KRYNICA VITAMIN S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KRYNICA VITAMIN S.A.

Jaka Nowy wpis

Czy w pensjach uwzględniają galopującą inflację?

Niebo Nowy wpis
@Jaka

Nie, bo większość pracujących mają ja na własne życzenie

Orka Nowy wpis
@Jaka

Nie ma zwykłych podwyżek a co dopiero inflacyjnych

Zadowolona z pracy Nowy wpis
@Orka

Pensja bardzo dobra. Można spokojnie odłożyć i starcza na godne życie. Praca lekka łatwa i przyjemna

Co wchodzi w socjal KRYNICA VITAMIN S.A.?

Odp
@Pytanie

Woda, herbata, kawa, mleko, prąd, cukier, świeże powietrze, uśmiechnięte czwartki

Niedawny pracownik

Niby atmosfera ok ale mocna presja.natomist zdarzają się gwiazdy co kozaczą jak nie pracownicy to mistrz ogólnie robota bez sensu chyba że dla kawalera albo do emerytury sobie dorobić szkoda czasu i nerwów na gówniane zarobki

@Niedawny pracownik

To czym się tam konkretnie zajmowałeś? Piszesz, że robota była bez sensu, więc co dokładnie należy tu do zadań pracowników?

@Czesław

Przepraszam bardzo. Nie sądzisz chyba, że człowiek napisze co tam robił.

Pracownicy

Bardzo dobra firma i wysokie zarobki. Można spokojnie odłożyć. Praca lekka łatwa i przyjemna. Kierownictwo bardzo przychylne pracownikom.

@Pracownicy

A czym konkretnie zajmujesz się w pracy? Bo piszesz że jest lekko, łatwo i przyjemnie, więc chętnie dowiem się co konkretnie tam robisz :D

Pracownica
@Czesław

Jestem zwykłą szarą pracownicą na najniższym szczeblu. Praca bardzo dobra tylko 8 godzin dziennie

@Czesław

Albo biuro albo mistrz...

@Pracownica

Tia. Zwykła szara pracownico! Na najniższym szczeblu, tzn.gdzie? Musisz być pracownicą od niedawna, skoro Ci się podoba ????

@Byłamtam

To czemu twoim zdaniem pracownikom z doświadczeniem nie ma prawa się tu podobać? Chodzi o atmosferę, podejście kierownictwa, czy coś innego jak na przykład pensje?

@Czesław

Powiem wam na serio.Ta firma jest wspaniała.Chcialabym do niej wrócić, ale mi nie przedłużyli umowy. Mogłabym tam robić za najniższą krajową i być szmacona przez swoich kolegów i koleżanki.

@Czesław

Wszystko po trochu. Ludzie z doświadczeniem są traktowani jak nowo przybyli.

Byłamtam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Ludzie! Nawet nie zawracajcie sobie głowy zakładem produkcyjnym. Lepiej wziąć Ukraińców, co będą (usunięte przez administratora) 12/24/7 lub ludzi z PUPu. Rządzi klika, która ma w głębokim poważaniu ludzi. Szkolenia? BHPowskie. Tylko. Bardziej opłaca im się nauczyć kogoś nowego, niż zatrzymać osobę umiejącą obsługi maszyn. (usunięte przez administratora) i metr mułu.

Ciao

Czy na święta poza zwalnianiem pracownikow szykują inne prezenty? Na takie gifty trzeba uważać przyjmując posadę w spółce

Prod
@Ciao

Będą. Przy takich wynikach na giełdzie , zaissczedzinych wydatkach na integracyjne ,i rozwoju nowych produktów głupio będzie wygladac inaczej.

Co
@Prod

Co będą?

@Co

Jakiego rodzaju dodatki do pensji grudniowej oferuje firma KRYNICA VITAMIN? Wiele firm w tym właśnie okresie oferuje swoim pracownikom różnego rodzaju dodatki. Czy tak też jest u tego pracodawcy? Można za miesiąc grudzień otrzymać wyższe wynagrodzenie? Strasznie mnie to ciekawi.

Niki
@Czesław

Też ciekawi wszyscy, czekamy, tak myślimy że tak bedzie. Lepiej po świętach niż wcale nic nie dostać

Real
@Prod

Kiedy pastuchy biurowe zrozumieją że nie są traktowani jak zespól który pracuje na całość. Są znajomi , rodzina i reszta czyli wy. Kamy mają dodtaki .vjak dobrze pojdzie i ci którzy są na fali. Więc co was interesuje zyski i oszczędzanie ?

Jaka
@Niki

Kto wie czy to bedzie procentowo wyzsze wynagrodzenie czy kwota ustalona ? Kazdy dostanie czy sami znajomi z najwiekszymi pensami ?

Czekam
@Jaka

I co z tą wyższa pensja ? Ktoś dostał ?

@Czekam

Kam
@Nie

Na koniec roku pieniądze dostają tylko kamowie

G7@wp.pl
@Ciao

Kup sobie z wypłaty mi nic nie dali

Ona
Kandydat

Orientuje się ktos czy są przyjęcia na rozlewnie ? Ile można zarobić na produkcji lub rozlewni ? Pozdrawiam

Bartek38
@Ona

Dla ciebie na jedzenie parę ciuchów i do opłat a mało się dostaje

Speed

Ktoś chce jeszcze tam pracować czy wszyscy uciekają?

Nikt
@Speed

Powoli wszyscy uciekają, bo nie doceniają tego co mają. Po krótkim czasie tracą zapał do pracy

@Nikt

Dlatego szukają dużo nowych nieswaidomych

Kotka
@Nie

Im więcej zarabiasz tym krócej pracujesz Trzymają tych którzy boją się poprosic o podwyżkę

Lidka
@Speed

HR zapewne bada okoliczności rozmawiając z wszystkimi w firmie. Wystarczy słuchać.

Bartek
@Speed

Sami zwalniają i biorą Ukraińców a co do pracy to czy pracujesz dobrze czy nie to po 3 mies zwalniają cię

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w KRYNICA VITAMIN S.A.? Chętnie zatrudniają?

Stud
@Pytanie

Zatrudnili dopiero pierwszego wiec nic na ten temat powiedzieć nie można. Jak w każdej firmie tanią siłą robicza nikt nie pogardzi i pomoc się przyda

Magdalena
@Stud

Czyli student może liczyć na stanowisko bardziej w stylu pomocy, tak? Możesz napisać jaki jest zakres obowiązków?

Pom
@Magdalena

To chyba można wyczytać z ogłoszeń, jeżeli takie są

Dawid748
@Pytanie

Zatrudnia cię na 3 miesiące potem dostaniesz wypowiedzenie ja chciałem zostać na stałe bo mi się praca spodobała a mam rodzinę niedawno urodziło mi się dziecko i wyrzucili mnie po 3 miesiącach i muszę szukać innej a oni mówią że nie ma pracy a znowu Ukraińców zatrudnili

Ja
Kandydat

Szkoda że zatrudniają pracowników po znajomości a nie tych którzy chcą pracować.. nie masz znajomości nie pracujesz.

Szkolenia
Kandydat

W benefitach podają dofinansowanie szkoleń i kursów. Czy to pracodawca kieruje czy można sobie wybrać? Podpisuje się z tego tytułu lojalke?

Ttt
@Szkolenia

Płacą ci pensje a z niej możesz sobie opłacić kurs jaki chcesz :)

Ola
@Szkolenia

Jest za to system motywacyjny za każdy przepracowany miesiąc otrzymujesz pensję

@Ola

Czyli nie ma żadnych szkoleń w Krynicy Vitamin? Skoro były podane, to jak to w końcu jest? Czekam na jakieś bardziej szczegółowe info :)

Mmm
@Czesław

Nie ma. Może w fabryce jest inaczej. W biurze pusto więc nie ma kogo szkolic . Rozniosło sie po świecie traktowanie pracownikow w dziale handlowym . HR mógłby czasem porozmawiać o potrzebach wszystkich pracowników w całej firmie a nie szukać co chwila nowych

Labo
Klient

Co możecie powiedzieć o stanowisku laboranta w firmie KV? Jakie stawki, czy praca jest zmianowa i czy można liczyć na premie? Zaklad w dziadkwoskie

Byla labka
@Labo

Najgorsze z mozliwych stanowisk. Praca zmianowa 12godzin dziennie i placa slabo mimo obietnic. Odradzam

Magdalena
@Byla labka

Ile dni w tygodniu po 12 godzin dziennie? Czy miesięcznie wychodzi te 160h, czy są jakieś nadgodziny w KV? Jak w związku z tym wygląda wspomniana płaca? W ogłoszeniu widziałam, że są zmiany po 8h i już sama nie wiem co i jak... Sprecyzujesz?

G7@wp.pl
@Labo

Pojdz i se zobacz xddd

Byla labka
@Magdalena

3 lub 4 dni pracy po 12h po czym jeden lub dwa dni wolnego. O wolnym weekendzie mozesz pomarzyc no chyba ze wypadnie ci z grafiku raz w miesiacu... Obowiazkow tyle ze nie wyrabiasz a jak prosisz o podwyzke to nic z tego bo budzet nie przewiduje... Tak bylo a co jest teraz nie wiem

Kam

Dział handlowy - patologia organizacyjna Idziesz tam bo jesteś wariatem albo chcesz się nim stać. Zatrudniając się tam weź ze sobą kaftan

Kandydat

Co powiecie o pracy na stanowisku młodszy operator ? Warto składać CV ?

łza

Za dobrą pracę należy się szacunek i godne uposażenie.A dominuje kumoterstwo i prywata maluczkich. Wyższe stanowiska obsadzane po znajomości (a nie kompetencjach), z pewnymi wyjątkami (ludźmi rzetelnymi ) . Brak możliwości zrobienia kariery czy zmiany statusu , bez wazeliniarstwa i włażenia w (usunięte przez administratora). Ale biorąc pod uwagę uwarunkowania okolicznych pracodawców (zarobki ) to na chwilę obecną jedyna alternatywa na pracę.

@łza

Firm jest dużo i uważam że dobre firmy nie mają komentarzy w serwisach internwtowych a te gdzie źle się dzieję mają ich od groma. Mimo że ta firma ma dobre wyniki na rynku i się rozwija to niestety ale o pracowników nie dba. Myślę że warto trochę poczekać i znaleźć inną firmę do pracy. Tutaj za jeden błąd albo za to że na L4 się nie pracuję to niestety ale mogą być zwolnienia. Firma wymaga 24/7 pracy bez błednie wykonanej. Nawet roboty potrafią po jakimś czasie zrobić błąd ale w tej firmie wymaga się bezbłędności u ludzi.

Byli
@Były pracownik

Bo mają specjały dział do wyszukiwania błędów. Dział, który nie wie co to ciężka praca po godzinach, siedzenie po nocach analizując umowy , stres z tym związany. Z nudów wyszukują potknięć , a w międzyczasie sprzątają kuchnie albo wyglądają przez okno dla zabicia czasu. Urzędniczki państwowe ciężej pracują. Pamiętaj że jeżeli trafisz do działu handlowego to nie będziesz zajmować się znajdowaniem klientów tylko uzeraniem się z tym działem i tłumaczeniem się im kazdego dnia. A wszystko z powodu protekcji.

Good
@Byli

Są też dobre elementy, nie tylko złe, np.mozliwosc pracy zdalnej, w tych czasach to ważne, zapewnione narzędzia pracy. Są osoby, które pracują tu dłużej, więc pewnie nie jest tak źle. Pracodawca niestety nie analizuje i nie przejmuje się powodami odejść. A wystarczyłoby wziąć sobie do serca informacje dlaczego pracownicy odchodzą i co trzyma tych którzy tu pracują. Następnie próbować wyeliminować elementy psujące atmosferę i chęć do pracy. Niestety nie pozwala na to życie w świadomości że wszystko samo się robi, a każdy jest do zastąpienia.

Froom
@Good

I tutaj zgodzę się z Twoim komentarzem. Uważam, że Zarząd firmy, jak i dyrektorzy powinni zacząć analizować powody odejścia ze stanowisk, często osób, które sprawdzały się na tych stanowiskach. Często zastanawiam się, czy jest to takie trudne, czy jednak obawa zderzenia się z rzeczywistością przewyższa. Mimo wszystko firma jak na okolice woj. lubelskiego jedna z lepszych.

Ann
@Froom

Zwykle tchórzostwo. Zarząd wie jak sprawy wyglądają. A Strach przed utrata pracy powoduje ,że nikt nie powie wprost i co chodzi. Trochę jak dzieci ktore zasłoniły sobie oczy i udaj że problemu nie ma.

Szymon
@łza

Czyli wg. Ciebie, ze względu na sytuację, którą opisujesz, nie ma za bardzo szans na awans/rozwój w Krynicy? A mogłabyś proszę podzielić się informacjami w kwestii zarobków? W jakich granicach się wahają? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na jakiekolwiek dodatkowe świadczenia (benefity/premia)? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Cud
@Szymon

Pytasz o produkcje czy o warszawa? W Warszawie po znajomości masz duzo . Duża rotacja pracowników. Jeżeli jestes z rekrutacji to masz tyle ile wywalczysz na rozmowie . Potem nie masz ochoty pracowax tak jest cudownie. Cudowny cyrk na kółkach.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie KRYNICA VITAMIN S.A.?

Ona
@Pytanie

Proszę sprecyzuj czy pytasz o zakład w Dziadkowskich (produkcja czy biura) czy o biura w Warszawie?

Maciek

@Idp a czemu system chory?

Byli
@Maciek

Pewnie dlatego ze pracownicy na wysokich stanowiskach musza uzyskać zgode na wszystko od pracownika na niższym stanowisku

Kandydat

Czy naprawdę jest tak źle? Firma sprawia wrażenie poważnego gracza na rynku akcji. Jakie wyznają wartości? Na stronie piszą że dbają o rozwój pracowników, szkolenia, rodziny z dziećmi itd. Pytam o pracę w biurze w Warszawie. Czy praca zdalna jest możliwa? Jak wygląda motywacja pracowników? Bonusy, dofinansowania? Czy inwestuje się w pracowników? Co z bezpieczeństwem i spokojem pracy?

Idp
@Pytanie

Ludzie są ok. Można się pośmiać . Ale system jest chory . Wartości brak. Rodziny z dziećmi to dotyczy zakładu produkcyjnego, bo to główny pracoodwaca , w okolicy brak innych firm. W Warszawie szkoleń brak chyba ze cos dają za darmo. Nie inwestują wnoracownikow bo jest duża rotacja. Z motywacja słabo. Ustalaja coś potem zmieniają zdanie. Nacisk na pracę po godzinach i dostępność 24/7. Spokoju nie ma zwłaszcza jak nagle ktoś odchodzi albo go zwolnia. Związki mają ogromny wpływ na pracę . Czego niendoswiadczysz w poważnych firmach . Na pierwszym miejscu stawia się zadowolenie partnerki , partnera , sprawy logicznego zarządzania stawia się na koncu . Ogolnie ok jak znajdziesz swoje miejsce w szeregu ale może się okazać szybko że nie ma pomysłu na twoja osobe .o podwyżce zapomij . Więc praca na rok dwa i zmiana .

Blad

Uwaga! Praca tylko dla bezrobotnych Jeżeli masz dobrą pracę nie zmieniaj jej odbije sie czkawką . Wygląda przyjemnie na początku . Obietnice duze . Mile towarzystwo. Wesolo . Luz . I bez powodu dostajesz wypowiedzenie zostajac na lodzie .

Bma
@Blad

Czytać nie umiesz to teraz jestes zdziwiony

True
@Blad

Niestety miałem podobne doświadczenia z Krynica. Niepoważna firma. Może ktoś kiedyś dojdzie do konstruktywnego wniosku, że w ten sposób nie traktuje się ludzi... Kiedyś to odbije im się czkawka... I tego należy im życzyć!!!

No cóż
@True

Grono byłych, zniesmaczonych pracowników KV wyraźnie się powiększa. :-)

Coz
@No cóż

Pracujący też czują niesmak .Miejsce bez wartości Dipracowac do roku i uciekać

Ttt
@True

Traktuje się tak jak nie ma sumienia . Nikogo nie obchodzi że niszczą ludziom życie . Nie mają rodzin to nie rozumieją co znaczy mieć na utrzymaniu rodzine i stracic prace

ciekawy

Co obecnie dzieje się w KV ? Jakieś dziwne ruchy na giełdzie ? Jaki plan na przyszłość ma szefostwo ?

Inf
@ciekawy

Przecież są komunikaty oficjalne umieszczane w sieci.

Fff
@ciekawy

Zwolnienia niespodzianka. Job dla frendsow. Ustalenia za plecami ale karma wroci

Zostaw merytoryczną opinię o KRYNICA VITAMIN S.A. - Warszawa

KRYNICA VITAMIN S.A.