Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

Hej mam pytanie czy te bony noworoczne można wykorzystać w każdym auchanie czy tylko w tym w którym pracujemy i czy można na to kupić wszystko czy tylko jedzenie .Proszę o odpowiedź

Rudi
@Ania

W każdym. Nie wiem do końca ale chyba alkoholu nie można.

Leszcz

No trochę mnie poniosło na ochronę ale to zalecenie dla pana ochroniarza ktury specjalnie bawił się bramką na zlecenie swoich przyjaciół od apki, tylko jak bym nie wspomniał na smartfonie o mym słuchu to by nie było zabawy a pan zrobił to dla swej koleżanki s....r kolegi pana h.....a a morze to pan jegomość w niebieskim se włożył jakiś klips i ruszył jak tylko ja wszedłem na teren hali by podzwonić i pocwaniakiwać tak czy owak sorry za włożenie wszystkich do wora chamstwa

Kjihg

Monitoring ochrona połowa cieci tam zatrudnionych to przestępcy (usunięte przez administratora) danych osobowych kolesie Grzesia lizusa m.ochrony i hakera osoby chorej psychicznie ulubioną ich zabawą jak przystało na jełopa jest zabawa bramkami na kasach włączają ją bez potrzeby na własne widzimisię by się poznęcać i po żartować z klientów a wiadomo to nielegalne niestety z uczciwych ludzi robią złodziei po tych drugich to złapać nie umieją więc całą swą uwagę i koncentrację przelewają na klijentere i bimbanie

....

Z czym wstyd niby panie Wojciech ?

????

Dlatego, że to co pokazuje to sama prawda. A z tego co wiadomo, to jest tego więcej. Przeredaguj co piszesz. To jest nie prawda i oczernianie, a materiały przedstawiają co innego. Czyli patrzysz na to i twierdzisz, że tego nie ma. To twój koniec.

gulasz

zostaw go, on ma schizofrenię wyraźnie Ja nie mam nic wspólnego z auchan poza aplikowaniem tam 2 lata temu, ale czytanie jego urojeń tu i w innych miejscach to moja ulubiona rozrywka.

Rumian
@gulasz

Typowy oszołom. Nie masz nic innego w tzw. życiu więc to jedyna twoja rozrywka. Tym bardziej, że jesteś zarejestrowany. Kolejny patrzy na siebie samego i twierdzi, że go tam nie ma.

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hejka. W zeszłym roku z onarki na Żory przeszedł dyrektor.... Jak układała się z nim współpraca? U nas tak średnio z zadowoleniem...

@Anna

takich danych się nie udostępnia czy to opinii innych na temat kogoś- ani tym bardziej na dyrektora nie ważne jaka była współpraca dobra czy zła to po pierwsze podpada pod Rodo a po drugie może nie by uczciwe wobec kogoś kto chce zacząć od nowa nie dając mu nawet szansy na poprawę co może też sugerować mobbing, i postawienie go z grubsza na przegranej pozycji-po prostu go ukamienować, lub dobre opinie ale nieprawdziwe niech ta osoba czy inna sama zacznie pracować na swą opinie w nowym miejscu a pracownicy z żorów nie powinni się kierować opiniami z innych sklepów- bo jeśli to robią to dla uczciwości sam dyrektor tez powinien prześwietlić ich przeszłość i jestem ciekaw ile osób by zostało we firmie a nie kierować się opiniami innych złymi czy dobrymi i mówię tu ogólnie bo z mojej perspektywy był spoko-tylko nie piszcie na bilansach pierdół

@łukasz

Analizując twoje wypowiedzi wciąż piszesz opinie na temat innych osób w firmie więc nie rozumiem ...

jeśli masz tyle dowodu wobec tych osób to idź z tym na policję, sprawę masz wygraną... Prześladowanie , mobbing, nękanie ...dziwi mnie że nie zrobiłeś tego do tej pory...

@Anna

czego nie rozumiesz??????...... i swoją drogą dziękuje tym którzy zapewnili mi noc na dworcu w Katowicach, prawie brak powrotu mi do domu autobusem z sosnowca w zamian za dodatkową linijkę w teście na kasy za stawianie mi kłód pod nogi w czasie pracy na stacji paliw dziękuje wam za to chciałem mieć tylko (usunięte przez administratora) i stałą pracę i nie interesowało mnie nic innego a wy się przylepiliście do mnie jak rzep ale po tym po udostępnianiu moich danych i oczernianiu mnie przez waszych niektórych kierowników, wyciąganie ode mnie info numeru telefonu adresu, przez zastraszanie, prowokowanie mnie, manipulacje, upokarzanie w pracy u was, wyciąganie od mojej matki info o mnie nachodzenie, w domu odwiedzanie w pracy przez swoich współpracowników po wcześniejszym udostępnieniu moich danych i wizerunku tym osobom, czy znajomych, śledzenie mnie z domu do pracy, robienie przez was dobrej miny pod publiczkę robienie sobie ustawek na rozmowie brawo pewnie ta niepozorna osóbka to nagrywała ,oczernianie mnie u obecnych czy byłych moich pracodawców przez waszych kierownika z kas(jak dochodzi do konfliktu to udaje małą biedną dziewczynkę-a że jej była przełożona "jej z ręki jadła"...urabiała jej psychikę irkowi, teraz urabia manipuluje nim robi mu pranie mózgu, wpływa na jego podświadomość aby przestawić go na swoja stronę, manipuluje swoja przełozoną, obecną większość osób gnębiła i stosowała na nich mobing po za kamerami lub współpracuje z kimś z ochrony aby zmusić ich do zwolnienia, dlaczego tam pracuje co????, swojego pupilka z lini, z kasy centralnej, z wrotek już kupiła no cóż) i kogoś z Bronek no cóż.... swoją drogą może się przedstawisz ty pewnie widzisz kim jestem jako że go work udostępnia dane osób które nie ważne czy napiszą pierdoły czy nie jak raz udostępnił to zawsze je udostępnia może jesteś nią to osóbką o której prawdę napisałem to się poskarżyła prawnikowi och byłem u was gościnnie i co i znowu śmiecie(maja gdzieś kodeks pracy) się do mnie przykleiły jak rzep ciekawe czy nim pracownika zwolnią za brak wykryć to najpierw go manipulują a potem robią wózek testowy, dobry pomysł na obniżenie premii co rocznej podwyżki mieć powód do zwolnienia ale to niezgodne z prawem pracy i podpada pod mobing ale brawo widać tak można a może to było tylko raz kto by to wiedział i te osoby wiedzą że o nich chodzi......bo każdy ma poznać prawdę o niej a to jedyny sposób

@Anna

ja tez się dziwię czemu tam jeszcze pracujesz...i cie dawno nie zwolnili lub przenieśli na inny sklep bo chyba to Ty popraw mnie jak się mylę

@łukasz

a tak w ogóle co tam słychać u Grzesia seniora ochrony z Bronek musi być z siebie dumny ze obrobił mi tyłek u ochrony carefoura i udostępnił mój wizerunek widać tylko to umie

@łukasz

Nie trzeba tam pracować żeby wyciągnąć takie wnioski, wystarczy poczytać twoje wypowiedzi, skoro piszesz że masz dowody to idź na policję, prosty wniosek i tyle...

sd
@Anna

no też się dziwie nie zapmnij o hackingu udostepnianiu danych osobowych nielegalnym monitoringu.... i

dd
@sd

zapomniałbym o ukartowanym oczeraniniu manipulacji praniu muzgu i niszczeniem mienia korupcji ale nie u auchana naruszanie czyjeś prywatności (usunięte przez administratora)

no ja sd i dd
@dd

i zapomaniełem to nie ma nic wspólnego z auchanem tylko z niektórymi byłymi pracownikami

dd
@dd

ii oszustwach współprace z przestępcami a dokładniej z przestepczością zorganizowaną z przestępcami za granicy, zastraszaniu szukaniu u ludzi w przeszłosci haków i teraz ich wykorzystywanie na ich czele stoją dwie osoby które kiedyś pracowały w auchan

Nikolas

O którym auchanie mówisz

ds
@dd

jak się napisze o nich prawdę to wysyłają do tego pokoju/mieszkania gnębiciela który tnie ci rzeczy prywatne wchodzi gdy spisz .....do tego grona dołączyła osoba pracująca obecnie w bonarce która jedynie co umie powiedieć to:Rodo-niemogę udostepniać danych, rodo nie mogę udostępniać danych śmiejąc się przy tym głupkowato i "pracownik" przemysłowy który co jedynie umie mówić to ..coś się zacięło raz przechodzi a raz nie .(usunięte przez administratora)

@no ja sd i dd

A JAK MYŚLICIE CZEMU SOBIE PISZE NA TYM FORUM NO CÓŻ PODZIĘKUJCIE LINIOWYM a dlaczego?...:przecież to oni mianowali mnie pracownikiem miesiąca a dokładniej starałem się byłem zaangażowany, pracowity, dbałem o klienta a zostałem publicznie upokorzony i ośmieszony i moja OSOBOWOŚĆ i charakter ZOSTAŁY zrównane z błotem przez byłą seniorkę kas a największego lesera na lini kandydowano na zaangażowanego pracownika wiec wybaczcie ale będę pisał na tym forum do końca mych dni i mam gdzieś co tam robicie aby usunąć te opinie będą się pojawiały znów głównie o Kasi byłej kierowniczce kas i Grzesia ciecia tzw ochroniarza choć nie miał z nią nic wspólnego

@dd

współpracy z przestępcami i kierownikami w obecnej pracy swojej ofiary plus niszczeniem rzeczy

Hfgjcg
@Anna

A czemu to od nas odszedł przecież to nie jego wina tylko seniorek j managerów to oni stosowali (usunięte przez administratora) puszczali filmiki manipulacyjne oni dalej pracują hmm?

Dupcio
@Anna

Czy chodzi o takiego Grubego Dyrektora z Bonarki?

Dariusz filar
@Dupcio

Dariusz filar nieudolny pajac. Wymienili go na jeszcze większego Krzysztofa kalinskiego

P.poż.
@Dariusz filar

W Bonarce za czasu Filara przez miesiąc czasu był całkowicie niesprawny system ostrzegania o pożarze. Nikt palcem nie kiwnął, by naprawić awarię. Herc i Deja pilnowali tylko, by regularnie były pisane notatki na niektórych pracowników.

@P.poż.

Ktoś to pisząc a raczej wiadome kto jest osobą z ograniczonym rozumowaniem... Jak ktoś nie ma pojęcia o danej sytuacji , tylko domniemania od innych równie (usunięte przez administratora) osób to podajcie sobie ręce i puknijcie się w ten pusty łeb , może to wam wyprostuje rdzeń mózgowy.... pozdrawiam serdecznie

Ograniczenia
@....

Z prawdą nie wygrasz, więc nie wzbraniaj się przed faktami. Wypowiadasz się o stanie intelektualnym, kiedy sam nie masz mózgu niedojebie.

Tak, to on

Stosunki między pracownikami są bardzo złe. Piszę tu o znacznej większości zatrudnionych. Zgłaszanie nieprawidłowości zawsze obraca się przeciwko zgłaszającemu. Wyjątkiem są pomówienia. Rozsiewanie ich sprawia, że wszyscy się cieszą, ponieważ powstają nieustannie nowe bajki, w skutek których ktoś cierpi. Czy to dyrekcja stacjonarna, czy centralna, to nie ma znaczenia. Pomawiają wszyscy bez wyjątku. Firma znana jest z działalności przestępczej (łapówki, łamanie przepisów, oczernianie). Oceny tego pracodawcy w sieci mówią same za siebie. Jak się dobrze poszuka, to można znaleźć dowody na istnienie tych patologii, które pokazują czarno na białym co i jak. W Krakowie jest grubo pod tym względem. Ostatnio miałam zaszczyt zobaczyć parę perełek z Bonarki, Bronowic, Bora i Al. Pokoju. To była swego rodzaju kropka nad "i". Wiele widziałam i słyszałam, ale to było mocne. Co w tym najlepsze, zdruzgotana dyrekcja, czyli idioci wszystkiemu zaprzeczają i straszą sądem dolewając tylko w ten sposób oliwy do ognia. Czytałam groźby z pomówieniami skierowane wobec pracownika, wystosowane przez kretyna z centrali - Arkadiusza Mikę. W zasadzie po tej akcji wiem, że ci którzy pokazują się w mediach i reprezentują tą firmę, kłamią każdym jednym słowem. Zarówno tym mówionym, jak i pisanym. Wypierają się wszystkiego, a ja słyszę jak to jakiś kierownik chwali się tym, ile przyjął łapówki, od kogo i gdzie jeździ na urlop sponsorowany. Miód dla mych uszu.

Bogdan
@Tak, to on

Jak relacje są niezbyt dobre to może warto pomyśleć o integracji. Są jakieś imprezy firmowe dla pracowników żeby mogli się lepiej poznać i zaprzyjaźnić? Myślisz że by to coś poprawiło?

Truth
@Bogdan

Ależ skąd. Wszelkiego rodzaju integracje pogłębiają tylko i wyłącznie stosunki seksualne. Nieważne kto z kim. Ważne żeby zaliczyć. Stąd też tyle rozwodów i niechcianych dzieci. Alkohol i narkotyki to norma nie tylko na pseudo integracjach. Te rzeczy są na co dzień. Jedyne co tam występuje, a ma coś wspólnego z koleżeństwem to kolesiostwo. Jakby nie to, to szeregi zatrudnionych byłyby bardzo mocno zminimalizowane. Ale nawet mimo tego funkcjonuje tam absolutna fałszywość, nawet między tymi właśnie kolesiami wzajemnie się chroniącymi. Nie ma więc szans na jakąkolwiek poprawę.

Ktoś
@Bogdan

Integracja napewno, tylko nie wiem czy w okresie pandemii będzie można cokolwiek zorganizować.... Szkoda bo niektóre imprezy były naprawdę fajne, gdzie bawiliśmy się Wszyscy:) pozdrowienia dla Bronowic:)

klient

czy firma już jest tak biedna że (usunięte przez administratora)klientów. INNA CENA NA CENÓWCE CZASEM I W GAZETCE A INNA NA PARAGONIE. Owszem zdarzało się to czasem ale dzisiaj 13.02 przeszliście samego siebie Auchan bronowice - w witynie sałaty pakowane misz marsz. 4 różne sałaty pakowane o różnych cenach co innego na cenówce a czytnik co innego - OCZYWIŚCIE WYŻSZA CENA - W gazetce i na półce cena z kartą skarbonka soku jabłkowego waszej marki 2,19 na kasie 2,49 wyjaśnienie ponoć tamten się skończył. TO DLACZEGO obok dalej jest reklama skarbonki - serek wiejski piątnica 150g na cenówce 1,47 na kasie 1,88 CZY KTOŚ OGARNIA TEN BAŁAGAN CZY TO NORMALNE (usunięte przez administratora)KLIENTÓW. TO CHYBA NAJGORSZY SKLEP JAKI ZNAM Klient S. Kokoszka

Łukasz

A i elus nie obrażaj się ciekawe jak byś się czuła jak ja bym pocioł twa cureczka i zmusił ją do muwienia tego co chcę o aparatach trujkach blokach . No bo to zrobiła ze swymi znajomymi twoja Kasia mej rodzinie tylko za muwienia o niej prawdy polecam....psychopata i psychol tam pracował baba powinna na krzesło trafić a nie stołek kierowniczy, a i jakieś ale macie że mam jakieś swe prawa i emocje i zasady przeciez wy jesteście tacy sami jak ona

Sobota 30.10.2021 - brak zniczy choć do Wszystkich Świętych zostało 2 dni. Na kartę "skarbonka" nie mogę nabić punktów bo Auchan eksperymentuje na mnie. Ale mogę kupić choinkę. Nie zauważyłam zajączka wielkanocnego. Dlaczego? Tak mi potrzebny. Qvo vadis Auchan? Dostaję wiadomości że 31.10 mogę robić zakupy. ........ Jakie zakupy? .........................

xfhdxf

Auchan obecnie pracują tam osoby na kasie i działach dysponują kradzionymi danymi osobowymi

Jjjj

Proszę bardzo odp w miarę możliwości jak najszybciej bo mam do wyboru praca w Auchan na 3/4 etatu i w innym zakładzie na produkcji i moje pytanie jakie są zarobki netto w Auchan na tym etacie? Z góry dziękuję

kika
@Jjjj

2200brutto po 5 latach

Brutto
@kika

Po 10 ciu też

X
@Jjjj

Wybierz produkcję. Dobra, szczera rada. Nie warto w Auchan nawet przekroczyć progu. Na cały etat dostaniesz 2060 na rękę, więc policz ile na 3/4. Uje....biesz się gorzej niż na produkcji :-)

P.poż.

Dużo wiemy

I dużo posiadamy

Tak też robię

Bbb
@P.poż.

Pieprznij się w łeb baranie, nie masz pojecia o czym piszesz to się zamknij????????????

Łajzo
@Bbb

Nieudolnie próbujesz zamieść (usunięte przez administratora) pod dywan. Zamieciesz tylko siebie (usunięte przez administratora).

Defekt

Bzdurą jest twoje życie nieużytku. Na siłę wrzucasz wpisy, które nie mają żadnego podłoża faktycznego. Prawda zawsze boli i nie masz co z nią walczyć. Jeśli jakaś część twojego bezsensownego jestestwa znalazła się w sieci, to nie bez powodu bublu.

Michalska rabiasz

Michalska rabiasz przez wszystkie lata zatrudnienia trudniła się tylko oczernianiem i nieróbstwem. Nigdy nie wybijała się na papierosa, nawet pomimo uwag ochrony. Kiedy wylądowała na przyjęciu towaru paliła co 15 minut, co nie tylko świetnie widać na monitoringu, ale z dołu również. Buce z przyjęcia potrafili tylko na nią szlochać zamiast szmatę wyrzucić. Teraz macie nieudacznika waldka cyca dziedzica i macie to samo. Ten popapraniec ma lewe ręce i nic nigdy nie potrafił zrobić. Tylko generował straty na potężne kwoty. Z resztą robi to dalej. On na was donosi, wy na niego narzekacie. Jedni warci drugich. Kiero od siedmiu boleści Lech z kijem połkniętym - aportujący piesek Leszek oszołomski.

Wtf?!?!
@Michalska rabiasz

Widać, że wypowiada się osoba już nie pracująca. Ww. Kobieta jest już na emeryturze, więc może by się drogi komentujący pasowało ogarnąć? Pracowałeś, nie pasowało, więc skoro już nie pracujesz to co Ci do tego? Łatwo pomawiać i oczerniać ludzi będąc anonimowym w internecie. Brak mi słów na takich jak Ty, a z drugiej strony żal mi Ciebie.

Gorzkie żale
@Wtf?!?!

Lituj się nad sobą. Nie jesteś w temacie - nie komentuj. Oczernianie to prawdziwe imię oszołoma. Michalska właśnie to robiła i każdy o tym wie. Stwierdzenie, że nie pracuję już samo w sobie jest pomówieniem, więc Ty się ogarnij i zaktualizuj dane.

Wars

O jeju .. a mam nie żyć :( po by

Julia

Chce podjac prace w Auchan. Co sadzicie o auchan Kobylnica k. Slupska. Na jaki dzial sie ewentualnie najlepiej ubiegac? Jest ktos tutaj z kobylnicy? Co sadzicie o ludziach tam pracujacych

Auchan puk puk ziemia do aucha

Wiecie czemu Auchan cukiernia Komorowskiego nie było pączkuw bez nadzienia i drożdżówek bo wcześniej jakiś cieć przestępca podający się za kierownika zabronił sprzedaż tego towaru na prośbę swego ciecia korupcyjnego posiadającego kradzione dane od tak od własnego widzimisię śmiech na sali a nie kierownik

Czy Auchan Polska narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Iwi

Auchan Polska częściowo narzuca termin urlopu. Tzn blokuje terminy intensywnie handlowe tj. święta itp

W-wa

Tak narzuca, możesz nie dostać urlopów w sezonie letnim lipiec czy sierpień bo sezon letni w Auchan to od czerwca do września.

czytelnik

Zdarza się ze tak

Kicua

Tak

Bogdan

Chciałbym się więcej dowiedzieć o auchan direct. Na stronie auchan.pl jest możliwość zamówienia produktów z dowozem do domu. Czy z dużym wyprzedzeniem trzeba zamawiać jeśli chce zakupy na konkretny dzień? Można umówić się na dowolną godzinę? Kurier wnosi produkty pod drzwi mimo, że będą dużo ważyć?

ktoś

w Bronowicach na moim dziale nie powiem jakim miedzy pracownikami pracuje dobra atmosfera niektorzy menadrzerowie sa w miare natomiast Pani dyrektor powinna zostac usunieta i natychmiast zdegradowana

A

Praca i ludzie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska