Netto Polska Sp. z o. o.

Motaniec

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Netto Polska Sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netto Polska Sp. z o. o.

on

warunki pracy skandaliczne.przychodzisz do pracy na 8 h ale nie masz gwarancji ze wyjdziesz po tym czasie.praca czasami po 12-16 godz.mowa o magazynie netto.notorycznie ucinane premie nie wiadomo z jakiej przyczyny.kolesiostwo i krycie przewinien kumpli przez kierownikow.przerwa 15 min + 15 doliczane do czasu pracy.w ogloszeniu podane-zarobki do 4 tys.chyba w snach.najniższa krajowa to domena firmy.najlepsze bylo w ogloszeniu-zapewniamy dojazd do pracy.zapomnieli dodac ze to tylko na godz 6.jesli chodzi o zmiany popoludniowe czy nocki to na wlasny koszt.czyli trzeba zaplacic za firmowy transport plus dojazd na wlasna reke.w świeta nie ma mozliwosci dostania sie do pracy chyba ze ma sie wlasne auto.

admin

Wiesz coś na temat firmy Netto Polska Sp. z o. o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Netto Polska Sp. z o. o. - Motaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netto Polska Sp. z o. o.