3 55 189 5 1
bardzo rozczarowany

Kiedyś potrafiłem powiedzieć jedynie dobre słowo, chętnie i często przychodziłem robić zakupy, dziś nie mogę uwierzyć w to co spotykam, mam na myśli obecny personel, dosłownie wstrętne zmanierowane baby, opryskliwe, niegrzeczne, bez grama kultury osobistej i zachowujące się jakby chciały odpowiedzieć na każde pytanie w sposób taki; (usunięte przez administratora) kliencie, bo mi przeszkadzasz"...przykład; pytanie do pani układającej pieczywo, czy taki chleb jak ten ,ale nie krojony jest u państwa? odpowiedź; o tej godzinie? marzenie ściętej głowy.... drugiego pytania już jej nie zadałem, dwie w innych działach były podobne, najgrzeczniejszy był sprzedawca ukrainiec, niestety nie potrafił nawet zważyć towaru i przykleić ceny, może przyjmie sposób zachowania od koleżanek w pracy jak nauczy się tutejszego języka, podsumowując; dawniej firma kojarzyła mi się wyjątkowo dobrze, wiele lat robiłem zakupy nocą, ponieważ pracowałem na dwa etaty, dziś do tesco wstąpię w ostateczności jeśli nie będzie innego rozwiązania, wygląda to jakby firma nie chciała płacić za pracę i godziła się na zebranie byle hołoty i przebranie ich za personel, byle nie splajtować, mniemam iż albo te sklepy padną, albo będą pracować sami obcokrajowcy, chyba że firma zacznie wymagać i premiować dobrą pracę, a (usunięte przez administratora) do kopalni albo w inne miejsca gdzie nie spotkają ludzi. na ile moja wypowiedź jest miarodajna? pracuję w jednej firmie ponad 20 lat, zajmuję się obsługą klientów, nie jest to łatwe, ludzie bywają paskudni, ale trzymam fason i dystans, uważam że jak pomogę szybko i sprawnie jakiemuś frustratowi, to szybciej odejdzie w miarę zadowolony, ja oszczędzę nerwów, może on następnym razem przyjdzie z innym nastawieniem.... Moje sugestie dla Tesco: zatrudnić mądrych kierowników, którzy podejdą do podwładnych jak do ludzi których trzeba zrozumieć i nauczyć dając przykład, dawać wymagania na miarę możliwości i egzekwować, nagradzać za dobą pracę aby godnie żyć, pozostałych zwolnić, jak dokona się zmiana to przyjdą do pracy nie ci co nie mają z czego żyć, a ci co chcą w dobrej atmosferze pracować, personel można dobrać , klientów niestety nie, ale na w marę poprawnych relacjach między jednymi i drugimi korzysta firma handlowa, czyż nie? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szkolić , wymagać stawiając cele, wynagradzać za dobrą pracę, a psujących dobrą robotę odesłać do domu , niech wrócą jak nabiorą ogłady

Tak5Nie1
Maja Nowy wpis
@bardzo rozczarowany

Pracuję w Tesco Katowicach to prawdziwa prawda co napisałeś mam nadzieję że zamkną ten sklep klient jest bardzo źle traktowany ale tego oczekuje chyba firma od pracowników o kierownika nie wspomnę Masakra

Kermit Nowy wpis

Proszę o usunięcie postu z 5.12.2019 o nicku Kermit przez administratora

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Czy w Tesco Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kermit Nowy wpis

A jeszcze jedno jego matce chodziło o to żebym cały czas siedział w domu na (usunięte przez administratora) przy dziecku a żebym nie miał kontaktów z swoimi rodzicami wogole i żeby mnie poróżnić z rodzinom i żeby mnie nie chcieli wogole tylko żeby matka pana Piotra lopatowskiego miała na kim się wyżywać i kogo wyżywać od najgorszych i żeby miała pole popisu i traktowania innych ludzi jak śmieci i przedmioty a często napuszcza przeciwko mnie swojego męża albo syna żeby mnie zatukli na śmierć żebym się z podłogi nie podniósł

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

papa

Tesco to to nie firma i nie ludzie to po prostu biznes by wyzyskiwać taki kapitalizm , zwolnili kobietę bo choruje na sm

Alicja
@papa

Widziałam, że szukają teraz do Krakowa menedżera norm operacyjnych. Liczyłam, że na GoWork znajdę więcej szczegółów niż to, co jest w ogłoszeniu Tesco. Chciałabym więc spytać, czy ktoś z Was tam pracuje bądź pracował na tym konkretnym stanowisku? Dajcie znać, co i jak.

Ewa
Nazwa działu: Handlowy

Straszne jest to w Tesko, ze klient jest czesto zdany na zaplacenie za towar w kasie samoobslugowej bez innej mozliwosci. Ostatnio o godz. 9 30 nie byla czynna ani jedna kasa tylko automaty. Straszne! Za chwile zabiora nam pieniadze i zostawia tylko karty albo bedziemy numerami.

TakNie1
Gocha1
 Problem

Witam serdecznie moja opinia jest taka że ni szanuje się pracownika to znaczy zrobili sobie godziny otwarcia do 23 nikogo nie pytając czy to pasuje bez ochrony i dwoma osobami na sklepie nie czym wracać do domu stracz siedzieć w tym sklepie mało ludzi do pracy a klientów coraz więcej dotyczy sklepu w Stargardzie na Piłsudskiego zmienię te godziny bo nawet delikatesy maja krócej ja postanowiłam już tam nie pracować

Tak11Nie
@Gocha1

Przypuszczasz, dlaczego firma wprowadziła dłuższe godziny otwarcia? Napisałaś, że w tych godzinach nie ma już ochrony, więc zastanawia mnie, kto jest odpowiedzialny za pilnowanie klientów, którzy odwiedzają sklep.

Tak12Nie
Marzena

W Tesco łamane są prawa pracownicze odnośnie urlopów ,kierownicy ustalają terminy kiedy reszta załogi ma mieć wczasy .Czas to ukrócić gdzie są związki zawodowe Piszcie czy u was jest podobnie .Nie bójcie się pisać .Pozdrawiam

Tak11Nie
@Marzena

W Gubinie już kierowniczki ustaliły kto, kiedy będzie miał urlop na żądanie...... Nie jest to jedyny przykład łamania praw pracowniczych...

anja123
@Marzena

Tak dokladnie pracuje w tesco w poznaniu z planowanego urlopu dostalam tylko 10 dni tak jak chcialam reszta kierownik narzucil, co ciekawe chcac dostac urlop np za 3 tygodnie, wpisuja go jak na zadanie. U nas tesco juz upada, do konca roku sie posypie prawdopodobnie.

@anja123

Dlaczego przypuszczasz, że do końca roku Tesco, w którym pracujesz, może upaść? Mam przez to rozumieć, że zbyt mało klientów odwiedza ten supermarket? Uzasadnij, proszę swoją wypowiedź pod tym kątem.

Piotrek
Nazwa działu: Handlowy

Hmmm na waszą miłość!!! SRAM .... zręby we wszystkich rejonach!!!

Mysia Pysia

Jestem zadowolony z zakupów tam

@Mysia Pysia

To miło że cenisz sobie Tesco jako sklep, na tym forum jednak ludzie oczekują komentarzy dotyczących tej firmy z pozycji pracownika a nie klienta, warto o tym pamiętać. Zachęcam więc osoby związane z Tesco do dzielenia się rzeczowymi wpisami dotyczącymi warunków pracy, atmosfery, pensji i podejścia do pracownika, takie opinie są bardzo cenne dla osób które tu na nie czekają.

Nati

Mam pytanie pracuje od 3.08 dostałam dzisiaj pierwszą wypłatę 2100 brutto a powinnam dostać 2300 brutto bo tyle mam zapisane w umówię, czy to dlatego że nie przepracowałam pełnego miesiąca ?

@Nati

Calkiem możliwe. Masz stałą podstawe, ale pomniejszona proporcjonalnie wzgledem dni przepracowanych. W innym wypadku ktos moglby przyjsc do oracy 2 dni przed koncem miesiaca a otrzymalby cala pensje

ArtTST

Dramat, żeby oddać butelki po piwie potrzebny paragon.... Po co clubcard? Przecież jeżeli jest przy każdych zakupach to powinni sobie to z czytać i bez problemu. Nie mam zamiaru zbierać makulatury za każdą butelką! Więcej żadnego piwa nie kupię w Tesco.

Tak2Nie2
Mw
@ArtTST

Jaki to ma związek z pracą tam? To jest strona opinii o pracodawcach, proszę nie zaśmiecać forum

Tak8Nie
Ap
@Mw

Mam pytanie chciałem wysłać list do znajomej pracuje w dziale który zajmuję się miesami czy jest jakas dokladniejsza nazwa tego dzialu z góry dziękuję

@Ap

Lady

Student

Dzisiaj 13.03.2019 ok godz 7na Wielickiej kupowałam wino, będąc na samoobslugowce Pani poprosiła mnie o dowód l, pokazała jej legitymację studencką, a Pani zaczęła się ze mną kłócić że to nie jest dokument rządowy i zaczęła mi wymieniać jakie są prawidłowe. Na każde tłumaczenie, że legitymacja też jest dokumentem uprawniający do kupna alkoholu i też pisze na niej Rzeczpospolita Polska i na jakiejś podstawie powinien być wydany Pani dalej się klocila, po czym zaakceptowala z łaską i poszła do koleżanki za moimi plecami z tekstem głupia pinda, gdyby nie to że się spieszyłam, kazałabym kierownika wezwać. Następnym razem niech ta Pani na 100% się upewni, że klient nie słyszy jak się go obraża. Pozdrawiam Panią serdecznie.

TakNie6
@Student

Legitymacja studencka w myśl ustawy nie jest.dokumentem tożsamości, a jedynie dokumentem potwierdzającym tożsamosc zaś na celu ma spelniac funkcje niejako pomocnicza. Kasjer - owszem, moze sprzedac alkohol na.podstawie.okazania.w/w legitymacji, ale nie musi jeśli będzie mial wątpliwosci co do wieku, wszak legitymacje szkolną/studencka łatwo podrobic. Pozdrawiam

Dt
Nazwa działu: Handlowy

Kraków Kapelanka praca jako dostawca, pracuje już prawie pół roku i wszystko zgodnie z tym co było powiedziane na rozmowach przed podpisaniem umowy. Ze wszystkim się da dogadać, nikt nie wymaga rzeczy niemożliwych, jasne warunki przyznawania premii. Jedyny minus to duża ilość kilogramów do dźwignia, ale tego chyba można się spodziewać aplikując na to stanowisko

Tak3Nie

Ludzie, płaczą, narzekają, ludzie o kasę płaczą. Widzicie po główniej siedzibie, udostępnili miejsce innym firmą. Karzda działalność ma koniec inna początek za miejsce. Liczy się tylko dobre zagospodarowanie miejsca

Uczeń

Pracowałem w Tesco na śląsku prawie 4 lata. Brak możliwości rozwoju i te śmieszne 1/2 etatu. Gdy potrzebowali to setki setki a jak nie to lipa. Ale miałem cały po 2 latach więc ok. Wypłaty słabe brak premi brak szans rozwoju. Kierownicy bez kompetencji nie umieli zarzadzac zespolem jednemu liczyli przerwe drugi chodzil co chwile na fajke przed sklep. Na plus to bony swiateczne i odprawa po zamknietym obiekcie. Mialem propozycje przejscia na inny sklep ale zmienilem prace i to byla bardzo dobra decyzja

Tak2Nie
taki sobie

w tym roku skaladalem wniosek o wczasy zielone i komornik mi zaja mi te sroki hoc przez lata dostawałem je normalnie bez problemu w tym roku jest inaczej ciekawe dlaczego jak przepisy się niezmienily

TakNie1

mała
@taki sobie

to zależy jakie pismo wysłał do Krakowa tzn na podstawie jakiego artykułu, poszukaj sobie na necie o tym czy komornik może zabrać wczasy pod gruszą czy środki socjalne (np bony na święta) a z tego co wiem może na podstawie art 891 bodajże

moniaaaa

HR w tej firmie to jakieś nieporozumienie i totalna niekompetencja,rekrutacja tak sie odbywa ze nie można skontaktować się z rekruterką która przeprowadza ten proces ,wygląda to jak Państwo w Państwie,Panie niezbyt miłe przez telefon i wszystko wiedzące następnym razem zapytam o numery w Lotto skoro takie alfy i omegi pracują w HR-omijać z daleka skoro nie szanują tam ludzi i robią taką reklamę na zewnątrz!!

Tak3Nie
uuuuuuuuuuuuuu

Oddzwaniam na telefon w sprawie rekrutacji do HR tesco a tam nikt nie raczy nawet oddzwonic jak jest zajety tak juz odwaliło w tych głowkach i taka arogancja i buta tych niekompetentych gwiazd krakowskich !!!!! Nie wiem co te baby maja w tych HR ale chyba nie powinny sie zajmowac rekrutacjami skroro tak w głowach im fermentuje - zenadaaaa te HRyyy w tej firmie i dlaczego menadzerowie pozwalaja na takie zachowania tych niekompetentych bab skoro to wizytówka firmyyyyy !!!!!! Potrafi ktos w tej firmie zarządzac czy maja tam wszystko daleko tak samo jak HR !!!!

Tak2Nie1
Magda

Dodam jeszcze, że tej szczoteczki do zębów nie kupiłam. Gdyby sklep uczciwie podszedł do sprawy, dane mi byłoby kupić szczoteczkę w promocyjnej cenie, jaka widniała podczas gdy brałam ją z półki.

Bożena

@Heniek, czy posiadasz jakieś doświadczenie związane z pracą w Tesco w Krakowie? Jeśli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nim. Jakie zostały zapewnione Tobie warunki zatrudnienia? Czy spełniały one Twoje oczekiwania? Jakie kwestie pracy w Tesco oceniasz pozytywnie?

Magda

Małe sprostowanie mojego poprzedniego wpisu. Było napisane: "...że promocja trwa do 30.01.2018". Ma być: "...że promocja trwa do 30.07.2018".

Magda

Dnia 31.07.2018 pracownice działu chemia-kosmetyki w krakowskim, całodobowym Tesco na Kapelance do godziny 11.00 przed południem nie miały czasu usunąć dużej reklamy z boku modułu, jak również małych cenówek pod produktami firmy Colgate informujących o promocji 30% na wszystie produkty tej firmy. O godzinie 11.00 nadrobiły szybciutko zaległości tylko dlatego, że ja-klient zwróciłam uwagę podczas skanowania wybranej przeze mnie szczoteczki, iż wskakuje jej regularna, niepromocyjna cena. Owszem, drobny druczek na karteczkach z cenami informował, że promocja trwa do 30.01.2018. Czy ja-klient sklepu mam obowiązek rozszyfrowywać drobny druczek, czy też sugerować się dużymi reklamami, jak również wyrazistymi cenami pod produktami?

Heniek

Sami sobie robimy to piekiełko a później narzekanie na forum!!!

xxxxxxxxx

HR w Krakowie to totalna masakra kobiety tak chamskie i aroganckie juz im sodów tak walnęła do głowy ze łeb urywa,takie zachowanie HR i tych kobiet to norma na codzien ,uwazaja sie tam za Boginie HR a zwykły ludzi traktują jak śmieci tak to jest w tych HR-achhhhh,myślą ze są najmądrzejsze na swiecie i są Paniami z wielką władzą-tragedia ale tą tragedie zawdzięczamy menadzerom którzy dali władzę tym osobom w HR - zenujące jest to ich zachowanie a jeszcze większa zenada jest to ze menadzerowie sie temu przygladaja i nic nie robią !!!!!! Jakiez to polskie i cudowne tak sie gnoic nawzajem !!!!!!

Bożena

@Krakowiak co masz na myśli pisząc o dziwnych zwolnieniach? Możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację? Czym spowodowany jest stres oraz nerwy, o których piszesz? Może trzeba spróbować rozwiązać te problemy razem z kierownikiem?

Krakowiak

Atmosfera nie zdrowa , dziwne zwolnienia , stres ,nerwy, trzema słowami nie idzie się skupić na obowiązkach :( A kiedyś Tesco Prokocim uchodziło za jedne z lepszych oddziałów :(

Krakowiak

Wiki

Bez przesady, zawsze można dogadać się w kwestii urlopów

Bożena

@Mango, @Olga, urlop udzielany powinien być w terminie wybranym przez pracownika, ale za zgodą pracodawcy - czyli to on ma ostatnie słowo w tej kwestii. Być może kwestia udzielania urlopów wygląda inaczej w każdym obiekcie? Warto również wspomnieć że jeśli pracownik posiada nieodebrany, zaległy urlop to pracodawca może wydać go bez konsultowania się z pracownikiem - obowiązkowo. Dawno już nikt z was nie dzielił się opinią na temat tego jak według was wygląda praca w Tesco. Jakie macie opinie odnośnie tego pracodawcy? Czy coś się zmieniło od czasu publikacji wcześniejszych komentarzy?

TakNie

Zostaw opinię o Tesco Polska Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tesco Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 55 ocen.