Olo

W sklepie o godz 9 notorycznie brak otwartych kas, laskawie kolo 9:20 otworza dwie bo trzeba przeciez wypic kawke i poplotkowac. Dajcie info ze kasy od 9:30 i po problemie. To jest powazne traktowanie klientow? A poza tym problemem polecam Auchan w Sosnowcu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Auchan Polska?

Kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 190 dni.

Czy byłemu pracownikowi będącemu na emeryturze przysługuje jakieś świadczenie z funduszu socjalnego np bony na święta. Jak to wygląda u Was? Jak kto moźe odpowiedzieć to czekam na odpowiedź. Będę wdzięczna.

Daria

A jak się pracuje w firmie? Szkoda, że na tym forum klienci jedynie piszą swoje uwagi.

Mea
@Daria

Nie polecam nikomu pracy w tym bagnie.

Aciunia Nowy wpis
@Daria

Jestem byłym pracownikiem Auchan była kasjerka pracujesz tyle lat dajesz z siebie wszystko a i tak mają cie w (usunięte przez administratora) e przychodzi nowy staje się przydupasem i jest lepiej traktowany jak stary pracownik

Olo

Aciunia Nowy wpis
@Olo

Ja podejrzewam że to nie tak jest ze nie chcą otworzyć zwykłych kas tylko odgórnie mają podane ile na samoskach ma być wyrobiony procent dlatego kasy są zamknięte i to nie tylko w auchanie w Kauflandzie to samo w Tesco było to samo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

irysroza1960

Witam dużo mówi się o maseczkach ale w tym sklepie nie egzekwują tego byle się na hapać

Mccarthy

Byłem dziś na zakupach. Niewiem czy to normalne ale kierownik stosujący typowy mobbing na pracowniku to chyba nie normalne. Krzyk pośpieszanie i stanie komuś nad głową. U pracownika łzy w oczach. Zwracając uwagę na całą scene postanowiłem w punkcie obsługi klienta poprosić o dyrektora lub kierownika zmiany by zwrócić mu uwage jak sie tu traktuje pracowników usłyszałem ze nikt nie podejdzie. ?? Odpowiedz bo pracują zdalnie... hehe wiec pytam na czym polega praca zdalna skoro nie moge z nimi porozmawiać... odp zdalnie czytaja i pisza meile.... kpina... Pani Doroto i Panie Arturze.... ewidentnie w tym sklepie jest coś nie tak.... ludzie pracownicy są zastraszani i obrażani... kiedy coś z tym zrobicie?? A słyszac tekst ,, ciesz się że masz prace,, kierownik pokazuje siłe swojego managmentu... oczywiście wykonałem tel do centrali sklepu ze zgłoszeniem takiego zachowania lecz pani Dorota najwyrazniej pracuje tez zdalnie bo nie odbiera telefonu. Sklep Sosnowiec wzór dbania o pracowników

pwl

Sklep naprawdę dobrze zaopatrzony. Jedynie zraziłem się kilkukrotnie i to na przestrzeni wielu lat do kupna drobiu zarówno pakowanego jak i na stoisku. Po kupnie np skrzydełek wrzuceniu do lodówki i wyciągnięciu dzień czy dwa później zalatywaly stęchlizną. Nie reklamowałem bo ani to wielki koszt, ani nikomu nie udowodnię że były prawidłowo przechowywane.

Edyta
@pwl

@pwl Może warto pytać przy zakupie, kiedy była dostawa drobiu. Wtedy nie będziesz miał wątpliwości. Często w Auchan są promocje na mięso?

rgerad1

brak otwartych kas o 9 tej wszyscy mają klientów w (usunięte przez administratora) nie polecam sklepu

Mirosław
@rgerad1

Próbowałeś zgłaszać gdzieś ten fakt? Zdarzyło Ci się to pierwszy raz, czy sytuacja powtórzyła się po raz kolejny? Być może chodziło o jakąś awarię jeśli była to jednorazowa sytuacja...

babcia

Zakupy robię od b. dawna ( od zawsze) i nie narzekam na personel sympatyczni pomocni ludzie Służą radą i pomocą doradzą pomogą odszukać coś czego akurat nie mogę sama odszukać Sympatyczne Panie i Pan ,który kolejny raz zaskoczył mnie swoim zachowaniem jak się potem okazało to p.dyr nazwiska nie znam teraz ocenić mogę ,że właściwy człowiek na właściwym miejscu Mam szczęście do ludzi o wysokiej kulturze osobistej -na takich trafiam Co do zakupów - kupuję to co potrzebne chętnie korzystam z promocji Mam sprawdzone marki. nie robię wielkich zakupów 'normalne " na kieszeń emeryta Życzę CAŁEMU PERSONELOWI spokojnej pracy no i ZDRÓWKA babcia

eee
@babcia

Ale można powiedzieć tak,że jeśli sobie coś wymyślisz do jedzenia a nie ma tego nigdzie,lub nikt o tym nie słyszał, to idziesz tam i na 90% jest.

babcia

Lubię atmosferę w Auchan Polska za: Personel chętny do pomocy Mam szczęście do sympatycznych ludzi " krzątających " się po sklepie PO RAZ kolejny trafiłam na sympatycznego Pana jak się okazało potem to p.dyrektor nazwiska nie znam Sympatyczne Panie na dziale z ubrankami dla dzieci i wiele innych osób Nikt nigdy nie odmówił rady /porady itp Wszystko mi się podoba ale kupuję tylko to co konieczne chętnie korzystam z promocji mam upatrzone marki :) 03 11 2018 godz 900-9.30

Łukasz

Forum służy do pisania na temat warunków pracy oferowanych przez firmy, a nie do podnoszenia tematu konkretnych pracowników. Obowiązujący nas regulamin zabrania podawania imion oraz inicjałów osób zatrudnionych w danym miejscu. Wpis, który takie dane zawiera, może zostać usunięty. Zachęcam do zapoznania się z zasadami portalu: https://www.gowork.pl/regulamin

Tymon

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca dla chcących pracować.

Aneta

Pojawiło się wiele wpisów, które naruszają regulamin serwisu GoWork.pl. Niedozwolone jest podawanie danych osobowych innych pracowników. Dlatego chciałabym Was prosić, abyście zapoznali się z regulaminem forum. Możecie znaleźć go tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin Jak już się z nim zapoznacie, to zachęcam Was do pisania merytorycznych oraz zgodnych z regulaminem wypowiedzi.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Szwagier DHL

Hm.. Ciekawe najlepiej pieprzy durnoty w necie, a prosto w oczy tego nie powiesz bo? Bo to (usunięte przez administratora) jest, a nie prawda? Zmień dziewczynko komputer/laptopa bo IP można szybko znaleźć :)

Szwagier DHL

Jeżeli jest Pani tak pewna tych oskarżeń to proszę zgłosić się do Szefa firmy, a jeżeli to co Pani wypisuje jest nie prawdą to z Art. 212 KK zostanie wytoczony proces o zniesławienie, a Pani jako osoba prywatna zostanie znaleziona po numerze IP. komputera/telefonu.

Tonik

Praca to nie przedszkole, trzeba pracować a nie narzekać na jedną osobę!!

anonymous

Słaba płacą i atmosfers

Lukas

Jest słabo

Aneta

Dosyć niedawno widziałam kilka ofert pracy w firmie Auchan w Sosnowcu, firma poszukiwała nowych sprzedawców. Czy może ktoś udzielić informacji o obecnych warunkach pracy w tej firmie? Co z kwestią godzin pracy, jest możliwość ustalenia indywidualnego grafiku? Zapraszam was do nowych komentarzy w tym wątku!

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auchan Polska