Auchan Polska

2 Dodaj opinię
Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Ja

W Auchan Gdańsk usłyszałam to jest praca na akord ma Pani swój Świat a zasuwaja dnie i nocki ale przez Agencję pracy a usłyszałam to od dyrektora Auchan Pana w białej Koszuli

Lolek
@Ja 08.09.2018 15:38

W Auchan Gdańsk nie ma "pana dyrektora" - jest "pani dyrektor". i mało kto z kadry i kierownictwa "chodzi w białych koszulach". demagogia.... nie słuchasz ze zrozumieniem i puszczasz plotki

Prezes

CENY OSZUKANE NA KALKULATORZE INACZEJ NIŻ PRZY KASIE Moje sugestie dla Auchan Polska: nie oszukujcie bo na złych cenach jesteście miliony zł do przodu Lubię atmosferę w Auchan Polska za: duży wybór

Wiszące Ogrody

Robiąc zakupy wyczuwa się duże napięcie. Chodzą „wycieczki” w białych koszulach i ewidentne mają negatywny wpływ na ludzi tam pracujących. Kiedyś było tam inaczej, ludzie częściej się uśmiechali. Robię tam zakupy od lat bo mieszkam blisko i sporo twarzy jest znajomych. To napięcie sprawia że wychodzę zmęczona z zakupów. Gdyby nie to że mam najbliżej do tego sklepu to nie robiła bym tam zakupów.

Andrzej
@Wiszące Ogrody 25.11.2018 10:00

Chciałbym przypomnieć, że forum GoWork.pl dotyczy spraw pracowniczych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów lub aktualnych pracowników. Opinie klientów są także cenne i bywają przydatne dla potencjalnych pracowników, ale może warto swoją opinię przekazać bezpośrednio do firmy Auchan Polska?

Julia

@Ja, czy w Auchan istnieje możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z tą firmą? Jak często występują nadgodziny i czy są one dodatkowo płatne? Twoje wrażenia z pracy mogą być wskazówką dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie. Warto podzielić się nimi z innymi osobami i opisać swoje wrażenia.

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Auchan Polska sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Auchan Polska sp. z o.o.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

matylda

Chyba na kazdym stanwosiku obowiazuje inna kwota wynagrodzenia inne tez sa godziny pracy a jak jak jest z umowa?

romcio

Pracował ktoś w Auchan Gdańsk?Jakieś rady,opinie?Jak to obecnie finansowo wygląda czy chociaż jest 1.500zł?

jak wszystkie Oszolomy cięzka praca, najniższa krajowa

Zostaw opinię o Auchan Polska - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska