ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Opinie o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Przemek

Dobrze zorganizowana firma, każdy wie, co ma robić. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Dbają o nią wszyscy, ale przede wszystkim osoby, które są tutaj już któryś rok - widać, że starsi stażem czują się odpowiedzialni za kreowanie odpowiedniego środowiska pracy. Lokalizacja bardzo dobra, wypłaty zawsze na czas/przed czasem. Polecam.

@Alan

Biuro jest nowe i bardzo zadbane, sprzęt jest nowy i sprawny. Łazienki nowoczesne, kuchnia wyposażona. Przerwa zasadniczo kiedy chcesz, nikt nie liczy, ile minut jesz obiad.

Zespół jest zgrany, a jednocześnie otwarty na nowe twarze. Dużo inicjatyw prospołecznych, podejście do ludzi z szacunkiem i zrozumieniem. Widać, że jest sporo osób, które od lat tworzą tę firmę i zależy im, aby wszystkim dobrze się w niej pracowało.

Ola

Atmosfera w pracy bardzo dobra, zespół pomocny, pieniądze zawsze na czas. Naprawdę uważam, że pracują tutaj wyrozumiałe osoby, dzięki czemu można dużo się nauczyć i pracować w komfortowych warunkach.

Wika Nowy wpis

Firma uzależnia wysokość wynagrodzenia koordynatora zespołu opiekunów od wielkości zespołu, ale na pewno są jakieś minima i maksima, prawda? Zbyt duży zespół na jedną "głowę", to ryzyko chaosu. Jak to wygląda, jak duże realnie macie zespoły jako koordynatorki?

Nowy wpis

@Wika

Dziękujemy za pytanie, wszystkim Koordynatorom zagwarantowane jest wynagrodzenie podstawowe, a efektywność zarządzania swoim zespołem Opiekunów wpływa na jego wzrost. Dbamy o to, aby każdy Indywidualny Koordynator zapewniał swoim Opiekunom wsparcie na najwyższym poziomie, dlatego liczebność zespołu jest dopasowana do jego możliwości. Warto dodać, że Koordynator również otrzymuje wsparcie ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin, we współpracy z którymi prowadzi sprawy swoich Opiekunów. Pozdrawiamy, zespół Grupa ATERIMA

Nowy wpis

Przykro nam, że taka sytuacja zaistniała i dziękujemy za zasygnalizowanie problemu. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów spotkania. Zespół Grupa ATERIMA

Lucy

Czy na każde stanowisko w firmie na etapie rekrutacji jest do wykonania test IQ czy tylko na wybranych stanowiskach?

@Lucy

Dziękujemy za pytanie. Naszym kandydatom proponujemy różne testy osobowości, które różnią się w zależności od stanowiska i działu, do którego docelowo ma trafić dana osoba. Zachęcamy do aplikowania! Zespół Grupa ATERIMA

praca w świetnym zespole, dobrze zlokalizowane nowoczesne biuro, wypłata zawsze na czas. projekty są różnorodne, można się dużo nauczyć i dowiedzieć

Szybki kontakt po wysłaniu CV, oraz miła i sensowna rozmowa online były obiecujące. Spotkanie w siedzibie firmy odbyło się również w miarę szybko - na tę okoliczność wzięłam wolne i przyjechałam specjalnie na spotkanie 120 km w jedną stronę. Przed spotkaniem przekazałam szereg materiałów, które dokumentowały moje doświadczenie. Na spotkaniu jednak okazało się, że potencjalny przełożony nie zapoznał się nawet z CV, co więcej podważał moje kompetencje w rozmowie zadając pytania w stylu "czy Pani coś w ogóle zrobiła?", manifestując jednocześnie oznaki znudzenia (ziewanie, pocieranie twarzy). Spontanicznie padł ze strony tej osoby pomysł zadania rekrutacyjnego, które miałam otrzymać nazajutrz, a ja zdeklarowałam się wykonać je w ciągu kilku dni. Na koniec usłyszałam od prowadzącej HR Managera, że firma ma za sobą kilka nieudanych rekrutacji, ponieważ nikt się nie potrafi odnaleźć na tym stanowisku. Dodam, że wizje roztaczane na pierwszej rozmowie i w ogłoszeniu, dotyczące obowiązków były ciekawe i obiecujące, ale w ostateczności na rozmowie w siedzibie firmy okazało się, że obowiązki są typowe dla stanowiska marketing managera. Po spotkaniu zadania nie otrzymałam. W ogóle nikt się niestety nie odezwał, ani z podsumowaniem rozmowy, ani z zadaniem, ani z informacją o zakończeniu procesu w związku z moją kandydaturą. Uważam, że aby okazać minimum szacunku w tego typu rekrutacji, firma powinna przesłać przynajmniej informację odmowną.

Pytania głównie o doświadczenie. Gdybym sama nie poruszyła tematu, warunki pracy (wynagrodzenie, rodzaj umowy, sposób wykonywania pracy) w ogóle nie byłyby poruszane.

W sieci wisi oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. raportowania. Firma umożliwia pracę w trybie hybrydowym po zakończeniu szkolenia stanowiskowego i osiągnięciu pełnej samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań. Ile zazwyczaj trwa ten okres, w którym przygotowuje się do możliwości częściowej pracy zdalnej? Poza tym, jeśli będzie się już na tym trybie hybrydowym, to ile razy w tygodniu będzie trzeba być w biurze? Poinformujcie.

Dziękujemy za pytanie. Proces onboardingowy przygotowujący pracownika do samodzielnego wykonywania zadań jest uzależniony od jego efektywności. Zazwyczaj trwa od 3 do 6 miesięcy. W systemie hybrydowym pracownik pracuje 50/50, czyli 50% czasu w biurze i 50% czasu praca zdalna. Zachęcamy do aplikowania! Grupa ATERIMA

Obecnie ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Produkcji. Na Praca.gov.pl dodano ogłoszenie 27 września.

Dzień dobry, aktualne oferty pracy w Grupie ATERIMA dostępne są na stronie https://grupaaterima.pl/oferty-pracy/. Zachęcamy do aplikowania. Zespół Grupa ATERIMA

Grzegorz

Z perspektywy kilku lat w Aterimie oceniam pozytywnie. Atmosfera w zespole bardzo dobra, relacje pomiędzy działami również. W okresach bardziej gorących można liczyć na wsparcie, zrozumienie i wspólną motywację wielu osób. Warunki pracy bardzo dobre, są kompetentni pracownicy, są narzędzia, jest nowoczesne biuro. Korporacja z tych przyjemniejszych do życia.

Zarobki ok, przełożony ok, atmosfera w porządku. Nieduża rotacja personelu na duży plus

Kostek
@Michał

Z tego co zrozumiałem to raczej stabilna praca i nie zwalniają z byle powodu. Jak atmosfera dobra to pewnie są jakieś integracje dla pracowników żeby się zgrali. Teraz na święta zrobią wspólną wigilię albo imprezę gwiazdkową?

@Kostek

W piątek mieliśmy imprezę świąteczną. Co roku jest - raczej z rozmachem, wynajem sali, catering, scena, dj. Czasami są też wyjścia działowe, ale ludzie integrują się też sami poza pracą

@Michał

Co to znaczy, że zarobki są ok? Każdy ma inną wartość pieniądza, więc nie byłoby problemem, jakbyś podał widełki? :) Myślę nad złożeniem aplikacji w to miejsce.

Dziękujemy za pytanie, zachęcamy do aplikacji i rozmowy na temat warunków finansowych, jakie możemy zaproponować na wybrane stanowisko. Zespół Grupa ATERIMA

Dla mnie są ok, a czy dla Ciebie będą ok to podejrzewam że zależy na jakim etapie zawodowym jesteś i na jakie stanowisko startujesz. Konkretnych kwot nikt tutaj nie poda

@Michał

no spoko, rozumiem, że nikt nie chce mówić ile dokładnie zarabia, ale może chociaż jest szansa dowiedzieć się jakie widełki płacowe są? czyli gdybym aplikował i miał bogate doświadczenie zawodowe to też istnieje szansa, że zaproponowaliby mi więcej?

wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz, podejrzewam że rozstrzał płacowy w tej firmie jest bardzo duży bo przecież dyrektor czy ktoś na b2b nie będzie zarabiał tyle co junior na wejście czy po roku. zadajesz trochę abstrakcyjne pytanie

Atmosfera w pracy ok, wypłata zawsze na czas

Patrycja

Zespół w porządku, obowiązki dobrane do możliwości. Dużo projektów - dużo nauki.

Werka

Asystent ds. Rekrutacji ma szanse z czasem przejść na specjalistę? Widziałam taką ofertę na stronie i chciałam zapytać, jak ta praca wygląda w dłuższej perspektywie. Może ktoś ma doświadczenie już jakieś z tą firmą? Chciałabym jednak się rozwijać, nie stać w miejscu. Zawsze pytam o takie rzeczy.

xyz
@Werka

Zawsze warto o to zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej, ale bardzo często się widzi, że ktoś wskakuje na wyższe stanowisko. Generalnie tego nie blokują jeśli tylko ktoś chce i się stara.

@Werka

Dziękujemy za pytanie. Każdy pracownik jest traktowany indywidualnie i dla każdego przewidziana jest ścieżka rozwoju kariery. Zadania oraz odpowiedzialność dobierane są biorąc pod uwagę zaangażowanie, kompetencje i umiejętności pracownika. Każdy może liczyć na promocję. Zachęcamy do aplikowania!

Szukają aktualnie na asystenta ds rekrutacji. Super ze są takie pozytywne opinie o atmosferze w pracy. A jak wyglada sprawa z ewentualnym awansem? Można dostać wyższe stanowisko pracy po czasie ?

Dziękujemy za komentarz. Każdy pracownik jest traktowany indywidualnie i dla każdego jest przewidziana ścieżka kariery. Zadania oraz odpowiedzialność są dobierane biorąc pod uwagę zaangażowanie, kompetencje i umiejętności pracownika. Każdy może liczyć na promocję. Zachęcamy do aplikowania!

Alan
@Przemek

Jak z warunkami socjalnymi. Z przerwami

@Alan

Bożena

Dobre miejsce pracy. Każdy dba o atmosferę i dobrze się pracuje. Brak zastrzeżeń do wynagrodzenia i terminowości wypłat. Obowiązki dostosowane do umiejętności i stanowisk.

@Bożena

Skoro obowiązki dostosowane do umiejętności, to czy wynagrodzenie jest też do tego dostosowane? Bo się zastanawiam czy pod względem finansowym warto tu aplikować. Jest konkurencyjnie pod tym względem?

Bożena

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Możesz zaczynać od najniższego pułapu, ale wyższe stanowiska to zawsze lepsze pieniądze. Moim zdaniem konkurencyjnie. Rotacja pracowników na moje oko nie jest duża, więc to też o czymś świadczy.

Paweł Bednarczyk

Witam serdecznie, Praca przez "Aterima" dla firmy Geopartner, była dla mnie wielkim pozytywnym zaskoczeniem, Ludzie w stosunku do siebie zachowują się jak Ludzie, bardzo szanują pracownika, atmosfera rewelacyjna, dla kogoś kto kocha kontakt z przyrodą oraz chce zarobić godziwe pieniądze przy okazji wyrabiając sobie kondycję, jest to strzał w 10. Obsługa "Aterimy" 10/10, Panie bardzo miłe, konkretne, nie zlewają pracownika, z ręką na sercu Polecam ! Mam nadzieję, że jeszcze do was wrócę. Szczególnie polecam wojskowym chcącym sobie dorobić lub byłym wojskowym oraz ludziom aktywnym pracę w Geofizyce, bez względu na płeć. Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam. Paweł B.

@Paweł Bednarczyk

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za miłą opinię. Pozdrawiamy Zespół ATERIMA WORK

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Katarzyna

Mija mi 2 rok w Aterimie. Przychodząc nie sądziłam, że to miejsce dla mnie, ale praca okazała się przyjemna a zespół świetny. To firma z dużym potencjałem i kapitałem bez korporacyjnego ścisku. I co najważniejsze, mimo odpowiedzialnych stanowisk nie ma siedzenia po godzinach i telefonów w weekend ;)

@Katarzyna

Fajnie czytać, a co sądzisz o możliwościach rozwoju tutaj? Jak 2 lata już tam jesteś, to pewnie masz jakiś pogląd na sprawę :) A ja właśnie szukam rozwojowej pracy i ciekawi mnie, czy często tu szkolą pracowników i jak to wszystko wygląda?

Katarzyna

Szkoleń jest sporo, zdecydowanie więcej szkoleń wewnętrznych niż zewnętrznych, ale i te się zdarzają. Poza tym jest tu naprawdę duża otwartość na tego typu tematy. Jak jest potrzeba to personalny organizuje szkolenia dodatkowe. Popularne są szkolenia medyczne, bo mamy własny zespół pielęgniarski. Ale to nie reguła. Dużo szkoleń z umiejętności miękkich. Co do specjalistycznych - zależy od stanowiska :)

Krzych
@Katarzyna

Widać że jesteś zadowolona z pracy. Jak taki rozwój i ludzie podnoszą kwalifikacje to można też awansować? Wiadomo że nie do razu ale po kilku latach pracy szefostwo wspiera takie inicjatywy?

@Krzych

Szczerze mówiąc nie narzekam. Miałam gorsze doświadczenia z pracy i staram się docenić to, jak funkcjonuję w aterimie. W kwestii awansu - zależy z jakiego pułapu startujesz. Jak od zera/niskiego stanowiska to łatwo się tutaj wspiąć, szczególnie jak umiesz się upomnieć o swoje. Jak wskakujesz od razu na wyższe stanowisko to dość naturalnie - jest trudniej, bo drabinka jest ograniczona. Dość często widzi się też rotacje pomiędzy zespołami. Jak komuś się nie podoba stanowisko, na którym jest obecnie, ale widzi siebie gdzie indziej - nie ma problemu z taką horyzontalną zmianą stanowiska.

@aterima

W firmie pracuję od 2012 roku. Nigdy się nie zawiodłam jeśli chodzi o wsparcie pracownika, współpraca jest pozytywna i zawsze jako pracownik czuję się wspierana i rozumiana . Wynagrodzenie jest zawsze na czas co jest bardzo ważne . Z checią wracam do pracy .

xyz

Wdrożenie się do pracy z systemem było wyzwaniem przez długi czas, zadania wymagają często dużego skupienia i uwagi. Trzeba mieć umiejętności zarówno analityczne jak i miękkie, ale wszystko jest do wyuczenia się. Największą zaletą tej firmy są ludzie, bo naprawdę można tu nawiązać przyjaźnie na wiele lat. Wsparcie w zespole jest duże, atmosfera bardzo dobra, benefity pracownicze, dofinansowania, inicjatywy HR - wszystko to trzeba docenić. Widać, że budowana jest kultura organizacyjna na europejskich standardach.

Dawid

Przede wszystkim doceniam to, że w zespole wszyscy mają świadomość, że mamy wspólny cel. Można liczyć na wsparcie i pomoc gdy jest potrzebna

@Dawid

Ale każdy z zespołu musi dawać z siebie tyle samo, czy jest tak, że jeden robi mniej, a drugi więcej? Ilu osoby jest zespół? Jeśli osiągniecie cele to wszystkie osoby z zespołu są nagradzane?

Dawid

Każdy daje z siebie wszystko - bez wyścigu szczurów i niezdrowej konkurencji, ale pracujemy razem i dajemy z siebie tyle, ile możemy. Dla każdego ważna jest dobra atmosfera i poczucie sprawiedliwego traktowania, więc na dłuższą metę nie przejdzie, jak ktoś robi wałki :) Liczebność zespołów jest różna - zależna od działu. Jak dział jest duży to w obrębie działu są zespoły i podzespoły. U nas cele osiąga się razem - działem, a nawet kilkoma działami i wszyscy mogą się poczuć "ojcami i matkami sukcesu".

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 82 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.