ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Opinie o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Magda

Po kilku wspólnych latach z Grupą ATERIMA mogę szczerze przyznać, że polecam to miejsce. Spotkałam tutaj wielu bardzo kompetentnych i otwartych ludzi, którzy pomagają się rozwijać, a ponadto okazują się świetnymi znajomymi już po godzinach pracy. Sama praca nie należy do nieprzyjemnych, swoje zrobić trzeba, ale nikt nad nami nie wisi, nie kontroluje. O ile praca jest wykonana, to nikt nie ma problemów, a jeśli coś idzie nie tak, zawsze można liczyć na wsparcie.

Irena
@Magda

A mogłabyś napisać na jaką umowę można liczyć? Jest szansa na umowę o pracę już na okresie próbnym?

Magda
@Irena

Szczerze mówiąc nie wiem jak jest na początku z umową o pracę, bo ja zaczynałam na studiach i mi pasowało zlecenie. Można zadzwonić i zapytać. Często mają otwartą rekrutację więc zawsze można się skontaktować i dopytać.

Obserwator

Jakie warunki mają regionalni managerowie? Jakimi samochodami jeżdżą?

@Obserwator

Aktualne oferty pracy dostępne są pod linkiem: https://grupaaterima.pl/oferty-pracy/. Zachęcamy do przeczytania o warunkach współpracy na stronie oraz zapraszamy do rozmowy: https://www.aterima-work.pl/kontakt.html#kontakt-dla-kandydatow. Pozdrawiamy

Barbara

Pożegnałam się z ATERIMĄ po kilku dobrych latach. Będę bardzo miło wspominać - dobra atmosfera, dużo nauki i rozwoju, ciekawe projekty i bardzo doświadczeni współpracownicy. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Alicja
@Barbara

firma nie chciała cię zatrzymać skoro byłas tak zadowolona z pracy ? jakas podwyzka bys została?

@Alicja

Może chciała zmienić, ja też po jakimś czasie odeszłam. Było ok, ale się przeprowadziłam i miałam daleko. Poza tym każda praca może się po czasie znudzić.

Justyna
@*

To prawda, rozumiem :) Jestem w podobnej sytuacji, chciałabym zmienić miejsce pracy, i myśle nad tą firmą. A ty byłas zadowolona z pracy tutaj, podobnie jak @Barbara? Ciekawi mnie kwestia tego rozwoju i nauki. Firma organizuje dużo szkoleń? ;)

@Justyna

Wdrożenie mają bardzo dobre, dzieje się dużo więc na bieżąco człowiek się sporo uczy. Teraz podobno maja jakieś programy szkoleniowe ale nie znam szczegółów. Z perspektywy czasu naprawdę polecam, jest spoko i można liczyć na drugiego.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ATERIMA Sp. z o.o.?

A

Raczej w porządku, z samą górą za bardzo nie ma się bezpośredniego kontaktu, a z pierwszą linią przełożonych zawsze można się dogadać.

1. rozmowa telefoniczna 2. spotkanie online z dwoma osobami + ćwiczenie do wykonania w parze 3. test matryce (w sumie 50 zadań) + rozmowa Zdania testowe są trudne - to trzeba jasno powiedzieć. W ogóle dziwię się, że nikt, pomimo, że HR jest miły, nawet się NIE ZAJĄKNIE, że tego typu zadania będą. Spokojnie ludzie - nie jesteście mało inteligentni, nawet, jeśli tego nie zdacie. Nie każdy musi w analizę i abstrakcję, chociaż teraz to takie typowe z każdego robić analityka :) Następnie rozmowa z kierownikiem. Praca zapowiadała się bardzo dynamicznie i stresująco. Ilość osób do obsługi duża i od niej jest uzależniona nie tylko prowizja, ale i podstawa.

Pytania o doświadczenie

Przepracowałem w Aterimie rok i wspominam nieźle. Korporacja to jednak nie jest miejsce dla mnie, więc zmieniam i idę dalej. Niemniej jednak polecam każdemu, kto chciałby spróbować korpopracy. Można trafić dużo gorzej.

Niedawno minęło mi pół roku w ATERIMIE. Na ten moment jestem zadowolona, atmosfera w pracy bardzo dobra, są benefity, wypłata zawsze na czas, a nawet i przed czasem. Lokalizacja bardzo na plus, możliwość pracy hybrydowej. Z każdym można się dogadać. :)

Natalia

Wypłata zawsze na czas, atmosfera sprzyjająca rozwojowi i budowaniu przyjacielskich relacji. Polecam

Po roku współpracy przyznaję, że poznałam tutaj bardzo kompetentnych i pomocnych ludzi. Praca choć czasem pod presją, generalnie przyjemna. Dobra atmosfera, benefity i wypłata zawsze na czas.

Kacper

Jako junior mogę przyznać, że otrzymuję dużo wsparcia i wskazówek w codziennej pracy. Czuć, że ludzie którzy tworzą ATERIME mają do siebie wzajemny szacunek i zależy im na wspólnych efektach. To banał, ale naprawdę fajnie, że w biurze regularnie są owoce i przychodzi Pan Kanapka. Doceniam też multisporta i opiekę medyczną. Polecam.

O.

Firma, w której można liczyć na pomoc ludzi z zespołu (a wiadomo, że nie o każdej można to powiedzieć). Cieszę się, że pozytywnie przeszłam rekrutację i mogę spokojnie pracować w takiej atmosferze wzajemnego poszanowania.

xy

Wartością są ludzie i zespół, atmosfera i możliwość poznania fajnych ludzi. Zarobki zawsze mogą być wyższe, szczególnie jak portzeby rosną. Na stażu była najniższa krajowa, ale potem się to zmieniało z czasem, więc tyle na plus. Pracy jest bardzo dużo, codziennie używam niemieckiego. Przed pracą jest kurs języka, więc jeśli ktoś chce rozwinąć swój niemiecki - to jest zdecydowanie dobre miejsce.

M.
@xy

Ja też bardzo doceniam, że można podszkolić język niemiecki. Na pewno warto z tego skorzystać i to dobrze świadczy o firmie.

Dzień dobry. Bierzemy pod uwagę każdą, nawet najbardziej krytyczną opinię, aby ciągle podnosić jakość naszych działań. Wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Pracowników potwierdza, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. W przypadki pytań zapraszamy Państwa do indywidualnego kontaktu.

P.

Mogę polecić. Pracuję już jakiś czas i jestem zadowolony, bo firma stawia na rozwój. Sporo się dzieje, co jakiś czas dostaję nowe zadania. Mam poczucie, że powierzanie nowych obowiązków ma realnie na celu nauczenie mnie więcej. Satysfakcjonująca praca.

@P.

Mam dokładnie takie same odczucia, więc uznałam, że podepnę się pod ten komentarz dodając od siebie, że ja doceniam jeszcze bardzo udaną pracę zespołową. Mam wrażenie, że wszyscy naprawdę dobrze się uzupełniają i starają się sobie na wzajem pomagać. Jestem zadowolona, że tu pracuję.

Aktualność
Nagroda „Dobry Pracodawca 2022” zdobyta! Z radością informujemy, że Grupa ATERIMA otrzymała tytuł Laureata Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca 2022.

Oznacza to, że w naszych działaniach staramy się upowszechniać zasady odpowiedzialnego biznesu. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby społeczności lokalnych, jak i naszych wewnętrznych pracowników. Nasza firma postrzegana jest na rynku jako taka, z którą naprawdę WARTO współpracować!

W związku z uzyskanym wyróżnieniem, w wydaniu specjalnym Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pojawił się artykuł pt. „Grupa ATERIMA – Człowiek, Odpowiedzialność, Innowacyjność”.

Autorzy artykułu podkreślają, że społeczna odpowiedzialność w Grupie ATERIMA nie istnieje tylko na papierze, ale jest stałym elementem podejmowanych przez nas działań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z artykułem – https://bit.ly/3qmL5T3.

To duże wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Oczywiście nie osiadamy na laurach! Nieustannie będziemy pracować na to, aby budować markę Dobrego Pracodawcy.

K.

Trudno się z tym nie zgodzić, że dobry pracodawca. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się zmienić pracę i przyjść do tej firmy, bo w końcu czuję, że się realnie rozwijam. Gratuluję nagrody, w pełni zasłużona!

Pracy sporo, ale ludzie pomocni i nie ma takiego "korporacyjnego" klimatu. Bardzo mi to odpowiada. Polecam tym, którzy chcą się rozwijać, bez poczucia, że jeśli nie spędzą w biurze nastu godzin co dzień, to nikt nie doceni ich pracy. Cenię bardzo normalną atmosferę panującą w firmie.

@Anna

Mam takie same odczucia! Praca jak praca, ale atmosfera wśród pracowników bardzo zaskakuje na plus. Polecam każdemu dla kogo to ważny aspekt podejmowania decyzji o związaniu się z jakąś firmą.

Kaśka
@Anna

Dobrze powiedziane. Gdybym się z zespołem nie dogadywała, to nawet gdyby pieniądze były nie wiadomo jakie, to i tak bym nie została. Cenię sobie to, że praca choć niełatwa, to spokojna. Można się sporo nauczyć.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ATERIMA Sp. z o.o.?

Posiadamy zróżnicowane oferty pracy. Zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia, w zależności od oferty. Można zapoznać się z nimi pod adresem: https://praca.grupaaterima.pl/ W opisie stanowisk wskazujemy oferowany na danym stanowisku typ umowy. Zachęcamy do aplikowania.

Jestem zadowolona, bo co prawda pracy jest dużo i na początku miałam problem by wszystko ogarnąć, ale nikt nad człowiekiem nie stoi i nie ponagla, a tak miałam wcześniej w pewnej dużej korporacji, po której nikt by się mobbingu nie spodziewał. Tutaj atmosfera jest koleżeńska i nie boję się iść do przełożonego po pomoc, albo radę, gdy wiem że coś trzeba dodatkowo wyjaśnić.

@Monika

Mam takie doświadczenie z poprzednich firm, że ponaglanie i ciśnieniowanie to norma. Tu zaskoczył nie spokój. Jasne, są konkretne terminy, ale nikt co pół godziny nie przychodzi pytać, czy już jest gotowe. Miła odmiana.

Witold
@Anna

To fajnie, akurat to duży plus :) A jak oceniasz poziom wynagrodzenia?

@Witold

Patrząc na widełki ile można wyciągnąć w branży na podobnym stanowisku jak moje, to jest naprawdę nieźle. I benefity są fajne jak w każdej większej firmie. Nie odstają pod tym względem od konkurencji.

@Anna

Też dodam od siebie, że zarabiam teraz sporo więcej niż w poprzedniej firmie więc w kontekście zarobków jest naprawdę nieźle. Ja jestem naprawdę zadowolona, że przeszłam do nich.

Jacek
@Witold

Poziom wynagrodzenia w porównaniu do innych krakowskich firm jest niski, najniższa krajowa, premie jak dostają to wybrani, także nie licz na podwyżkę.

Agnieszka

Pracowałam w Grupie Aterima przez trzy lata i bardzo miło wspominam cały ten okres. Przede wszystkim dobra organizacja, wsparcie na każdym etapie pracy, szkolenia (duży wybór) i świetni ludzie, którzy tworzą całą atmosferę :)

Matik
@Agnieszka

A jak jest z awansami? Jest szansa iść w górę? Pracowałaś w Krakowie?

Agnieszka
@Matik

Zależy od Działu, ale ogólnie jak najbardziej :) pracowałam w Krakowie i w czasie mojej pracy awansowałam dwa razy

@Agnieszka

Dziękujemy, Agnieszko :) Cieszymy się. że mogliśmy z Tobą współpracować :)

Danka
@Agnieszka

Nie polecam ...jest wiele dobrych firm ...

Kaśka
@Agnieszka

W pełni się zgadzam, że wyróżniają się dużym wsparciem ze strony przełożonych i fajną atmosferą wśród ludzi. Dla mnie to bardzo ważne.

Joanna

Dobre miejsce do rozwoju. W niełatwych zawodowo sytuacjach przełożona realnie mnie wspiera, co było dla mnie miłym zaskoczeniem, bo w poprzedniej firmie wyglądało to zupełnie inaczej. Tu nie ma negatywnego klimatu korpo.

@Joanna

Mogę potwierdzić. Człowiek nigdy nie jest sam z danym zadaniem i jak nie jestem czegoś pewien, to zawsze mogę się doradzić przełożonego.

Małgorzata
@Joanna

Super, że można się tutaj rozwijać. Ja to bardzo lubię i szanuję. A powiesz mi w jaki sposób? ;-)

Joanna
@Małgorzata

Myślę, że ja u siebie największy rozwój widzę dzięki temu, że mam dużo samodzielności w działaniu. Realizuję zadania, które omawiam z przełożoną, ale inicjatywa i pomysł często wychodzi ode mnie i nigdy nie usłyszałam, że "to nie tak ma być", albo że "to zły pomysł". Dla mnie to spora zmiana, bo przywykłam że w poprzedniej firmie wszystko miało wyglądać tak jak szef kazał i nie było dyskusji.

M.

Pracuję już jakiś czas i nadal nie żałuję decyzji przeniesienia się tu z innej firmy. Podoba mi się to, że tu ufa się moim decyzjom dając mi samodzielność w zadaniach.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 82 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.