Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Julia

@Ja, czy w Auchan istnieje możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z tą firmą? Jak często występują nadgodziny i czy są one dodatkowo płatne? Twoje wrażenia z pracy mogą być wskazówką dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie. Warto podzielić się nimi z innymi osobami i opisać swoje wrażenia.

Ja

W Auchan Gdańsk usłyszałam to jest praca na akord ma Pani swój Świat a zasuwaja dnie i nocki ale przez Agencję pracy a usłyszałam to od dyrektora Auchan Pana w białej Koszuli

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Auchan Polska sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Ofiara

Na temat obiektu na Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Nic dobrego Was tam nie spotka. Obiekt świadomie niszczony przez personel, niebezpieczny dla Klientów jak i wszystkich Interesantów. Obiekt zakała dla całej marki. Brak kompetencji. Auto pozostawione na parkingu zostanie okradzione i zdewastowane. Radzę wszystkim omijać szerokim łukiem - siedlisko patologii!

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Auchan Polska sp. z o.o.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

matylda

Chyba na kazdym stanwosiku obowiazuje inna kwota wynagrodzenia inne tez sa godziny pracy a jak jak jest z umowa?

romcio

Pracował ktoś w Auchan Gdańsk?Jakieś rady,opinie?Jak to obecnie finansowo wygląda czy chociaż jest 1.500zł?

jak wszystkie Oszolomy cięzka praca, najniższa krajowa

Zostaw opinię o Auchan Polska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska