Opinie o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tesco Polska Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tesco Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

bardzo rozczarowany

Kiedyś potrafiłem powiedzieć jedynie dobre słowo, chętnie i często przychodziłem robić zakupy, dziś nie mogę uwierzyć w to co spotykam, mam na myśli obecny personel, dosłownie wstrętne zmanierowane baby, opryskliwe, niegrzeczne, bez grama kultury osobistej i zachowujące się jakby chciały odpowiedzieć na każde pytanie w sposób taki; (usunięte przez administratora) kliencie, bo mi przeszkadzasz"...przykład; pytanie do pani układającej pieczywo, czy taki chleb jak ten ,ale nie krojony jest u państwa? odpowiedź; o tej godzinie? marzenie ściętej głowy.... drugiego pytania już jej nie zadałem, dwie w innych działach były podobne, najgrzeczniejszy był sprzedawca ukrainiec, niestety nie potrafił nawet zważyć towaru i przykleić ceny, może przyjmie sposób zachowania od koleżanek w pracy jak nauczy się tutejszego języka, podsumowując; dawniej firma kojarzyła mi się wyjątkowo dobrze, wiele lat robiłem zakupy nocą, ponieważ pracowałem na dwa etaty, dziś do tesco wstąpię w ostateczności jeśli nie będzie innego rozwiązania, wygląda to jakby firma nie chciała płacić za pracę i godziła się na zebranie byle hołoty i przebranie ich za personel, byle nie splajtować, mniemam iż albo te sklepy padną, albo będą pracować sami obcokrajowcy, chyba że firma zacznie wymagać i premiować dobrą pracę, a (usunięte przez administratora) do kopalni albo w inne miejsca gdzie nie spotkają ludzi. na ile moja wypowiedź jest miarodajna? pracuję w jednej firmie ponad 20 lat, zajmuję się obsługą klientów, nie jest to łatwe, ludzie bywają paskudni, ale trzymam fason i dystans, uważam że jak pomogę szybko i sprawnie jakiemuś frustratowi, to szybciej odejdzie w miarę zadowolony, ja oszczędzę nerwów, może on następnym razem przyjdzie z innym nastawieniem.... Moje sugestie dla Tesco: zatrudnić mądrych kierowników, którzy podejdą do podwładnych jak do ludzi których trzeba zrozumieć i nauczyć dając przykład, dawać wymagania na miarę możliwości i egzekwować, nagradzać za dobą pracę aby godnie żyć, pozostałych zwolnić, jak dokona się zmiana to przyjdą do pracy nie ci co nie mają z czego żyć, a ci co chcą w dobrej atmosferze pracować, personel można dobrać , klientów niestety nie, ale na w marę poprawnych relacjach między jednymi i drugimi korzysta firma handlowa, czyż nie? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szkolić , wymagać stawiając cele, wynagradzać za dobrą pracę, a psujących dobrą robotę odesłać do domu , niech wrócą jak nabiorą ogłady

Mini

Ile zarabia kasjer na całym etacie? Ma chociaż 2tys na rękę?

Vhvfvv Nowy wpis
Klient

Kapelanka dzis w ochronue na monitoringu ciecie mają kradzione dane osobowe włączają sztucznue bramki przyciskiem by poszpanować przed swoimi kolesiami od apki przestępczej a czEmu włączają bo wiedzą że gościu ma zniszczony słuch i każdy wysoki dźwiek go rani i przynosi ból ale im to sprawia przyjemność a czego można się spodziewać po korupcyjnych cieciach prawdopodobnie to ktoś z ochrony i ma ruwnież jego dane kradzione od swego ciecia grzesia a skąd wiedzą od hakera ktury ma podgląd na jego komurke,

Ghhcfv Nowy wpis
Klient

Wiecie że żeby zostać obsłużony na kasie miłej to wpierw kierownik lub inny cieć na monitoringu lub kasie samoobsługowej nie może mieć twoich danych bo inaczej jak tylko podejdziesz do kasy s. To ci ją zamkną dwa razy pod rząd od tak od własnego widzi mi się aby udowodnić że jesteś nikim a my jako że mamy twe dane ukradzione to możemy sobie robić co chcemy włącznie z łamaniem twoich praw jako człowieka .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy urlop w Tesco Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

janek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Klient

zapytam skąd niektóre osoby z kasy miłej miały moje dane one lub osoba nimi zarządzająca???? blokada kasy samoobsługowej serio w krótkim okresie czasu wiecie jak to się nazywa takie słowo na R.......

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Boguslawa
Klient

Kochani bardzo żałuję że Tesco w Skierniewicach z ulicy Czesława Liska na Widoku sie zlikwidowało,uwielbiałam tam robić zakupy ,miła obsługa ,zawsze wszystko świeże,duży wybór wszelkiego towaru ,dla każdego coś dobrego,Tesco to dobra marka i Jakośc,będę za wami tesknila,mimo że starałam się do pracy u was i nie daliście mi tej szansy żebym pracowała u was ,i tak was lubię,wielki smutek i żal że was już nie będzie w Skierniewicach.Pozdrawiam serdecznie Boguslawa???? Skierniewice ????

***
Kandydat

W markecie Tesco w Zambrowie byłem na 3 miesiące w ramach stażu na towarowaniu produktów. Próbowałem interweniować, że chcę także pracować na kasach, ale nic z tego nie wyszło. Przez to 3 miesiące straciłem na towarowaniu zamiast pracować na kasach jak i na układaniu towarów. Nie polecam, mimo tego, że atmosfera jest dobra.

Czy w firmie Tesco Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Szkolenia? xD ha. ha. ha. Jedyne szkolenie to szkolenie stanowiskowe, które prowadzone jest przez kolegę/koleżankę z zespołu. Tylko kadra kierownicza (WL3+) ma dofinansowane lub finansowane szkolenia. Mimo wielu lat pracy w biurze głównym na różnych stanowiskach nie mogłem wziąć udziału nawet w szkoleniach wewnętrznych z uwagi na bycie WL2. Cieszę się, że zakończyłem współpracę z tą firmą. Nikt tak nie wyzyskuje pracowników jak Anglicy xd

xxxx

tak zawsze były

Mini

Ile zarabia kasjer na całym etacie? Ma chociaż 2tys na rękę?

Mandi
 Rekomendacja
@Mini

Ma jakies 2005zl zalezy od miesiaca

@Mini

Na sklepie zarobki są około 100-200 zł brutto wyższe niż najniższa krajowa. Jeśli sklep ma dobre obroty to jest premia 100 zł brutto (cały etat) lub 50 zł (1/2 etatu)

Klaudia
@Były pracownik

Dawno takich głupot nie czytałam. To jakaś prowokacja?

Mika
@Były pracownik

W jakim to tesco bo chyba nie w Polsce.co za bzdura pracuje 10 lat i premii nie widziałam

@Mika

Pracowałem w Tesco przy ul. Kapelanka (Kraków); oczywiście podstawą premii jest brak U.Ż. w miesiącu i L4 :-) wiesz, tak było na przełomie 2017/2018. Nie wiem jak teraz to wygląda...

xxxx
@Były pracownik

pracowałam i podstawą to targety i sprzedaż

Xyz

Ten sklep to tragedia, pracują w nim oszołomy po szkole podstawowej, frustraci którzy wylądowali w Tesco na kasie albo wykładaniu towaru, praca za najniższą krajową, szkoda czasu marnować nawet jak ktoś chce parę groszy dorobić ????????????????????????

Hgghh
Klient

Kasa miła tesco kapelanka dziwnie ze wam nie działa byłem tam dwa razy pod rząd w odstępie dwu trzy miesięcznym i zawsze była blokada jak byłem pierwszy do kas a dziwne bo w całym moim życiu na ruczaju ok 35 lat nigdy jej nie było i to teraz jak spotykam (usunięte przez administratora) wobec mnie w rużnychh miejscach bo chyba wy z tym nic nie macie wspulnego?

Ktoś
Klient

Niestety w tej firmie nie szanuje się pracowników, są tylko wymagania. Na pomoc kierowników też nie można liczyć, a zwłaszcza, gdy nieobecny jest menadżer. Krótko mówiąc, nie polecam.

Czy firma Tesco Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jakie sklepy są już do zamknięci a jakie jeszcze się wahają co do ich przyszłości?

Jak się pracuje z ludźmi z Tesco Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Pracownicy w większości bardzo w porządku. Zależy na kogo się trafi ale raczej większość przyjazna i miło nastawiona.

SgrA

Dlaczego Netto nie dostało jeszcze zgody na przejęcie Tesco? A co jeśli nie dostaną? Tesco do końca marca?

Jolanta

Jak obecnie wygląda praca w Tesco w Krakowie? Wiem, że wiele sklepów zostało pozamykanych i zastanawiam się czy wpłynęło to w jakiś sposób na dalej działające lokale. Czy pracownicy mają umowę na czas nieokreślony? Pewnie wiele osób jest chętnych na podjęcie pracy, w której mogą liczyć na stabilne zatrudnienie.

Anita
@Jolanta

Co za bełkot. Ocknij się! Tesco już nie ma

bardzo rozczarowany

Maja
@bardzo rozczarowany

Pracuję w Tesco Katowicach to prawdziwa prawda co napisałeś mam nadzieję że zamkną ten sklep klient jest bardzo źle traktowany ale tego oczekuje chyba firma od pracowników o kierownika nie wspomnę Masakra

Jolanta
@Maja

Miło, że zechciałaś się wypowiedzieć o pracy w Tesco, ale akurat tutaj piszemy o pracy w sieci sklepów tej marki w Krakowie. Może jednak takie kwestie jak forma umowy czy wynagrodzenie jest podobne - możesz napisać coś na ten temat?

opal
@bardzo rozczarowany

Tesco to już przeżytek nikt już się nie będzie angażował dla tonącego Tytanica ,w którym mobbig jest na porzadku dziennym , a tym bardziej zatrudniał w Tesco każdy patrzy aby praca była lepsza nie koniecznie lepiej płatna liczy się atmosfera i jakość pracy .

Abc
@bardzo rozczarowany

To było bardzo dawno temu kiedy sama pracowałam w Tesco. Chleb który wypiekaliśmy na miejscu a nie był to produkt wypiekany z półproduktów od wyrobienia ciasta do wypieku końcowego mijało dwie godziny. Jeżeli ten chleb był w promocji po 0,99gr a popyt był na niego dość duży to wypiek znikał w mgnieniu oka. Następny mógł być po godzinie o ile jakiś zapas został w garowni bądź po dwóch godzinach jeśli sprzedała się cały zapas chleba. Czasem wypiekaliśmy w Warszawie półprodukty. W prawdzie pan wspomniał Kraków ale zasady wypieku chleba bez względu na miasto jest podobna. Fakt trochę tych szkoleń z obsługi klienta brakowało, ale brakowało też na ówczesne czasy siły żeby domagać się tego typu szkoleń od firmy. Potem zaczęły się pojawiać ale ja skończyłam współpracę z tą firmą. Jaki one skutek odniosły nie mam pojęcia.

Malgorzata
Klient

Po prostu masakra,Wszystkie kasy samoobsługowe jedna kobieta do pomocy!Kobieta niemiła i niechetna do pomocy , szczególnie jeśli chodzi o artykuły takie jak pieczywo oraz owoce warzywa które trzeba zważyć i znaleźć kody , kasy co chwilę się zawieszaja.Jak w tak dużym hipermarkecie może nie być ani jednej kasy obsługiwanej przez kasjera???Wszyscy ludzie starsi a także dzieci mają ten sklep po prostu z głowy gratuluję logistyki komuś kto wymyślił tylko jedną jedyną formą płatności nie polecam tragedia!

Klient stały
Klient

Godzina 9:30 rano, miały być buraczki i GUZIK, jakieś odpady w Skawinie w Tesco, a do tego może 3 kg tylko, a ja chcę więcej troszkę. Pytam panią z obsługi kiedy dołożą ( nie ma już buraczków ) odpowiedź!! Śmiechu warte promocje, aby ściągnąć klientów promocją z chmur.

stan

w dniu dzisiejszym w Lubartowie ul. lubelska 84 na półce zobaczyłem promocja kawy KRONUNG 500G na kwotę chyba 17.99. kupując w kasie automatycznej nie patrzyłem na cenę. teraz czytam paragon nr 25684 i jest kwota 21.79. (usunięte przez administratora) Stanisław

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Polska Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tesco Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 58 ocen.
Tesco Polska Sp. z o.o.