Opinie o Auchan

x

A pracuje tam jeszcze ( usunięte przez administratora ) na chemii? Ciekawe czy dalej tak jedzie po swoich pracownikach

Aneta

Obecnie Auchan poszukuje Pracownika Hali do pracy w Sosnowcu . @pracownikczy mógłbyś powiedzieć osobom zainteresowanym tą ofertą jak wygląda praca na tym stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

moni

fakt, niektórzy nadal nie zauważyli, że Reala już nie ma... a możecie mi coś powiedzieć więcej o programie staży managerskich/? wiem że są płatne ale ile konkretnie?

Szukasz pracy?

chętny do pracy

Witam.Dostałem ofertę pracy w Auchan w Dąbrowie Górniczej.To hala zamiast Reala przy centrum handlowym.Nie jestem jeszcze na 100% zdecydowany.Czy ktoś może coś napisać na temat tej firmy?

PIL
@chętny do pracy 29.06.2016 12:58

Radzę poszukać innej pracy nie w tej firmie

nie oleee

"Hej, wiecie czy ogłoszenie pracy na specjalistę ds. bhp jest wciąż aktualne? Zapewniony jest akcjonariat pracowniczy i opieka medyczna, ale ciekawe w ramach jakiej umowy. " Festiwal "poprawiania" opinii przez pracownika auchan uważam za otwarty. W sam raz opieka medyczna się przyda - szczególnie psychologa, a dla tych dłużej pracujących psychiatry.

tre

"maja teraz calkiem spora rekrutacje np. na magazyniera", a co pouciekali wam niewolnicy? widziałeś ofertę pracy i postanowiłeś się tutaj pochwalić? jaki macie cel w pisaniu w trzeciej osobie o auchan? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to człowiek zatrudniony w tej firmie. Takie same posty ukazały się też w komentarzach w innych miastach.

mała

Darek K Dyrktorem został jeśli o nim mowa

czacza

Firma Auchan opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC! KFC AUCHAN WROCŁAW POSZUKUJE PRACOWNIK&Oacu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703605?keywords=&region=

Pracownik hali 1300 na pełen etat po 4 latach pracy :)

Pracowałem w tej firmie i szczerze ją odradzam.Zarobki do 1300 maks,nadgodziny do odbioru i większość to sami obłudni ludzie. Pozdrowienia dla Darka-jedyny z normalnych tam ludzi pracujący ;)

?

Pracowałam tam dłuższy czas z firmy zewnętrznej. Ogólnie praca była w porządku, ale nie polecam mieć kontaktów z kierowniczką słodkich i jej pracownicami. Wiecznie nie mają czasu a stoją po godzinie i ploteczki między sobą. Kłamią, donoszą, wmawiają Ci coś co nie jest prawdą. One lepiej wiedzą na jakich warunkach jesteś zatrudniony i ile czasu masz tam spędzać. Tego działu nie polecam. Natomiast na innych działach można spotkać na prawdę sympatycznych ludzi i od razu chce się pracować.

Ktos

Mialem miesieczne praktyki na przyjeciu dostaw wlasnie w Auchan. Szkoda gadac nie dosc ze jak rozmawialem z ludzmi jaka tam maja kase to smiac mi sie chcialo a pozatym robilem tam jak normalny pracawnik tylko ze za free. Wiec nie polecam tej "firmy".

w marketach nie ma ochrony, to są stójkowi, tzn ludzie którzy w życiu osiągneli tylko to że nie robią pod siebie, ale maja mundur , radyjko i są "ochroną", jakby była zdyma to prawie wszyscy się zawiną i poczekają na GSR

Angelika

Pełen dramat

jaro

Nadgorliwośc "ochrony" i totalny brak kompetencji! A wszystko z fałszywym uśmieszkiem. UNIKAJCIE jak ognia tego "sklepu"!!!!!

Słowa kojarzące się z Auchan (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Auchan: Najbardziej nie podobało mi się w Auchan:

Zostaw opinię o Auchan - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan