ATERIMA WORK

Opinie o ATERIMA WORK

Przepracowałem 3 miesiące i przedlużam. Praca dobra, sprawdzona, warunki ok, pieniadze na czas no i pomocni pracownicy z aterimy. Jak ktoś szuka pracy to polecam

Mirek

Szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt, praca prawie od razu, bo mają bardzo duży wybór. Jak ktoś się zastanawia to najlepiej zadzwonić, bo wszystko wyjaśniają.

Robert

Nie ma drugiej tak punktualnej firmy jeśli chodzi o wypłaty. Co miesiąc jak w zegarku a nawet wcześniej, Super!

Mariusz

Świetna obsługa, pomocni na każdym etapie. Wszystko, co omówiliśmy zgadzało się z warunkami pracy.

Irina Nowy wpis

Сотрудничаю с фирмой "Атерима" с 2019года. Хочу отметить, что все сотрудники данной фирмы достаточно компетентны во всех вопросах касающихся легального трудоустройства в Польше. В их работу входит, грамотное оформление всех документов, оплата всех нужных налогов в Польше(из-за этого не бывает проблем с налоговой), предоставление жилья, консультирование и помощь во всех вопросах, даже бытовых, своевременная выплата заработной платы. Даже когда возникнет вопрос о замене вакансии или жилья, работники Атеримы всегда помогут и подскажут.Рекомендую фирму "Атерима". Проверено!)

Emigrant Nowy wpis

Wszystko w porządku poza kwestią płacenia w złotówkach za pracę wykonywaną zagranicą ????. Podwójna wymiana powoduje utratę sporej kwoty .

Nowy wpis

@Emigrant

Dziękujemy za komentarz. Wynagrodzenie jest przeliczane wg kursu bankowego na dzień przygotowania wypłaty, co jest konieczne w celu odprowadzenia składek ZUS. Nie dochodzi do podwójnego przewalutowania. Zachęcamy do kontaktu, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące wypłaty wynagrodzeń. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA WORK

Paweł Nowy wpis

Polecam współpracę z agencją. Szybko znajdują ofertę, pomagają z formalnościami, obsługa na fajnym poziomie, wszystko dobrze tłumaczą.

Krzysiek

Znaleźli mi fajną pracę. Myślałem że tylko na 3 miesiące, ale przedłużyłem na rok i jestem zadowolony z warunków. Kontakt z agencją w porząkdu, umowa ok

Operator Maszyn

Dawno już nie spotkałem się z takim podejściem. Miłą rozmowa, przedstawienie pełne oferty, odpowiedzi na wszystkie moje pytania: jasno, na temat i bez jakiegoś ukrywania czy kręcenia.

Doświadczenie, oczekiwania co do miejsca pracy

Czy w ATERIMA WORK odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Oleksij

Good company with nice people. The company helped a lot with everything and I got job very quickly. I am satisfied. Worth a trust

Qulson

Był ktoś zatrudniony przez agencje pracy we Francji? I może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków, atmosfery i współpracy z agencją.

@Qulson

Ja byłem we francji dwa razy na budowie. Wszystko spoko, agencja pomaga w dokumentach, załatwiają wszystko. Kontakt jest bardzo dobry. Na miejscu robota jak robota, ja nie narzekałem.

Krystian

Agencja bardzo dobra, szybki i bezproblemowy kontakt, szybko znajdują pracę, wypłaty bez problemu.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez ATERIMA WORK dla pracy jako Monter są dla was satysfakcjonujące?

Iwona

Znalazłam tutaj pracę na produkcji - bardzo szybko dostalam ofertę i kilka dni później już miałam pierwszy dzień pracy. JAK ktoś szuka pracy na już, to Atrima jest bardzo pomocna

Mikhail

I had the pleasure of cooperating with the company while looking for a job in Poland. The proccess was quick and easy. They helped with all the legal matters and supported when I had troubles in daily life. Good company. Thank you.

Łukasz

Super agencja, przede wszystkim dobry kontakt i szybko reagują

xvfsdsg

Bardzo fajnie agencja szybko kontakt, mila rozmowa, czekam na praca

xyz

Ja dopiero czekam na odzew, ale co do obsługi, to bardzo kontaktowa i przyjazna, mam dobre przeczucie, a po opiniach widzę, że intuicja dobrze podpowiada. :)

Mirek

Jewgieni

Fast service and great help. They act immediately. I am satisfied

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ATERIMA WORK?

Na rozmowie rekrutacyjnej zadajemy standardowe pytania związane z: - doświadczeniem, - dyspozycyjnością, - kierunkiem rozwoju, - możliwością dojazdu do miejsca pracy. Rozmowa przebiega w sympatycznej atmosferze, dzięki czemu lepiej poznajemy przyszłego pracownika i możemy w większym stopniu zapewnić mu to, czego oczekuje. Pozdrawiamy, ATERIMA WORK

Robert

Pablo

zadowolony. super obsluga. dobra pomoc i tlumaczenie

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA WORK - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA WORK?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA WORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 166.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA WORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 141 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA WORK?

Kandydaci do pracy w ATERIMA WORK napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA WORK