Tesco

Kraków

Opinie o Tesco

anonymous

Na jakie zarobki można liczyć w dużym Tesco na Kapelance?

Olga

Trudno jest uwierzyć w to, że są ustalane odgórnie urlopy . Chyba ktoś tu leje wodę.

-- ---

W TESCO SPRZATANIE GARAZY I SPRZATANIE HALI OBSLUGOWEJ JEST UMOWA O DZIELO ZA 102 H MAJA WYPLACIC 900 ZL - O ILE WOGOLE WYPLACA ,NASTEPNA UMOWA O DZIELO ZAWARTA 2-01-2018-31,01,2018 GODZ PRACY OD 22-6,00 CODZIENNIE PLACA 409 ZLOTYCH BRUTTO CZYLI 29 DNI PO 8 NOCY =WYCHODZI 1,76 ZA 1 GODZINE PRACY BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOO TESCCCCCCCCCCCCCCO

Marzena

W Tesco łamane są prawa pracownicze odnośnie urlopów ,kierownicy ustalają terminy kiedy reszta załogi ma mieć wczasy .Czas to ukrócić gdzie są związki zawodowe Piszcie czy u was jest podobnie .Nie bójcie się pisać .Pozdrawiam

@Marzena 20.12.2017 17:37

W Gubinie już kierowniczki ustaliły kto, kiedy będzie miał urlop na żądanie...... Nie jest to jedyny przykład łamania praw pracowniczych...

OLA

Pracownik pracuje na 3/4 etatu, po 6 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Zgodnie z umową, po przepracowaniu 7 godzin przysługuje mu dodatkowe wynagrodzenie. Został wezwany do pracy w sobotę i przepracował 9 godzin. Pracownik powinien otrzymać do końca okresu rozliczeniowego dzień wolny. To zrekompensuje mu dodatkowo przepracowany dzień i jednocześnie 6 z 9 godzin sobotniej pracy. Natomiast za 7. i 8. godzinę pracy przysługuje mu wynagrodzenie, przy czym za pracę w ósmej godzinie należy mu wypłacić również 50-proc. dodatek. Dziewiąta godzina to godzina nadliczbowa, którą trzeba zrekompensować na zasadach dotyczących pracy nadliczbowej. Dla pracownika, o którym mowa, sobota jest dniem wolnym do pracy, wynikającym z zasady przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy. Skoro pracuje on 5 dni w tygodniu, to w pierwszej kolejności powinien otrzymać dzień wolny od pracy. Należy go udzielić do końca okresu rozliczeniowego czasu pracy, w terminie z nim uzgodnionym A więc pracodawca nie może jednostronnie narzucić terminu jego wykorzystania. ARTYKUŁ WPISZ Nie każda godzina pracy w wolną sobotę to nadgodziny

Oko106

Siemanko czy jest ktos kto ma wiedze na temat pracy kierowcy (dostawca internetowy) w krakowie? Ogolnie jak warunki jaka płacą za pelny etata itp. Pozdrawiam

kasia z podlasia

kasia 31.10.2017 20:00 jak jest u was czy macie równie traktowane soboty i niedziele wszyscy tak samo czy kierownictwo ma tylko po jednej a reszta po trzy i jak jest u was z urlopami czy każą wstawiać na żądanie i jak się wraca z macierzyńskiego to od razu macie na początek wstawiony urlop i nie ma gadania , a kierownictwo może sobie urlop zbierać i cały miesiąc wolnego bo mąż były policjant aktualnie radny a główne biuro przez to problemu nie widzi

@kasia z podlasia 01.11.2017 18:27

Najlepiej zgłos do inspekcji pracy

UCZCIWIE
@anonymous 05.11.2017 10:19

JUŻ ZGŁOSZONE

Strajk

Należy brać przykład z Węgier. Węgrzy strajkują od piątku o płace i zatrudnienie płace mają wzrosnąć o 25 % a zatrudnienie o 15 % ( obecna stawka to 2500 zł najniższa ). Tesco musiała zamknąć placówki. A jednak się da przymusić pracodawcę do uznania wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Mewo
@Strajk 10.09.2017 21:43

Z tego co wiem, to ten strajk na Węgrzech to była jednak wielka porażka związków zawodowych. Jedynie 3 sklepy musiały się zamknąć, a reszta działała normalnie. W magazynach nikt się nie włączył do strajku. Jako że związkowe hieny nadal mają chętkę na urlop za związkową kasę, tym razem planują strajk w Pradze. A kolejny gdzie? Na Malediwach?

Sąd
@Mewo 16.10.2017 15:07

Czyli byłeś widziałeś i policzyłeś. Po co piszesz bzdury jak nie wiesz. Albo jesteś z centrali albo jedz do Tajlandii tam Teco zamawia towar tam nie ma związków i płacy i życia to tam zostań. Krytykować działania co TY zrobiłaś żeby podnieść pensje i poprawić byt pracownika ? Odpowiem NIC !!!

zainteresowany

Może ktoś napisać ile zarabia kierownik marketu bo nie wiem czy warto aplikowac

ArtTST

Dramat, żeby oddać butelki po piwie potrzebny paragon.... Po co clubcard? Przecież jeżeli jest przy każdych zakupach to powinni sobie to z czytać i bez problemu. Nie mam zamiaru zbierać makulatury za każdą butelką! Więcej żadnego piwa nie kupię w Tesco.

Serdel

TESCO Kapelanka! Praca na wyspie w tej galerii to jakaś masakra. Pani zarządzająca wyspami jest nie miła i podnosi głos na ludzi pracujących na wyspach. Zamiast włączyć ogrzewanie to czepia sie zbędnych szczegółów (po całym dniu siedzenia przychodzisz tak zmarznięty do domu ze masz wszystkiego dosyć) Interesuje sie swoją praca tylko gdy ma przyjechać wizytacja. Normalnie sama chodzi w kurtce i ma gdzieś innych.

andżej

czy ktos wie czy biuro tesco pracuje 2 stycznia?

Kiepszczyzna

Byłam w tesco nie było ceny na produkcie , nie było kogo sie spytać jak są już ceny to często sie zdarza,że inna cena jest na półce a inna przy kasie.Nie miły personel,nie chcą pomóc klientowi jak czegoś nie mogą znaleść.Zamiat pracować urządzają sobie plotki.

patryczek

Ja mam jak najgorsze zdanie o Tesco pracuję w Krakowie jako sprzątająca i traktuje się nas jak osoby upośledzone umysłowo , a jednocześnie wymaga się od nas żebyśmy myśleli jak profesorowie . Zdjęcia robią gdy rozmawiamy , gdy zdarzy się że stoimy a nie daj bóg oglądamy towar . Dzisiaj dostałam karę przez kierowniczkę grilla za te słowa : kier. tesco do mnie : gdzie masz fartuch ! i to z krzykiem więc ja się wzięłam na odwagę i do niej : a pani gdzie ma fartuch i czepek Mam tylko jedno określenie do tego : prywatny obóz niewolników w XXI w. do którego aż się proszą o to by pójść do inspekcji pracy a może nawet do Sanepidu bo pracownice palą na zapleczu wiem co mówię bo nie palę fajek . Jeśli chodzi o inne działy powiem tylko jedno jeden wielki syf po pracownikach który robią zwłaszcza wtedy gdy mają mieć kontrole audyty , wizytacje itp.

POSZKODOWANY

nie polecam Tesco, Młyńska 7 A, 43-190 Mikołów, Polska w kasie jedna kasjerka albo 2 a ludzi 20 w kolejce !!! nie miłe pracownice w kasie oraz po dacie produkty mam fotki co pośle do sanepidu śmietana pogniecione opakowania i brudno nie polecam nikomu kierownik nie miły masakra kto to kontroluje ??? syf nic więcej opinie z google nizej ja będe robił fotki i słał do sanepidu do głównego Teresa Nadzieja 2 miesiące temu Po co podajecie numery telefonó skoro ich nie odbierają.Dzwoniłam do Tesco w Mikołowie na nr 32 226 71 56 i nikt nie raczył odebrać i to kilka krotnie. Pozdrawiam. Artur Szafrański Artur Szafrański 8 miesięcy temu- Mały asortyment oraz długie kolejki. Jedyny plus to miejsce jest otwarte 24h przez 7 dni w tygodniu.

romak

słyszałem, że od tego miesiąca cy od nastepnego mają pracowinkom zmieniac stawki i to niestety na gorsze, bo chcą obnżyć stawkę godzinową chyba z 7 zł coś netto do równo 7 ale brutto i juz słyzałem, że ludzie się na to burzyli strasznie, bo nie chcą mieć teraz zmiany umów i wcale się im nie dziwię szczerze mówiąc.

mikola

Z tego co ostatnio słyszałem to sporo narzekań jest wśród pracowników tesco na firmę. Niestety nie wiem konkretnie dlaczego, ale myślę, że w niektórych przypadkach mogą być to głosy nieuargumentowane. Zastanawiam się tylko jakie pieniądze na start oferują i podejrzewam, że jakoś ciężko przebrnąć przez rozmowę rekrutacyjną to nie jest...

?

Czesc, i jak Wam sie pracuje w Tesco na tym programie? :)

Monika

Mam pytanie - czy kogoś z operacji przydzielili do Kielc oprócz mnie?

mała

Hej:) Mam pytanie do osób z operacji, które się dostały - ile mieliście punktów za całośc? Jestem ciekawa jak wiele mi zabrakło - miałam 47% :(

on

Na AC sa jakies rozmowy po angielsku albo testy?

asiex306

Tak, dopiero w tym tyg. odbędzie się do działu logistyki.

strangerka

A co nadal trwa rekrutacja?

asiex306

Wybiera się ktoś w czwartek do działu logistyki?

lisabeth

Z tego co pamiętam w AC na Operacjach brało udział ok. 60 osób a dostać się miało minimum 15

asiex306

Powiedzcie proszę ile osób brało udział w AC do Działu Operacji i ile zostało przyjętych?

lisabeth

mam to samo, widać poszło hurtem :)

joasia

Mi w mailu napisali: gratuluję uzyskania jednej z najwyższych ocen z AC. Zastanawiam się, czy nie pisali tak wszystkim? :D A dokładnej ilości mi w mailu nie podali.

lisabeth

witam, Ja również dostałam pozytywną odpowiedź po centrum oceny do działu Operacje, cieszę się ogromnie a reszcie życzę powodzenia. mam pytanie do osób które otrzymały już odpowiedź pozytywną, w mailu napisali Wam ile punktów zdobyliście, macie jakąś wzmiankę o tym?

asiex306

Podbijam pytanie koleżanki. Czy wiadomo jaki jest pułap punktów by się zakwalifikować do AC?

mała

A co dostaliście w pozytywnej odpowiedzi? Czy przy negatywnej dostał ktoś informacje o liście rezerwowej? No i czy podali wam ile trzeba bylo mieć punktow a ile zdobyliście?

Martyna

Nie, testy nie mają nic wspólnego z angielskim, telefon był jedyną formą do tej pory. Nie wiem czy był duży przesiew, bo testy mi poszły słabo, a dostałam się do centrum oceny

asiex306

Czy jedyną formą sprawdzenia poziomu języka angielskiego jest rozmowa telefoniczna z NP? Czy może testy też są skonstruowane w tym języku? Napisałaś, że są trudne? To znaczy, że już na tym etapie następuje duży przesiew?

Martyna

rozmowa - pytania typu jakie są twoje oczekiwania, jakie umijetnosci i predyspozycje ma kierownik, prosze opisac sytuacje...(o szybkosci podjecia decyzji, o odwadze, praca pod presja czasu) i to trwa okolo 40 min. Native - pytania czym sie zajmujesz, dla czego aplikujesz na program, jakie jakosci powinien miec manager, poprosil przeliterowac imie. W moim przypadku rozmawial bardzo szybko, mysle ze to byl taki sprawdzian :) Testy rozumowania werbalnego, liczbowego i logicznego. Bardzo trudne i tylko po 20 min czasu. I na koniec assesment center, 8 godzin, 5 zadan.

asiex306

Cześć, możecie mi powiedzieć nieco więcej na temat procesu rekrutacyjnego? Na początku, jak wygląda rozmowa telefoniczna? Czy są to typowe pytania jak na rozmowach z działem HR czy jakis specyficzny rodzaj pytań? z tego, co zdążyłam się zorientować to rozmowa z Native Speaker jest dosyć luźna a pytania niepodchwytliwe. Pisaliście coś o testach, na których rozwiązanie macie 3 dni? Testy ze znajomości języka? Robi się je w domu?

joasia

Ja też się dostałam :-) Teraz czekam na list i zobaczymy jak to wygląda :-)

ona

a ja odpowiedź negatywną, niestety :( gratuluję tym, którym się udało

ola

Ja tez;-)

Monika

Ja właśnie dostałam odpowiedź, że w ciągu 2 tygodni dostanę list ofertowy a w ciągu 3 tygodni raport z centrum oceny

xxx

Fajnie jeśli jest jeszcze dla nas szansa...choc wyniki mialy byc na samym poczatku lipca... pozostaje nam czekac

krak

Jakby ktoś dostał pozytywną odp to na pewno by sie pochwalil.... a tutaj totalna cisza u wszystkich. Choc moze to faktycznie nie wrozy za dobrze.

Róża

Wszystkim mieli dać odp wiec bez paniki

ciekawostka

Może dali odp tylko tym których przyjęli... obawiam się, że brak odpowiedzi nie oznacza nic dobrego.

ona

Nadal nic... Ciekawe kiedy będą wyniki.

Róża

Czy juz ktoś cos wie?

blondynka

nie ma wyników jeszcze.... niestety.... czekam cierpliwie :)

malwa

Ma ktoś już wyniki z operacji?

bulma

Bardzo fajnie!! :) Mam takie same odczucia jak Ty :) Ludzie fantastyczni, doświadczenie bardzo cenne i "diabeł nie taki straszny" ;p Pablito jak będziesz coś wiedział w swojej sprawie to czekam na info ;) u nas powiedzieli, że ok połowy lipca będą wyniki... zobaczymy ;)

Pablito

Jak tam Bulma po AC? :)

Art

AC operacje 18.06 odpowiedź mają mieć na początku lipca ale nie wiadomo jak to wyjdzie w praniu. Tak czy siak fajne jest to że nawet jak się nie uda to będzie raport który określi w jakich obszarach można się poprawić.

Zostaw opinię o Tesco - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco