i do tego pozwał GO WORK za pozwolenie na udostępnianie danych osobowych.

Alan

Witam Na wstępie chciałbym zaznaczyć że byłem pracownikiem magazynu w hipermarkecie Auchan Polska oddział wałbrzych dużo wiem na temat pracy na magazynie mimo to moje starania nie były doceniane Chciałbym dodać więcej gdyż praca u(usunięte przez administratora)jest okropna nigdy w życiu nie spotkałem dzisiaj w tak złym podejściem i traktowanie przełożonych do pracowników następnie (usunięte przez administratora)siedzi przeważnie w biurze i wymaga A jak pracownik jest sam na zmianie z nią przeważnie w weekendy to nawet nie wyjdzie i nie pomoże Przydałaby się jakaś komisja na to na ich zachowanie sobowtóra nie mam uprawnień na wózki widłowe wydaje polecenia jak pracownicy mają jeździć na wózku A kto może a kto nie natomiast (usunięte przez administratora)stara się być miła i pomocna siedzi w grupie pracowników(usunięte przez administratora) praca na magazynie w Auchan na początku może wydawać się fajna ale w dalszej współpracy (usunięte przez administratora)lepiej sobie pracuję z nią tą osobą Słyszałem nawet ostatnio i stałem na przystanku autobusowym a nie jestem już pracownikiem że w pracy na magazynie odbywa się mobbing w pracowni innym pieniążki stoją w miejscu Moim zdaniem jeżeli chcecie tam pracować przemyślcie to 3 razy Poznaj dla szuka pracy Będę na pewno nie znajdzie mnie za(usunięte przez administratora) na wypłatę Jeżeli chcecie dobrą pracę pełno jest taki pracy na pewno nie magazyn Auchan

Gosc

Potwierdzam Gosc ma racje pracowalem tam na magazynie u pani Marty F masakra nikomu nie polecam robiac tam zakupy pamietajcie ze placicie za wyzysk pracownikow

Jan

@Ja, proszę Cię o wypowiedzi kulturalne zgodne z regulaminem gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Auchan Polska? Twoja opinia w chwili obecnej jest bardzo ogólna i nieuzasadniona w sposób dostateczny. Pamiętaj, że wątek opinii o pracy w tej firmie przeglądają osoby, dla których każda merytoryczna opinia będzie bardzo cenna, przed złożeniem CV do tego pracodawcy.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Schiever Polska - Auchan? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Robert

Firma na dobrą opinię . Ideałów nie ma i wszystko może się zdarzyć , tam pracują też ludzie!

Szczawno

Pracowałem tam 5 lat do 2003 roku. Praca taka sobie- 1186 netto na wypłatę, do momentu przejścia na myjnie automatyczną gdzie legalnie można było sobie dorobić do wypłaty. Wystarczyło mieć ODPOWIEDNIE KODY od serwisanta aby przestawić liczbę myć. Miesięcznie można było wyciągnąć 1700 zł plus wypłata 1186 i co miesiąc ponad 2886 zł się przynosiło. Pracownicy auchan W-ch i znajomi myli się za darmo :-)

pracownica

dlaczego panowie informatycy a szczagolnie jeden dziala na zlecenie i kasuje wszystkie informacje na temat kierownika ochrony auchana w W-CH pana W starsi pracownicy znaja Historie tego pana i tajemnicze odejscia pracownikow ochrony a wszczegolnosci kobiet

alegoria

Szanowna Pani- do pracownik, Należy zacząć od nader istotnego faktu...osoby na stanowiskach często są narażone i poddawane ocenie ( niezależnie czy o wydźwięku pozytywnym, czy też tym pejoratywnym). Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy pracownik jest zwalniany za rozpowszechnianie plotek. Taki już los kierownika, a że często trywialne życie pokazuje, iż nuda bywa twórcza...za obrażenie szefa rozmowa dyscyplinująca jest pierwszym stopniem w gradacji kary. Nie zajmuję tutaj stanowiska, gdyż Pani stanowisko i moje również jest tylko subiektywną oceną. Słaby kierownik, który kara swoich ludzi za bajanie na swój temat. Na marginesie...nie oceniam ludzi jednostronnie, lecz zawsze opiniuję po wysłuchaniu dwóch stron. Najbardziej bawią mnie uwagi co zdaniem racownika powinien dyrektor, zaś wymagania w drugą stronę zwane są mobbingiem. Na szczęście mój zespół, to ludzie z dystansem do swojej funkcji, z wykształceniem - tj. bez kompleksów.

pani butiqe

warto bylo czekac na te piekne czasy i na wlasne oczy cuda te zobaczyc zmiana wahty auchanie w walbrzychu asz sie chce przekraczac prog tej swiatyni panowie z ochrony jak malowani tak powinna wygladac ochrona co wita szacownych laskawych klientow Endru wstydu oszczedz odeidz twoj czas minol bedziesz sie w piekle smazyl za te zlo co uczyniles pracownikm tego marketu pracuje tu na pasazu duzo lat i ludzie mieli racje jestes tylko wiejskim strazakiem hai

JANKO MUZYKANT
@pani butiqe 06.10.2015 21:14

NO I CO DALEJ PISZESZ Z BŁĘDAMI? NIE CHCE SIĘ IŚĆ DO SZKOŁY,BO TAM TRZEBA MIEĆ MÓZG,KTÓREGO U CIEBIE BRAK,A CO DO OCHRONY TO POPATRZ OBIEKTYWNIE ILU TAK SZYKOWNYCH I MALOWANYCH OSOBNIKÓW TERAZ TAM JEST

OnaiJa

Niektóre kasjerki sa przemiłe i też się usmiechają ... Pracowałem tam dorywczo na jakąś akcje . Polecam i nie czytajcie tych komentarzy to zfrustrowani menagerowie pod wyimaginowanym nickiem piszą te bzdury

OnKlient

Wsród wszystkich tych negatywnych opinii na temat dyrektora , managerów i starszych ochroniarzy z którymi oczywiscie się zgadzam musze dodac coś od siebie . Mieszkam blisko marketu i często tam bywam naprawde są tam pracownicy którzy sa w porządku nie plują jak mówią sa usmiechnięci i pozytywnie nastawieni do klienta , naprzykład dziewczyny z rtv i ich kolega z krągłościami , naprawde mozna się dowiedziec od nich pare rzeczy przy okazji się pośmiać , bardzo pozytywni ludzie , z drugiej strony kobiety na kasach mogłby brać przykład od tych dziewczyn i usmiechac się , bo co tak poprawia humor jak usmiech pieknych kobiet.

iwona147

Zgadzam sie z opinia Bro.Dyrektor tego syfu to naprawde facet bez mozgu!!! Menagerowie i inni na stanowiskach manipuluja nim jak chca,Wystarczy ,ze pracownik powie cos nie po ich mysli -moze wyleciec z pracy!!! A takie wielkie panie menager mimo tego ,ze nabijaja sie z niego ,wyzywaja go ,a swoja prace tak kochaja ,ze moga sie jedynie kolo niej polozyc,grzeja dupy na stanowiskach, a pan dyrektor nie wiem czy tego nie wie, czy nie chce wiedziec ,ze wlasnie dla nich jest najwiekszym baranem !!!! :D . Moja opinia nie dotyczy oczywiscie wszystkich menagerow ,bo sa i tacy ktorzy zasluguja na szacunek i duzo wiecej kasy za swoja prace!!!Ale sa tez tacy ktorzy powinni wyleciec z hukiem, a ich miejsce powinny zajmowac osoby ,ktore chca pracowac i ktore moga dac dobry przyklad pracownikom.Nie raz widzialam jak dyrektor sam zakasal rekawy i zapieprzal ,a wielkie panie na stanowiskach obijaly sie z kata w kat wykorzystujac pracownika glownego , pracownikow(ktorzy naprawde ciezko haruja za gowniane pieniadze) no i oczywiscie pana dyrektora z zamydlonymi oczkami :D

Bro

Z daleka od tego syfu Auchan schiever, idźcie ludzie zamiatać ulice mniej hańbiąca praca, dyrektor bez mózgu, a ci którzy są na stanowisku managera to woda sodowa do głowy uderza ! róbcie cokolwiek innego, auchan to syf!!!

pracuje w auchan shiever

Śmiać mi się chce, u nas w auchan shiever panuje przekonanie, że to w auchan Polska płacą więcej, w shiever dostajesz najniższą krajową. Ja pracuje tam już kilka lat i zarabiam 30 zł więcej niż najniższa. Ogólnie nie dba się i nie inwestuje w pracownia. Premia to 150 zł brutto na 3 mięsiące, dostaniesz ją jak wyrobisz cele (których wyrobienie nie zawsze od ciebie zależy). Ogólnie nie polecam, chyba że ktoś już nie ma wyjścia.

ania

Ludzie to wy mało wiecie, tam pracują wielokrotni przestępcy , nie macie pojęcia co zrobili kasjerce - wieloletniej pracownicy !!!! Jezu !!!

pani butik

w auchanie to nieochrona to dom starcow dyrektor tego niewidzi jak chodza z koszulami na wieszku wylazi im to ze spodni wszystko fe fe fe stare dziady dajcie prace mlodym niemacie w domu co robic

endriu
@pani butik 16.02.2015 19:35

do pani butik-na panią to trzeba mieć wygląd i pieniądze,ty nie posiadasz ani jednego,ani drugiego,a ze szkołą też na bakier bo piszesz tekst z błędami takimi,ze dzieci w podstawówce lepiej to robią.Nawet w butiku sprzątając powinno posiadać się wykształcenie podstawowe.Ty masz tylko długie tipsy,krótki rozum i zachowujesz się jak kura tzn.srasz tam gdzie stoisz i nie sprzątasz po sobie!!!!

Bro.

Jak dobrze pójdzie to Dyrektora pociągnę do odpowiedzialności karnej za nie udaną próbę wyłudzenia sprzętu elektronicznego z klientem. Klient stwierdził że mu jestem winny jakiś sprzęt elektroniczny i dyrektor na to przystał, ten klient jest teraz przez prokuraturę osaczony, a co do dyrektora- facio nie ma pojęcia na temat swojej pracy wykonywanej. Praca w auchan- schiever jest upodlająca, poniżająca, nie godna uwagi !!! rzygam na samą nazwę.

micha

Ja tam lubie swoja prace. W auchan wałbrzych. Fakt faktem ze niektorzy z ochrony sa grubianscy ale jest ok pracuje sie fajnie i atmosfera tez ok

anika

jestem ciekawa dlaczego jak widzicie ze ten burak pan andzej szef ochrony jest czerwony na mordzie nikt niezadzwoni na policje zochrony nikt nie zadzwoni bo w auchanie pracuja sami emeryci glusi kulawi strncy co splacaja za wnoczkow pozyczki i oni mu stawiaja aby sie utrzymac co morze ochraniarz co ma 62 lata i brzuch ze niewidzi wlasnych stop to my pracownicy pracujemy na tych nierobow i mysmy powinni ich eliminowac

janko muzykant
@anika 13.12.2014 21:21

CZY TY CHODZIŁAŚ KIEDYŚ DO SZKOŁY.A MOŻE KTOŚ SPŁODZIŁ CIEBIE PO PIJANEMU?

tess

jeżeli chodzi o poniżanie przez ochrone ..wiem coś na ten temat bo zatrzymali kasjera za kradzież, ale nic nie ukradł... poskarżył sie managerce... ale nie było wielkiej zadymy..brawo dla niewinnego kasjera ze sie nie dał

pracownica

Auchan Wałbrzych..czy ktoś ma wiedze na temat ochrony ( usunięte przez administratora ).jak poniżą ludzi?

Hania

potwierdzam sobiencin-Palestyna tez jaszcze nie widzialam gazetki Auchana moja siostra mieszka na Podgorzu to gazetki przywozi jej mama z Podzamcza

samotna mamak reklamowych na szczawienku

brak gazetek reklamowych na szczawienku o promocjach powazna firma powinna zatrudniac goncow a nie dzieci do gazetak

Zostaw opinię o Auchan Polska - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska