Opinie o Fiberlink Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiberlink Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fiberlink Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiberlink Sp. z o.o. w Kraków

Witam, proszę o opinię z pracy technika. Na stronie firmowej widnieje teraz oferta dla instalatora sieci internetowych. Zastanawiam się czy to nabory otwarte czy jednak faktycznie jest jakieś większe zapotrzebowanie? czy ktoś teraz kandydował może i ma opinie z procesu rekrutacyjnego? Jak może wyglądać?

ooo Nowy wpis

Skoro tak jak ktoś sugerował w ostatnim z wątków portal służy do wymiany informacji w kontekście pracy to jak ocenicie zatrudnienie się jako PH w Wieliczce? Widnieje taka oferta na stronie. Interesuje mnie tegoroczny potencjał finansowy. Jasne, że jest system premiowy ale jak on działa? To liczony po prostu jakiś procent od wyniku? Jakie są pożądane obecnie? I tak przy okazji jak oceniacie zintegrowanie w zespole? Widziałam info o wyjazdach

Rekruter Nowy wpis
@ooo

Wysokość prowizji jest uzależniona od wielkości sprzedaży. System wynagradzania to podstawa + prowizja. Prowizja to określona kwota za podpisaną umowę + dodatkowy system wynagradzania za zrealizowanie wyznaczonego celu. Zdajemy sobie sprawę, że na sukces pracuje się całą drużyną, dlatego dbamy o to, by wzajemnie się wspierać w życzliwej atmosferze. Wyjścia i wyjazdy integracyjne pomagają tylko, abyśmy mogli spędzić czas wspólnie również poza pracą. Większe i mniejsze wyjścia organizowane są kilka razy w roku. Zachęcam do złożenia swojej aplikacji i do spotkania z nami :)

Solo

Omijać firmę na kilometr ... Dział techniczny w momencie braku internetu każe zozwijac skrętkę po domu zapewniając że się internet pojawi . Żenada

Konsultant Nowy wpis
@Solo

@Solo, przede wszystkim, portal gowork, służy do wymiany opinii o firmach jako o pracodawcach. Skoro jednak, opinia na temat świadczonych przez nas usług się pojawiła, czujemy się wywołani do tablicy. Niestety zbyt mało danych, aby odnieść się do sytuacji. Czy na pewno jesteś naszym Klientem? W jakim dokładnie zakresie występują nieprawidłowości? Przy połączeniu kablowym, czy bezprzewodowym (Wi-Fi)? To ważne, ponieważ na fale radiowe przy połączeniu bezprzewodowym ma wpływ bardzo wiele czynników. Pisaliśmy o tym w jednym z naszych artykułów na blogu: https://fiberlink.pl/blog/co-warto-wiedziec-o-sieci-bezprzewodowej-wi-fi/ W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości, zachęcamy do popisania szczegółowo sytuacji i wysłania swojego zgłoszenia bezpośrednio na adres: marketing@fiberlink.pl

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fiberlink Sp. z o.o.?

Magda

Na jakie stanowisko aplikujesz? Pytania są uzależnione od stanowiska. Zapewne możesz się spodziewać pytań o doświadczenie. Cała rozmowa trwa ok. godzinę. Nie ma się czym martwić jest miło i sympatycznie. Pytania nie są z kosmosu. Powodzenia!

Krystyna
@Magda

Właśnie, na co przyjaźniej patrzą w tej firmie na doświadczenie czy wykształcenie? Udzielają w ogóle na rozmowie odpowiedzi na temat stawki i warunków zatrudnienia?

@Krystyna

to zależy od stanowiska i osoby. czasem doświadczenie jest kluczowe, czasem wiedza. Generalnie najważniejszy całokształt i to, żeby być kompetentnym, a z czego to wynika to zazwyczaj drugorzędna kwestia. Na rozmowie jest pytanie o twoje oczekiwania, zawsze przedstawione są warunki i jest miejsce, gdzie Ty możesz zadawać pytania osobom rekrutującym - to dobry moment aby dowiedzieć się o wszystkie kwestie dla Ciebie najważniejsze.

Bożena
@Magda

A czy podczas rozmowy istnieje możliwość negocjowania stawki czy jest jasno określony budżet na dane stanowisko?

@Bożena

Można negocjować

@Bożena

Ciężko to w ogóle dojść w rozmowie do kwestii wynagrodzenia, a co dopiero dyskusje.

@Magda

A z jaką skutecznością? Tobie pozytywnie się udało? Na co głównie patrzą podczas rozmowy jeśli już o negocjacje chodzi?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fiberlink Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Spawacz

Siema. Czy firma szuka kogoś na stanowisko spawacza? (światłowodów oczywiście) może ktoś się wypowie jak wygląda tam ta robota? Na jaką kasę można liczyć. Jaki zakres obowiązków? No i z tymi obciążeniami to oni tak serio? Jasne z co z mojej winy to odpowiadam ale naturalne zużycie to niczyja wina a jedzenie skutek pracy. Pozdro

Rekruter
@Spawacz

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko spawacza. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń: https://fiberlink.pl/kariera/

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fiberlink Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tarłon

Telefon jest. Narzędzia są. Samochód służbowy się znajdzie z dojazdem do domu. Góra nie rozumie jednak czegoś takiego jak eksploatacja. Ciężko się doprosić o coś.. Ciężko wymienić coś zużytego. A najlepiej jak jeszcze chcą Cię obciążyć kosztem czegoś... Przewijały się próby obciążenia za odprysk na szybienw służbówce lub. Innymi naprawami.Temat rzeka xD. Czasem lepiej zabrać z domu narzędzia na jakąś robotę niż się użerać i denerwować.

Mieczysław
@Tarłon

Masz racje. Szkoda nerwów. W pracy powinni wiedzieć, że sprzęt się zużywa i przy robocie może sie coś zniszczyć. Serio obciążają pracowników kosztami? Były tylko próby czy komuś dowalili karę?

M.
@Mieczysław

Oczywiście, że obciążają - niejednokrotnie zdarzało się, że technicznym spadł kamyk na szybę jadąc autostradą, co oczywiście nie było ich winą. Mimo to, zostali obciążeni kosztem wymiany szyby na nową, nie było gadania. Albo płacisz, albo pobierają z wypłaty. Tak samo jeżeli chodzi o narzędzia, sprzęty, wszystko.

gonia23

Polecam, wszystko szybko i sprawnie! Internet śmiga! :)

Honorata
@gonia23

A można wiedzieć ile wynoszą parametry tego internetu tj ile mb pobierania i wysyłania? :)

Kosa

Sądząc po opiniach stwierdzam, że nie pomyliłem się. Zdecydowana większość obsługi to (usunięte przez administratora).

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Fiberlink Sp. z o.o.?

W tej firmie nie ma słowa "umowa o pracę" nawet dla pracowników, którzy pracują kilka lat.

ToJa

A czy komuś z Was się przydarzył "niewinny" ?szantaż przez kierownictwo ? I brak dobrego podejścia do zaangażowanych i samodzielnych pracownikow ? Zamiast tego brak pochwał i ciągle wytykania błędów. Pytam bo chcę aplikować a słyszę że takie sytuacje sie tu zdarzaja.

Znajoma
@ToJa

ToJa samodzielny nie znaczy dobry ;)

CoCieToObchodzi
@Znajoma

Zazwyczaj zawsze zdarza się wytykanie. Pochwały dostają Ci co na nie zasługują i TEŻ NIE. Ale mają staż itp itd...

Maluszek

Jestem pracownikiem firmy od kilku lat. Dużą zaletą firmy jest ekipa pracowników. Zespół jest młody, wesoły i bardzo otwarty na nowe osoby. W razie pytań/problemów związanych z pracą każdy jest gotów pomóc drugiej osobie. Wynagrodzenie jest dużo wyższe niż minimalna krajowa i zawsze na czas. Zarząd i kierownictwo zawsze idą na rękę i da się dogadać :) Jednym słowem - POLECAM!

Robert
@Maluszek

Witam. Zamierzam przeprowadzić się do Krakowa. Potrzebny monter/ serwisant ? Pozdrawiam

Hejaaa

Hejka naklejka ;) Pozdrawiam wszystkich ! ;)

Były klient

Tragiczna firma. Nie polecam współpracy z nimi. Kontakt z biurem obsługi beznadziejny, można czekać godzinami na kontakt, alee jak oni czegoś chcą to dzwonią non stop. Rozwiązanie umowy!! tragiczny kontakt przedłużają ile mogą żeby zawyżyć kolejne rachunki NIE POELCAM

klient

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie- odradzam wszelkie kontakty

@klient

Przede wszystkim portal gowork służy do wymiany opinii na temat firmy jako pracodawcy. Jeśli jest Pan/Pani Klientem będziemy bardzo wdzięczni za więcej szczegółów, w jakim aspekcie nie spełniamy Państwa oczekiwań. Każda informacja jest dla nas bardzo ważna, dlatego prosimy o kontakt: marketing@fiberlink.pl

ANNA

Merytorycznie- NIE polecam usług tej firmy!!!! Same problemy, przysłali mi fakturę na 170 zł . Wcześniej płaciłam 69 zł. Nie poinformowali mnie ,że przeszłam na inny rodzaj umowy co wynika z podpisanych dokumentów. Szybo naliczyli ale nie zadzwonili i nie poinformowali zmianie. Korzystają z tego,ze klient nie pamięta. Brak emaila i brak sms informującego o końcu umowy. Tak podsumowują- (usunięte przez administratora)KLIENTA. MOŻNA TO ROBIĆ W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH !!! Tak działa FIBERLINK. Może powinni się uczyć kultury biznesu i szanowania klienta od np. ORANGE ????? Orange wydzwania i informuje,że kończy się umowa. Fiberlink po cichu, zbiera kasę!!!!!!

@ANNA

Pani Anno, przede wszystkim portal gowork służy do wyrażania opinii o firmach jako o pracodawcach. Wszystkie zasady dotyczące naliczania opłat są jasno ujęte w umowach. Faktura zostanie skrygowana po uzgodnieniu warunków nowej umowy. Zapraszamy zatem do kontaktu :)

Jak internet światłowodowy dostarczany przez Fiberlink działa w Dobczycach? Proszę o opinię. Swoją drogą to dziwne, że pracownicy firmy przychodzili do domów na mojej ulicy po zgodę, a po zamontowaniu kabla nikt z firmy nie składa propozycji. Nie szukają klienta. Dziwna praktyka. Czyżby zadowolili się dotacją z UE na budowę sieci, a klient to zbędny balast?

@Adam

Adam, portal gowork służy do wymiany informacji o firmach jako pracodawcach :) Ale skoro już padło pytanie, spieszymy z informacją, że infrastruktura w Dobczycach jest na ten moment (16.09) rozprowadzona, ale nie jest jeszcze aktywna i nie ma możliwości jeszcze przyłączania Klientów. Jak tylko taka możliwość się pojawi, będziemy informować :)

xxx

Ma ktoś wiedzę na temat zarobków w Fiberlink na stanowiskach: Specjalista ds. Marketingu i PR, Specjalista ds. Zakupów, Technik – Instalator sieci Internetowych? Jakich zarobków można się spodziewać? Na te stanowiska prowadzą nabór.

Kapeć
@xxx

Za mało. Pozdrawiam

Kartoflex45

Każdy otrzymuje pakiet medyczny z pzu, zniżka na internet oraz darmowa telewizja.

Pokorny

Szanuj pracodawce swego możecie mieć gorszego tak jak to się stało w moim przypadku poszedłem niby za lepszymi pieniędzmi do innej firmy i chęcią bym wrócił tylko honor nie pozwala by wrócić. W Fiberlinku wszystko było do ustalenia do dogadania. Uwierzcie mi kasa to nie wszystko ja tego nie doceniłem.

dixi
@Pokorny

Praca polega na tym że sprzedajesz swój czas i umiejętności taniej lub drożej.

Agata
@dixi

@dixi Co do pracy w Fiberlink nie ma większych zastrzeżeń. Ciekawi mnie tylko, czy firma organizuje i płaci za szkolenia dla swoich pracowników?

Technik

Robota spoko ,instalacje wykonuje się w zespołach po dwie osoby więc szybko czas leci . Można teraz dorobić na dodatkowych instalacjach więc powinno być jeszcze lepiej finansowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiberlink Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Fiberlink Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiberlink Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fiberlink Sp. z o.o.