Auchan

Opinie o Auchan

Kazujapl

Pracuje tu 6 rok i jest coraz gorzej każą robić coraz więcej za te same pieniądze ludzi jest coraz mniej co z tego że przychodzą nowi ale za chwilę odchodzą A ty pracujesz dalej trochę więcej obowiązków i te same pieniądze bilans zawodowy miał być co roku od marca do czerwca. Jaki miałaś mieć bilans do połowy kwietnia czy marca To będziesz miał w maju i nie wiadomo czy będziesz miał o podwyżkę. Pieniądze na podwyżki dla pracowników którzy pracują od początku pieniędzy nie ma Albo dają 300 zł brutto podwyżki To jest śmieszne jak dla mnie

Czy są na forum pracownicy Auchan? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Katarzyna

Nie polecam pracy w tej firmie ludzie z ,,wyższych sfer " szukają tylko do czego się przyczepic a pracownicy pracują za dwóch często nawet nie mogą się doczekać żeby ktoś im pomógł w innych sklepach ludzie zarabiają dużo więcej niż tutaj.

Oliwka

Nie polecam tej galerii niektórzy pracownicy nie traktują klienta z szacunkiem każdy jest równy i każdy powinien się zwracać do siebie z uprzejmoscią!!

normalny

na 2300 brutto to cały pieniadz

andrzej

firma Auchan poszukuje pracownika na stanowisko pracownik działu technicznego, @jaaa jak z umowami o pracę, bo nic o tym nie piszą, tylko, że stabilna że to nic nie znaczy, nie wiem tez jakich zarobków mogę się spodziewać, mam nadzieję, że najniższa krajowa?

jaaa

Świeży pracownik ma taka samą pensję (lub wiekszą) co ten co pracuje 3 lata (lub więcej).

cukierniczka

Praca jak praca ,ludzie kształtują atmosferę , Największa awaria to DZL tam kultura osobista oraz zachowanie Pań to mistrzostwo świata - jak u Bareii / nie ma, nie będzie, po co przyszedł/ można to tylko wytłumaczyc tym tym że niedaleko jest Buraków he he,

coś tam

Z przykrością Cię poinformuję, że nie . . .

Zarobki magaera

Czy to prawda ,że manager działu w Auchon może liczyć na wynagrodzenie w okolicach 6 tysięcy brutto ?

garra

Sklep otworzył się 30 listopada 2012. Nie polecam pracy w tym sklepie. Oczekiwania od pracowników bardzo wysokie. Premia za otwarcie sklepu to "śmiech na sali". Dwa miesiące ustawiania towaru, ciągłe zmiany w implantacji za 150 zł - 200 zł brutto. Teraz dają bony na święta w granicach 80-100 zł. Do tego pensja 1850 zł brutto (1350 zł na rękę). Sklep do tej pory ma kiepski obrót dlatego, że pracownicy już sobie olewają robotę. Taka ciężka praca, za tak marne pieniądze odbije się czkawką tym zadufanym Francuzom. Najbardziej boli to, że półki w sklepie uginają się od towaru, a pracodawcy nie stać na to by pracownikom płacić godziwe pieniądze. Moje dni w tym sklepie są policzone, nie przedłużam z nimi umowy, trzeba mieć swoją godność.

pracoholik

Sklep w Łomiankach rusza już 21 listopada br. Są jeszcze wolne miejsca na niektórych działach. Robota jak robota, na razie trwa towarowanie sklepu. Ludzie są spoko, ale nie wszyscy. Jak to w każdej pracy, niektórzy włażą sobie w ..., niektórzy kablują etc. Kasa na start nie jest zadowalająca, ale obiecują bony na święta i premię na otwarcie sklepu.

Zostaw opinię o Auchan - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan