Opinie o Fiberlink Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Fiberlink Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fiberlink Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiberlink Sp. z o.o. w Kraków

ToJa
Kandydat

A czy komuś z Was się przydarzył "niewinny" ?szantaż przez kierownictwo ? I brak dobrego podejścia do zaangażowanych i samodzielnych pracownikow ? Zamiast tego brak pochwał i ciągle wytykania błędów. Pytam bo chcę aplikować a słyszę że takie sytuacje sie tu zdarzaja.

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Fiberlink Sp. z o.o.?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

W tej firmie nie ma słowa "umowa o pracę" nawet dla pracowników, którzy pracują kilka lat.

ToJa

Znajoma
@ToJa

ToJa samodzielny nie znaczy dobry ;)

CoCieToObchodzi Nowy wpis
@Znajoma

Zazwyczaj zawsze zdarza się wytykanie. Pochwały dostają Ci co na nie zasługują i TEŻ NIE. Ale mają staż itp itd...

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Fiberlink Sp. z o.o.?

Maluszek

Jestem pracownikiem firmy od kilku lat. Dużą zaletą firmy jest ekipa pracowników. Zespół jest młody, wesoły i bardzo otwarty na nowe osoby. W razie pytań/problemów związanych z pracą każdy jest gotów pomóc drugiej osobie. Wynagrodzenie jest dużo wyższe niż minimalna krajowa i zawsze na czas. Zarząd i kierownictwo zawsze idą na rękę i da się dogadać :) Jednym słowem - POLECAM!

Robert
@Maluszek

Witam. Zamierzam przeprowadzić się do Krakowa. Potrzebny monter/ serwisant ? Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Hejaaa
Klient

Hejka naklejka ;) Pozdrawiam wszystkich ! ;)

Były klient
 Problem

Tragiczna firma. Nie polecam współpracy z nimi. Kontakt z biurem obsługi beznadziejny, można czekać godzinami na kontakt, alee jak oni czegoś chcą to dzwonią non stop. Rozwiązanie umowy!! tragiczny kontakt przedłużają ile mogą żeby zawyżyć kolejne rachunki NIE POELCAM

klient
Klient

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie- odradzam wszelkie kontakty

@klient

Przede wszystkim portal gowork służy do wymiany opinii na temat firmy jako pracodawcy. Jeśli jest Pan/Pani Klientem będziemy bardzo wdzięczni za więcej szczegółów, w jakim aspekcie nie spełniamy Państwa oczekiwań. Każda informacja jest dla nas bardzo ważna, dlatego prosimy o kontakt: marketing@fiberlink.pl

ANNA
Klient

Merytorycznie- NIE polecam usług tej firmy!!!! Same problemy, przysłali mi fakturę na 170 zł . Wcześniej płaciłam 69 zł. Nie poinformowali mnie ,że przeszłam na inny rodzaj umowy co wynika z podpisanych dokumentów. Szybo naliczyli ale nie zadzwonili i nie poinformowali zmianie. Korzystają z tego,ze klient nie pamięta. Brak emaila i brak sms informującego o końcu umowy. Tak podsumowują- (usunięte przez administratora)KLIENTA. MOŻNA TO ROBIĆ W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH !!! Tak działa FIBERLINK. Może powinni się uczyć kultury biznesu i szanowania klienta od np. ORANGE ????? Orange wydzwania i informuje,że kończy się umowa. Fiberlink po cichu, zbiera kasę!!!!!!

Rekomendacja
@ANNA

Pani Anno, przede wszystkim portal gowork służy do wyrażania opinii o firmach jako o pracodawcach. Wszystkie zasady dotyczące naliczania opłat są jasno ujęte w umowach. Faktura zostanie skrygowana po uzgodnieniu warunków nowej umowy. Zapraszamy zatem do kontaktu :)

Adam
Klient

Jak internet światłowodowy dostarczany przez Fiberlink działa w Dobczycach? Proszę o opinię. Swoją drogą to dziwne, że pracownicy firmy przychodzili do domów na mojej ulicy po zgodę, a po zamontowaniu kabla nikt z firmy nie składa propozycji. Nie szukają klienta. Dziwna praktyka. Czyżby zadowolili się dotacją z UE na budowę sieci, a klient to zbędny balast?

@Adam

Adam, portal gowork służy do wymiany informacji o firmach jako pracodawcach :) Ale skoro już padło pytanie, spieszymy z informacją, że infrastruktura w Dobczycach jest na ten moment (16.09) rozprowadzona, ale nie jest jeszcze aktywna i nie ma możliwości jeszcze przyłączania Klientów. Jak tylko taka możliwość się pojawi, będziemy informować :)

xxx

Ma ktoś wiedzę na temat zarobków w Fiberlink na stanowiskach: Specjalista ds. Marketingu i PR, Specjalista ds. Zakupów, Technik – Instalator sieci Internetowych? Jakich zarobków można się spodziewać? Na te stanowiska prowadzą nabór.

Kapeć
@xxx

Za mało. Pozdrawiam

Kartoflex45
@Pytanie

Każdy otrzymuje pakiet medyczny z pzu, zniżka na internet oraz darmowa telewizja.

Pokorny

Szanuj pracodawce swego możecie mieć gorszego tak jak to się stało w moim przypadku poszedłem niby za lepszymi pieniędzmi do innej firmy i chęcią bym wrócił tylko honor nie pozwala by wrócić. W Fiberlinku wszystko było do ustalenia do dogadania. Uwierzcie mi kasa to nie wszystko ja tego nie doceniłem.

dixi
@Pokorny

Praca polega na tym że sprzedajesz swój czas i umiejętności taniej lub drożej.

Agata
@dixi

@dixi Co do pracy w Fiberlink nie ma większych zastrzeżeń. Ciekawi mnie tylko, czy firma organizuje i płaci za szkolenia dla swoich pracowników?

Technik

Robota spoko ,instalacje wykonuje się w zespołach po dwie osoby więc szybko czas leci . Można teraz dorobić na dodatkowych instalacjach więc powinno być jeszcze lepiej finansowo.

Co jaki okres czasu w Fiberlink Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Sławek

Codzienie!

Skovv

Piąty tydzień od podpięcia kabla piąta awaria brak sygnału TV ... bardzo słaby początek Pozdrawiam ze Sciejowic

Ja

Pracuje w tej firmie od kilku lat, zaczynałem jak było kilkanaście osób w zespole a teraz jest kilkadziesiat więc myślę że moja opinia powinna być rzetelna. Co mogę powiedzieć... Wg mnie większość negatywnych pisanych tu opinii spowodowana jest chęcią zrobienia na złość kierownictwu. Przez cały okres mojej pracy zwolniło się kilka osób a zatrudniło o wiele więcej i pracują do dziś, jest tu młody energiczny i przede wszystkim zgrany zespół. Wypłaty są na czas a z Zarządem można naprawdę wszytko ustalić indywidualnie. Pracy jest ogrom ale to tylko świadczy że firma się rozwija a połączenie z TOYA to jeszcze napędziło, zasada jest prosta jak się angażujesz i Ci zależy to jest to praca na lata, jak masz zamiar się zatrudnić i mieć wszystko w (usunięte przez administratora) i czekać tylko na wypłatę to lepiej idź na bezrobocie. Rekrutacja wciąż trwa ponieważ pracy przybywa a nie ze względu na rotację pracowników. Jak szukacie zatrudnienia na dłuższy czas i masz chęć do pracy to mogę z ręką na sercu polecić. Tak na koniec dla tych co piszą o sprzętach, jakości itd... Oby wszystkie firmy miały takie podejście do klienta i sprzętów jakie inwestuje się w sieć w Fiberlink!

AMK

Wszystko ok.

Kazimierz
@AMK

To bardzo krótka wypowiedź, może napiszesz coś więcej? Zastanawiam się czy Twoja opinia o Fiberlink jest pisana z pozycji pracownika, czy klienta. Liczę na więcej informacji z Twojej strony!

dwewewee3rwe

interent jest zenujacy, leci na bombe, stale 200 pingu, dostawca nie potrafi zablokowac metod, przy burzy internet rzadko w ogole dziala, jesli ktos chcial podpisac z nimi umowe to niech lepiej tego nie robi

Alek
 Rekomendacja

Po przejsciu na światłowód Internet śmiga aż miło .Pozdrawiam technika Łukasza i dziekuje za profesjonalną instalację.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiberlink Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fiberlink Sp. z o.o.