*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.
ak
27.08.2020 11:33
Inne
w dniu 27/08/2020 ok godz 11 kasjerka ponoć ma na imię Monika odmówiła obsłużenia mnie przy kasie była niemiła i ordynarna klient stojący przy innej kasie stwierdził że ksjerka ta już wielokrotnie była upominana przez klientów i dziwi się że wogóle trzymają ją w tym sklepie
Nowy wpis
Seba
18.02.2021 19:23
Inne
Co Ty opowiadasz , Pani kasjerka Monika jest bardzo dobrą obsługą w tym sklepie , zawsze pomoże, doradzi , itp . Najwyraźniej klient obok w kasie Tobie kłamał, a Ty powielasz jego opinię . Ale Cóż zawsze się jakaś ofiara losu się trafi.
Zostaw merytoryczną opinię o Tesco
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.