KRYNICA VITAMIN S.A.
counter
2 172 305 5 1
Nietoleruję Nowy wpis

Małżeństwo na magazynie robi swoje.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Hr Nowy wpis
@Pytanie

Biurko, krzesło, kartka papieru, długopis, lodówka, mikrofala, czajnik, żarówka, papier toaletowy, woda, kosz na śmieci.

ciekawy

jak tam w Krynicy w czasie pandemii ? Produkcja idzie pełną parą ? Jak sytuacja w biurze w Warszawie ?

Wirusik

Zostały zastosowane środki bezpieczeństwa. Wspólną decyzją zredukowano liczbę etatów, przenosząc pracę na nudzących się pracowników. Pracując po 20 godzin dziennie, damy radę nawet udźwignąć więcej. Widząc to wspaniałe zaangażowanie w pracę, wspólnie zdecydowaliśmy również o rozstaniu z HR.

old firm Nowy wpis
@ciekawy

Jak to w Krynicy spokoju nie ma. Znowu pozwalniano hurtowo ludzi i to nie tych co powinni (wałkonie i wałkonice od lat siedzą na swoich stołeczkach) ale taka jest polityka firma. Tym razem pod auspicjami koronawirusa ;-) Rotacja, rotacja, rotacja to słowo przewodnie w Krynicy.

młody

Wkurzona to proszę Wytłumacz po co jest pomieszczenie socjalne na magazynie ?

@młody

Zakład produkcyjny w Dziadkowskich zajmuje dość sporą powierzchnię. Magazyn ulokowany jest w ten sposób, że znajduje się po przeciwnej stronie zakładu niż stołówka. Poza towarem, na magazynie znajdują się biura pracowników magazynowych, gdzie pracuje mnóstwo ludzi. Aby dostać się z magazynu na stołówkę to trzeba przejść przez halę produkcyjną i pokonać około 300m. Mając 15 minut na przerwę iść 300m aby zjeść kanapkę to mało ekonomiczne rozwiązanie. O wiele praktyczniej byłoby zjeść kanapkę w pomieszczeniu socjalnym które znajduje się na magazynie

@Robol

Zgadzam się z Tobą w 100%

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Produkcja

Jak tam na zakładzie w Dziadkowskich? Zmienia się na lepsze czy dalej zwykły pracownik w białym ubranku ma mało do gadania tylko ma robić co mu w czerwonym karza bo inaczej premie zabiorą?

@Były pracownik

Jak ten w czerwonym ubranku nie będzie robił to co mu każą to też straci premie.

Małpa Kiki

Wszystko przez brak kadry zarządzającej. Żeby kierować zespołem to trzeba najpierw przejść przez odpowiednie szczeble kariery, żeby zrozumieć co ludzie czują. (usunięte przez administratora)Prowadząc przedsiębiorstwo można być z niego dumnym, jeżeli w środku panuje harmonia i uśmiech. W przeciwnym razie, radość jest na poziomie prowadzenia obozu zagłady. Zysk duży, nachapać się można do granicy możliwości, a potem podetrzeć się pieniędzmi i umyć ręce mydełkiem z tłuszczu po niepotrzebnych już obozowiczach.

Tak6Nie
Clozet manager
@Małpa Kiki

Kadra zarządzająca jest potrzebna, jak jest grupa ludzi, którą chce się szanować. U was wystarczy poganiacz krów

@Małpa Kiki

racja 100% racja ale do działania motywacyjnego trzeba zachować i zadbać o ty by w organizacji zostały osoby z doświadczeniem i wiedzą o niej i taki drobiazg awansować te osoby na stanowiska kierownicze by dzieliły się wiedzą nabytą w sezonie " w ogniu doświadczeń" echhhhh żal czytać... byli ludzie, którzy włożyli ogrom pracy czasu zaangażowania w to by wyciągnąć tą firmę z totalnego doła ...szkoda ...szkoda tej pracy

@Małpa

partaczenie pracy w Finansach, zatrudnianie bezmózgów klepiących "jedyną dobrą wersję"=zgodną z poleceniem .....żenada ...zaprzeczenie logiki posiadania kontroli finansowej i księgowości ... robimy kwity jak Prezesowi pasuje... żal patrzeć po tym co Jedyny Dobry Dyrektor Finansowy w tej firmie wypracował ... pozwolili Mu odejść bo miał własne zdanie nawet już nie wiem czy śmieszne to czy straszne .... ŻAŁOSNE ... zniszczyć zespół który zbudował i pracę którą wykonał GRATULACJE to się WAM BOGOWIE KRYNICY UDAŁO BRAWO dobrze że cokolwiek ......

Nic
@Małpa

Osoby z doświadczeniem są tu nikim, przecież tu się wszystko samo robi. A potem gdy odchodzi jedna osoba, okazuje się że nawet kilka osób wykonujących tą samą pracę nie jest w stanie utrzymać klienta. Na błędach też się nie uczą, przecież to nie ich wina. To wina tych co odeszli.

@Małpa

Za to oszczędność na każdym kroku, tylko nie tam gdzie trzeba. Pięciu złotych żałują ludziom, a dla siebie coraz więcej.

Acai
@Haha

To spółka akcyjna więc najważniejsze są cięcia finansów pokazanie oszczędności itp. Człowiek jest na końcu.

Cenzor
@Małpa Kiki

(usunięte przez administratora) Ludzie są ok. Ale po jakimś czasie odchodzą i robi pusto. Bo ile czasu można czekać na docenienie.

Nie ma mnie już
@Cenzor

Nawet jednoosobowy dział kadr i HR sam nie potrafił się motywować do pracy i uciekł. Nie jest tak źle. Ludzie są fajni. Szkoda tylko że ludzie przestali być ważni. Celem są słupki pokazywane akcjonariuszom.

@Nie ma mnie już

@Nie ma mnie już Czy jesteś w stanie napisać mi szczegóły dotyczące pracy w KRYNICA VITAMIN S.A.? Widzę same ogólne wypowiedzi o niezadowoleniu. Czym natomiast to niezadowolenie jest spowodowane? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

@Nie ma mnie już

Ten dział hr to nieporozumienie a byli ludzie którzy wszystko w małym palcu mieli ale komuś coś nie pasowało niestety

Aga@
@Katarzyna

Czym?układami panującymi w zakładzie.brak sprawiedliwości.człowiek jest nikim.

@Małpa Kiki

O naiwna. To co piszesz to utopia taka sama jak komunizm, gdzie w teorii każdy mógłby wejść do sklepu i wziąć za darmo to co mu jest potrzebne. Wracając do rzeczywistości, to właścicielem Krynicy Vitamin, tak jak znaczącej większości przedsiębiorstw w Polsce jest osoba prywatna. Osoby prywatne zazwyczaj zakładają firmy w jednym celu, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy. Osobiste odczucia pracowników, zupełnie nie obchodzą właściciela firmy. On każdego dnia gnębi dyrektora aby maksymalnie wykorzystał zasoby firmy tak aby właściciel jak najwięcej zarobił, dyrektor z tego samego powodu gnębi kierowników, kierownicy mistrzów zmianowych a mistrzowie zmianowi pracowników na linii produkcyjnej. Jak myślisz, z jakiego powodu, rzadko który dyrektor, przepracował w krynicy Vitamin dłużej niż 2 lata (Artur to wyjątek)? Dlatego, że jest szanowany i kochany przez szefa?

Informator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Napewno nie ma przypadku coronovirusa? Cos tam jakies pogloski chodza. Prosze o rozwianie watpliwosci bo chce sie zatrudnic.

Dok

To nie przez wirusa? Pewnie środki zapobiegawcze.

Snajper
@Dok

To nie jest przez wirusa. Już 3 tygodnie tak jest. Na nocnej zmianie socjalny jest zamknięty.

@Snajper

Dobrze, że rozwiałeś te wątpliwości. Słyszałam, iż w KRYNICA VITAMIN planowana jest rekrutacja. atrakcyjny system wynagrodzeń i opieka medyczna - to ponoć gwarantuje ten pracodawca. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej a propos tego systemu wynagrodzeń. Możecie mi powiedzieć, jak on dokładnie wygląda?

TakNie2
Ja
@Katarzyna

Gdzie ten atrakcyjny system wynagrodzeń? Chyba w Warszawie.

Wkurzona

Witam, Jeżeli chodzi o pomieszczenie socjalne na magazynie niestety jest zamykane przez brak kultury. Pijąc kawę, jedząc zupkę (miejsce na to jest na stołówce) KTOŚ zostawia po sobie brudne naczynia, napoje są wylewane do kosza na śmieci to jest to niedopuszczalne. Nikt tutaj nie będzie po nikim sprzątał. Jeżeli pracownicy potrafiliby utrzymać porządek i sprzątnąć po sobie socjalny byłby otwarty dla każdego.

Tak2Nie2
@Wkurzona

Wkurzona to proszę Wytłumacz po co jest pomieszczenie socjalne na magazynie ?

Lovelas
@młody

Takie pomieszczenia to tylko dla vipów. Kogo to obchodzi, że nie ma dostępu???

@Lovelas

Z jednej strony to źle że jest socjalny zamknięty bo czasami w nocy chce się człowiekowi czegoś napić A tu zamknięte i albo na produkcję jedź albo na stołówkę, ale z drugiej strony jak ktoś chlew po sobie zostawia to nie dziwię się takim zaządzeniom .

TakNie

Wypłacają dodatkowe nagrody w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Wiwa
@Pytanie

Zdarza się, ale nikt nie wie za co i dlaczego. Zazwyczaj jest to zaskoczenie, bo podejście firmy polega na cięciu wydatkow gdzie tylko się da. Premie przysługują nielicznym, tym na górze, reszta to osoby do poganiania. Czyli najniżej opłacani robią czarną robotę, a śmietankę zbierają ci co przy prezesie. Mówią że premie są dla wszystkich, tylko nikt nie zna warunków. Przez to nie ma wspólnych celów. Na górze mówią że jesteśmy jednością i pracujemy na firmę, ale finansowo wygląda inaczej. Dlatego większość się nie wysila zwłaszcza gdy się pali.

Control
Nazwa działu: Finanse
@Wiwa

Chodzi o budżet który nie jest omawiany z zespołem. Pensje premie wydatki trzeba zaklepac wcześniej. Po co szefowi podwyżka dla pracownika albo zbędne wydatki na pracowników. Lepiej zaklepac kasę dla siebie . Budżet laqdnir wygląda, więc następna pochwała. Zamyka się oczy i udaje, że murzyni pracują dla idei a nie po to by rodzina miała co włożyć do garnka.

Taka
@Control

Pracownik do dyrektora: - Jestem zmuszony prosić pana o podwyżkę, ponieważ intersują się mną trzy firmy. - A moge wiedzieć jakie? - pyta dyrektor. - Elektrownia, gazownia i wodociągi.

Joke

Jak sprawić by pracownicy nie spóźniali się do pracy? Zatrudnić 10 ludzi i zrobić 3 miejsca parkingowe.

Joke 2
@Joke

– Dlaczego Krynica zatrudnia głównie żonatych mężczyzn? – Są przyzwyczajeni do poniżeń i obelg, poza tym nie spieszy im się, żeby punktualnie wychodzić z roboty.

Smile
@Joke

Ostatnio zatrudnili pracownika, bo uważał się za bardzo odpowiedzialną osobę. Okazało się, że w poprzedniej pracy, kiedy coś szło nie tak, zawsze mówili, że to on jest za to odpowiedzialny.

Nazwa działu: Dział Badawczo-Rozwojowy

Chora

Zatrudnili psychiatre????

ciekawy

Obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko : Specjalista ds. Planowania i Realizacji Zamówień / Sales Support Specialist. Co stało się z osobą która do tej pory zajmowała to stanowisko ?

Doktor
@ciekawy

Rozchorował się z przepracowania.

Ewa
Nazwa działu: Logistyka
@ciekawy

Mieli kogoś zatrudnić we wrześniu 2018, przeprowadzili 2 etapy rekrutacji, wybrali osobę, potem odwlekali 3 tyg z podpisaniem rozmowy a później przestali odbierać telefon. Profesjonalizm 0. Nie polecam, szkoda czasu na tę firmę.

Wsparcie
@ciekawy

Przestraszyl się że działy ze sobą walczą zamiast sobie pomagać wzajemnie.

@Wsparcie

W wawie team był zgrany. Tylko jeden dzial robił wszystkim pod górę bo jest chroniony przez górę.

bez nicku

Jak ktoś idzie do pracy żeby uczciwie pracować i wykonuje swoje obowiązki tak jak trzeba to i kasa się zgadza. Pracuję w Krynicy Vitamin już jakiś czas i nie miałem do tej pory problemów.

Tak
@bez nicku

Kasa jest taka jak ustalisz przed rozpoczęciem pracy, potem już nic nie dostaniesz więcej.

Pensja
@Tak

Pensja minimalna wzrasta więc też dostaniesz wiecej. A reszta niech beierze 500 plus, ceny rosną.

Tak1Nie1
Sułowce
Nazwa działu: Magazyn

Pracowałem kilka lat temu na magazynie w dziale surowców. Gdyby płacili więcej to siedziałbym tam do emerytury. Praca ciekawa, zespół był zgrany,młody i zmotywowany tylko zarobki niskie.

Tak2Nie

Jak ze studentami w KRYNICA VITAMIN S.A.? Chętnie zatrudniają?

Q

W sezonie jak najbardziej

@Q

Piszecie o biurze w Warszawie? Czy o produkcji? Widziałam, że jest kilka ofert na produkcję http://www.krynicavitamin.com/kariera/ . Ile można zarobić na linii?

Wynik

Ostatnio poszła informacja o rekordowej produkcji i rekordowej sprzedaży. Czy pracownicy zostali nagrodzeni za ten wyczyn czy jak zwykle kokosy dostali ci co są na piedestale?

Milka
@Wynik

Była kiełbasa i piwo dla rodzin w dzień wolny od pracy i zwiedzanie fabryki. Dużo było osób? Bo my stwierdziliśmy że taniej będzie kupić to samemu w Biedronce niż tracić pieniądze na benzynę żeby dojechać.

Żebraczka
@Wynik

To ich piniądz, tylko ich piniądz, więcej piniądza, pryndzej i wincej. Dajta nam chociaż pisiąt groszy. My też chcieć jeść salcyson, nie tylko kiłbasa z grilla.

Sadka
@Wynik

(usunięte przez administratora) W każdej normalnej firmie przy takiej informacji posypalyby się bonusy dla wszystkich, bo wszyscy przyczyniają się do sukcesu, nie tylko ci co głośno krzyczą. Żałują każdemu pięciu złotych. Są managerzy(usunięte przez administratora)

Mana
@Wynik

Dostaliśmy dodatkowe punkty do prestiżu + zwiększony przydział miękkiego papieru toaletowego. Teraz z tyłu tak mocno nie boli, a na mieście kłaniają nam się wszystkie żule.

@Wynik

a jaka marża była bo patrząc na wyniki słabiutko ojjjj słabiutko pozbyli się najlepszych ludzi z finansów spady z Hoopa zatrudnili to mają ..........śmieszne żeby nie powiedzieć żałosne

Krótko

Ludzie przyjaźni i mili, ale w pracy nie robi się tego na co umawiali się na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie wprowadza się powoli szkoląc, nikt się nie opiekuje. Od razu daje się pracę, nie wiedząc co dokładnie ma się robić i w jaki sposób.

True
@Krótko

Ta firma to może prowadzić szkolenia z demotywowania pracowników. Albo pisać książki typu jak doprowadzić interes do sytuacji, żeby nikt nie chciał tam pracować.

Fast
@Krótko

Biją rekordy szybkości zwalniania i rezygnacji z pracy. Dwa miesiące, miesiąc, a ostatnio tydzień. Nie łatwiej zatrudniać na godziny z agencji pośrednictwa pracy? Albo postawić dmuchane lale, bo nimi też można chwilę się pobawić, a po zwolnieniu rodzina nie będzie cierpieć.

Pigi
@Fast

Fenomen tej spółki polega na tym, że z pracy rezygnują wszyscy, począwszy od sprzątaczki i ochrony a kończąc na wyższych stanowiskach. (usunięte przez administratora)

Lola

Firma jak każda inna, pozory na korporację czyli liczą się tylko słupki i wyniki, ludzie to niestety pionki w grze, elementy ukladanki jako element wymienny, nikt z nikim się nie liczy

Ala

Warto startować na asystentkę? W ogłoszeniach mówią o stabilnej pracy w dynamicznym zespole i atrakcyjnym systemie wynagrodzeń.

Zazdrosna
@Ala

Jak się nudzi w domu to warto. Lepiej nudzić się tutaj. Zespół zmienia się dynamicznie, aż za bardzo. System wynagrodzeń jest atrakcyjny bo pensja przychodzi na czas. Poza tym nic więcej. Wymagania bardzo wysokie. (usunięte przez administratora)Do tego trzeba umieć robić kawę i herbatę. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Patelnia
@Ala

Asystentki i recepcjonistki mają dobrze. Bezstresowo.(usunięte przez administratora)

brrr
@Zazdrosna

@Zazdrosna. Pisząc w ten sposób obrażasz dziewczyny pracujące na stanowiskach administracyjnych, które nie są żadnymi "trolami po gastronomii", a wykonują mnóstwo dobrej pracy

TakNie2
Dawid
@Zazdrosna

Pisząc o atrakcyjnym systemie wynagrodzeń masz na myśli także inne dodatki do pensji? W ogłoszeniu jest mowa o benefitach. Czy mogłabyś je przybliżyć? Prócz recepcjonistki firma Krynica Vitamin szuka także młodszego kontrolera finansowego i asystentki zarządu-koordynatora projektów unijnych. Jeżeli ktoś będzie na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie o jej przebiegu i stopniu trudności rekrutacji.

Była
@brrr

Nikt nie napisał, że są/były "trolami po gastronomii", tylko że znając obecne wymagania szukają kogoś takiego. Czas przyszły a nie przeszły. Znaleziono już kogoś normalnego, jeżeli nikt nie będzie zazdrosny o uśmiech, to powinna przeżyć dłużej.

Była
@Dawid

"System wynagrodzeń jest atrakcyjny bo pensja przychodzi na czas. Poza tym nic więcej." - taka nieudana ironia. Jest karta jak w każdej firmie do lekarzy z których się nie korzysta, a podstawowe badania to śmiech na sali, prowizorka. Jeżeli ktoś jest inwalidą i co tydzień musi mieć badanie, to pewnie warto. Z dodatków - dołożą do okularów równowartość trzech flaszek. Poza tym jest: kawa z ekspresu, herbata, cukier, sól, pieprz i woda z dystrybutora. Szukają kontrolera - a gdzie się zgubił obecny? Asystentka by się przydała.

Monia
@Dawid

Praca recepcjonistki w jakich godzinach i jaki zakres obowiązków? Trzeba znać dobrze angielski lu inny język?

kik
@Monia

Praca 9-17. Zakres: wysyłki, podawanie kawy gościom, uśmiechanie się, ładnie wyglądanie. Trzeba znać angielski.

Tak1Nie1
Krysia
@Dawid

Z benefitów standard to co w innych firmach dają, nic nadzwyczajnego

ramdam
@Ala

Jest bardzo dynamiczny zespół. Zmienia się tak szybko, że człowiek nie jest w stanie zapamiętać imion. Powinni wszystkich nazywać datą, terminem czasowym lub wydarzeniem, np.: pracownik 15 września, dziewczyna z tego miesiąca, facet "może się przyda", chłop "chwilę porobi" boss "zwalimy na niego to co zepsuliśmy"

@ramdam

Jak nie pamiętasz imion to warto się do lekarza zapisać

Wojciech
@Patelnia

Nie powinieneś tak umniejszać tych stanowisk. Każda praca niesie ze sobą pewien element stresu, a także jest ważna i odpowiedzialna. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/krynica-vitamin-s-a,19035 są aktualne ogłoszenia rekrutacyjne. Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej i może przybliżyć jej przebieg?

Bola
@Wojciech

Umniejsza sama firma, zatrudniając i zwalniając co chwilę pracowników. Żadnych planów długodystansowych.

Prawda

To prawda co mówią/piszą. Firma bez sumienia. Zatrudniają bez pomysłu i szansy na pokazaniu swoich możliwości. Zwalniają zanim zdążysz się wdrożyć. Jeżeli możesz pozwolić sobie na takie ryzyko, to można spróbować. Ale odradzam, bo szybko zostajesz bez pracy. Dodatkowo od razu widać, że oszczędzają nie na tym co trzeba. Pracownikom nie proponuje się podwyżek, pewnie przez dużą rotację. Pensje stoją w miejscu, premie sporadyczne tylko dla niektórych, o ile w ogóle są, flota samochodowa to Fabie i stare Oktawie oferowane tylko nielicznym. Obgadywanie za plecami, brak wsparcia, docenienia i współpracy. Zespołowi brakuje motywacji do pracy, robią swoje i nic poza tym. Trzyma ich tylko lokalizacja, obawa przed zmianą, w końcu większość ma kredyty do spłacenia i niskie poczucie własnej wartości.

Tak14Nie
@Prawda

Kolejny który przyszedł do pracy nie czytając wcześniej opinii.

Kubica
@Prawda

A co Ty chcesz od Fabii? Prestiż jak przy posiadaniu multipli, nikt go nie ukradnie. Dobry, tani, rodzinny samochód.

#1

do firmy poszukiwany jest Specjalista Wsparcia Sprzedaży Eksportowej, ktoś coś wie w związku z czym? rozwój czy aż tak źle, że ucieka się stąd?

@#1

Nie ma ludzi to szukają. Jeden wiecej pracownik to wrost o 25% zasobów ludzkich. Nie jest źle, jeżeli wpasujesz się w klimat. Są tu nawet mili ludzie.

Zaiteresowany

Jak jest tutaj z dodatkami motywacyjnymi? Czy poszczególne działy integrują się ze sobą? Aż taj źle chyba nie jest, bo to duża światowa firma.

out
@Zaiteresowany

Brak motywacji. Brak integracji. Skąpstwo na światowym poziomie.

Tak2Nie1
Dawid
@out

Nie każda firma oferuje dodatki do wynagrodzenia, ale ja znalazłem kilka ogłoszeń rekrutacyjnych z tej firmy i w każdym z nich jako dodatek oferowana jest prywatna opieka medyczna i premie. Link do ofert rekrutacyjnych https://pracodawcy.pracuj.pl/krynica-vitamin-s-a,19035. Napisz, proszę jak jest ze szkoleniami branżowymi? To także pewna forma gratyfikacji dla pracownika.

Aaa
@Dawid

Najtańszy pakiet jak we wszystkichfirmach. Nikt nie korzysta chyba że obłożnie chorzy. Gdzie te premie? Kto je dostaje? Szkoleń szkoda bo pracujesz rok i do widzenia.

Zadowolona
@Dawid

Co to jest szkolenie branżowe? Czy chodzi o doświadczenie zdobyte na froncie walki ? Jeżeli tak, to szkolenie branżowe jest prawie co dzień. Później dzielę się tym z rodziną. Koniec z głodem, kto chce dokładkę szkolenia? Tatko czy jest jeszcze kotlet branżowy? Oczywiście moje dzieci! Do tego sałatka z dyplomów. A na deser cały puchar uścisków dłoni.

Izabela
@Zadowolona

Pracujesz obecnie w KRYNICA VITAMIN? Jeśli tak to może powiesz nam jakie warunki zatrudnienia są oferowane dla nowych pracowników? Jaka umowa jest proponowana na start w KRYNICA VITAMIN?

Blabla
@Izabela

Jak w każdej firmie warunki takie jakie chce chętny na pracę, o ile Krynica jest w stanie je spełnić.

Ola
@Dawid

Takie dodatki oferuje każda firma bo nic nie kosztują. Do tego dba się o zespół. Tutaj nie. Brakuje pozytywnych elementów scalających. Jedynym elementem scalającym jest nienawiść do określonych osób. Potrzebna jest osoba zarządzająca zespołem, której zarząd będzie słuchał. A tak to każdy robi co chce i błyszczą tylko Ci co mają lepsze układy. Mało kto chce tu pracować.

Mao
@Zaiteresowany

Trudno powiedzieć co motywuje do pracy, chyba obawa przed zwolnieniem. A nowi muszą się wykazać, żeby dostać przedłużenie okresu próbnego. Poszczególne działy mogą się integrować w ogólnodostępnej kuchni, podczas porannych operatywek oraz na wspólnym papierosie chowając się za murkiem. Duża firma. Aż tak źle nie jest. W Korei północnej mają gorzej.

Wieczorny strażnik
@Mao

Co raz bardziej mam na Ciebie chrapkę

@Mao

Po co tu siedzisz jak tak źle Tobie jest ? Przyznaj się że firma Tobie życie uratowała bo byś z głodu zdechł

@Jaro

Czeka aż mu się skończy okres próbny.

Ciekawy

Czy to prawda, że nawet dozorcy uciekają z biura w Warszawie?

Dozorca
@Ciekawy

Nie uciekają aż tak źle to nie jest , tylko szukają lepszej alternatywy

Mały

Jak z temperaturą na hali? Zmieniło się coś?

Blabla
@Mały

Wymarly już wszystkie drobnoustroje. Puszki same z siebie się pasteryzuja. Klimat równikowy, brakuje tylko papug i tarantul.

nowy
@Mały

Jest bardzo bardzo gorąco. uff

Staz

Jak z rotacją pracowników? Zmieniło się coś?

Chora
@Staz

Wszystko w normie. Zmienia się cały czas. Jedni odchodzą. Drudzy przychodzą, rozglądają się(usunięte przez administratora) Na razie jest stabilnie, zespół trzyma się z pół roku z małymi komplikacjami(usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Bumelant
@Staz

Rotacja jest, bo każdy nowy normalny pracownik spodziewa się normalnego traktowania za włożony trud, jak w innych normalny firmach. Natomiast tu jest trochę nienormalnie. Ludzie nie rozumieją, że ta nienormalność to innowacyjność polegająca na dopasowywaniu się do napływającego trendu powrotu do minionej epoki. Czy się stoi, czy się leży, 500 zł się należy. Najlepiej wywalczyć sobie z góry wysoką pensję, bo potem nie można liczyć na wiele. Praca ma być dla dobra ogółu, nie na to by mieć pełną miskę jedzenia. Proletariusze wszystkich działów łączcie się! Nasze partyjne zawołanie – zrobić więcej niż nakazuje obowiązek! Myj się po pracy! Po skończonej pracy załóż majtki. Bądź czujny wobec wroga Krynicy. Coś ty zrobił dla dobudowy?

Tymczasem
@Staz

Zatrudniają aby zatrudnić. 3 miesiące i do zwolnienia. Nie polecam.

Jjjjj
@Chora

Dlaczego usuwa się informacje że idzie się na pół roku na zwolnienie lekarskie?

Kandia

Na co lub na kogo uważać jak jest się nowym? Jak wysokie są podwyżki?

Tak1Nie5
Orient
@Kandia

Wysokość podwyżek można określić w zależności od dziedziny do jakiej mamy je porównać: geografia - depresja, chemia - zero absolutne, fizyka - constans, muzyka - pauza, wf - siad płaski, religia - leżenie krzyżem, informatyka - format c:

Tak7Nie1
Emer

Jak wzrost emerytur.

Baba
@Kandia

Wysokie jak poziom wód na Saharze.

Mora

Wysokie jak płaskostopie.

Pani
@Kandia

Uważać na toalety, bo nikt nie używa odświeżaczy. Można zemdleć, prawie jak na widok premii.

Tak3Nie2
Taxi
@Kandia

Podwózki są bardzo często. Nikt nie ma problemu żeby kogoś podwieźć. Wysoko nie podwożą, bo firma leży na terenie nizin. A nie chwila...pytasz o podwyżki!.. Odpowiedź brzmi: pomidor.

Tak2Nie2
Bida
@Kandia

Podwyżki? Co to? Słyszałem kiedyś to pojęcie.

Asta
@Kandia

Musisz uważać na mijający czas. Szybko mija okres próbny i znów musisz szukać pracy.

Good
@Kandia

Zarobki and płaca być dobra. Premia też wysokie.

Mao
@Kandia

Uważać na własne pomysły. Wszelkie innowacje i chęć usprawnienia działania firmy napotykają na opór.(usunięte przez administratora) Likwidacja dostępu do kawy rozpuszczalnej, zabranie możliwości chłodzenia/podgrzewania wody z dystrybutora i brak prysznica firmowego. Naczelny pomysłodawca (usunięte przez administratora) liczący na pochwałę opiekuna, mógłby sprawdzić ile kosztuje wprowadzenie takich pomysłów. W sieci są wszystkie wyliczenia. Mała moc podgrzewacza kontra wysoka moc podgrzewacza co chwila włączanego czajnika. Kawa rozpuszczalna zagrzana jednocześnie dla kilku osób z rana kontra wielokrotnie użyty ekspres z tamtej epoki. Rowerem już nie przyjedziesz, bo będziesz śmierdzieć. Lepiej zastawiać okolicę samochodami. Przeciążać się fizycznie też nie można, bo cuchnący do klienta nie podejdziesz. Wieczornym strażnikom też lepiej nie zlecać na noc nic dodatkowego, żeby zapaszek nie dotarł potem z rana do sali konferencyjnej. Drobne rzeczy, a jak cieszą. (usunięte przez administratora) Jedna osoba nie korzysta, więc inni też nie będą.

M.

Potwierdzam

maniek
@Mao

O co chodzi z wiecornymi strażnikami

wieczorny strażnik
@Mao

Zlecać to możesz swoim dzieciom żeby się umyły bo przy takich upałach to smród jak z murzyńskiej chaty idzie . Zapraszam do konfrontacji osobiście .

Historia

Zatrudniają bez pomysłu na to co ma się robić! Unikać.! Szybko zostaje się bez pracy. Zabezpieczcie się długim okresem wypowiedzenia!

Wieś
@Historia

Nie przesadzaj. W Warszawie potrafią się dobrze ustawić. Jak dobrze zagadasz to dostajesz firmową Skodę Fabię do wożenia klientów, do tego polisingowy laptop i telefon z demobilu. Podjezdzasz taką furą po klienta i ten już wie że ma do czynienia z poważną spółka akcyjną a nie firemką z pragi. Przyzwyczajony do aut luksusowych wie że czeka go gwarantowana zabawa. Przejażdżka jak w wesołym miasteczku. Potem pokaz slajdów z (usunięte przez administratora) laptopa, omówienie korespondencji(usunięte przez administratora) rozmowa przez telefon (usunięte przez administratora)

@Wieś

To jest tajny punkt media markt do skupu zużytego sprzętu.

Raz
@Historia

Łatwiej przykuć się kajdanami do biurka.

kik
@Wieś

Dlaczego administrator usuwa słowa "z zawieszającego się", "ze zanikających maili", "tracącego zasięg" ? Chyba tak to mniej więcej było opisane. Wieszanie się - może źle się kojarzyć, to rozumiem, nie chcemy podsuwać myśli samobójczych. Znikające maile - to też jasne, jeszcze komuś zaświta myśli, że musi zniknąć z firmy. Tracący zasięg - tu nie chodziło o opis tkanki mózgowej w głowach osób zarządzających, tylko o telefony, które są chyba najtańsze z możliwych. Do dzwonienia i pisania smsów nadają się idealnie, nie ma co narzekać. A aplikacje komu są potrzebne w firmowym telefonie?

Głodny

Bedziecie mieli jajeczko w Warszawie?

Y
@Głodny

Każdy ma kupić śledzie lisnera i zjeść w domu myśląc o firmie.

Cleaner
@Głodny

Za duże ryzyko że stół się pobrudzi albo spadnie okruszek na ziemię.

Dreamer
@Głodny

Będzie wielkie przyjęcie w ramach wdzięczności za pracę. W końcu wysiłek został doceniony. Kawior i szampan. Do tego procent od zysku i nagrody indywidualne dla każdego bez względu na stanowisko, bo wszyscy składamy się na wspólny sukces. Zrozumiano w końcu, że pracownik zadowolony to pracownik wydajny. Wszyscy będą wiedzieć, że ciężka praca popłaca. Na koniec niespodzianka, podwyżki. Dlaczego? Bo wszystko drożeje, ludzie znów chcą jeść masło, a zarząd to rozumie. Od następnego miesiąca przydziałowa kostka masła na każdego pracownika co miesiąc. Mało tego, w ramach budowania relacji międzyludzkich, częste wyjścia na koszt firmy. Tu też zrozumiano, że to nie koszt, tylko inwestycja zwracająca się szybko. Bo nic tak nie ułatwia i nie przyspiesza pracy jak dobre stosunki między pracownikami. W planach są dofinansowania do szkoleń, tak by kadra była wykwalifikowana. Nie możemy się wstydzić przed klientami, tu mają pracować zawodowcy z szeroką wiedzą, a nie przypadkowi ludzie. Wsparcie i uśmiech na każdym kroku, bo zrozumiano, że błędów nie popełnia ten co nic nie robi. Wiadomo też, że zostanie zwiększony asortyment w kuchni o zdrową żywność. Świeże owoce, jogurty o% i herbatki z prawdziwych owoców, tak by pracownik czuł się lepiej po dawce witamin. Aaaaaa, ojej obudziłem się. Jaki miałem piękny sen!

Tak7Nie
Cierp

Jeszcze w weekend przed świętami dają wolne, oraz poniedziałek do południa, ale na maile lepiej odpowiadać.

Nazwa działu: Dział Badawczo-Rozwojowy

Kokola

Bo w tej firmie nie dba się o to by być zespołem. Brakuje działu HR. Podejście do pracownika żadne. Brak integracji, człowiek człowiekowi wilkiem. Trzeba mieć twardą (usunięte przez administratora) żeby tu wytrzymać. Goruje filozofia, że każdego da się wymienić. Jeden przychodzi, drugi odchodzi. Praca, praca, praca. .... Jak idzie dobrze to liczyć możesz jedynie na uścisk przełożonego. Jak popełnisz najmniejszy błąd, zniszczą Cię jako człowieka.

byłem widziałem

Drodzy Pracownicy dziadowskiej krynicy vitamin.........tzn krynicy vitamin w dziadkowskich -jak premia świąteczna????Pracownicy powinni solidarnie odmówić przyjęcia tej jałmużny bo być może teraz przez nich (szarych pracowników bez których żadna krynica by nie istniała) prezes nie bezie miał za co zrobić świąt. Nie pomyśleliście o tym załogo??? Moja propozycja - zamiast przyjmować datki dla ubogich (bo jak nazwać bony 200zł przy takiej inflacji jaka mamy??) zgłoście władze krynicy (decydentów z warszawki) do Szlachetnej Paczki i to niech im zbierają dary. Maszyny za miliony a pracownik 200zł na święta - morale w firmie rosną!!!!!

Tak12Nie
Mor
@byłem widziałem

W Warszawie nawet tego nie dają.

Tak2Nie1
@byłem widziałem

Premia jak każda była ok, ile by nie dali i tak pracownicy będą krytykować. Jeżeli komuś nie odpowiada, może po "jałmużnę " nie iść. Co do morali w 100% się zgadzam. Zarządzający powinni otworzyć szerzej oczy, zdjac klapki z nich a także słuchać. Zespół się sypie, dobry zespół....

Linia
@byłem widziałem

Kto dostaje ten dostaje. Jak wszędzie podział. Niektórzy nie dostają nic. Inni dostają nadmiar. Wystarczy sprecyzować co za co się dostaje. Tu tego brak. A różnice są coraz większe między tymi co pracują a tymi co zarządzają.

@KV
@Mor

W Warszawie za to macie teatr i kolację. Wszędzie są podziały i nigdy nie było w tej firmie po równo. Było czas przywyknąć.

X
@@KV

W Warszawie mają teatr na co dzień

@KV
@X

Lepszy teatr niż cyrk ;-) ;-)

G
@@KV

A ja lubię te wszystkie zwierzęta :)

Zostaw opinię o KRYNICA VITAMIN S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KRYNICA VITAMIN S.A.