Opinie o Auchan Polska w Legnica Roberta Schumana 11

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Legnica Roberta Schumana 11

wladek

(usunięte przez administratora) na stacji paliw każą płacic za powietrze czy miał ktos taki problem bo w odpowiedzi na moją reklamacje dostalem odpowiedz że dystrybutory są sprawne i że spotkali sie 1 raz z taka sytacja prosze o kontakt jak ktos mial taka sytacje nr tel 531-910-556

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy Auchan Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

wladek Nowy wpis

Anna Nowy wpis
@wladek

Ta stacja paliw to jedna wielka porażka, mają napisane wielkimi literami, że stacja jest czynna w niedzielę od 8, a jak podjechałem i 8,20 wszystko było pozamykane.bA co do dystrybutorów to zdarzyło mi się, że jeden chyba na drugim stanowku od lewej był popsuty i paliwo leciało ciurkiem. Tak ogólnie to wielka porażka z tom stacją!

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Auchan Polska?

Klient

Zrobiłam zakupy bezproblemowo w B1 -niby ta sama firma podobny budynek z dwoma wejściami a całkowicie inne podejście do organizacji. Ludzi było więcej oczekujacych na zakupy przed sklepem ale nikt nie czekał tak jak pod Auchan 45 minut. Brawo dla ochroniarzy w B1. Widać że można jak się chce.

Luzak
@Klient

Człowieku przecież robią wszystko co mogą jeśli masz problem to po prostu siedź w domu zgodnie z wytycznymi. Pozdro ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Brak organizacji przy wpuszczaniu klientów na sklep -ludzie wchodzą dwoma otwartymi wejściami żeby się potem dowiedzieć ze jest jedną kolejka tylko przy jednych drzwiach. Skąd klient ma wiedzieć że z drugiej strony budynku jest jedna kolejka skoro wszystkie drzwi są otwarte. Informacja powinna być bardziej widoczna na drzwiach ze nie powinno się nimi wchodzić na zakupy-sprawdzilam potem jest mala a4 kartka malym ledwo widocznym druczkiem ze wejscie od drugiej strony-ledwo zauważalna a drzw się dalej sie otwieraja. Potem człowiek na idiotę wychodzi bo inni myślą że chciał się wciąć bez kolejki. Poza tym inaczej powinnien być zorganizowany stolik z rekawiczkami jednorazowym i płynem-każdy maca ten kartonik i te rękawiczki zanim weźmie swoją parę-przecież w ten sposób można się zarazić. Ogólnie to bieda z tym płynem. Każdy rozumie sytuacje ze swoje odstac trzeba ale ogarnijcie się z organizacją bo wprowadzaciel ludzi w błąd. Polecam.lepiej zorganizowane sklepy Kaufland, Lidl ,Biedronka czy Carrefour. Tam takim problemów nie ma.

Krystyna

Mam pytanie dlaczego tak bardzo rozbudowane akcesoria dla psów i kotów znajdują się przy dziale z pieczywem, czy w tym przypadku zachowane zostały wszelkie zasady dobrego smaku. Bo dla mnie to jest bardzo nie chigieniczne i brak szacunku do klient.

Jan
@Krystyna

Za rozmieszczenie asortymentu w sklepie na pewno odpowiada kadra kierownicza. Jeśli jako klient masz zastrzeżenia, możesz to zgłosić do działu osbługi klienta. Czy inne ustwaienie towarów jest wedłgu Ciebie satysfakcjonujące?

Jarek

@Były pracownik Może wybrałeś sobie niewłaściwą pracę i stąd to narzekanie?

Praca w Auchan Legnica to jakaś porażka Jeśli ktoś lubi być wyzywany praca dla niego Cieszę się że już tam nie pracuje nikomu nie polecam

Darek

Auchan Legnica 22.06.2019 chciałem kupić 2 rowery najpierw trzeba było czekać 15 minut na pracownika z działu rowerów który nie miało niczym pojęcia poprosiłem czy mógłby chociaż napompowac koła w rowerach przecież nie będę ich nosił pan powiedzial zejak on by kupowal rower to by zalatwil sobiejakis transport np. Pociag lub busa nogi mi sie ugiely potem mówi że nie ma pompki A za plecami na regał wisiało z 50 szt. To stwierdził że nie może uszkodzić opakowania ( przeciąć trytytke która bylaprzypieta metka) ale rower uszkodzony może sprzedać bez powietrza no coś tu Nie gra . Nie polecam . Kierownika nie szukałem bo ciężko było znaleźć pracownika więc z kierownikiem mogło być gorzej.

Paweł

Fajna praca chociaż nie jest lekko. Może ludzie źle wybierają i dlatego narzekają?

Nikola 69

Monty Python i Bareja mieli by skąd brać pomysły do swojej twórczości ???? na każdym dziale po 2-3 pracowników z jakimś doświadczeniem ,reszta to idioci z doskoku, którzy mają problem z wyrzuceniem kartonów ale biorą ich z otwartymi ramionami bo lepszy taki niż żaden a później pretensję z góry czemu nic jest nie zrobione a jak jest to źle .Auchan to takie miejsce dla samych niedobitków którzy nie sprawdzili by się w zamiataniu ulic ...czemu tylko tacy tu przychodzą pytacie ?a bo nikt normalny nie charowałby za 1800 zł no i przychodzą ... ćpuny ,debile i inna patologia która chcę się przeczołgać przez 8 godzin i niedaj boże się nie narobić , jeżeli chcesz stać w miejscu,nie masz żadnych perspektyw na życie i na rozwój Auchan jest dla ciebie idealnym miejscem ???? temat menagerów i tzw.góry to osobna sprawa ...możesz tam wypruwać sobie żyły ,charować za 3 po godzinach i od szanownej dyrekcji nie usłyszysz zastanego dziękuję a niedaj Bóg miej swoje zdanie albo się postaw to z dnia na dzień stajesz się wrogiem publicznym numer jeden ...jednym słowem masz zamknąć mordę i zapier...lać za miskę ryżu tylko po to żeby pan dyrektor mógł patrzeć sobie w komputerze jak rosną obroty , wycisną cię jak cytrynę ale kiedy nie będziesz już potrzebny to dadzą ci kopa w (usunięte przez administratora) i nara (usunięte przez administratora) ... ogólnie baaardzo nie polecam bo nie szanują , pomiatają i Głowno płacą,pozdrawia na szczęście były już pracownik ????.

Kitek

Praca w tym miejscu to dreptanie w miejscy. Jak ktoś lubi się cofać do tyłu to praca wymarzona dla niego. Wynagrodzenie to ochłap, pracowników miny jak cytryny, brak perespektyw rozwoju, (usunięte przez administratora) Totalna masakra w tym Auchan Legnica. Zatrudniają nowych na chwilę nie dają umów na stałe, bo i po co. Mają pracownikow na stale a reszta to z biegu i na wybiegu. Odradzam pracę w tym miejscu chyba ze ktoś nic nie potrafi tylko układac towar na półki. ????

Anomim

W tym sklepie oszukuja klientów piszą zo cos jest na zero procen czym dowiadujesz sie ze to.jest wielka sciemą.

Big Ben

Coraz mniej personelu Coraz więcej pracy Nie polecam

Aleksander
@Big Ben

Piszesz o małej ilości personelu. Pracodawca cały czas prowadzi intensywnie rekrutację. Na swojej stronie ma dużo ogłoszeń rekrutacyjnych do biura i sklepu w różnych lokalizacjach. Napisz, czy pracownik ma zniżkę na asortyment sklepu? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe?

Ta cała Ania, która pisze te opinie to chyba pracownik ale obecny. Laurka piękna. Wspaniała praca kas. Jako były pracownik wiem coś o tym. Kasjerki normalne kobiety ale jest ich zawsze za mało. Szczerze im współczuję. Dyrektor faktycznie ok. Minusem pracy są niskie zarobki. Wypłata zawsze na czas. Możliwości awansu niby jakieś są ale kiedy i za ile...? Jeśli chodzi o atmosferę to w zależności od działu. Raczej ok. Szczerze może to być praca na jakiś czas natomiast nie dla kogoś kto ma rodzinę. Nie ma się co czarowac ale za taka stawkę nie da się godnie żyć. Socjal to bony na święta plus coś tam dorzuca w ciągu roku. W sumie bez rewelacji. Łatwo sie dostać, duża rotacja pracowników ze względu na kasę. Pozdro.

Hrabia Monte Cristo
@Były pracownik

Ta cala Ania o ktorej piszesz ona naprawde jest bylym pracownikiem cudna Panienka naprawde przemila osoba chetna pomocna dla wszystkich ludzi ale zostala mocno poturbowana bardzo mi jej szkoda

Od dawna nie dodano żadnego komentarza na temat Auchan Polska. Możesz to zmienić. Dodaj wpis i powiedz nam jak oceniasz tego pracodawcę.

Królewicz
@admin

Jak mi zaplacisz 150tys. zl to Ci napisze swoja opinie

Jabol88

Ta firma to jest największa tragedia jaką widziałem w życiu,na każdym dziale pracuje po 2-3osoby gdzie powinno być dwa razy tyle ,pracownicy latają po 2a nawet po 3 działach żeby obsługiwać,pieniędzy nie ma na nic,na pracowników,na paleciaki,wózki,koszulki i nawet durną żarówkę to toalety gdzie od pół roku nie ma światła,ciągle tylko się słyszy że budżet jest przekroczony ale na nieustanne szkolenia które kosztują sporo(wiem bo sam musiałem brać w tym udział)nigdy nie brakuje pieniędzy,oszczędzają na wszystkim a najbardziej na pracownikach ,na takich warzywach pracuje 3pracowników gdzie powinno być ok 6-7bo nikt nie chcę pracować za 1900zł,oczywiście szanowna ,,góra,, z panem dyrektorem na czele schodzą do pracownika tylko wtedy kiedy przyjeżdża pan dyrektor regionalny...a tak możesz się zacharować na śmierć,jeden człowiek na zmianie ma zrobić to co normalnie powinno powinno robić 3pracowników ,wieczne pretensje czemu coś jest nie zrobione tylko pytam się jak ?i kim ? żeby dostać podwyżkę trzeba wypełnić sterte idiotycznych dokumentów gdzie pytania dotyczą ,,mojej stabilności emocjonalnej,, a sam bilans wygląda tak że jeżeli opiszesz firme w samych syperlatywach dostaniesz podwyżkę,kiedy napisałem jaką kolwiek krytykę usłyszałem od menagera ,,nie zdziw się jak nie dostaniesz podwyżki,, do tego dochodzi tzw.skuteczność operacyjna gdzie dokładają ci jeszcze mase idiotycznych procedur i papierów które wypełnia się od reki tylko po to żeby wypełnić ,generalnie dramat a wszystko spowodowane brakiem pracowników a nie będzie ich jeśli płaci się 1900zł

Pufcio
@Jabol88

Drogi Jabolu jeżeli uwazasz ze za malo zarabiasz i ze dla Ciebie 1900zl to malo to reszte pieniedzy na fujarce zarob

Dziewiętnastawkolejce

Tragedia. Dwie kasy otwarte i w każdej koło 30 osób. To po co te pozostałe kasy są?

Lola
@Dziewiętnastawkolejce

Taka madra jestes ty dziewietnasta w kolejce to sama usiadz na ta kase i (usunięte przez administratora) nie szanujesz pracy extra kasjerek

Ewelina

@Jabol88, dzięki za Twoją opinię. Rozumiem, że praca jest ciężka, brak kadry uciążliwy. Czy nie ma możliwości przyjęcia większej ilości osób do działów, o których pisałeś? Czy do wynagrodzenia pracodawca dodaje bonusy w postaci premii, szkoleń, ekstra płatnych nadgodzin lub pakietu socjalnego? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Jabol88
@Ewelina

Ewelina na wszystkie zadane przez ciebie pytania usłyszysz że nie ma funduszy i tak na okrągło...a co do pracowników to nikt nie chce pracować za 1900zl dlatego na każdym dziale jest po 3-4 pracowników i zasuwaja za 5,premie ?niby są ale cele są takie że nigdy nie widziałem na oczy 100% premii , płatne nadgodziny?? hahahaha,wolne żarty...najpierw każą (usunięte przez administratora) za 5 a potem każą ci odbierać co do godziny... wytrzymałem tam ponad 3lata ...teraz robię w Biedronce od ok . pół roku ...dwa razy większa kasa , pełna obsada , miła atmosfera ,we wszystkim pomogą,wytlumacza... też się człowiek narobi ale przynajmniej wie za jaką kasę ...tyle w temacie Auchana...nigdy więcej.

Ewelina

@tadeusz, posiadasz może aktualne wieści dotyczące rozwoju firmy Auchan Polska w Legnicy? Wiesz, coś w temacie nowych rekrutacji? Co miałeś na myśli pisząc o zatowarowaniu sklepu przez dzieci? Będzie Ci bardzo wdzięczni za udzielenie nam odpowiedzi, nowe komentarze w tym wątku posłużą pomocą innym.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auchan Polska