ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Opinie o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Agnieszka

Dużo się nauczyłam i nadal uczę. Nikt nie umie od początku wszystkiego, trzeba się wdrożyć. Tu fajne jest to, że realnie jest się do kogo zwrócić z pytaniem i nie padają kwestie "jak możesz tego jeszcze nie wiedzieć?!" (a spotykałam się z takim podejściem w poprzedniej firmie, więc nic dziwnego, że szybko zmieniłam pracę). Pieniądze mogłyby być większe, ale tak chyba zawsze się myśli. Ogólnie firma bardzo w porządku.

Danuta
@Agnieszka

Super że są otwarci na naukę innych. To wdrożenie to jest jakiś onboarding taki usystematyzowany czy raczej po prostu przez pracę i doświadczenie?

Monia.

Tak sobie pobieżnie przejrzałam komentarze i postanowiłam napisać swój, bo chyba nikt o tym jeszcze nie wspominał, a dla mnie bardzo ważna jest lokalizacja biura - vis a vis popularnej galerii handlowej i w pobliżu basenu i siłowni. Między innymi dlatego zdecydowałam się na tę pracę, bo to bardzo ułatwia życie, że wychodząc z niej mogę od razu zrobić wszelkie możliwe zakupy, albo iść poćwiczyć. Bardzo wygodne.

Aga
@Monia.

Bardzo się pod tym podpisuję, bo dla mnie lokalizacja też była kluczowa. Wcześniej pracowałam w zupełnie innej części miasta i miałam już serdecznie dosyć spędzania życia w komunikacji miejskiej. Firma całkiem ok, nie żałuję, że zmieniłam wcześniejszą pracę na tą.

Franciszek
@Aga

Cześć. Skoro tam pracowałaś to może będziesz tak uprzejma i napiszesz, ile teraz można tam zarobić na rękę? Strasznie mnie to ciekawi a nie mam nigdzie konkretnej informacji.

Marzena
@Franciszek

Też bym z chęcią się dowiedziała, ale zazwyczaj pracownicy nie dzielą się takimi informacjami więc nikt nie wie ile ktoś inny zarabia. Chyba najprościej wziąć udział w rekrutacji, bo wtedy omawiane są też kwestie zarobków.

Życzliwa
@Franciszek

Niestety najniższa krajowa z znikomą szansą na awans. Lepiej poszukać sobie innej pracy :)

@Życzliwa

Dziękujemy za komentarz. Płace są zróżnicowane w zależności od stanowiska i doświadczenia kandydata. Zapraszamy do aplikacji i rozmowy, podczas której przybliżymy oferty.

Magda

Wszystkie negatywne opinie o firmie są usuwane. Widać, że dodane przez dział Marketingu są same pozytywny opinie, ponieważ nikt w takich superlatywach o tej firmie się nie wypowie. Zarobki minimalne, przy tej inflacji ledwo starcza na przeżycie miesiąca. Brak możliwości awansu na wyższe stanowiska, wielkie kolesiostwo w tej firmie. Awansują tylko ci co wiedzą komu ego podbudować :) Brak nadgodzin, wielkie braki kadrowe.. Zero szkoleń wewnętrznych. Praca w tej firmie uwstecznia człowieka. Nic dziwnego, że wszystkie te niedowartościowane osoby godzą się tyrać na minimalnej.

@Magda

Pani Magdaleno, jak zaświadcza chociażby przykład Pani komentarza, negatywne opinie merytoryczne nie są usuwane. Odnosząc się do Pani słów chcielibyśmy podkreślić, że awans w strukturze firmy jest jak najbardziej możliwy i realny. Wielu pracowników firmy jest z nami niemal od początku jej istnienia i stale rozwija swoje kompetencje. Nadgodziny (jeśli już się zdarzają) są możliwe do odbioru w ustalonym uprzednio terminie. Zapewniamy, że firma oferuje wiele szkoleń dla swoich pracowników, w tym darmowe lekcje języka niemieckiego. Przykro nam, że nasza współpraca nie spełniła Pani oczekiwań, ufamy jednak, że zdobyte tutaj doświadczenie zawodowe owocowało będzie realizacją interesujących projektów w dalszej drodze zawodowej.

@ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Tak, racja - ten komentarz nie został usunięty, ale inne poprzednie już tak.

@Magda

Pani Magdaleno, moderowaniem komentarzy zajmują się nie tylko osoby z ramienia firmy, ale także moderatorzy portalu Go Work. Komentarze bywają przez nich usuwane, jeśli są niezgodne z zasadami portalu.

@ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Moje opinie były zgodne z regulaminem serwisu, a przede wszystkim kulturalne i merytoryczne. Widocznie były uderzające w czuły punkt - minimalne płace, dlatego tak szybko zostawały zdjęte.

marmolada

Płace rzeczywiście bardzo niski

@marmolada

Dziękujemy za opinię. Wynagrodzenia są zróżnicowane w zależności od zakresu obowiązków i doświadczenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i aplikowania: www.grupaaterima.pl/kontakt

Patrycja
@marmolada

Co racja to racja, szkoda, że ta firma ceni kandydatów z doświadczeniem bardzo nisko. Aplikowałam tutaj i do innej firmy - w innej firmie bez żadnej dyskusji zaoferowali mi 1.5 tys zł więcej. O czymś to świadczy.

@Patrycja

Dziękujemy za opinię. Wynagrodzenie zależne jest od wielu czynników. Jednym z nich jest doświadczenie i znajomość narzędzi stosowanych zależnie od działu, do którego Pan/Pani aplikował/a. Gratulujemy innej oferty i życzymy powodzenia.

Były pracownik.
@Magda

Oj dokładnie, niestety wiem to bezpośrednio ;) marketing pisze i usuwa komentarze. Jakoś nikt nie napisał ostatnio o fali wypowiedzeń i nieciekawej sytuacji finansowej firmy

@Były pracownik.

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Warto podkreślić, że nie usuwamy postów. Wszelkie sugestie przyjmujemy do wiadomości i wnikliwie analizujemy. Gwarantujemy, że zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy: info@grupaaterima.pl

Czy w ATERIMA Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. Istnieje taka możliwość. Zachęcamy do kontaktu.

1. rozmowa telefoniczna 2. spotkanie online z dwoma osobami + ćwiczenie do wykonania w parze 3. test matryce (w sumie 50 zadań) + rozmowa Zdania testowe są trudne - to trzeba jasno powiedzieć. W ogóle dziwię się, że nikt, pomimo, że HR jest miły, nawet się NIE ZAJĄKNIE, że tego typu zadania będą. Spokojnie ludzie - nie jesteście mało inteligentni, nawet, jeśli tego nie zdacie. Nie każdy musi w analizę i abstrakcję, chociaż teraz to takie typowe z każdego robić analityka :) Następnie rozmowa z kierownikiem. Praca zapowiadała się bardzo dynamicznie i stresująco. Ilość osób do obsługi duża i od niej jest uzależniona nie tylko prowizja, ale i podstawa.

Pytania o doświadczenie

Beata

Co jakiś czas sprawdzam oferty podobnych stanowisk, bo dobrze jest trzymać rękę na pulsie, ale trzeba przyznać, że płacą nieźle. Może nie najlepiej, ale za to tu nie ma korporacyjnego wyścigu szczurów i bazując na moich wcześniejszych doświadczeniach mogę stwierdzić, że naprawdę wyróżniają się fajną atmosferą. Dla mnie to ważne.

@Beata

Mam podobnie. Niby sprawdzam oferty, ale finalnie dochodzę do wniosku, że jak tamci płacą podobnie, a tu mi dobrze, to nie mam po co zmieniać... Prawda jest taka, że tu się dużo nauczyłam zawodowo i przywiązałam się już do tych ludzi, więc w ogólnym rozrachunku polecam firmę.

Aktualność
Z satysfakcją informujemy, że Grupa ATERIMA otrzymała prestiżowe wyróżnienie dla liderów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Program Best Quality Employer Certyfikacji Krajowej, co roku nagradza te firmy, które prowadzą efektywną politykę personalną i tym samym wyróżniają się rzetelnością polityki zatrudnienia.

Grupa ATERIMA została doceniona, jako firma godna zaufania, dbająca o swoich pracowników oraz o ich stabilne zatrudnienie.

Dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie!

Wygląda ciekawie. Wziąłem udział w rekrutacji i zobaczymy. Sprawdzali doświadczenie i język.

Fajnie, że firma się stara. :)

K.

Gdyby firma nie była w porządku, to by takiego wyróżnienia nie dostali. Znak jakości potwierdzający, że naprawdę jest nieźle. Pracuję niedługo, ale jestem zadowolona.

Magdalena

Myślę powoli już o zmianie pracy, ale muszę przyznać, że się tu sporo nauczyłam i dzięki temu mogę brać teraz udział w rekrutacjach na wyższe stanowiska. Świetny pracodawca na start.

Izabela
@Magdalena

Czego np się nauczyłaś? Czyli to jest ogółem dobra opcja dla osób bez doświadczenia?

...
@Izabela

Na pewno to świetna firma dla osób z małym doświadczeniem, bo można się nauczyć od podstaw tajników pracy biurowej I stopniowo się rozwijać. Realizowanych jest dużo projektów, więc niektóre są wyzwaniem, a działania w ramach innych z czasem stają się coraz prostsze, bo coraz więcej się umie. Ja polecam.

ona

Ja właśnie odchodzę z Aterimy, bo czas na zmiany, ale będę bardzo mile wspominać pracę tutaj. :) Dużo wyniosłam z zatrudnienia tutaj i będę mogła tę wiedzę wykorzystać w nowej pracy. Fajna ekipa w biurze. :)

Przemek

Widzę, że często wspominana jest miła atmosfera i to w sumie takt, ale ja jako osoba niepełnosprawna muszę podkreślić, że biuro jest bardzo dobrze dostosowane do moich potrzeb - winda, przestrzenność między stanowiskami pracy itd. Duży plus.

Kaśka

Popracowałam, było ok, ale wolę się rozwijać innych dziedzinach.

@Kaśka

Mam podobnie, ale muszę uczcicie przyznać, że to super firma na start. Gdzie indziej zaproponowali mi z czasem obowiązki, które mnie bardziej interesowały, ale gdybym nie zdobyła doświadczenia tutaj, to tamci nie byliby mną pewnie zainteresowani. Miło wspominam.

Patryk

Po doświadczeniach w dużych korpo bałem się, że tu będzie równie "toksyczne" środowisko. A tymczasem okazało się, że ludzie sobie realnie pomagają w pracy i widać, że rozumieją, że wszyscy gramy do jednej bramki. Miła odmiana.

P.
@Patryk

Bardzo się z tym zgadzam! Nie jest to praca w molochu pełnym obcych sobie ludzi, tylko zespołowe działanie. A wiadomo, że to wcale nie takie częste w dzisiejszej branży...

K.
@P.

Mam podobne odczucia. Bardzo się zżyłam z ludźmi z mojego zespołu, a dawniej wydawało mi się, że takie sytuacje nie są możliwe w pracy. Super miłych i otwartych ludzi można tu poznać.

Paula

Niestety nie mam zbyt pozytywnego doświadczenia związanego z pracą w Aterimie. Zakres obowiązków opisany w ogłoszeniu nie pokrywał się z rzeczywistością, dość niska wypłata w stosunku do wymagań, wszystkie benefity były dostępne dopiero po okresie próbnym. W moim zespole trafiłam na osobę, która podkłada kłody, nie otrzymałam wystarczającego wsparcia na początku zarówno od zespołu jak i przełożonego, z którym był duży problem z komunikacją, brak możliwości pracy zdalnej. Nie jest to raczej firma, z którą można zostać na lata i zrobić karierę, raczej dla ludzi, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie. Z plusów na pewno bardzo przyjemne biuro, dobra lokalizacja i można poznać świetnych ludzi.

@Paula

Dziękujemy za opinię. W naszej firmie mamy wprowadzoną funkcję Buddy'ego w procesie onboardingu. Taka osoba wspiera i pomaga w pierwszych dniach pracy tak, aby osoba na każdym kroku czuła wsparcie. Praca zdalna jest możliwa do ustalenia z przełożonym i funkcjonuje w naszej firmie od dłuższego czasu. Zapraszamy zarówno osoby które chcą zdobyć doświadczenie jak i osoby, które chcą je rozwinąć - dla obu grup znajdzie się u nas miejsce. Państwa opinie pozwalają nam coraz lepiej odpowiadać na potrzeby pracowników.

Wiki

Spoko firma, spoko kasa. Nie narzekam.

Tamka

Popracowałam rok i było spoko. Wolę jednak inne pola zawodowe.

Przemysław

Nie pracuję długo, bo dopiero parę miesięcy, ale muszę przyznać, że przychodząc do pracy bałem się jak to będzie, a od początku było w porządku. Wiem, że chwilę na pewno tu zabawię i nigdzie się na razie nie wybieram, bo obowiązki mam takie jak zostało ustalone i podejście przełożonej jest ok. Nie ma się do czego przyczepić.

Oliwia
@Przemysław

Nie ma się czego obawiać w Aterimie. :) Nawet jeśli się czegoś nie umie, to koledzy z biura na pewno pomogą tak jak mnie. :)

Patryk
@Oliwia

Też mam takie odczucia, że człowiek nie jest w firmie pozostawiony samemu sobie z danym problemem zawodowym, bo zawsze znajdzie się w zespole ktoś, kto pomoże i doradzi. Za to ta firma ma u mnie duży plus, bo praca zespołowa tutaj nie jest nią tylko z nazwy.

Ola

Pracuję tu już rok i jestem zadowolona. Nie planuję wiązać się z firmą na długie lata, ale jeszcze nie zamierzam odchodzić. Chcę złapać trochę doświadczenia.

Jola
@Ola

Da radę się czegoś faktycznie nauczyć w Aterimie?

@Jola

Tak, sporo wiedzy stąd wynoszę. Umiem na pewni więcej niż przed pracą w Aterimie.

@Jola

Sama na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że tak. Na początku stresowałam się zadaniami za które odpowiadam, a teraz robię to tak jak należy, bo się wszystkiego nauczyłam. Przede wszystkim ludzie są bardzo pomocni i dzielą się wiedzą bez problemu. W firmie gdzie pracowałam wcześniej był z tym problem, więc teraz bardzo doceniam, że mogę podejść i dopytać o coś bez obaw, że ktoś na mnie krzywo spojrzy, że próbuję się czegoś nowego dowiedzieć.

Daria
@Kasia

Właśnie. Przecież nikt nie ma wgranej wiedzy na każdy temat od urodzenia...Koleżeńskość w ekipie Aterimy to zdecydowanie plus.

Kaśka
@Jola

Nie wszystkie zadania, które dostaję umiem od razu wykonać, a to jest dla mnie oznaką, że przełożona mi ufa i wie, że mimo wszystko sobie poradzę. Mam poczucie, że to mnie czegoś uczy. Mogłabym narzekać, że nie jest jakoś bardzo łatwo, ale przynajmniej wiem, że po coś w tej pracy siedzę.

M.

Pracuję już jakiś czas i na razie nigdzie się nie wybieram. Ludzie z którymi pracuję są naprawdę ok, a z tym w przeszłości trafiałam różnie. Nie ma wyścigu szczurów. Wiadomo, że nie jest idealnie, ale nie ma co się czepiać drobiazgów. Lokalizacja super, pieniądze nienajgorsze. Mogłyby być wyższe, ale to można powiedzieć zawsze ;-) Ogólnie polecam.

Elwira
@M.

Nigdzie nie ma ideałów. :) Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. :)

Gosia

Fajny zespół, niezłe pieniądze, przyjemna atmosfera. Ja jestem bardzo zadowolona.

Ela
@Gosia

Nigdy nie ma takich pieniędzy za pracę, które nie mogłoby być wyższe w oczach pracownika. ;) Nie jest z tym źle w Aterimie. Da się przeżyć.

P.

Na pewno dużo zależy od działu, do którego się ktoś zatrudni, ale ja jestem zadowolona. Pracy sporo, ale przełożeni traktują pracownika jak człowieka, a tego brakowało mi u poprzedniego pracodawcy.

Jola
@P.

Atmosfera w pracy też jest bardzo ważna. I ze strony szefa, i współpracowników. W Aterimie jest spoko.

K.R.

Jestem zadowolona na tyle, że myślę że zostanę tu dłużej niż gdziekolwiek dotychczas. Biuro w super lokalizacji, zarobki nawet trochę lepsze niż miałam w poprzedniej pracy, przełożeni całkiem ok. W sumie na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 82 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.