Opinie o Hipermarket Auchan

wieloletni pracownik

A na Struga jak się te dwie france EWCIA z BEATKĄ zwolniły i jest nowa kierowniczka jest super ,mało płacą ale atmosfera extra socjal dobry bony po 900 zł na święta .Robotę się solidnie wykonuje to i podwyżkę dali.

niiii

Kto normalny w Szczecinie pracuje w Auchanie? Czy nie lepiej pracować za zachodnią granicą?

Tiva

Nie polecam nikomu zatrudniania się tam na stanowisku kasjerskim! To jakie kierownictwo ma wymogi to jest chore! Osoby zarządzające linią są sympatyczne i pomocne ale już opiekunowie danej grupy to przegięcie! Ciągle tylko pretensje a załatwić z nimi jakąś zamianę w grafiku to można o tym zapomnieć.Bo więcej się nagadają niż człowiekowi coś zmienią!Jeszcze to pakowanie artykułów klientą zgodnie ze standardami firmy tzn. tego z tym nie pakuj,to ma być osobno,tego nie pakujemy i blebleble.Zwariować idzie! Pracuje się na umowę o pracę na etat 5/8 ;] Pensja niska.

Zostaw opinię o Hipermarket Auchan - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket Auchan