Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Zofia

@anonymous Bardzo się cieszę, że postanowiłeś dołożyć swoje zdanie do dyskusji o Auchan Polska. Pamiętaj jedynie o tym, iż tutaj nie wolno używać danych personalnych swoich współpracowników - dotyczy to również samych imion. W swoim poście piszesz o bardzo wielu istotnych kwestiach, ale brak w nim informacji o formach umowy. Na jaką umowę można zatem liczyć na początku współpracy?

anonymous

Pracuję w auchan łomianki już 1.5 roku na kasie i nawet nie narzekam. Zatrudniłem się na 3/4 etatu, teraz to jakieś 1700 na rękę. Zwykle mam cały tydzień na rano lub cały tydzień na wieczór więc można coś zaplanować, zrobić w domu. Czasem grafik się zmienia, ale mi przytrafiło się to może 3 razy. Liniowe są spoko, z wyjątkiem Ewki. baba wiecznie naburmuszona, przyznaję niedobrze mi się robi jak muszę o coś prosić i ona akurat jest na linii. Mają dobre obiady za bardzo niskie pieniądze. Co do premii to rzeczywiście śmiech na sali. Nie zależy tylko od tego jak się starasz, ale też jak idzie innym, zabierają za byle (usunięte przez administratora) Bony marne ale zawsze coś, te 80-100 zl się przyda. Menadżerowie nawet ok, da się z nimi pogadać albo załatwić konkretny dzień wolny jak wiesz na przód, że potrzebujesz. Mało się spoufalam z innymi więc nie wiem czy rzeczywiście obgadują i (usunięte przez administratora) jak to się tu na gowork czyta o innych sklepach. Ochrona przyjemna według mnie, jak jest chwila można pogadać. Jak się schodzi z hali jest kontrola i to akurat rozumiem, bo ludzie wszędzie kradną, wiec nie wiem czemu tu niektórzy się na to oburzają. Ufaj ale kontroluj itd. ktoś narzekał, że ochrona wszystko obkleja jak klienci wchodzą na sklep. Mnie to ułatwia życie, pokaże taki/taka nalepkę na kodzie i nie muszę się zastanawiać, czy to (usunięte przez administratora) czy nie. Bo kradną i to tak na (usunięte przez administratora) że mózg staje. Panie z kadr czasem rzeczywiście mają focha nie wiadomo o co, ale zwykle jak coś potrzebuję to pomogą starem dziadowi. Klienci różni, zazwyczaj normalni. Czasem trafi się jakiś (usunięte przez administratora) albo księżniczka, że chcesz walnąć na odlew ale to pojedyncze przypadki. Najbardziej wkurzają dzieci. Drą się, bawią tymi cholernymi rolkami przy kasie, że głowa pęka a rodzice nie zwracają uwagi.

Zarobki magaera

Czy to prawda ,że manager działu w Auchon może liczyć na wynagrodzenie w okolicach 6 tysięcy brutto ?

anna
@Zarobki magaera 19.02.2013 00:19

Chłopie tyle to chyba w twoim h myślach. W Biedronce brutto kupiec ma 8000. No plus profity i pewnie jak plotki głoszą boki.

Szukasz pracy?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Auchan Polska? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Kazujapl

Pracuje tu 6 rok i jest coraz gorzej każą robić coraz więcej za te same pieniądze ludzi jest coraz mniej co z tego że przychodzą nowi ale za chwilę odchodzą A ty pracujesz dalej trochę więcej obowiązków i te same pieniądze bilans zawodowy miał być co roku od marca do czerwca. Jaki miałaś mieć bilans do połowy kwietnia czy marca To będziesz miał w maju i nie wiadomo czy będziesz miał o podwyżkę. Pieniądze na podwyżki dla pracowników którzy pracują od początku pieniędzy nie ma Albo dają 300 zł brutto podwyżki To jest śmieszne jak dla mnie

Czy są na forum pracownicy Auchan? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Katarzyna

Nie polecam pracy w tej firmie ludzie z ,,wyższych sfer " szukają tylko do czego się przyczepic a pracownicy pracują za dwóch często nawet nie mogą się doczekać żeby ktoś im pomógł w innych sklepach ludzie zarabiają dużo więcej niż tutaj.

Oliwka

Nie polecam tej galerii niektórzy pracownicy nie traktują klienta z szacunkiem każdy jest równy i każdy powinien się zwracać do siebie z uprzejmoscią!!

normalny

na 2300 brutto to cały pieniadz

andrzej

firma Auchan poszukuje pracownika na stanowisko pracownik działu technicznego, @jaaa jak z umowami o pracę, bo nic o tym nie piszą, tylko, że stabilna że to nic nie znaczy, nie wiem tez jakich zarobków mogę się spodziewać, mam nadzieję, że najniższa krajowa?

jaaa

Świeży pracownik ma taka samą pensję (lub wiekszą) co ten co pracuje 3 lata (lub więcej).

cukierniczka

Praca jak praca ,ludzie kształtują atmosferę , Największa awaria to DZL tam kultura osobista oraz zachowanie Pań to mistrzostwo świata - jak u Bareii / nie ma, nie będzie, po co przyszedł/ można to tylko wytłumaczyc tym tym że niedaleko jest Buraków he he,

coś tam

Z przykrością Cię poinformuję, że nie . . .

garra

Sklep otworzył się 30 listopada 2012. Nie polecam pracy w tym sklepie. Oczekiwania od pracowników bardzo wysokie. Premia za otwarcie sklepu to "śmiech na sali". Dwa miesiące ustawiania towaru, ciągłe zmiany w implantacji za 150 zł - 200 zł brutto. Teraz dają bony na święta w granicach 80-100 zł. Do tego pensja 1850 zł brutto (1350 zł na rękę). Sklep do tej pory ma kiepski obrót dlatego, że pracownicy już sobie olewają robotę. Taka ciężka praca, za tak marne pieniądze odbije się czkawką tym zadufanym Francuzom. Najbardziej boli to, że półki w sklepie uginają się od towaru, a pracodawcy nie stać na to by pracownikom płacić godziwe pieniądze. Moje dni w tym sklepie są policzone, nie przedłużam z nimi umowy, trzeba mieć swoją godność.

pracoholik

Sklep w Łomiankach rusza już 21 listopada br. Są jeszcze wolne miejsca na niektórych działach. Robota jak robota, na razie trwa towarowanie sklepu. Ludzie są spoko, ale nie wszyscy. Jak to w każdej pracy, niektórzy włażą sobie w ..., niektórzy kablują etc. Kasa na start nie jest zadowalająca, ale obiecują bony na święta i premię na otwarcie sklepu.

Zostaw opinię o Auchan Polska - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska