Opinie o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tesco Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tesco Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

Ludzie, płaczą, narzekają, ludzie o kasę płaczą. Widzicie po główniej siedzibie, udostępnili miejsce innym firmą. Karzda działalność ma koniec inna początek za miejsce. Liczy się tylko dobre zagospodarowanie miejsca

Uczeń

Pracowałem w Tesco na śląsku prawie 4 lata. Brak możliwości rozwoju i te śmieszne 1/2 etatu. Gdy potrzebowali to setki setki a jak nie to lipa. Ale miałem cały po 2 latach więc ok. Wypłaty słabe brak premi brak szans rozwoju. Kierownicy bez kompetencji nie umieli zarzadzac zespolem jednemu liczyli przerwe drugi chodzil co chwile na fajke przed sklep. Na plus to bony swiateczne i odprawa po zamknietym obiekcie. Mialem propozycje przejscia na inny sklep ale zmienilem prace i to byla bardzo dobra decyzja

taki sobie

w tym roku skaladalem wniosek o wczasy zielone i komornik mi zaja mi te sroki hoc przez lata dostawałem je normalnie bez problemu w tym roku jest inaczej ciekawe dlaczego jak przepisy się niezmienily

mała
@taki sobie

to zależy jakie pismo wysłał do Krakowa tzn na podstawie jakiego artykułu, poszukaj sobie na necie o tym czy komornik może zabrać wczasy pod gruszą czy środki socjalne (np bony na święta) a z tego co wiem może na podstawie art 891 bodajże

moniaaaa

HR w tej firmie to jakieś nieporozumienie i totalna niekompetencja,rekrutacja tak sie odbywa ze nie można skontaktować się z rekruterką która przeprowadza ten proces ,wygląda to jak Państwo w Państwie,Panie niezbyt miłe przez telefon i wszystko wiedzące następnym razem zapytam o numery w Lotto skoro takie alfy i omegi pracują w HR-omijać z daleka skoro nie szanują tam ludzi i robią taką reklamę na zewnątrz!!

uuuuuuuuuuuuuu

Oddzwaniam na telefon w sprawie rekrutacji do HR tesco a tam nikt nie raczy nawet oddzwonic jak jest zajety tak juz odwaliło w tych głowkach i taka arogancja i buta tych niekompetentych gwiazd krakowskich !!!!! Nie wiem co te baby maja w tych HR ale chyba nie powinny sie zajmowac rekrutacjami skroro tak w głowach im fermentuje - zenadaaaa te HRyyy w tej firmie i dlaczego menadzerowie pozwalaja na takie zachowania tych niekompetentych bab skoro to wizytówka firmyyyyy !!!!!! Potrafi ktos w tej firmie zarządzac czy maja tam wszystko daleko tak samo jak HR !!!!

Magda

Dodam jeszcze, że tej szczoteczki do zębów nie kupiłam. Gdyby sklep uczciwie podszedł do sprawy, dane mi byłoby kupić szczoteczkę w promocyjnej cenie, jaka widniała podczas gdy brałam ją z półki.

Bożena

@Heniek, czy posiadasz jakieś doświadczenie związane z pracą w Tesco w Krakowie? Jeśli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nim. Jakie zostały zapewnione Tobie warunki zatrudnienia? Czy spełniały one Twoje oczekiwania? Jakie kwestie pracy w Tesco oceniasz pozytywnie?

Magda

Małe sprostowanie mojego poprzedniego wpisu. Było napisane: "...że promocja trwa do 30.01.2018". Ma być: "...że promocja trwa do 30.07.2018".

Magda

Dnia 31.07.2018 pracownice działu chemia-kosmetyki w krakowskim, całodobowym Tesco na Kapelance do godziny 11.00 przed południem nie miały czasu usunąć dużej reklamy z boku modułu, jak również małych cenówek pod produktami firmy Colgate informujących o promocji 30% na wszystie produkty tej firmy. O godzinie 11.00 nadrobiły szybciutko zaległości tylko dlatego, że ja-klient zwróciłam uwagę podczas skanowania wybranej przeze mnie szczoteczki, iż wskakuje jej regularna, niepromocyjna cena. Owszem, drobny druczek na karteczkach z cenami informował, że promocja trwa do 30.01.2018. Czy ja-klient sklepu mam obowiązek rozszyfrowywać drobny druczek, czy też sugerować się dużymi reklamami, jak również wyrazistymi cenami pod produktami?

Heniek

Sami sobie robimy to piekiełko a później narzekanie na forum!!!

xxxxxxxxx

HR w Krakowie to totalna masakra kobiety tak chamskie i aroganckie juz im sodów tak walnęła do głowy ze łeb urywa,takie zachowanie HR i tych kobiet to norma na codzien ,uwazaja sie tam za Boginie HR a zwykły ludzi traktują jak śmieci tak to jest w tych HR-achhhhh,myślą ze są najmądrzejsze na swiecie i są Paniami z wielką władzą-tragedia ale tą tragedie zawdzięczamy menadzerom którzy dali władzę tym osobom w HR - zenujące jest to ich zachowanie a jeszcze większa zenada jest to ze menadzerowie sie temu przygladaja i nic nie robią !!!!!! Jakiez to polskie i cudowne tak sie gnoic nawzajem !!!!!!

Bożena

@Krakowiak co masz na myśli pisząc o dziwnych zwolnieniach? Możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację? Czym spowodowany jest stres oraz nerwy, o których piszesz? Może trzeba spróbować rozwiązać te problemy razem z kierownikiem?

Krakowiak

Atmosfera nie zdrowa , dziwne zwolnienia , stres ,nerwy, trzema słowami nie idzie się skupić na obowiązkach :( A kiedyś Tesco Prokocim uchodziło za jedne z lepszych oddziałów :(

Krakowiak

Wiki

Bez przesady, zawsze można dogadać się w kwestii urlopów

Bożena

@Mango, @Olga, urlop udzielany powinien być w terminie wybranym przez pracownika, ale za zgodą pracodawcy - czyli to on ma ostatnie słowo w tej kwestii. Być może kwestia udzielania urlopów wygląda inaczej w każdym obiekcie? Warto również wspomnieć że jeśli pracownik posiada nieodebrany, zaległy urlop to pracodawca może wydać go bez konsultowania się z pracownikiem - obowiązkowo. Dawno już nikt z was nie dzielił się opinią na temat tego jak według was wygląda praca w Tesco. Jakie macie opinie odnośnie tego pracodawcy? Czy coś się zmieniło od czasu publikacji wcześniejszych komentarzy?

Olga

Trudno jest uwierzyć w to, że są ustalane odgórnie urlopy . Chyba ktoś tu leje wodę.

Mango
@Olga

Naprawdę tak jest z tymi urlopami.W grudniu dajesz swoje propozycje a w styczniu otrzymujesz wykaz urlopów ( w tym jeden 10 dni ) i nic Ci się nie zgadza.Urlop masz taki jak tego sobie życzy Twój pracodawca !!!!

Na jakie zarobki można liczyć w dużym Tesco na Kapelance?

-- ---

W TESCO SPRZATANIE GARAZY I SPRZATANIE HALI OBSLUGOWEJ JEST UMOWA O DZIELO ZA 102 H MAJA WYPLACIC 900 ZL - O ILE WOGOLE WYPLACA ,NASTEPNA UMOWA O DZIELO ZAWARTA 2-01-2018-31,01,2018 GODZ PRACY OD 22-6,00 CODZIENNIE PLACA 409 ZLOTYCH BRUTTO CZYLI 29 DNI PO 8 NOCY =WYCHODZI 1,76 ZA 1 GODZINE PRACY BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOO TESCCCCCCCCCCCCCCO

OLA

Pracownik pracuje na 3/4 etatu, po 6 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Zgodnie z umową, po przepracowaniu 7 godzin przysługuje mu dodatkowe wynagrodzenie. Został wezwany do pracy w sobotę i przepracował 9 godzin. Pracownik powinien otrzymać do końca okresu rozliczeniowego dzień wolny. To zrekompensuje mu dodatkowo przepracowany dzień i jednocześnie 6 z 9 godzin sobotniej pracy. Natomiast za 7. i 8. godzinę pracy przysługuje mu wynagrodzenie, przy czym za pracę w ósmej godzinie należy mu wypłacić również 50-proc. dodatek. Dziewiąta godzina to godzina nadliczbowa, którą trzeba zrekompensować na zasadach dotyczących pracy nadliczbowej. Dla pracownika, o którym mowa, sobota jest dniem wolnym do pracy, wynikającym z zasady przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy. Skoro pracuje on 5 dni w tygodniu, to w pierwszej kolejności powinien otrzymać dzień wolny od pracy. Należy go udzielić do końca okresu rozliczeniowego czasu pracy, w terminie z nim uzgodnionym A więc pracodawca nie może jednostronnie narzucić terminu jego wykorzystania. ARTYKUŁ WPISZ Nie każda godzina pracy w wolną sobotę to nadgodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tesco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tesco Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Polska Sp. z o.o.

Tesco Polska Sp. z o.o.