KRYNICA VITAMIN Sp. z o. o.

Opinie o KRYNICA VITAMIN Sp. z o. o.

Herbata

Były Boss po za jego CV nic sobą nie reprezentował, brak kultury podstawowych szkoleń z zarządzania i brak jakiejkolwiek decyzyjności (portki mu się trzęsły) a spotkania to istna farsa hahahaha. Merytorycznie nie przygotowany do stanowiska. Źle ocenił sytuacje i ludzi którzy na początku niby mu pomagali a potem utopili go w łyżce wody (zachował się jak chłopiec w krótkich portkach). Taki Pan MG nigdzie nie zagrzeje miejsca. Powodzenia BOSSIE ale muszę przyznać, że warzywniak to max miejsce dla Ciebie. ;-)

Boss

Jak każda szanująca się firma, zwalnia ludzi przed zakończeniem okresu próbnego lub przed świętami. Taki prezent. Zapas psychotropów przydaje się podczas pracy. Brak budowania zespołu i dobrej atmosfery. Każdy podkłada świnie przy byle okazji. Brak pomocy. Jesteś zdany tylko na siebie. Brak ludzi z honerem i godnością. Omijać z daleka.

anonymous
@blady 07.12.2017 21:44
Ewelinka zluzuj z tymi komentarzami. Boss ma trochę racji. Ludzie niestety kopią dołki a raczej doły pod innymi. Szacunek dla l...

Tak tu nie chodzi o bossów tylko o zwykłych ludzi. Krynica psuje ludzi. Każdy jest sobie wilkiem. Nikomu nie można ufać. Wrogość na każdym kroku.

BLEEEE
@Boss 05.12.2017 20:08

Przychylam się do Twojej wypowiedzi można jeszcze wiele dodać ale nie ma sensu. Lepiej złożyć CV do JMD Bie..,..ka. Przynajmiej będzie poszanowanie i pakiet benefitów. PZDR. Życzliwy

Hugo Boss 01

Dla potencjalnych kandydatów: UWAGA!!!! Szef od Prince Polo to batonik który liże wszystkim banana ma bardzo cienki krawat z minonionej epoki i nadaje się tylko do wazeliniarstwa i włazo.....wa. , zero kompetencji brak perspektyw na przyszłość. i zwykły cienias. Pamperss to flaga która obecnie przemięka i cieknie na zewnątrz a Pani grubsza zaczyna się wytapiać. Szczere życzenia sukcesu. Oczekuję na kolorowy tłusty czwartek. Powodzenia ! Wasz BOSS111111

Natalia

@mama a czy nadgodziny są obowiązkowe? Jak to wygląda? Czy po prostu jak ktoś nie wyrobi się z pracą to zostaje po godzinach? Czy ktoś pozostawi jeszcze swoją opinię na temat pracy w firmie KRYNICA VITAMIN Sp. z o. o.?

Mucha
@Natalia 14.09.2017 20:11

Nie wiem jak to wyglada w zakladzie produkcyjnym ale w biurze, to o ile nie jestes w dziale handlowym, to musisz zasuwac po godzinach za darmo. Nadgodziny nawet nie sa do odbioru. Moze cos sie zmieniło, ale watpie.

@Mucha 12.11.2017 19:38

Szczerze nie polecam tej firmy. Niestety typowa II liga wśród pracodawców. Schemat prosty który powoli już zanika wśród pracodawców tj. Zatrudnij, wymemlaj i weź następnego. Szczęśliwie mamy bezrobocie na poziomie 6%. Firma z niską społeczna odpowiedzialnością.

matylda

A ja wygląda tutaj praca biurowa bo jednak bardzo mało można tutaj na ten temat wyczytać a teraz są dwa ogłoszenia do działu handlowego praca przy fakturowaniu. W ogłoszeniu wiele nie piszą ale może wy za to macie jakieś informacje z pierwszej ręki?

Dawna
@Muflonik 12.12.2016 14:14
Jak wygląda tam rozmowa kwalifikacyjna?

Normalnie, jak się uśmiechasz, masz jakieś pojęcie i większy dekolt to cię przyjmą :)

Mucha
@matylda 15.10.2016 09:45

Praca tam może i nie jest stratą czasu, bo da się czegoś nauczyć. Ale na pewno jest stratą zdrowia. Ani miłej atmosfery, ani dobrych zarobków, ani dodatków. Z kolei nerwów i spychologii pod dostatkiem. Było kilka fajnych osób, ale pewnie jakby coś się działo, to oczywiście nikt by nie pomógł. Tragedia i żenada a nie firma.

Gnola

anonymous
@Gnola 30.10.2017 19:41
Hej! A co powiecie na temat atmosfery w warszawskim biurze?? Czy płaca jest zadowalająca, jakie relacje panują?...

Płaca jest taka jak sobie wywalczysz na początku, ale nie za wysoka. Podobno podwyżek nie ma. Relacje znośne, chyba że szukasz wroga na siłę.

kryniczanin

Zakład produkcyjny. Młody zespół, możliwość rozwoju, liczne szkolenia. Brak podwyżek. Pensje nieadekwatne do posiadanych kompetencji (zbyt niskie). Brak socjalu. Dofinansowanie w niewielkim stopniu do karty lux med. Czasami kasa na święta, w zależności czy zarząd musi wypłacić dywidendy akcjonariuszom czy nie. Wysokość premii świątecznej 500 zł. Paczka świąteczna ze słodyczami dla dzieci. Brak dofinansowania do urlopu. Premie (ok. 20%) co miesiąc zabierane albo i nie. Premie uzależnione od wyprodukowanej ilości napojów, od przestojów, od niedopatrzeń. Straszenie dyscyplinarkami za błahostki. Karanie pracowników niesłusznymi naganami. Zwolnienia dla przykładu, żeby wzbudzić strach. "Lizusy" i "podpieprzacze" traktowani lepiej przez kierownictwo pomimo miernych kompetencji. Budynek nowy, zadbany, czysty. System rejestracji czasu pracy w postaci kart czipowych. Wygodna stołówka bez lodówki ale za to z palarnią. Darmowa kawa, herbata, napoje. Mały parking. Latem bardzo gorąco na produkcji. Duży hałas. Jest kilka fajnych osób które tworzą klimat.

Niedawna
@kryniczanin 11.10.2017 11:54

Warszawa. Nie wiem jak teraz ale wcześniej: Możliwość rozwoju zwłaszcza jak się nie ma doświadczenia Brak podwyżek. Pensje nieadekwatne do posiadanych kompetencji (zbyt niskie). Brak socjalu. Dofinansowanie w niewielkim stopniu do karty lux med. Brak kasy na święta (wstyd). Brak premii świątecznej (wstyd). Brak dofinansowania do urlopu. Premie tylko w dziale handlowym za wyrobienie wysrubiwanych warunków. Zwolnienia pod wpływem emocji. Kierownictwo bez kompetencji. Miejsce pracy mile. Lada okolica . Mała kuchnia, ale daje radę. Darmowa kawa, herbata, napoje. Mały parking

Fresh

W tej firmie jest zdecydowanie zbyt duża rotacja. Zmieniają dyrektorów/kierowników no i specjalistów oczywiście. Moja rada: zastanów się kilka nad kolejnymi krokami.

Natalia

@Świeza można, ale się nie musi, z tego co piszesz rozumiem, że te dodatkowe godzinny są nieodpłatne? Piszcie swoje opinie na temat KRYNICA VITAMIN Sp. z o. o.. jeśli pracowaliście tam.

mama
@Natalia 27.07.2017 14:03

Niepłacą za nadgodziny.

Romels

Możecie coś napisać o zakupach w Krynicy ??

@Świeza 10.05.2017 18:57
Jak ktos lubi pracowac to polecam bo mozesz pracowac 12 godzin dziennie harytatywnie

a odrobinę więcej informacji o pracy w dziale zakupów: atmosfera, zarobki. Szef normalny ??

rita
@Romels 11.06.2017 23:16

Szefów więcej niz pracowników

xxxx

I jak zadowoleni jestescie z premii swiątecznej?

Kruszyna
@xxxx 15.12.2016 23:28
I jak zadowoleni jestescie z premii swiątecznej?

My jak co roku, premia świąteczna w postaci bigosu wigilijnego. Dobre i to, przynajmniej jeden dzień człowiek nie chodzi głodny.

mała

Tylko nie znasz dnia ani godziny kiedy cie zwolnią. Mogli by wcześniej dawać znać że zatrudniają kogoś na twoje miejsce po znajomości. Przecież ludzie mają rodziny na utrzymaniu i kredyty. Nie ważne jak pracujesz tylko kto cię zatrudnił.

@mała 30.04.2016 22:12

Wszędzie tak jest, że pracownik którego chcą zwolnić, dowiaduje o tym fakcie na samym końcu.

zly

Czlowieku jak chcesz paść na zawał serca z wysiłku to możesz startować .Ja niestety nie dałem rady poważnie

zly

Nie polecam pracy w zakladzie produkcyjnym

znawca

Praca ok zarobki zależy jak dla kogo ja nie narzekam. Większość ludzi spoko. Z jednym "ale" ktoś na wyższym stanowisku powinien przyjrzeć się pracy Daniela z rozwoju. Sprawdzić co ten człowiek robi w pracy oprócz oglądania stron www i allegro. Totalny tępak! PZDr

Gość

@Ibik Będąc na urlopie wypoczynkowym po u. macierzyńskim.

fajna

A ktoras firma tego nie oferuje??? Znowu propaganda.

Gość

Nie każdy pracownik dostał kasę na święta i nie każde dziecko dostało paczkę. I pracuje dużej niż 1 dzień.

Gość

Nie każdy pracownik i nie każde dziecko

Agnes

Może w zakładzie... Bo w Warszawie na pewno nie

do bani

o czym wy ludzie piszecie, kazdy pracownik dostal paczke ze slodyczami ( na dziecko w okreslonych wielku chyba) dodatkowo kazdy pracownik otrzymal gotowke tuz przed swietami

fajny gośc
@do bani 03.01.2016 23:12

Racja!!!! Ludziom nigdy nie dogodzisz - firma nie dawała - ŹLE!!! Firma daje - ŹLE!!! W mojej firmie pracownicy chrzakali ze malo to teraz nic nie dostajemy dlatego cieszcie sie że macie

bania

To skąd to info o imponujących zarobkach? I nie chodzi o zmianę zarobków na święta tylko o symboliczny gest, nie musi być gotówka, wystarczy bon lub siatka mandarynek. W większości firm jest to praktykowane.... Ale mogę się mylić....

Renia

Widze propagandowe tresci. Zwalniają systematycznie wiec oferty pracy są co roku. Co to znaczy wysokie zarobki ? Czyżby przez to nie dają nic na święta?

zetka

Nieaktualne. Wymagania wysokie... Trzeba było znać...... i pracować w....

reks

Pracuje ale umowę ma na innych warunkach

a

Nie pracuje już.

adam

Czy Marcin P. dalej pracuje w Krynicy - ten z zakupów?

dawid

Nie wiecie czy nie potrzebują kogoś do działu zaopatrzenia podobno nie ma już tego młodego dyrektora to może kogoś awansowali i są wolne wakaty?

ana

Dyrektor P. nadal pracuje w firmie

No

Dyrektor nie pracuje i chyba faktycznie zmienia się wszystko na lepsze. Jest światełko w tunelu

Wojtek

Witam Mam możliwość zatrudnienia się w firmie Krynica i chciałbym się podpytać o wasze opinie na temat pracy w tym zakładzie a w szczególności o dyrektora produkcji A.P.

cicha

W warszawie za poprzedniego szefostwa premie świąteczne , nagrody i inne przywileje dostawali tylko wybrancy i ci co byli przy korycie. Teraz są nowi ludzie a święta blisko, więc zobaczymy czy coś się zmieni.

ostatnia

Jeżeli szukasz pracy na chwilę, pół roku do roku to tak. Doświadczenie do CV się przyda.

goetze

Pracowałem akurat na zakładzie i nie było tam różowo a co do stolicy to nie wiem chcesz to aplikuj

Robol

Ślepy nie był i doskonale wiedział że ludzie pracują siedem dni w tygodniu. Zresztą to z jego inicjatywy tak się działo. Jeśli ktoś zaczynał narzekać zbyt głośno to dyrektor brał go na dyskretną rozmowę, a jeśli nadal takiemu pracownikowi nie podobała się praca to zostawał zwolniony. Na szczęście już ten dyrektor co lubował się w znęcaniu nad ludźmi, przestał pracować w Krynicy Vitamin. Powoli zaczyna być widać światełko nadziei w długim i ciemnym tunelu. Wszyscy po cichu mamy nadzieję, że terror już nie wróci do nas do zakładu wraz z nowym sezonem

Gosia
@Robol 20.10.2015 07:26

Ej dyrektor P. już nie pracuje?

Robol

@inga Co masz na myśli pisząc, że trzeba się trochę napracować, bo chyba nie to, że w Krynicy Vitamin pracuje się po 12h dziennie 7 dni w tygodniu. Byłbym zapomniał. Nasz łaskawca karłowatego wzrostu z łysinką na głowie, zrobił nam wielką przysługę i pozwolił pracować w niedzielę po 8h. Do tego warunki pracy mamy jak w saunie. Na hali w większości miejsc temperatura osiąga 40st C. Więc proszę powiedz mi proszę co masz na myśli pisząc,że trzeba trochę się napracować bo chyba nie to, że w tej firmie pracuje się 68h tygodniowo w 40st upale. Czy nasz łaskawca karłowatego wzrostu z łysinką na głowie słyszał może o Art. 131. par 1. KP i o Art. 133. par 1 KP?

@Robol 07.07.2015 22:19

Wiesz co jak pracownicy Krynicy na to się godzą to niech pracują i w niedziele i w upale 40 st C,jesteście bardzo kumaci godząc się na taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

goetze

1.Umowa zlecenie 2.Brak organizacji.3.Brak podwyżek 4.Chamstwo w firmie 5.Zero premii

Nienawidze Krynicy

Siema ludzie:) Jakiś czas temu odszedłem (sam,nikt mnie nie zwolnił) z tego bur*elu na kółkach:) Jak obecnie sytuacja się przedstawia? Tak jak było? Miecio prezes magazynu a Krysia prezesowa reszty? Ludzie na stanowiskach kierowniczych/biurowych dalej tacy tępi a pracują jedynie po znajomości? Generalnie większość osób w tej firmie to zawistne,zazdrosne skurczybyki ale jest kilka osób naprawdę ok,obecnie pracuję w firmie X i naprawdę żałuję tych kilku lat straconych na pracy w Krynicy,fakt,wynagrodzenie zawsze było ale atmosfera w pracy? Szok...obecnie z czystą przyjemnością pracuję w nowej firmie. Może to subiektywne zdanie ale odradzam pracę w Krynicy,zero organizacji,nawet jak się będziesz starał to każdy ma to gdzieś,awanse otrzymuj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Aaa bym zapomniał,pozdro dla Mistrzów zmianowych bo są naprawdę ok,szczególnie Mariusz I. oraz Zenek:)

mat1910

z tego smrodu ptaki nawet wyzdychaly jak to pic ?

lukasz

Zamknąć ten zakład...

michał

Sama widzisz lala jak jest,a co do wpisu coli to może zarabiasz u nich 3 tys skoro tak Ci dobrze tam .Zresztą tam murowaną karierę zrobisz a że kolejny rok bez premii jak napisała lala to szczegół ten zakład to dno

lala

Premie świąteczne dla wszystkich za ubiegły rok??????!!!! ... może masz na myśli prezesa albo kierownictwo? Ja nie dostałam kolejny rok...może jestem pracownikiem widmo albo jem za dużo masła i mam mega sklerozę?

spido 125
@Robol 20.10.2015 07:33
Nie wiem gdzie Nie wiem gdzie wtedy byłaś @lala...

pracowałem tam razem z moja koleżanką Moniką ,z produkcji przeszła na magazyn a ja zostałem śmiesznym mistrzem zmianowym w latach 2008 do2011. Jesteśmy z Białej i ze względu na regularność wypłaty nie buło za co dojechać do pracy. Atmosfera zajebista ale do zabawy, Lesiuk pozdrawiam Zenek dożywocie tam spędzisz reszta ludzi jak to w tych rejonach latem truskawki a zimą Krynica .Zimą jak zawieje to wolne bo niema jak dojechać .Daliśmy se spokój szkoda nerwów Auschwitz Birkenau .Nie polecam Grzegorz Wdowiak. Monika Oleszczuk

@spido 125 15.10.2016 05:31

"Jesteśmy z Białej i ze względu na regularność wypłaty nie buło za co dojechać do pracy." Pracuję w KV od wielu lat. Co masz na myśli pisząc regularność wypłat? Wypłaty są zawsze wypłacane regularnie do 10 kolejnego miesiąca. Ich wysokość to zupełnie inna historia i zależy od indywidualnych negocjacji pracownik pracodawca.

cola

Większość postów nie ma pokrycia z rzeczywistością. Owszem jest to dosyć specyficzny teren, jak powyżej napisał kolega, przypominający niekiedy tereny ukraińskie, ale osoby zainteresowane wiedza dlaczego akurat tutaj się zakład znajduje. Co do zarobków głodowych to z pewnością się nie zgodzę. Jeżeli widać, że się starasz to z pewnością zostaniesz po pewnym czasie dostrzeżony i możesz wnioskować o podwyżkę. Nie oszukujmy się to jest wschód, gdzie nie zgarniesz stawek cento-zachodowych kraju. Z pewnością negatywne komentarze wypisują tutaj osoby, które (bardzo możliwe) zostały przyłapane na kradzieży i musiały się pożegnać z pracą. Całe szczęście dla nich, że nie nie skończyło się to odpowiedzialnością karną, bo na takie przestępstwo jest paragraf. Jeżeli chodzi o premie to świąteczna za ubiegły rok była naprawdę atrakcyjna i to dla wszystkich bez wyjątku, bez podziału na stanowiska. Więc lepiej zacznijcie doceniać pracę, a nie wiecznie narzekać!

michał

Przestrzegam przed ta firmą nic nie warta ,zarobki głodowe ,umowy śmieciowe i ciągły smród żałosny zakład dziwni zarządzający do tego..zresztą co sie spodziewać dojazd do tego zakładu taki jak na Ukrainie

arjen

Ten zakład to kupę g...... jeśli chcecie pracować za 5 zł na godz to idźcie dyrektor na prawdę ma gest tak płacić BRAK SŁÓW!

tarantula

Jak jesteś tu zatrudniana po znajomości, jesteś osobą niekompetentną, i mało robisz w pracy to dostaniesz bardzo wysoką pensję, dodatki oraz krótki czas pracy. Twoją pracę wykonają za to szarzy ludzie za marną pensje.

cicha

Stawki niskie, jako pierwsza praca ujdzie. Mam nadzieję że może chociaż w tym roku dadzą paczkę be powerów na święta.

ja

czy jest możliwość zarobienia ponad 4 tysiace na ręke w biurze czy to nie możliwe?

niknik

w Niechciach działały:)

Zostaw opinię o KRYNICA VITAMIN Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRYNICA VITAMIN Sp. z o. o.