Tesco Polska

Bydgoszcz

Opinie o Tesco Polska

bozena

Masakra zamknijcie tesco na woli jak był opedet tam nic niema ani owoców ani warzyw brakuje wszytkiego i pognily towar nijtcsie nieintersuje zaopatrzeniem tego sklepu a dodatki niemiłe Panie kasierki przestałam tam chodzić i dużo ludzi tez

zyczliwy

Witam.Praca jako dostawca jest bardzo ciężka ,bez limitu kg i pod presja czasu .Oczywiscie wiekszość pkt to same 4 pietra lub stare kamienice.Kierownik z Bydgoszczy nie ma pojecia o pracy nie mówiac juz o tym ze nie potrafi nawet przestawić samochodu ogólnie straszny leń i typowa amatorka i wielki ściemniacz w pracy ,Jezeli jako nowy pracownik liczysz na zrozumienie w pracy i prace zespołowa to nie ten typ pracy ... Plus w pracy to auta Mercedes i social paczki na swieta...Moja opinie opieram na 3letnim doswiadczeniu w Tesco....

tamara

już analityka nie szukają, w ogóle do Teresina nie widzę ofert. Za to w całej Polsce mają zapotrzebowanie na asystentów do działu sprzedaży, jak ktoś jest zainteresowany to ma teraz szansę na pracę u nich.

niezadowolony z bistro

przestrzegam wszystkich klientów którzy korzystają z Bistro nie dajcie się oszukać tak jak ja .Po zebraniu wszystkich pieczątek na karcie Bistro nie dostałem 10 tego dania jako darmowe, nie wiem poco firma to robi ale oszukuje klientów!! jest to naciąganie!!Piszę o barze Bistro Bydgoszcz Tesco ul.Toruńska! !!

lolo

Najgorzej jest na ladach.....tam jest masakra jeden drugiemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia, ciagle pierdola ze nic nie robisz pomimo, ze roboty jest w (usunięte przez administratora) !!! Najgorszy dzial -czarna robota!!!!

;-)
@lolo 23.04.2015 01:54

CO TY NIE POWIESZ MI JAKOS SIE DOBRZE PRACUJE

lustereczko12

Tesco. Haha smieszne najgorszy market pod wzgledem pracy. Nie zzanuja pracownika kompletnie. Te osoby znajdujace sie na wyzsztch stanowiskach zachowuja sie jakby postradali zmysly. Jak tak dalej pojdzie to wkoncu zglosza to do inspekcji pracy. Nie polecam pracy wyzzysk i znecanie sie nic po za tym. Pozdrawiam

Guliwer

Pracowałem w TESCO EXTRA w Bydgoszczy na warzywach jako pomoc doraźna przed Świętami Bożego Narodzenia. Pracy było sporo, dużo dźwigania, lecz po to mnie zatrudniono. Współpracownicy, kierownicy i właściciel to super ludzie! Atmosfera pracy znakomita, więc mimo ciężkiej pracy, czas szybko płynął. Byłem doceniany za wykonane zadania. Polecam każdemu kto szuka pracy :)

ptyska

ja wlasnie pracuje w teso bydgoszcz i szczeze powiem ze to co sie dzieje przekracza wszelkie normy...wyzysk wyzysk i raz jeszcze wyzysk...oczekuja tyle ze czlowiek nie zadanza...najpierw chwala daja lidera wartosci roczna ocene pozytywna a po dwoch miesiacach...dowiadujesz sie ze do zwiazkow przyszlo pismo ze chca cie zwolnic...Tak wiec jesli ktos szuka pracy w ktorej zarobi 1200 do reki i chce (usunięte przez administratora)jak wol to zapraszamy na swiza

t
@ptyska 08.11.2014 16:43

niestety to prawda

??

czy tesco rekrutuje do pracy ?

melula

Ola ! pracowałam na miesie i na rybach i myślę że nie jest tam ciężko wręcz byłabym zadowolona gdybym dostała tam prace na stałe radzę zmienic swoje nastawienie bo to jakie prezentujesz bardziej Cię zniechęca niż odwrotnie :)

Jest tak dobry i rozwijający swoja karierę, że pewnie wszędzie go wywalają. Kilka jego wpisów i takich samych o czymś świadczy, chyba o zwijaniu skrzydeł!

obecnie OBI

Popadłem w głęboki szok jak przeczytałem Twoją wypowiedź...jakie skrzydła ??? jaka kariera ??? Ty chyba jeszcze nie spotkałeś na swojej drodze Pana którego nazywają managerem...nazywają, bo to gość wstawiony na to stanowisko - tylko dlatego, że nikt nie chciał, a do managera to mu bardzo daleko...Jak go spotkasz i pokaże ci co potrafi to szlag trafi Twoje skrzydła i Twoją karierę...niestety...

Tomasz

Tesco w Bydgoszczy jest idealnym miejscem na rozwinięcie skrzydeł kariery zawodowej. Praca wymaga silnej woli ale jest przyjemna. Pracownicy są mili i serdeczni.

Słowa kojarzące się z Tesco Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Tesco Polska: Najbardziej nie podobało mi się w Tesco Polska:

Zostaw opinię o Tesco Polska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco Polska