ATERIMA MED

Kraków

Opinie o ATERIMA MED

Marysia.

Czy wiek ma wpływ na znalezienie miejsca, czy długo szukają i bez skutku , czy ktoś wybiera z pośród wielu propozycji pań do pracy?

Skrężyna

Do opiekunka łódź - obudź się dziewczyno! Z zusu nic nigdy mieć nie będziesz. Lepiej go nie płacić wcale. Poczytaj dziś na interii o premiach dla urzędników z zus. Emerytury i tak nie dostaniesz w Polsce żeby mieć na chleb. Zarabiaj póki możesz i odkładaj, albo inwestuj na przyszłość, a nie licz na państwo.

Dominika

Zasada jest prosta: wyższy zus, niższe zarobki. Ja osobiście nie chcę utrzymywać urzędników.

opiekunka Łódż

Witam Panie :) Jeśli chodzi o podstawę wymiaru skladki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę itd.Dzwonilam do ZUS aby się dowiedzieć jak jest naprawdę ,więc mamy 2 umowy ,na jedną placą za 10 dni i od tej kwoty odprowadzają skladki emerytalne,a od 2 umowy tej większej kwoty placą zdrowotne.Więc jak Panie widzą jeśli dobrze zrozumiałam Panią ZUS to emerytura będzie do du.....Dlaczego od całego wynagrodzenia nie płacą składek na emeryturę itd jesteśmy oszukiwani,nie pracujemy tylko kilka dni !!!!!! CZY KTOŚ również dzwonił i się pytał jak jest . Pozdrawiam :)

Zaskoczona
@opiekunka Łódż 03.10.2017 18:19

I tu się zgadzam z Panią, oszukują nas jak tylko potrafią!!! Życzyłam sobie aby moje składki odprowadzano od średniej krajowej, więc powiedziano mi, że jak najbardziej wszak będę miała obniżoną pensję około 50e. Słyszeliście o takim zdzierstwie? Podziękowałam i podziękuję za pracę w tej firmie.

anty-ZUS-ka
@Zaskoczona 15.11.2017 13:01

Kobiety, po co Wam składki na ZUS? Czy Wy nic nie czytacie, nie oglądacie? Ja już dawno odpuściłam sobie ten ZUS... Przecież emerytury tak czy siak będą głodowe. Zwłaszcza dla kobiet. Wolałabym mieć gotówkę w ręku i rozdysponować ją najlepiej, jak tylko mogę. Jak mi dwa lata temu przysłali prognozowną emeryturę, to się wściekam. Zaprzestałam wyjazdów (wtedy raptem dwuletnich) do Niemiec i - jako ponad 40-letnia kobieta przeprowadziłam się do DE. Tu mogę pracować jeszcze z 20 lat i spodziewać się rozsądnej emerytury (nabędę do niej uprawnienia po 5 latach pracy). Na ZUS przestałam liczyć już wcześniej i wolałam, jak mi liczono pensję opiekunki od najniższej krajowej - by jak najmniej dokarmiać tego nienażartego wciąż potwora zwanego ZUS.

Ryszard

Ja też wyjeżdżam niebawem. Pracuję już dłuższy czas, pisałem tu już. Aga nie stresuj się. Będzie dobrze!

Bacha

Firmy nie polecam (usunięte przez administratora)

Anja
@Bacha 22.11.2017 20:37
Firmy nie polecam (usunięte przez administratora)

Potwierdzam

Aga

Do Elka: ja wyjeżdżam za niecałe dwa tygodnie. Kasa potrzebna, a premia dobra. To mój pierwszy wyjazd z tą firmą.

Grażyna

BettiM ja dostałam nowe umowy już wcześniej. Zmienia się w zasadzie tylko nazwa ich spółki. Reszta bez zmian. Dla nas jest po staremu.

BettiM

Witam was opiekunki i opiekunowie Slyszalam, ze mamy podpisywac nowe umowy ze wzgledu na zmiane nazwy na Grupa Aterima. Czy ktos juz moze podpisywal i czytal ja? Czy cos sie zmienia? Pozdrowionka

Bacha

Czy ktoś wie jak złożyć skargę na koordynatora

Asia

To prawda

Elka

Wyjeżdżał ktoś z nimi już na święta? Ofereują 1600e na rękę. Zastanawiam się czy aplikować. Mam mały staż - dopiero jestem po jednym wyjeździe 11 tygodniowym. Językowo powinnam dać radę.

@Elka 06.11.2017 11:54

Próbuj, co Ci szkodzi?

Anka

Jest dobrze. Jadę za 3 tygodnie z premią. Kasa dobra. Rozmowa kwalifikacyjna - bułka z masłem.

@Anka 13.11.2017 19:25

Daj znać jak jest jak będziesz na miejscu. Powodzenia!

@Anka 13.11.2017 19:25

Rozumiem że Twoja znajomość niemieckiego jest dobra?

Luiza

WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.

Zaskoczona
@Luiza 22.09.2017 18:24

Aterima odprowadza składki od najniższej krajowej , jeśli chcesz od średniej krajowej musisz dopłacić z swoich zarobków. Super!!!- Prawda? Dlaczego nikt tego nie kwestionuje?

@Zaskoczona 15.11.2017 21:50

Nie rozumiem? Zawsze i wszędzie jest tak, że albo większa kasa na rękę albo większy zus. Ale po co Ci wysokie składki? Tego też nie rozumiem?

Anka

Ja też się będę starać o wyjazd w grudniu.własnie sie pożegnałam z moją firmą,bo chcieli mnie wysłać na święta za 1050 e.Zobaczę co aterima zaoferuje po południu dzwonię tam.

Ewa
@Dominika 06.11.2017 19:23
Do Elka: ja byłam rok temu w święta i w tym roku też się wybieram. Nie obchodzę świąt, a premia dobra, grzech nie skorzystać....

Mam pytanie jak Panie spędzają Święta Bożego narodzenia w Niemczech,to mają Panie płacony dodatek za 2 dni?czy inaczej...A czy jest dodatek za Sylwestra Nowy Rok,jak bym podjęła pracę po Świętach.Proszę o odpowiedż jak to wygląda Serdecznie pozdrawiam :)

BettiM
@Ewa 07.11.2017 09:37

Za Nowy Rok jest dodatek, za Sylwestra nie. Trudno jednak o oferte po swietach, poniewaz opiekunki potrzebuja jechac do kraju przed swietami. Ale to juz bys musiala dzwonic do Aterimy by juz czegos dla ciebie szukali. Moze znajda cizastepstwo po swietach

tess

Witam Panie,mam pytanie odnośnie mycia okien u opiekunki,jak to wygląda,oraz o wyjściach,pauzie,ile się należy dziennie.Bo, przebywanie w domu doglądając seniorkę ,to nie jest przerwa.Może mi ktoś wytłumaczyć,Proszę o odpowiedż Pozdrawiam :)

@tess 27.10.2017 15:35

Przerwę masz tak jqk się dogadasz z rodziną. Każdy senior ma inny tryb dnia, inną rutynę. Dlatego trzeba ustalać to indywidualnie z rodziną na miejscu ile tej przerwy i w jakich godzinach.

@tess 01.11.2017 11:25
Dziękuję za odpowiedż .Rodzina ma 2 razy w tygodniu osobę do sprzątania ,ale ona twierdzi że ja mam tam ,tam umyć posprzątać.Ba...

Jak jwst aprzątaczka, to jaki problem?

Iwona K

Witam Szanowne Panie. Chciałam zapytać czy któraś z Pań podpisywała umowę o pracę z ATEMIRA MED korespondując online. Staram się właśnie o zatrudnienie w tej firmie jako opiekunka osób starszych i otrzymałam pierwszą ofertę. W celu zawarcia umowy poproszono mnie o przesłanie moich danych (w tym min. ksero dowodu osobistego, nr konta bankowego)i to mnie trochę zdystansowało. Proszę o informację czy ktoś w ten sposób zawierał umowę i czy to jest bezpieczny sposób. Pozdrawiam Iwona

anonymous
@Anna 19.10.2017 12:57
Tak można też poprzez skype. Ja tak miałam i jest w porządku. To raczej rozwiązanie, dla tych osób które mają daleko do jakiejk...

Dzięki serdeczne za informację. Pozdrawiam

Jesienna
@anonymous 26.10.2017 17:04
Dzięki serdeczne za informację. Pozdrawiam

Pani Iwono, czy ofertę pracy dostała Pani na e-maila?

dori

jakie macie teraz zarobki z dobrym niemieckim?

Zielona
@dori 21.09.2016 16:26
jakie macie teraz zarobki z dobrym niemieckim?

Bardzo różne. Po pierwsze co to znaczy dobry język? Dla kogo dobry? Chdzi o ocenę firmy, czy naszą własną, ewent. znajomych? Po drugie, język to nie wszystko. Jeśli dwie osoby mają go w podobnym stopniu opanowany, ale jedna pojedzie do osoby leżącej z długą listą chorób (i obowiązków), a druga bardziej na zasadzie osoby towarzyszącej, to raczej nie dostaną podobnego wynagrodzenia. Ostatnia kwestia to ta, ile może za opiekunkę zapłacić rodzina bądź sam zainteresowany. Stąd też zdarzają się "ciężkie" oferty za małe pieniądze.

Jerzy

Pracowałem w Polsce przez 26 lat. Wszystkie zusy miałem płacone. Jak otrzymuję od nich pismo z tym ile mi wyliczono, to szlag mnie trafia. Ja też nie wierzę w godną starość z naszym systemem emerytalnym. Najchętniej bym chciał żeby nie było przymusu płacenia. Moje pieniądze - moja decyzja co z nimi zrobię.

Dominika

Jaki zus? Ja nie chcę pracować w firmie z wysokimi składkami, bo dostanę mniej na rękę. Mam urzędników utrzymywać?

Wioletta

Luiza dzwoniłam do zusu - wszystkie składki się liczą do emerytury. Nie ma czegoś takiego jak zaniżone składki. Baby w zusie są niedoinformowane i Cię wprowadziły w błąd. Ja ogólnie nie wierzę w nasz system emerytalny, bi działa trochę jak podatek drogowy. Niby go płacisz tankując samochód, a drogi są jakie są - kpina! Wyznaję zasadę: "umiesz liczyć, licz na siebie". Część zarobionych pieniędzy inwestuję, bo jakikolwiek zus bym nie odprowadzała, to emerytury i tak nie dostanę, albo marne 800 zł. Tak samo jak z drogami :-(

Edyta

@Grażyna dzięki za informację. @Ola mimo wszystko głęboko wierzę, że ktoś odpowie na nurtujące mnie pytania. Obecnie widzę, że ATERIMA MED obecnie prowadzi rekrutację. Czy ktoś w ostatnim czasie zdecydował się na rekrutację? Ile czasu może zająć cały proces organizacji wyjazdu?

Ewa

Wyjechalam w sierpniu po raz pierwszy, mam super oferte!! Na poczatku byl problem z interentem ale zglosilam mojej koordynatorce i wszzystko zalatwila!!! Na drugi dzien dostalam juz telefon czy wszystko w porzadku na steli czy jestem zadowolna czy mam rekawiczki, wyplata super!! Na poczatku powiedzialam ze chce wrocic do Polski 1 listopada ale musze zjechac tydzien wczesniej bo moj maz ma zabieg czy aterima bedzie mi robic problemy ze nie dotrzymalam umowy?

Bozena
@Ewa 28.09.2017 21:02

Wsytuacjach losowych Aterima nie robi zadnych problemow. Zglos to jak najszybciej i oni znajda zastepstwo.

@Ewa 28.09.2017 21:02

Napisz albo zadzwoń do koordynatora. Jak poinformujesz wcześniej o sytuacji, to pewnie Ci pójdą na rękę. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę, bo może być problem żeby Ci zmienniczkę szybko znaleźli. Edyta - teraz w każdej firmie jest ekspresowo, w porównaniu do tego co było kiedyś.

Asika

Czy przyjmują bezcjęzyka,albo z bardzo słabym?jestem na etapie szkolenia sie,ale chce jak najszybciej wyjechac do pracy bo kasa goni.

Gocha
@Asika 26.09.2017 12:18

Sprawdz sobie lekcje dla początkujących na ich stronie. Moja koleżanka ma podobny problem i ją tam odesłałam. Jak przerobi to ją sama przeegzaminuje. Jak masz kogoś kto włada niemieckim, to też tak zrób. Przy rekrutacji sprawdzają język i lepiej jest być dobrze przygotowanym.

Asika
@Gocha 27.09.2017 13:08

Dziękuję, super! Zabieram się za lekcje. Nie ma mnie kto przeegzaminować póki co,ale popytam jeszcze znajomych może ktoś się podejmie.

Wrona

Oczywiście że lepiej jest mieć ubezpieczenie prywqtne. Nie jest drogie, a tyłem może uratować. Ja nawet jak jadę za granicę, to wykupuję sobie za parę złotych np. Na dwa tygodnie. Jak byłam na wczasach w Turcji w 2011, to się przydało...

Ola

Najlepiej zadzwoń do firmy i się zapytaj. Tam chyba dokładniej Ci wszystko powiedzą.

Oluchna
@Grażyna 23.08.2017 17:29
Jak wyjeżdżasz, to firma załatwia ubezpieczenie prywatne. Może się to przydać. Ja - odpukać nie korzystałam jeszcze, ale wolę j...

Ja rqz skorzystałam. Na szczęście nic poważnego to było, ale trzeba dmuchać na zimne - lepiej mieć, niż nie mieć.

Nati

Witam, polecam firme Aterima med. Zarobki w zależności od poziomu języka. Dla mnie najważniejsze jest to że płacą na czas i to że czuję się z nimi bezpiecznie. Pracownicy są zawsze mili, interesują się pracownikiem. Można do nich zadzwonić, pomogą, wytłumaczą jeśli czegoś nie rozumiesz. Według mnie warto z nimi współpracować :)

Katarzyna

Nitka
@Katarzyna 29.07.2017 21:52
Nie polec tej firmy, personel owszem mily ale nie jest to najlepsza agencja, naszczescie na rynku jest spory wybór agencji....

Kasiu ja uważam że nie ma czegoś takiego jak najlepsza firma. Każdy ma inne wymagania i oczekiwania. Dlatego dla każdego najlepszą firmą zawsze będzie ta, która zaspokaja oczekiwania.

@Katarzyna 29.07.2017 21:52

Punkt widzenia Katarzyno zależy od punktu patrzenia. Każda agencja ma inne zasady współpracy i nie każdemu muszą się one podobać. Szczęście nasze polega na tym że zawsze możemy zmienić agencję. A która jest lub była lepsza, to może dopiero wyjść z czasem.

Ruzz

Mnie się podobają warunki i zgodność opisów ze stanem pdp. W innych firmach bywa z tym różnie. Dzwonią, interesują się. Na pomoc też można u nich liczyć. Jeżdżę z nimi już dosyć długo i póki co nie planuję zmienić firmy.

Ryszard

Pisałem już o tej firmie i powiem jedno: jest mi tu dobrze. Nie mam w zwyczaju skakać z kwiatka na kwiatek. Wolę stabilizację.

Justyna

Polecam tą firmę żadnych problemów we wspolpracy z nimi nie ma. Dobierają miejsce pod oczekiwania opiekunki, dzwonią po przyjezdzie na miejsce, wynarodzenie na czas w euro zgodnie z życzeniem.

Małgośka 54

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Aterima.

Nitka

Ja nie miałam nigdy problemu z dodzwonieneim się do firmy. Przyznaję, że na swoim pierwszym wyjeździe kilka razy spanikowałam i zdarzyło mi się zadzwonić, w sprawie dosyć błahej (z perspektywy czasu). Teraz sami dzwonią jak się dojedzie na stellę.

Kaśka 72
@Nitka 04.07.2017 19:22

Ja zaskoczona byłam, bo w mojej poprzedniej agencji nie wykonywano do mnie żadnych telefonów. Miałam numer, na który mogłam dzwonić, ale nie korzystałam. Tutaj dzwoniono do mnie nq drugi dzień po przybyciu na stellę. Miło!

Małgośka
@Kaśka 72 05.07.2017 12:55

Moje doświadczenia są takie same.

Dajrota

Ja raz dzwoniłam na alarmowy. Dziadek miał coraz większe problemy. W nocy wstawał i chciał wychodzić, albo jechać na wycieczkę. W dzień zapominał że z nim jestem. Różnie się wtedy zachowywał. Apogeum nastąpiło jak zaczął udawać przede mną amanta. Powiedziałam rodzinie, że może należałoby zmienić mu leki, ale zbagatelizowali sprawę. Dopiero jak zadzwoniłam do firmy o pomoc i powiedziałam jak wygląda sytuacja, to otrzymałam pomoc. Porozmawiali z jego synem i wyjaśnili. Dziadkowi koniec końców zmienił lekarz zestaw prochów i było lepiej. Przez kilka dni był trochę jakby nieobecny, a potem wszystko się unormowało.

Ola
@Dajrota 03.07.2017 10:42

No i dobrze zrobiłaś, że zadzwoniłaś. Rodzinom się czasami wydaje, że ich starsi krewni są ciągle w pełni sprawni umysłowo. A to dlatego że rzadko ich odwiedzają i nie widzą jak postępuje proces starzenia. Jak potem opiekunka ma na głowie szalejącego dziadka i się im o tym powie, to bagatelizują sprawę, bo nie oni muszą się z tym użerać. Ja sama uważam, że jak się nie da rozwiązać problemu, to trzeba dzwonić do firmy.

Anka

Nie polecam Aterimy kolezanka pojechala ma problemy z rodzina córka chora psychicznie stawiajaca warunki opiekunce nawet niema prawa kozystac w nocy z toalety kiedy kolezanka zadzwonila na alarmowy powiedziano jej że ona moja kolezanka przesadza takie są Panie pracujące w agencjach moja kolezanka jest wykonczona psychicznie żadnej pomocy

opiekunka_75

Wyjeżdżałam z Aterimą trzy razy. Wypłaty były zawsze na czas, dobry kontakt z biurem i żadnych problemów z rozwiązaniem umowy i ponownym zatrudnieniem nawet po dłuższym czasie.

Renata

Firma solidna wszystko jest załatwione , bilety zarezerwowane i opłacone , praca zgodna z przestawioną wczesniej ofertą . Pieniądze zawsze wypłacone zgodnie z umową. Nie miałam źadnych problemów . Firma godna polecenia .

opiekunka
@Renata 05.06.2017 00:59

Proszę powiedzieć ,a jak są jakieś święta w Niemczech tj.Zielone Światki,Boże Ciało itp.czy mamy jakis płacony dodatek :) Pozdrawiam

Iwka

Zastanawiam się nad wyjazdem letnim. Piszą na swojej stronie o premiach. Jeździł już tak ktoś z nimi na 3 miesiące? Jak to wygląda z tymi premiami do wynagrodzenia?

@Iwka 25.05.2017 11:26

Dwa lata temu tak byłam. Ale trzeba sobie zarezerwowac czas na 3 miesiace albo dluzej. W tym roku zjechalam szybciej zeby odsapnac miesiac i potem wyjazd. Wracam na to samo miejsce, wiec nie powinno byc niespodzianek.

Anka

Drogie kolezanki po fachu z Aterimy Jak to jest z ta podwyzka po przedstawieniu kolejnej np. 3 czy 4 pozytywnej opinii od rodziny podopiecznego. Trzeba sie upominac, czy jeszcze dodatkowo jest weryfikacja jezyka? Jesli tak, to po co kuszenie podwyzka za opinie. Nie za bardzo to rozumiem. Moze jest ktos w stanie mi to wyjasnic. Pozdrawiam

@Anka 10.05.2017 17:58

Z tego xo wiem, to o podwyżkę można się upomnieć jak się poprawi język i przejdzie weryfikację. Ale słyszałam że jak jest kilka pozytywnych referencji od rodzin, to też można. Najlepiej napisz do nich i dopytaj się jak to jest.

Angelika

Mam pytanie do osób pracujących w Aterima med, czy będąc na stelli do 15ego maja wypłatę dostane za okres 26kw-15maj dopiero 15czerwca czy wczesniej?

Urszula
@Angelika 07.05.2017 19:01

Moim zdaniem do końca maja.

Angelika
@Urszula 08.05.2017 14:13
Moim zdaniem do końca maja.

Kontaktowałam sie z Aterima i rzeczywiście do ostatniego maja :) a wie ktoś może jak liczą euro i za dni świąteczne czy wyplacaja razem czy osobno? Dostalam w piątek wynagrodzenie ale nie zgadza mi sie i nie wiem czy te 150euro (za swieta wielkanocne) dostane osobno czy dostalam juz razem z wynagrodzeniem... Bo cos mi sie cholercia nie zgadza w przeliczeniach i sie trochę spinam

Ania

Polecam firmę Aterima Med.Jestem zadowolona ze współpracy.Byłam już na 3 zleceniach z tej firmy.Od maja wypłata może być całkowicie w euro.

Zuźka

Hej ja jestem na pierwszym wyjeździe z Aterimą i dosłownie miesiąc temu jeszcze nie było możliwości otrzymania wypłaty tylko w Euro, powiedzieli mi że połowę mogę otrzymać w euro,połowę w polskich złotych. Mam też nadzieję, że pierwszą część wypłaty otrzymam w euro. Miał już Ktoś taką sytuację? Pozdrawiam :)

@Zuźka 20.04.2017 17:25
Już wiem, że całość wypłaty otrzymam (w euro) dopiero 15 maja, przybyłam na miejsce 06.04 i myślałam że za ten okres (do 15 kwi...

Zuźka niestety okresy rozliczeniowe są jakie są. Sama miałam podobną sytuację na jednej stelli, w ub. roku i dzwoniłam się dowiadywać. Wytłumaczyli, że klienci też mają swoje terminy płacenia im i stąd taki system płacenia wg. okresów rozliczeniowych. Dobrze że płacą zgodnie z tym co w umowie.

@Zuźka 20.04.2017 17:25

Ryszard

Wyjeżdżam jutro po krótkim postojowym. Chcę mieć wypłatę w euro. Jadę na nowe zlecenie, przecierać szlaki, bo stella nowa i nie wiem jak pan się będzie zachowywał.

Bozia

Popieram wypowiedz Danusi, jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Aterima 3 lata i mysle, ze bedzie ich wiecej. Pozdrawiam z Niemiec

Danuta

Jakis czas jestem zatrudniona w Aterima med to bardzo dobra firma, dbająca o pracownika, oferująca dobre zarobki. Polecam.

Patti

Czesc kolezanki i koledzy Nie wiem jak to pytanie sformulowac, ale slyszalam od kogos, i nie wiem, czy to sa plotki, ze trzecia pozytywna opinia od rodziny (referencje) podopiecznego, ktorym sie opiekowalysmy, powinna skutkowac jakas gratyfikacja pieniezna. Czy ktos cos wie cos na ten temat?

@Patti 23.02.2017 17:07

Zawsze możesz negocjować podwyżkę. Zadzwoń do firmy i niech Ci powiedzą co i jak. Jak poprawiłaś niemiecki, to poproś o weryfikację.

Witka
@Patti 23.02.2017 17:07

Tak to prawda, 3 pozytywne opinie od różnych rodzin i jest podwyżka. O wszystkim informują przy podpisywaniu umowy. Szczerze mówiąc bałam się trochę zmieniać firmę, ale jak na razie nie żałuję. Mają lepsze warunki niż moja poprzednia firma. Pierwsze wrażenie pozytywne. Oferty opisują bardzo szczegółowo (pierwsza nie wypaliła, czekam na potwierdzenie drugiej). Dzwonią 1-2 tygodnie wcześniej, wszystko na spokojnie. Zobaczymy jak będzie po pierwszym wyjeździe.

Kora

Ktoś wie ile wynosi premia wielkanocna? Jedna z firm ma taką w ofercie.

Izabela
@Kora 16.02.2017 11:41
Ktoś wie ile wynosi premia wielkanocna? Jedna z firm ma taką w ofercie.

Wszystkie firmy płacą premie za święta. Stawki są różne. Zadzwoń i zapytaj w firmie najlepiej.

Kora

Witam, potrzebuje rady jeżdżę od pół roku do tej samej rodziny za 1000 euro , teraz dostałam aneks do umowy, że za pierwszy dzień dostane pół stawki, dlatego bo jestem ze zmienniczka. Na sztele jadę całą noc i jestem wcześnie rano. Mam zmienić agencję?

Wiolka
@Kora 30.01.2017 11:49

A po co? Wszędzie tak jest. Ja pracuję gdzie indziej, ale zawsze się liczy pół pierwszego dnia i 0ół ostatniego - jak jesteś razem ze zmienniczką. Niektóre qgencje płacą za cały dzień pierwszy i nie płacą za ostatni - na jedno wychodzi.

Maja

wszystkie firmy w Polsce to oszuści najlepiej jeździć im za darmo

Jola123

Nie polecam tej firmy zmieniam

Zostaw opinię o ATERIMA MED - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATERIMA MED