ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Opinie o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

xyz

Wdrożenie się do pracy z systemem było wyzwaniem przez długi czas, zadania wymagają często dużego skupienia i uwagi. Trzeba mieć umiejętności zarówno analityczne jak i miękkie, ale wszystko jest do wyuczenia się. Największą zaletą tej firmy są ludzie, bo naprawdę można tu nawiązać przyjaźnie na wiele lat. Wsparcie w zespole jest duże, atmosfera bardzo dobra, benefity pracownicze, dofinansowania, inicjatywy HR - wszystko to trzeba docenić. Widać, że budowana jest kultura organizacyjna na europejskich standardach.

Dawid

Przede wszystkim doceniam to, że w zespole wszyscy mają świadomość, że mamy wspólny cel. Można liczyć na wsparcie i pomoc gdy jest potrzebna

@Dawid

Ale każdy z zespołu musi dawać z siebie tyle samo, czy jest tak, że jeden robi mniej, a drugi więcej? Ilu osoby jest zespół? Jeśli osiągniecie cele to wszystkie osoby z zespołu są nagradzane?

Dawid

Każdy daje z siebie wszystko - bez wyścigu szczurów i niezdrowej konkurencji, ale pracujemy razem i dajemy z siebie tyle, ile możemy. Dla każdego ważna jest dobra atmosfera i poczucie sprawiedliwego traktowania, więc na dłuższą metę nie przejdzie, jak ktoś robi wałki :) Liczebność zespołów jest różna - zależna od działu. Jak dział jest duży to w obrębie działu są zespoły i podzespoły. U nas cele osiąga się razem - działem, a nawet kilkoma działami i wszyscy mogą się poczuć "ojcami i matkami sukcesu".

Magdalena

Miałam rozmowę kwalifikacyjną niedawno i byłam bardzo zadowolona z jej przebiegu. Profesjonalne pytania, bardzo rzeczowo. Widać, że nowoczesna firma.

M.

Pracuję już jakiś czas i przede wszystkim uważam, że największą zaletą w tej pracy jest mój zespół. Można zasięgnąć opinii bez obaw, że ktoś pomyśli, że pytanie o coś jest brakiem kompetencji. Bardzo wspierające podejście. Dobra atmosfera to moim zdaniem podstawa. Do tego benefity i wypłata na czas.

Jan
@M.

Powiesz jakie benefity skoro już tak chwalisz? Dają coś użytecznego np. pakiet prywatnej opieki lekarskiej?

@Jan

Jako firma oferujemy pracownikom możliwość skorzystania z abonamentu prywatnej opieki medycznej, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie. Ponadto pracownicy zyskują również comiesięczne doładowania punktów kafeteryjnych, za które mogą robić zakupy na dedykowanej temu celowi platformie. Zachęcamy do aplikowania.

1. rozmowa telefoniczna 2. spotkanie online z dwoma osobami + ćwiczenie do wykonania w parze 3. test matryce (w sumie 50 zadań) + rozmowa Zdania testowe są trudne - to trzeba jasno powiedzieć. W ogóle dziwię się, że nikt, pomimo, że HR jest miły, nawet się NIE ZAJĄKNIE, że tego typu zadania będą. Spokojnie ludzie - nie jesteście mało inteligentni, nawet, jeśli tego nie zdacie. Nie każdy musi w analizę i abstrakcję, chociaż teraz to takie typowe z każdego robić analityka :) Następnie rozmowa z kierownikiem. Praca zapowiadała się bardzo dynamicznie i stresująco. Ilość osób do obsługi duża i od niej jest uzależniona nie tylko prowizja, ale i podstawa.

Pytania o doświadczenie

Damian

Wiarygodna, wypłacalna firma z naprawdę sympatycznymi ludźmi na pokładzie. Zawsze można liczyć na pomoc starszych stażem pracowników. Lokalizacja na plus, sprzęt i technologie w firmie na miarę naszych czasów.

Urszula
@Damian

Jesteś zatrudniony bezpośrednio w Aterimie, czy korzystałeś z jej usług pośrednictwa? Dużo tu opinii, ale nie bardzo wiadomo, do czego dokładnie się odnoszą. Jeśli właśnie z tej firmy, byłabym wdzięczna za kilka informacji. Czy można pracować zdalnie i czy pracownicy dostają sprzęt służbowy? Wymagana jest znajomość języków obcych?

Dawid

Rozmowa rekrutacyjna bardzo przyjemna, cały proces szybki i sprawny. Kontakt z firmą na plus:) Pierwsze dni wdrożeniowe bardzo dobrze zorganizowane. Biuro świetnie zlokalizowane.

Zespół jest zgrany, a jednocześnie otwarty na nowe twarze. Dużo inicjatyw prospołecznych, podejście do ludzi z szacunkiem i zrozumieniem. Widać, że jest sporo osób, które od lat tworzą tę firmę i zależy im, aby wszystkim dobrze się w niej pracowało.

Paulina

To miejsce, w którym otrzymuje się bardzo dużo wsparcia od przełożonego.

Paulina

Tak, są benefity :) można wziąć opiekę medyczną, multisporta i ubezpieczenie - jest do tego dofinansowanie pracodawcy, wiec koszty wychodzą całkiem okej ;) co do premii - to zależy od działu. Często są też szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, do udziału w których przełożony zachęca i faktycznie frekwencja jest fajna na tych szkoleniach :)

patrycja

stabilny pracodawca, zgrany zespół. lokalizacja i warunki pracy super

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Iwona

Fajne szkolenia na start, dobrze przygotowują do pracy i cały czas zespół gotowy do pomocy. Mega zaskoczenie, bo nie wszędzie tak jest a tutaj super się pracuje :)

Mam bardzo pozytywne odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej i pierwszych dniach w pracy. Atmosfera bardzo fajna, podejście do nowych osób normalne. Infrastruktura na duży plus

xxx

Na początku trochę się obawiałam, ale osatecznie jestem zadowolona z wyboru. To o czym wszyscy wspominają - lokalizacja, sam wystrój biura, benefity - wszystko jest i to naprawdę na dobrym poziomie. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy - przychodzę i wychodzę bez stresu, co jest dla mnie bardoz ważne. Jak jest jaiś problem to częściej zamiast szukać winnych po prostu się go rozwiązuje. Oprócz tego firma podejmuje sporo inicjatyw i wyróżnia się na tle CSR, co pozytywnie wpływa na jej wizerunek również od strony pracowników. Poznałam tutaj sporo doświadczonych osób, którym chce się robić to co robią, a o ważne, bo motywacja musi pochodzić z góry. Kiedy przełożonym zależy i realnie się angażują, współpracują i pomagają to i zespół jest bardziej zaangażowany i zgrany.

Dawid

Dobre miejsce do rozwoju. Dużo projektów, fajna atmosfera. Leci mi kolejny rok i jestem zadowolony

Współpraca na wysokim poziomie.

Szymon

Zgrany zespół, warunki pracy ok

radek

lokalizacja biura i podejście do pracy zdalnej bardzo na plus

Marcelina

Pół roku temu wróciłam do Aterimy po dłuższej przerwie. Zastałam kilka znajomych twarzy, choć zmieniło się bardzo wiele. Na przestrzeni lat widzę, jak firma wyewoluowała i jak stawia na rozwój. Jestem zadowolona z powrotu, z warunków pracy, z atmosfery i planów na najbliższe miesiące.

Dawid

Miejsce dobre i na start i do dalszego rozwoju. Lokalizacja na plus, atmosfera również. Duzo różnorodnych projektów

Justyna
@Dawid

Skoro to dobre miejsce na start, to firma nastawiona jest na osoby bez większego doświadczenia? Dobrze zrozumiałam? :) Opowiesz coś więcej o projektach? Jest narzucone tempo przy ich realizacji, czy raczej pracuje sie na spokojnie? Aaaa no i czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? ;)

@Justyna

Często rekrutują juniorów, a zespoły są tak zbudowane, żeby każdy miał się od kogo uczyć. Ale specjalistów też często szukają. Wszystko zależy od stanowiska. Jak zaczynasz od stażysty/juniora to wymagania są prawie żadne, jak zaczynasz od wyższego stanowiska to wiadomo, że jakieś oczekiwania są. Projekty? Nie bardzo wiem, co mogę powiedzieć, to trzeba poznać od wewnątrz. Tym bardziej, że każdy dział zajmuje się czymś innym i projekt dla każdego ma jakieś inne założenia/cele. Tempo moim zdaniem ok, choć pracy jest dużo. Wynagrodzenie - ciężko mi się wypowiedzieć tak ogólnie, bo nie znam stawek innych osób, ale ja tutaj na razie pracuję, więc mi odpowiada w większym lub mniejszym stopniu.

Ola

Atmosfera w pracy bardzo dobra, zespół pomocny, pieniądze zawsze na czas. Naprawdę uważam, że pracują tutaj wyrozumiałe osoby, dzięki czemu można dużo się nauczyć i pracować w komfortowych warunkach.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 82 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.