Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Bartek

Cześć chciałbym napisać na temat pracy w auchan polska oddział wałbrzych.praca na sklepie odradzam wyzysk praca na magazynie u pani menager Marty Flaczynskiej i zastępcy Justyny Kowalskiej ,z gorszym traktowaniem Pracownikow z ich strony się nie spotkałem nawet z dyrektorem rozmowy Nic nie dawały bo tylko mało mówi a nic z tym nie robi zwykły wieśniak ze wsi asystentki sprzedały się to mają stolki jak zwykły szary przeciętnie pracownik może zostać kimś wyżej na stanowisku Jak asystentki dyrektora wszystko dzieje się w tym zakładzie markecie po znajomości osoby na wysokich stanowiskach zaczynając od filarów zastępca kierownika Kierownik do managerów oraz asystentów dyrektora nie mają studiów a nie doświadczenie w tym zawodzie przemyślcie 3 razy zanim przyjmiecie się do Auchan wałbrzych za minimalną pensję bo zwykły szeregowy pracownik który chce się wybić nie ma szans

Jan

@Ja, proszę Cię o wypowiedzi kulturalne zgodne z regulaminem gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Auchan Polska? Twoja opinia w chwili obecnej jest bardzo ogólna i nieuzasadniona w sposób dostateczny. Pamiętaj, że wątek opinii o pracy w tej firmie przeglądają osoby, dla których każda merytoryczna opinia będzie bardzo cenna, przed złożeniem CV do tego pracodawcy.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Schiever Polska - Auchan? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Robert

Firma na dobrą opinię . Ideałów nie ma i wszystko może się zdarzyć , tam pracują też ludzie!

Szczawno

Pracowałem tam 5 lat do 2003 roku. Praca taka sobie- 1186 netto na wypłatę, do momentu przejścia na myjnie automatyczną gdzie legalnie można było sobie dorobić do wypłaty. Wystarczyło mieć ODPOWIEDNIE KODY od serwisanta aby przestawić liczbę myć. Miesięcznie można było wyciągnąć 1700 zł plus wypłata 1186 i co miesiąc ponad 2886 zł się przynosiło. Pracownicy auchan W-ch i znajomi myli się za darmo :-)

pracownica

dlaczego panowie informatycy a szczagolnie jeden dziala na zlecenie i kasuje wszystkie informacje na temat kierownika ochrony auchana w W-CH pana W starsi pracownicy znaja Historie tego pana i tajemnicze odejscia pracownikow ochrony a wszczegolnosci kobiet

alegoria

Szanowna Pani- do pracownik, Należy zacząć od nader istotnego faktu...osoby na stanowiskach często są narażone i poddawane ocenie ( niezależnie czy o wydźwięku pozytywnym, czy też tym pejoratywnym). Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy pracownik jest zwalniany za rozpowszechnianie plotek. Taki już los kierownika, a że często trywialne życie pokazuje, iż nuda bywa twórcza...za obrażenie szefa rozmowa dyscyplinująca jest pierwszym stopniem w gradacji kary. Nie zajmuję tutaj stanowiska, gdyż Pani stanowisko i moje również jest tylko subiektywną oceną. Słaby kierownik, który kara swoich ludzi za bajanie na swój temat. Na marginesie...nie oceniam ludzi jednostronnie, lecz zawsze opiniuję po wysłuchaniu dwóch stron. Najbardziej bawią mnie uwagi co zdaniem racownika powinien dyrektor, zaś wymagania w drugą stronę zwane są mobbingiem. Na szczęście mój zespół, to ludzie z dystansem do swojej funkcji, z wykształceniem - tj. bez kompleksów.

pani butiqe

warto bylo czekac na te piekne czasy i na wlasne oczy cuda te zobaczyc zmiana wahty auchanie w walbrzychu asz sie chce przekraczac prog tej swiatyni panowie z ochrony jak malowani tak powinna wygladac ochrona co wita szacownych laskawych klientow Endru wstydu oszczedz odeidz twoj czas minol bedziesz sie w piekle smazyl za te zlo co uczyniles pracownikm tego marketu pracuje tu na pasazu duzo lat i ludzie mieli racje jestes tylko wiejskim strazakiem hai

JANKO MUZYKANT
@pani butiqe 06.10.2015 21:14

NO I CO DALEJ PISZESZ Z BŁĘDAMI? NIE CHCE SIĘ IŚĆ DO SZKOŁY,BO TAM TRZEBA MIEĆ MÓZG,KTÓREGO U CIEBIE BRAK,A CO DO OCHRONY TO POPATRZ OBIEKTYWNIE ILU TAK SZYKOWNYCH I MALOWANYCH OSOBNIKÓW TERAZ TAM JEST

OnaiJa

Niektóre kasjerki sa przemiłe i też się usmiechają ... Pracowałem tam dorywczo na jakąś akcje . Polecam i nie czytajcie tych komentarzy to zfrustrowani menagerowie pod wyimaginowanym nickiem piszą te bzdury

OnKlient

Wsród wszystkich tych negatywnych opinii na temat dyrektora , managerów i starszych ochroniarzy z którymi oczywiscie się zgadzam musze dodac coś od siebie . Mieszkam blisko marketu i często tam bywam naprawde są tam pracownicy którzy sa w porządku nie plują jak mówią sa usmiechnięci i pozytywnie nastawieni do klienta , naprzykład dziewczyny z rtv i ich kolega z krągłościami , naprawde mozna się dowiedziec od nich pare rzeczy przy okazji się pośmiać , bardzo pozytywni ludzie , z drugiej strony kobiety na kasach mogłby brać przykład od tych dziewczyn i usmiechac się , bo co tak poprawia humor jak usmiech pieknych kobiet.

iwona147

Zgadzam sie z opinia Bro.Dyrektor tego syfu to naprawde facet bez mozgu!!! Menagerowie i inni na stanowiskach manipuluja nim jak chca,Wystarczy ,ze pracownik powie cos nie po ich mysli -moze wyleciec z pracy!!! A takie wielkie panie menager mimo tego ,ze nabijaja sie z niego ,wyzywaja go ,a swoja prace tak kochaja ,ze moga sie jedynie kolo niej polozyc,grzeja dupy na stanowiskach, a pan dyrektor nie wiem czy tego nie wie, czy nie chce wiedziec ,ze wlasnie dla nich jest najwiekszym baranem !!!! :D . Moja opinia nie dotyczy oczywiscie wszystkich menagerow ,bo sa i tacy ktorzy zasluguja na szacunek i duzo wiecej kasy za swoja prace!!!Ale sa tez tacy ktorzy powinni wyleciec z hukiem, a ich miejsce powinny zajmowac osoby ,ktore chca pracowac i ktore moga dac dobry przyklad pracownikom.Nie raz widzialam jak dyrektor sam zakasal rekawy i zapieprzal ,a wielkie panie na stanowiskach obijaly sie z kata w kat wykorzystujac pracownika glownego , pracownikow(ktorzy naprawde ciezko haruja za gowniane pieniadze) no i oczywiscie pana dyrektora z zamydlonymi oczkami :D

Bro

Z daleka od tego syfu Auchan schiever, idźcie ludzie zamiatać ulice mniej hańbiąca praca, dyrektor bez mózgu, a ci którzy są na stanowisku managera to woda sodowa do głowy uderza ! róbcie cokolwiek innego, auchan to syf!!!

pracuje w auchan shiever

Śmiać mi się chce, u nas w auchan shiever panuje przekonanie, że to w auchan Polska płacą więcej, w shiever dostajesz najniższą krajową. Ja pracuje tam już kilka lat i zarabiam 30 zł więcej niż najniższa. Ogólnie nie dba się i nie inwestuje w pracownia. Premia to 150 zł brutto na 3 mięsiące, dostaniesz ją jak wyrobisz cele (których wyrobienie nie zawsze od ciebie zależy). Ogólnie nie polecam, chyba że ktoś już nie ma wyjścia.

ania

Ludzie to wy mało wiecie, tam pracują wielokrotni przestępcy , nie macie pojęcia co zrobili kasjerce - wieloletniej pracownicy !!!! Jezu !!!

pani butik

w auchanie to nieochrona to dom starcow dyrektor tego niewidzi jak chodza z koszulami na wieszku wylazi im to ze spodni wszystko fe fe fe stare dziady dajcie prace mlodym niemacie w domu co robic

endriu
@pani butik 16.02.2015 19:35

do pani butik-na panią to trzeba mieć wygląd i pieniądze,ty nie posiadasz ani jednego,ani drugiego,a ze szkołą też na bakier bo piszesz tekst z błędami takimi,ze dzieci w podstawówce lepiej to robią.Nawet w butiku sprzątając powinno posiadać się wykształcenie podstawowe.Ty masz tylko długie tipsy,krótki rozum i zachowujesz się jak kura tzn.srasz tam gdzie stoisz i nie sprzątasz po sobie!!!!

