Opinie o Auchan Polska w Gdańsk Szczęśliwa 3

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auchan Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Gdańsk Szczęśliwa 3

stały klient

Nie kumam wszystkich czepiających się wszystkiego. Klienci, którzy przyłażą na zakupy wypowiadają się na temat warunków pracy, o których nie mają pojęcia. Znam kilka osób tam pracujących i jakoś nie narzekają. A jeśli chodzi o zakupy to naprawdę można tam dostać wszystko z każdej branży - i spożywkę, i artykuły szkolne, i zabawki, i motoryzacyjne, i ciuchy, i sprzęt RTV i AGD, i wyposażenie mieszkania, także częściowo art. sportowe i remontowo - budowalne, a jeśli z tych 2 ostatnich nie ma wszystkiego czego potrzebuję to mam obok Decathlon i Leroy Merlin. Jeśli chodzi o obsługę to też nie mogę narzekać - niektóre kasjerki mrukowate, ale na chamską jak narazie nigdy nie trafiłem, większość jednak miła i sympatyczna, w szczególności pani Paulina z kasy miłej. Za to (usunięte przez administratora) i słomę w butach wśród klientów widuję tam za każdym razem, będąc na zakupach.

Paulina
@stały klient

Drogi Stały Kliencie! Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie mam nadzieję że Koleżanki które zostały na kasie miłej też są sympatyczne. Niestety czytam to już nie będąc Pracownikiem ale zawsze będę miło wspominać ten czas.

Elżbieta
@stały klient

Napisałeś, że znasz kilka osób pracujących w firmie i jakoś nie narzekają. Czy mógłbyś napisać za co sobie chwalą pracę w Auchan Polska? Słyszałeś może coś pozytywnego na temat firmy od pracowników? Chętnie coś o tym poczytam bo zastanawiam się czy warto wysyłać swoje CV.

Grzegorz
@stały klient

Nie narzekają bo chyba nie wiedzą co to praca godna odpowiedniego wynagrodzenia. Płaca to zapomoga starczy tylko na waciki. Pracuję w Szwecji i moje zarobki ma miesiąc to około 12000 zł. To jest wynagrodzenie za miesiąc pracy. Gratulację wytrwałym. Podziwiam Was.

Norbert

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Trzeba pracować i tyle, oby wszyscy pracodawcy byli tacy to byłoby dobrze!!

Ryszard
@Norbert

To sobię pracuj za taką pencje. Kpina i tyle. Chyba że nic nie potrafisz i będziesz siedział tam i koniec z końcem co miesiąc. Masz brak ambicji. ????????????

Cerber

Jestem stałym klientem od otwarcia hipermarketu ul. Szczęśliwa w Gdańsku. Po latach dużej satysfakcji z dokonywania zakupów nastąpiła katastrofa. Tak brudnego sklepu jeszcze nie było. Brudne (zanieczyszczone) toalety, wózki zakupowe z klejącymi uchwytami, brud przy regałach. Notoryczny brak wózków przy wejściu na salę. Na zwróconą uwagę w punkcie obsługi klienta usłyszałem że dyrekcja zatrudniła ekipę z Ukrainy a oni na polecenia odpowiadają że nie pani maju. O bałaganie i niech luj stwierdził na sali handlowej dyrekcja jest informowana ale nie reaguje na uwagi. Myślę że jedynym rozwiązaniem jest zmiana marketu. Dojazd troszkę dalszy ale zakupy w schludnych warunkach z dozą przyjemności. Adyjos Auchan brudas.

Dorota
@Cerber

Tak jest ponieważ brak personelu jest. Wszyscy uciekają z Auchan za tą zapomogę którą dostają za miesiąc pracy. Nigdy więcej w Auchan, każdemu odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora)

Stella

Normalna praca w handlu ale przynajmniej stabilny pracodawca z dobrą opinią więc kto chce pracować to nie narzeka.

Rocky
@Stella

Trzeba z tamtą uciekać. Płaca dramatyczna

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auchan Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Xyz

Ja pracuję w Auchan ponad 23 lata. Bardzo sobie chwalę pracę i warunki pracy. Pewnie, że mogli by lepiej płacić, ale doceniam to co mam. Podwyżkę dostaję co roku. Mój bezpośredni przełożony jest w porządku i zawsze możemy się dogadać. Czy to w kwestii grafiku, czy w każdej innej sprawie. Polecam

Abc
@Xyz

A na jakim dziale pracujesz że jest tak idealnie?

@Xyz

Hahaha. Bo boi się Pani że zwolnią i godzi się na wszystko co zaproponują. Co roku podwyżka która nie pokrywa nawet inflacji. To wyzysk człowieka. Pracujecie sobie tam dalej za te marne grosze. Teraz pracuję w Norwegii i moja miesięczna pensja wynosi 15000 zł

Były

Co się dzieje ze stacją paliw? Podobno została sprzedana komuś?

Ula
@Były

I bardzo dobrze. Nie Auchan wraca do Francji. Precz z wyzyskiwaniem pracowników

Jan

Obsługa kasy miłej ,to porażka ,Panie wulgarne i pozbawione kultury osobistej Proponuje wymienić obsadę,znajdzie się ktoś ,kto będzie szanował swoją prace

Kitty
@Jan

Jakieś konkrety?

@Jan

Za takie wynagrodzenie też był byś człowieku wyulagarny. Auchan szczęśliwa to gnuj i błoto. Totalny (usunięte przez administratora)

marta

bardzo niemiła ochrona. nie ta na wejściu w sklepie ale ta na wejściu służbowym. na samo wejście pretensje o wszystko, zero szacunku i kultury siedzi na ochronie a obwiesil się złotem i ma się za króla świata a słoma wystaje z butów temu Panu. musi być bardzo nieszczęśliwy. opinia dotyczy Auchan Szczęśliwa! wstyd dla Auchan

Zadowolona

Osobiście jestem zadowolona szczególnie z kas samoobsługowych. Miła obsługa bardzo pomocna szczególnie Pani Kasia taka młoda w okularach.

Piter

Brak kultury osobistej Pani obsługującej Kasę Miła , Auchan Gdansk Szczesliwa 3

Kitty
@Piter

Jakieś konkrety? Dużo tam pań pracuje..

Darek

Panie Kasjerki bardzo miłe .

Jaka jest kultura pracy w Auchan Polska? Obowiązuje typowy dress code?

abc

co za durne pytanie...

W Auchan Gdańsk usłyszałam to jest praca na akord ma Pani swój Świat a zasuwaja dnie i nocki ale przez Agencję pracy a usłyszałam to od dyrektora Auchan Pana w białej Koszuli

Lolek

W Auchan Gdańsk nie ma "pana dyrektora" - jest "pani dyrektor". i mało kto z kadry i kierownictwa "chodzi w białych koszulach". demagogia.... nie słuchasz ze zrozumieniem i puszczasz plotki

Jola
@Lolek

Zgadza sie jest Dyrektorka i chodzi w białej koszuli a za nią pieski w białych koszulach

@Stella czyli praca jest stabilna, na dłuższy okres?

Klient

Chodzę do auchman w Słupsku jest czysto ,przyjemnie i bardzo lubię kupować wędliny bo tam są bardzo bardzo mili i weseli ludzie takich osób brakuje w innych sklepach

sały bywalec

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Zarzygane wejście do marketu od strony wschodniej. (usunięte przez administratora) na alejkach, przy kasach. Do toalet nie wchodzę.. Gorzej niże przed rozbudową z 2016 roku. Tragedia...

Pan D

Jaki najlepiej dział polecacie? A który omijać dalekim łukiem?

Xyz
@Pan D

Polecam napoje

Emeryt

Jeżeli jesteś pracownikiem z długoletnim stsżem pracy przrechodzącym na emeryturę nie możesz liczyć na wsparcie firmy poprostu cię olewa bo myśli że w tej firmie wszycy będą zawsze młodzi

Ryszard

@Pan D Może warto zastanowić się co potrafimy i dopiero wybierać pracę. Firma ok ale wymaga umiejętności!

///

Auchan Gdańsk ul szczęśliwa. Pracowałam ok 1,5 roku. Wciskają na siłę nadgodziny, Panie tz" filary"krzycza na pracowników, są niemiłe i wyniosle( tylko dla przyluzusow przymykaja oko) .Niskie zarobki bym jeszcze zniosła, bo miałam blisko do pracy, ale te traktowanie mnie męczyło.

Człowiek

Teraz pracuję w auchan na kołobrzeskiej. Niedawno co się zaczęło pracę, to już pojawiła się hierarchia społeczna. Ci którzy mniej wiedzą co mają robić (nowi) są często wskazywani na krzyki podczas nauki o fejsowaniu. Czy nie powinno być, że nowych trzeba nauczać grzecznie? Czy stali pracownicy nie wiedzą już czym jest kultura osobista? Kiedy byli nowi też musieli być zieloni na ten temat i powinno się wiedzieć jak się wtedy czuło. Nikomu nie polecam, w sumie nie ja jedyny... (ps. Przełożeni są spoko, dopóki nie chronią po cichu tych krzykaczy) Ale co do mojej sytuacji, czy to jest (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska