ATERIMA WORK

Opinie o ATERIMA WORK

Bardzo szybko podjąłem pracę, dobra organizacja i kontakt. Warunki w pracy i pieniądze się zgadzają. Polecam

Jarosław

Dobre oferty, warunki na miejscu w porządku. Pieniądze zawsze na czas i kontakt z agencją dobry. Polecam innym a sam jak będę miał potrzebę to skorzystam ponownie.

Krzysztof

Jestem po pierwszym wyjezdzie i polecam. Warunki pracy dobre, wypłata na czas, kontakt z pośrednikiem bardzo dobry.

Jacek

Pracuje juz 3 miesiace na produkcji. Kontakt z firma jest bardzo dobry, pieniadze zawsze na czas wiec polecam.

Operator Maszyn

Dawno już nie spotkałem się z takim podejściem. Miłą rozmowa, przedstawienie pełne oferty, odpowiedzi na wszystkie moje pytania: jasno, na temat i bez jakiegoś ukrywania czy kręcenia.

Doświadczenie, oczekiwania co do miejsca pracy

Staszek

Oferty majom spoko. Dobrze mi się z nimi jeździ

Edek

Kasa nienajgorsza, podejście do ludzi całkiem w porządku. Jak dla mnie bardzo ok.

Olekk
@Edek

Pełna zgoda, podejście do ludzi odpowiednie to podstawa! Firma spoko

Aa

pisze z zapytaniem jak wyglonda sprawa z transportem na wyjazd ?

@Aa

Dojazd do Francji/Belgii jest realizowany we własnym zakresie lecz co ważne opiekun wyjazdu pomaga w organizacji takiego wyjazdu dopinając wszystko na ostatni guzik. W tym zakresie na przykład szukamy i wskazujemy konkretnych przewoźników. Jeśli pracownik wyjeżdża autobusem – ktoś czeka na taką osobę na dworcu i ją odbiera. Zawsze przekazywane są też numery kontaktowe. Istotne jest także to, że częściowo zwracamy koszty podróży – z każdą wypłatą pracownik dostaje dodatek jako zwrot części kosztów podróży.

Ambus Korsyka
@ATERIMA WORK

Jesteście Państwo pewni tego wpisu? Jaka jest procedura obejmująca zamawianie transportu przez Państwa pracownika ( posiadający umowę z Państwem) który nie ma środków aby ten transport opłacić??? Znam wersję że umywacie ręce od pomocy takiej osobie co jest sprzeczne z wpisem powyżej! Pozdrawiam Pozdrawiam

@Ambus Korsyka

Dzień dobry. Bierzemy pod uwagę każdą opinię, aby ciągle podnosić jakość naszych działań. Wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Pracowników potwierdza, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. Jak zaznaczono w powyższym wpisie, dojazd do Francji/Belgii jest realizowany we własnym zakresie, warto jednak zaznaczyć, że Pracownicy wraz z każdą wypłatą otrzymują od nas częściowe koszty podróży. Opiekun wyjazdu pomaga w jego organizacji. W przypadki pytań zapraszamy Państwa do indywidualnego kontaktu.

Kamil

Taki wyjazd to idealne rozwiązanie na lato. Wracam potem na studia, ale mogę sobie fajnie dorobić

Wanda
@Kamil

A na jakim stanowisku pracujesz jeśli można wiedzieć? Zdradzisz jakieś szczegóły? :)

@Wanda

Pani Wando, z wszelkimi szczegółami naszych ofert zapoznać można się na naszej stronie: https://praca.aterima-work.pl/ Zachęcamy do wyboru jednej z ofert i aplikowania.

Robson
@Kamil

Na lato spoko, ale zimą też ok. Nie trzeba wyjeżdżać na nie wiadomo jak długo, a kasę się zarobi niezłą. Ja studiuję i jeżdżę dwa razy do roku, bo teraz wszystko drogie, a za coś akademik płacić trzeba ;-)

Mati
@Robson

Też wolę jechać zimą niż latem. W lecie zawsze jest co robić, a zimą żeby się nie nudzić to jadę. Zawsze lepszy grosz wpadnie. Dobra firma.

@Mati

Zawsze wyjeżdżam na zimę, bo na gospodarstwie i tak niewiele jest do roboty wtedy u nas w polsce, a zawsze mogę sobie dorobić. Polecam tak robić. Marek.

Arek

Fajne jest to, że można pojechać raz na jakiś czas. Ja przez rok nie jeździłem, ale teraz potrzebuję dorobić. Skontaktowałem się i bez problemu powiedzieli, że mogę jechać. Dorywczo bardzo polecam.

Olek
@Arek

Byłem dwa razy, ale faktycznie z roczną przerwą i bez problemu znów mnie potem wzięli, więc fajnie, że można jechać wtedy kiedy się potrzebuje, a nie że człowiek stale musi być w rozjazdach.

Marcin .
@Arek

Też co jakiś czas robię sobie przerwę od wyjazdów, ale jak trzeba większej kasy to wolę jechać niż brać chwilówki.

Kamill
@Marcin .

Popieram! Agencja spoko i kasa w terminie. Też wolę pojechać raz na jakiś czas i mieć hajs (ostatnio kończyłem remont kuchni) niż się zadłużać i oddawać z procentami.

Kamilos
@Kamill

Też jestem zwolennikiem jazdy jak akurat potrzebuję kasy. Pod tym względem polecam tą agencję.

@Marcin .

Ja też jeżdżę tak z doskoku raz na jakiś czas i super mi się to sprawdza.

Małgorzata
@Marek

Ale zawsze jakaś trasa jest czy zdarzało się, że nie miałeś jednak jak sobie doskoczyć?

@Małgorzata

Przyznam szczerze, że nigdy nie było z tym problemu. Jak chciałem jechać, to zawsze się coś znalazło. Sporo mają ofert.

Małgorzata
@Marek

Ok dzięki, a masz jakieś ewentualnie sprawdzone, które byś polecał? Czy to nieistotne jaka

M.
@Małgorzata

Wiesz co, wydaje mi się, że to nie istotne, bo wszystko zależy od dobrego podejścia firmy do pracownika. Na spokojnie bez obaw można wybierać spośród tych ofert które mają.

Wanda
@M.

A gdzie te ich oferty można znaleźć?

@Wanda

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Nasze oferty dostępne są pod adresem: https://praca.aterima-work.pl/ Zachęcamy do kontaktu i aplikowania.

Jak się pracuje z ludźmi z ATERIMA WORK?

Grzesiek

Ja jestem bardzo zadowolony. Zresztą gdybym nie był to bym z nimi nie pracował, bo przecież takich firm na rynku jest sporo. Myślę, że ta wyróżnia się dobrym podejściem do pracownika, bez wyzyskiwania.

Niedawno wróciłem z wyjazdu z Aterimą i było w porządku. Kasa na czas, praca taka jaka miała być. Może w przyszłym roku wrócę, zobaczymy.

Krystek

Fajna opcja by dorobić bez pchania się w jakieś zawiłe długoterminowe zobowiązania.

małgosia

nie miałam większych zastrzeżeń ale zarobki zdecydowanie za niskie

Olek Z

Lepiej pojechać za granicę, niż siedzieć w domu i biadolić, że inflacja wysoka. Kasę wypłacają na czas i uczciwie tyle ile było umówione, więc jeżdżę i jestem zadowolony.

Patryyk

Jestem zadowolony, bo u nas w kraju nie ma bóg wie ile okazji do uczciwego dorobienia pieniędzy. Dobrze, że są agencje takie jak ta, to człowiek pojedzie na chwilę, a zarobi naprawdę całkiem dobrze.

Marciin

Nigdy nie zarabia się aż tyle, by nie mogło być dużo więcej, ale gdyby źle płacili, to bym z nimi nie jeździł, wiadomo. Są w porządku.

Iwona
@Marciin

To pochwalisz się ile tak mniej więcej zarobisz? Proszę

Olaf

Agencja jak agencja. Można je wrzucić wszystkie do jednego worka. Jeżdżę z tymi, bo pieniądze płacą w terminie jak należy.

Mariusz

Jak bym nie był zadowolony to bym nie jeździł. Polecam tę agencję, bo już nie raz z nimi byłem i zawsze ok.

Przemysław

Zawsze wychodzę z założenia, że najlepiej pojechać i samemu sprawdzić, bo dla jednych taka praca jest super, a innym się nie sprawdzi. Ja pojechałem już parę razy i zawsze wracałem zadowolony przede wszystkim z pracy.

Olek

Niezła agencja. Różne rzeczy się słyszy o takich wyjazdach, ale wróciłem zadowolony i z samej pracy i kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA WORK - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA WORK?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA WORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA WORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 141 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA WORK?

Kandydaci do pracy w ATERIMA WORK napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA WORK