Opinie o Auchan Polska w Sosnowiec Zuzanny 20

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auchan Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auchan Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Sosnowiec Zuzanny 20

Łukasz

Forum służy do pisania na temat warunków pracy oferowanych przez firmy, a nie do podnoszenia tematu konkretnych pracowników. Obowiązujący nas regulamin zabrania podawania imion oraz inicjałów osób zatrudnionych w danym miejscu. Wpis, który takie dane zawiera, może zostać usunięty. Zachęcam do zapoznania się z zasadami portalu: https://www.gowork.pl/regulamin

Tymon

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca dla chcących pracować.

Aneta

Pojawiło się wiele wpisów, które naruszają regulamin serwisu GoWork.pl. Niedozwolone jest podawanie danych osobowych innych pracowników. Dlatego chciałabym Was prosić, abyście zapoznali się z regulaminem forum. Możecie znaleźć go tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin Jak już się z nim zapoznacie, to zachęcam Was do pisania merytorycznych oraz zgodnych z regulaminem wypowiedzi.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Auchan Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.

Szwagier DHL

Hm.. Ciekawe najlepiej pieprzy durnoty w necie, a prosto w oczy tego nie powiesz bo? Bo to (usunięte przez administratora) jest, a nie prawda? Zmień dziewczynko komputer/laptopa bo IP można szybko znaleźć :)

Szwagier DHL

Jeżeli jest Pani tak pewna tych oskarżeń to proszę zgłosić się do Szefa firmy, a jeżeli to co Pani wypisuje jest nie prawdą to z Art. 212 KK zostanie wytoczony proces o zniesławienie, a Pani jako osoba prywatna zostanie znaleziona po numerze IP. komputera/telefonu.

Tonik

Praca to nie przedszkole, trzeba pracować a nie narzekać na jedną osobę!!

Słaba płacą i atmosfers

Lukas

Jest słabo

Aneta

Dosyć niedawno widziałam kilka ofert pracy w firmie Auchan w Sosnowcu, firma poszukiwała nowych sprzedawców. Czy może ktoś udzielić informacji o obecnych warunkach pracy w tej firmie? Co z kwestią godzin pracy, jest możliwość ustalenia indywidualnego grafiku? Zapraszam was do nowych komentarzy w tym wątku!

Krzusztof

W dniu dzisiejszym zostaliśmy potraktowani przez pracowników jak zwykle szmaty, wszystko przez kartę skarbonkę. Przedłoźyliśmy zeskanowaną kartę w aplikacji przy kasie pani poinformowała że musi być fizycznie "karta plastikowa" i proszę udać się do punktu obsługi tam wam nabija paragon, w punkcie wytlumaczono że nie ma szans boo... precyzyjnie nikt nie potrafi wyjaśnić dlaczego, raz ze wina systemu, potem ze centrala zabrania, poprosiliśmy kierownika i przyszła pani tak chamska że słów brak, ją to nie interesuje, duplikatu nie wyrobi ewentualnie Nowa karta a jak już łaciną podkreśliłem źe moje dane są w ich systemie przypisane do numeru karty pani powiedziała że ewentualnie przeleje pieniążki z karty na kartę okazalo się że to pani kasjer. Natychmiast poprosiliśmy panią kierownik i to była w miarę najniższa osoba z załogi, przekazała nam to samo co poprzedniczki podpierajac się regulaminem opracowanym przez prawników i owszem jest napisane że trzeba przedłożyć kartę skarbonkę jednak nie jest napisane w jakiej formie czy plastik czy wersja elektroniczna. Ile osób jest w ten sposób oszukanych? Wszystko po to by zaoszczędzić na kliencie parę złotych a na setkach klientów to są tysiące złotych. To nie pierwsza akcja w tym punkcie, dlaczego w Katowicach nawet jak jest coś nie tak problem rozwiązywany w miłej atmosferze aż chce się tam zatrzymać i zrobić zakupy. Pozdrawiam auchan sosnowiec najbardziej chamski dyskont

Aneta

Obecnie Auchan poszukuje Pracownika Hali do pracy w Sosnowcu . @pracownikczy mógłbyś powiedzieć osobom zainteresowanym tą ofertą jak wygląda praca na tym stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

Krzysztof
@Aneta

Jak wyglada praca na suche i slone i na piekarni ?

moni

fakt, niektórzy nadal nie zauważyli, że Reala już nie ma... a możecie mi coś powiedzieć więcej o programie staży managerskich/? wiem że są płatne ale ile konkretnie?

chętny do pracy

Witam.Dostałem ofertę pracy w Auchan w Dąbrowie Górniczej.To hala zamiast Reala przy centrum handlowym.Nie jestem jeszcze na 100% zdecydowany.Czy ktoś może coś napisać na temat tej firmy?

PIL
@chętny do pracy

Radzę poszukać innej pracy nie w tej firmie

nie oleee

"Hej, wiecie czy ogłoszenie pracy na specjalistę ds. bhp jest wciąż aktualne? Zapewniony jest akcjonariat pracowniczy i opieka medyczna, ale ciekawe w ramach jakiej umowy. " Festiwal "poprawiania" opinii przez pracownika auchan uważam za otwarty. W sam raz opieka medyczna się przyda - szczególnie psychologa, a dla tych dłużej pracujących psychiatry.

tre

"maja teraz calkiem spora rekrutacje np. na magazyniera", a co pouciekali wam niewolnicy? widziałeś ofertę pracy i postanowiłeś się tutaj pochwalić? jaki macie cel w pisaniu w trzeciej osobie o auchan? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to człowiek zatrudniony w tej firmie. Takie same posty ukazały się też w komentarzach w innych miastach.

mała

Darek K Dyrktorem został jeśli o nim mowa

czacza

Firma Auchan opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC! KFC AUCHAN WROCŁAW POSZUKUJE PRACOWNIK&Oacu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703605?keywords=&region=

Pracownik hali 1300 na pełen etat po 4 latach pracy :)

?

Pracowałam tam dłuższy czas z firmy zewnętrznej. Ogólnie praca była w porządku, ale nie polecam mieć kontaktów z kierowniczką słodkich i jej pracownicami. Wiecznie nie mają czasu a stoją po godzinie i ploteczki między sobą. Kłamią, donoszą, wmawiają Ci coś co nie jest prawdą. One lepiej wiedzą na jakich warunkach jesteś zatrudniony i ile czasu masz tam spędzać. Tego działu nie polecam. Natomiast na innych działach można spotkać na prawdę sympatycznych ludzi i od razu chce się pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska