ATERIMA WORK

Opinie o ATERIMA WORK

Konrad

Robota nie jakaś skomplikowana a pieniądze w porządku.

Krystek
@Konrad

Lepiej bym tego nie ujął. Nie ma się co rozpisywać - warto jechać moim zdaniem.

Łukasz

Wszystkie te firmy takie same i tak naprawdę płacą podobnie. Ważne jak podchodzą do pracownika. Tu nie ma chamstwa i człowiek nie jest traktowany jak tania siła robocza, a wiem co mówię bo z różnymi już jeździłem.

Bartosz
@Łukasz

To ile płacą? Jakie są obecnie stawki? Chcę aplikować i nie wiem jaką kwotę mam rzucić

@Bartosz

Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i wyboru oferty: https://praca.aterima-work.pl/ W każdym ogłoszeniu podano informację o wynagrodzeniu. Pozdrawiamy.

Kuba

Na szybki zarobek super opcja. Jedziesz na chwilę i przywozisz kasę, której w polsce na takich zleceniach na pewno nie wyciągniesz.

Kuba
@Kuba

I taka właśnie prawda - u nas by się tyle nie zarobiło, dlatego jeżdżę. Firma jak firma. Płacą na czas.

Kamilos

Jak ktoś chce tak całe życie jeździć to może się nie sprawdzić, bo lepsza stabilna praca, ale żeby raz na jakiś czas pojechać póki się jest młodym to super. Ja jestem jeszcze na studiach i dla mnie to mega dobra opcja.

Operator Maszyn

Dawno już nie spotkałem się z takim podejściem. Miłą rozmowa, przedstawienie pełne oferty, odpowiedzi na wszystkie moje pytania: jasno, na temat i bez jakiegoś ukrywania czy kręcenia.

Doświadczenie, oczekiwania co do miejsca pracy

Czy nowo zatrudnione osoby w ATERIMA WORK otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dziękujemy za komentarz. Tak - w zależności od oferty może to być umowa o pracę tymczasową lub umowa zlecenie. Zachęcamy do wyboru jednej z ofert dostępnych na stronie: https://praca.aterima-work.pl/

Tomkowski

Ja pojechałem w przerwie między szkołą a studiami i spodobało mi się na tyle, że potem na wakacjach też jeździłem. W tym roku też planuję jechać.

Piotrex
@Tomkowski

Ja też tak jeżdżę wakacyjnie. Fajna agencja, człowiek zrobi swoje, pieniądze zarobi i można wracać. Polecam każdemu, kto się zastanawia.

Grzesiek
@Tomkowski

Przybijam piątkę bo ja tak samo! Dobre rozwiązanie w czasie studiów, bo można niezłą kaskę przywieźć.

Olek

Jestem z rejonu gdzie z pracą naprawdę lipa. Jakby nie te wyjazdy to byłbym bez grosza, więc nie będę narzekał. Ok firma.

Patryk
@Olek

Mnie też do wyjazdów przekonał brak sensownej pracy na podkarpaciu. To znaczy jakaś by się pewnie znalazła, ale lepiej jeździć niż zarabiać u nas grosze.

Kacper
@Olek

My jeździmy z bratem, bo obydwoje mieliśmy u nas na wsi problem z pracą. Dobrze, że jest możliwość takich wyjazdów. I możemy jechać we dwoje, to zawsze raźnej.

.Marek.

Nie ma się nad czym rozwodzić - płacą w terminie i nie wykorzystują ludzi. Gdybym był niezadowolony to bym nie jeździł. Proste.

Edyta
@.Marek.

Jakie te stawki są we Francji? Nie wiemy z mężem czy opłaci się żeby pojechał.

@Edyta

Dzień dobry, z ofertami pracy we Francji oraz wysokością stawek można zapoznać się na stronie: https://praca.aterima-work.pl/praca-we-francji Zachęcamy do wyboru oferty i kontaktu z nami.

Marson
@.Marek.

Dobrze powiedziane, jak komuś nie pasuje może nie jeździć. Mogliby lepiej płacić, ale to oczywiste. Wszystkie firmy by mogły! ;-) Ogólnie są spoko.

Olo
@.Marek.

Pełna zgoda! Jak komuś nie odpowiada, że za lepszymi pieniędzmi trzeba wyjechać za granicę, to niech nie jeździ i siedzi w Polsce. Ja wolę się dorobić, a że przez to nie ma mnie jakiś czas w domu to trudno. Coś za coś. Firma w porządku, płacą na czas. Byłem na kilku wyjazdach i nigdy nie oszukali na kasie.

Ksawery

Dobre na szybki zarobek. Potrzebowałem pieniędzy na remont dachu więc uznałem, że za granicą zarobię więcej. Ogólnie polecam, zwłaszcza jak kasa potrzebna na szybko.

Stach

Idealne rozwiązanie na szybki zarobek. Wiadomo że całe życie tak jeździł nie będę, ale póki co mi to odpowiada.

Piotreek
@Stach

Też tak do tego podchodzę. Jestem na drugim roku studiów i będę sobie jeździł wakacyjnie żeby dorobić, nim znajdę potem coś w zawodzie. Ogólnie spoko opcja.

Patryk
@Stach

No dokładnie. To nie jest taka praca, że do emerytury planuję zarabiać na wyjazdach, ale póki co jestem zadowolony i póki sił wystarcza, to można nieźle zarobić.

woytek

...wspólpracuję od dłuższego czasu, i mogę tylko polecić. W porównaniu z innymi jedno przychodzi do głowy - rzetelność i zgodnie z umową.

Krystek

Jakbym miał powiedzieć czym się ta firma różni od innych to chyba niczym ale mogę powiedzieć że są ok bo pieniądze na koncie mam zawsze na czas.

Marcin K

Wiadomo, że wolałbym coś na stałe, na etat, ale póki się nic konkretnego i ciekawego nie trafiło to jeżdżę. Pieniądze sensowne, więc nie narzekam.

Hanna
@Marcin K

Sensowne czyli jakie? Możesz konkretniej napisać?

@Hanna

Dzień Dobry. Pani Hanno, z ofertami oraz stawkami zapoznać można się na naszej stronie internetowej dostępnej pod adresem: https://praca.aterima-work.pl/ Zachęcamy do wyboru jednej z ofert i kontaktu z nami. Pozdrawiamy.

Wszystkie agencje płacą podobnie, więc jeżdżę z tą, bo już przywykłem. Są w miarę w porządku.

Waldek
@--

Po co zmieniać skoro jest ok, prawda? :)

@Waldek

No dokładnie! Tych mam sprawdzonych, to się ich trzymam.

M.
@--

Jechałem już trzy razy i nie było się do czego przyczepić, więc na pewno pojadę czwarty. Tak jak piszecie, ze sprawdzonymi bezpieczniej jechać, niż szukać nowych.

Krystian...

Jeżdżę z nimi już jakiś czas i ostatnio uznałem, że sprawdzę czy się coś nie zmieniło i któraś nie zaczęła płacić lepiej. Zadzwoniłem do paru, które kojarzyłem i wszyscy płacą podobnie. Zostaję w Aterimie bo ich mam już sprawdzonych i uczciwie podchodzą do pracowników.

Waldek

Już kilka lat jerzdze z Aterima i nie potrzebóje zmieniać firmy. Kasa się zgadza.

Staszekk
@Waldek

Też mam takie podejście. Lepiej pracować w firmie, którą się zna i jest ok, niż zmieniać w nadziei, że gdzie indziej będzie świetnie i się naciąć. Sprawdzałem to jakiś czas temu i wszystkie agencje płacą podobnie, więc trzymam się sprawdzonej, w której nie jest mi przecież jakoś źle.

krystian

Mam pytanie jak wyglonda sprawa z Covid czy wyjedzajac do franci musze byc szczepiony ?

@krystian

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. W chwili obecnej aby wjechać na terytorium Francji wymagane jest szczepienie lub test antygenowy/PCR. Natomiast nie są już wymagane paszporty Covidowe do pracy w branży hotelarsko gastronomicznej. Jeśli jest Pan zainteresowany jedną z naszych ofert zleceń we Francji zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 123411700 lub przez stronę internetową: www.aterima-work.pl/kontakt.html#kontakt-dla-kandydatow

Damian

Kasa nie jakaś wybitna, ale też nie najniższa. Jest ok.

Czesiek

U nas na podkarpaciu o pracę nie tak łatwo, więc fajnie, że jest taka agencja. Raz na jakiś czas pojadę i mam na życie.

@Czesiek

Ja jestem z małopolski, a z robotą też nie łatwo. Jak się nie mieszka w dużym mieście typu Kraków, to nie ma bóg wie ile możliwości. Także dobrze że są takie agencje z którymi można jeździć i dorobić.

Zastanawiałem się, czy w ogóle pisać komentarz, bo nie mam nic odkrywczego do powiedzenia. Wszystko było ok. Uznałem jednak, że napiszę, bo to w sumie pozytyw, że nie wychwalali się w żadną stronę. Nie było jakoś super świetnie, ale praca normalna, szybko zleciało.

R.
@Michał

Mi też zleciało błyskawicznie, a to pokazuje, że jednak wszystko w porządku, bo jak człowiek niezadowolony to robota strasznie się dłuży. Są ok.

cc
@Michał

Jak robota spoko i ludzie w porządku, to ten czas na prawdę szybko leci, potwierdzam. Byłem dwa razy na wyjeździe z tą firmą i wszystko było w porządku. Zresztą jakby mi sie nie podobało to bym drugi raz nie jechal.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA WORK - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA WORK?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA WORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA WORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 141 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA WORK?

Kandydaci do pracy w ATERIMA WORK napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA WORK