Bro.

Jak dobrze pójdzie to Dyrektora pociągnę do odpowiedzialności karnej za nie udaną próbę wyłudzenia sprzętu elektronicznego z klientem. Klient stwierdził że mu jestem winny jakiś sprzęt elektroniczny i dyrektor na to przystał, ten klient jest teraz przez prokuraturę osaczony, a co do dyrektora- facio nie ma pojęcia na temat swojej pracy wykonywanej. Praca w auchan- schiever jest upodlająca, poniżająca, nie godna uwagi !!! rzygam na samą nazwę.

micha

Ja tam lubie swoja prace. W auchan wałbrzych. Fakt faktem ze niektorzy z ochrony sa grubianscy ale jest ok pracuje sie fajnie i atmosfera tez ok

anika

jestem ciekawa dlaczego jak widzicie ze ten burak pan andzej szef ochrony jest czerwony na mordzie nikt niezadzwoni na policje zochrony nikt nie zadzwoni bo w auchanie pracuja sami emeryci glusi kulawi strncy co splacaja za wnoczkow pozyczki i oni mu stawiaja aby sie utrzymac co morze ochraniarz co ma 62 lata i brzuch ze niewidzi wlasnych stop to my pracownicy pracujemy na tych nierobow i mysmy powinni ich eliminowac

janko muzykant
@anika 13.12.2014 21:21

CZY TY CHODZIŁAŚ KIEDYŚ DO SZKOŁY.A MOŻE KTOŚ SPŁODZIŁ CIEBIE PO PIJANEMU?

tess

jeżeli chodzi o poniżanie przez ochrone ..wiem coś na ten temat bo zatrzymali kasjera za kradzież, ale nic nie ukradł... poskarżył sie managerce... ale nie było wielkiej zadymy..brawo dla niewinnego kasjera ze sie nie dał

pracownica

Auchan Wałbrzych..czy ktoś ma wiedze na temat ochrony ( usunięte przez administratora ).jak poniżą ludzi?

Hania

potwierdzam sobiencin-Palestyna tez jaszcze nie widzialam gazetki Auchana moja siostra mieszka na Podgorzu to gazetki przywozi jej mama z Podzamcza

samotna mamak reklamowych na szczawienku

brak gazetek reklamowych na szczawienku o promocjach powazna firma powinna zatrudniac goncow a nie dzieci do gazetak

Stefan

najniższa krajowa + 200 zł :)

Krzysztof

Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie może liczyć "Manager Działu". Z góry dziękuję za dpowiedz

kasia

Macie może jakąś wiedzę o byłym dyrektorze Auchan z Wrocławia? Teraz rządzi w Piasecznie.

Arek a masz może linka na tą stronę co piszesz o niej ????

JANKO MUZYKANT

JUŻ TERAZ MÓWI SIĘ O PODWYŻKACH PŁAC,ALE WARUNKIEM ICH OTRZYMANIA JEST OGRANICZENIE CHOROBOWEGO DO MINIMUM(14 DNI),NIE BRANIE URLOPU NA ŻĄDANIE,I KILKA INNYCH WARUNKÓW, KTÓRE PRACOWNIK MUSI SPEŁNIĆ.PYTAM SIĘ CZY W STOSUNKU DO DWÓCH PIERWSZYCH WARUNKÓW PRACODAWCA NIE ŁAMIE PRAWA NADANEGO NAM ODGÓRNIE I CZY PRACOWNICY NIE POWINNI ODWOŁAĆ SIĘ DO PIP,PIH LUB SĄDU PRACY.WYPOWIEDZCIE SIĘ NA FORUM CO O TYM MYŚLICIE.

dzidek

to prawda nie da sie tam zarobić nawet i po 7 latach jest jak jest nic tego nie zmieni .prawda poprzedni dyrektor miał klase i umiał rozmawiać z pracownikami na dole a ten tylko do seniorki dzwoni jak ma problem.zero poszanowania

Ja pracowałam w auchan i chętnie bym tam wróciła,tylko nie ma takiej możliwości dla młodych. Zarobki jak zarobki,wszędzie takie same a i praca nie jest taka ciężka jak się wydaje. A co do szefów itp to jeżeli traktuje sie normalnie,to tak samo oni traktują. Towarzystwo ogólnie jest miłe. pozdrawiam ochronę!;p

Zostaw opinię o Auchan Polska - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska